Logo
Datum:
09.04.2022
Místo konání:
Lesní louka u obce Šilheřovice
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Juliánka, 1:15000, E=5 m pro delší kategorie, pro ostatní Juliánka 10, 1:10000, E=5 m, obě mapy v ISOM 2017-2, A4
Ředitel závodu:
Juřeník Josef - R3
Hlavní rozhodčí:
Vavřík Tomáš - R2
Stavitel tratí:
Berger Tomáš - R3
JURY:
Jakobi Zdeněk, Rychlý Pavel, Kovaříková Mária
Protokol:
Závod proběhl za chladného a deštivého počasí.
Nebyly hlášeny žádné úrazy.
V průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Došlo k odcizení dvou jednotek SI, tato skutečnost neovlivnila průběh závodu, protože tou dobou již danými kontrolami žádní závodníci neprobíhali.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P4     P7    

D10N 2.45 km, 35 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Jana SFM1450 O-RUNNAŘI Beskydy 32:55

D10C 2.47 km, 30 m, 4 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Veronika PLU1277 TJ SOKOL Plumlov 19:27
2. Létalová Eva SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 19:58 + 0:31
3. Klose Kateřina SFM1251 O-RUNNAŘI Beskydy 21:03 + 1:36
4. Jurčková Sofie SIT1251 OK SILESIA 22:33 + 3:06
5. Čeřovská Eliška KON1353 KOB Konice 24:57 + 5:30

D12C 3.19 km, 35 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíčková Magdalena UOL1150 SOB Olomouc 28:34
2. Jordánová Nelly KSU1050 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:57 + 0:23
3. Juračáková Judita BFM1053 SKOB Frýdek - Místek 29:25 + 0:51
4. Skupieńová Eliška SIT1151 OK SILESIA 34:11 + 5:37
5. Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 37:18 + 8:44
6. Burešová Sofie BFM1153 SKOB Frýdek - Místek 37:19 + 8:45
7. Malasková Linda UOL1053 SOB Olomouc 37:33 + 8:59
8. Řádková Zuzana TRI1151 TJ TŽ Třinec 41:42 + 13:08
9. Naumenko Soffia MOV1152 SKOB Ostrava 42:33 + 13:59
10. Chudíková Magdalena BFM1051 SKOB Frýdek - Místek 43:11 + 14:37
11. Kvášová Kateřina UOL1051 SOB Olomouc 53:35 + 25:01
12. Mecová Markéta BFM1056 SKOB Frýdek - Místek 56:08 + 27:34
13. Kolarczyková Simona TRI1051 TJ TŽ Třinec 59:06 + 30:32
14. Horálková Gabriela MOV1150 SKOB Ostrava 67:04 + 38:30
15. Urbanczyková Nela TRI1150 TJ TŽ Třinec 68:16 + 39:42
16. Lankoczová Soňa TRI1154 TJ TŽ Třinec 79:08 + 50:34

D14C 4.40 km, 75 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 31:29
2. Reichlová Pavla KSU0888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:53 + 4:24
3. Burešová Eliška BFM0955 SKOB Frýdek - Místek 36:23 + 4:54
4. Kawuloková Tereza SIT0951 OK SILESIA 36:42 + 5:13
5. Pinkavová Eliška JPV0850 Oddíl OS SK Prostějov 37:13 + 5:44
6. Walaská Klára TRI0950 TJ TŽ Třinec 40:15 + 8:46
7. Gottwaldová Amálie STE0952 SK SKI-OB Šternberk 40:17 + 8:48
8. Tomanková Alice KSU0959 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:13 + 10:44
9. Soldánová Pavlína JPV0999 Oddíl OS SK Prostějov 44:16 + 12:47
10. Pachmannová Iva AOP0852 Orientační Běh Opava 45:15 + 13:46
11. Borunská Alžběta AOP0950 Orientační Běh Opava 46:32 + 15:03
12. Burdová Hana STE0852 SK SKI-OB Šternberk 48:26 + 16:57
13. Pechlátová Klára MOV0956 SKOB Ostrava 51:26 + 19:57
14. Máchová Barbora BFM0952 SKOB Frýdek - Místek 51:57 + 20:28
15. Jsmamilova Mariia MOV0957 SKOB Ostrava 53:11 + 21:42
16. Czerneková Adéla TRI0854 TJ TŽ Třinec 54:26 + 22:57
17. Cymorková Julie TRI0953 TJ TŽ Třinec 59:04 + 27:35
18. Švajdová Agáta ZLH0852 OOB TJ Zlaté Hory 123:13 + 91:44

D16C 5.34 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Lenka UOL0654 SOB Olomouc 36:37
2. Šaňáková Marie UOL0651 SOB Olomouc 42:32 + 5:55
3. Cetlová Karolína AOP0752 Orientační Běh Opava 43:55 + 7:18
4. Přikrylová Jana JPV0652 Oddíl OS SK Prostějov 45:35 + 8:58
5. Burdová Helena STE0653 SK SKI-OB Šternberk 46:45 + 10:08
6. Zaoralová Eliška SSU0752 SK Severka Šumperk 46:50 + 10:13
7. Dráčová Barbora UOL0652 SOB Olomouc 47:00 + 10:23
8. Přikrylová Ivana JPV0653 Oddíl OS SK Prostějov 48:57 + 12:20
9. Balvanová Vendula JPV0750 Oddíl OS SK Prostějov 51:47 + 15:10
10. Stryková Karolína KSU0656 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:25 + 22:48
11. Juřinová Adéla KSU0650 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:09 + 32:32

D18C 6.51 km, 135 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Viktorie UOL0450 SOB Olomouc 55:11
2. Kolarczyková Eliška TRI0551 TJ TŽ Třinec 55:55 + 0:44
3. Rybková Vendula TRI0453 TJ TŽ Třinec 56:19 + 1:08
4. Janečková Adéla PLU0452 TJ SOKOL Plumlov 59:09 + 3:58
5. Vojkůvková Hana MOV0552 SKOB Ostrava 65:52 + 10:41
6. Lubrichová Veronika STE0451 SK SKI-OB Šternberk 66:11 + 11:00
7. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 69:15 + 14:04
8. Kovalčíková Anna AOP0453 Orientační Běh Opava 75:06 + 19:55
9. Saienko Katya MOV0452 SKOB Ostrava 118:43 + 63:32

D21C 7.31 km, 140 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 723

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Haltof Ewa TRI9450 TJ TŽ Třinec 64:51 738
2. Čablová Kristina BFM8751 SKOB Frýdek - Místek 65:15 + 0:24 734
3. Warcopová Kateřina TRI0150 TJ TŽ Třinec 68:31 + 3:40 698
4. Vývodová Jana ASU9852 Magnus Orienteering 71:12 + 6:21 669
5. Stoszková Jana AOP8850 Orientační Běh Opava 78:35 + 13:44 588
6. Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 110:11 + 45:20 243
7. Typovská Anna SFM9950 O-RUNNAŘI Beskydy 119:10 + 54:19 145

D35C 6.08 km, 115 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Ivona PLU7677 TJ SOKOL Plumlov 46:37
2. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 48:47 + 2:10
3. Librová Lucie AOP8050 Orientační Běh Opava 51:05 + 4:28
4. Palarčíková Kateřina SFM7850 O-RUNNAŘI Beskydy 52:32 + 5:55
5. Gruchalová Lucie 0060001 53:06 + 6:29
6. Plachá Andrea JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 53:11 + 6:34
7. Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 54:06 + 7:29
8. Hrabalová Eva BFM8051 SKOB Frýdek - Místek 54:09 + 7:32
9. Otrubová Věra PLU7777 TJ SOKOL Plumlov 54:43 + 8:06
10. Jílková Hana UOL8050 SOB Olomouc 56:52 + 10:15
11. Kovalčíková Eva AOP7852 Orientační Běh Opava 58:03 + 11:26
12. Marková Eva STE7550 SK SKI-OB Šternberk 59:05 + 12:28
13. Kubíčková Eva UOL7752 SOB Olomouc 60:05 + 13:28
14. Poledníková Monika SFM8050 O-RUNNAŘI Beskydy 60:38 + 14:01
15. Kireeva Olesia MOV8053 SKOB Ostrava 62:11 + 15:34
16. Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 62:48 + 16:11
17. Hubíková Iva PLU8350 TJ SOKOL Plumlov 62:53 + 16:16
18. Růžičková Klára BFM7854 SKOB Frýdek - Místek 63:34 + 16:57
19. Chudíková Pavla BFM7851 SKOB Frýdek - Místek 64:40 + 18:03
20. Juřinová Radka KSU8080 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:47 + 20:10
21. Burešová Petra BFM7855 SKOB Frýdek - Místek 68:37 + 22:00
22. Plevačová Alexandra ZLH8150 OOB TJ Zlaté Hory 71:35 + 24:58
23. Čeřovská Adéla KON8755 KOB Konice 73:06 + 26:29
24. Peňázová Hana VRB7878 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 78:50 + 32:13

D45C 5.19 km, 130 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 Orientační Běh Opava 38:06
2. Poláčková Monika JPV7552 Oddíl OS SK Prostějov 41:40 + 3:34
3. Chmelářová Radka JPV7650 Oddíl OS SK Prostějov 41:56 + 3:50
4. Králová Gabriela HAV7152 OB Havířov 42:16 + 4:10
5. Kašparová Ivana JPV6951 Oddíl OS SK Prostějov 43:26 + 5:20
6. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 44:06 + 6:00
7. Tomanková Martina KSU7552 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:56 + 8:50
8. Pachmannová Hana AOP7252 Orientační Běh Opava 48:56 + 10:50
9. Hanzlová Svatava HAV6651 OB Havířov 49:29 + 11:23
10. Marszałek Maria 14P7452 UKS Kometa Gliwice 50:07 + 12:01
11. Vričanová Sylva HAV6751 OB Havířov 51:01 + 12:55
12. Vidmuchová Martina JPV7171 Oddíl OS SK Prostějov 51:33 + 13:27
13. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 52:05 + 13:59
14. Krhutová Martina TRI7450 TJ TŽ Třinec 52:07 + 14:01
15. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 53:34 + 15:28
16. Balvanová Martina JPV7777 Oddíl OS SK Prostějov 53:37 + 15:31
17. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 54:46 + 16:40
18. Štáblová Michaela KSU7787 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:03 + 18:57
19. Reichlová Jiřina KSU7499 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:15 + 19:09
20. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 57:22 + 19:16
21. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 66:38 + 28:32
22. Procnerová Eva BFM7551 SKOB Frýdek - Místek 67:32 + 29:26
23. Fukalová Radmila AOV7051 OOB TJ Baník Ostrava 68:32 + 30:26
24. Novotná Jitka ZLH7050 OOB TJ Zlaté Hory 73:35 + 35:29
25. Davidová Petra SFM7651 O-RUNNAŘI Beskydy 76:47 + 38:41
26. Poštulková Milada STE6850 SK SKI-OB Šternberk 92:43 + 54:37
Šimková Hana UOL6653 SOB Olomouc DISK

D55C 4.59 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 41:55
2. Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:08 + 1:13
3. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 43:13 + 1:18
4. Bialožytová Pavla TRI6350 TJ TŽ Třinec 45:16 + 3:21
5. Glabazňová Jana AOP6151 Orientační Běh Opava 47:38 + 5:43
6. Smičková Eva KON5887 KOB Konice 48:29 + 6:34
7. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 54:53 + 12:58
8. Pavlíková Hana ZLH5950 OOB TJ Zlaté Hory 62:25 + 20:30

H10N 2.57 km, 35 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubík Radan PLU1500 TJ SOKOL Plumlov 35:34

H10C 2.51 km, 150 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrosz Tomasz TRI1200 TJ TŽ Třinec 16:47
2. Podmol Ondřej AOP1300 Orientační Běh Opava 18:30 + 1:43
3. Myslivec Lukáš TRI1201 TJ TŽ Třinec 20:27 + 3:40
4. Liber Tomáš AOP1302 Orientační Běh Opava 27:17 + 10:30
5. Hrabal Václav BFM1202 SKOB Frýdek - Místek 27:27 + 10:40
6. Zielina Tomasz TRI1204 TJ TŽ Třinec 31:42 + 14:55
7. Panna Matyáš MOV1300 SKOB Ostrava 39:41 + 22:54
8. Hubík Hubert PLU1300 TJ SOKOL Plumlov 41:40 + 24:53
9. Binar Vít STE1201 SK SKI-OB Šternberk 48:51 + 32:04

H12C 3.44 km, 35 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 22:51
2. Štábl Vít KSU1100 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:53 + 2:02
3. Liber Václav AOP1000 Orientační Běh Opava 25:29 + 2:38
4. Čeřovský Filip KON1010 KOB Konice 26:46 + 3:55
5. Marszałek Dawid 14P1002 UKS Kometa Gliwice 27:44 + 4:53
6. Klose Albert SFM1000 O-RUNNAŘI Beskydy 32:45 + 9:54
7. Kubien Tomáš TRI1002 TJ TŽ Třinec 39:13 + 16:22
8. Palarčík Kryštof SFM1100 O-RUNNAŘI Beskydy 41:12 + 18:21
9. Mrkvica Jan ZLH1100 OOB TJ Zlaté Hory 44:07 + 21:16
10. Vlček Antonín KSU1121 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:43 + 21:52
11. Jordán Dominik KSU1000 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:20 + 24:29
12. Hrabal František BFM1001 SKOB Frýdek - Místek 48:21 + 25:30
13. Plachý Matyáš JPV1010 Oddíl OS SK Prostějov 59:55 + 37:04
14. Zielina Jakub TRI1004 TJ TŽ Třinec 62:09 + 39:18
15. Lukeš Matěj MOV1007 SKOB Ostrava 64:11 + 41:20
16. Tempír Lukáš UOL1001 SOB Olomouc 74:41 + 51:50
Marek Martin STE1100 SK SKI-OB Šternberk DISK
Kratochvíl David HOB1101 SK OB Horní Benešov DISK

H14C 4.77 km, 55 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Viktor AOP0801 Orientační Běh Opava 29:39
2. Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 31:07 + 1:28
3. Gallo Ondřej AOP0802 Orientační Běh Opava 32:21 + 2:42
4. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 32:25 + 2:46
5. Mrkvica Václav ZLH0800 OOB TJ Zlaté Hory 34:53 + 5:14
6. Mokrosz Mateusz TRI0902 TJ TŽ Třinec 37:50 + 8:11
7. Heiser Matěj SSU0900 SK Severka Šumperk 39:25 + 9:46
8. Červinka Ondřej BFM0806 SKOB Frýdek - Místek 39:34 + 9:55
9. Létal Jonáš SFM0901 O-RUNNAŘI Beskydy 41:13 + 11:34
10. Bruk Lukáš TRI0901 TJ TŽ Třinec 46:25 + 16:46
11. Bruk Tomáš TRI0900 TJ TŽ Třinec 51:23 + 21:44
12. Pánek Antonín SSU0901 SK Severka Šumperk 53:31 + 23:52
13. Otta Tobiáš BFM0903 SKOB Frýdek - Místek 58:49 + 29:10
14. Juřina Marek KSU0828 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:56 + 35:17
15. Bjolek Vojtěch BFM0901 SKOB Frýdek - Místek 78:19 + 48:40
16. Rýznar Petr BFM0902 SKOB Frýdek - Místek 87:03 + 57:24
17. Marek Vít KSU0838 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 92:06 + 62:27
18. Potyka Marek SFM0900 O-RUNNAŘI Beskydy 129:03 + 99:24

H16C 6.28 km, 125 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Jáchym UOL0700 SOB Olomouc 46:51
2. Jordán Alexandr KSU0626 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:26 + 2:35
3. Pánek Ondřej SSU0702 SK Severka Šumperk 50:34 + 3:43
4. Miča Jan KSU0701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:43 + 8:52
5. Plachý Ondřej JPV0707 Oddíl OS SK Prostějov 63:19 + 16:28
6. Otta Kryštof BFM0608 SKOB Frýdek - Místek 67:37 + 20:46

H18C 8.25 km, 145 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 51:24
2. Klösel Samuel AOP0504 Orientační Běh Opava 57:06 + 5:42
3. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 68:07 + 16:43
4. Hejtmánek Štěpán SSU0505 SK Severka Šumperk 109:47 + 58:23

H21C 10.86 km, 215 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6735

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:38 7144
2. Holas Tomáš AOP7802 Orientační Běh Opava 65:11 + 4:33 6670
3. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 67:52 + 7:14 6390
4. Pudel Jarda STE7505 SK SKI-OB Šternberk 69:23 + 8:45 6231
5. Kovalčík Tomáš AOP7301 Orientační Běh Opava 71:10 + 10:32 6045
6. Stryk Štěpán KSU0306 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:15 + 10:37 6037
7. Bjolek Michal BFM0305 SKOB Frýdek - Místek 74:27 + 13:49 5703
8. Mrkvica Petr ZLH7800 OOB TJ Zlaté Hory 74:52 + 14:14 5660
9. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 75:05 + 14:27 5637
10. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 75:48 + 15:10 5562
11. Gilík Marek SOP9904 OOB TJ Slezan Opava 79:37 + 18:59 5164
12. bluza lukasz 1DP7402 Indywidualnie 83:29 + 22:51
13. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 83:31 + 22:53 4757
14. Strakoš Matěj SFM9901 O-RUNNAŘI Beskydy 85:12 + 24:34 4582
15. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 89:29 + 28:51 4135
16. Vébr Dominik HAV9404 OB Havířov 103:14 + 42:36 2701
17. Kozubík Jiří 0040001 JuraZub Zlín 114:47 + 54:09

H35C 7.96 km, 155 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miča Petr KSU7909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:13
2. Borunský Tomáš AOP7402 Orientační Běh Opava 54:51 + 0:38
3. Bencúr Juraj AOP7700 Orientační Běh Opava 56:09 + 1:56
4. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 57:12 + 2:59
5. Kratochvíl Karel HOB7001 SK OB Horní Benešov 58:00 + 3:47
6. Peterek Vít SOP8600 OOB TJ Slezan Opava 59:24 + 5:11
7. Czudek Tomasz TRI8600 TJ TŽ Třinec 61:17 + 7:04
8. Stoszek Jakub AOP8300 Orientační Běh Opava 63:27 + 9:14
9. Smékal David UOL7503 SOB Olomouc 64:10 + 9:57
10. Videcký Jan KSU7504 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:44 + 14:31
11. Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 70:09 + 15:56
12. Marek Antonín STE7501 SK SKI-OB Šternberk 72:20 + 18:07
13. Kaluža Luboš TRI8200 TJ TŽ Třinec 77:25 + 23:12
14. Hrabal Zdeněk BFM7801 SKOB Frýdek - Místek 84:40 + 30:27
15. Poštulka Zdenek STE6600 SK SKI-OB Šternberk 85:19 + 31:06
16. Najdek David BFM7802 SKOB Frýdek - Místek 93:23 + 39:10
17. Čeřovský Petr KON8518 KOB Konice 95:05 + 40:52
18. Tempir Tomas 0020001 neregistrovani 97:45 + 43:32

H45C 6.88 km, 130 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 44:19
2. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:32 + 1:13
3. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 47:57 + 3:38
4. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 48:46 + 4:27
5. Otruba Marek PLU7417 TJ SOKOL Plumlov 50:09 + 5:50
6. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 51:00 + 6:41
7. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 51:32 + 7:13
8. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 52:19 + 8:00
9. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 52:34 + 8:15
10. Novotný Tomáš ZLH7001 OOB TJ Zlaté Hory 54:04 + 9:45
11. Badarycz Piotr HAV7500 OB Havířov 54:19 + 10:00
12. Štábl Roman KSU7501 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:20 + 10:01
13. Klech Richard VRB7201 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 54:25 + 10:06
14. Kubíček Jiří UOL6500 SOB Olomouc 54:40 + 10:21
15. Peňáz Radek VRB7606 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 55:05 + 10:46
16. Popieluch Michal BFM7301 SKOB Frýdek - Místek 55:08 + 10:49
17. Holý Ondřej SBR7600 SKOB Bruntál 55:51 + 11:32
18. Mielec Jaromír AOV6901 OOB TJ Baník Ostrava 56:35 + 12:16
19. Gentric Marc STE6901 SK SKI-OB Šternberk 56:49 + 12:30
20. Burda Tomáš STE7600 SK SKI-OB Šternberk 57:34 + 13:15
21. Pinkava Roman JPV7606 Oddíl OS SK Prostějov 63:30 + 19:11
22. Juračák Miroslav BFM7605 SKOB Frýdek - Místek 63:36 + 19:17
23. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 70:38 + 26:19
24. David Vladimír SFM7401 O-RUNNAŘI Beskydy 70:44 + 26:25
25. Malaska Lukáš UOL7504 SOB Olomouc 80:19 + 36:00
26. Portka Mariusz 0030001 Neregistrovaný 80:35 + 36:16
27. Bjolek Lukáš BFM7601 SKOB Frýdek - Místek 128:12 + 83:53
28. Kohoutek Milan MOV6300 SKOB Ostrava 152:28 + 108:09
Navrátil Rostislav TRI6601 TJ TŽ Třinec DISK

H55C 5.65 km, 110 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldán Vladimír JPV6526 Oddíl OS SK Prostějov 48:48
2. Wojarski Krzysztof 2KP6000 Bielsko-Biala O-Team 49:09 + 0:21
3. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 51:04 + 2:16
4. Prokop Lubomír TRI6001 TJ TŽ Třinec 51:15 + 2:27
5. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 53:01 + 4:13
6. Plachý Martin JPV6515 Oddíl OS SK Prostějov 54:00 + 5:12
7. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 54:20 + 5:32
8. Bačo Lubomír SOP6201 OOB TJ Slezan Opava 55:32 + 6:44
9. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 55:47 + 6:59
10. Vodička Luděk SBR5501 SKOB Bruntál 58:46 + 9:58
11. Kubeš Jaromír PLU6219 TJ SOKOL Plumlov 59:45 + 10:57
12. Liber Vlastimil AOP6402 Orientační Běh Opava 61:43 + 12:55
13. Valenta Jiří SSU6301 SK Severka Šumperk 70:27 + 21:39

H65C 4.46 km, 85 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Miroslav TRI5701 TJ TŽ Třinec 41:31
2. Zeman Ludvík BFM5301 SKOB Frýdek - Místek 49:32 + 8:01
3. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 54:29 + 12:58
4. Volný Jiří SOP5601 OOB TJ Slezan Opava 58:33 + 17:02

H70C 3.59 km, 55 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babák Jiří ZLH4801 OOB TJ Zlaté Hory 34:18
2. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 34:58 + 0:40
3. Toman Stanislav SBR4801 SKOB Bruntál 35:46 + 1:28
4. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 35:57 + 1:39
5. Sukeník Mojmír KRN5202 KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:08 + 2:50
6. Skácel Jaroslav KON4617 KOB Konice 40:22 + 6:04
7. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 43:04 + 8:46
8. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 43:16 + 8:58
9. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 44:15 + 9:57
10. Ptáček Jiří BOV4401 TJ Baník Ostrava OKD 47:42 + 13:24
11. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 47:57 + 13:39
12. Klech Josef HOB4701 SK OB Horní Benešov 48:25 + 14:07
13. Novotný Stanislav ZLH4800 OOB TJ Zlaté Hory 49:45 + 15:27
14. Beneš Karel HAV4201 OB Havířov 67:19 + 33:01
15. Sedlář Vladimír AOP4201 Orientační Běh Opava 73:32 + 39:14

HDR 2.65 km, 45 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudeczek Benjamín Teodor OOP1501 TJ Opava 32:06
2. Peterek Antonín SOP1601 OOB TJ Slezan Opava 32:46 + 0:40
3. Jakobová Amálie MOV1151 SKOB Ostrava 35:11 + 3:05
3. Dudová Nikol MOV1250 SKOB Ostrava 35:11 + 3:05
5. Meca Vitězslav BFM1203 SKOB Frýdek - Místek 39:53 + 7:47
6. Mokroszová Izabela TRI1651 TJ TŽ Třinec 39:57 + 7:51
7. Tesařová Lucie AOP1451 Orientační Běh Opava 41:46 + 9:40
8. Tempir Vilem 0020002 neregistrovani 42:14 + 10:08
9. Panna Marek 0010003 MOV-neregistrovaní 42:17 + 10:11
10. Krutina Vít HAVXXXX OB Havířov 42:55 + 10:49
11. Vlčková Barbora KSU1454 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:15 + 14:09
12. Mrkvica Vít ZLH1600 OOB TJ Zlaté Hory 51:13 + 19:07
13. Začal Vít ZLH1500 OOB TJ Zlaté Hory 57:18 + 25:12
14. Pavlík Radim ZLH1601 OOB TJ Zlaté Hory 57:41 + 25:35
15. Tesařová Eva AOP1650 Orientační Běh Opava 61:21 + 29:15
16. Král Artuš Matyáš SSU2101 SK Severka Šumperk 67:59 + 35:53
17. Hudeczková Elizabeth OOP1850 TJ Opava 76:21 + 44:15
18. Kratochvílová Amálie HOB1651 SK OB Horní Benešov 91:34 + 59:28

P4 4.33 km, 65 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Walaski Antonín TR8006 35:50
2. Kuncová Jana VRB7850 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 40:31 + 4:41
3. Chudík Michael BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 41:29 + 5:39
4. Zielina Marek TRI8001 TJ TŽ Třinec 43:15 + 7:25
5. Procházka Jakub SOP9903 OOB TJ Slezan Opava 43:51 + 8:01
6. Podmolová Vendula AOP8252 Orientační Běh Opava 45:10 + 9:20
7. Kváša Michal UOL7901 SOB Olomouc 48:06 + 12:16
8. Vojčáková Ivana ZLH8250 OOB TJ Zlaté Hory 50:05 + 14:15
9. Cymorek Petr TRI7000 TJ TŽ Třinec 52:11 + 16:21
10. Cymorková Kateřina TRI7152 TJ TŽ Třinec 52:17 + 16:27
11. Myslivcová Kateřina TRI7850 TJ TŽ Třinec 52:19 + 16:29
12. Janeček Petr UOL7301 SOB Olomouc 52:40 + 16:50
13. Rýznarová Olga BFM7853 SKOB Frýdek - Místek 56:30 + 20:40
14. Rýznar Vojtěch BFM0704 SKOB Frýdek - Místek 57:02 + 21:12
15. Hudeczková Ester OOP0851 TJ Opava 57:49 + 21:59
16. Hudeczek Radek OOP8000 TJ Opava 58:43 + 22:53
17. Mikešková Veronika BFM7951 SKOB Frýdek - Místek 60:43 + 24:53
18. Kuta Alena 0010005 MOV-neregistrovaní 60:52 + 25:02
19. Malec Vladimír KRN5900 KOS TJ Lokomotiva Krnov 63:13 + 27:23
20. Pometlová Jana AOP7551 Orientační Běh Opava 64:06 + 28:16
21. Šauman Petr ODR6100 SKOB Odry 64:46 + 28:56
22. Ledabylová Alena HOB5551 SK OB Horní Benešov 65:53 + 30:03
23. Krumpholcová Jarmila HOB5655 SK OB Horní Benešov 65:59 + 30:09
24. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 75:03 + 39:13
25. Cetlová Helena AOP7550 Orientační Běh Opava 89:53 + 54:03
26. Mališová Ema BFM1152 SKOB Frýdek - Místek 92:16 + 56:26
27. Mališová Bohumila BFM8053 SKOB Frýdek - Místek 93:24 + 57:34
28. Mališ Eduard BFM0703 SKOB Frýdek - Místek 94:40 + 58:50
Vlachová Marcela 0010001 MOV-neregistrovaní DISK

P7 6.70 km, 85 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich AOV7700 OOB TJ Baník Ostrava 63:32
2. Hájková Jitka SOP7150 OOB TJ Slezan Opava 68:36 + 5:04
3. Svoboda Zbyněk 0050001 ABC 77:47 + 14:15
4. Vlach Antonín AOV0700 OOB TJ Baník Ostrava 78:43 + 15:11