Logo
Datum:
09.04.2022
Místo konání:
Brno-Žebětín
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Mapa:
Klíč ISOM 2017, stav 05/2019, částečná revize 03/2020 a 2/2022, E=5 m, měřítko: 1:10 000. Vodovzdorně upravena (tisk na materiál Pretex).
Ředitel závodu:
Čech Viktor
Hlavní rozhodčí:
Chmelík Aleš - R2
Stavitel tratí:
Mazal Zdeněk - R2
Protokol:
Závod proběhl za chladného a větrného počasí.
Nebyl podán žádný protest.
Nikdo nebyl zraněn ani ošetřen.
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    

D10N 2.10 km, 45 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pala Barbora ZBM1354 SK Brno Žabovřesky 19:06
2. Kozáková Michaela TBM1552 KOS TJ Tesla Brno 24:16 + 5:10
3. Šedivá Kristýna VBM1252 VSK Mendelu Brno 27:11 + 8:05
4. Kroutilová Eliška TBM1361 KOS TJ Tesla Brno 28:47 + 9:41
5. Šímová Klaudie TBM1452 KOS TJ Tesla Brno 35:25 + 16:19

D10 2.20 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastná Vendula TBM1384 KOS TJ Tesla Brno 16:00
2. Marková Lucie ZBM1351 SK Brno Žabovřesky 16:56 + 0:56
3. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 20:18 + 4:18
4. Dohnalová Eliška ZBM1253 SK Brno Žabovřesky 20:42 + 4:42
5. Valenčíková Helena ZPV1250 KOB ZPV Prostějov 22:01 + 6:01
6. Stašková Tereza PBM1257 TJ Spartak 1. brněnská 22:48 + 6:48
7. Kurečková Zuzana TBM1377 KOS TJ Tesla Brno 24:51 + 8:51
8. Kozáková Zuzana TBM1352 KOS TJ Tesla Brno 24:53 + 8:53
9. Chaloupková Klára ZBM1260 SK Brno Žabovřesky 24:54 + 8:54
10. Tomíčková Ivana TBM1364 KOS TJ Tesla Brno 39:33 + 23:33
11. Redlichová Kateřina 55:15 + 39:15
Růžičková Zuzana KSU1250 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Doušková Daniela TBM1358 KOS TJ Tesla Brno DISK

D12 2.50 km, 55 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janíková Klára ZBM1057 SK Brno Žabovřesky 18:02
2. Coufalová Thea ZBM1050 SK Brno Žabovřesky 19:24 + 1:22
3. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 20:06 + 2:04
4. Beránková Kamila ZBM1152 SK Brno Žabovřesky 20:13 + 2:11
5. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 21:13 + 3:11
6. Bašeová Jolana ZBM1051 SK Brno Žabovřesky 25:00 + 6:58
7. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 25:02 + 7:00
8. Šímová Julie TBM1055 KOS TJ Tesla Brno 25:21 + 7:19
9. Francová Hedvika TBM1079 KOS TJ Tesla Brno 25:44 + 7:42
10. Vítková Kateřina PBM1152 TJ Spartak 1. brněnská 25:51 + 7:49
11. Jágrová Zuzana RBK1051 SK Radioklub Blansko 26:17 + 8:15
12. Tomíčková Eliška TBM1054 KOS TJ Tesla Brno 26:26 + 8:24
13. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 27:14 + 9:12
14. Fučíková Ema VBM1151 VSK Mendelu Brno 28:29 + 10:27
15. Průšová Zuzana TBM1161 KOS TJ Tesla Brno 30:00 + 11:58
16. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 30:08 + 12:06
17. Králová Marie PBM1153 TJ Spartak 1. brněnská 32:56 + 14:54
18. Robotková Tereza PBM1150 TJ Spartak 1. brněnská 44:51 + 26:49
19. Hustá Magdalena TBM1157 KOS TJ Tesla Brno 45:08 + 27:06
MS Stratilová Barbora PBM0953 TJ Spartak 1. brněnská 37:30 + 19:28

D14 3.20 km, 65 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 21:10
2. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 21:22 + 0:12
3. Marková Eva ZBM0954 SK Brno Žabovřesky 22:00 + 0:50
4. Rotková Veronika ZBM0854 SK Brno Žabovřesky 23:43 + 2:33
5. Strýčková Barbora PBM0852 TJ Spartak 1. brněnská 23:46 + 2:36
6. Fedrová Anežka RBK0853 SK Radioklub Blansko 24:41 + 3:31
7. Jágrová Aneta RBK0951 SK Radioklub Blansko 24:45 + 3:35
8. Janíková Anna ZBM0862 SK Brno Žabovřesky 24:54 + 3:44
9. Kočová Klára ZBM0850 SK Brno Žabovřesky 25:29 + 4:19
10. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 25:56 + 4:46
11. Skřivanková Anna TBM0853 KOS TJ Tesla Brno 30:00 + 8:50
12. Coufalová Rea ZBM0953 SK Brno Žabovřesky 31:47 + 10:37
13. Peňázová Charlotte ZBM0860 SK Brno Žabovřesky 32:32 + 11:22
14. Kučerová Tereza ZBM0957 SK Brno Žabovřesky 34:54 + 13:44
15. Vrbková Adéla TBM0851 KOS TJ Tesla Brno 35:59 + 14:49
16. Stašková Sofie PBM0952 TJ Spartak 1. brněnská 36:02 + 14:52
17. Blažíčková Eliška ZBM0962 SK Brno Žabovřesky 38:01 + 16:51
18. Mahovská Hana TBM0951 KOS TJ Tesla Brno 41:06 + 19:56
19. Beránková Julie ZBM0956 SK Brno Žabovřesky 44:35 + 23:25
Horká Kateřina TBM0856 KOS TJ Tesla Brno DISK

D16 3.80 km, 80 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Lucie ZBM0651 SK Brno Žabovřesky 31:01
2. Mynářová Markéta ZBM0657 SK Brno Žabovřesky 41:11 + 10:10
3. Ryšavá Viktorie TBM0760 KOS TJ Tesla Brno 42:48 + 11:47
4. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 43:06 + 12:05
5. Vernerová Hana TBM0780 KOS TJ Tesla Brno 51:02 + 20:01
6. Šujanová Berenika RBK0752 SK Radioklub Blansko 65:56 + 34:55
7. Hiklová Eva ZBM0755 SK Brno Žabovřesky 75:18 + 44:17
Karafiátová Eliška ABM0752 KOB ALFA Brno DISK

D18 4.50 km, 115 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulová Klára TBM0553 KOS TJ Tesla Brno 46:54

D21C 5.90 km, 220 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6399

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Brno Žabovřesky 46:37 6454
2. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 46:54 + 0:17 6415
3. Hlavová Hana TBM8888 KOS TJ Tesla Brno 47:33 + 0:56 6327
4. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Brno Žabovřesky 51:18 + 4:41 5816
5. Mádlová Věra PBM8951 TJ Spartak 1. brněnská 58:16 + 11:39 4868
6. Šťastná Viktorie UBM7656 MENISKOS Brno 60:39 + 14:02 4544
7. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 62:22 + 15:45 4311
8. Kleiberová Eliška CHC9952 K.O.B. Choceň 70:50 + 24:13 3158
9. Janošíková Lenka UOL7651 SOB Olomouc 71:55 + 25:18 3011
10. Polášková Kristýna TZL8850 SKOB Zlín 77:49 + 31:12 2208

D21D 3.80 km, 80 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šujanová Kateřina RBK7851 SK Radioklub Blansko 46:32
2. Košíková Jana PBM8352 TJ Spartak 1. brněnská 55:09 + 8:37
3. Králová Petra PBM8952 TJ Spartak 1. brněnská 57:25 + 10:53

D35 4.30 km, 100 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 31:47
2. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 32:31 + 0:44
3. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 34:18 + 2:31
4. Janíková Marie UBM7852 MENISKOS Brno 35:09 + 3:22
5. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 36:02 + 4:15
6. Mahovská Radka 0200001 Mahovští 36:08 + 4:21
7. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 36:55 + 5:08
8. Stene Dana TBM7957 KOS TJ Tesla Brno 37:27 + 5:40
9. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 37:33 + 5:46
10. Mulíčková Eva ABM7469 KOB ALFA Brno 37:42 + 5:55
11. Vítková Barbora PBM7952 TJ Spartak 1. brněnská 38:58 + 7:11
12. Hiršová Marcela TBM7079 KOS TJ Tesla Brno 40:03 + 8:16
13. Bauerová Petra 0280002 Neregistrovaní 41:28 + 9:41
14. Smítalová Jana ZBM8053 SK Brno Žabovřesky 42:11 + 10:24
15. Trtílková Hana 0080001 Neregistrovan 42:21 + 10:34
16. Dvořáková Hana ZBM8676 SK Brno Žabovřesky 42:37 + 10:50
17. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 43:05 + 11:18
18. Bártová Petra RBK8252 SK Radioklub Blansko 43:09 + 11:22
19. Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko 43:53 + 12:06
20. Sladká Magdalena PBM8450 TJ Spartak 1. brněnská 44:55 + 13:08
21. Sedláčková Alžběta 0140001 Bafto 46:33 + 14:46
22. Kroutilová Eva TBM7861 KOS TJ Tesla Brno 49:50 + 18:03
23. Vršková Dagmar ZBM7850 SK Brno Žabovřesky 51:15 + 19:28
24. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:55 + 24:08
25. Valenčíková Irena ZPV7950 KOB ZPV Prostějov 56:13 + 24:26
26. Kočová Lenka ZBM8160 SK Brno Žabovřesky 56:47 + 25:00
27. Dohnalová Květa ZBM7954 SK Brno Žabovřesky 61:41 + 29:54
28. Coufalová Martina ZBM7755 SK Brno Žabovřesky 64:36 + 32:49

D45 3.50 km, 105 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 31:16
2. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 32:31 + 1:15
3. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 35:08 + 3:52
4. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 35:36 + 4:20
5. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 35:49 + 4:33
6. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 36:31 + 5:15
7. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 38:39 + 7:23
8. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 39:09 + 7:53
9. Jágrová Vlasta SBK7789 KOB START Blansko 39:57 + 8:41
10. Varhaníčková Jana 0220001 xxxxxKM 40:47 + 9:31
11. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:59 + 9:43
11. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 40:59 + 9:43
11. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 40:59 + 9:43
14. Otrusinová Helena ABM7054 KOB ALFA Brno 44:00 + 12:44
15. Urbánková Lenka ZBM7551 SK Brno Žabovřesky 45:51 + 14:35
16. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 47:26 + 16:10
17. Čelechovská Zora UBM7451 MENISKOS Brno 47:33 + 16:17
18. Mokrá Regina ABM6854 KOB ALFA Brno 49:57 + 18:41
19. Beránková Šárka ZBM7356 SK Brno Žabovřesky 54:42 + 23:26
20. Kučerová Renata ZBM7654 SK Brno Žabovřesky 57:43 + 26:27
21. Kyclová Jitka LBM7450 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:05 + 38:49

D55 2.70 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 32:47
2. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 35:20 + 2:33
3. Sladká Zora PBM6059 TJ Spartak 1. brněnská 37:41 + 4:54
4. Marečková Iva ADA6551 OOB Spartak Adamov 40:37 + 7:50

D65 2.00 km, 45 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 23:20
2. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 24:12 + 0:52
3. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:41 + 8:21
4. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:23 + 9:03
5. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 40:22 + 17:02

H10N 2.10 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chloupek Filip VBM1301 VSK Mendelu Brno 19:36
2. Vaculín Vilém TBM1305 KOS TJ Tesla Brno 20:29 + 0:53
3. Stachoň Ondřej ZBM1404 SK Brno Žabovřesky 28:09 + 8:33

H10 2.30 km, 55 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Martin TBM1212 KOS TJ Tesla Brno 17:17
2. Vítek Vojtěch PBM1310 TJ Spartak 1. brněnská 20:54 + 3:37
3. Kříž Jan TTR1201 OOB Třebíč 20:56 + 3:39
4. Valenčík Martin ZPV1200 KOB ZPV Prostějov 21:29 + 4:12
5. Stachoň Štěpán ZBM1212 SK Brno Žabovřesky 25:09 + 7:52
6. Janík Jan UBM1301 MENISKOS Brno 33:12 + 15:55

H12 2.90 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hikl Martin ZBM1104 SK Brno Žabovřesky 20:53
2. Koča František ZBM1100 SK Brno Žabovřesky 21:52 + 0:59
3. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 23:33 + 2:40
4. Stene Oskar TBM1107 KOS TJ Tesla Brno 24:04 + 3:11
5. Svoboda Adam PBM1001 TJ Spartak 1. brněnská 29:15 + 8:22
6. Hustý Matyáš TBM1029 KOS TJ Tesla Brno 29:37 + 8:44
7. Verner Jan TBM1114 KOS TJ Tesla Brno 30:36 + 9:43
8. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:28 + 10:35
9. Skřivanek František TBM1108 KOS TJ Tesla Brno 40:55 + 20:02
10. Široký Jakub BBM1000 BETA URSUS Rosice 47:42 + 26:49
Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno DISK

H14 3.90 km, 110 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulička Martin ZBM0807 SK Brno Žabovřesky 22:41
2. Navrátil Jakub TBM0811 KOS TJ Tesla Brno 27:43 + 5:02
3. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 29:30 + 6:49
4. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:47 + 8:06
5. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 31:01 + 8:20
6. Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno 31:55 + 9:14
7. Svirák Benjamin TBM0915 KOS TJ Tesla Brno 36:59 + 14:18
8. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:01 + 14:20
9. Kroutil Tadeáš TBM0928 KOS TJ Tesla Brno 41:12 + 18:31
10. Václavek Petr ZBM0916 SK Brno Žabovřesky 44:10 + 21:29
11. Mikula Marek TBM0902 KOS TJ Tesla Brno 44:14 + 21:33
12. Dohnal František ZBM0811 SK Brno Žabovřesky 49:45 + 27:04
13. Svoboda Jakub PBM0901 TJ Spartak 1. brněnská 50:41 + 28:00
14. Polášek Vojtěch 0040002 Orientos 64:26 + 41:45
15. Růžička Matěj KSU0901 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:08 + 44:27
16. Kresta Tomáš TBM0908 KOS TJ Tesla Brno 85:12 + 62:31
Popovič Jan ZBM0913 SK Brno Žabovřesky DISK

H16 5.10 km, 175 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanousek Prokop TBM0613 KOS TJ Tesla Brno 38:44
2. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 41:49 + 3:05
3. Finstrle Filip ZBM0702 SK Brno Žabovřesky 47:41 + 8:57
4. Marek Filip ZBM0706 SK Brno Žabovřesky 47:50 + 9:06
5. Lasota Jan ZBM0603 SK Brno Žabovřesky 56:47 + 18:03
6. Kroutil Jošt TBM0712 KOS TJ Tesla Brno 64:30 + 25:46
7. Václavek Jan ZBM0614 SK Brno Žabovřesky 69:14 + 30:30

H18 6.00 km, 255 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 44:00
2. Dvořáček Michal ZBM0513 SK Brno Žabovřesky 44:58 + 0:58
3. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 49:47 + 5:47
4. Rada Štěpán ABM0404 KOB ALFA Brno 50:34 + 6:34

H21C 8.20 km, 335 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6047

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 50:53 6694
2. Drábek Jan ZBM8511 SK Brno Žabovřesky 58:58 + 8:05 5836
3. Stene Per Øyvind TBM7408 KOS TJ Tesla Brno 61:05 + 10:12 5611
4. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 62:29 + 11:36 5463
5. Zimmermann Jakub TBM8911 KOS TJ Tesla Brno 63:55 + 13:02 5311
6. Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. brněnská 67:17 + 16:24 4953
7. Kasal Vít PBM7540 TJ Spartak 1. brněnská 71:51 + 20:58 4469
8. Hala Lukáš 0090001 Šlapanice 72:25 + 21:32
9. Pauschek Karel PBM8509 TJ Spartak 1. brněnská 77:10 + 26:17 3904
10. Travnicek Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 79:09 + 28:16 3694
11. Šnyrch Marek 81:00 + 30:07
12. Stejskal Ondřej UBM8805 MENISKOS Brno 138:28 + 87:35 0

H21D 5.10 km, 175 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 191

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kůr Jiří ZBM8304 SK Brno Žabovřesky 46:34 193
2. Kycl Michal LBM0500 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:00 + 0:26 191
3. Autrata Daniel TBM9012 KOS TJ Tesla Brno 47:18 + 0:44 190
4. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko 47:25 + 0:51 189
5. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 48:43 + 2:09 184
6. Kycl Lukáš LBM0300 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:16 + 3:42 178
7. Kycl Ondřej LBM0501 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 89:25 + 42:51 18

H35 6.60 km, 260 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 45:35
2. Kožoušek Adam ZBM8512 SK Brno Žabovřesky 53:49 + 8:14
3. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Brno Žabovřesky 54:40 + 9:05
4. Račanský Jan TBM7907 KOS TJ Tesla Brno 54:46 + 9:11
5. Baše Tomáš ZBM7402 SK Brno Žabovřesky 55:44 + 10:09
6. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 57:01 + 11:26
7. Liščinský Tomáš TBM8411 KOS TJ Tesla Brno 57:57 + 12:22
8. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB ALFA Brno 60:10 + 14:35
9. Hubík Martin TBM8503 KOS TJ Tesla Brno 62:21 + 16:46
10. Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Brno Žabovřesky 62:34 + 16:59
11. Smítal Rostislav ZBM7903 SK Brno Žabovřesky 62:51 + 17:16
12. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 63:24 + 17:49
13. Jurák Adam ZBM8404 SK Brno Žabovřesky 64:11 + 18:36
14. Šťastný Jan 0230001 -- 64:46 + 19:11
15. Pátek Richard PBM7609 TJ Spartak 1. brněnská 67:40 + 22:05
16. Růžička Lukáš KSU7849 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:09 + 22:34
17. Ženka Ondřej 0280001 Neregistrovaní 68:49 + 23:14
18. Dohnal Pavel ZBM8005 SK Brno Žabovřesky 70:32 + 24:57
19. Lasota Marek 0210001 Lasota - neregistrován 70:40 + 25:05
20. Horký Tomáš TBM6747 KOS TJ Tesla Brno 71:48 + 26:13
21. Sladký Marek PBM8604 TJ Spartak 1. brněnská 71:53 + 26:18
22. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Brno Žabovřesky 73:00 + 27:25
23. Tomíček Oldřich TBM7903 KOS TJ Tesla Brno 75:14 + 29:39
24. Bárta Ladislav RBK7802 SK Radioklub Blansko 76:08 + 30:33
25. Dvořák Martin ZBM8425 SK Brno Žabovřesky 76:26 + 30:51
26. Valenčík Radim ZPV7901 KOB ZPV Prostějov 82:18 + 36:43
27. Polášek Lukáš 0040001 Orientos 89:10 + 43:35
28. Rudolf Tomáš PBM8402 TJ Spartak 1. brněnská 99:25 + 53:50
29. Trtílek Frantisek 0080002 Neregistrovan 117:58 + 72:23

H45 5.00 km, 170 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. brněnská 40:32
2. Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno 44:54 + 4:22
3. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 45:35 + 5:03
4. Florian Michal TBM6733 KOS TJ Tesla Brno 46:00 + 5:28
5. Mareček Jiří ADA5901 OOB Spartak Adamov 47:52 + 7:20
6. Zelený Pavel ZBM7302 SK Brno Žabovřesky 48:40 + 8:08
7. Mokrý Jan ABM6611 KOB ALFA Brno 50:18 + 9:46
8. Svoboda Ladislav PBM7523 TJ Spartak 1. brněnská 51:13 + 10:41
9. Šilar Radek UBM7201 MENISKOS Brno 51:51 + 11:19
10. Verner Leoš 0030001 NOCH Brno 53:30 + 12:58
11. Kresta Aleš 0170001 Kresťáci 53:38 + 13:06
12. Fuchs Jan TBM7101 KOS TJ Tesla Brno 54:45 + 14:13
13. Hustý Jakub TBM7708 KOS TJ Tesla Brno 55:10 + 14:38
14. Jalový Vlastimil RBK6120 SK Radioklub Blansko 55:43 + 15:11
15. Jágr Jaroslav SBK7549 KOB START Blansko 56:07 + 15:35
16. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 58:05 + 17:33
17. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 60:43 + 20:11
18. Pazdziora Jan 0110001 Taky Brno 61:45 + 21:13
Vostal Petr TBM7411 KOS TJ Tesla Brno DISK

H55 3.50 km, 105 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buřt Vladimír SBK6301 KOB START Blansko 33:30
2. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 34:24 + 0:54
3. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 36:38 + 3:08
4. Cigoš Pavel TBM5622 KOS TJ Tesla Brno 38:37 + 5:07
5. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 39:31 + 6:01
6. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. brněnská 39:56 + 6:26
7. Peťovský Jan SBK6201 KOB START Blansko 40:26 + 6:56
8. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:32 + 8:02
9. Buráň Zdeněk 0050001 BzB 46:15 + 12:45
10. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 56:04 + 22:34

H65 2.70 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sponar Jan TBM5004 KOS TJ Tesla Brno 28:02
2. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB START Blansko 28:30 + 0:28
3. Šnyrch František ABM4902 KOB ALFA Brno 31:52 + 3:50
4. Bednář Jan UOL5402 SOB Olomouc 32:54 + 4:52
5. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Rosice 66:38 + 38:36

HDR 2.00 km, 45 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prudík Jan VBM1303 VSK Mendelu Brno 16:20
2. Papež Marek ZBM1502 SK Brno Žabovřesky 19:15 + 2:55
3. Slovák Jan 19:17 + 2:57
4. Čevela Viktor 19:35 + 3:15
5. Sedláček Kryštof ZBM1407 SK Brno Žabovřesky 21:11 + 4:51
6. Pala Tereza ZBM1552 SK Brno Žabovřesky 21:28 + 5:08
7. Bárta Zbyněk 22:00 + 5:40
8. Benda Vojtěch 0250001 ABC 23:38 + 7:18
9. Holáňová Silvie ZBM1752 SK Brno Žabovřesky 24:13 + 7:53
10. Čevela Robin 25:17 + 8:57
11. Stachoňová Karolína ZBM1652 SK Brno Žabovřesky 25:45 + 9:25
12. Krejčiříková Kamila BBM1550 BETA URSUS Rosice 26:10 + 9:50
13. Marková Zuzana ZBM1751 SK Brno Žabovřesky 26:32 + 10:12
14. Chaloupka Jakub ZBM1402 SK Brno Žabovřesky 26:57 + 10:37
15. Marek Daniel ZBM1701 SK Brno Žabovřesky 27:04 + 10:44
16. Chaloupka Matěj ZBM1403 SK Brno Žabovřesky 27:07 + 10:47
17. Chromý Filip TBM1616 KOS TJ Tesla Brno 27:35 + 11:15
18. Kocourek Filip 0060001 ZBM 28:08 + 11:48
19. Malinský Štěpán 0010002 SBK 29:23 + 13:03
20. Žejdlová Adélka 30:13 + 13:53
21. Šuláková Karolína 0190001 Blansko 30:19 + 13:59
22. Průšová Barbora TBM KOS TJ Tesla Brno 30:23 + 14:03
23. Šíma Robin TBM1510 KOS TJ Tesla Brno 30:42 + 14:22
24. Sýkora Jan VBM1302 VSK Mendelu Brno 31:27 + 15:07
25. Kůrová Barbora ZBM1651 SK Brno Žabovřesky 31:54 + 15:34
26. Bednář Richard UOL1400 SOB Olomouc 33:16 + 16:56
27. Stene Selma Vilemina TBM1453 KOS TJ Tesla Brno 33:18 + 16:58
28. Šedivý Ondra VBM VSK Mendelu Brno 33:38 + 17:18
29. Homolková Sabina 34:35 + 18:15
30. Křížová Anna TTR1451 OOB Třebíč 34:43 + 18:23
31. Matyáš Jan LBM1600 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:25 + 19:05
32. Machová Bára ZBM1553 SK Brno Žabovřesky 36:07 + 19:47
33. Čechová Adéla VBM1351 VSK Mendelu Brno 36:16 + 19:56
34. Réblová Eliška LBM2151 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:34 + 20:14
35. Šerák Petr ZBM1604 SK Brno Žabovřesky 37:31 + 21:11
36. Sedláček Vilém 0020001 Sedláčkovi 37:57 + 21:37
37. Autrata Jiří 0070001 Tesla Brno 38:29 + 22:09
38. Redlich Jan 38:34 + 22:14
39. Matyášová Petra 39:07 + 22:47
40. Fučík Martin VBM1501 VSK Mendelu Brno 39:28 + 23:08
41. Trš Josef PBM1501 TJ Spartak 1. brněnská 39:31 + 23:11
42. Ženková Tereza 0280003 Neregistrovaní 39:39 + 23:19
43. Ženková Sára 0280004 Neregistrovaní 40:02 + 23:42
44. Račanská Josefína TBM1651 KOS TJ Tesla Brno 40:06 + 23:46
45. Sychra Jakub VBM1601 VSK Mendelu Brno 40:56 + 24:36
46. Vaculín Robin TBM1511 KOS TJ Tesla Brno 41:39 + 25:19
47. Mahovská Veronika 41:40 + 25:20
48. Mahovská Eva 41:43 + 25:23
49. Čech Vilík 44:08 + 27:48
50. Sýkora Jindřich VBM1602 VSK Mendelu Brno 44:09 + 27:49
51. Jirka Jakub 44:44 + 28:24
52. Drašarová Sofie 46:05 + 29:45
53. Sladký Ivan PBM5513 TJ Spartak 1. brněnská 55:15 + 38:55
54. Sychrová Markéta VBM1251 VSK Mendelu Brno 57:32 + 41:12
55. Polášková Anna TZL1850 SKOB Zlín 63:02 + 46:42
Šulák Oskar 0190002 Blansko DISK
Sychrová Hana VBM1352 VSK Mendelu Brno DISK
Malinský František 0010001 SBK DISK

P 3.00 km, 75 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Brno Žabovřesky 19:57
2. Sedláček Petr 24:26 + 4:29
3. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 25:16 + 5:19
4. Šulák Ondřej 0190003 Blansko 26:17 + 6:20
5. Francová Martina 27:12 + 7:15
6. Ryšavý Miloš TBM7607 KOS TJ Tesla Brno 28:06 + 8:09
7. Hustá Helena TBM7961 KOS TJ Tesla Brno 30:48 + 10:51
8. Velešíková Monika 0160001 Neregistrovaný 31:17 + 11:20
9. Mynářová Jana ZBM7552 SK Brno Žabovřesky 31:25 + 11:28
10. Navrátil Ondřej 0150001 KMCH 31:44 + 11:47
11. Karásek Antonín 32:09 + 12:12
12. Buráňová Hana 0050002 BzB 32:18 + 12:21
13. Horký Petr UBM7001 MENISKOS Brno 33:20 + 13:23
14. Velešíková Markéta 0160002 Neregistrovaný 33:32 + 13:35
15. Vojnová Michaela 33:35 + 13:38
16. Vojna Petr 33:42 + 13:45
17. Melichárková Karolina 0270001 2BWINNER TEAM 34:03 + 14:06
18. Slováková Jana 34:06 + 14:09
19. Mikula Martin 0130001 - 34:10 + 14:13
20. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 34:26 + 14:29
21. Fuchs Marek TBM0603 KOS TJ Tesla Brno 35:08 + 15:11
22. Václavková Petra ZBM7553 SK Brno Žabovřesky 38:57 + 19:00
23. Fráňa Pavel GBM5905 39:07 + 19:10
24. Robotková Naďa PBM7950 TJ Spartak 1. brněnská 40:23 + 20:26
25. Fabíková Klára 0270002 2BWINNER TEAM 51:24 + 31:27
26. Mariotto Natálka 51:34 + 31:37
27. Bubla Jiří 65:25 + 45:28
28. Čermák Filip 77:02 + 57:05