Logo
Datum:
30.04.2022
Místo konání:
Brno, autodrom
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Kočičí žleb, 1:10 000, 1:15 000
Ředitel závodu:
Grycová Veronika
Hlavní rozhodčí:
Špringlová Kamila - R3
Stavitel tratí:
Goldschmidt Tobiáš, Špringlová Kamila - R3
JURY:
Mulíčková Eva, Netuka Vojtěch, Mokrý Stanislav
Protokol:
Závod proběh za slunečného počasí +20C, nikdo nebyl zraněn.
Protest nebyl podán.
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    

D10N 2.37 km, 85 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soběslavská Anna Marie PBM1351 TJ Spartak 1. brněnská 20:38
2. Chvátalová Žofie PBM1352 TJ Spartak 1. brněnská 29:58 + 9:20
3. Pala Tereza ZBM1552 SK Brno Žabovřesky 33:28 + 12:50
4. Kozáková Michaela TBM1552 KOS TJ Tesla Brno 33:41 + 13:03
5. Ramachová Anna PBM1350 TJ Spartak 1. brněnská 43:53 + 23:15
6. Černá Vanesa PBM1251 TJ Spartak 1. brněnská 46:54 + 26:16
7. Rampula Monica PBM1252 TJ Spartak 1. brněnská 49:05 + 28:27
8. Smítalová Meda ZBM1356 SK Brno Žabovřesky 67:26 + 46:48
Kroutilová Eliška TBM1361 KOS TJ Tesla Brno DISK

D10 1.77 km, 90 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastná Vendula TBM1384 KOS TJ Tesla Brno 13:08
2. Marková Lucie ZBM1351 SK Brno Žabovřesky 16:27 + 3:19
3. Stašková Tereza PBM1257 TJ Spartak 1. brněnská 18:20 + 5:12
4. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 20:11 + 7:03
4. Kurečková Zuzana TBM1377 KOS TJ Tesla Brno 20:11 + 7:03
6. Kozáková Zuzana TBM1352 KOS TJ Tesla Brno 20:54 + 7:46
7. Pala Barbora ZBM1354 SK Brno Žabovřesky 22:11 + 9:03
8. Tomíčková Ivana TBM1364 KOS TJ Tesla Brno 22:28 + 9:20
9. Dohnalová Eliška ZBM1253 SK Brno Žabovřesky 22:59 + 9:51
10. Doušková Daniela TBM1358 KOS TJ Tesla Brno 25:24 + 12:16
11. Šímová Klaudie TBM1452 KOS TJ Tesla Brno 34:50 + 21:42
12. Redlichová Kateřina RBK1351 SK Radioklub Blansko 127:23 + 114:15

D12 2.68 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Kamila ZBM1152 SK Brno Žabovřesky 23:45
2. Jágrová Zuzana RBK1051 SK Radioklub Blansko 23:59 + 0:14
3. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 24:38 + 0:53
4. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 28:16 + 4:31
5. Janíková Klára ZBM1057 SK Brno Žabovřesky 29:31 + 5:46
6. Králová Marie PBM1153 TJ Spartak 1. brněnská 29:47 + 6:02
7. Vítková Kateřina PBM1152 TJ Spartak 1. brněnská 31:55 + 8:10
8. Coufalová Thea ZBM1050 SK Brno Žabovřesky 34:29 + 10:44
9. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 34:46 + 11:01
10. Šímová Julie TBM1055 KOS TJ Tesla Brno 36:52 + 13:07
11. Sobotková Karolína TTR1152 OOB Třebíč 38:44 + 14:59
12. Urválková Anna TBM1177 KOS TJ Tesla Brno 40:02 + 16:17
13. Robotková Tereza PBM1150 TJ Spartak 1. brněnská 45:05 + 21:20
14. Fučíková Ema VBM1151 VSK Mendelu Brno 46:26 + 22:41
15. Pařízková Eliška ZBM1150 SK Brno Žabovřesky 50:33 + 26:48
16. Smítalová Ester ZBM1056 SK Brno Žabovřesky 53:26 + 29:41
17. Slavíková Anna PBM1156 TJ Spartak 1. brněnská 71:15 + 47:30
18. Chloupková Kristýna VBM1152 VSK Mendelu Brno 71:22 + 47:37

D14 3.40 km, 110 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 24:22
2. Strýčková Barbora PBM0852 TJ Spartak 1. brněnská 25:34 + 1:12
3. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 25:51 + 1:29
4. Rotková Veronika ZBM0854 SK Brno Žabovřesky 28:05 + 3:43
5. Marková Eva ZBM0954 SK Brno Žabovřesky 28:17 + 3:55
6. Janíková Anna ZBM0862 SK Brno Žabovřesky 28:41 + 4:19
7. Kočová Klára ZBM0850 SK Brno Žabovřesky 29:42 + 5:20
8. Coufalová Rea ZBM0953 SK Brno Žabovřesky 30:21 + 5:59
9. Jágrová Aneta RBK0951 SK Radioklub Blansko 30:35 + 6:13
10. Fedrová Anežka RBK0853 SK Radioklub Blansko 30:52 + 6:30
11. Stašková Sofie PBM0952 TJ Spartak 1. brněnská 41:52 + 17:30
12. Stratilová Barbora PBM0953 TJ Spartak 1. brněnská 42:35 + 18:13
13. Peňázová Charlotte ZBM0860 SK Brno Žabovřesky 46:35 + 22:13
14. Kučerová Tereza ZBM0957 SK Brno Žabovřesky 49:12 + 24:50
15. Mudráková Natálie TBM0953 KOS TJ Tesla Brno 55:45 + 31:23
16. Beránková Julie ZBM0956 SK Brno Žabovřesky 58:24 + 34:02
Horká Kateřina TBM0856 KOS TJ Tesla Brno DISK

D16 4.19 km, 200 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Myšková Ema TBM0759 KOS TJ Tesla Brno 40:43
2. Finstrlová Lucie ZBM0651 SK Brno Žabovřesky 43:55 + 3:12
3. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 46:48 + 6:05
4. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 50:33 + 9:50
5. Karafiátová Eliška ABM0752 KOB ALFA Brno 50:58 + 10:15
6. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 51:16 + 10:33
7. Mynářová Markéta ZBM0657 SK Brno Žabovřesky 53:51 + 13:08
8. Barnatová Magda ZBM0653 SK Brno Žabovřesky 55:21 + 14:38
9. Palátová Renáta ABM0655 KOB ALFA Brno 55:35 + 14:52
10. Taslerová Martina ABM0757 KOB ALFA Brno 59:45 + 19:02
11. Florianová Adéla ZBM0754 SK Brno Žabovřesky 73:23 + 32:40
12. Hiklová Eva ZBM0755 SK Brno Žabovřesky 76:36 + 35:53
13. Vernerová Hana TBM0780 KOS TJ Tesla Brno 92:55 + 52:12
Šujanová Berenika RBK0752 SK Radioklub Blansko DISK

D21C 7.08 km, 330 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2028

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šímová Jana PHK8569 OK 99 Hradec Králové 54:13 2311
2. Rotková Markéta ZBM0455 SK Brno Žabovřesky 64:10 + 9:57 1991
3. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 70:42 + 16:29 1781
4. Taslerová Tereza ABM0361 KOB ALFA Brno 78:50 + 24:37 1519
5. Růžičková Zuzana VBM9353 VSK Mendelu Brno 87:42 + 33:29 1234
6. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 97:39 + 43:26 914
7. Plášková Anna ABM0152 KOB ALFA Brno 99:50 + 45:37 844
8. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 104:32 + 50:19 692
9. Šťastná Viktorie UBM7656 MENISKOS Brno 130:52 + 76:39 0

D21D 4.01 km, 200 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 75

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poloučková Hana ABM0350 KOB ALFA Brno 38:05 96
2. Sedláčková Alžběta 0010001 Bafto 54:30 + 16:25
3. Smolíková Hana 0150001 Neregistrovaný 54:39 + 16:34
4. Hofhanzlová Hana RUZ7951 TJ Růžená 54:52 + 16:47 73
5. Dvořáčková Jana TTR8154 OOB Třebíč 66:05 + 28:00 57
6. Šujanová Kateřina RBK7851 SK Radioklub Blansko 67:42 + 29:37 54
7. Čížková Eliška ADA0051 OOB Spartak Adamov 71:10 + 33:05
Košíková Jana PBM8352 TJ Spartak 1. brněnská DISK 0

D35 5.41 km, 280 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 48:18
2. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 51:32 + 3:14
3. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 51:46 + 3:28
4. Janíková Marie UBM7852 MENISKOS Brno 54:32 + 6:14
5. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 56:20 + 8:02
6. Mulíčková Eva ABM7469 KOB ALFA Brno 56:40 + 8:22
7. Smítalová Jana ZBM8053 SK Brno Žabovřesky 56:54 + 8:36
8. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 57:12 + 8:54
9. Bártová Petra RBK8252 SK Radioklub Blansko 59:11 + 10:53
10. Růžková Kateřina PBM8554 TJ Spartak 1. brněnská 61:57 + 13:39
11. Kočová Lenka ZBM8160 SK Brno Žabovřesky 62:41 + 14:23
12. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Brno Žabovřesky 63:37 + 15:19
13. Slavíková Jana 0230001 Nereg 64:27 + 16:09
14. Vítková Barbora PBM7952 TJ Spartak 1. brněnská 64:54 + 16:36
15. Tomíčková Dana TBM8062 KOS TJ Tesla Brno 66:19 + 18:01
16. Sýkorová Iva VBM8256 VSK Mendelu Brno 66:48 + 18:30
17. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 66:52 + 18:34
18. Janováčová Petra ZBM8558 SK Brno Žabovřesky 67:01 + 18:43
19. Daňková Veronika SBK8151 KOB START Blansko 67:22 + 19:04
20. Sladká Magdalena PBM8450 TJ Spartak 1. brněnská 68:25 + 20:07
21. Dvořáková Hana ZBM8676 SK Brno Žabovřesky 71:39 + 23:21
22. Dohnalová Květa ZBM7954 SK Brno Žabovřesky 76:06 + 27:48
23. Kroutilová Eva TBM7861 KOS TJ Tesla Brno 76:42 + 28:24
24. Vrbková Anna RBK8080 SK Radioklub Blansko 83:11 + 34:53
25. Sobotková Lenka TTR8151 OOB Třebíč 83:12 + 34:54
26. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 97:34 + 49:16
27. Podhrázská Barbora PBM7851 TJ Spartak 1. brněnská 109:29 + 61:11

D45 4.19 km, 200 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 46:31
2. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 47:15 + 0:44
3. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 49:01 + 2:30
4. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 49:25 + 2:54
5. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 49:28 + 2:57
6. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 50:23 + 3:52
7. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 53:14 + 6:43
8. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 56:29 + 9:58
9. Jágrová Vlasta SBK7789 KOB START Blansko 61:00 + 14:29
10. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 63:15 + 16:44
11. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 63:42 + 17:11
12. Blažková Hana RBK6957 SK Radioklub Blansko 65:34 + 19:03
13. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 65:46 + 19:15
14. Kučerová Renata ZBM7654 SK Brno Žabovřesky 68:41 + 22:10
15. Otrusinová Helena ABM7054 KOB ALFA Brno 68:44 + 22:13
16. Tachovská Kamila PBM7655 TJ Spartak 1. brněnská 69:05 + 22:34
17. Blažková Markéta SJH7550 SOS Jindřichův Hradec 70:06 + 23:35
18. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Brno Žabovřesky 76:26 + 29:55
19. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 80:26 + 33:55
20. Šabatová Lenka 0210001 Závodni 82:14 + 35:43
21. Bašeová Magdalena 0100001 krpole 84:32 + 38:01
22. Rajnohová Pavla UBM7654 MENISKOS Brno 104:12 + 57:41
23. Humlíčková Jana UBM7351 MENISKOS Brno 109:28 + 62:57
Radová Martina ABM7451 KOB ALFA Brno DISK

D55 3.29 km, 150 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 53:42
2. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 55:55 + 2:13
3. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 58:21 + 4:39
4. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 79:33 + 25:51

D65 2.33 km, 75 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 35:37
2. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 36:41 + 1:04
3. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:05 + 10:28
4. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 48:07 + 12:30
5. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:41 + 16:04

H10N 2.37 km, 85 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Báňa Patrik PBM1401 TJ Spartak 1. brněnská 42:31
Korecký Radan CHT1401 OOB SK Chrast DISK

H10 1.77 km, 90 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Dalibor TZL1200 SKOB Zlín 11:17
2. Vítek Vojtěch PBM1310 TJ Spartak 1. brněnská 11:48 + 0:31
3. Sedláček Martin TBM1212 KOS TJ Tesla Brno 12:25 + 1:08
4. Smítal Vendelín ZBM1203 SK Brno Žabovřesky 12:45 + 1:28
5. Cicvárek Lukáš ZBM1305 SK Brno Žabovřesky 16:25 + 5:08
6. Paul Radim ZBM1206 SK Brno Žabovřesky 17:15 + 5:58
7. Podhrázský David PBM1304 TJ Spartak 1. brněnská 19:57 + 8:40
8. Glier Matyáš OSN1313 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:15 + 8:58
9. Janík Jan UBM1301 MENISKOS Brno 26:59 + 15:42

H12 3.22 km, 90 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hikl Martin ZBM1104 SK Brno Žabovřesky 22:35
2. Koča František ZBM1100 SK Brno Žabovřesky 23:52 + 1:17
3. Bárta Ladislav RBK1101 SK Radioklub Blansko 25:48 + 3:13
4. Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 27:03 + 4:28
5. Hájek Vojtěch TBM1201 KOS TJ Tesla Brno 27:51 + 5:16
6. Svoboda Adam PBM1001 TJ Spartak 1. brněnská 30:38 + 8:03
7. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 31:02 + 8:27
8. Kyncl Ondřej ZBM1003 SK Brno Žabovřesky 31:47 + 9:12
9. Šicha Matěj ZBM1002 SK Brno Žabovřesky 33:37 + 11:02
10. Svirák Samuel TBM1125 KOS TJ Tesla Brno 33:54 + 11:19
11. Věžník Roman TTR1111 OOB Třebíč 39:16 + 16:41
12. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 40:35 + 18:00
13. Verner Jan TBM1114 KOS TJ Tesla Brno 42:27 + 19:52
14. Báňa Martin PBM1102 TJ Spartak 1. brněnská 45:33 + 22:58
15. Ondra Vít UBM1002 MENISKOS Brno 48:05 + 25:30
16. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 67:44 + 45:09
Skřivanek František TBM1108 KOS TJ Tesla Brno DISK

H14 4.26 km, 150 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulička Martin ZBM0807 SK Brno Žabovřesky 28:21
2. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 29:38 + 1:17
3. Slováček Ondřej TZL0902 SKOB Zlín 31:45 + 3:24
4. Navrátil Jakub TBM0811 KOS TJ Tesla Brno 36:14 + 7:53
5. Franc Kryštof TBM0817 KOS TJ Tesla Brno 37:36 + 9:15
6. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 42:00 + 13:39
7. Cicvárek Martin ZBM0801 SK Brno Žabovřesky 49:42 + 21:21
8. Popovič Jan ZBM0913 SK Brno Žabovřesky 54:08 + 25:47
9. Svirák Benjamin TBM0915 KOS TJ Tesla Brno 55:13 + 26:52
10. Kresta Tomáš TBM0908 KOS TJ Tesla Brno 64:06 + 35:45
11. Florian Radek ZBM0905 SK Brno Žabovřesky 64:24 + 36:03
12. Václavek Petr ZBM0916 SK Brno Žabovřesky 64:31 + 36:10
13. Kroutil Tadeáš TBM0928 KOS TJ Tesla Brno 66:33 + 38:12
14. Dohnal František ZBM0811 SK Brno Žabovřesky 77:25 + 49:04
15. Polášek Vojtěch 0080002 Orientos 79:53 + 51:32

H16 5.31 km, 220 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Brno Žabovřesky 31:29
2. Petrášek Eduard ZBM0609 SK Brno Žabovřesky 49:53 + 18:24
3. Finstrle Filip ZBM0702 SK Brno Žabovřesky 54:13 + 22:44
4. Kroutil Jošt TBM0712 KOS TJ Tesla Brno 78:46 + 47:17
5. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 170:09 + 138:40

H18 5.91 km, 280 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rada Štěpán ABM0404 KOB ALFA Brno 50:49
2. Racek Josef ZBM0400 SK Brno Žabovřesky 57:13 + 6:24
3. Dvořáček Michal ZBM0513 SK Brno Žabovřesky 65:14 + 14:25
4. Zelený Vladan ZBM0405 SK Brno Žabovřesky 68:03 + 17:14
5. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 170:09 + 119:20

H21C 9.67 km, 480 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8098

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Brno Žabovřesky 60:23 8248
2. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 61:34 + 1:11 8093
3. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 62:38 + 2:15 7952
4. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 67:08 + 6:45 7360
5. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Brno Žabovřesky 67:44 + 7:21 7281
6. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 67:48 + 7:25 7272
7. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 69:26 + 9:03 7057
8. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 72:21 + 11:58 6673
9. Khýn Vítězslav ASU8304 Magnus Orienteering 72:41 + 12:18 6630
10. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 74:06 + 13:43 6443
11. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 75:14 + 14:51 6294
12. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 76:58 + 16:35 6066
13. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 77:29 + 17:06 5998
14. Hrobař Štěpán ASU9106 Magnus Orienteering 79:37 + 19:14
15. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Brno Žabovřesky 82:21 + 21:58 5357
16. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 89:17 + 28:54 4445
17. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 89:32 + 29:09 4412
18. Bouška Tomáš ABM9205 KOB ALFA Brno 92:43 + 32:20 3993
19. Palát Tomáš ABM0307 KOB ALFA Brno 93:26 + 33:03 3899
20. Liščinský Tomáš TBM8411 KOS TJ Tesla Brno 104:19 + 43:56 2466
21. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 115:19 + 54:56 1019
22. Macháček Petr ZBM0112 SK Brno Žabovřesky 123:49 + 63:26 0
MS Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 56:52 + 0
MS Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 72:15 + 11:52 0

H21D 5.47 km, 280 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 195

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lejsek Tadeáš 0110001 OB Rocks! 48:06
2. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko 53:00 + 4:54 218
3. Robotka Jan PBM7800 TJ Spartak 1. brněnská 62:22 + 14:16 188
4. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 65:01 + 16:55 179
5. Kresta Aleš 0130001 Kresťáci 67:28 + 19:22
6. Ramach Filip PBM8001 TJ Spartak 1. brněnská 86:09 + 38:03 111
7. Stejskal Ondřej UBM8805 MENISKOS Brno 99:48 + 51:42 66

H35 7.67 km, 320 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouda Petr VBM6900 VSK Mendelu Brno 62:09
2. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 62:38 + 0:29
3. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Brno Žabovřesky 63:51 + 1:42
4. Kyncl Tomáš ZBM7201 SK Brno Žabovřesky 64:54 + 2:45
5. Drbal Jan PGP7101 SK Praga 66:23 + 4:14
6. Daněk Roman SBK7541 KOB START Blansko 68:06 + 5:57
7. Račanský Jan TBM7907 KOS TJ Tesla Brno 68:54 + 6:45
8. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 70:22 + 8:13
9. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 70:35 + 8:26
10. Jurák Adam ZBM8404 SK Brno Žabovřesky 70:44 + 8:35
11. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB ALFA Brno 71:34 + 9:25
12. Rotek Pavel ZBM7704 SK Brno Žabovřesky 72:10 + 10:01
13. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 75:00 + 12:51
14. Coufal Svatoš ZBM6700 SK Brno Žabovřesky 75:54 + 13:45
15. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 77:06 + 14:57
16. Paseka Tomáš 82:23 + 20:14
17. Sýkora Lukáš VBM8003 VSK Mendelu Brno 84:59 + 22:50
18. Janováč Dušan ZBM7804 SK Brno Žabovřesky 87:16 + 25:07
19. Sladký Marek PBM8604 TJ Spartak 1. brněnská 89:09 + 27:00
20. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 91:42 + 29:33
21. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 92:24 + 30:15
22. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Brno Žabovřesky 94:25 + 32:16
23. Dohnal Pavel ZBM8005 SK Brno Žabovřesky 95:22 + 33:13
24. Baše Tomáš ZBM7402 SK Brno Žabovřesky 98:57 + 36:48
25. Tomíček Oldřich TBM7903 KOS TJ Tesla Brno 99:11 + 37:02
26. Polášek Lukáš 0080001 Orientos 99:27 + 37:18
27. Horký Tomáš TBM6747 KOS TJ Tesla Brno 101:28 + 39:19
28. Podhrázský Zbyšek PBM8202 TJ Spartak 1. brněnská 112:19 + 50:10
29. Papež Zdeněk ZBM8502 SK Brno Žabovřesky 119:43 + 57:34
30. Kozel Jiří ABM8101 KOB ALFA Brno 128:54 + 66:45
31. Polách David ZBM8003 SK Brno Žabovřesky 140:12 + 78:03
32. Rudolf Tomáš PBM8402 TJ Spartak 1. brněnská 146:27 + 84:18

H45 5.91 km, 280 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 42:59
2. Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno 54:47 + 11:48
3. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 55:54 + 12:55
4. Tasler David ABM7105 KOB ALFA Brno 62:58 + 19:59
5. Svoboda Ladislav PBM7523 TJ Spartak 1. brněnská 63:40 + 20:41
6. Polouček Pavel ABM7100 KOB ALFA Brno 64:43 + 21:44
7. Smutný Radek ABM6701 KOB ALFA Brno 64:50 + 21:51
8. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 65:08 + 22:09
9. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 65:18 + 22:19
10. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:30 + 22:31
11. Humlíček René UBM7101 MENISKOS Brno 66:04 + 23:05
12. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 66:32 + 23:33
13. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 67:33 + 24:34
14. Verner Leoš 0090001 NOCH Brno 70:19 + 27:20
15. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. brněnská 70:20 + 27:21
16. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 70:36 + 27:37
17. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 70:37 + 27:38
18. Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov 71:56 + 28:57
19. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 75:46 + 32:47
20. Šilar Radek UBM7201 MENISKOS Brno 80:13 + 37:14
21. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 81:23 + 38:24
22. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 81:25 + 38:26
23. Jágr Jaroslav SBK7549 KOB START Blansko 82:29 + 39:30
24. Pospíšil Jiří PBM7401 TJ Spartak 1. brněnská 82:35 + 39:36
25. Glier Jan OSN7701 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 84:13 + 41:14
26. Sedláček Petr 0010002 Bafto 84:30 + 41:31
27. Zelený Pavel ZBM7302 SK Brno Žabovřesky 85:18 + 42:19
28. Vysočan Pavel UBM6902 MENISKOS Brno 161:41 + 118:42

H55 4.04 km, 200 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 SK Haná orienteering 41:14
2. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 43:33 + 2:19
3. Cigoš Pavel TBM5622 KOS TJ Tesla Brno 46:02 + 4:48
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 46:19 + 5:05
5. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 46:25 + 5:11
6. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:07 + 5:53
7. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 47:28 + 6:14
8. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 49:58 + 8:44
9. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 50:04 + 8:50
10. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. brněnská 54:00 + 12:46
11. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 54:54 + 13:40
12. Buráň Zdeněk 0070001 BzB 55:38 + 14:24
13. Uhmann Petr TBM5103 KOS TJ Tesla Brno 57:59 + 16:45
14. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:22 + 20:08
15. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 65:47 + 24:33
16. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 69:05 + 27:51

H65 3.03 km, 85 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 50:35
2. Šnyrch František ABM4902 KOB ALFA Brno 50:56 + 0:21
3. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 51:39 + 1:04
4. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 55:12 + 4:37
5. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 57:10 + 6:35
6. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:12 + 10:37
7. Potěšil Václav VBM5613 VSK Mendelu Brno 69:48 + 19:13
8. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Rosice 77:15 + 26:40

HDR 2.40 km, 85 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Papež Marek ZBM1502 SK Brno Žabovřesky 23:54
2. Prudík Jan VBM1303 VSK Mendelu Brno 25:07 + 1:13
3. Bárta Zbyněk RBK1301 SK Radioklub Blansko 26:45 + 2:51
4. Šidlová Dorota TZL1450 SKOB Zlín 27:11 + 3:17
5. Kolář Kryštof 0030001 - 28:05 + 4:11
6. Vrbková Mariana RBK1352 SK Radioklub Blansko 29:10 + 5:16
7. Pařízek Matěj ZBM1603 SK Brno Žabovřesky 31:34 + 7:40
8. Trávníček Alex BBM1201 BETA URSUS Rosice 31:48 + 7:54
8. Kocourek Vít ZBM1405 SK Brno Žabovřesky 31:48 + 7:54
10. Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 TJ Růžená 32:27 + 8:33
11. Marková Zuzana ZBM1751 SK Brno Žabovřesky 32:38 + 8:44
12. Marek Daniel ZBM1701 SK Brno Žabovřesky 32:41 + 8:47
13. Kozel Daniel 32:48 + 8:54
14. Račanská Josefína TBM1651 KOS TJ Tesla Brno 32:59 + 9:05
15. Tejkal Václav ADA1401 OOB Spartak Adamov 34:30 + 10:36
16. Brabec Lukáš 0180001 Brabici 34:40 + 10:46
17. Autrata Filip 0250001 Tesla Brno 38:00 + 14:06
18. Hübnerová Johana TBM1551 KOS TJ Tesla Brno 39:25 + 15:31
19. Homolková Sabina ABM1453 KOB ALFA Brno 40:51 + 16:57
20. Réblová Eliška LBM2151 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:52 + 16:58
21. Pokluda Filip 0160001 FreeRun Zlín 43:26 + 19:32
22. Kocourek Filip 0060001 ZBM 44:12 + 20:18
23. Šuláková Karolína 44:52 + 20:58
24. Trávníček Adam 45:47 + 21:53
25. Korecký Marek CHT1701 OOB SK Chrast 45:52 + 21:58
26. Autrata Jiří 45:59 + 22:05
27. Vernerová Johanka VBM1451 VSK Mendelu Brno 46:27 + 22:33
28. Bublová Matylda UOL1550 SOB Olomouc 46:59 + 23:05
29. Růžková Amálie PBM1650 TJ Spartak 1. brněnská 47:21 + 23:27
30. Vilík 0220001 Dolní Čermná 47:25 + 23:31
31. Krpata Samuel ZBM SK Brno Žabovřesky 48:56 + 25:02
32. Brabcová Tina 0180002 Brabici 50:51 + 26:57
33. Ramachová Kateřina 52:12 + 28:18
34. Králová Emílie 52:37 + 28:43
35. Lejsek Mikuláš 0110002 OB Rocks! 52:41 + 28:47
36. Kozel Kryštof ABM1501 KOB ALFA Brno 56:47 + 32:53
37. Redlich Jan 58:44 + 34:50
38. Kobzíková Lucie 60:48 + 36:54
39. Sladká Meda 0200001 PBM 61:59 + 38:05
40. Autrata Ondřej 74:07 + 50:13
41. Kořanová Daniela VBM1551 VSK Mendelu Brno 85:57 + 62:03
Tejkal Jindřich ADA1601 OOB Spartak Adamov DISK
Lejsek Julius 0110003 OB Rocks! DISK
Karafiátová Adélka ABM1451 KOB ALFA Brno DISK
Kozel Jonáš DISK
Šulák Oskar DISK

P 2.98 km, 110 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 27:02
2. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 27:27 + 0:25
3. Horký Petr UBM7001 MENISKOS Brno 27:51 + 0:49
4. Ondřej Šulák 27:57 + 0:55
5. Mynář Martin ZBM7552 SK Brno Žabovřesky 28:06 + 1:04
6. Šichová Radka ZBM8051 SK Brno Žabovřesky 31:22 + 4:20
7. Mudráková Michaela TBM7555 KOS TJ Tesla Brno 32:42 + 5:40
8. Pospíšil Martin PBM0801 TJ Spartak 1. brněnská 33:07 + 6:05
9. Trávníčková Silvie 33:46 + 6:44
10. Pospíšilová Iva PBM7750 TJ Spartak 1. brněnská 34:09 + 7:07
11. Kolaříková Sofie SBK0955 KOB START Blansko 34:21 + 7:19
12. Stojan Luděk 34:46 + 7:44
13. Buráňová Hana 0070002 BzB 36:17 + 9:15
14. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB START Blansko 36:20 + 9:18
15. Humlíček Petr UBM9701 MENISKOS Brno 38:58 + 11:56
16. Ježková Ilona TBM7256 KOS TJ Tesla Brno 40:27 + 13:25
17. Robotková Naďa PBM7950 TJ Spartak 1. brněnská 41:12 + 14:10
18. Křetinský Libor 42:09 + 15:07
19. Kolařík Sebastián SBK1111 KOB START Blansko 42:16 + 15:14
20. Konečná Marcela 0240001 Mako 42:51 + 15:49
21. Ondrová Barbora UBM7754 MENISKOS Brno 42:56 + 15:54
22. Kutscherauerová Ella BBM0850 BETA URSUS Rosice 43:08 + 16:06
23. Kolaříková Věra SBK5251 KOB START Blansko 43:18 + 16:16
23. Růžička Tomáš VBM8406 VSK Mendelu Brno 43:18 + 16:16
25. Dušková Radana 43:38 + 16:36
26. Sviráková Božena TBM7887 KOS TJ Tesla Brno 43:43 + 16:41
27. Věžníková Magda 44:47 + 17:45
28. Fráňa Pavel 0020001 GBM SK-Radiosport Bílovice 45:21 + 18:19
29. Soběslavská Vendula PBM8051 TJ Spartak 1. brněnská 45:57 + 18:55
30. Pařízková Zuzana 0270001 nereg. 46:03 + 19:01
31. Ondrová Amálie UBM0754 MENISKOS Brno 46:33 + 19:31
32. Paděrová Jana 46:50 + 19:48
33. Pokludová Kateřina 0160002 FreeRun Zlín 48:19 + 21:17
34. Jordanová Blanka 0040001 NER - Jordanová 48:42 + 21:40
35. Mašek Petr 49:00 + 21:58
36. Katolický Tomáš 0050001 K+K 52:07 + 25:05
37. Humlíčková Martina UBM0151 MENISKOS Brno 52:31 + 25:29
38. Stašek Adam UBM0506 MENISKOS Brno 56:00 + 28:58
39. Poloučková Vilma ABM7251 KOB ALFA Brno 65:36 + 38:34
Kocourek Jiří 0060002 ZBM DISK
Sliwková Sára UBM0251 MENISKOS Brno DISK
Pátek Richard PBM7609 TJ Spartak 1. brněnská DISK
Katolický Radim 0050002 K+K DISK

T 4.38 km, 210 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadlček Václav 0170001 neregistrovaný - kadlček 48:37
2. Novotný Petr 0190001 DUKLA Blansko 51:25 + 2:48
3. Mikula Martin 0140001 -- 54:09 + 5:32
4. Václavková Petra ZBM7553 SK Brno Žabovřesky 60:35 + 11:58
5. Linhartová Iva 0260001 Linhartová 97:53 + 49:16
Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Brno Žabovřesky DISK