Logo

Výsledky závodu: Czech O-Tour 2022 (7. závod) - Kokořínsko - E2

Datum:
30.10.2022
Místo konání:
Kokořínsko, Dubá
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Mapa:
Ředitel závodu:
Pachnerová Dominika - R1
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R1, Polák Jaroslav - R2
JURY:
Plochová Dominika, Novotný Dušan, Šabatka Zdeněk
Protokol:
Závod proběhl za příjemného podzimního počasí, dopolední mlhu vystřídalo odpolední slunce. Časový harmonogram závodu, jak byl stanoven v pokynech zveřejněných v systému ORIS, byl dodržen.
V průběhu závodu ani do 30 minut po plánovaném času uzavření cíle nebyl podán protest proti porušení či nedodržení Pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčího.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D75     H10     H10L     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H75     HDR     NEBOJSA     NEBOJSA-2     OPEN-L     OPEN-M     OPEN-M-2     OPEN-S     ZACATECN-2     ZACATECNIK    
Nahrávám data...

D10 2.20 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice 17:28
2. Šťastná Vendula TBM1384 KOS TJ Tesla Brno 18:09 + 0:41
3. Ouhrabková Bára TAP1256 KOB Tretra Praha 20:30 + 3:02
4. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 21:23 + 3:55
5. Létalová Eva SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 21:41 + 4:13
6. Maroušková Julie DKP1256 Oddíl OB Kotlářka 22:02 + 4:34
7. Havlová Tereza TUR1252 OOB TJ Turnov 22:59 + 5:31
8. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 23:34 + 6:06
9. Krausová Amálie DOK1251 OK Doksy 24:45 + 7:17
10. Roučková Tereza VIM1350 Ski klub Šumava Vimperk 30:38 + 13:10
11. Bradnová Lenka KAM1253 OK Kamenice 31:45 + 14:17
12. Smolíková Kateřina OPI1352 Orientační sporty Písek 40:01 + 22:33
13. Neškudlová Kateřina KAM1450 OK Kamenice 41:30 + 24:02
14. Klose Kateřina SFM1251 O-RUNNAŘI Beskydy 45:56 + 28:28
15. Dobyášová Kateřina KAM1252 OK Kamenice 70:56 + 53:28

D10L 3.61 km, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 21:07
2. Mrázková Barbora DKP1451 Oddíl OB Kotlářka 26:01 + 4:54
3. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 27:46 + 6:39
4. Spieszová Rebeka KDZ1350 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 28:33 + 7:26
5. Hainová Eliška TUR1456 OOB TJ Turnov 29:23 + 8:16
6. Bartošová Natálie VSP1450 USK Praha 43:43 + 22:36
7. Tesařová Frida SCP1351 OK Sparta Praha 44:30 + 23:23
8. Müller Ronja STB1453 TJ Stadion Nový Bor 50:49 + 29:42
9. Škáchová Evelína DKP1552 Oddíl OB Kotlářka 51:21 + 30:14
10. Pelikánová Jitka KAM1451 OK Kamenice 52:00 + 30:53
11. Voleská Andrea KAM1456 OK Kamenice 58:29 + 37:22

D12 2.32 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 23:47
2. Vaněčková Anna DKP1063 Oddíl OB Kotlářka 24:09 + 0:22
3. Beránková Kamila ZBM1152 SK Brno Žabovřesky 24:14 + 0:27
4. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 24:19 + 0:32
5. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 24:40 + 0:53
6. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 26:23 + 2:36
7. Lucia Syrová 0210001 27:21 + 3:34
8. Juračáková Judita BFM1053 SKOB Frýdek - Místek 29:34 + 5:47
9. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 30:09 + 6:22
10. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 31:20 + 7:33
11. Brotánková Klára ROU1151 SKOB Roudnice nad Labem 32:37 + 8:50
12. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 32:38 + 8:51
13. Čevelová Adéla RIC1150 OB Říčany 34:09 + 10:22
14. Dobyášová Adéla KAM1051 OK Kamenice 35:07 + 11:20
15. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 35:38 + 11:51
16. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 37:32 + 13:45
17. Kadlecová Jolana BBM1052 BETA URSUS Rosice 42:04 + 18:17
18. Venclová Aneta ZAM1051 OB T.J. Sokol Žamberk 44:44 + 20:57
19. Pobudová Marie SJH1050 SOS Jindřichův Hradec 47:10 + 23:23
20. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 47:44 + 23:57
21. Neškudlová Anna KAM1152 OK Kamenice 47:59 + 24:12
22. Tomešová Evelína DKP1168 Oddíl OB Kotlářka 48:49 + 25:02
23. Löhning Lisa 71D1150 USV TU Dresden 53:22 + 29:35
24. Smolíková Adéla OPI1150 Orientační sporty Písek 56:05 + 32:18
25. Jirousová Edita TAP1056 KOB Tretra Praha 57:52 + 34:05
26. Pokorná Elen KAM1151 OK Kamenice 57:57 + 34:10
27. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 SKOB Zlín 72:49 + 49:02
28. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 72:52 + 49:05
Jirásková Mia VSP1150 USK Praha DISK
Jonášová Štěpánka          NNN1096  Neregistrovaní DISK

D14A 3.09 km, 120 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 31:38
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 33:46 + 2:08
3. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 34:03 + 2:25
4. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 36:00 + 4:22
5. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 36:22 + 4:44
6. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 36:52 + 5:14
7. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 38:06 + 6:28
8. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 38:40 + 7:02
9. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 38:44 + 7:06
10. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 41:31 + 9:53
11. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 43:05 + 11:27
12. Mašláňová Ema TZL0955 SKOB Zlín 44:12 + 12:34
13. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 44:46 + 13:08
14. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 44:56 + 13:18
15. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 51:42 + 20:04
16. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 52:41 + 21:03
17. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 52:51 + 21:13
18. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 55:13 + 23:35
19. Sobotková Lada OPI0951 Orientační sporty Písek 59:41 + 28:03

D14B 2.57 km, 100 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 28:37
2. Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering 34:47 + 6:10
3. Pokorná Sára KAM0952 OK Kamenice 37:32 + 8:55
4. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 41:10 + 12:33
5. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 50:02 + 21:25
6. Beránková Julie ZBM0956 SK Brno Žabovřesky 53:31 + 24:54
7. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 56:43 + 28:06
8. Kutscherauerová Ella BBM0850 BETA URSUS Rosice 74:35 + 45:58

D16A 4.01 km, 265 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 39:39
2. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 41:04 + 1:25
3. Mikes Janka 0200001 41:05 + 1:26
4. Holasová Barbora AOP0651 Orientační Běh Opava 41:22 + 1:43
5. Kurečková Klára TBM0667 KOS TJ Tesla Brno 43:00 + 3:21
6. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 44:43 + 5:04
7. Heczková Anna VLI0652 Slavia Liberec orienteering 45:41 + 6:02
8. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 46:51 + 7:12
9. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 47:38 + 7:59
10. Nivukoski Lotta 0320019 48:15 + 8:36
11. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 51:19 + 11:40
12. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 51:27 + 11:48
13. Biskupska Julia 0460003 51:38 + 11:59
14. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 51:46 + 12:07
15. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 52:42 + 13:03
16. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 53:02 + 13:23
17. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 53:24 + 13:45
18. Olejnik Jaśmina 0460005 53:39 + 14:00
19. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 54:14 + 14:35
20. Słońska Antonina 0460002 54:22 + 14:43
21. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 55:17 + 15:38
22. Häkkinen Kaisla 0320006 55:32 + 15:53
23. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 55:51 + 16:12
24. Hoskari Sanni 0320005 57:42 + 18:03
25. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:35 + 18:56
26. Kiintola Emilia 0320012 59:22 + 19:43
27. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 59:35 + 19:56
28. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 61:36 + 21:57
29. Nikolajuk Maja 0130002 63:58 + 24:19
30. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 65:47 + 26:08
31. Raimovaara Emma 0320022 66:21 + 26:42
32. Lehtonen Minttu 0320013 75:22 + 35:43
33. Brodská Kateřina HCE0653 TJ Hostivice 89:49 + 50:10

D16B 3.13 km, 170 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 52:02
2. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 54:01 + 1:59
3. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 55:42 + 3:40
4. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 60:16 + 8:14
5. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Rosice 82:16 + 30:14

D18A 4.77 km, 305 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčová Lucie PGP0455 SK Praga 55:51
2. Gerzsényi Bodza 0200002 58:07 + 2:16
3. Papinaho Alina 0320021 58:43 + 2:52
4. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 59:57 + 4:06
5. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 60:04 + 4:13
6. Kurtycz Natalia 0460004 63:24 + 7:33
7. Linnainmaa Annukka 0320014 63:55 + 8:04
8. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 65:48 + 9:57
9. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 67:10 + 11:19
10. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 67:27 + 11:36
11. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 68:19 + 12:28
12. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 69:31 + 13:40
13. Andrlová Lea SHK0463 OK Slavia Hradec Králové 70:01 + 14:10
14. Tupitsa Milla 0320025 74:46 + 18:55
15. Myllymäki Matilda 0320016 75:45 + 19:54
16. Sárközy Rita 0200003 75:57 + 20:06
17. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 76:03 + 20:12
18. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 88:04 + 32:13
19. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 126:37 + 70:46
Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha DISK
Uus-Mäkelä Anniina 0320027 DISK

D18B 4.13 km, 290 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 64:44
2. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 73:20 + 8:36
3. KLecová Johana 0180006 87:09 + 22:25

D21E 5.98 km, 400 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8790

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ukskoski Karoliina 0320026 55:38
2. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Brno Žabovřesky 59:05 + 3:27 8831
3. Kettner Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 59:21 + 3:43 8792
4. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 59:40 + 4:02 8745
5. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 62:15 + 6:37 8363
6. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 62:32 + 6:54 8321
7. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 63:45 + 8:07 8141
8. Bogarová Adélka PGP9056 SK Praga 64:21 + 8:43 8052
9. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 65:06 + 9:28 7941
10. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 65:56 + 10:18 7817
11. Hiklová Natalia ZBM8350 SK Brno Žabovřesky 68:40 + 13:02 7413
12. Martanová Lea TUR0555 OOB TJ Turnov 69:03 + 13:25 7356
13. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 69:33 + 13:55 7282
14. Gregorová Kamila SJH8150 SOS Jindřichův Hradec 69:49 + 14:11 7242
15. Nechanická Klára TBM0055 KOS TJ Tesla Brno 70:04 + 14:26 7205
16. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 70:26 + 14:48 7151
17. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 70:34 + 14:56 7131
18. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 71:31 + 15:53 6991
19. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 71:32 + 15:54 6988
20. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 73:02 + 17:24 6766
21. Chvalová Věra ZTC9452 Západočeské sportovní centrum OB 74:15 + 18:37 6586
22. Firešová Markéta ZBM9951 SK Brno Žabovřesky 76:00 + 20:22 6327
23. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 84:49 + 29:11 5022
24. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 88:49 + 33:11 4429
25. Hříchová Jana 0190001 92:54 + 37:16
26. Korobko Anna               NNN1093  Neregistrovaní 99:45 + 44:07
27. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 129:31 + 73:53 0
Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov DISK 0

D21A 4.89 km, 340 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7465

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 49:26 8111
2. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 56:14 + 6:48 7173
3. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 56:41 + 7:15 7111
4. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 58:16 + 8:50 6893
5. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 58:48 + 9:22 6819
6. Bengtsson Jenny            NNN6070  Neregistrovaní 59:28 + 10:02
7. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 59:34 + 10:08 6713
8. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 59:47 + 10:21 6684
9. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 62:09 + 12:43 6357
10. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 62:55 + 13:29 6251
11. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 62:57 + 13:31 6247
12. Pachnik Małgorzata 0490003 63:03 + 13:37
13. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 63:45 + 14:19 6136
13. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 63:45 + 14:19 6136
15. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 64:08 + 14:42 6083
16. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 64:10 + 14:44 6079
17. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:42 + 17:16 5729
18. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 66:49 + 17:23 5713
19. Jirásková Kateřina TJP8850 TJ Sokol Troja 66:59 + 17:33 5690
20. Čermáková Kristýna PGP9154 SK Praga 67:01 + 17:35 5686
21. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 67:18 + 17:52 5647
22. Johnová Lenka LTP7352 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:57 + 18:31 5557
23. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:13 + 18:47 5520
24. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 71:14 + 21:48 5104
25. Juklíčková Zuzana 0570001 74:21 + 24:55
26. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:45 + 25:19 4619
27. Jansová Martina 0180001 76:09 + 26:43
28. Wartewig Anna 71D9904 USV TU Dresden 76:14 + 26:48
29. Müllerová Eva PGP9657 SK Praga 77:34 + 28:08 4230
30. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 77:43 + 28:17 4210
31. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 78:57 + 29:31 4040
32. Zdobinská Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 79:35 + 30:09 3952
33. Vlachová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 81:32 + 32:06 3683
34. Králová Vanda PGP8755 SK Praga 84:28 + 35:02 3279
35. Lönnfeldt Julia NNN1039 Neregistrovaní 88:48 + 39:22
36. Wagner Sabine 1VD8950 SG Zittau Süd 89:34 + 40:08
37. Fořtová Johana PGP9354 SK Praga 89:44 + 40:18 2552
38. Koubová Lenka ROU9554 SKOB Roudnice nad Labem 98:55 + 49:29 1285
Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové DISK 0

D21B 4.27 km, 290 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5476

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 51:58 6141
2. Bengtsson Josefin     NNN2005  Neregistrovaní 57:25 + 5:27
3. Pangrácová Marie DKL9051 KOB Kladno 61:44 + 9:46 5237
4. Janýšková Alžběta SFM0150 O-RUNNAŘI Beskydy 63:46 + 11:48 5049
5. Pangrácová Anna DKL9150 KOB Kladno 63:47 + 11:49 5047
6. Podešvová Vlasta ZBM9250 SK Brno Žabovřesky 63:57 + 11:59 5032
7. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 71:35 + 19:37 4325
8. Kovářová Julie VCB8854 OB České Budějovice 72:03 + 20:05 4282
9. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 74:15 + 22:17 4079
10. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 75:49 + 23:51 3934
11. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 76:22 + 24:24 3883
12. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:29 + 24:31 3872
13. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 78:35 + 26:37 3677
14. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:37 + 29:39 3397
15. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 82:01 + 30:03 3360
16. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 82:49 + 30:51 3286
17. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 87:29 + 35:31 2854
18. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 89:27 + 37:29 2672
19. Jiřištová Klára JIL9052 OK Jilemnice 91:08 + 39:10 2516
20. Linhartová Iva 0290001 113:00 + 61:02
21. Hornová Lenka UOL9053 SOB Olomouc 113:26 + 61:28 452
22. Hrdličková Jana DKP8762 Oddíl OB Kotlářka 120:59 + 69:01 0
23. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 121:20 + 69:22 0
24. Vaňková Martina 0030001 136:05 + 84:07
25. Uhlířová Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 152:43 + 100:45 0
Paříková Iva TUR0061 OOB TJ Turnov DISK 0
Štembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0

D35A 4.59 km, 305 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie TJN8154 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:58
2. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 58:08 + 4:10
3. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 58:22 + 4:24
4. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 59:23 + 5:25
5. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 60:27 + 6:29
6. Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 61:07 + 7:09
7. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 62:13 + 8:15
8. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 63:15 + 9:17
9. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 64:42 + 10:44
10. Roučková Romana VIM8350 Ski klub Šumava Vimperk 65:30 + 11:32
11. Hejtmánková Kateřina PDY8450 Běhej Poděbrady 65:45 + 11:47
12. Mašláňová Hana TZL7979 SKOB Zlín 66:43 + 12:45
13. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 68:35 + 14:37
14. Slováčková Věra TZL8181 SKOB Zlín 71:03 + 17:05
15. Ender Franka 8350 71:42 + 17:44
16. Smítalová Jana ZBM8053 SK Brno Žabovřesky 72:30 + 18:32
17. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 73:19 + 19:21
18. Rücklová Alena VCB8150 OB České Budějovice 74:06 + 20:08
19. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 75:00 + 21:02
20. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 75:57 + 21:59
21. Trdá Lucie KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:26 + 23:28
22. Sotonová Jitka TAP7950 KOB Tretra Praha 77:29 + 23:31
23. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 79:56 + 25:58
24. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 80:21 + 26:23
25. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 80:54 + 26:56
26. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 81:50 + 27:52
27. Holasová Šárka AOP7853 Orientační Běh Opava 82:58 + 29:00
28. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 86:58 + 33:00
29. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 92:55 + 38:57
30. Mesiarkinová Kamila NNN1047 Neregistrovaní 92:57 + 38:59
31. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 96:28 + 42:30
32. Badia Comas Nuria          NNN6052  Neregistrovaní 104:13 + 50:15
33. Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno 106:51 + 52:53
34. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 112:30 + 58:32
35. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 115:02 + 61:04
36. Vaněčková Petra TJP7950 TJ Sokol Troja 118:44 + 64:46

D35B 4.01 km, 290 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 68:19
2. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 68:42 + 0:23
3. Čevelová Ivana RIC7853 OB Říčany 70:33 + 2:14
4. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 70:37 + 2:18
5. Kmínková Michala DOK7850 OK Doksy 76:22 + 8:03
6. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 76:49 + 8:30
7. Kmentová Lenka ZAM8552 OB T.J. Sokol Žamberk 78:45 + 10:26
8. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 79:35 + 11:16
9. Kalenská Lenka SUL7853 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 80:08 + 11:49
10. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 81:10 + 12:51
11. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 82:56 + 14:37
12. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 82:58 + 14:39
13. Mazzarese Jana TRT7850 KOS Třešť 85:03 + 16:44
14. Voleská Alice KAM8050 OK Kamenice 90:05 + 21:46
15. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Brno Žabovřesky 90:15 + 21:56
16. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 94:00 + 25:41
17. Vrabcová Romana SCP8250 OK Sparta Praha 96:02 + 27:43
18. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 99:52 + 31:33
19. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 100:29 + 32:10
20. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 101:28 + 33:09
21. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 101:38 + 33:19
22. Pelikánová Lenka KAM8350 OK Kamenice 105:05 + 36:46
23. Czech Verena               NNN6055  Neregistrovaní 106:40 + 38:21
24. Hrstková Marie SLA8150 SKOB Slaný 110:54 + 42:35
25. Brotánková Lenka ROU8152 SKOB Roudnice nad Labem 114:23 + 46:04
26. Dobyášová Zuzana KAM8052 OK Kamenice 115:16 + 46:57
27. Zábranská Alena VCB7953 OB České Budějovice 116:46 + 48:27
28. Tichá Jana 0530002 123:23 + 55:04
29. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 132:07 + 63:48
30. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 135:16 + 66:57
31. Smolíková Lenka OPI8051 Orientační sporty Písek 142:58 + 74:39
Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec DISK
Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř DISK
Johanovská Tereza DKP8659 Oddíl OB Kotlářka DISK
Smutná Anna DLP8050 OOB TJ Dukla Praha DISK

D45A 4.25 km, 275 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 48:03
2. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 52:15 + 4:12
3. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 52:18 + 4:15
4. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 52:29 + 4:26
5. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 54:27 + 6:24
6. Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha 56:40 + 8:37
7. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 57:47 + 9:44
8. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 57:56 + 9:53
9. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:06 + 10:03
10. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 59:39 + 11:36
11. Marková Jana LLI7152 LOK-o Liberec 63:08 + 15:05
12. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 63:55 + 15:52
13. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 66:19 + 18:16
14. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 66:34 + 18:31
15. Nešporová Barbora TZL7652 SKOB Zlín 66:46 + 18:43
16. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 67:36 + 19:33
17. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 67:59 + 19:56
18. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 68:47 + 20:44
19. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 69:19 + 21:16
20. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 69:38 + 21:35
21. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 69:47 + 21:44
22. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 70:34 + 22:31
23. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 70:40 + 22:37
24. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 70:52 + 22:49
25. Würzová Kateřina FYD6952 Jizerský klub OB Frýdlant 72:10 + 24:07
26. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 72:54 + 24:51
27. Hlaváčková Klára TAP7756 KOB Tretra Praha 72:56 + 24:53
28. Křístková Hana ROZ7450 OK Roztoky 73:03 + 25:00
29. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 73:59 + 25:56
30. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 74:35 + 26:32
31. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 74:41 + 26:38
32. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 76:06 + 28:03
33. Winnig Anke 1QD7650 SV IHW Alex 78 Berlin 78:39 + 30:36
34. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 79:08 + 31:05
35. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 79:16 + 31:13
36. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 80:46 + 32:43
37. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 82:32 + 34:29
38. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 84:31 + 36:28
39. Smolková Alena OKP6452 SK OK 24 Praha 84:53 + 36:50
40. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:13 + 40:10
41. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 89:46 + 41:43
42. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:01 + 41:58
43. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 90:10 + 42:07
44. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 105:21 + 57:18
45. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 127:36 + 79:33
Shmakova Alina 1QD7751 SV IHW Alex 78 Berlin DISK
Košíková Jitka VSP7799 USK Praha DISK
Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering DISK

D45B 3.53 km, 165 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 51:59
2. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:36 + 0:37
3. Tomandlová Radka 0240002 54:44 + 2:45
4. Lásková Martina 0180003 56:05 + 4:06
5. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 59:40 + 7:41
6. Šmáčková JItka 0180004 62:42 + 10:43
7. Kleinová Petra LTP7553 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:46 + 10:47
8. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 64:11 + 12:12
9. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 67:41 + 15:42
10. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 69:48 + 17:49
11. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:06 + 18:07
12. Burešová Kateřina VLI7456 Slavia Liberec orienteering 71:08 + 19:09
13. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 71:16 + 19:17
14. Pustaiová Romana TJN6851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:22 + 19:23
15. Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 71:37 + 19:38
16. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:11 + 21:12
17. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 73:15 + 21:16
18. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 73:44 + 21:45
19. Sklenářová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 76:31 + 24:32
20. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 78:17 + 26:18
21. Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek 78:21 + 26:22
22. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 78:36 + 26:37
23. Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 79:53 + 27:54
24. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 80:29 + 28:30
25. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 81:21 + 29:22
26. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 81:50 + 29:51
27. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 82:56 + 30:57
28. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 83:55 + 31:56
29. Pokorná Kamila KAM7452 OK Kamenice 86:24 + 34:25
30. Zámečníková Jitka 0050001 86:48 + 34:49
31. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 88:38 + 36:39
32. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 90:34 + 38:35
33. Pometlová Jana AOP7551 Orientační Běh Opava 90:35 + 38:36
34. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Rosice 90:44 + 38:45
35. Holečková Zdeňka SHK6950 OK Slavia Hradec Králové 93:22 + 41:23
36. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 95:23 + 43:24
37. Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný 97:24 + 45:25
38. Doubková Dagmar 0520001 100:45 + 48:46
39. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 100:52 + 48:53
40. Peterková Viktorie LLI7551 LOK-o Liberec 101:45 + 49:46
41. Ferbasová Zdeňka TUV7361 SOK TJ Turnov 101:48 + 49:49
42. Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň 103:16 + 51:17
43. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 105:00 + 53:01
44. Brumovská Rhea TAP7251 KOB Tretra Praha 116:45 + 64:46
45. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 168:32 + 116:33
Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice DISK
Woy Anja 71D6950 USV TU Dresden DISK
Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov DISK

D55A 3.65 km, 210 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:49
2. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 54:05 + 1:16
3. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 61:56 + 9:07
4. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 68:41 + 15:52
5. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 70:07 + 17:18
6. Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 74:18 + 21:29
7. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 74:57 + 22:08
8. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 75:18 + 22:29
9. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:29 + 24:40
10. Tichá Jana SJH6451 SOS Jindřichův Hradec 78:10 + 25:21
11. Bengtsson Katarina         NNN1088  Neregistrovaní 78:44 + 25:55
12. Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha 79:13 + 26:24
13. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 81:23 + 28:34
14. Fjellbirkeland Hege      C NNN6059  Neregistrovaní 84:05 + 31:16
15. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 85:25 + 32:36
16. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 85:52 + 33:03
17. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 88:52 + 36:03
18. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 97:43 + 44:54
19. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 98:07 + 45:18
20. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 98:36 + 45:47
21. Wagner Martina 1VD6450 SG Zittau Süd 99:07 + 46:18
22. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 126:20 + 73:31
23. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 144:51 + 92:02
24. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 224:03 + 171:14
Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu DISK
Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga DISK

D55B 3.16 km, 165 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 49:34
2. Wurzelová Dana OSN6654 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:10 + 0:36
3. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:33 + 21:59
4. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 75:45 + 26:11
5. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 77:43 + 28:09
6. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 80:06 + 30:32
7. Léharová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 80:42 + 31:08
8. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:43 + 33:09
9. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:16 + 33:42
10. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 86:07 + 36:33
11. Trdá Iva KPY5850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:58 + 39:24
12. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 91:59 + 42:25
13. Neumann Petra 1VD5850 SG Zittau Süd 92:27 + 42:53
14. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 96:18 + 46:44
15. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 101:37 + 52:03
16. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 102:23 + 52:49
17. Krakorova Iva 0540001 110:44 + 61:10

D65A 3.05 km, 130 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 48:06
2. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:17 + 3:11
3. Tonn Gisela 19D5450 SSV Planeta Radebeul 51:30 + 3:24
4. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 51:37 + 3:31
5. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 53:38 + 5:32
6. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 56:59 + 8:53
7. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 58:39 + 10:33
8. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 60:46 + 12:40
9. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 66:11 + 18:05
10. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 66:33 + 18:27
11. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 67:15 + 19:09
12. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:47 + 23:41
13. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 78:31 + 30:25
14. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 87:22 + 39:16
15. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 87:27 + 39:21

D65B 2.41 km, 105 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 55:00
2. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 57:35 + 2:35
3. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 59:05 + 4:05
4. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 70:13 + 15:13
5. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 75:03 + 20:03
6. Ender Irina NNN2002 Neregistrovaní 75:59 + 20:59
7. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 83:56 + 28:56
8. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 96:29 + 41:29
9. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 105:23 + 50:23

D75 2.14 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 51:16
2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 67:20 + 16:04

H10 2.20 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Dalibor TZL1200 SKOB Zlín 15:36
2. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 16:36 + 1:00
3. Holata Vojtěch PDY1303 Běhej Poděbrady 17:36 + 2:00
4. Uchytil Ivo PZR1201 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:52 + 3:16
5. Klein David LTP1200 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:15 + 3:39
6. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 19:37 + 4:01
7. Brotánek Jan ROU1401 SKOB Roudnice nad Labem 21:52 + 6:16
8. Bína Richard KAM1205 OK Kamenice 22:34 + 6:58
9. Cicvárek Lukáš ZBM1305 SK Brno Žabovřesky 23:23 + 7:47
10. Dvořák Daniel DOK1200 OK Doksy 23:42 + 8:06
11. Drbohlav Marek TUR1409 OOB TJ Turnov 24:24 + 8:48
12. Čevela Marek RIC1300 OB Říčany 25:05 + 9:29
13. Trávníček Alex BBM1201 BETA URSUS Rosice 26:05 + 10:29
14. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 28:02 + 12:26
15. Pochop Matyáš TJN1305 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:25 + 13:49
16. Hýbl Šimon TAP1401 KOB Tretra Praha 29:32 + 13:56
17. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 29:53 + 14:17
18. Stránský Jakub DOK1300 OK Doksy 31:04 + 15:28
19. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 32:08 + 16:32
20. Pelikán Vít KAM1203 OK Kamenice 33:25 + 17:49
21. Votava Jan VLI1400 Slavia Liberec orienteering 35:16 + 19:40
22. Mrázek Václav DKP1202 Oddíl OB Kotlářka 36:07 + 20:31
23. Brzoň Matouš CHA1202 OK Chrastava 42:38 + 27:02
24. Smutný Martin DLP1300 OOB TJ Dukla Praha 43:07 + 27:31

H10L 3.61 km, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Alexei PHK1502 OK 99 Hradec Králové 16:12
2. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 20:18 + 4:06
3. Mazzarese Aiden TRT1500 KOS Třešť 25:36 + 9:24
4. Kolín Jonáš JIL1500 OK Jilemnice 26:16 + 10:04
5. Pachner Ota CHA1400 OK Chrastava 33:53 + 17:41
6. Jiřišta Vladimir JIL1502 OK Jilemnice 34:55 + 18:43
7. Hain Jan TUR1222 OOB TJ Turnov 40:57 + 24:45
8. Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 43:51 + 27:39
9. Winnig Bela BER 44:43 + 28:31
10. Baldrian František VSP1600 USK Praha 55:38 + 39:26
11. Klášterecký Antonín BBM1402 BETA URSUS Rosice 64:38 + 48:26
Albrecht Jiří KAM1700 OK Kamenice DISK

H12 2.59 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 17:08
2. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 18:22 + 1:14
3. Míchal Jakub SJH1001 SOS Jindřichův Hradec 19:03 + 1:55
4. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 19:05 + 1:57
5. Mašláň Prokop TZL1005 SKOB Zlín 20:20 + 3:12
6. Hikl Martin ZBM1104 SK Brno Žabovřesky 20:47 + 3:39
7. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:05 + 3:57
8. Klose Albert SFM1000 O-RUNNAŘI Beskydy 21:45 + 4:37
9. Pachnik Antoni 0490002 21:53 + 4:45
10. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 22:20 + 5:12
11. Beneš Maxmilián VLI1100 Slavia Liberec orienteering 22:42 + 5:34
12. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 22:47 + 5:39
13. Kmínek Ondřej DOK1000 OK Doksy 22:59 + 5:51
14. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 24:00 + 6:52
15. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 24:16 + 7:08
16. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 24:51 + 7:43
17. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 25:41 + 8:33
18. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 26:17 + 9:09
19. Krtička Jáchym CHA1000 OK Chrastava 27:06 + 9:58
20. Kmínek Jan DOK1100 OK Doksy 27:22 + 10:14
21. Kubišta Anton VLI1103 Slavia Liberec orienteering 28:11 + 11:03
22. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 29:18 + 12:10
23. Roučka Tomáš VIM1100 Ski klub Šumava Vimperk 32:52 + 15:44
24. Nouza Vítek SJH1104 SOS Jindřichův Hradec 32:57 + 15:49
25. Bednařík Vojtěch TAP1104 KOB Tretra Praha 33:54 + 16:46
26. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:19 + 18:11
27. Stránský Daniel STB1000 TJ Stadion Nový Bor 37:19 + 20:11
28. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 37:34 + 20:26
29. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 38:26 + 21:18
30. Brzoň Šimon CHA1100 OK Chrastava 40:50 + 23:42
31. Brodský Matěj HCE1100 TJ Hostivice 51:15 + 34:07
32. Voleský Viktor KAM1103 OK Kamenice 52:33 + 35:25
33. Čepička Antonín LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 58:15 + 41:07
34. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 61:43 + 44:35
Neškudla Jan KAM1005 OK Kamenice DISK
Kruliš Janek VLI1003 Slavia Liberec orienteering DISK
Bílek Tomáš 0410002 DISK

H14A 4.15 km, 165 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 29:26
2. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 38:57 + 9:31
3. Slováček Ondřej TZL0902 SKOB Zlín 39:12 + 9:46
4. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 39:49 + 10:23
5. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 39:57 + 10:31
6. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 41:27 + 12:01
7. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 43:40 + 14:14
8. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:17 + 14:51
9. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 50:04 + 20:38
10. Kubín Ota                  NNN1098  Neregistrovaní 52:17 + 22:51
11. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 56:39 + 27:13
12. Veljačik Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka 58:34 + 29:08
13. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 61:10 + 31:44
14. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 63:17 + 33:51
15. Badia Landefeld Gil        NNN6053  Neregistrovaní 67:29 + 38:03
16. Vaněček Jan DKP0824 Oddíl OB Kotlářka 81:39 + 52:13
17. Bílek Vojtěch 0410001 89:51 + 60:25

H14B 2.84 km, 105 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létal Jonáš SFM0901 O-RUNNAŘI Beskydy 27:17
2. Cicvárek Martin ZBM0801 SK Brno Žabovřesky 30:39 + 3:22
3. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 31:51 + 4:34
4. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:22 + 5:05
5. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 34:16 + 6:59
6. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 35:07 + 7:50
7. Švestka Patrik KVS0810 SKOB Kobra Vsetín 56:18 + 29:01

H16A 5.09 km, 345 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Brno Žabovřesky 40:50
2. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 43:22 + 2:32
3. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 44:50 + 4:00
4. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 47:04 + 6:14
5. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 48:18 + 7:28
6. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 49:12 + 8:22
7. Pachnik Jędrzej 0490005 50:02 + 9:12
8. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 50:43 + 9:53
9. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 52:06 + 11:16
10. Syrový Tomáš ZBM0618 SK Brno Žabovřesky 53:28 + 12:38
11. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 55:01 + 14:11
12. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 56:05 + 15:15
13. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 56:37 + 15:47
14. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 56:45 + 15:55
15. Holas Štěpán AOP0900 Orientační Běh Opava 57:51 + 17:01
16. Kallela Lenni 0320010 57:52 + 17:02
17. Heikkinen Altti 0320004 58:35 + 17:45
18. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 59:40 + 18:50
19. Jussinmäki Iisakki 0320008 61:17 + 20:27
20. Gil-Aguilar Yeray 0320003 63:10 + 22:20
21. Miklas Ondřej VLI0701 Slavia Liberec orienteering 64:05 + 23:15
22. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 64:10 + 23:20
23. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 65:41 + 24:51
24. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 67:19 + 26:29
25. Tonteri Tuomas 0320024 67:39 + 26:49
26. Jareš Ondřej KUL0600 KOB Ústí nad Labem 69:37 + 28:47
27. Hay Jack 0110002 71:21 + 30:31
28. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 85:20 + 44:30
29. Votava Matěj KUL0601 KOB Ústí nad Labem 87:36 + 46:46
30. Svoboda Filip DKP0719 Oddíl OB Kotlářka 115:34 + 74:44

H16B 4.01 km, 220 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brumovský Štěpán TAP0706 KOB Tretra Praha 58:23
2. Jirous Erik TAP0705 KOB Tretra Praha 58:46 + 0:23
3. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 59:42 + 1:19
4. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 64:59 + 6:36
5. Weiss Hugo DKP0725 Oddíl OB Kotlářka 74:24 + 16:01
6. Rejšek Václav KAM0700 OK Kamenice 87:23 + 29:00
7. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 97:38 + 39:15
8. Kašpar Patrik KDZ0700 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 111:29 + 53:06
9. Mackovič Adam HCE0700 TJ Hostivice 132:22 + 73:59

H18A 6.50 km, 450 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 55:59
2. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 56:43 + 0:44
3. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 56:51 + 0:52
4. Waldhauser Štěpán TUR0409 OOB TJ Turnov 57:46 + 1:47
5. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 58:38 + 2:39
6. Račanský Jakub TBM0503 KOS TJ Tesla Brno 59:29 + 3:30
7. Ankelo Jussi               NNN6048  Neregistrovaní 59:52 + 3:53
8. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 61:34 + 5:35
9. Malinen Vinski 0320015 62:16 + 6:17
10. Mäenpää Jaakko             NNN6071  Neregistrovaní 62:54 + 6:55
11. Czech Moritz               NNN6056  Neregistrovaní 65:43 + 9:44
12. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 66:49 + 10:50
13. Ahoniemi Santeri 0320001 67:49 + 11:50
14. Niemelä Julius 0320017 69:51 + 13:52
15. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 70:29 + 14:30
16. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 72:18 + 16:19
17. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:28 + 23:29
18. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 81:57 + 25:58
19. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 82:02 + 26:03
20. Janas Adam PGP0404 SK Praga 82:47 + 26:48
21. Retek David LTU0402 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90:20 + 34:21
22. Kándl Matěj PGP0508 SK Praga 100:48 + 44:49
23. Shalev Yoav TUR0408 OOB TJ Turnov 106:22 + 50:23

H18B 5.39 km, 335 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 58:59
2. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 82:42 + 23:43
3. Klec Jakub 0180005 101:35 + 42:36
Löhning Jakob 71D0500 USV TU Dresden DISK
Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Rosice DISK
Kašpar Štěpán ZAK0404 OK Netopýr Zákupy DISK

H21E 8.83 km, 665 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9148

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 70:44 9357
2. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 71:16 + 0:32 9290
3. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 75:10 + 4:26 8797
4. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 75:27 + 4:43 8761
5. Valeš Jiří ZTC9502 Západočeské sportovní centrum OB 75:30 + 4:46 8755
6. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 75:40 + 4:56 8734
7. Pajunen Jere 0320020 76:23 + 5:39
8. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 77:31 + 6:47 8500
9. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 77:42 + 6:58 8477
10. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 78:33 + 7:49
11. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 79:47 + 9:03 8214
12. Pompe Marek 24D0300 SV Robotron Dresden 80:03 + 9:19
13. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 80:07 + 9:23 8171
14. Tokár Radim ZTC0300 Západočeské sportovní centrum OB 80:24 + 9:40 8136
15. Föhr Tero 0320002 80:28 + 9:44
16. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 80:58 + 10:14 8064
17. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 81:13 + 10:29 8032
18. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 81:30 + 10:46 7997
19. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 81:43 + 10:59 7969
20. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 82:37 + 11:53 7855
21. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:55 + 12:11 7818
22. Kunckel Konstantin TUR0300 OOB TJ Turnov 83:23 + 12:39 7759
23. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 83:24 + 12:40 7756
24. Janas Petr PGP0200 SK Praga 83:28 + 12:44 7748
25. Tichý Tomáš SJH9201 SOS Jindřichův Hradec 83:34 + 12:50 7735
26. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 83:49 + 13:05 7704
27. Štregl Matyáš TUR0301 OOB TJ Turnov 84:03 + 13:19 7674
28. Caune Ilgvars 0320028 84:34 + 13:50
29. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 84:39 + 13:55 7599
30. Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov 84:45 + 14:01 7586
31. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 84:53 + 14:09 7569
32. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 84:57 + 14:13 7561
33. Dittmann Robert 19D7901 SSV Planeta Radebeul 85:23 + 14:39
34. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 85:40 + 14:56 7470
35. Glončák Peter LCE7901 OOB TJ Slovan Luhačovice 86:34 + 15:50 7356
36. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 86:39 + 15:55 7346
37. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 87:25 + 16:41 7249
38. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 87:30 + 16:46 7238
39. Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk 88:15 + 17:31 7144
40. Scheuermann Martin 19D0200 SSV Planeta Radebeul 88:24 + 17:40
41. Grätsch Markus TUR9603 OOB TJ Turnov 90:11 + 19:27 6899
42. Goldschmidt Tobiáš TBM0005 KOS TJ Tesla Brno 90:13 + 19:29 6895
43. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 90:26 + 19:42 6868
44. Šrom Jakub TBM9502 KOS TJ Tesla Brno 90:41 + 19:57 6836
45. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 91:02 + 20:18 6792
46. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 91:16 + 20:32 6762
47. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 91:26 + 20:42 6741
48. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 92:00 + 21:16 6670
49. Junek Petr STH7801 SK Studenec 92:20 + 21:36 6628
50. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 92:45 + 22:01 6575
51. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 93:41 + 22:57 6457
52. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 95:43 + 24:59 6200
53. Šimáček Ondřej 0180002 96:31 + 25:47
54. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 96:56 + 26:12 6046
55. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 97:59 + 27:15 5914
56. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 98:22 + 27:38 5865
57. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 98:27 + 27:43 5855
58. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 99:16 + 28:32 5751
59. Kolský Pavel PGP0204 SK Praga 99:49 + 29:05 5682
60. Miavecz Balázs 0200005 100:43 + 29:59
61. Ragvin Dag Steinar         NNN6066  Neregistrovaní 102:17 + 31:33
62. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 103:35 + 32:51 5206
63. Knitsch Sebastian 71D9001 USV TU Dresden 104:10 + 33:26
64. Natho Ronny 0110003 106:55 + 36:11
65. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 107:16 + 36:32 4740
66. Müller Kurt                18D0006  Post SV Dresden 107:56 + 37:12
67. Fišer Jan SNA9302 TJ START Náchod 116:05 + 45:21 3626
68. Trojan Karel TUR9011 OOB TJ Turnov 121:10 + 50:26 2984
69. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 124:49 + 54:05 2523
70. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 125:10 + 54:26 2478
71. Weinig Peter 0110001 140:54 + 70:10
72. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 147:59 + 77:15 0
73. Konst Frode                NNN6065  Neregistrovaní 187:20 + 116:36

H21A 7.53 km, 505 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6716

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mets Márton 0200006 66:04
2. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 69:32 + 3:28 6814
3. Kazda Adam ZBM9104 SK Brno Žabovřesky 70:46 + 4:42 6697
4. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 71:24 + 5:20 6637
5. Kisvölcsey Ákos 0200004 71:58 + 5:54
6. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 73:53 + 7:49 6400
7. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 75:59 + 9:55 6200
8. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 76:03 + 9:59 6194
9. Pachnik Wojciech 0490001 76:08 + 10:04
10. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 76:35 + 10:31 6143
11. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 77:09 + 11:05 6089
12. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 79:47 + 13:43 5839
13. Holas Tomáš AOP7802 Orientační Běh Opava 80:13 + 14:09 5798
14. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:12 + 15:08 5704
15. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:20 + 15:16 5691
16. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 81:25 + 15:21 5683
17. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 81:49 + 15:45 5645
18. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 82:03 + 15:59 5623
19. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 82:51 + 16:47 5547
20. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 82:54 + 16:50 5542
21. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 84:43 + 18:39 5369
22. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 85:04 + 19:00 5336
23. Moravec Jan ZAM0205 OB T.J. Sokol Žamberk 85:28 + 19:24 5298
24. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 86:28 + 20:24 5203
25. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 87:11 + 21:07 5135
26. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 88:56 + 22:52 4968
27. Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha 89:34 + 23:30 4908
28. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 90:00 + 23:56 4866
29. Györgyi Péter 0200007 91:02 + 24:58
30. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 91:09 + 25:05 4757
31. Spilka Marek DKL8300 KOB Kladno 91:31 + 25:27 4722
32. Bialožyt Michal ZBM8707 SK Brno Žabovřesky 91:54 + 25:50 4686
33. Léhar Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 92:10 + 26:06 4660
34. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 93:39 + 27:35 4519
35. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 95:12 + 29:08 4372
36. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 95:16 + 29:12 4365
37. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 95:21 + 29:17 4357
38. Šrubař Michal ZBM8607 SK Brno Žabovřesky 95:32 + 29:28 4340
39. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 95:54 + 29:50 4305
40. Neškudla Jan KAM8000 OK Kamenice 95:58 + 29:54 4299
41. Szymanský Filip DKP8208 Oddíl OB Kotlářka 96:24 + 30:20 4257
42. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 96:41 + 30:37 4230
43. Šimáček Martin 0180008 97:54 + 31:50
44. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 98:12 + 32:08 4086
45. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 99:18 + 33:14 3981
46. Semerád Jan UOL9400 SOB Olomouc 99:25 + 33:21 3970
47. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 100:03 + 33:59 3910
48. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 100:23 + 34:19 3878
49. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 100:31 + 34:27 3866
50. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 100:42 + 34:38 3848
51. Janas Petr PGP7106 SK Praga 106:55 + 40:51 3256
52. Safář Martin 180009 108:18 + 42:14
53. Mielec Radomír AOV0301 OOB TJ Baník Ostrava 110:41 + 44:37 2898
54. Klíma Kamil DKL8201 KOB Kladno 116:01 + 49:57 2390
55. Voleský Leoš KAM7900 OK Kamenice 119:31 + 53:27 2057
56. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 120:56 + 54:52 1922
Nakvosas Gytis 0480001 DISK
Zelenin Anatoly 71D9300 USV TU Dresden DISK
Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek DISK 0
Pecka Marek EKP9000 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Halbrštát Tomáš 0500001 DISK

H21B 5.57 km, 355 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4743

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 48:47 5605
2. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 64:54 + 16:07 4323
3. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 65:11 + 16:24 4301
4. Pobuda Vojtěch SJH0302 SOS Jindřichův Hradec 65:55 + 17:08 4242
5. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 66:07 + 17:20 4226
6. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 75:05 + 26:18 3513
7. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:46 + 29:59 3220
8. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 80:21 + 31:34 3094
9. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:26 + 32:39 3008
10. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 101:52 + 53:05 1382
11. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 102:39 + 53:52 1320
12. Vágner Libor NNN1107 Neregistrovaní 109:27 + 60:40
13. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 115:44 + 66:57 279
14. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 122:24 + 73:37 0
15. Nykl Jan TAP9001 KOB Tretra Praha 131:14 + 82:27 0
16. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 222:44 + 173:57 0

H35A 6.64 km, 460 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 64:47
2. Stránský Jiří STB8100 TJ Stadion Nový Bor 66:56 + 2:09
3. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 67:26 + 2:39
4. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 68:30 + 3:43
5. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 69:08 + 4:21
6. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 71:26 + 6:39
7. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 72:52 + 8:05
8. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 73:25 + 8:38
9. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 73:26 + 8:39
10. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:56 + 9:09
11. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:33 + 9:46
12. Průša Michal VSP7310 USK Praha 76:02 + 11:15
13. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 79:10 + 14:23
14. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 79:30 + 14:43
15. Smítal Rostislav ZBM7903 SK Brno Žabovřesky 82:18 + 17:31
16. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 82:30 + 17:43
17. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 82:55 + 18:08
18. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 83:02 + 18:15
19. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 83:05 + 18:18
20. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 84:15 + 19:28
21. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 84:27 + 19:40
22. Doležal Martin PGP8100 SK Praga 86:57 + 22:10
23. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 87:13 + 22:26
24. Jurák Adam ZBM8404 SK Brno Žabovřesky 88:22 + 23:35
25. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 88:56 + 24:09
26. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 88:57 + 24:10
27. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 90:56 + 26:09
28. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 93:55 + 29:08
29. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 95:41 + 30:54
30. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 96:57 + 32:10
31. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 97:11 + 32:24
32. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 97:39 + 32:52
33. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 99:35 + 34:48
34. Doležal Jan PGP8400 SK Praga 99:40 + 34:53
35. Pelikán Tomáš KAM8200 OK Kamenice 101:00 + 36:13
36. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 108:36 + 43:49
37. Smutný Jan DLP8000 OOB TJ Dukla Praha 111:35 + 46:48
38. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 116:39 + 51:52
39. Nikolajuk Bartosz 0130001 117:38 + 52:51
40. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 119:53 + 55:06
41. Dobyáš Petr KAM7802 OK Kamenice 120:32 + 55:45
42. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 123:22 + 58:35
43. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 125:51 + 61:04
44. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 126:19 + 61:32
45. Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja 126:56 + 62:09
46. Łątkowski Krzysztof 23P7800 OK!Sport Warszawa 141:59 + 77:12
Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany DISK
Klášterecký Tomáš BBM8100 BETA URSUS Rosice DISK
Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering DISK
Karafiát Filip BOR7900 OK Jiskra Nový Bor DISK

H35B 5.44 km, 355 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sebera Václav SFM8302 O-RUNNAŘI Beskydy 59:51
2. Šatánek Martin SFM8201 O-RUNNAŘI Beskydy 62:47 + 2:56
3. Härtelt Daniel 1VD8100 SG Zittau Süd 63:50 + 3:59
4. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 65:18 + 5:27
5. Jiřišta Vladimír JIL8500 OK Jilemnice 66:56 + 7:05
6. Havel Tomáš TUR7904 OOB TJ Turnov 70:16 + 10:25
7. Kmínek Jan DOK7801 OK Doksy 74:09 + 14:18
8. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 74:21 + 14:30
9. Sebera Josef SFM8301 O-RUNNAŘI Beskydy 76:24 + 16:33
10. Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov 78:10 + 18:19
11. Juřina František FYD7800 Jizerský klub OB Frýdlant 78:21 + 18:30
12. Mašláň Jakub TZL7801 SKOB Zlín 79:27 + 19:36
13. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 79:28 + 19:37
14. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 83:26 + 23:35
15. Šťastný Jan 0560001 84:25 + 24:34
16. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Brno Žabovřesky 88:21 + 28:30
17. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 89:18 + 29:27
18. Fiala Jan 0530001 90:34 + 30:43
19. Duba Vojtěch SJH8003 SOS Jindřichův Hradec 95:44 + 35:53
20. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 100:32 + 40:41
21. Roučka Martin VIM8000 Ski klub Šumava Vimperk 121:52 + 62:01
22. Palaščak Ján 10001 128:38 + 68:47
23. Šubrt Evžen TAP8000 KOB Tretra Praha 157:26 + 97:35
Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka DISK
Grabmüller Radek KPY8300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Mackovič Dušan HCE7801 TJ Hostivice DISK
Holata Radek PDY8103 Běhej Poděbrady DISK
Zábranský Zdeněk VCB7803 OB České Budějovice DISK

H45A 5.69 km, 360 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 48:25
2. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 54:09 + 5:44
3. Winnig Denis 1QD7400 SV IHW Alex 78 Berlin 56:09 + 7:44
4. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 56:32 + 8:07
5. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:43 + 10:18
6. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 60:03 + 11:38
7. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 60:04 + 11:39
8. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 61:03 + 12:38
9. Hain Jan SJC7502 Sportcentrum Jičín 62:05 + 13:40
10. Dunka Štěpán 0020002 62:14 + 13:49
10. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 62:14 + 13:49
12. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 62:59 + 14:34
13. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 63:10 + 14:45
14. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 63:15 + 14:50
14. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 63:15 + 14:50
16. Zaydlar Michal JLI7100 OB Jizerky 63:18 + 14:53
17. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 63:56 + 15:31
18. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Rosice 64:17 + 15:52
19. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 64:30 + 16:05
20. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 66:15 + 17:50
21. Hommen Sven              C NNN6045  Neregistrovaní 66:24 + 17:59
22. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 66:58 + 18:33
23. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 67:54 + 19:29
24. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 67:56 + 19:31
25. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 68:20 + 19:55
26. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 68:30 + 20:05
27. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 68:37 + 20:12
28. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:41 + 21:16
29. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 71:18 + 22:53
30. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 72:07 + 23:42
31. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 72:32 + 24:07
32. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 72:39 + 24:14
33. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 73:31 + 25:06
34. Słoński Marek 0460001 73:40 + 25:15
35. Kalenský Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 74:50 + 26:25
36. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 76:33 + 28:08
37. Komín David PGP7405 SK Praga 76:46 + 28:21
38. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 77:16 + 28:51
39. Černý Jan ONO7101 SKOB Ostrov 77:31 + 29:06
40. Gemperle František MFP7102 Matfyz Praha 77:34 + 29:09
41. Maroušek Jan DKP7402 Oddíl OB Kotlářka 77:59 + 29:34
42. Lenk Andreas 71D7301 USV TU Dresden 79:42 + 31:17
43. Jareš Daniel KUL6900 KOB Ústí nad Labem 81:05 + 32:40
44. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:14 + 32:49
45. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 81:19 + 32:54
46. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 81:27 + 33:02
47. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 83:52 + 35:27
48. Pachnik Dariusz 85:24 + 36:59
49. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:35 + 37:10
50. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 86:24 + 37:59
50. Křístek Lukáš              NNN1092  Neregistrovaní 86:24 + 37:59
52. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 88:53 + 40:28
53. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 90:07 + 41:42
54. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:14 + 41:49
55. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 90:43 + 42:18
56. Bílý Petr DOK6800 OK Doksy 91:03 + 42:38
57. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 91:25 + 43:00