Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti sprintových štafet

Datum:
07.05.2022
Místo konání:
Spytihněv, fotbalové hřiště
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Spytihněv, 1:4000, e=2 m
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Pernička Petr - R1
Stavitel tratí:
Jeřábková Jitka - R3
Kategorie:
DH     DH14     DH10     DH40    

DH 3.20 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Dékány Pavla 15:33 +
5. Sláma Šimon 15:09 +
2. Mudrák Štěpán 13:52 +
1. Bednaříková Sára 15:30
1. Hájková Eliška 14:24
1. Hovorka Lukáš 14:01
1. Glonek Jakub 12:25
11. Krejčíková Marie 20:35 +
7. Otrubová Ivona 16:49 +
6. Černoch Martin 15:13 +
3. Otruba František 14:56 +
3. Otrubová Johana 17:08 +
12. Nevěřilová Kateřina 17:50 +
2. Stacke Václav 14:58 +
5. Cahel Marek 15:44 +
7. Kukolová Šárka 18:27 +
3. Matoušková Johana 14:59 +
8. Matoušek Jiří 16:15 +
12. Matoušková Jana 20:51 +
2. Burdová Helena 15:35 +
11. Pinkavová Hana 17:07 +
12. Fajkus Radim 18:43 +
4. Štorek Jan 15:40 +
9. Přikrylová Ivana 18:40 +
8. Janečková Adéla 17:02 +
4. Karásek František 15:02 +
8. Karásek Antonín 19:02 +
12. Otrubová Anna 20:44 +
5. Poláková Tereza 15:35 +
7. Gilík Marek 15:23 +
16. Procházka Jakub 23:16 +
6. Poláková Lenka 18:07 +
2. Klechová Karolína 14:32 +
13. Klapetek Václav 19:35 +
9. Holasová Šárka 19:24 +
10. Sedlářová Pavla 18:54 +
6. Nešporová Alžběta 15:48 +
3. Pernička Václav 15:01 +
7. Strakoš Ondřej 17:09 +
15. Kovalčíková Nela 24:35 +
10. Přikrylová Jana 17:06 +
15. Plachý Ondřej 21:21 +
6. Štorek David 15:47 +
8. Plachá Aneta 18:32 +
13. Ošmerová Tereza 20:06 +
9. Pěček Jakub 16:21 +
11. Zácha David 20:14 +
4. Stachoňová Barbara 17:30 +
9. Šaňáková Marie 17:04 +
11. Janeček Jáchym 17:39 +
13. Malaska Lukáš 21:50 +
13. Kopecká Nela 22:33 +
16. Janků Kateřina 24:49 +
18. Janků Josef 23:53 +
14. Furmánek Zdeněk 22:36 +
5. Muchová Barbora 17:44 +
15. Rozsívalová Petra 22:57 +
17. Lipenský Matouš 22:34 +
17. Čeřovská Adéla 26:49 +
14. Rozsívalová Adéla 23:32 +
17. Stackeová Anna 27:01 +
10. Vlažný Jan 16:42 +
15. Krajča Petr 23:05 +
17. Cahlová Slávka 34:18 +
Mikošková Iveta DISK
14. Poštulka Zdenek 21:10 +
18. Kučera Martin 29:59 +
16. Poštulková Milada 30:29 +
14. Kusáková Valentýna 20:33 +
Vystrčil Vojtěch DISK
Ticháček Jáchym DISK
Kužela Michal DISK
Kundrata Vít DISK
16. Minařík Petr 22:23 +
10. Valla Jakub 20:08 +
Václavík Vojtěch DISK

DH14 2.80 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Fišerová Markéta 15:11 +
1. Pernička Martin 14:34
7. Jahudka Tomáš 16:06 +
5. Kundratová Eva 17:55 +
1. Otrubová Karolína 14:48
10. Kožnárek Pavel 19:08 +
5. Lutera Oliver 15:40 +
6. Štefková Michaela 18:16 +
5. Řezníčková Klára 18:01 +
12. Mašláň Prokop 19:58 +
6. Slováček Ondřej 15:58 +
1. Mašláňová Ema 15:44
10. Tomášková Anna 20:49 +
3. Matoušek Jan 14:47 +
1. Světnický Antonín 14:55
7. Gottwaldová Amálie 19:25 +
7. Novosadová Klára 19:13 +
5. Pavlík Adam 15:02 +
4. Pekárek David 15:23 +
8. Lázničková Alžběta 20:24 +
4. Hubáčková Sabina 16:14 +
11. Macka Sebastián 19:41 +
12. Hubáček Marián 18:52 +
4. Slámová Julie 17:46 +
9. Reichlová Pavla 19:39 +
4. Miča Jan 14:56 +
15. Marek Vít 22:02 +
2. Tomanková Alice 16:57 +
2. Hýblová Eliška 15:10 +
20. Plachý Matyáš 27:58 +
11. Koutný Ondřej 18:00 +
3. Pinkavová Eliška 17:43 +
8. Burdová Hana 19:14 +
9. Máčala Antonín 18:44 +
13. Mikoška Jan 19:18 +
11. Kučerová Klaudie 23:03 +
6. Kotůlková Dorota 19:09 +
17. Slaný David 23:29 +
18. Šamárek Adam 23:26 +
10. Šamárková Amélie 22:24 +
12. Honner Tomáš 22:37 +
21. Zdráhal Matěj 28:49 +
14. Kusák Alexander 19:44 +
9. Hustý Matěj 21:41 +
16. Héčová Kristýna 25:22 +
15. Šidla Dalibor 22:30 +
9. Fišer Petr 17:35 +
14. Kořenová Hana 27:34 +
19. Myšáková Olga 28:59 +
2. Dittrich Matouš 14:38 +
17. Pěček Tobiáš 23:09 +
13. Hanáková Ema 26:36 +
14. Čeřovská Eliška 24:32 +
19. Rozsíval Martin 27:01 +
10. Čeřovský Filip 17:40 +
16. Lipenská Jana Marie 35:05 +
11. Luterová Laura 21:00 +
22. Frélich Matyáš 36:04 +
19. Suchánek Matyáš 24:44 +
12. Otrubová Veronika 24:49 +
13. Kopecká Tereza 24:28 +
14. Fanta Maxmilian 21:19 +
20. Hasal Jiří 29:10 +
15. Malasková Linda 31:48 +
18. Běhalová Alice 27:46 +
13. Rose Ondřej 20:02 +
21. Stachoň Štěpán 32:28 +
19. Rytířová Denisa 56:50 +
Pachmannová Iva DISK
8. Liber Václav 17:59 +
3. Kovalčík Petr 15:18 +
Klöslová Sofie DISK
20. Trubelík Štěpán 48:37 +
18. Pešek Josef 23:40 +
Michalica Štěpán DISK
18. Škodová Michaela 47:29 +
17. Poslušná Katka 26:36 +
6. Linhart Adam 15:12 +
2. Linhart Jakub 15:01 +
Růžičková Žofie DISK
Kubáčková Tereza DISK
16. Stacke Jan 22:39 +
16. Škoda František 22:51 +
17. Škodová Štěpánka 39:47 +
15. Nešporová Viktorie Anna 24:35 +
7. Hozík Štěpán 16:24 +
8. Čuda Ondřej 16:40 +
Koč Juraj DISK

DH10 2.40 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chodúrová Elena 21:46
1. Vintr Otakar 22:22
2. Brucháček Jan 23:57 +
2. Svobodová Natálie 24:02 +
2. Slámová Emílie Inka 23:07 +
2. Macka Matyáš 24:27 +
3. Zapletal Martin 32:36 +
1. Stacke Viktorie 22:40
3. Liber Tomáš 35:36 +
Podmol Ondřej DISK
1. Kotůlek Vít 19:52
3. Holušová Veronika 38:19 +
Jahudka Štěpán DISK
Smola Jakub DISK
Pechanec David DISK
Brucháček Matěj DISK
4. Kořenová Helena 53:30 +
3. Smola Štěpán 27:13 +
4. Svoboda Šimon 34:54 +
Kaňka Jan DISK

DH40 2.70 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Vavrysová Iva 16:31 +
3. Zicha Jiří 15:01 +
4. Hubáčková Renata 16:59 +
1. Hubáčková Dagmar 16:40
1. Bartoňová Eva 15:58
2. Kopecký David 14:50 +
6. Šimek Roman 17:22 +
2. Poklopová Ivana 17:16 +
2. Dittrichová Andrea 15:59 +
1. Dittrich Pavel 14:11
1. Stachoň Zdeněk 15:49
7. Mičíková Lada 20:23 +
5. Plachá Andrea 17:22 +
6. Plachý Martin 18:18 +
5. Kratochvíl Karel 17:01 +
4. Chmelářová Radka 18:22 +
8. Mikulčíková Irena 20:10 +
8. Müller Libor 19:31 +
3. Švestka Vítězslav 16:40 +
10. Kunzová Ivana 21:14 +
6. Pachmannová Hana 17:45 +
11. Liber Vlastimil 23:02 +
8. Kotůlek Jan 18:31 +
6. Podmolová Vendula 20:08 +
7. Otrubová Věra 18:26 +
5. Otruba Marek 17:57 +
11. Lutera Michal 22:41 +
8. Luterová Kristýna 20:24 +
11. Vlažná Mirka 21:52 +
9. Plášek Martin 20:47 +
10. Slezák Libor 20:11 +
5. Ferdusová Eva 19:06 +
12. Sedláčková Dagmar 24:54 +
7. Janováč Dušan 18:56 +
9. Pavlica Jiří 18:37 +
9. Pavlicová Anna 20:47 +
10. Pěčková Monika 21:42 +
4. Rytíř Michal 17:55 +
7. Pěček Vítězslav 18:10 +
11. Blank Radka 27:55 +
9. Slámová Alena 20:13 +
10. Hrbáček Tomáš 21:03 +
Sláma Lumír DISK
12. Hrbáčková Karla 33:17 +
3. Librová Lucie 15:59 +
Tesař Jiří DISK
2. Hadač Miroslav 15:57 +
3. Kostková Jana 17:22 +