Logo
Datum:
11.05.2022
Místo konání:
Zlatníky Pivovar
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Pivovar
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D     D10     D12-14     H     H10     H12-14     H16-20    

D 4.75 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Natálie Gallo AOP0652 Orientační Běh Opava 44:40
2. Lucie Librová AOP8050 Orientační Běh Opava 45:20 + 0:40
3. Radomír Salich AOP7603 Orientační Běh Opava 55:36 + 10:56
4. Vendula Podmolová AOP8252 Orientační Běh Opava 59:02 + 14:22
5. Hana Pachmannová AOP7252 Orientační Běh Opava 61:57 + 17:17
6. Jana Glabazňová AOP6151 Orientační Běh Opava 65:57 + 21:17
7. Iveta Hájková KYL6350 SK SP Kylešovice 70:20 + 25:40
8. Zuzana Štrajtová UOL6452 SOB Olomouc 83:50 + 39:10
9. Marie Gilíková 0010001 xxx 111:45 + 67:05
Iva Hrabicová OOP6150 TJ Opava DISK
Libuše Suchánková SOP4851 OOB TJ Slezan Opava DISK

D10 2.26 km, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laifertová Rùt AOP1153 Orientační Běh Opava 26:00
2. frelichova Linda 39:23 + 13:23
3. Hudečková Vanda AOP1505 Orientační Běh Opava 46:55 + 20:55

D12-14 2.95 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sofie Klöslová AOP0854 Orientační Běh Opava 28:52
2. Bokišová Johana AOP1051 Orientační Běh Opava 29:20 + 0:28
3. Kotulkova Dorca AOP1150 Orientační Běh Opava 34:48 + 5:56
4. Iva Pachmannová AOP0852 Orientační Běh Opava 35:52 + 7:00

H 5.96 km, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juraj Bencúr AOP7700 Orientační Běh Opava 41:55
2. Tomáš Kovalčík AOP7301 Orientační Běh Opava 42:34 + 0:39
3. Tomáš Holas AOP7802 Orientační Běh Opava 47:10 + 5:15
4. Miroslav Hadač AOP6501 Orientační Běh Opava 48:04 + 6:09
5. Martin Černohorský AOP7500 Orientační Běh Opava 59:49 + 17:54
6. Vlastimil Liber AOP6402 Orientační Běh Opava 67:25 + 25:30
7. Petr Gros OOP7700 TJ Opava 71:17 + 29:22
8. Radim Dedek 72:47 + 30:52
9. Jan Peřinka AOP6301 Orientační Běh Opava 72:57 + 31:02
10. Karel Jurčák SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 77:07 + 35:12
11. Mojmír Sukeník KRN5202 KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:48 + 36:53
12. Milan Kohoutek MOV6300 SKOB Ostrava 86:09 + 44:14
13. Jiří Volný SOP5601 OOB TJ Slezan Opava 113:22 + 71:27
Břetislav Ševčík OOP5001 TJ Opava DISK
Kovalčíková Anna AOP0453 Orientační Běh Opava DISK
Bláha Roman DISK

H10 2.26 km, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laifert Hugo 36:52
1. Laifert Viktor 36:52
3. Drozd Franta AOP1309 Orientační Běh Opava 38:02 + 1:10
4. frelich Štěpánek 40:54 + 4:02
5. Kerlin Vojtěch AOP1306 Orientační Běh Opava 46:47 + 9:55
6. Vít Podmol AOP1501 Orientační Běh Opava 53:49 + 16:57
7. Sajaš Robin 55:41 + 18:49
7. Kohoutek Jakub 55:41 + 18:49
9. Strouhal Matėj AOP1305 Orientační Běh Opava 76:20 + 39:28

H12-14 3.33 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. David Slaný AOP0907 Orientační Běh Opava 45:08
2. Kotůlek Vít AOP1301 Orientační Běh Opava 53:49 + 8:41
3. Rinka Vojtěch AOP1202 Orientační Běh Opava 54:46 + 9:38
4. Bokiš Matěj AOP1303 Orientační Běh Opava 59:14 + 14:06
5. Tomáš Liber AOP1302 Orientační Běh Opava 75:07 + 29:59
6. Špiler Vojta AOP1003 Orientační Běh Opava 85:07 + 39:59

H16-20 4.89 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Viktor 39:37
2. Samuel Klösel AOP0504 Orientační Běh Opava 42:21 + 2:44
3. Václav Klapetek AOP0503 Orientační Běh Opava 43:30 + 3:53
4. Adam Grabovský AOP0603 Orientační Běh Opava 56:11 + 16:34
5. Jan Černohorský AOP0704 Orientační Běh Opava 56:47 + 17:10
Štěpán Holas AOP0900 Orientační Běh Opava DISK
Ondřej Gallo AOP0802 Orientační Běh Opava DISK