Logo

Výsledky závodu: Český pohár MTBO 2022 - stav po 3 závodech

Datum:
01.04.2022
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2022-04-3030.04.2022 Český pohár MTBO – 1. kolo SPC Ano Ano
2022-04-3030.04.2022 Mistrovství ČR v MTBO sprint, Český pohár MTBO – 2. kolo SPC Ano Ano
2022-05-0101.05.2022 Český pohár MTBO – 3. kolo SPC Ano Ano
2022-05-2828.05.2022 Český pohár MTBO – 4. kolo VBA Ne Ne
2022-05-2929.05.2022 Český pohár MTBO – 5. kolo VBA Ne Ne
2022-06-1818.06.2022 Český pohár MTBO – 6. kolo TBM Ne Ne
2022-06-1919.06.2022 Český pohár MTBO – 7. kolo TBM Ne Ne
2022-07-0303.07.2022 MTBO ORIENT EXPRESS E2 - Mistrovství ČR v MTBO mass start, Český pohár MTBO – 8. kolo GIG Ne Ne
2022-07-0404.07.2022 MTBO ORIENT EXPRESS E3 - Český pohár MTBO – 9. kolo GIG Ne Ne
2022-07-0505.07.2022 MTBO ORIENT EXPRESS E4 - Český pohár MTBO – 10. kolo GIG Ne Ne
2022-09-0303.09.2022 Mistrovství ČR v MTBO middle, Český pohár MTBO – 11. kolo XHK Ne Ne
2022-09-0404.09.2022 Mistrovství ČR v MTBO long, Český pohár MTBO – 12. kolo XHK Ne Ne
2022-09-1010.09.2022 Český pohár MTBO – 13. kolo DKL, LME Ne Ne
2022-09-1111.09.2022 Český pohár MTBO – 14. kolo DKL, LME Ne Ne
2022-09-1111.09.2022 Český pohár MTBO – 15. kolo DKL, LME Ne Ne
2022-10-0101.10.2022 Český pohár MTBO – 16. kolo VPM Ne Ne
2022-10-0101.10.2022 Český pohár MTBO – 17. kolo VPM Ne Ne
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     M70     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    

M11 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Bednařík Vojtěch SPC1109 203.26 1. 100.00( 1) 103.26( 2)100.00( 1)
2 Rolný Jakub SMR1101 190.71 1. 80.71( 4)110.00( 1) 80.50( 4)
3 Wohanka Antonín VRL1201 190.62 2. 98.06( 3) 92.56( 2)
4 Jašek Vít ABR1111 163.44 3. 81.34( 4) 82.10( 3)
5 Horák Kryštof VSP1400 162.82 2. 96.04( 2) 66.78( 6)
6 Šafář Martin XHK1100 153.37 3. 92.77( 3) 60.60( 7)
7 Bergl Jonáš ZUP1100 135.31 5. 67.99( 5) 67.32( 5)
8 Urban Mio SBK1414 36.39 5. 36.39( 5) 0.00( 6)

M14 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Tuma Lukáš SJC0800 210.00 1. 100.00( 1)110.00( 1) 92.94( 2)
2 La Carbonara Matteo TBM0801 199.66 1. 99.66( 2) 88.17( 3) 100.00( 1)
3 Anděl Robin VPM0901 172.80 2. 84.12( 4) 88.68( 2) 73.84( 3)
4 Toloch Otakar GIG0900 167.61 4. 82.15( 5) 85.46( 4)
5 Polák Tomáš CHA0801 163.88 3. 88.91( 3) 74.97( 8)
6 Folprecht Lukáš ZUP0800 155.55 6. 78.89( 6) 76.66( 7)
7 Bílek Vojtěch ZUP0802 153.81 6. 75.79( 7) 78.02( 6)
8 Skácel Jan VLI0901 150.44 5. 66.16( 9) 84.28( 5) 64.79( 5)
9 Kváč Miroslav MLA0800 131.14 7. 72.07( 8) 0.00(17) 59.07( 7)
10 Ouhrabka Vít SPC1010 126.07 6. 60.75(10) 65.32( 9) 59.82( 6)
11 Malý Matyáš TBM0910 122.68 4. 57.03(11) 65.65( 4)
12 Fišer Petr TZL1004 109.45 8. 37.73(11) 57.71(10) 51.74( 8)
13 Vaněček Jan ZUP0801 68.53 9. 35.53(12) 33.00(13) 10.33( 9)
14 Šňupárek Jenda ZUP1000 65.67 12. 24.55(15) 41.12(12)
15 Urban Jan SBK1234 56.02 10. 26.24(14) 29.78(14) 3.58(10)
16 Kejval Vojtěch SJC0902 28.77 13. 28.77(13)

M17 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Folprecht Matyáš TBM0606 204.52 1. 94.14( 3) 110.00( 1) 94.52( 3)
2 Weber Maxmilian SMR0700 201.51 1. 100.00( 1)101.51( 4)
3 Schwab Filip TBM0710 200.38 1. 100.38( 6)100.00( 1)
4 Meier David VLI0606 196.23 3. 90.40( 4) 102.33( 3) 93.90( 4)
5 Lesage Radek SPC0807 195.13 2. 87.59( 5)107.54( 2)
6 Toloch Eduard GIG0600 193.62 2. 96.50( 2) 90.05( 7) 97.12( 2)
7 Petruš Ondřej MLA0701 188.23 5. 87.23( 6)101.00( 5) 85.81( 5)
8 Beneš Josef MLA0702 148.54 7. 50.21( 8) 81.55( 8) 66.99( 7)
9 Akrman Václav SPC0505 145.47 7. 67.19( 7) 78.28( 9)
10 Žák Jakub ABR0606 103.40 8. 47.99(12) 55.41( 8)
11 Potužník Viktor SJH0504 98.16 9. 32.98( 9) 50.86(11) 47.30( 9)
12 Munzar Jakub XPU0600 76.19 6. 76.19( 6)
13 Vřešťál Antonín TUR0604 53.62 10. 53.62(10)
14 Procházka Vít DKP0711 34.96 10. 12.65(10) 22.31(13)

M20 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Tuma Matěj SJC0202 209.36 1. 99.36( 2)110.00( 1)
2 Černík Adam XHK0400 197.58 1. 95.21( 3) 97.58( 3)100.00( 1)
3 Smolen Karel GIG0300 197.02 1. 100.00( 1) 80.69( 5) 97.02( 2)
4 Kovář Ondřej VPM0200 191.59 2. 98.27( 2) 93.32( 3)
5 Moravec Jan ZAM0205 164.45 4. 77.01( 5) 87.44( 4) 76.28( 4)
6 Svoboda Vojtěch VPM0207 149.17 4. 78.62( 4) 70.55( 6)
7 Horák Jáchym NEK0301 126.87 5. 52.96( 6) 14.41( 7) 73.91( 5)
8 Venhoda Matěj SJI0301 65.66 6. 65.66( 6)

M21E (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Stránský Vojtěch SJC9000 210.00 1. 100.00( 1)110.00( 1) 99.69( 2)
2 Ludvík Vojtěch STB9301 207.40 1. 97.93( 2) 107.40( 2)100.00( 1)
3 Hašek Jan VPM0001 198.99 3. 90.95( 8) 106.96( 3) 92.03( 7)
4 Hradil Jiří TZL8604 198.37 3. 95.28( 3) 102.57( 6) 95.80( 4)
5 Škoda Jakub VLI8800 197.37 5. 92.28( 5) 102.93( 5) 94.44( 5)
6 Svoboda Honza SMR7901 195.54 4. 93.42( 4)102.12( 8) 89.62( 8)
7 Laciga Radek VSP8200 195.14 4. 92.03( 6)103.11( 4) 83.93(13)
8 Ševčík Martin TBM7632 193.64 3. 88.58(12) 97.38(11) 96.26( 3)
9 Kamaryt Tomáš VPM8807 192.63 7. 90.15( 9)102.48( 7)
10 Ludvík Matyáš STB9801 191.32 9. 89.38(11)101.94( 9) 88.72( 9)
11 Kanta Martin XPU9705 191.02 10. 90.06(10)100.96(10)
12 Chmelař Lukáš XHK9100 184.96 6. 91.85( 7) 93.11( 6)
13 Tišnovský Martin TBM9120 179.89 12. 83.05(16) 96.84(12) 73.79(21)
14 Bogar František BOR8904 179.82 12. 94.87(13) 84.95(12)
15 Muller Matej VBA9601 179.21 13. 88.36(13) 90.85(18) 82.95(15)
16 Hasman Ondřej VPM0002 175.68 15. 74.59(20) 93.53(15) 82.15(16)
17 Wohanka Richard SLA0100 174.58 14. 69.00(26) 91.03(17) 83.55(14)
18 Pospíšek Marek TBM8907 172.84 14. 78.23(17) 94.61(14) 75.17(20)
19 Bouchal Jiří VPM8449 171.13 11. 85.89(14) 85.24(11)
20 Štěpánek Martin TBM7327 170.52 10. 83.33(15) 87.19(10)
21 Wohanka Pavel VRL7501 165.42 18. 76.54(18) 88.88(19) 73.62(22)
22 Grundmann Jan GIG9410 162.48 16. 71.01(23) 91.47(16)
23 Graubner Jan TZL8236 158.48 18. 74.00(21) 78.32(21) 80.16(18)
24 Rygl Miroslav TBM7205 156.07 19. 74.71(19) 81.36(20) 71.59(24)
25 Rygl Jaroslav TBM7044 151.90 17. 70.24(24) 81.66(17)
26 Jirka Michal SBK8403 151.67 19. 71.23(22) 75.27(23) 76.40(19)
27 Plíhal Tomáš SJI8509 147.08 22. 69.68(25) 76.26(22) 70.82(25)
28 Jalový Milan RBK8347 140.26 23. 67.24(27) 73.02(23)
29 Smrt Martin EKP8431 125.38 26. 54.37(31) 58.89(28) 66.49(26)
30 Štáfek Pavel SKL7401 124.11 25. 54.83(30) 69.28(25)
31 Bílek Ondřej ZUP8101 119.64 27. 58.26(29) 61.38(27)
32 Štochel Miroslav MFP9300 106.30 27. 46.96(32) 59.34(27) 39.46(29)
33 Pucherna Jan TAP7701 101.02 24. 30.04(36) 70.98(24)
34 David Josef DMS8101 98.82 26. 61.13(26) 37.69(31)
35 Urban Jan SBK7537 97.95 29. 43.53(34) 54.42(29) 39.00(30)
36 Popule Tomáš LPM8803 90.69 28. 46.77(33) 38.49(31) 43.92(28)
37 Bitter Aleš KNC8803 77.91 30. 3.27(37) 53.52(30) 24.39(33)
38 Suchý Jiří SJI9201 60.70 28. 60.70(28)
39 Ohera Karel BLI7803 57.27 32. 30.38(35) 18.35(32) 26.89(32)

M21A (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Hora Vojtěch VSP8301 210.00 1. 67.40(20) 110.00( 1)100.00( 1)
2 Goder Josef DKP8203 196.63 1. 100.00( 1) 96.63( 5) 96.18( 3)
3 Müller Pavel VSP7901 196.51 4. 92.89( 6) 101.78( 4) 94.73( 5)
4 Kouřimský Jan SLA7200 195.84 3. 92.98( 5) 102.68( 3) 93.16( 7)
5 Průša Kryštof VSP0102 194.79 2. 96.36( 7) 98.43( 2)
6 Moravec Štěpán SJI8101 188.64 3. 93.91( 3) 94.73( 5)
7 Wohanka Petr VRL7305 188.48 3. 92.30( 9) 96.18( 3)
8 Svoboda Petr SLA6803 188.47 6. 91.93( 7) 96.54( 6) 89.74(11)
9 Černý Ladislav ZUP8200 186.13 2. 96.99( 2) 89.14(11)
9 Buriánek Vojta SMR7801 186.13 4. 93.79( 4) 92.34( 8)
11 Haničák Tomáš DMS7700 184.84 8. 88.10( 8) 93.11( 8) 91.73( 9)
12 Štregl Petr VRL7303 179.65 9. 87.92( 9) 79.75(16) 91.73( 9)
13 Polášek Radek TBM8008 172.18 12. 83.76(13) 88.42(12) 82.31(18)
14 Štregl Tomáš VRL7406 170.94 10. 69.33(19) 89.32(10) 81.62(19)
15 Hegner Lukáš LPM8104 169.96 10. 86.62(10) 79.75(16) 83.34(17)
16 Odvody Zdeněk XPU8206 168.43 13. 80.96(15) 73.97(18) 87.47(13)
17 Jedlička Marek XHK7502 168.33 14. 82.07(14) 86.26(15)
18 Paulíček Jiří SJI7727 166.94 12. 85.84(12) 81.10(15) 79.67(20)
19 Jedlička Lukáš XHK8100 166.34 14. 79.12(16) 87.22(14)
20 Bartoš Marián VSP8201 162.50 16. 76.47(17) 60.15(21) 86.03(16)
21 Vaněček Jan ZUP8003 161.91 11. 86.29(11) 55.54(22) 75.62(23)
22 Drobník Lukáš SJC8500 160.18 13. 73.21(18) 86.97(13)
23 Macháček Jiří XHK7601 152.73 12. 63.03(25) 89.70(12)
24 Urbaník Robert VLI7002 149.55 14. 67.19(22) 82.36(14) 59.76(25)
25 Švarcbach Michal KNC7001 145.77 20. 64.15(24) 66.92(20) 78.85(21)
26 Šebesta Petr TAP7604 145.73 19. 64.33(23) 68.73(19) 77.00(22)
27 Ištok Martin BLI8001 128.54 21. 67.25(21) 61.29(24)
28 Panovec Kryštof GIG0011 102.96 2. 102.96( 2)
29 Sochor Jan SBK6922 99.52 23. 46.04(26) 31.52(23) 53.48(26)

M21B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Johanovský Tomáš DKP8500 208.79 1. 98.79( 2)110.00( 1)
2 Newiak Nick NEK0101 207.30 1. 92.78( 8) 107.30( 2)100.00( 1)
3 Hubík Martin TBM8503 202.72 3. 96.92( 4)105.80( 3) 95.37( 3)
4 Boček Milan TBM9228 202.14 2. 96.85( 5) 102.35( 5) 99.79( 2)
5 Horák Pavel VSP7200 195.87 4. 91.57(10)104.30( 4) 79.20(10)
6 Leštínský Tomáš VRL7801 193.79 6. 92.34( 9)101.45( 6) 87.24( 7)
7 Rauch Tomáš VPM8501 189.39 7. 94.10( 7) 95.29( 7) 82.09( 8)
8 Šafář Jan XHK7700 185.89 3. 97.95( 3) 87.94( 6)
9 Žemlička Jan XPU8303 160.10 10. 84.02(12) 76.08(10) 74.42(11)
10 Havel Michal LDC8901 155.08 11. 88.12(11) 62.13(12) 66.96(13)
11 Štemberg Milan EKP8608 153.86 9. 74.23(14) 73.98(11) 79.63( 9)
12 Netuka Martin XHK7302 151.09 12. 77.53(13) 73.56(12)
13 Meier Milan VLI7301 147.02 9. 67.63(15) 79.39( 9) 44.20(14)
14 Stříbrný Martin TBM9229 138.74 4. 46.04(16) 92.70( 4)
15 Průša Kryštof VSP0102 100.00 1. 100.00( 1)
16 Urbánek Jan DKP8801 94.61 6. 94.61( 6)
17 Fukátko Jan XPU8105 91.90 5. 91.90( 5)
18 Mikan Albert EKP8606 90.19 8. 90.19( 8)

M40A (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Jašek Petr ABR7601 208.76 1. 98.76( 4)110.00( 1) 86.99( 7)
2 Bureš Pavel XBM7549 207.31 1. 98.16( 6) 107.31( 3)100.00( 1)
3 Les Martin VPM7906 206.11 2. 98.44( 5)107.67( 2) 91.61( 4)
4 Sedláček Petr TSU8109 199.58 2. 99.28( 2)100.30( 5) 91.78( 2)
5 Schwab David TBM7401 198.98 3. 99.22( 3) 99.76( 6) 80.21(10)
6 Polák Jaroslav CHA7500 198.40 4. 96.39( 8)102.01( 4) 78.95(12)
7 Anděl Robert VPM8001 194.54 9. 95.58( 9) 98.96( 9) 72.45(16)
8 Venhoda Milan SJI7104 194.21 6. 95.08(10) 99.13( 8) 87.84( 6)
9 Obuškevič Jan SMR7000 191.65 1. 100.00( 1) 88.00(15) 91.65( 3)
10 Lauerman Jan SJI7419 190.95 7. 97.20( 7) 93.75(12) 77.03(14)
11 Rauch Stanislav VPM8201 190.01 10. 93.03(12) 96.98(10) 79.62(11)
12 Folprecht Eduard ZUP7300 187.13 11. 92.31(13) 94.82(11)
13 Jirásek Milan VSP7403 181.70 7. 82.39(21) 99.31( 7) 70.88(17)
14 Hons Miši SMR7700 178.89 5. 90.17(15) 86.56(16) 88.72( 5)
15 Jiran Jan XHK7701 178.19 8. 94.21(11) 83.98( 8)
16 Tuma Jaroslav SJC7305 174.03 9. 91.88(14) 82.15( 9)
17 Mrázek Jan SJC8102 171.36 16. 89.11(16) 82.25(19)
18 Bergl Tomáš ZUP7800 168.12 13. 74.64(25) 93.48(13) 60.11(20)
19 Pucherna Petr ZUP8002 167.86 14. 74.74(24) 93.12(14)
20 Putík Jiří VLI7505 167.80 18. 88.24(18) 79.56(20)
21 Tomeš Petr SJC7531 166.14 13. 88.86(17) 77.28(13)
22 Musil Pavel SJC7705 164.65 19. 86.71(19) 77.94(21)
23 Tošner Michal VPM7803 163.03 15. 78.44(23) 84.59(17) 75.86(15)
24 Dočkal Tomáš PGP7711 158.34 19. 82.64(20) 75.70(22) 68.87(19)
25 Žák Pavel ABR7600 151.45 18. 81.24(22) 70.21(18)
26 Ambrož Pavel TBM7339 140.45 23. 66.55(27) 73.90(23)
27 Hanovec Petr VLI7101 137.51 17. 52.92(31) 84.59(17)
28 Duda František DKP8107 136.29 24. 68.76(26) 67.53(24)
29 Chaloupka Martin CHT7301 111.15 21. 60.98(28) 50.17(21)
30 Petruš Marek MLA7500 100.24 23. 55.22(25) 45.02(23)
31 Čermák Daniel EKP7510 99.04 25. 60.80(29) 38.24(25)
32 Folprecht Jaroslav TBM7305 97.29 24. 54.36(30) 42.93(24)
33 Kolář Tomáš SLA7103 78.28 22. 30.71(26) 47.57(22)
34 La Carbonara Claudio TBM7337 31.99 26. 31.99(26)

M40B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Izdný Pavel SJI7613 210.00 1. 100.00( 1)110.00( 1)
2 Pastuszek Jakub VSP7500 207.20 1. 97.20( 3)110.00( 1)
3 Kunz Martin GIG7100 204.83 3. 95.02( 4) 107.29( P) 97.54( 3)
4 Fišer Petr GIG7502 201.41 2. 94.18( 5) 102.59( 5) 98.82( 2)
5 Kejval Jaromír SJC7300 198.51 1. 98.51( 2) 100.00( 1)
6 Hruška Miloš ABR7501 197.66 3. 89.31( 8)108.35( 3) 85.53( 5)
7 Jirásek Aleš XPU7601 194.68 4. 89.62( 7)105.06( 4) 81.98( 6)
8 Malý Martin TBM7610 190.75 7. 89.12( 9)101.63( 7) 74.73(10)
9 Lukavec Petr SMR7800 186.90 6. 84.44(11)102.46( 6)
10 Vřešťál Jan TUR7301 185.65 8. 85.25(10)100.40( 8)
11 Hlaváč David JIL7501 177.16 9. 79.23(15) 97.93( 9) 74.07(11)
12 Fejk Zbyněk SJC7501 176.84 7. 80.31(13) 95.46(10) 81.38( 7)
13 Vozka Radim BLI7402 168.13 9. 89.15(11) 78.98( 9)
14 Hýbl Lukáš VIP7504 162.63 12. 74.71(16) 87.92(12) 70.85(12)
15 Veruňák Jiří TAP8003 159.47 8. 63.87(19) 79.00(14) 80.47( 8)
16 Kaluža Luboš ABR8200 159.47 6. 92.95( 6) 66.52(18)
17 Weber Roman SMR7701 152.71 12. 83.45(12) 69.26(17) 67.64(13)
18 Šafek Jiří TBM7606 148.68 13. 67.89(18) 80.79(13)
19 Hons Lukáš XPU8005 146.90 14. 79.81(14) 67.09(14)
20 Potužník Martin SJH7705 145.68 15. 70.11(17) 75.57(15) 44.95(15)
21 Zemko Zdeněk SLA7300 121.91 16. 47.16(21) 74.75(16) 43.95(16)
22 Kvapil Petr TUV7402 88.20 4. 88.20( 4)
23 Láner Roman ABR8100 62.45 20. 62.45(20)

M50 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Zrník Tomáš GIG7118 210.00 1. 100.00( 1)110.00( 1) 90.45( 4)
2 Toloch Alexandr GIG7000 204.39 1. 95.66( 2) 104.39( 3)100.00( 1)
3 Hašek Ondřej VPM6902 202.22 2. 92.97( 3) 107.48( 2) 94.74( 2)
4 Skoupý Jan GIG7001 187.94 5. 77.75( 8) 100.04( 5) 87.90( 5)
5 Novák Libor OKP6504 187.51 4. 83.70( 5) 100.50( 4) 87.01( 6)
6 Kareis Martin VLI6501 184.39 3. 70.79(12) 89.74( 9) 94.65( 3)
7 Šňupárek Martin XBM7107 177.50 4. 85.24( 4) 92.26( 8) 79.49(10)
8 Král Jan TBM6901 176.92 7. 72.37(11) 92.72( 7) 84.20( 7)
9 Holinka Martin ZPV6712 176.28 6. 81.04( 7) 94.55( 6) 81.73( 8)
10 Mach Radovan OKP6605 170.46 6. 81.64( 6) 88.82(10) 80.55( 9)
11 Kolář Rudolf ABR6301 165.34 11. 68.94(15) 87.34(12) 78.00(11)
12 Novotný Petr TZL6601 160.67 10. 74.22(10) 85.73(15) 74.94(13)
13 Tišnovský Zdeněk TBM6620 155.80 9. 76.36( 9) 79.44(17)
14 Pařízek Petr SMR7001 155.71 13. 69.29(13) 86.42(13)
15 Bogar Leoš BOR6603 154.81 14. 68.73(16) 86.08(14) 48.69(22)
16 Klučár Daniel RCP7141 152.76 11. 64.39(19) 88.37(11)
17 Mlynárik Peter VBA6501 146.21 15. 56.17(21) 80.12(16) 66.09(15)
18 Křeček Miroslav ZPV6213 142.18 14. 69.15(14) 73.03(19) 64.75(16)
19 Buřt Vladimír SBK6301 141.28 14. 67.19(17) 56.77(22) 74.09(14)
20 Náhlovský David TBM6512 139.75 12. 50.16(23) 64.79(20) 74.96(12)
21 Antoš Svatopluk SJC6602 129.44 18. 46.76(24) 78.06(18) 51.38(21)
22 Řeháček Petr ABR6302 117.78 18. 57.61(20) 50.82(23) 60.17(18)
23 Strakoš Bohumil TZL6345 112.79 20. 35.12(27) 58.49(21) 54.30(20)
24 Kiac Jiří XPU6305 109.16 19. 51.77(22) 57.39(19)
25 Suchánek Ladislav XBM7008 89.98 23. 45.68(25) 44.30(25) 41.64(23)
26 Kubát Miroslav VRL6701 76.77 17. 14.80(29) 61.97(17)
27 Šimek Miroslav LME6300 73.08 24. 28.44(28) 44.64(24) 27.45(24)
28 Pekárek Pavel XBM6904 67.12 18. 67.12(18)
29 Peťovský Jan SBK6201 37.73 26. 36.59(26) 1.14(26)
30 Nagy Josef TJN6701 0.75 25. 0.00(30) 0.00(27) 0.75(25)

M60 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Král Jiří TSU5941 210.00 1. 100.00( 1)110.00( 1) 97.28( 2)
2 Dravetz Walter TZL5418 201.53 1. 98.02( 2) 101.53( 3)100.00( 1)
3 Laciga Zdeněk VSP5200 200.46 2. 94.07( 3)106.39( 2) 90.66( 6)
4 Fajtl Jaroslav VPM6001 187.01 4. 89.87( 4) 92.38( 4) 94.63( 4)
5 Maennel Harald BOR5501 177.97 3. 81.99( 6) 95.98( 3)
6 Pospíšek Zbyněk TBM6007 177.84 5. 82.36( 6) 83.80( 5) 94.04( 5)
7 Flašar Jan KCK5701 171.40 5. 83.13( 5) 81.31( 7) 88.27( 7)
8 Vrábel Jaromír ABR6102 149.55 9. 63.16(11) 74.09( 9) 75.46( 9)
9 Jánoška Jozef RBA5902 146.03 8. 69.81( 8) 75.89( 8) 70.14(10)
10 Škoda Přemek VLI5301 136.87 9. 67.19( 9) 69.68(10) 60.31(13)
11 Bochenek Milan EKP5601 128.28 10. 65.66(10) 62.62(12)
12 Kopáček Miroslav CHT6049 114.63 11. 47.54(13) 67.09(11)
13 Kuchař Pavel SJC6000 102.63 8. 24.73(13) 77.90( 8)
14 Němec Lubomír ABR6201 101.04 7. 74.05( 7) 26.99(12)
15 Maliňák Vladimír KVS5901 85.17 11. 32.77(14) 52.40(11)
16 Kadlec Luděk VEY5600 75.35 14. 32.73(15) 24.51(14) 42.62(15)
17 Vojtášek Jan ABR5301 74.89 14. 16.71(15) 58.18(14)
18 Havlíček Ivo KNC5800 56.62 12. 56.62(12)

M70 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Nejedlý Petr TZL5101 210.00 1. 100.00( 1) 110.00( 1)100.00( 1)
2 Kuchař Vladimír BOR4902 195.37 2. 96.09( 2) 99.28( 2) 91.14( 2)
3 Lukavec Míla TJN4901 137.73 3. 64.79( 3) 72.94( 3)
4 Němec Vladimír SLA4202 19.78 4. 0.00( 4) 19.78( 4)

W11 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Ryglová Beáta TBM1158 210.00 1. 100.00( 1)110.00( 1) 78.23( 5)
2 Wohanková Michaela VRL1151 186.65 2. 92.93( 2) 86.36( 4) 93.72( 2)
3 Jirásková Mia VSP1150 185.12 2. 81.90( 3)103.22( 2) 80.16( 4)
4 Mrázková Berta SJC1151 171.66 3. 80.55( 4) 91.11( 3) 62.47( 7)
5 Ouhrabková Bára SPC1256 162.21 3. 77.93( 5) 43.97(10) 84.28( 3)
6 La Carbonara Noemi TBM1156 149.55 6. 69.25( 6) 80.30( 6) 54.83(10)
7 Jirásková Viola VSP1151 148.81 5. 66.49( 7) 82.32( 5) 49.56(11)
8 Tomešová Evelína SJC1150 111.58 7. 35.13( 9) 54.64( 7) 56.94( 9)
9 Macháčková Lucie XHK1150 100.00 1. 100.00( 1)
10 Honsová Magda SMR1150 94.97 6. 29.61(10) 65.36( 6)
11 Šňupárková Barborka ZUP1150 85.67 8. 38.09( 8) 47.58( 8)
12 Odvodyová Nikola XPU1252 61.37 8. 61.37( 8)
13 Malá Lucie TBM1165 45.99 9. 0.00(11) 45.99( 9) 0.00(13)
14 Štemberová Elen VRL1252 13.61 12. 13.61(12)

W14 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Ryglová Adéla TBM0857 208.34 1. 98.20( 2) 110.00( 1) 98.34( 2)
2 Fišerová Markéta TZL0851 200.00 1. 100.00( 1) 99.67( 2) 100.00( 1)
3 Vozková Veronika BLI1050 188.67 3. 91.31( 3) 60.58( 5) 97.36( 3)
4 Kalinová Lisa SPC1158 177.46 4. 86.52( 4) 58.92( 6) 90.94( 4)
5 Kalinová Ella SPC0961 172.81 3. 59.14( 6) 91.69( 3) 81.12( 5)
6 Nagyová Zuzana TJN0863 169.66 4. 89.49( 4) 80.17( 6)
7 Šimková Anežka LME0950 101.02 7. 41.29( 7) 53.97( 7) 47.05( 8)
8 Kunstová Anežka SLA1050 64.28 8. 0.00(11) 38.00( 8) 26.28(11)
9 Akrmanová Jana SPC0952 59.85 5. 59.85( 5)
10 Jedličková Lucie XHK1050 52.34 7. 52.34( 7)
11 Honsová Andrea SMR0850 42.16 9. 10.82( 9) 31.34(10)
12 Kvapilová Kristýna TUV0999 38.29 9. 38.29( 9)
13 Vaněčková Anna ZUP1050 34.93 8. 34.93( 8)
14 Fukátková Ludmila XPU1053 17.48 12. 17.48(12)
15 Chamraďa Elvira GIG1050 12.16 11. 0.00(11) 12.16(13)
16 Štěpánková Emma VIP0953 1.77 10. 0.00(10) 0.00(10) 1.77(14)

W17 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Folprechtová Julie ZUP0650 210.00 1. 100.00( 1)110.00( 1)
2 Skácelová Kateřina VLI0550 196.66 1. 79.11( 3) 96.66( 2)100.00( 1)
3 Zemková Pavlína SLA0551 182.69 2. 89.56( 2) 93.13( 3) 75.27( 2)
4 Faltejsková Laura XPU0750 130.83 3. 63.92( 4) 34.99( 4) 66.91( 3)

W20 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Chamraďa Natali GIG0450 210.00 1. 100.00( 1) 110.00( 1)100.00( 1)
2 Messnerová Lucie VRL0456 201.10 2. 95.32( 2)105.78( 2)
3 Kuchařová Rozálie SJC0251 197.74 2. 99.41( 3) 98.33( 2)

W21E (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Nováková Kateřina OKP9450 207.65 1. 97.65( 2)110.00( 1) 80.75( 8)
2 Tichovská Martina TBM8650 205.47 1. 100.00( 1) 105.47( 3)100.00( 1)
3 Nedomlelová Lucie XHK0250 198.93 4. 94.82( 4)104.11( 4)
4 Paulíčková Renata SJI8057 198.18 3. 95.34( 3)102.84( 5) 86.02( 6)
5 Kamarytová Marie VPM9191 196.02 2. 90.10( 8)105.92( 2) 88.31( 4)
6 Haltof Ewa ABR9499 192.40 2. 91.19( 7) 99.58( 6) 92.82( 2)
7 Kamererová Valerie STB9450 187.65 3. 92.60( 6) 95.05( 8) 90.89( 3)
8 Musilová Vendula SJC8355 182.09 5. 94.36( 5) 87.73( 5)
9 Drobníková Markéta SJC8450 177.14 7. 80.68(11) 93.42( 9) 83.72( 7)
10 Reifová Naděžda TSU8889 174.41 7. 78.55(14) 95.86( 7)
11 Hrdinová Marie VSP7852 172.82 9. 86.20( 9) 86.62(12) 75.52(12)
12 Uhnavá Markéta TBM8485 172.74 9. 80.68(11) 92.06(10) 78.84( 9)
13 Lacigová Michaela VSP8152 167.08 10. 79.19(13) 87.89(11) 78.34(10)
14 Linhartová Štěpánka TSU8992 158.04 13. 73.95(16) 84.09(13)
15 Nováková Lenka EKP8062 156.50 15. 77.85(15) 78.65(15)
16 Červená Adéla XHK9750 154.40 13. 72.00(18) 80.82(14) 73.58(13)
17 Bártíková Zuzana XPU8954 149.97 11. 73.03(16) 76.94(11)
18 Wohanková Gabriela VRL7652 145.37 14. 73.10(17) 72.27(14)
19 Puchernová Zuzana TAP8453 86.43 17. 67.22(19) 19.21(17)
20 Svobodová Alexandra VPM0051 82.42 10. 82.42(10)

W21A (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Lukavcová Ivana SMR8754 202.50 2. 90.57( 4) 109.29( 2) 93.21( 2)
2 Mrázková Romana SJC8351 199.51 3. 89.61( 6) 106.91( 3) 92.60( 4)
3 Svobodová Katu SMR8451 192.98 3. 100.29( 6) 92.69( 3)
4 Králová Vilma TBM9950 192.68 1. 82.68(12)110.00( 1) 78.79(10)
5 Tomešová Daniela SJC8451 190.45 5. 87.69( 9)102.76( 5) 87.48( 7)
6 Zrníková Adéla GIG0050 189.42 5. 90.54( 5) 98.88( 7)
7 Odvodyová Šárka XPU8352 185.45 8. 87.72( 8) 97.73(10) 82.51( 9)
8 Barnetová Veronika XPU9952 184.67 5. 89.17( 7) 93.31(12) 91.36( 5)
9 Pospíšková Magdalena TBM9150 182.28 8. 83.85(11) 98.43( 8)
10 Lesová Markéta VPM8494 179.86 8. 87.60(10) 92.26(14) 83.06( 8)
11 Beržinská Soňa SBK8554 176.35 9. 73.86(17) 97.99( 9) 78.36(11)
12 Ryšavá Vendula ZUP8151 173.01 1. 100.00( 1) 73.01(18)
13 Vaněčková Petra ZUP7950 169.33 13. 76.46(15) 92.87(13) 57.66(16)
14 Kiacová Veronika XPU9953 168.70 5. 76.59(14) 77.34(16) 91.36( 5)
15 Štembergová Lucie EKP8851 153.47 13. 81.78(13) 71.69(20) 53.67(17)
16 Klíchová Jana SSU8151 147.78 12. 74.95(16) 72.83(19) 70.33(12)
17 Hanzlíčková Martina EKP8452 146.96 15. 53.48(21) 88.02(15) 58.94(15)
18 Haničáková Denisa DMS8350 146.82 14. 70.99(18) 75.83(17) 64.92(14)
19 Jirková Lenka SBK8383 129.13 13. 63.75(20) 54.65(22) 65.38(13)
20 Matoušková Petra BLI7650 110.90 19. 65.51(19) 45.39(19)
21 Horová Klára VSP8455 107.58 18. 47.97(22) 58.18(21) 49.40(18)
22 Folprechtová Kateřina ZUP7452 103.73 4. 103.73( 4)
23 Jedličková Zuzana XHK8150 100.00 1. 100.00( 1)
23 Chudíková Barbora SJI7850 100.00 1. 100.00( 1)
25 Kolínová Kristýna DKP8450 95.35 11. 95.35(11)
26 Bouchalová Vendula VPM8787 92.48 3. 92.48( 3)

W21B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Hanáková TerKa SMR8950 208.70 1. 88.18( 3) 110.00( 1) 98.70( 2)
2 Hlaváčová Bára JIL8551 203.22 1. 85.21( 4) 103.22( 2)100.00( 1)
3 Petrová Daniela XPU8454 185.80 3. 71.09(10) 88.65( 5) 97.15( 3)
4 Zapalačová Petra DOK0154 181.52 3. 83.97( 5) 97.55( 3)
5 Štreglová Andrea VRL7552 180.30 4. 75.12( 9) 93.00( 4) 87.30( 6)
6 Štěpánová Dita DOB7956 178.37 4. 83.09( 6) 95.28( 4)
7 Puchernová Radka ZUP8759 177.82 5. 76.96( 8) 86.12( 6) 91.70( 5)
8 Žemličková Lenka XPU8660 162.31 7. 78.95( 7) 83.36( 7)
9 Honsová Petra XPU8252 136.56 8. 62.03(11) 74.53( 8)
10 Coufalová Markéta TSU8894 121.33 9. 48.05(13) 73.28( 9)
11 Mikanová Kateřina EKP8461 118.10 7. 37.65(14) 80.45( 7)
12 Kolínová Kristýna DKP8450 100.00 1. 100.00( 1)
13 Izdná Petra SJI8350 95.94 8. 57.89(12) 38.05( 8)
14 Jiranová Kateřina XHK8350 95.68 2. 95.68( 2)
15 Veruňáková Petra TAP8350 86.20 10. 24.20(15) 2.53(10) 62.00(10)
16 Kvapilová Lenka TUV8151 54.81 11. 54.81(11)
17 Brychnáčová Irena ZUP8350 3.85 9. 3.85( 9)

W40 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Pařízková Věrka SMR7151 208.05 1. 100.00( 1)108.05( 2) 97.23( 2)
2 Jirásková Markéta VSP7653 204.61 3. 98.12( 3)106.49( 3) 88.49( 4)
3 La Carbonara Hana TBM7652 199.24 1. 99.24( 2) 100.00( 1)
4 Veselá Iva ZUP7551 196.78 1. 86.78( 9)110.00( 1)
5 Walther Katja TBM7850 194.31 3. 90.87( 5) 102.01( 4) 92.30( 3)
6 Honsová Lenka SMR7750 186.56 5. 88.93( 6) 97.63( 5) 87.96( 6)
7 Kovářová Jitka VPM7350 180.26 4. 93.74( 4) 86.52(13) 83.97( 8)
8 Vokál Kabelová Radka TBM7898 179.33 7. 88.13( 7) 91.20(11) 79.87( 9)
9 Faltejsková Jana XPU7652 178.22 7. 84.84(11) 91.78(10) 86.44( 7)
10 Michálková Alice GIG7650 177.06 7. 81.28(13) 95.78( 7)
11 Malá Alice TBM7991 172.93 8. 79.20(14) 93.73( 8) 62.22(14)
12 Lánerová Leona ABR7752 170.84 9. 78.18(16) 92.66( 9) 73.92(10)
13 Košíková Jitka VSP7799 168.21 6. 71.85(18) 96.36( 6) 50.09(15)
14 Jašková Šárka ABR7751 167.70 12. 79.04(15) 88.66(12)
15 Rolná Janka SMR8150 166.36 8. 86.95( 8) 79.41(15) 47.44(16)
16 Macholdová Iva SMR7452 164.77 10. 85.56(10) 79.21(16) 46.52(17)
17 Rychterová Dana SMR6950 164.12 5. 76.00(17) 88.12( 5)
18 Vanková Jana OKP7750 161.87 14. 78.08(17) 83.79(14)
19 Weberová Ivana SMR7650 139.47 11. 42.19(23) 68.69(18) 70.78(11)
20 Zemková Helena SLA7450 118.88 18. 55.74(20) 63.14(19) 41.79(18)
21 Poláková Veronika CHA8150 118.20 12. 32.37(25) 49.98(22) 68.22(12)
22 Itaniemi Janita GIG8051 104.25 19. 48.81(21) 55.44(21) 38.51(19)
23 Jelínková Irena TBM7664 95.93 22. 48.38(22) 47.55(23)
24 Kejvalová Kamila SJC7450 83.42 12. 83.42(12)
25 Procházková Jana DKP8052 78.71 24. 38.86(24) 39.85(24)
26 Stará Marta XPU7557 66.12 13. 66.12(13)
27 Svobodová Petra VPM7455 57.32 19. 57.32(19)
28 Vřešťálová Lucie TUR7450 55.83 20. 55.83(20)
29 Svobodová Blanka SLA7454 39.29 20. 26.01(26) 13.28(20)
30 Straková Linda LME7950 30.20 25. 30.20(25)

W50 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 209.05 1. 99.05( 2)110.00( 1)
2 Maliňáková Eva TSU6550 207.52 1. 88.51( 4) 107.52( 2)100.00( 1)
3 Abelová Ivana STB6798 197.74 1. 100.00( 1) 97.74( 2)
4 Kubínová Jana SKV6751 170.11 3. 91.82( 3) 78.29( 3) 68.84( 4)
5 Straussová Petra LDC6951 146.17 3. 72.20( 5) 0.00( 4) 73.97( 3)

W60 (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
1 Dohnalová Jindra VIP6251 210.00 1. 100.00( 1) 110.00( 1)100.00( 1)
2 Lacigová Ivana VSP5950 170.86 2. 82.78( 3) 83.84( 2) 87.02( 2)
3 Králová Dana TSU5896 162.79 2. 83.61( 2) 79.18( 3)
4 Pospíšková Luisa TBM5959 136.94 3. 69.24( 4) 62.47( 3) 67.70( 4)
5 Havlíčková Jindřiška KNC6150 71.53 4. 40.70( 5) 30.83( 4)