Logo

Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 1. kolo

Datum:
30.04.2022
Místo konání:
Krasnice
Pořadatel:
SPC - SPORTICUS team
Mapa:
Okolo obory 1:10000
Ředitel závodu:
Ouhrabková Radka
Hlavní rozhodčí:
Kalina Miroslav
Stavitel tratí:
Mědílková Iva
JURY:
Pařízková Věrka, Urbaník Robert, Rygl Miroslav
Protokol:
Závodu se zúčastnilo 456 závodníků - vše proběhlo bez problémů.
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     M70     MW10     OPEN     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    

M11 4.70 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vojtěch SPC1109 SPORTICUS team 29:02
2. Horák Kryštof VSP1400 USK Praha 30:11 + 1:09
3. Šafář Martin XHK1100 MTBO Racing team Hradec Králové 31:08 + 2:06
4. Rolný Jakub SMR1101 SNS Smržovka 34:38 + 5:36
5. Rauch Tobiáš VPM1300 KOS Slavia Plzeň 41:20 + 12:18
6. Urban Mio SBK1414 KOB START Blansko 47:30 + 18:28
7. Buriánek Max SMR1102 SNS Smržovka 59:14 + 30:12
Bergl Jonáš ZUP1100 MTBO ČZU Praha DISK
MS Štučka Štěpán VRL1303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 109:28 + 80:26

M14 7.40 km, 155 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 29:36
2. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 29:42 + 0:06
3. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 32:53 + 3:17
4. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 34:18 + 4:42
5. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 34:53 + 5:17
6. Folprecht Lukáš ZUP0800 MTBO ČZU Praha 35:51 + 6:15
7. Bílek Vojtěch ZUP0802 MTBO ČZU Praha 36:46 + 7:10
8. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 37:52 + 8:16
9. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 39:37 + 10:01
10. Ouhrabka Vít SPC1010 SPORTICUS team 41:13 + 11:37
11. Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín 48:02 + 18:26
12. Vaněček Jan ZUP0801 MTBO ČZU Praha 48:41 + 19:05
13. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:26 + 20:50
14. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 50:41 + 21:05
15. Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko 51:26 + 21:50
16. Šňupárek Jenda ZUP1000 MTBO ČZU Praha 51:56 + 22:20
17. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 62:27 + 32:51
18. Zradička Matyáš SPC0902 SPORTICUS team 105:05 + 75:29
Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno DISK

M17 11.60 km, 310 m, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weber Maxmilian SMR0700 SNS Smržovka 55:44
2. Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering 57:41 + 1:57
3. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 59:00 + 3:16
4. Meier David VLI0606 Slavia Liberec orienteering 61:05 + 5:21
5. Lesage Radek SPC0807 SPORTICUS team 62:39 + 6:55
6. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 62:51 + 7:07
7. Akrman Václav SPC0505 SPORTICUS team 74:01 + 18:17
8. Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně 83:29 + 27:45
9. Potužník Viktor SJH0504 SOS Jindřichův Hradec 93:05 + 37:21
10. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 104:25 + 48:41
Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno DISK
Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov DISK

M20 13.10 km, 355 m, 27 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wieser Lukas 54A0401 Austria MTBO Team 54:46
2. Hnilica Hannes 54A0400 Austria MTBO Team 54:54 + 0:08
3. Smolen Karel GIG0300 GIGANT Orienteering 54:57 + 0:11
4. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 55:18 + 0:32
5. Černík Adam XHK0400 MTBO Racing team Hradec Králové 57:35 + 2:49
6. Svoboda Vojtěch VPM0207 KOS Slavia Plzeň 66:42 + 11:56
7. Moravec Jan ZAM0205 OB T.J. Sokol Žamberk 67:35 + 12:49
8. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 78:53 + 24:07
9. Horák Jáchym NEK0301 Nejdek Orienteering 80:48 + 26:02
Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň DISK

M21E 15.30 km, 400 m, 32 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránský Vojtěch SJC9000 Sportcentrum Jičín 53:59
2. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 55:06 + 1:07
3. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 56:32 + 2:33
4. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 57:32 + 3:33
5. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 58:09 + 4:10
6. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 58:17 + 4:18
7. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 58:23 + 4:24
8. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 58:52 + 4:53
9. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 59:18 + 5:19
10. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 59:21 + 5:22
11. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 59:43 + 5:44
12. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 60:09 + 6:10
13. Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 60:16 + 6:17
14. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia Plzeň 61:36 + 7:37
15. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 62:59 + 9:00
16. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 63:08 + 9:09
17. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 65:44 + 11:45
18. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:39 + 12:40
19. Klimo Thomas 54A7900 Austria MTBO Team 66:58 + 12:59
20. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 67:38 + 13:39
21. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 67:42 + 13:43
22. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 68:01 + 14:02
23. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 69:31 + 15:32
24. Grundmann Jan GIG9410 GIGANT Orienteering 69:38 + 15:39
25. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 70:03 + 16:04
26. Illig Martin 54A0100 Austria MTBO Team 70:04 + 16:05
27. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 70:21 + 16:22
28. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 70:43 + 16:44
29. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 71:40 + 17:41
30. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 75:12 + 21:13
31. Bílek Ondřej ZUP8101 MTBO ČZU Praha 76:31 + 22:32
32. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 78:22 + 24:23
33. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 78:37 + 24:38
34. Štochel Miroslav MFP9300 Matfyz Praha 82:37 + 28:38
35. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 82:43 + 28:44
36. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 84:28 + 30:29
37. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 91:34 + 37:35
38. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 91:45 + 37:46
39. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 106:12 + 52:13
David Josef DMS8101 Dynamo Malá Skála DISK

M21A 12.20 km, 355 m, 25 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 55:19
2. Černý Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha 56:59 + 1:40
3. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 58:41 + 3:22
4. Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka 58:45 + 3:26
5. Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný 59:12 + 3:53
6. Müller Pavel VSP7901 USK Praha 59:15 + 3:56
7. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 59:47 + 4:28
8. Spazierer Filip 0040001 Nejdek 59:54 + 4:35
9. Haničák Tomáš DMS7700 Dynamo Malá Skála 61:54 + 6:35
10. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:00 + 6:41
11. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 62:43 + 7:24
12. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 62:54 + 7:35
13. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 63:09 + 7:50
14. Polášek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 64:18 + 8:59
15. Jedlička Marek XHK7502 MTBO Racing team Hradec Králové 65:14 + 9:55
16. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 65:51 + 10:32
17. Jedlička Lukáš XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové 66:52 + 11:33
18. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 68:20 + 13:01
19. Drobník Lukáš SJC8500 Sportcentrum Jičín 70:08 + 14:49
20. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:17 + 16:58
21. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 73:04 + 17:45
22. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 73:21 + 18:02
23. Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 73:26 + 18:07
24. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 73:28 + 18:09
25. Šebesta Petr TAP7604 KOB Tretra Praha 75:03 + 19:44
26. Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. 75:09 + 19:50
27. Macháček Jiří XHK7601 MTBO Racing team Hradec Králové 75:46 + 20:27
28. Sochor Jan SBK6922 KOB START Blansko 85:10 + 29:51
Panovec Kryštof GIG0011 GIGANT Orienteering DISK
Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava DISK
Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

M21B 10.30 km, 230 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 45:28
2. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 46:01 + 0:33
3. Šafář Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 46:24 + 0:56
4. Hubík Martin TBM8503 KOS TJ Tesla Brno 46:52 + 1:24
5. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 46:54 + 1:26
6. Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka 47:55 + 2:27
7. Rauch Tomáš VPM8501 KOS Slavia Plzeň 48:09 + 2:41
8. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 48:45 + 3:17
9. Leštínský Tomáš VRL7801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:57 + 3:29
10. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 49:18 + 3:50
11. Havel Michal LDC8901 KOB Děčín 50:52 + 5:24
12. Žemlička Jan XPU8303 PARDUBICE BIKERS 52:44 + 7:16
13. Netuka Martin XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové 55:41 + 10:13
14. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 57:11 + 11:43
15. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 60:11 + 14:43
16. Stříbrný Martin TBM9229 KOS TJ Tesla Brno 70:00 + 24:32
Šnyrch Marek 0030001 N/A DISK

M40A 12.60 km, 310 m, 26 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Obuškevič Jan SMR7000 SNS Smržovka 53:34
2. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 53:57 + 0:23
3. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 53:59 + 0:25
4. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 54:14 + 0:40
5. Les Martin VPM7906 KOS Slavia Plzeň 54:24 + 0:50
6. Bureš Pavel XBM7549 ABND RACING TEAM 54:33 + 0:59
7. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 55:04 + 1:30
8. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 55:30 + 1:56
9. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 55:56 + 2:22
10. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 56:12 + 2:38
11. Jiran Jan XHK7701 MTBO Racing team Hradec Králové 56:40 + 3:06
12. Rauch Stanislav VPM8201 KOS Slavia Plzeň 57:18 + 3:44
13. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 57:41 + 4:07
14. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 57:55 + 4:21
15. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 58:50 + 5:16
16. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 59:24 + 5:50
17. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 59:32 + 5:58
18. Putík Jiří VLI7505 Slavia Liberec orienteering 59:52 + 6:18
19. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 60:41 + 7:07
20. Dočkal Tomáš PGP7711 SK Praga 62:52 + 9:18
21. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 63:00 + 9:26
22. Žák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 63:37 + 10:03
23. Tošner Michal VPM7803 KOS Slavia Plzeň 65:07 + 11:33
24. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 67:06 + 13:32
25. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 67:09 + 13:35
26. Duda František DKP8107 Oddíl OB Kotlářka 70:18 + 16:44
27. Ambrož Pavel TBM7339 KOS TJ Tesla Brno 71:29 + 17:55
28. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 74:28 + 20:54
29. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 74:34 + 21:00
30. Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno 78:01 + 24:27
31. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 78:47 + 25:13
Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně DISK
Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný DISK

M40B 10.30 km, 230 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 43:30
2. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 44:09 + 0:39
3. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 44:43 + 1:13
4. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 45:40 + 2:10
5. Janeček Petr 0010001 . 45:44 + 2:14
6. Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering 46:02 + 2:32
7. Coufal Ctibor 0090001 HBC Hostivař 46:04 + 2:34
8. Kaluža Luboš ABR8200 A-team NOVO Bruntál 46:34 + 3:04
9. Jirásek Aleš XPU7601 PARDUBICE BIKERS 48:01 + 4:31
10. Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál 48:09 + 4:39
11. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 48:14 + 4:44
12. Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 49:55 + 6:25
13. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 50:16 + 6:46
14. Weber Roman SMR7701 SNS Smržovka 50:42 + 7:12
15. Fejk Zbyněk SJC7501 Sportcentrum Jičín 52:04 + 8:34
16. Hons Lukáš XPU8005 PARDUBICE BIKERS 52:17 + 8:47
17. Hlaváč David JIL7501 OK Jilemnice 52:32 + 9:02
18. Hýbl Lukáš VIP7504 SK VIPrahlo 54:30 + 11:00
19. Potužník Martin SJH7705 SOS Jindřichův Hradec 56:30 + 13:00
20. Šafek Jiří TBM7606 KOS TJ Tesla Brno 57:28 + 13:58
21. Veruňák Jiří TAP8003 KOB Tretra Praha 59:13 + 15:43
22. Láner Roman ABR8100 A-team NOVO Bruntál 59:50 + 16:20
23. Skácel Dalibor 0060001 HO Ještěd 61:28 + 17:58
24. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 66:29 + 22:59
Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen DISK

M50 11.30 km, 310 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 47:39
2. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 49:43 + 2:04
3. Pölzelbauer Michael 15A7000 OLG Ströck Wien 50:48 + 3:09
4. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 51:00 + 3:21
5. Šňupárek Martin XBM7107 ABND RACING TEAM 54:41 + 7:02
6. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 55:25 + 7:46
7. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 56:24 + 8:45
8. Holinka Martin ZPV6712 KOB ZPV Prostějov 56:41 + 9:02
9. Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 58:15 + 10:36
10. Tišnovský Zdeněk TBM6620 KOS TJ Tesla Brno 58:55 + 11:16
11. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 59:56 + 12:17
12. Král Jan TBM6901 KOS TJ Tesla Brno 60:49 + 13:10
13. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 61:34 + 13:55
14. Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 62:17 + 14:38
15. Křeček Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov 62:21 + 14:42
16. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 62:27 + 14:48
17. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 62:33 + 14:54
18. Buřt Vladimír SBK6301 KOB START Blansko 63:17 + 15:38
19. Pekárek Pavel XBM6904 ABND RACING TEAM 63:19 + 15:40
20. Klučár Daniel RCP7141 RC&P TEAM Bratislava 64:37 + 16:58
21. Hnilica Thomas 27A6800 Wiener Schulcup WSC 64:39 + 17:00
22. Řeháček Petr ABR6302 A-team NOVO Bruntál 67:51 + 20:12
23. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 68:32 + 20:53
24. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 70:38 + 22:59
25. Náhlovský David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 71:24 + 23:45
26. Antoš Svatopluk SJC6602 Sportcentrum Jičín 73:01 + 25:22
27. Suchánek Ladislav XBM7008 ABND RACING TEAM 73:32 + 25:53
28. Peťovský Jan SBK6201 KOB START Blansko 77:52 + 30:13
29. Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 78:34 + 30:55
30. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 81:45 + 34:06
31. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:15 + 40:36
32. Jirous Jan 0020001 neregistrovaný 96:29 + 48:50
33. Nagy Josef TJN6701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 101:16 + 53:37
Svoboda Radek VPM6903 KOS Slavia Plzeň DISK

M60 9.50 km, 210 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 41:18
2. Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín 42:07 + 0:49
3. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 43:45 + 2:27
4. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia Plzeň 45:29 + 4:11
5. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 48:16 + 6:58
6. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 48:35 + 7:17
7. Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál 52:01 + 10:43
8. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 53:46 + 12:28
9. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 54:51 + 13:33
10. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 55:29 + 14:11
11. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 56:31 + 15:13
12. Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. 59:13 + 17:55
13. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 62:58 + 21:40
14. Maliňák Vladimír KVS5901 SKOB Kobra Vsetín 69:04 + 27:46
15. Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty 69:05 + 27:47
Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín DISK
Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava DISK
Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor DISK
Vojtášek Jan ABR5301 A-team NOVO Bruntál DISK
Drahorád Ctirad 0070001 XPU DISK

M70 9.50 km, 210 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 51:58
2. Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 54:00 + 2:02
3. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:16 + 18:18
4. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 115:08 + 63:10

MW10 2.30 km, 25 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Musil Jakub SJC1212 Sportcentrum Jičín 13:26
2. Bednaříková Eva SPC1553 SPORTICUS team 16:15 + 2:49
3. Drobník Tadeáš SJC1301 Sportcentrum Jičín 16:32 + 3:06
4. Sedláček Štěpán TSU1300 LKT 80 Šumperk 16:45 + 3:19
5. Jiranová Veronika XHK1450 MTBO Racing team Hradec Králové 16:51 + 3:25
6. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 17:16 + 3:50
7. Drobník Kryštof SJC1502 Sportcentrum Jičín 17:23 + 3:57
8. Musilová Alžběta SJC1550 Sportcentrum Jičín 18:18 + 4:52
9. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 19:20 + 5:54
10. Rolný Toník SMR1300 SNS Smržovka 19:36 + 6:10
11. Hons Jakub XPU1200 PARDUBICE BIKERS 19:37 + 6:11
12. Pucherna Štěpán TAP1400 KOB Tretra Praha 20:15 + 6:49
13. Akrmanová Hana SPC1350 SPORTICUS team 20:24 + 6:58
14. Hora Damián PGP1616 SK Praga 20:29 + 7:03
15. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 20:33 + 7:07
16. Sedláček Jan TSU1600 LKT 80 Šumperk 20:51 + 7:25
17. Jiran Tomáš XHK1600 MTBO Racing team Hradec Králové 21:09 + 7:43
18. Ševčíková Linda EKP1353 VŠTJ Ekonom Praha 21:37 + 8:11
19. Veruňáková Žofie TAP1450 KOB Tretra Praha 21:44 + 8:18
20. Hegnerová Viktorie LPM1350 OK Lokomotiva Plzeň 22:33 + 9:07
21. Bartošová Natálie VSP1450 USK Praha 22:35 + 9:09
22. Berglová Amálie ZUP1450 MTBO ČZU Praha 23:41 + 10:15
23. Veruňák Juráš TAP17 KOB Tretra Praha 23:56 + 10:30
24. Bem Jan SPC1300 SPORTICUS team 24:15 + 10:49
25. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:58 + 11:32
26. Duda Wiktor DKP1303 Oddíl OB Kotlářka 25:03 + 11:37
27. Šafek Jakub PBM1616 TJ Spartak 1. brněnská 26:18 + 12:52
28. Rauch David VPM1515 KOS Slavia Plzeň 27:01 + 13:35
29. Prošková Andrea SJI1650 OK Jihlava 30:32 + 17:06
30. Moravec Adam SJI1800 OK Jihlava 30:42 + 17:16
31. Hýbl Šimon VIP1400 SK VIPrahlo 31:08 + 17:42
32. Kalina Oskar SPC1502 SPORTICUS team 31:22 + 17:56
33. Lukavec Tomáš SMR1700 SNS Smržovka 32:01 + 18:35
34. Lukavcová Zuzana SMR1850 SNS Smržovka 32:11 + 18:45
35. Oherová Kateřina BLI15 MTBO Bludný kořen 32:43 + 19:17
36. Šimek Přemysl LME1400 SK Los Mělník 33:19 + 19:53
37. Vozka Ondřej BLI12 MTBO Bludný kořen 35:07 + 21:41
38. Hubík Hugo TBM1503 KOS TJ Tesla Brno 35:18 + 21:52
39. Michalíková Sofie DOB1771 KOB Dobruška 39:07 + 25:41
40. Jirka Martin SBK1818 KOB START Blansko 41:30 + 28:04
41. Bartík Milan 0131601 42:34 + 29:08
42. Dudová Marta DKP1555 Oddíl OB Kotlářka 45:43 + 32:17
43. Ouhrabka Lukáš SPC1902 SPORTICUS team 52:27 + 39:01
44. Populová Alžběta LPM16 OK Lokomotiva Plzeň 114:15 + 100:49
Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava DISK
Ohera Petr BLI13 MTBO Bludný kořen DISK

OPEN 10.20 km, 220 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 47:25
2. Průša Michal VSP7310 USK Praha 52:00 + 4:35
3. Léhar Adam 0110001 54:26 + 7:01
4. Horký Milan VIP6101 SK VIPrahlo 59:33 + 12:08
5. Bartáková Petra SJI8151 OK Jihlava 62:26 + 15:01
6. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 63:08 + 15:43
7. Porkert Jan 0120001 70:06 + 22:41
8. Jon Jakub 0100001 VIP 84:43 + 37:18
9. Potužníková Adéla SJH0754 SOS Jindřichův Hradec 86:46 + 39:21
10. Svobodová Blanka SLA7454 SKOB Slaný 88:08 + 40:43
11. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 90:32 + 43:07
12. Svobodová Andrea SLA0751 SKOB Slaný 114:26 + 67:01
13. Kunstová Irena SLA8152 SKOB Slaný 118:50 + 71:25
Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha DISK

W11 4.70 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 24:46
2. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:31 + 1:45
3. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 29:15 + 4:29
4. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 29:35 + 4:49
5. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 30:14 + 5:28
6. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 32:23 + 7:37
7. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 33:04 + 8:18
8. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 33:20 + 8:34
9. Šňupárková Barborka ZUP1150 MTBO ČZU Praha 40:06 + 15:20
10. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 40:50 + 16:04
11. Honsová Magda SMR1150 SNS Smržovka 42:12 + 17:26
12. Janečková Eliška 0010002 . 43:41 + 18:55
13. Malá Lucie TBM1165 KOS TJ Tesla Brno 50:43 + 25:57
Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava DISK

W14 7.40 km, 155 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 35:07
2. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 35:45 + 0:38
3. Vozková Veronika BLI1050 MTBO Bludný kořen 38:10 + 3:03
4. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 39:51 + 4:44
5. Akrmanová Jana SPC0952 SPORTICUS team 49:13 + 14:06
6. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 49:28 + 14:21
7. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 55:44 + 20:37
8. Vaněčková Anna ZUP1050 MTBO ČZU Praha 57:58 + 22:51
9. Honsová Andrea SMR0850 SNS Smržovka 66:26 + 31:19
10. Štěpánková Emma VIP0953 SK VIPrahlo 79:59 + 44:52
11. Kunstová Anežka SLA1050 SKOB Slaný 87:43 + 52:36
Chamraďa Elvira GIG1050 GIGANT Orienteering DISK
Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno DISK
Nagyová Zuzana TJN0863 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK

W17 10.20 km, 220 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 55:59
2. Stránská Sofie STB0851 TJ Stadion Nový Bor 56:50 + 0:51
3. Folprechtová Julie ZUP0650 MTBO ČZU Praha 60:00 + 4:01
4. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 66:16 + 10:17
5. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 72:32 + 16:33
6. Faltejsková Laura XPU0750 PARDUBICE BIKERS 81:39 + 25:40

W20 10.90 km, 265 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chamraďa Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 48:45
2. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:02 + 2:17
Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín DISK
Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

W21E 12.70 km, 300 m, 25 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina TBM8650 KOS TJ Tesla Brno 54:42
2. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 55:59 + 1:17
3. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 57:15 + 2:33
4. Nedomlelová Lucie XHK0250 MTBO Racing team Hradec Králové 57:32 + 2:50
5. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 57:47 + 3:05
6. Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor 58:45 + 4:03
7. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 59:31 + 4:49
8. Kamarytová Marie VPM9191 KOS Slavia Plzeň 60:07 + 5:25
9. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 62:15 + 7:33
10. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 64:19 + 9:37
11. Uhnavá Markéta TBM8485 KOS TJ Tesla Brno 65:16 + 10:34
11. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 65:16 + 10:34
13. Gigon Michaela 54A7750 Austria MTBO Team 66:01 + 11:19
14. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 66:05 + 11:23
15. Reifová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 66:26 + 11:44
16. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 66:49 + 12:07
17. Linhartová Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 68:57 + 14:15
18. Stryzhak Krystyna 0080001 Ukraine MTBO Team 69:08 + 14:26
19. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:25 + 14:43
20. Červená Adéla XHK9750 MTBO Racing team Hradec Králové 70:01 + 15:19
21. Hnilica Lea 54A0050 Austria MTBO Team 70:33 + 15:51
22. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB Tretra Praha 72:38 + 17:56
Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS DISK

W21A 10.90 km, 265 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 53:53
1. Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 53:53
3. Bouchalová Vendula VPM8787 KOS Slavia Plzeň 57:56 + 4:03
4. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 58:58 + 5:05
5. Zrníková Adéla GIG0050 GIGANT Orienteering 58:59 + 5:06
6. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 59:29 + 5:36
7. Barnetová Veronika XPU9952 PARDUBICE BIKERS 59:43 + 5:50
8. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 60:30 + 6:37
9. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 60:31 + 6:38
10. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia Plzeň 60:34 + 6:41
11. Pospíšková Magdalena TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 62:35 + 8:42
12. Králová Vilma TBM9950 KOS TJ Tesla Brno 63:13 + 9:20
13. Štembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha 63:42 + 9:49
14. Kiacová Veronika XPU9953 PARDUBICE BIKERS 66:30 + 12:37
15. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 66:34 + 12:41
16. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 67:23 + 13:30
17. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 67:58 + 14:05
18. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 69:31 + 15:38
19. Matoušková Petra BLI7650 MTBO Bludný kořen 72:28 + 18:35
20. Jirková Lenka SBK8383 KOB START Blansko 73:25 + 19:32
21. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 78:57 + 25:04
22. Horová Klára VSP8455 USK Praha 81:55 + 28:02
Folprechtová Kateřina ZUP7452 MTBO ČZU Praha DISK
Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka DISK

W21B 9.40 km, 210 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 47:06
2. Jiranová Kateřina XHK8350 MTBO Racing team Hradec Králové 49:08 + 2:02
3. Hanáková TerKa SMR8950 SNS Smržovka 52:40 + 5:34
4. Hlaváčová Bára JIL8551 OK Jilemnice 54:04 + 6:58
5. Zapalačová Petra DOK0154 OK Doksy 54:39 + 7:33
6. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 55:04 + 7:58
7. Žemličková Lenka XPU8660 PARDUBICE BIKERS 57:01 + 9:55
8. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 57:57 + 10:51
9. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:49 + 11:43
10. Petrová Daniela XPU8454 PARDUBICE BIKERS 60:43 + 13:37
11. Honsová Petra XPU8252 PARDUBICE BIKERS 64:59 + 17:53
12. Izdná Petra SJI8350 OK Jihlava 66:56 + 19:50
13. Coufalová Markéta TSU8894 LKT 80 Šumperk 71:34 + 24:28
14. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 76:28 + 29:22
15. Veruňáková Petra TAP8350 KOB Tretra Praha 82:48 + 35:42
Brychnáčová Irena ZUP8350 MTBO ČZU Praha DISK

W40 10.20 km, 240 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 50:34
2. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 50:57 + 0:23
3. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 51:31 + 0:57
4. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň 53:44 + 3:10
5. Walther Katja TBM7850 KOS TJ Tesla Brno 55:11 + 4:37
6. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 56:10 + 5:36
7. Vokál Kabelová Radka TBM7898 KOS TJ Tesla Brno 56:34 + 6:00
8. Rolná Janka SMR8150 SNS Smržovka 57:10 + 6:36
9. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 57:15 + 6:41
10. Macholdová Iva SMR7452 SNS Smržovka 57:52 + 7:18
11. Faltejsková Jana XPU7652 PARDUBICE BIKERS 58:14 + 7:40
12. Kejvalová Kamila SJC7450 Sportcentrum Jičín 58:57 + 8:23
13. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 60:02 + 9:28
14. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 61:05 + 10:31
15. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 61:10 + 10:36
16. Lánerová Leona ABR7752 A-team NOVO Bruntál 61:36 + 11:02
17. Vanková Jana OKP7750 SK OK 24 Praha 61:39 + 11:05
18. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 64:48 + 14:14
19. Svobodová Petra VPM7455 KOS Slavia Plzeň 72:09 + 21:35
20. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 72:57 + 22:23
21. Itaniemi Janita GIG8051 GIGANT Orienteering 76:27 + 25:53
22. Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno 76:40 + 26:06
23. Weberová Ivana SMR7650 SNS Smržovka 79:48 + 29:14
24. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 81:29 + 30:55
25. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 84:46 + 34:12
26. Buriánková Ivka SMR7450 SNS Smržovka 120:24 + 69:50
Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka DISK
Vřešťálová Lucie TUR7450 OOB TJ Turnov DISK
Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo DISK

W50 8.20 km, 160 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnilica Sonja 27A6850 Wiener Schulcup WSC 44:23
2. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 49:20 + 4:57
3. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 49:48 + 5:25
4. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 53:22 + 8:59
5. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 55:00 + 10:37
6. Straussová Petra LDC6951 KOB Děčín 63:03 + 18:40

W60 8.20 km, 160 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 44:26
2. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 51:43 + 7:17
3. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 52:05 + 7:39
4. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 58:06 + 13:40
5. Havlíčková Jindřiška KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 70:47 + 26:21
6. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 102:19 + 57:53