Logo

Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 3. kolo

Datum:
01.05.2022
Místo konání:
Krasnice
Pořadatel:
SPC - SPORTICUS team
Mapa:
Krasnice 1:15000
Ředitel závodu:
Ouhrabková Radka
Hlavní rozhodčí:
Kalina Miroslav
Stavitel tratí:
Štěňha Martin
JURY:
Pařízková Věrka, Urbaník Robert, Rygl Miroslav
Protokol:
Závodu se zúčastnilo 386 závodníků - vše proběhlo bez problémů.
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     M70     MW10     OPEN     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    

M11 5.30 km, 90 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vojtěch SPC1109 SPORTICUS team 34:16
2. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:49 + 2:33
3. Jašek Vít ABR1111 A-team NOVO Bruntál 40:24 + 6:08
4. Rolný Jakub SMR1101 SNS Smržovka 40:57 + 6:41
5. Bergl Jonáš ZUP1100 MTBO ČZU Praha 45:28 + 11:12
6. Horák Kryštof VSP1400 USK Praha 45:39 + 11:23
7. Šafář Martin XHK1100 MTBO Racing team Hradec Králové 47:46 + 13:30
8. Rauch Tobiáš VPM1300 KOS Slavia Plzeň 70:47 + 36:31
Buriánek Max SMR1102 SNS Smržovka DISK
Rolný Toník SMR1300 SNS Smržovka DISK

M14 9.00 km, 130 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 31:09
2. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 33:21 + 2:12
3. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 39:18 + 8:09
4. Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno 41:51 + 10:42
5. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 42:07 + 10:58
6. Ouhrabka Vít SPC1010 SPORTICUS team 43:40 + 12:31
7. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 43:54 + 12:45
8. Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín 46:11 + 15:02
9. Vaněček Jan ZUP0801 MTBO ČZU Praha 59:05 + 27:56
10. Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko 61:11 + 30:02
Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava DISK
Bílek Vojtěch ZUP0802 MTBO ČZU Praha DISK
Zradička Matyáš SPC0902 SPORTICUS team DISK

M17 16.00 km, 255 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 79:44
2. Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering 82:02 + 2:18
3. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 84:06 + 4:22
4. Meier David VLI0606 Slavia Liberec orienteering 84:36 + 4:52
5. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 91:03 + 11:19
6. Munzar Jakub XPU0600 PARDUBICE BIKERS 98:43 + 18:59
7. Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně 106:03 + 26:19
8. Žák Jakub ABR0606 A-team NOVO Bruntál 115:17 + 35:33
9. Potužník Viktor SJH0504 SOS Jindřichův Hradec 121:45 + 42:01
Lesage Radek SPC0807 SPORTICUS team DISK
Weber Maxmilian SMR0700 SNS Smržovka DISK

M20 24.70 km, 460 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wieser Lukas 54A0401 Austria MTBO Team 95:06
2. Hnilica Hannes 54A0400 Austria MTBO Team 97:20 + 2:14
3. Černík Adam XHK0400 MTBO Racing team Hradec Králové 98:35 + 3:29
4. Smolen Karel GIG0300 GIGANT Orienteering 101:31 + 6:25
5. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 105:10 + 10:04
6. Moravec Jan ZAM0205 OB T.J. Sokol Žamberk 121:58 + 26:52
7. Horák Jáchym NEK0301 Nejdek Orienteering 124:18 + 29:12
8. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 132:26 + 37:20

M21E 29.40 km, 510 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 95:20
2. Stránský Vojtěch SJC9000 Sportcentrum Jičín 95:38 + 0:18
3. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 98:54 + 3:34
4. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 99:20 + 4:00
5. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 100:38 + 5:18
6. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 101:54 + 6:34
7. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 102:56 + 7:36
8. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 105:14 + 9:54
9. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 106:05 + 10:45
10. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 107:33 + 12:13
11. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia Plzeň 109:24 + 14:04
12. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 109:41 + 14:21
13. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 110:39 + 15:19
14. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 111:01 + 15:41
15. Klimo Thomas 54A7900 Austria MTBO Team 111:25 + 16:05
16. Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 111:35 + 16:15
17. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 112:21 + 17:01
18. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 112:49 + 17:29
19. Illig Martin 54A0100 Austria MTBO Team 114:08 + 18:48
20. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 114:15 + 18:55
21. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 117:50 + 22:30
22. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 119:00 + 23:40
23. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 120:19 + 24:59
24. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 120:29 + 25:09
25. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 121:03 + 25:43
26. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 122:25 + 27:05
27. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 123:09 + 27:49
28. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 127:17 + 31:57
29. Bílek Ondřej ZUP8101 MTBO ČZU Praha 132:09 + 36:49
30. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 148:48 + 53:28
31. Štochel Miroslav MFP9300 Matfyz Praha 153:03 + 57:43
32. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 153:29 + 58:09
33. David Josef DMS8101 Dynamo Malá Skála 154:44 + 59:24
34. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 165:02 + 69:42
35. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 167:25 + 72:05
Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň DISK

M21A 21.80 km, 350 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 79:26
2. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 80:41 + 1:15
3. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:28 + 3:02
3. Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 82:28 + 3:02
5. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 83:37 + 4:11
5. Müller Pavel VSP7901 USK Praha 83:37 + 4:11
7. Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný 84:52 + 5:26
8. Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka 85:31 + 6:05
9. Haničák Tomáš DMS7700 Dynamo Malá Skála 86:00 + 6:34
9. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:00 + 6:34
11. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 87:35 + 8:09
12. Macháček Jiří XHK7601 MTBO Racing team Hradec Králové 87:37 + 8:11
13. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 89:23 + 9:57
14. Jedlička Lukáš XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové 89:35 + 10:09
15. Spazierer Filip 0040001 90:13 + 10:47
16. Jedlička Marek XHK7502 MTBO Racing team Hradec Králové 90:21 + 10:55
17. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 90:32 + 11:06
18. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 92:40 + 13:14
19. Polášek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 93:29 + 14:03
20. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:02 + 14:36
21. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 95:35 + 16:09
22. Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. 96:14 + 16:48
23. Šebesta Petr TAP7604 KOB Tretra Praha 97:42 + 18:16
24. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 98:48 + 19:22
25. Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 110:11 + 30:45
26. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 111:24 + 31:58
27. Sochor Jan SBK6922 KOB START Blansko 116:23 + 36:57
Černý Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha DISK

M21B 13.80 km, 235 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 54:20
2. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 54:27 + 0:07
3. Hubík Martin TBM8503 KOS TJ Tesla Brno 56:51 + 2:31
4. Stříbrný Martin TBM9229 KOS TJ Tesla Brno 58:18 + 3:58
5. Fukátko Jan XPU8105 PARDUBICE BIKERS 58:44 + 4:24
6. Šafář Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 60:53 + 6:33
7. Leštínský Tomáš VRL7801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:16 + 6:56
8. Rauch Tomáš VPM8501 KOS Slavia Plzeň 64:04 + 9:44
9. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 65:24 + 11:04
10. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 65:38 + 11:18
11. Žemlička Jan XPU8303 PARDUBICE BIKERS 68:14 + 13:54
12. Netuka Martin XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové 68:42 + 14:22
13. Havel Michal LDC8901 KOB Děčín 72:17 + 17:57
14. Šnyrch Marek 0030001 73:34 + 19:14
15. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 84:39 + 30:19

M40A 24.00 km, 450 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 ABND RACING TEAM 87:00
2. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 94:09 + 7:09
3. Obuškevič Jan SMR7000 SNS Smržovka 94:16 + 7:16
4. Les Martin VPM7906 KOS Slavia Plzeň 94:18 + 7:18
5. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 96:49 + 9:49
6. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 97:35 + 10:35
7. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 98:19 + 11:19
8. Jiran Jan XHK7701 MTBO Racing team Hradec Králové 100:56 + 13:56
9. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 102:32 + 15:32
10. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 104:13 + 17:13
11. Rauch Stanislav VPM8201 KOS Slavia Plzeň 104:44 + 17:44
12. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 105:19 + 18:19
13. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 106:46 + 19:46
14. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 106:59 + 19:59
15. Tošner Michal VPM7803 KOS Slavia Plzeň 108:00 + 21:00
16. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 110:58 + 23:58
17. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 112:20 + 25:20
18. Žák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 112:55 + 25:55
19. Dočkal Tomáš PGP7711 SK Praga 114:05 + 27:05
20. Kaluža Luboš ABR8200 A-team NOVO Bruntál 116:38 + 29:38
21. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 121:42 + 34:42
22. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 130:21 + 43:21
23. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 132:37 + 45:37
24. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 134:50 + 47:50
25. Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno 136:39 + 49:39
26. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 140:44 + 53:44
27. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 146:10 + 59:10
Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering DISK

M40B 13.80 km, 235 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 54:57
2. Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering 55:36 + 0:39
3. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 56:18 + 1:21
4. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 61:26 + 6:29
5. Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál 62:54 + 7:57
6. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 63:30 + 8:33
7. Jirásek Aleš XPU7601 PARDUBICE BIKERS 64:51 + 9:54
8. Fejk Zbyněk SJC7501 Sportcentrum Jičín 65:11 + 10:14
9. Veruňák Jiří TAP8003 KOB Tretra Praha 65:41 + 10:44
10. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 65:59 + 11:02
11. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 66:30 + 11:33
12. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 68:50 + 13:53
13. Hlaváč David JIL7501 OK Jilemnice 69:12 + 14:15
14. Janeček Petr 0010001 70:03 + 15:06
15. Hýbl Lukáš VIP7504 SK VIPrahlo 70:58 + 16:01
16. Weber Roman SMR7701 SNS Smržovka 72:44 + 17:47
17. Hons Lukáš XPU8005 PARDUBICE BIKERS 73:02 + 18:05
18. Potužník Martin SJH7705 SOS Jindřichův Hradec 85:12 + 30:15
19. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 85:45 + 30:48
20. Skácel Dalibor 0060001 98:17 + 43:20
Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka DISK

M50 17.90 km, 325 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 70:41
2. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 74:24 + 3:43
3. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 74:28 + 3:47
4. Pölzelbauer Michael 15A7000 OLG Ströck Wien 75:56 + 5:15
5. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 77:26 + 6:45
6. Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 79:14 + 8:33
7. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 79:52 + 9:11
8. Král Jan TBM6901 KOS TJ Tesla Brno 81:51 + 11:10
9. Holinka Martin ZPV6712 KOB ZPV Prostějov 83:36 + 12:55
10. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 84:26 + 13:45
11. Šňupárek Martin XBM7107 ABND RACING TEAM 85:11 + 14:30
12. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 86:14 + 15:33
13. Náhlovský David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 88:23 + 17:42
14. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 88:24 + 17:43
15. Buřt Vladimír SBK6301 KOB START Blansko 89:00 + 18:19
16. Hnilica Thomas 27A6800 Wiener Schulcup WSC 93:22 + 22:41
17. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 94:39 + 23:58
18. Křeček Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov 95:36 + 24:55
19. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 97:34 + 26:53
20. Řeháček Petr ABR6302 A-team NOVO Bruntál 98:50 + 28:09
21. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 100:48 + 30:07
22. Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 102:59 + 32:18
23. Antoš Svatopluk SJC6602 Sportcentrum Jičín 105:03 + 34:22
24. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 106:57 + 36:16
25. Suchánek Ladislav XBM7008 ABND RACING TEAM 111:56 + 41:15
26. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 121:58 + 51:17
27. Nagy Josef TJN6701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 140:50 + 70:09
Klučár Daniel RCP7141 RC&P TEAM Bratislava DISK
Peťovský Jan SBK6201 KOB START Blansko DISK

M60 15.70 km, 280 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín 70:30
2. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 72:25 + 1:55
3. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 73:20 + 2:50
4. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia Plzeň 74:17 + 3:47
5. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 74:42 + 4:12
6. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 77:05 + 6:35
7. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 78:46 + 8:16
8. Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín 86:05 + 15:35
9. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 87:48 + 17:18
10. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 91:33 + 21:03
11. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 93:42 + 23:12
12. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 96:51 + 26:21
13. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 98:29 + 27:59
14. Vojtášek Jan ABR5301 A-team NOVO Bruntál 99:59 + 29:29
15. Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty 110:57 + 40:27
Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava DISK
Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál DISK

M70 15.70 km, 280 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 92:42
2. Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 100:55 + 8:13
3. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 117:47 + 25:05
4. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 167:04 + 74:22

MW10 2.80 km, 30 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vozka Ondřej BLI12 MTBO Bludný kořen 15:42
2. Bednaříková Eva SPC1553 SPORTICUS team 17:39 + 1:57
3. Musil Jakub SJC1212 Sportcentrum Jičín 18:06 + 2:24
4. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 18:15 + 2:33
5. Jedličková Michaela XHK1350 MTBO Racing team Hradec Králové 21:13 + 5:31
6. Kalina Oskar SPC1502 SPORTICUS team 21:37 + 5:55
7. Drobník Kryštof SJC1502 Sportcentrum Jičín 22:21 + 6:39
8. Musilová Alžběta SJC1550 Sportcentrum Jičín 22:32 + 6:50
9. Rauch David VPM1515 KOS Slavia Plzeň 22:50 + 7:08
10. Pucherna Štěpán TAP1400 KOB Tretra Praha 23:17 + 7:35
11. Jirásková Julie XPU1352 PARDUBICE BIKERS 23:38 + 7:56
12. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:29 + 9:47
13. Hýbl Šimon VIP1400 SK VIPrahlo 25:49 + 10:07
13. Hora Damian PGP1616 SK Praga 25:49 + 10:07
15. Moravec Adam SJI1800 OK Jihlava 26:41 + 10:59
16. Oherová Kateřina BLI15 MTBO Bludný kořen 26:57 + 11:15
17. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 27:05 + 11:23
18. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 27:11 + 11:29
19. Hegnerová Viktorie LPM1350 OK Lokomotiva Plzeň 27:23 + 11:41
20. Ohera Petr BLI1300 MTBO Bludný kořen 28:10 + 12:28
21. Odvody Vilém XPU1502 PARDUBICE BIKERS 29:01 + 13:19
22. Štemberg Petr EKP1600 VŠTJ Ekonom Praha 30:30 + 14:48
23. Sedláček Jan TSU1600 LKT 80 Šumperk 33:44 + 18:02
24. Sedláček Štěpán TSU1300 LKT 80 Šumperk 33:49 + 18:07
25. Šafek Jakub PBM1616 TJ Spartak 1. brněnská 33:50 + 18:08
26. Jirásková Jasmína XPU1652 PARDUBICE BIKERS 35:36 + 19:54
27. Bártík Vilém XPU16 PARDUBICE BIKERS 35:49 + 20:07
28. Veruňáková Žofie TAP1450 KOB Tretra Praha 40:34 + 24:52
29. Bartoš Martin VSP1700 USK Praha 41:55 + 26:13
30. Veruňák Juráš TAP17 KOB Tretra Praha 41:57 + 26:15
31. Bartošová Natálie VSP1450 USK Praha 43:12 + 27:30
32. Jirka Martin SBK1818 KOB START Blansko 48:12 + 32:30
33. Šimek Přemysl LME1400 SK Los Mělník 48:34 + 32:52
34. Ouhrabka Lukáš SPC1902 SPORTICUS team 57:52 + 42:10
35. Berglová Amálie ZUP1450 MTBO ČZU Praha 79:12 + 63:30
36. Populová Alžběta LPM17 OK Lokomotiva Plzeň 123:08 + 107:26
37. Drobník Tadeáš SJC1301 Sportcentrum Jičín 128:16 + 112:34
38. Fukátko Václav XPU1300 PARDUBICE BIKERS 172:18 + 156:36
Štemberg David EKP19 VŠTJ Ekonom Praha DISK

OPEN 13.80 km, 235 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Michal VSP7310 USK Praha 66:32
2. Léhar Adam 0110001 71:13 + 4:41
3. Horký Milan VIP6101 SK VIPrahlo 71:14 + 4:42
4. Vanková Anna OKP0550 SK OK 24 Praha 80:05 + 13:33
5. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 94:20 + 27:48
6. Potužníková Adéla SJH0754 SOS Jindřichův Hradec 112:34 + 46:02
7. Štemberová Věra VRL83 OOS TJ Spartak Vrchlabí 132:38 + 66:06
8. Kunstová Irena SLA8152 SKOB Slaný 142:06 + 75:34
Svobodová Andrea SLA0751 SKOB Slaný DISK
Průšová Markéta VSP7256 USK Praha DISK

W11 5.30 km, 90 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Lucie XHK1150 MTBO Racing team Hradec Králové 37:58
2. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:21 + 2:23
3. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 43:56 + 5:58
4. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 45:30 + 7:32
5. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 46:14 + 8:16
6. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 48:40 + 10:42
7. Honsová Magda SMR1150 SNS Smržovka 51:07 + 13:09
8. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 52:13 + 14:15
9. Odvodyová Nikola XPU1252 PARDUBICE BIKERS 52:38 + 14:40
10. Janečková Eliška 0010002 54:13 + 16:15
11. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 54:19 + 16:21
12. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 55:07 + 17:09
13. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 57:07 + 19:09
14. Štemberová Elen VRL1252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:46 + 32:48
15. Malá Lucie TBM1165 KOS TJ Tesla Brno 77:14 + 39:16

W14 8.50 km, 125 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 44:08
2. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 44:52 + 0:44
3. Vozková Veronika BLI1050 MTBO Bludný kořen 45:18 + 1:10
4. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 48:08 + 4:00
5. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 52:28 + 8:20
6. Nagyová Zuzana TJN0863 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:53 + 8:45
7. Jedličková Lucie XHK1050 MTBO Racing team Hradec Králové 65:10 + 21:02
8. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 67:30 + 23:22
9. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 71:22 + 27:14
10. Honsová Andrea SMR0850 SNS Smržovka 74:26 + 30:18
11. Kunstová Anežka SLA1050 SKOB Slaný 76:40 + 32:32
12. Fukátková Ludmila XPU1053 PARDUBICE BIKERS 80:33 + 36:25
13. Chamraďa Elvira GIG1050 GIGANT Orienteering 82:54 + 38:46
14. Štěpánková Emma VIP0953 SK VIPrahlo 87:29 + 43:21

W17 13.90 km, 265 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránská Sofie STB0851 TJ Stadion Nový Bor 64:38
2. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 81:21 + 16:43
3. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 101:28 + 36:50
4. Faltejsková Laura XPU0750 PARDUBICE BIKERS 108:16 + 43:38
Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty DISK

W20 15.90 km, 285 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chamraďa Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 72:46
2. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 73:59 + 1:13
Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

W21E 24.70 km, 460 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina TBM8650 KOS TJ Tesla Brno 102:24
2. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 109:45 + 7:21
3. Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor 111:44 + 9:20
4. Kamarytová Marie VPM9191 KOS Slavia Plzeň 114:22 + 11:58
5. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 114:58 + 12:34
6. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 116:43 + 14:19
7. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 119:04 + 16:40
8. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 122:07 + 19:43
9. Uhnavá Markéta TBM8485 KOS TJ Tesla Brno 124:04 + 21:40
10. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 124:35 + 22:11
11. Gigon Michaela 54A7750 Austria MTBO Team 125:31 + 23:07
12. Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 126:01 + 23:37
13. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 127:28 + 25:04
14. Stryzhak Krystyna 0080001 127:48 + 25:24
15. Červená Adéla XHK9750 MTBO Racing team Hradec Králové 129:27 + 27:03
16. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 130:48 + 28:24
17. Hnilica Lea 54A0050 Austria MTBO Team 155:50 + 53:26

W21A 15.90 km, 285 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Zuzana XHK8150 MTBO Racing team Hradec Králové 72:42
2. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 77:38 + 4:56
3. Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka 78:01 + 5:19
4. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 78:05 + 5:23
5. Kiacová Veronika XPU9953 PARDUBICE BIKERS 78:59 + 6:17
5. Barnetová Veronika XPU9952 PARDUBICE BIKERS 78:59 + 6:17
7. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 81:48 + 9:06
8. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia Plzeň 85:01 + 12:19
9. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 85:25 + 12:43
10. Králová Vilma TBM9950 KOS TJ Tesla Brno 88:07 + 15:25
11. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 88:26 + 15:44
12. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 94:16 + 21:34
13. Jirková Lenka SBK8383 KOB START Blansko 97:52 + 25:10
14. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 98:12 + 25:30
15. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 102:33 + 29:51
16. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 103:29 + 30:47
17. Štembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha 106:23 + 33:41
18. Horová Klára VSP8455 USK Praha 109:29 + 36:47
19. Matoušková Petra BLI7650 MTBO Bludný kořen 112:24 + 39:42

W21B 13.30 km, 260 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Bára JIL8551 OK Jilemnice 79:31
2. Hanáková TerKa SMR8950 SNS Smržovka 80:33 + 1:02
3. Petrová Daniela XPU8454 PARDUBICE BIKERS 81:47 + 2:16
4. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 83:16 + 3:45
5. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 86:07 + 6:36
6. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:37 + 10:06
7. Žemličková Lenka XPU8660 PARDUBICE BIKERS 92:45 + 13:14
8. Honsová Petra XPU8252 PARDUBICE BIKERS 99:46 + 20:15
9. Coufalová Markéta TSU8894 LKT 80 Šumperk 100:46 + 21:15
10. Veruňáková Petra TAP8350 KOB Tretra Praha 109:44 + 30:13
11. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 115:27 + 35:56
Brychnáčová Irena ZUP8350 MTBO ČZU Praha DISK

W40 15.90 km, 265 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 72:16
2. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 74:16 + 2:00
3. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 76:44 + 4:28
4. Walther Katja TBM7850 KOS TJ Tesla Brno 77:50 + 5:34
5. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 80:35 + 8:19
6. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 80:51 + 8:35
7. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 80:58 + 8:42
8. Faltejsková Jana XPU7652 PARDUBICE BIKERS 82:04 + 9:48
9. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň 83:51 + 11:35
10. Vokál Kabelová Radka TBM7898 KOS TJ Tesla Brno 86:49 + 14:33
11. Lánerová Leona ABR7752 A-team NOVO Bruntál 91:07 + 18:51
12. Weberová Ivana SMR7650 SNS Smržovka 93:23 + 21:07
13. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 95:14 + 22:58
14. Stará Marta XPU7557 PARDUBICE BIKERS 96:45 + 24:29
15. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 99:34 + 27:18
16. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 108:20 + 36:04
17. Rolná Janka SMR8150 SNS Smržovka 110:15 + 37:59
18. Macholdová Iva SMR7452 SNS Smržovka 110:55 + 38:39
19. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 114:20 + 42:04
20. Itaniemi Janita GIG8051 GIGANT Orienteering 116:42 + 44:26
21. Svobodová Blanka SLA7454 SKOB Slaný 134:56 + 62:40

W50 13.40 km, 250 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 76:00
2. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 77:43 + 1:43
3. Hnilica Sonja 27A6850 Wiener Schulcup WSC 80:11 + 4:11
4. Straussová Petra LDC6951 KOB Děčín 95:47 + 19:47
5. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 99:41 + 23:41
6. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 111:47 + 35:47
Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK

W60 13.40 km, 250 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 78:26
2. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 88:37 + 10:11
3. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 94:46 + 16:20
4. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 103:46 + 25:20