Logo

Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 7. kolo

Datum:
19.06.2022
Místo konání:
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Ředitel závodu:
Pospíšek Zbyněk
Hlavní rozhodčí:
Štěpánek Martin
Stavitel tratí:
Ševčík Martin
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     M70     MW10     OPEN     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
Nahrávám data...

M11 3.20 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašek Vít ABR1111 A-team NOVO Bruntál 23:35
2. Janeček Tomáš DKP1206 Oddíl OB Kotlářka 25:16 + 1:41
3. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:21 + 2:46
4. Šafář Martin XHK1100 MTBO Racing team Hradec Králové 30:03 + 6:28
5. Macháček Jakub XHK1202 MTBO Racing team Hradec Králové 30:19 + 6:44
6. Rolný Jakub SMR1101 SNS Smržovka 34:45 + 11:10
7. Horák Kryštof VSP1400 USK Praha 36:03 + 12:28
8. Urban Mio SBK1414 KOB START Blansko 36:35 + 13:00
9. Buriánek Max SMR1102 SNS Smržovka 120:25 + 96:50
Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

M14 6.20 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 38:24
2. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 39:52 + 1:28
3. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 41:43 + 3:19
4. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 43:32 + 5:08
5. Linhart Adam GIG0801 GIGANT Orienteering 45:00 + 6:36
6. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 52:45 + 14:21
7. Ouhrabka Vít SPC1010 SPORTICUS team 59:30 + 21:06
8. Folprecht Lukáš ZUP0800 MTBO ČZU Praha 59:44 + 21:20
9. Weber Sebastian SMR0900 SNS Smržovka 67:00 + 28:36
10. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 71:49 + 33:25
11. Šňupárek Jenda ZUP1000 MTBO ČZU Praha 81:06 + 42:42
12. Sasko Jan MLA0903 MLOK Mariánské Lázně 131:15 + 92:51
Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko DISK
Honner Tomáš TZL1001 SKOB Zlín DISK
Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín DISK

M17 13.20 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weber Maxmilian SMR0700 SNS Smržovka 67:35
2. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 68:00 + 0:25
3. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 70:27 + 2:52
4. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 72:10 + 4:35
5. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 73:32 + 5:57
6. Lesage Radek SPC0807 SPORTICUS team 76:29 + 8:54
7. Meier David VLI0606 Slavia Liberec orienteering 79:48 + 12:13
8. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 81:48 + 14:13
Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín DISK

M20 15.00 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 77:21
2. Hnilica Hannes 54A0400 Austria MTBO Team 80:15 + 2:54
3. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 85:35 + 8:14
4. Smolen Karel GIG0300 GIGANT Orienteering 86:24 + 9:03
5. Peňáz Vojtěch VRB0303 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 92:54 + 15:33
6. Gaudernak Benjamin 54A0200 Austria MTBO Team 93:03 + 15:42
7. Moravec Jan ZAM0205 OB T.J. Sokol Žamberk 94:00 + 16:39
8. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia Plzeň 95:27 + 18:06
9. Černík Adam XHK0400 MTBO Racing team Hradec Králové 97:11 + 19:50
10. Peňáz Radek VRB0313 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 98:27 + 21:06
11. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 103:59 + 26:38
12. Čepička Václav SLA0301 SKOB Slaný 109:42 + 32:21

M21E 20.90 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 79:50
2. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 82:22 + 2:32
3. Stránský Vojtěch SJC9000 Sportcentrum Jičín 82:44 + 2:54
4. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 82:57 + 3:07
5. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 83:47 + 3:57
6. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 86:37 + 6:47
7. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 87:16 + 7:26
8. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 88:53 + 9:03
9. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 89:25 + 9:35
10. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 91:52 + 12:02
11. Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 92:12 + 12:22
12. Šňupárek Václav VPM9548 KOS Slavia Plzeň 92:47 + 12:57
13. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 95:22 + 15:32
14. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 96:01 + 16:11
15. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 96:04 + 16:14
16. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 96:54 + 17:04
17. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 97:20 + 17:30
18. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 99:15 + 19:25
19. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 103:10 + 23:20
20. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 105:45 + 25:55
21. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 106:33 + 26:43
22. Illig Martin 54A0100 Austria MTBO Team 107:37 + 27:47
23. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 107:44 + 27:54
24. Klimo Thomas 54A7900 Austria MTBO Team 108:06 + 28:16
25. Mišoň Matěj SPC9810 SPORTICUS team 108:38 + 28:48
26. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 111:36 + 31:46
27. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 113:53 + 34:03
28. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 115:47 + 35:57
29. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 117:47 + 37:57
30. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 118:55 + 39:05
31. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 119:21 + 39:31
32. Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team 124:00 + 44:10
33. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 127:49 + 47:59
34. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 151:57 + 72:07

M21A 15.00 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 80:28
2. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 83:08 + 2:40
3. Fajtl Jaroslav VPM9001 KOS Slavia Plzeň 85:47 + 5:19
4. Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka 86:24 + 5:56
5. Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný 87:18 + 6:50
6. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 87:43 + 7:15
7. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 88:45 + 8:17
8. Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 89:47 + 9:19
9. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 90:20 + 9:52
10. Müller Pavel VSP7901 USK Praha 91:36 + 11:08
11. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 95:27 + 14:59
12. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:34 + 15:06
13. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:41 + 15:13
14. Jedlička Marek XHK7502 MTBO Racing team Hradec Králové 99:43 + 19:15
15. Macháček Jiří XHK7601 MTBO Racing team Hradec Králové 101:28 + 21:00
16. Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. 102:45 + 22:17
17. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 103:26 + 22:58
18. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 104:01 + 23:33
19. Tomeček Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 106:38 + 26:10
20. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 107:41 + 27:13
21. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 109:09 + 28:41
22. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 109:39 + 29:11
23. Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko 117:47 + 37:19
24. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 124:46 + 44:18
25. Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 128:09 + 47:41
26. Sochor Jan SBK6922 KOB START Blansko 149:45 + 69:17

M21B 12.40 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netuka Martin XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové 75:30
2. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 78:03 + 2:33
3. Šafář Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 84:03 + 8:33
4. Humlíček Tomáš SBK0101 KOB START Blansko 86:46 + 11:16
5. Bláha Adam SPC9212 SPORTICUS team 89:27 + 13:57
Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering DISK

M40A 16.80 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 ABND RACING TEAM 75:30
2. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 77:37 + 2:07
3. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 80:47 + 5:17
4. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 83:09 + 7:39
5. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 83:24 + 7:54
6. Honner Jaroslav TZL7803 SKOB Zlín 83:37 + 8:07
7. Jiran Jan XHK7701 MTBO Racing team Hradec Králové 84:32 + 9:02
8. Kříž Libor XPU7804 PARDUBICE BIKERS 84:34 + 9:04
9. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 87:04 + 11:34
10. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 87:40 + 12:10
11. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 88:18 + 12:48
12. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 88:34 + 13:04
13. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 90:31 + 15:01
14. Žák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 91:26 + 15:56
15. Beran Pavel SJH7801 SOS Jindřichův Hradec 93:06 + 17:36
16. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 94:59 + 19:29
17. Dočkal Tomáš PGP7711 SK Praga 95:59 + 20:29
18. Bašus Petr ZUP7400 MTBO ČZU Praha 96:13 + 20:43
19. Urválek Jan TCB8101 SK Technik České Budějovice 96:36 + 21:06
20. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 98:09 + 22:39
21. Kaluža Luboš ABR8200 A-team NOVO Bruntál 106:09 + 30:39
22. Voprsalek Josef 0010001 126:20 + 50:50
23. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 129:13 + 53:43
Jirásek Milan VSP7403 USK Praha DISK
Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha DISK

M40B 12.40 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Petr DKP7905 Oddíl OB Kotlářka 63:24
2. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 63:39 + 0:15
3. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 69:16 + 5:52
4. Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál 71:29 + 8:05
5. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 74:40 + 11:16
6. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 84:00 + 20:36
7. Humlíček Aleš SBK7539 KOB START Blansko 87:15 + 23:51
8. Weber Roman SMR7701 SNS Smržovka 87:22 + 23:58
9. Veruňák Jiří TAP8003 KOB Tretra Praha 92:36 + 29:12
10. Láner Roman ABR8100 A-team NOVO Bruntál 92:52 + 29:28
11. Chamraďa Dušan GIG7601 GIGANT Orienteering 93:41 + 30:17
12. Čepička Václav SLA7201 SKOB Slaný 106:30 + 43:06

M50 13.20 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 60:59
2. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 64:47 + 3:48
3. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 66:01 + 5:02
4. Šňupárek Ondřej ZUP6949 MTBO ČZU Praha 67:33 + 6:34
5. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 69:35 + 8:36
6. Linhart Aleš GIG7200 GIGANT Orienteering 72:05 + 11:06
7. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 75:45 + 14:46
8. Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 76:40 + 15:41
9. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 77:45 + 16:46
10. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 77:46 + 16:47
11. Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 81:13 + 20:14
12. Hnilica Thomas 27A6800 Wiener Schulcup WSC 82:17 + 21:18
13. Doležal Josef VAM6101 OB Vamberk 86:18 + 25:19
14. Šňupárek Martin XBM7107 ABND RACING TEAM 86:54 + 25:55
15. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 88:10 + 27:11
16. Nekoranec Petr TZL6700 SKOB Zlín 90:27 + 29:28
17. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 90:39 + 29:40
18. Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 90:50 + 29:51
19. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 91:44 + 30:45
20. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:14 + 34:15
21. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 98:32 + 37:33
22. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 98:33 + 37:34
23. Buřt Vladimír SBK6301 KOB START Blansko 99:34 + 38:35
24. Lesage Martin SPC7204 SPORTICUS team 102:12 + 41:13
25. Suchánek Ladislav XBM7008 ABND RACING TEAM 103:17 + 42:18
26. Peťovský Jan SBK6201 KOB START Blansko 117:50 + 56:51
27. Nagy Josef TJN6701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 140:41 + 79:42
Řízek Jaroslav VIP6501 SK VIPrahlo DISK

M60 11.40 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia Plzeň 57:12
2. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 57:43 + 0:31
3. Hejna Jiří SPC6201 SPORTICUS team 58:16 + 1:04
4. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 62:40 + 5:28
5. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 66:49 + 9:37
6. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 68:12 + 11:00
7. Janků Josef KVS6200 SKOB Kobra Vsetín 74:13 + 17:01
8. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 78:53 + 21:41
9. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 87:08 + 29:56
10. Hubík Petr 0040001 87:47 + 30:35
11. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 92:51 + 35:39
12. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 95:49 + 38:37

M70 11.40 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 74:48
2. Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 85:29 + 10:41
3. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 169:40 + 94:52

MW10 1.44 km, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Musil Jakub SJC1212 Sportcentrum Jičín 5:59
2. Jedličková Michaela XHK1350 MTBO Racing team Hradec Králové 8:07 + 2:08
3. Vozka Odřej XXX0006 8:26 + 2:27
4. Hora Damian XXX0009 8:34 + 2:35
4. Sedláček Jan TSU1600 LKT 80 Šumperk 8:34 + 2:35
6. Kunst Miroslav SLA1101 SKOB Slaný 8:48 + 2:49
7. Ticháček Jonáš SJC1302 Sportcentrum Jičín 8:49 + 2:50
8. Sedláček Štěpán TSU1300 LKT 80 Šumperk 8:51 + 2:52
9. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 9:06 + 3:07
10. Odvody Vilém XPU1502 PARDUBICE BIKERS 9:08 + 3:09
11. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 9:15 + 3:16
12. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 9:29 + 3:30
13. Kalina Oskar SPC1502 SPORTICUS team 9:32 + 3:33
14. Musilová Alžběta SJC1550 Sportcentrum Jičín 10:25 + 4:26
15. Veruňák Jiří TAP1700 KOB Tretra Praha 10:46 + 4:47
16. Honner Martin TZL1302 SKOB Zlín 11:01 + 5:02
17. Rolný Toník SMR1300 SNS Smržovka 11:27 + 5:28
18. Bartošová Natálie VSP1450 USK Praha 11:56 + 5:57
19. Moravec Adam SJI1800 OK Jihlava 12:26 + 6:27
20. Oherová Kateřina XXX0004 12:43 + 6:44
21. Burianek Sam XXX0010 12:50 + 6:51
22. Müllerová Ludmila VSP1550 USK Praha 13:25 + 7:26
23. Ohera Petr XXX0005 13:27 + 7:28
24. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 13:52 + 7:53
25. Veruňáková Žofie TAP1450 KOB Tretra Praha 17:25 + 11:26
26. Konig Teodor SBK1601 KOB START Blansko 17:52 + 11:53
27. Konig Tobias ZBM1818 SK Brno Žabovřesky 18:12 + 12:13

OPEN 8.30 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnyrch Marek 0020001 51:58
2. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 74:04 + 22:06
3. Graubnerová Eliška TZL0056 SKOB Zlín 75:35 + 23:37
4. Typltová Hana XXX0002 81:48 + 29:50
5. Svobodová Andrea SLA0751 SKOB Slaný 156:46 + 104:48
6. Svobodová Blanka SLA7454 SKOB Slaný 156:56 + 104:58
Kunstová Irena SLA8152 SKOB Slaný DISK

W11 3.20 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Lucie XHK1150 MTBO Racing team Hradec Králové 25:52
2. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 26:05 + 0:13
3. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:23 + 0:31
4. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 26:29 + 0:37
5. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 28:29 + 2:37
6. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 28:34 + 2:42
7. Odvodyová Nikola XPU1252 PARDUBICE BIKERS 28:38 + 2:46
8. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 31:11 + 5:19
9. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 32:11 + 6:19
10. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 38:19 + 12:27
11. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 39:44 + 13:52
12. Janečková Eliška DKP1453 Oddíl OB Kotlářka 42:46 + 16:54
13. Honsová Magda SMR1150 SNS Smržovka 45:36 + 19:44
14. Ryglová Šárka TBM1160 KOS TJ Tesla Brno 59:04 + 33:12
15. Müllerová Karla VSP1351 USK Praha 60:03 + 34:11

W14 6.20 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 40:38
2. Vozková Veronika BLI1050 MTBO Bludný kořen 46:19 + 5:41
3. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 51:22 + 10:44
4. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 51:50 + 11:12
5. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 63:11 + 22:33
6. Jedličková Lucie XHK1050 MTBO Racing team Hradec Králové 63:58 + 23:20
7. Vaněčková Anna ZUP1050 MTBO ČZU Praha 65:54 + 25:16
8. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 67:02 + 26:24
9. Honsová Andrea SMR0850 SNS Smržovka 87:28 + 46:50
10. Kunstová Anežka SLA1050 SKOB Slaný 91:15 + 50:37
11. Burešová Ema XBM0950 ABND RACING TEAM 95:35 + 54:57
12. Ladýřová Alžběta XHK1051 MTBO Racing team Hradec Králové 97:35 + 56:57
Nagyová Zuzana TJN0863 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK

W17 11.50 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprechtová Julie ZUP0650 MTBO ČZU Praha 73:16
2. Kurečková Klára TBM0667 KOS TJ Tesla Brno 74:45 + 1:29
3. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 77:37 + 4:21

W20 13.30 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:32
2. Chamraďa Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 73:46 + 2:14
3. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 80:32 + 9:00
4. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 81:33 + 10:01
5. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 89:26 + 17:54
6. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 92:09 + 20:37

W21E 15.70 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina TBM8650 KOS TJ Tesla Brno 76:08
2. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 76:35 + 0:27
3. Gigon Michaela 54A7750 Austria MTBO Team 80:35 + 4:27
4. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 80:53 + 4:45
5. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 81:06 + 4:58
6. Linhartová Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 82:41 + 6:33
7. Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor 84:29 + 8:21
8. Hnátková Tereza SPC9271 SPORTICUS team 87:14 + 11:06
9. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 87:20 + 11:12
10. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 88:14 + 12:06
11. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 89:59 + 13:51
12. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 90:08 + 14:00
13. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 90:15 + 14:07
14. Červená Adéla XHK9750 MTBO Racing team Hradec Králové 98:21 + 22:13
Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS DISK

W21A 13.30 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 79:51
2. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 80:25 + 0:34
3. Folprechtová Kateřina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 80:54 + 1:03
4. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 81:56 + 2:05
5. Honnerová Blanka TZL8052 SKOB Zlín 85:11 + 5:20
6. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 85:45 + 5:54
7. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 88:44 + 8:53
8. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 92:07 + 12:16
9. Kiacová Veronika XPU9953 PARDUBICE BIKERS 92:49 + 12:58
10. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 93:21 + 13:30
11. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 99:16 + 19:25
12. Tomečková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk 99:34 + 19:43
13. Štembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha 99:54 + 20:03
14. Vedralová Veronika SPC8853 SPORTICUS team 104:44 + 24:53
15. Hanáková TerKa SMR8950 SNS Smržovka 114:16 + 34:25
16. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 130:56 + 51:05
17. Horová Klára VSP8455 USK Praha 140:36 + 60:45
Barnetová Veronika XPU9952 PARDUBICE BIKERS DISK
Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha DISK

W21B 11.50 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 78:16
2. Jahn Odvody Dana XPU8355 PARDUBICE BIKERS 83:39 + 5:23
3. Königová Jana SBK8661 KOB START Blansko 84:04 + 5:48
4. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 85:00 + 6:44
5. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 87:04 + 8:48
6. Coufalová Markéta TSU8894 LKT 80 Šumperk 89:22 + 11:06
7. Papugová Katarína VBA9254 ŠK VAZKA Bratislava 89:40 + 11:24
8. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:13 + 16:57
9. Izdná Petra SJI8350 OK Jihlava 108:39 + 30:23
10. Matoušková Petra BLI7650 MTBO Bludný kořen 115:16 + 37:00
11. Veruňáková Petra TAP8350 KOB Tretra Praha 144:30 + 66:14
Hejnová Aneta SPC9356 SPORTICUS team DISK
Brychnáčová Irena ZUP8350 MTBO ČZU Praha DISK

W40 12.30 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 70:01
2. Chmelíková Michaela GIG7550 GIGANT Orienteering 70:48 + 0:47
3. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 76:22 + 6:21
4. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 78:01 + 8:00
5. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 81:59 + 11:58
6. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 82:34 + 12:33
7. Lánerová Leona ABR7752 A-team NOVO Bruntál 85:54 + 15:53
8. Janečková Markéta DKP8151 Oddíl OB Kotlářka 87:54 + 17:53
9. Kejvalová Kamila SJC7450 Sportcentrum Jičín 88:58 + 18:57
10. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 91:10 + 21:09
11. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 91:15 + 21:14
12. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 95:43 + 25:42
13. Weberová Ivana SMR7650 SNS Smržovka 98:19 + 28:18
14. Rolná Janka SMR8150 SNS Smržovka 98:46 + 28:45
15. Itaniemi Janita GIG8051 GIGANT Orienteering 103:00 + 32:59
16. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 104:16 + 34:15
17. Macháčková Markéta XHK7650 MTBO Racing team Hradec Králové 111:39 + 41:38
18. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 124:45 + 54:44

W50 8.20 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 57:30
2. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 63:51 + 6:21
3. Hnilica Sonja 27A6850 Wiener Schulcup WSC 65:32 + 8:02
4. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 67:58 + 10:28
5. Straussová Petra LDC6951 KOB Děčín 80:03 + 22:33

W60 8.20 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 60:39
2. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 62:08 + 1:29
3. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 63:26 + 2:47