Logo

Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 14. kolo

Datum:
10.09.2022
Místo konání:
Areál bývalého koupaliště Poteplí (Malé Kyšice), okres Kladno
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
LME - SK Los Mělník
Mapa:
Ředitel závodu:
Vinš Pavel
Hlavní rozhodčí:
Svoboda Petr
Stavitel tratí:
Kouřimský Jan
JURY:
Kalina Miroslav, Švarcbachová Jaroslava, Horák Martin
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Během závodu byl zraněn jeden závodník.
Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest a jury nemusela být svolána. Hlavní rozhodčí shledal závod regulérním a schválil jej v plném rozsahu.
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     M70     Open     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
Nahrávám data...

M11 3.15 km, 40 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Martin XHK1100 MTBO Racing team Hradec Králové 16:53
2. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 20:18 + 3:25
3. Horák Kryštof VSP1400 USK Praha 20:39 + 3:46
4. Jašek Vít ABR1111 A-team NOVO Bruntál 20:58 + 4:05
5. Hanák Kryštof SLA1100 SKOB Slaný 24:09 + 7:16
6. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:27 + 8:34
7. Vozka Ondřej 0060001 27:35 + 10:42
8. Drobník Tadeáš SJC1301 Sportcentrum Jičín 28:25 + 11:32
9. Urban Mio SBK1414 KOB START Blansko 28:56 + 12:03
10. Kunst Miroslav SLA1101 SKOB Slaný 35:38 + 18:45
11. Odvody Vilém XPU1502 PARDUBICE BIKERS 37:55 + 21:02
12. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:06 + 22:13
13. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:47 + 27:54
14. Buriánek Max SMR1102 SNS Smržovka 47:40 + 30:47

M14 5.25 km, 69 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 24:07
2. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 27:54 + 3:47
3. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 28:18 + 4:11
4. Stránský Daniel STB1000 TJ Stadion Nový Bor 30:10 + 6:03
5. Folprecht Lukáš ZUP0800 MTBO ČZU Praha 32:40 + 8:33
6. Šňupárek Jenda ZUP1000 MTBO ČZU Praha 34:37 + 10:30
7. Ouhrabka Vít SPC1010 SPORTICUS team 36:51 + 12:44
8. Weber Sebastian SMR0900 SNS Smržovka 36:55 + 12:48
9. Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko 38:46 + 14:39
10. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 39:59 + 15:52
Vaníček Filip SKL0801 SMS Team Kladno DISK
Vaněček Jan ZUP0801 MTBO ČZU Praha DISK

M17 5.69 km, 95 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weber Maxmilian SMR0700 SNS Smržovka 23:07
2. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 23:42 + 0:35
3. Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering 24:00 + 0:53
4. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 24:04 + 0:57
5. Lesage Radek SPC0807 SPORTICUS team 24:48 + 1:41
6. Meier David VLI0606 Slavia Liberec orienteering 25:48 + 2:41
7. Dočkal Šimon 0050001 31:25 + 8:18
8. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 39:13 + 16:06
Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno DISK
Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně DISK

M20 7.80 km, 110 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moravec Jan ZAM0205 OB T.J. Sokol Žamberk 32:34
2. Smolen Karel GIG0300 GIGANT Orienteering 32:59 + 0:25
3. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 33:08 + 0:34
4. Čepička Václav SLA0301 SKOB Slaný 40:48 + 8:14

M21E 7.59 km, 150 m, 27 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránský Vojtěch SJC9000 Sportcentrum Jičín 28:02
2. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 28:39 + 0:37
3. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 29:00 + 0:58
4. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 29:01 + 0:59
5. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 30:07 + 2:05
6. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 30:21 + 2:19
7. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 30:39 + 2:37
8. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 30:51 + 2:49
9. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 30:52 + 2:50
10. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 31:19 + 3:17
11. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 31:47 + 3:45
12. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 31:59 + 3:57
13. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 32:18 + 4:16
14. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 32:19 + 4:17
15. Vacek Jan SPC0009 SPORTICUS team 32:21 + 4:19
16. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 33:08 + 5:06
17. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 33:10 + 5:08
18. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 33:20 + 5:18
19. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 33:54 + 5:52
20. Stránský Jiří STB8100 TJ Stadion Nový Bor 34:09 + 6:07
21. Mišoň Matěj SPC9810 SPORTICUS team 34:26 + 6:24
22. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 34:56 + 6:54
23. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 35:05 + 7:03
24. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 35:23 + 7:21
25. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 35:50 + 7:48
26. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 36:08 + 8:06
27. David Josef DMS8101 Dynamo Malá Skála 36:30 + 8:28
28. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 37:13 + 9:11
29. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 38:48 + 10:46
30. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:35 + 12:33
31. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 41:45 + 13:43
32. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 41:46 + 13:44
33. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 42:34 + 14:32
Hegner Filip SPC8108 SPORTICUS team DISK

M21A 6.97 km, 115 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 28:58
2. Fajtl Jaroslav VPM9001 KOS Slavia Plzeň 29:19 + 0:21
3. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:50 + 1:52
4. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:08 + 2:10
5. Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 31:18 + 2:20
6. Spazierer Filip 0030001 31:47 + 2:49
7. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 32:02 + 3:04
8. Müller Pavel VSP7901 USK Praha 32:35 + 3:37
9. Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka 32:42 + 3:44
10. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 32:55 + 3:57
11. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 33:13 + 4:15
12. Šebesta Petr TAP7604 KOB Tretra Praha 33:37 + 4:39
13. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 33:57 + 4:59
14. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 34:40 + 5:42
15. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 34:45 + 5:47
16. Drobník Lukáš SJC8500 Sportcentrum Jičín 35:09 + 6:11
17. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:14 + 6:16
18. Polášek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 35:24 + 6:26
19. Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 36:08 + 7:10
20. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 37:25 + 8:27
21. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 37:34 + 8:36
22. Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko 39:22 + 10:24
23. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 41:34 + 12:36
24. Sochor Jan SBK6922 KOB START Blansko 43:26 + 14:28
Haničák Tomáš DMS7700 Dynamo Malá Skála DISK
Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK

M21B 4.75 km, 60 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 21:04
2. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 21:10 + 0:06
3. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 22:15 + 1:11
4. Jánoška Jakub RBA8800 TJ Rapid Bratislava 23:31 + 2:27
5. Netuka Martin XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové 23:34 + 2:30
Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering DISK

M40A 7.80 km, 110 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 ABND RACING TEAM 28:35
2. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 30:28 + 1:53
3. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 31:39 + 3:04
4. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 32:17 + 3:42
5. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 32:31 + 3:56
6. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 32:45 + 4:10
7. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 33:09 + 4:34
8. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 33:17 + 4:42
9. Dočkal Tomáš PGP7711 SK Praga 33:52 + 5:17
10. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 34:01 + 5:26
11. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 34:28 + 5:53
12. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 35:43 + 7:08
13. Janeček Petr DKP7905 Oddíl OB Kotlářka 35:44 + 7:09
14. Pucherna Eduard SJC7400 Sportcentrum Jičín 36:00 + 7:25
15. Kaluža Luboš ABR8200 A-team NOVO Bruntál 38:47 + 10:12
16. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 38:48 + 10:13
17. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 40:02 + 11:27
18. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 40:50 + 12:15
19. Coufal Ctibor 0080001 45:25 + 16:50
20. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 46:04 + 17:29
Obuškevič Jan SMR7000 SNS Smržovka DISK
Les Martin VPM7906 KOS Slavia Plzeň DISK
Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering DISK
Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno DISK

M40B 4.75 km, 60 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 21:47
2. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 22:12 + 0:25
2. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 22:12 + 0:25
4. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 22:28 + 0:41
5. Fejk Zbyněk SJC7501 Sportcentrum Jičín 23:31 + 1:44
6. Pekárek Pavel XBM6904 ABND RACING TEAM 23:49 + 2:02
7. Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 24:27 + 2:40
8. Veruňák Jiří TAP8003 KOB Tretra Praha 25:19 + 3:32
9. Hýbl Lukáš VIP7504 SK VIPrahlo 25:35 + 3:48
10. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 25:37 + 3:50
11. Pročke Michal 0040001 25:56 + 4:09
12. Ouhrabka Jakub SPC8003 SPORTICUS team 30:27 + 8:40
13. Čepička Václav SLA7201 SKOB Slaný 30:39 + 8:52
14. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 32:00 + 10:13
15. Šafek Jiří TBM7606 KOS TJ Tesla Brno 36:22 + 14:35
Weber Roman SMR7701 SNS Smržovka DISK

M50 6.13 km, 80 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 24:04
2. Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 25:55 + 1:51
3. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 26:05 + 2:01
4. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 27:20 + 3:16
5. Holinka Martin ZPV6712 KOB ZPV Prostějov 27:50 + 3:46
6. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 28:35 + 4:31
7. Lesage Martin SPC7204 SPORTICUS team 28:42 + 4:38
8. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 29:15 + 5:11
9. Křeček Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov 29:18 + 5:14
10. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 29:30 + 5:26
11. Šňupárek Ondřej ZUP6949 MTBO ČZU Praha 31:19 + 7:15
12. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 32:35 + 8:31
13. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:21 + 9:17
14. Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 35:41 + 11:37
15. Nagy Josef TJN6701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:29 + 21:25
16. Ropek Rudolf 0070001 59:28 + 35:24
Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering DISK

M60 4.03 km, 43 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia Plzeň 15:59
2. Sonnenberg Sergej 0010001 17:17 + 1:18
3. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 17:18 + 1:19
4. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 17:29 + 1:30
5. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 18:19 + 2:20
6. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 18:22 + 2:23
7. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 19:54 + 3:55
8. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 20:58 + 4:59
9. Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty 26:08 + 10:09
Hejna Jiří SPC6201 SPORTICUS team DISK
Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál DISK

M70 4.03 km, 43 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 32:59
2. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 63:26 + 30:27

Open 5.25 km, 69 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Lenka 26:26
2. Dovica Ivan 0100001 27:06 + 0:40
3. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 32:42 + 6:16
4. Dušenka Miloš 0090001 44:21 + 17:55
5. Svobodová Andrea SLA0751 SKOB Slaný 75:30 + 49:04
6. Svobodová Blanka SLA7454 SKOB Slaný 76:20 + 49:54
Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha DISK
Pavliš Jan DISK

W11 3.15 km, 40 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 17:25
2. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:46 + 1:21
3. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 19:28 + 2:03
4. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 20:48 + 3:23
5. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 22:12 + 4:47
6. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 22:39 + 5:14
7. Šňupárková Barborka ZUP1150 MTBO ČZU Praha 36:50 + 19:25
8. Ryglová Šárka TBM1160 KOS TJ Tesla Brno 43:41 + 26:16

W14 5.25 km, 69 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 26:54
2. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 30:54 + 4:00
3. Nagyová Zuzana TJN0863 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:04 + 9:10
4. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 37:39 + 10:45
5. Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 38:01 + 11:07
6. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 40:04 + 13:10
7. Vozková Veronika BLI1050 MTBO Bludný kořen 41:35 + 14:41
8. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 43:53 + 16:59
9. Vaněčková Anna ZUP1050 MTBO ČZU Praha 46:33 + 19:39
10. Kunstová Anežka SLA1050 SKOB Slaný 53:28 + 26:34
11. Honsová Andrea SMR0850 SNS Smržovka 54:34 + 27:40
12. Ladýřová Alžběta XHK1051 MTBO Racing team Hradec Králové 63:58 + 37:04
13. Veselá Julie ZUP1051 MTBO ČZU Praha 66:54 + 40:00

W17 6.13 km, 80 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprechtová Julie ZUP0650 MTBO ČZU Praha 30:39
2. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 31:42 + 1:03

W20 5.69 km, 95 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:09
2. Stránská Sofie STB0851 TJ Stadion Nový Bor 26:03 + 0:54
3. Chamraďa Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 26:17 + 1:08
4. Macholdová Tereza VPM0254 KOS Slavia Plzeň 30:43 + 5:34

W21E 6.97 km, 115 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina TBM8650 KOS TJ Tesla Brno 27:43
2. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 29:24 + 1:41
3. Kamarytová Marie VPM9191 KOS Slavia Plzeň 29:29 + 1:46
4. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 29:45 + 2:02
5. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 30:28 + 2:45
6. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 30:50 + 3:07
7. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 30:57 + 3:14
8. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 31:15 + 3:32
9. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 31:20 + 3:37
10. Reifová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 31:28 + 3:45
11. Uhnavá Markéta TBM8485 KOS TJ Tesla Brno 32:38 + 4:55
12. Linhartová Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 33:33 + 5:50
13. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 33:37 + 5:54
14. Hnátková Tereza SPC9271 SPORTICUS team 33:45 + 6:02
15. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:20 + 7:37
16. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 36:19 + 8:36
Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS DISK
Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál DISK
Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team DISK

W21A 5.69 km, 95 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšková Magdalena TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 27:14
2. Folprechtová Kateřina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 29:04 + 1:50
3. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 29:08 + 1:54
4. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 29:17 + 2:03
5. Barnetová Veronika XPU9952 PARDUBICE BIKERS 29:21 + 2:07
6. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 30:17 + 3:03
7. Jahn Odvody Dana XPU8355 PARDUBICE BIKERS 30:18 + 3:04
8. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 30:31 + 3:17
9. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 31:23 + 4:09
9. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 31:23 + 4:09
11. Horáková Kateřina LDC0351 KOB Děčín 32:23 + 5:09
12. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 33:17 + 6:03
13. Jirková Lenka SBK8383 KOB START Blansko 35:31 + 8:17
14. Štembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha 36:06 + 8:52
15. Horová Klára VSP8455 USK Praha 39:58 + 12:44
Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha DISK

W21B 5.18 km, 62 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 26:15
2. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 26:55 + 0:40
3. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 27:29 + 1:14
4. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 31:17 + 5:02
5. Veruňáková Petra TAP8350 KOB Tretra Praha 31:45 + 5:30
6. Izdná Petra SJI8350 OK Jihlava 35:23 + 9:08
7. Berglová Irena ZUP8350 MTBO ČZU Praha 37:52 + 11:37
8. Fajtlová Lucie VPM9251 KOS Slavia Plzeň 37:55 + 11:40

W40 6.13 km, 80 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 27:46
2. Chmelíková Michaela GIG7550 GIGANT Orienteering 28:01 + 0:15
3. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 29:33 + 1:47
4. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:32 + 2:46
5. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 31:58 + 4:12
6. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 32:01 + 4:15
7. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 32:28 + 4:42
8. Akrmanová Jitka SPC7651 SPORTICUS team 33:24 + 5:38
9. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 34:57 + 7:11
10. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň 34:58 + 7:12
11. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 35:19 + 7:33
12. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 35:31 + 7:45
13. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 36:40 + 8:54
14. Macholdová Iva SMR7452 SNS Smržovka 37:07 + 9:21
15. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 40:03 + 12:17
16. Weberová Ivana SMR7650 SNS Smržovka 40:05 + 12:19
17. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 47:45 + 19:59
18. Itaniemi Janita GIG8051 GIGANT Orienteering 52:08 + 24:22
Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka DISK

W50 5.18 km, 62 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 24:45
2. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 28:42 + 3:57
3. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 29:13 + 4:28
4. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 29:17 + 4:32

W60 5.18 km, 62 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 24:52
2. Skácelová Naděžda TSU6183 LKT 80 Šumperk 28:23 + 3:31
3. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 31:33 + 6:41
4. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 54:00 + 29:08
Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk DISK