Logo

Výsledky závodu: Nominační žebříček LODM 2022 Olomoucký kraj - stav po 6 závodech

Datum:
25.03.2022
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2022-03-2626.03.2022 Oblastní žebříček JPV Ano Ano
2022-03-2626.03.2022 Oblastní žebříček JPV Ano Ano
2022-04-0202.04.2022 Oblastní žebříček ASU Ano Ano
2022-04-2323.04.2022 Mistrovství oblasti na krátké trati KON Ano Ano
2022-04-3030.04.2022 Mistrovství oblasti ve sprintu UOL Ano Ano
2022-05-0707.05.2022 Oblastní žebříček TZL Ano Ano
Kategorie:
D12C     D14C     H12C     H14C    

D12C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
ASU 3
KON 4
UOL 5
TZL 6
1 Luterová Laura PLU1051 820.44 1. 209.09( 1)200.50( 2)209.29( 2)194.89( 4) 201.56( 1)183.73( 4)
2 Jordánová Nelly KSU1050 817.15 1. 181.32( 4) 202.75( 1)216.79( 1)195.15( 3) 197.61( 3)200.00( 1)
3 Tomášková Anna STE1051 788.64 1. 203.60( 2)195.43( 4) 203.97( 1)185.64( 4)185.37( 3)
4 Kubíčková Magdalena UOL1150 785.77 2. 187.31( 3)196.75( 3) 200.88( 2)200.83( 2)
5 Kopecká Tereza UOL1050 756.76 2. 177.52( 5)193.37( 5)173.92( 3) 189.75( 5)174.68( 5) 196.12( 2)
6 Kočiříková Lucie KON1161 574.44 4. 152.65( 7)152.82( 6)154.61( 4) 70.23(10) 114.36( 7)
7 Lipenská Jana Marie KON1191 553.84 5. 159.74( 6)128.22( 7)121.25( 7) 78.32( 9) 83.69( 9) 144.63( 5)
8 Rýznarová Berenika KSU1090 453.16 6. 118.58( 9)123.15( 8)127.12( 6) 84.31( 7)
9 Novotná Klára PLU1151 282.64 8. 125.37( 8) 90.86( 8) 66.41(11)
10 Fialová Andrea KON1061 229.23 5. 128.01( 5) 101.22( 8)
11 Václavková Amálie KON1079 193.02 6. 21.84( 9) 171.18( 6)
12 Vojčáková Anastázie ZLH1050 101.49 6. 101.49( 6)
13 Matyšková Stela PLU1150 80.10 8. 80.10( 8)

D14C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
ASU 3
KON 4
UOL 5
TZL 6
1 Otrubová Karolína PLU0888 839.02 1. 201.90( 1) 205.73( 1)222.35( 1)206.84( 1)204.10( 1)201.14( 2)
2 Hýblová Eliška JPV0952 794.26 1. 180.77( 5) 196.11( 3) 195.69( 3)199.09( 2)203.37( 1)
3 Pinkavová Eliška JPV0850 784.31 2. 175.75( 7) 194.55( 2)197.47( 2)196.80( 3)195.49( 3)
4 Štefková Michaela PLU0851 781.80 2. 201.28( 2)177.71( 4) 172.38( 5) 194.80( 4)193.65( 4)192.07( 5)
5 Reichlová Pavla KSU0888 754.92 2. 196.82( 3)198.16( 2)174.41( 4) 185.53( 6)
6 Tomanková Alice KSU0959 730.35 4. 180.40( 6)176.07( 5) 179.43( 6) 194.45( 4)
7 Gottwaldová Amálie STE0952 694.96 5. 141.48( 9) 171.98( 7)159.16( 6) 187.21( 5)176.61( 7)
8 Slezáková Vendula PLU0854 537.78 3. 181.26( 4)173.42( 6)183.10( 3)
9 Holzerová Natálie SSU0850 515.11 5. 164.10( 8)157.87( 8) 193.14( 5)
10 Soldánová Pavlína JPV0999 468.73 6. 148.13( 7)156.57( 7)164.03( 6)
11 Gottwaldová Anna JPV0950 377.52 8. 81.89( 8)136.12( 8)159.51( 8)
12 Zapletalová Anna KON0979 305.81 7. 141.93( 8) 163.88( 7)

H12C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
ASU 3
KON 4
UOL 5
TZL 6
1 Štábl Vít KSU1100 802.48 1. 191.65( 3) 201.55( 1)196.76( 3) 198.95( 2)197.02( 2)204.96( 1)
2 Koutný Ondřej JPV1001 799.49 1. 199.16( 2)199.01( 3)204.93( 1)193.51( 3) 196.39( 3)193.62( 3)
3 Čeřovský Filip KON1010 786.11 1. 209.19( 1)199.44( 2)176.06( 5) 201.42( 2)
4 Rozsíval Martin KON1022 707.39 4. 151.52( 5) 175.56( 4)172.06( 6)154.83( 5) 183.00( 4)176.77( 4)
5 Ryszkowski Ondřej SSU1001 701.55 4. 182.21( 4)150.63( 6) 178.33( 4)168.53( 4)172.48( 5)
6 Lutera Oliver PLU1001 612.44 1. 198.31( 2)207.54( 1)206.59( 1)
7 Vlček Antonín KSU1121 597.96 5. 138.53( 7)167.54( 5)121.49(12)103.00( 7) 170.40( 7)
8 Plachý Matyáš JPV1010 555.87 6. 141.97( 7)137.47(10) 135.65(10)140.78( 6)
9 Smýkal Lukáš KSU1101 532.60 6. 116.83( 8)140.19( 9)104.22( 6)171.36( 6)
10 Lipenský Jan František KON1131 383.49 7. 97.98( 8) 99.08( 9) 21.25(14) 0.00( 8) 125.61(11) 60.82( 7)
11 Marek Martin STE1100 307.56 6. 144.94( 6) 162.62( 7)
12 Profous Štěpán KSU1030 292.21 5. 0.00( 9) 0.00(10) 0.00( 9)138.84( 9)153.37( 5)
13 Ficek Eduard SSU1002 290.04 8. 131.11(11) 158.93( 8)
14 Zapletal David KON1111 267.41 8. 142.28( 8) 125.13(12)
15 Sekanina Marek ASU1010 78.11 13. 78.11(13)
16 Václavek Alois KON1132 28.69 13. 28.69(13)

H14C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
ASU 3
KON 4
UOL 5
TZL 6
1 Světnický Antonín STE0800 827.07 1. 201.69( 2) 200.00( 1) 205.70( 2)212.72( 1)206.14( 1)202.51( 2)
2 Matoušek Jan STE0909 793.89 1. 191.56( 3)184.72( 2) 207.49( 1)191.83( 3) 203.01( 1)
3 Paloncý Jan KSU0808 791.81 1. 206.75( 1) 191.66( 4)198.92( 2)194.48( 3)
4 Kožnárek Pavel PLU0902 675.21 3. 161.28( 4)167.46( 3)131.18( 6) 178.34( 7)168.13( 5)
5 Lipenský Matouš KON0830 640.73 5. 110.92( 7)176.58( 5)192.63( 5)160.60( 7)
6 Heiser Matěj SSU0900 565.93 3. 186.81( 3) 194.93( 3)184.19( 4)
7 Barták Petr UOL0805 527.58 4. 184.18( 4)149.54( 6)193.86( 4)
8 Suchánek Matyáš PLU0903 490.47 5. 104.91( 5)152.58( 5) 108.76(10)124.22(11)
9 Novotný Jakub PLU0804 416.66 6. 104.73( 6) 43.15( 9) 0.00( 9) 140.55( 8)128.23(10)
10 Máčala Antonín STE0811 345.76 2. 195.45( 2) 150.31( 8)
11 Kočiřík Antonín KON0818 343.41 4. 156.94( 4) 84.74( 8)101.73( 8)
12 Pánek Antonín SSU0901 337.56 5. 170.56( 5) 167.00( 6)
13 Kupilík Vít ASU0911 298.29 6. 118.41( 7)179.88( 6)
14 Frélich Matyáš PLU0901 249.12 9. 118.13( 9)130.99( 9)
15 Kubeš David PLU0800 82.33 11. 82.33(11)