Logo

Výsledky závodu: Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2022 - stav po 8 závodech

Datum:
01.04.2022
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2022-04-02 700202.04.2022 Mistrovství oblasti ve sprintu PBM Ano Ano
2022-04-09 700309.04.2022 Oblastní žebříček VBM Ano Ano
2022-04-23 700423.04.2022 Mistrovství oblasti na krátké trati KON Ano Ano
2022-04-30 700530.04.2022 Oblastní žebříček TBM Ano Ano
2022-05-14 700614.05.2022 Oblastní žebříček BBM Ano Ano
2022-05-21 668321.05.2022 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2022-05-28 700728.05.2022 Oblastní žebříček LBM Ano Ano
2022-06-11 700811.06.2022 Mistrovství oblasti na klasické trati ADA Ano Ano
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     H10N     H10     H12     H14     H16     H18    
Nahrávám data...

D10N (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
VBM 2
KON 3
TBM 4
BBM 5
ZBM 6
LBM 7
ADA 8
1 Kozáková Michaela TBM1552 752.75 1. 172.95( 2)200.00( 1)179.80( 4)200.00( 1)
2 Kroutilová Eliška TBM1361 746.52 1. 149.30( 4) 200.00( 1)197.22( 3)200.00( 1)
3 Hubíková Nela TBM1261 564.63 2. 175.96( 3)199.27( 2)189.40( 2)
4 Pala Tereza ZBM1552 529.70 2. 180.57( 3) 191.43( 2)157.70( 6)
5 Soběslavská Anna Marie PBM1351 429.88 1. 226.37( 1) 203.51( 1)
6 Chvátalová Žofie PBM1352 367.90 2. 193.06( 2) 174.84( 5)
7 Smítalová Meda ZBM1356 301.40 2. 181.76( 2) 59.36( 7) 60.28( P)
8 Skurczaková Alice ABM1353 279.14 4. 91.63( 4)187.51( 4)
9 Černá Vanesa PBM1251 246.71 2. 132.63( 6)114.08( 2)
10 Šímová Klaudie TBM1452 224.31 3. 114.57( 5)109.74( 3)
11 Pala Barbora ZBM1354 200.00 1. 200.00( 1)
12 Ramachová Anna PBM1350 177.29 3. 143.40( 5) 33.89( 3)
13 Šedivá Kristýna VBM1252 157.68 3. 157.68( 3)

D10 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
VBM 2
KON 3
TBM 4
BBM 5
ZBM 6
LBM 7
ADA 8
1 Šťastná Vendula TBM1384 1078.91 1. 122.96(10) 209.83( 1)216.18( 1)217.77( 1)213.94( 1)204.51( 1) 208.81( 1) 221.19( 1)
2 Marková Lucie ZBM1351 1007.88 1. 205.93( 1)204.57( 2)191.46( 3) 197.01( 2)196.83( 2)203.54( 2)195.64( 2) 174.57( 5)
3 Dohnalová Eliška ZBM1253 940.51 2. 181.85( 4)183.34( 4)192.36( 2)156.10( 9) 175.94( 5) 195.55( 3)187.41( 3)
4 Ptáčková Lucie TBM1372 917.22 3. 191.85( 3)185.60( 3)150.72(10) 173.63( 4)150.10( 6) 183.12( 4)183.02( 6)
5 Stašková Tereza PBM1257 911.81 2. 202.22( 2)171.51( 5)166.57( 8)185.22( 3) 90.66( 9) 186.29( 5)
6 Tomíčková Ivana TBM1364 855.27 3. 77.11( 9) 159.34( 8)189.23( 3)191.95( 3)182.56( 7)132.19( 9)
7 Kozáková Zuzana TBM1352 843.22 4. 177.96( 5)159.77( 7)173.55( 6)169.15( 6)162.79( 4)
8 Kurečková Zuzana TBM1377 823.06 4. 168.70( 7)159.96( 6)189.40( 4)173.63( 4) 131.37(10)
9 Doušková Daniela TBM1358 791.04 7. 161.30( 8) 171.40( 7)140.97(10) 0.00( 8) 140.62( 8)176.75( 8)136.31( 8)
10 Chaloupková Klára ZBM1260 790.63 5. 159.67( 8)164.24( 9) 158.65( 5)152.35( 6) 155.72( 6)
11 Pala Barbora ZBM1354 451.87 7. 161.11( 7) 148.34( 7)142.42(11)
12 Daňková Viktorie SBK1353 418.86 2. 51.89(10)175.57( 9)191.40( 2)
13 Šímová Klaudie TBM1452 401.19 7. 81.91(11)135.38( 7) 131.97(12) 51.93(12)
14 Mahovská Ivana TBM1254 377.43 4. 188.33( 5) 189.10( 4)
15 Smítalová Meda ZBM1356 205.26 10. 41.05( P)164.21(10)
16 Vedrová Anika TBM1351 182.04 4. 182.04( 4)
17 Kroutilová Eliška TBM1361 172.04 6. 172.04( 6)
18 Soběslavská Anna Marie PBM1351 160.37 9. 160.37( 9)
19 Šedivá Kristýna VBM1252 141.87 7. 141.87( 7)
20 Redlichová Kateřina RBK1351 108.67 11. 0.00(12) 108.67(11)

D12 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PBM 1
VBM 2
KON 3
TBM 4
BBM 5
ZBM 6
LBM 7
ADA 8
1 Coufalová Thea ZBM1050 B 1011.17 1. 204.19( 1)198.84( 2)206.14( 1)157.05( 8) 200.59( 1)201.41( 1)197.68( 3) 88.08(13)
2 Janíková Klára ZBM1057 B 1009.70 1. 195.29( 3) 205.97( 1)196.53( 3) 177.64( 5) 199.79( 2)198.99( 3)200.74( 2)204.21( 1)
3 Beránková Kamila ZBM1152 B 992.80 1. 194.71( 4)194.58( 4) 197.33( 2)201.54( 1)199.62( 3)199.60( 2)
4 Eliášová Viktorie TBM1052 B 982.39 2. 200.52( 2)195.19( 3)176.81( 7) 197.88( 3)195.61( 4)193.19( 4)
5 Broschová Alžběta RBK1151 B 964.47 1. 158.00(13) 192.60( 4)182.82( 4) 186.43( 5)201.58( 1)201.04( 2)
6 Jágrová Zuzana RBK1051 B 935.53 2. 175.74( 6)162.95(11) 189.04( 5)200.58( 2)156.63( 7) 164.08( 6) 175.42( 9)194.75( 3)
7 Schwabová Barbora TBM1188 B 867.69 4. 177.29( 5)189.37( 5)141.16(15) 155.87( 9)149.24( 8)141.36( 9) 195.92( 4)110.91(11)
8 Králová Marie PBM1153 B 858.92 6. 170.32( 9)128.27(17) 172.67( 9)176.53( 6)148.35( 9) 162.87( 7)176.53( 8)
9 Bašeová Jolana ZBM1051 B 843.74 5. 171.48( 8)169.64( 6)160.30(10) 158.28( 8)184.04( 5)
10 Vítková Kateřina PBM1152 842.11 7. 172.06( 7)165.21(10)173.98( 8)167.69( 7)100.13(17) 163.17(10)
11 Šímová Julie TBM1055 825.88 6. 167.82( 8)183.22( 6)147.17(10)145.30(11) 182.37( 6)139.39( 8)
12 Tomíčková Eliška TBM1054 819.97 4. 155.81(13)162.17(12) 190.95( 5)122.63(11) 188.41( 4)
13 La Carbonara Noemi TBM1156 796.17 5. 161.81(10)169.47( 7)149.16(13) 146.42(10) 169.31( 5)
14 Urválková Anna TBM1177 728.69 7. 156.39(12) 134.04(11)130.43(12) 134.23(10)163.08(11)140.95( 7)
15 Francová Hedvika TBM1079 495.98 6. 165.82( 9)158.26(11) 171.90( 6)
16 Fučíková Ema VBM1151 493.71 13. 133.94(15)151.48(14) 107.51(13)100.78(16)
17 Robotková Tereza PBM1150 490.42 12. 142.45(14) 66.14(18) 113.10(12)126.81(13) 41.92(14)
18 Ryglová Beáta TBM1158 481.92 6. 142.87(16)148.58(14) 35.52(14) 154.95( 6)
19 Průšová Zuzana TBM1161 472.41 7. 143.57(15)151.20(12) 177.64( 7)
20 Slavíková Anna PBM1156 427.40 12. 4.63(16) 86.23(18) 75.51(13)156.03(12)105.00(12)
21 Malá Lucie TBM1165 381.68 10. 160.45(11) 99.56(12) 121.67(10)
22 Smítalová Ester ZBM1056 276.45 13. 78.49(15) 55.29( P)142.67(13)
23 Michálková Adéla TBM1151 223.45 9. 90.59(16) 132.86( 9)
24 Krejčiříková Zuzana BBM1150 126.55 15. 11.71(18) 114.84(15)
25 Kadlecová Jolana BBM1052 118.54 14. 118.54(14)
26 Pařízková Eliška ZBM1150 113.05 14. 0.00(19) 90.44(14) 22.61( P) 0.00(15)
27 Jalová Kristýna RBK1150 107.70 14. 107.70(14)
28 Hustá Magdalena TBM1157 64.66 19. 64.66(19)
29 Chloupková Kristýna VBM1152 23.14 17. 18.99(17) 4.15(17)

D14 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PBM 1
VBM 2
KON 3
TBM 4
BBM 5
ZBM 6
LBM 7
ADA 8
1 Strýčková Barbora PBM0852 B 1022.75 1. 200.19( 1)189.51( 5) 200.90( 2)198.79( 2) 205.91( 1) 207.88( 1)207.87( 1)
2 Čechová Johana TBM0888 B 1002.97 1. 199.62( 3)200.67( 2)205.66( 1)197.67( 3)199.35( 2)
3 Ptáčková Julie TBM0980 B 983.54 1. 198.64( 4)201.60( 1)190.25( 5)203.54( 1)189.51( 5) 189.13( 5)
4 Marková Eva ZBM0954 B 980.21 2. 195.67( 5)197.73( 3)193.44( 3)188.04( 5) 194.74( 3) 183.53( 7) 198.63( 2)
5 Janíková Anna ZBM0862 B 947.14 3. 189.32( 6)184.25( 8) 191.61( 4)186.45( 6)164.55( 6) 186.26( 6)193.50( 3)
6 Rotková Veronika ZBM0854 B 945.68 3. 189.75( 4)180.68( 6)188.83( 4)192.31( 4) 194.11( 3)136.08( 8)
7 Fedrová Anežka RBK0853 B 917.05 2. 178.16( 8)185.25( 6) 177.81(10) 198.00( 2)177.83( 4)
8 Kočová Klára ZBM0850 B 898.60 1. 200.19( 1)181.53( 9)177.56( 7)182.43( 7)156.89( 9) 156.88( 6)
9 Jágrová Aneta RBK0951 B 887.41 5. 184.24( 7)184.94( 7)146.95(12) 178.93( 9)155.50(10) 169.99( 8)169.31( 5)
10 Coufalová Rea ZBM0953 852.98 4. 173.22( 9)152.25(12)156.58( 9)179.85( 8)132.54(11) 191.08( 4)125.35(12)
11 Skřivanková Anna TBM0853 765.68 7. 164.75(11)160.54(11)147.90(11) 164.37( 7) 128.12( 9)
12 Stašková Sofie PBM0952 620.04 10. 172.66(10)132.49(16) 42.29(18) 134.26(11) 53.53(13)127.10(11)
13 Kučerová Tereza ZBM0957 614.54 7. 107.58(15)137.76(14) 105.23(14) 122.91( P) 141.06( 7)
14 Peňázová Charlotte ZBM0860 602.68 13. 148.76(13) 96.86(15)115.59(13) 120.54( P) 120.93(13)
15 Stratilová Barbora PBM0953 587.51 2. 58.10(17)131.43(12) 150.98( 2)157.24( 9) 89.76(14)
16 Mudráková Natálie TBM0953 530.58 10. 156.28(13) 123.12(14) 79.31(15) 46.22(12) 125.65(10)
17 Horká Kateřina TBM0856 476.05 8. 160.24(12) 152.17(10) 163.64( 8)
18 Ryglová Adéla TBM0857 355.37 8. 179.44(10)175.93( 8)
19 Beránková Julie ZBM0956 331.96 3. 148.94(14) 92.74(19) 0.00(19) 68.81(16) 0.00(13) 0.00( 3) 21.47(15)
20 Mahovská Hana TBM0951 317.97 11. 108.94(18)129.91(13) 79.12(11)
21 Blažíčková Eliška ZBM0962 313.03 10. 123.27(17) 62.61( P) 127.15(10)
22 Vrbková Adéla TBM0851 298.83 12. 132.72(15) 90.88(16) 75.23(12)
23 Finstrlová Denisa ZBM0951 200.00 1. 200.00( 1)
24 Kutscherauerová Ella BBM0850 41.16 14. 41.16(14)

D16 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PBM 1
VBM 2
KON 3
TBM 4
BBM 5
ZBM 6
LBM 7
ADA 8
1 Finstrlová Lucie ZBM0651 B 474.66 1. 98.68( 2)119.09( 1) 99.76( 2) 100.00( 1) 57.13( 3)
2 Kubáňová Tereza TBM0756 B 454.83 1. 78.18( 6) 87.57( 4) 93.71( 2) 82.98( 5)100.00( 1) 90.57( 2)
3 Mynářová Markéta ZBM0657 B 420.78 2. 87.30( 4) 92.57( 2) 91.33( 3) 77.09( 6) 72.49( 2)
4 Dobrovolná Anna TBM0758 B 308.13 1. 114.95( 1) 93.18( 3) 100.00( 1)
5 Taslerová Martina ABM0757 293.24 3. 86.45( 4) 63.62( 9) 92.64( 3) 50.53( 4)
6 Ryšavá Viktorie TBM0760 256.69 3. 91.59( 3) 88.35( 3) 76.75( 3)
7 Karafiátová Eliška ABM0752 242.12 1. 58.45( 6) 83.67( 4) 100.00( 1)
8 Barnatová Magda ZBM0653 196.24 5. 83.33( 5) 73.66( 7) 39.25( P)
9 Hiklová Eva ZBM0755 167.82 5. 59.07( 7) 3.57( 7) 80.02( 5) 25.16(11)
10 Šujanová Berenika RBK0752 166.18 2. 28.00( 6) 97.51( 2) 40.67( 2)
11 Florianová Adéla ZBM0754 124.78 4. 32.50(10) 24.96( P) 67.32( 4)
12 Kendrová Tereza PBM0652 109.73 1. 109.73( 1)
13 Palátová Renáta ABM0655 109.48 5. 73.13( 8) 36.35( 5)
14 Myšková Ema TBM0759 107.06 1. 107.06( 1)
15 Vernerová Hana TBM0780 66.87 5. 66.87( 5) 0.00(12)

D18 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PBM 1
VBM 2
KON 3
TBM 4
BBM 5
ZBM 6
LBM 7
ADA 8
1 Mikulová Klára TBM0553 B 100.00 1. 100.00( 1)
1 Vrbková Magdalena RBK0454 B 100.00 1. 100.00( 1)

H10N (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
VBM 2
KON 3
TBM 4
BBM 5
ZBM 6
LBM 7
ADA 8
1 Báňa Patrik PBM1401 765.78 1. 186.80( 3)200.00( 1) 191.77( 4)187.21( 2)
2 Stachoň Ondřej ZBM1404 649.06 1. 156.38( 3) 200.00( 1)129.81( P) 162.87( 4)
3 Denemarek Albert PBM1306 541.21 1. 157.03( 3)200.00( 1) 184.18( 3)
4 Papež Marek ZBM1502 506.56 1. 101.31( P)205.25( 1)200.00( 1)
5 Vaculín Vilém TBM1305 395.49 1. 195.49( 2)200.00( 1)
6 Svirák Timotej TBM1411 377.76 2. 194.55( 2) 183.21( 2)
7 Chloupek Filip VBM1301 367.91 1. 200.00( 1) 167.91( 3)
8 Bárta Zbyněk RBK1301 355.93 2. 193.60( 2) 162.33( 5)
9 Nováček Kryštof ZBM1207 253.09 2. 50.62( P)202.47( 2)
10 Jalový Kryštof RBK1401 192.28 3. 192.28( 3)
11 Trávníček Alex BBM1201 191.08 5. 59.69( 5) 131.39( 5)
12 Eschler Martin UBM1402 122.12 4. 122.12( 4)
13 Stehlík Šimon ABM1301 116.14 6. 116.14( 6)

H10 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PBM 1
VBM 2
KON 3
TBM 4
BBM 5
ZBM 6
LBM 7
ADA 8
1 Sedláček Martin TBM1212 1006.82 1. 200.00( 1)200.00( 1) 199.23( 2)211.80( 1) 195.79( 3)
2 Vítek Vojtěch PBM1310 997.38 1. 181.60( 2)179.07( 2) 200.00( 1)204.24( 1)211.54( 2)200.00( 1)
3 Paul Radim ZBM1206 834.19 1. 159.72( 3)160.01( 5)176.67( 3)137.79( 2) 200.00( 1)
4 Stachoň Štěpán ZBM1212 790.09 3. 156.28( 4)154.48( 3) 139.81( 5)158.02( P) 181.50( 3)
5 Smítal Vendelín ZBM1203 738.51 1. 186.46( 2)196.53( 3) 147.70( P)207.82( 1)
6 Janík Jan UBM1301 538.87 3. 179.00( 3)107.91( 4) 79.48( 5) 81.02( 7) 86.47( 7) 84.47( 6)
7 Cicvárek Lukáš ZBM1305 419.44 4. 166.77( 4)168.78( 4) 83.89( P)
8 Vaculín Vilém TBM1305 344.28 2. 150.90( 4)193.38( 2)
9 Svirák Timotej TBM1411 262.97 4. 122.14( 5)140.83( 4)
10 Urban Mio SBK1414 247.31 4. 140.72( 4) 106.59( 6)
11 Hájek Vojtěch TBM1201 196.39 2. 196.39( 2)
12 Stachoň Ondřej ZBM1404 149.89 5. 119.91( 5) 29.98( P)
13 Podhrázský David PBM1304 138.10 6. 138.10( 6)
14 Eschler Martin UBM1402 77.36 3. 77.36( 3)

H12 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PBM 1
VBM 2
KON 3
TBM 4
BBM 5
ZBM 6
LBM 7
ADA 8
1 Hikl Martin ZBM1104 B 1025.81 1. 201.45( 2)205.51( 1)207.46( 1)206.23( 1) 205.16( P)
2 Koča František ZBM1100 B 1017.50 1. 202.23( 1)201.06( 2)198.13( 2) 200.90( 2) 203.19( 1)201.94( 1) 209.08( 1)
3 Bárta Ladislav RBK1101 B 948.22 2. 179.17( 6) 192.87( 3)173.76( 4) 197.73( 3)196.23( 2)182.22( 3)
4 Kubáň Patrik TBM1001 B 945.00 3. 190.60( 4)193.44( 3)171.48( 5)171.14( 7) 130.87(11) 197.20( 4)192.28( 3)
5 Kozák Vojtěch TBM1101 B 940.45 2. 196.32( 3) 194.41( 3)187.68( 4)153.33( 8) 208.71( 2)
6 Svoboda Adam PBM1001 B 851.85 5. 178.58( 7)167.65( 5)153.04( 8) 172.80( 6)171.73( 5)151.83( 9) 161.09( 5)101.33( 8)
7 Kyncl Ondřej ZBM1003 B 794.88 4. 167.15( 9) 85.78(16)168.03( 8) 187.44( 6)186.48( 4)
8 Verner Jan TBM1114 B 711.26 7. 161.54( 7)151.21( 9)123.74(12)139.88( 9)100.57(13) 134.89( 8)
9 Svirák Samuel TBM1125 701.82 1. 159.24(10)197.04( 3) 211.49( 1)134.05( 6)
10 Hájek Vojtěch TBM1201 690.91 5. 171.68( 8) 169.74( 6)184.36( 5)165.13( 6)
11 Šicha Matěj ZBM1002 679.63 2. 183.51( 5) 160.42( 9)199.77( 2)135.93( P)
12 Báňa Martin PBM1102 648.36 6. 144.46(10)110.87(13)138.11(10) 148.66( 6)106.26( 7)
13 Stene Oskar TBM1107 536.79 4. 191.10( 4)178.47( 4) 167.22( 8)
14 Eliášek Jakub LBM1101 471.18 7. 157.62( 8)158.50( 7) 108.61(12) 46.45(10)
15 Skřivanek František TBM1108 426.65 9. 17.94(10)114.86( 9)107.26(15) 131.52(11) 55.07( 9)
16 Urban Jan SBK1234 406.54 5. 109.31(14) 104.42(13)192.81( 5)
17 Hübner Václav TBM1112 402.63 10. 128.97(11)131.49(11) 142.17(10)
18 Wandrol Šimon ABM1002 359.82 2. 200.33( 2) 159.49( 5)
19 Sedláček Martin TBM1212 350.36 4. 181.63( 7) 168.73( 4)
20 Tlustoš Dominik ZBM1103 335.19 7. 119.86(13) 67.04( P)148.29( 7)
21 Kopáč František ZBM1105 280.90 7. 63.08(17) 161.64( 7) 56.18( P)
22 Hustý Matyáš TBM1029 165.99 6. 165.99( 6)
23 Linhart Vojtěch XBM1101 130.45 12. 130.45(12)
24 Franc Jáchym TBM1110 127.30 12. 127.30(12)
25 Ondra Vít UBM1002 100.35 14. 100.35(14)
26 Široký Jakub BBM1000 84.16 10. 84.16(10)
27 Daněk František SBK1010 13.47 9. 0.00(14) 0.00(14) 13.47( 9) 0.00(12)

H14 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PBM 1
VBM 2
KON 3
TBM 4
BBM 5
ZBM 6
LBM 7
ADA 8
1 Bulička Martin ZBM0807 B 1045.21 1. 202.37( 2)214.83( 1)212.93( 1)209.73( 1) 205.35( 1)
2 Štěpánek Ondřej TBM0809 B 1015.47 1. 207.16( 1)183.54( 5)203.22( 2)205.64( 2) 215.91( 1)
3 Navrátil Jakub TBM0811 B 974.45 1. 182.44( 7)195.93( 2) 184.63( 3)209.85( 1) 201.60( 2)
4 Doušek Vilém TBM0904 B 961.50 2. 187.23( 5)189.24( 3)183.85( 3) 166.27( 5) 190.91( 3) 193.05( 3)201.07( 2)
5 Toman Matěj LBM0909 B 902.52 3. 190.47( 3)184.42( 4)183.18( 5) 170.40( 5)174.05( 5)
6 Eliášek Patrik LBM0801 B 760.95 7. 150.00(12)161.01( 8)170.43( 7) 169.87( 8) 109.64( 9)
7 Dohnal František ZBM0811 B 753.20 1. 164.21(10)113.20(12) 132.73(10) 53.49(13) 200.00( 1)129.33( 9)126.93( 8)
8 Franc Kryštof TBM0817 B 721.18 2. 181.98( 8) 159.68( 8)180.28( 4)199.24( 2)
9 Malý Matyáš TBM0910 693.80 3. 182.90( 6)180.16( 6)147.72( 9) 183.02( 3)
10 Kroutil Tadeáš TBM0928 691.01 7. 139.03(13)145.31( 9) 88.09(12) 131.51(10) 137.04( 8)138.12( 7)
11 Svirák Benjamin TBM0915 682.68 4. 161.14( 7) 124.18( 8)120.68(11) 188.67( 4) 88.01(11)
12 Svoboda Jakub PBM0901 624.65 2. 109.70(13) 57.38(11) 106.36(12)185.68( 2)165.53( 6)
13 Kresta Tomáš TBM0908 578.55 7. 158.34(11) 0.00(14) 95.90( 9)100.31(13) 152.74( 7) 71.26(13)
14 Hájek Štěpán TBM0804 555.47 4. 188.93( 4) 183.55( 4) 182.99( 6)
15 Florian Radek ZBM0905 409.76 10. 94.94(10) 81.95( P)126.82(10)106.05(10)
16 Cicvárek Martin ZBM0801 403.58 6. 141.75( 6)181.11( 7) 80.72( P)
17 Mynář Petr ZBM0907 394.04 6. 165.31( 9) 78.81( P) 149.92( 6)
18 Václavek Petr ZBM0916 376.16 10. 134.17(10) 94.57(11) 75.23( P) 72.19(12)
19 Zřídkaveselý Martin PBM0808 363.34 4. 184.83( 5) 178.51( 4)
20 Denemarek Max PBM0800 362.65 4. 174.87( 9) 187.78( 4)
21 Mikula Marek TBM0902 305.87 6. 133.92(11)171.95( 6)
22 Popovič Jan ZBM0913 159.54 7. 127.63( 7) 31.91( P)

H16 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PBM 1
VBM 2
KON 3
TBM 4
BBM 5
ZBM 6
LBM 7
ADA 8
1 Finstrle Filip ZBM0702 B 425.84 2. 62.13( 7) 88.45( 3) 91.31( 2)100.78( 2) 83.17( 3)
2 Marek Filip ZBM0706 B 410.00 2. 100.16( 2) 88.09( 4) 96.54( 4) 68.11( 2) 57.10( 6)
3 Eliáš Vojtěch TBM0604 B 380.52 1. 88.97( 4)102.17( 2)101.54( 1) 87.84( 5)
4 Petrášek Eduard ZBM0609 B 376.97 1. 99.79( 2)100.00( 1) 95.18( 4) 82.00( 5)
5 Komenda Jakub PBM0712 B 277.37 3. 98.74( 3) 95.60( 3) 83.03( 4)
6 Lasota Jan ZBM0603 251.75 3. 85.91( 5) 67.16( 5) 98.68( 3)
7 Mudrák Daniel TBM0629 215.57 1. 103.63( 1) 111.94( 1)
8 Kroutil Jošt TBM0712 207.21 3. 20.09( 9) 49.10( 6) 42.10( 3) 42.96( 9) 40.25( 3) 32.80( 9)
9 Koča Vojtěch ZBM0602 205.99 1. 101.10( 1) 104.89( 2)
10 Dvořák David RBK0702 184.30 4. 41.51( 7) 56.48( 8) 37.27( 4) 49.04( 7)
11 Milichovský Marek ZBM0715 140.66 5. 63.52( 5) 28.13( P) 49.01( 8)
12 Richter Rudolf ADA0601 125.19 6. 62.95( 6) 62.24( 6)
13 Syrový Tomáš ZBM0618 125.00 1. 25.00( P)100.00( 1)
14 Hanousek Prokop TBM0613 109.38 1. 109.38( 1)
15 Salajka Michal LBM0701 81.55 6. 81.55( 6)
16 Svirák Jonatan TBM0608 64.38 7. 64.38( 7)
17 Pazdziora Tomáš PBM0701 51.92 8. 36.22( 8) 0.00( 8) 15.70(10)
18 Václavek Jan ZBM0614 47.54 7. 38.03( 7) 9.51( P) 0.00(10)
19 Šťastný Kristián UBM0606 12.09 10. 12.09(10)

H18 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PBM 1
VBM 2
KON 3
TBM 4
BBM 5
ZBM 6
LBM 7
ADA 8
1 Rada Štěpán ABM0404 B 496.76 1. 96.76( 3) 85.08( 4) 100.00( 1)100.00( 1) 93.32( 3) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Doušek Tomáš TBM0401 B 362.81 1. 92.38( 5) 86.86( 3) 100.00( 1) 83.57( 2)
3 Dvořáček Michal ZBM0513 361.95 2. 94.46( 4) 97.80( 2) 71.63( 3) 98.06( 2)
4 Zelený Vladan ZBM0405 317.50 1. 59.68( 6) 22.26( 2) 66.09( 4) 34.31( 4)100.00( 1) 57.42( 3)
5 Racek Josef ZBM0400 269.19 2. 101.24( 2) 87.41( 2) 80.54( 2)
6 Kasza Tomáš PBM0512 102.01 1. 102.01( 1)
7 Ehl Ondřej TBM0404 100.00 1. 100.00( 1)
8 Kycl Michal LBM0500 37.54 2. 37.54( 2)