Logo

Výsledky závodu: OLM Opava 2022 - stav po 5 závodech

Datum:
01.04.2022
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2022-04-1212.04.2022 OLM Opava 1. závod AOP Ano Ano
2022-04-1919.04.2022 OLM Opava 2. závod AOP, OOP Ano Ano
2022-04-2626.04.2022 OLM Opava 3. závod AOP Ano Ano
2022-05-0404.05.2022 OLM Opava 4. závod AOP Ano Ano
2022-05-1111.05.2022 OLM Opava 5. závod AOP Ano Ano
2022-05-1818.05.2022 OLM Opava 6. závod AOP Ne Ne
2022-05-2525.05.2022 OLM Opava 7. závod AOP, SOP Ne Ne
2022-06-0101.06.2022 OLM Opava 8. závod AOP Ne Ne
2022-06-0808.06.2022 OLM Opava 9. závod AOP Ne Ne
2022-06-1515.06.2022 OLM Opava 10. závod AOP, KRN Ne Ne
2022-06-2222.06.2022 OLM Opava 11. závod AOP Ne Ne
2022-06-2929.06.2022 OLM Opava 12. závod AOP Ne Ne
2022-08-3131.08.2022 OLM Opava 13. závod AOP, OOP Ne Ne
2022-09-0707.09.2022 OLM Opava 14. závod AOP Ne Ne
2022-09-1414.09.2022 OLM Opava 15. závod AOP Ne Ne
2022-09-2121.09.2022 OLM Opava 16. závod AOP Ne Ne
2022-09-2828.09.2022 OLM Opava 17. závod AOP Ne Ne
Kategorie:
D     D10     D12-14     H     H10     H12-14     H16-20     T    

D (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP+OOP 2
AOP 3
AOP 4
AOP 5
1 Hájková Petra KYL9350 301.81 1. 94.08( 3) 100.00( 1)107.73( 1)
2 Librová Lucie AOP8050 299.78 1. 107.65( 1) 85.54( 2) 106.59( 2)
3 Podmolová Vendula AOP8252 227.61 4. 81.06( 6) 68.18( 5) 50.88( 6) 78.37( 4)
4 Rychlá Pavlína KRN8559 196.01 1. 100.00( 1) 96.01( 3)
5 Kostková Jana AOP7151 185.66 2. 89.40( 4) 96.26( 2)
6 Glabazňová Jana AOP6151 171.63 2. 46.23( 8) 48.10( 2) 59.42( 5) 64.11( 6)
7 Horáčková Vladimíra MOV7750 163.46 3. 83.84( 5) 79.62( 3)
8 Hájková Iveta KYL6350 130.09 4. 75.01( 4) 55.08( 7)
9 Gallo Natálie AOP0652 107.97 1. 107.97( 1)
10 Rychlá Karolína AOP0757 98.28 2. 98.28( 2)
11 Salich Radomír AOP7603 85.44 3. 85.44( 3)
12 Válková Zuzana SOP8852 79.77 4. 79.77( 4)
13 Pachmannová Hana AOP7252 72.36 5. 72.36( 5)
14 Holinková Milada KRN5950 62.46 7. 62.46( 7)
15 Fukalová Radmila AOV7051 48.04 8. 20.44( 9) 27.60( 8)
16 Fukalová Martina AOV9550 27.85 7. 27.85( 7)
17 Štrajtová Zuzana UOL6452 27.27 8. 27.27( 8)

D10 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP+OOP 2
AOP 3
AOP 4
AOP 5
1 Laifertová Rút AOP1153 400.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)
2 Drozd František AOP1309 187.62 2. 187.62( 2)
3 Hudečková Vanda AOP1551 182.78 3. 182.78( 3)

D12-14 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP+OOP 2
AOP 3
AOP 4
AOP 5
1 Klöslová Sofie AOP0854 600.00 1. 200.00( 1) 200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1)
2 Bokišová Johana AOP1051 382.04 2. 183.66( 2)198.38( 2)
3 Kotůlková Dorota AOP1150 179.45 3. 179.45( 3)
4 Pachmannová Iva AOP0852 175.75 4. 175.75( 4)

H (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP+OOP 2
AOP 3
AOP 4
AOP 5
1 Hadač Miroslav AOP6501 311.62 1. 94.65( 3) 107.12( 2)103.34( 1)101.16( 2) 90.47( 4)
2 Kovalčík Tomáš AOP7301 309.07 1. 97.51( 2)108.56( 1) 93.72( 3) 103.00( 2)
3 Bencúr Juraj AOP7700 296.22 1. 88.80( 4) 102.94( 2) 77.56( 6) 104.48( 1)
4 Rychlý Pavel KRN8505 216.32 1. 107.84( 1) 108.48( 1)
5 Holas Tomáš AOP7802 176.84 3. 84.32( 3) 92.52( 3)
6 Černohorský Martin AOP7500 147.31 5. 83.62( 5) 63.69( 5)
7 Gros Petr OOP7700 127.92 3. 90.36( 3) 37.56( 7)
8 Lichý Ondřej SOP8802 114.31 5. 54.04( 5) 60.27( 7)
9 Schuster Martin AOP6502 85.45 4. 85.45( 4)
10 Adámek Libor ABM6707 74.58 4. 74.58( 4)
11 Jurčák Karel SOP5101 73.72 4. 49.45( 4) 24.27( 9)
12 Sukeník Mojmír KRN5202 66.71 7. 17.68( 7) 0.00( 8) 28.60(11) 20.43(10)
13 Liber Vlastimil AOP6402 63.49 6. 5.45( 7) 11.67( 6) 46.37( 6)
14 Kohoutek Milan MOV6300 63.20 7. 0.00( 7) 59.52( 9) 3.68(11)
15 Zajíc Josef LOV7601 61.09 5. 61.09( 5)
16 Šrajer Jan OOP5601 60.18 8. 60.18( 8)
17 Moravec Stanislav SOP5801 56.11 10. 56.11(10)
18 Salich Radomír AOP7603 36.05 5. 36.05( 5)
19 Peřinka Jan AOP6301 33.76 8. 33.76( 8)
20 Sklenář Miroslav AOP6302 33.27 6. 33.27( 6)
21 Hudeczek Radek oop8000 20.11 6. 20.11( 6)
22 Volný Jiří SOP5601 18.93 8. 8.04( 8) 10.89(12) 0.00(12)

H10 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP+OOP 2
AOP 3
AOP 4
AOP 5
1 Podmol Ondřej AOP1300 600.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)
2 Kerlin Vojtěch AOP1306 367.46 2. 190.47( 3)176.99( 2)
3 Podmol Vít AOP1501 325.68 3. 167.18( 8)158.50( 3)
4 Rychlý Jakub KRN1500 263.82 2. 92.45( 2) 171.37( 7)
5 Rinka Vojtěch AOP1202 218.63 1. 218.63( 1)
6 Drozd František AOP1309 200.00 1. 200.00( 1)
7 Špiller Vojtěch AOP1003 190.89 2. 190.89( 2)
8 Laifert Hugo AOP1308 190.47 3. 190.47( 3)
9 Laifert Viktor AOP1307 190.22 5. 190.22( 5)
10 Válka Jan SOP1701 182.18 6. 182.18( 6)
11 Kohoutek Jakub AOP0908 141.96 9. 141.96( 9)
12 Strouhal Matěj AOP1305 99.30 4. 99.30( 4)
13 Hudeczek Benjamín Teodor oop1501 73.08 2. 73.08( 2)
14 Liber Tomáš AOP1302 44.34 3. 44.34( 3)

H12-14 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP+OOP 2
AOP 3
AOP 4
AOP 5
1 Liber Václav AOP1000 600.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)
2 Slaný David aop0907 584.77 1. 115.68( 2) 172.85( 2)200.00( 1)211.92( 1)
3 Kotůlek Vít AOP1301 194.97 2. 194.97( 2)
4 Rinka Vojtěch AOP1202 193.12 3. 193.12( 3)
5 Bokiš Matěj AOP1303 184.40 4. 184.40( 4)
6 Liber Tomáš AOP1302 153.40 5. 153.40( 5)
7 Kovalčík Petr AOP0901 145.59 2. 145.59( 2)
8 Ševčík Břetislav OOP5001 140.21 3. 140.21( 3)
9 Špiller Vojtěch AOP1003 133.88 6. 133.88( 6)
10 Podmol Ondřej AOP1300 79.76 3. 79.76( 3)

H16-20 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP+OOP 2
AOP 3
AOP 4
AOP 5
1 Klösel Samuel AOP0504 301.06 1. 93.71( 2) 101.06( 2) 97.65( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Klapetek Václav AOP0503 281.18 2. 87.80( 4) 84.55( 5) 96.10( 3) 84.48( 3) 97.28( 2)
3 Holas Štěpán AOP0900 196.11 1. 100.00( 1) 96.11( 3)
4 Čech Viktor AOP0801 195.12 1. 92.29( 3)102.83( 1)
5 Kovalčík Petr AOP0901 191.98 1. 91.98( 4)100.00( 1)
6 Grabovský Adam AOP0603 99.49 3. 32.15( 5) 67.34( 3)
7 Schuster Martin AOP6502 85.32 2. 85.32( 2)
8 Liber Václav aop1000 74.17 6. 74.17( 6)
9 Podmol Ondřej AOP1300 67.29 4. 67.29( 4)
10 Černohorský Jan AOP0704 65.92 4. 65.92( 4)

T (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP+OOP 2
AOP 3
AOP 4
AOP 5
1 Ševčík Břetislav OOP5001 100.00 1. 100.00( 1)
2 Rychlý Pavel KRN8505 68.69 2. 68.69( 2)