Logo

Výsledky závodu: 2. závod Žaket Pražský pohár žactva - DsM

Datum:
18.05.2022
Místo konání:
Praha 9-Kbely, Centrální park, skautská klubovna
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Prales Kbely, 1:4000, stav: květen 2022, autor: Radim Ondráček
Ředitel závodu:
Zurynková Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Fantová Libuše - R1
Stavitel tratí:
Ondráček Radim - R2
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     H10F     H10     H12     H14     T1     T2     TF     Z1 (HDR)    
Nahrávám data...

D10 2.50 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 14:16
2. Maroušková Julie DKP1256 Oddíl OB Kotlářka 19:00 + 4:44
3. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 19:52 + 5:36
4. Izdná Helena DKP1351 Oddíl OB Kotlářka 20:12 + 5:56
5. Jelínková Alžběta ROZ1250 OK Roztoky 21:42 + 7:26
6. Súkupová Anita PGP1352 SK Praga 22:00 + 7:44
7. Sedláková Helena DKP1352 Oddíl OB Kotlářka 22:32 + 8:16
8. Janečková Eliška DKP1453 Oddíl OB Kotlářka 22:58 + 8:42
9. Reichelová Šárka VSP1250 USK Praha 24:03 + 9:47
10. Faltusová Julie DKP1260 Oddíl OB Kotlářka 24:25 + 10:09
11. Hančová Alice TAP1257 KOB Tretra Praha 24:58 + 10:42
12. Sýkorová Žofie ROZ1252 OK Roztoky 29:41 + 15:25
13. Drvotová Klára DLP1452 OOB TJ Dukla Praha 31:21 + 17:05
14. Košárková Aneta PGP1255 SK Praga 33:01 + 18:45
15. Korbasová Dominika DLP1352 OOB TJ Dukla Praha 33:21 + 19:05
16. Korbasová Veronika DLP1351 OOB TJ Dukla Praha 35:15 + 20:59
17. Němečková Matylda DLP1350 OOB TJ Dukla Praha 35:28 + 21:12
18. Hudíková Michaela DLP1451 OOB TJ Dukla Praha 37:15 + 22:59
19. Slavíčková Stella DLP1450 OOB TJ Dukla Praha 39:20 + 25:04
20. Evanová Anna Lydie DKP1261 Oddíl OB Kotlářka 44:05 + 29:49
21. Litschmannová Barbora PGP1451 SK Praga 51:31 + 37:15
Nýdrle Adina DLP1353 OOB TJ Dukla Praha DISK

D10F 1.80 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grande Ema PGP1251 SK Praga 12:34
2. Finco Veronica Grace PVP1150 VSK Přírodní vědy Praha 15:02 + 2:28
3. Kůdelová Nela TAP1255 KOB Tretra Praha 20:11 + 7:37
4. Petržílková Nela 0330001 Nela 22:33 + 9:59

D12 3.20 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 18:19
2. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 18:27 + 0:08
3. Öner Eda VSP1154 USK Praha 18:31 + 0:12
4. Řepková Anna PGP1052 SK Praga 18:49 + 0:30
5. Hrušková Gabriela PGP1150 SK Praga 19:11 + 0:52
6. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 19:20 + 1:01
7. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 19:29 + 1:10
8. Rypáčková Šárka TAP1155 KOB Tretra Praha 20:04 + 1:45
9. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 20:07 + 1:48
10. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 20:11 + 1:52
11. Dobyášová Adéla KAM1051 OK Kamenice 20:31 + 2:12
12. Mrázková Berta PGP1155 SK Praga 20:47 + 2:28
13. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 21:06 + 2:47
14. Súkupová Sára PGP1151 SK Praga 21:24 + 3:05
15. Brotánková Klára ROU1151 SKOB Roudnice nad Labem 21:34 + 3:15
16. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 21:51 + 3:32
17. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 22:48 + 4:29
18. Starostová Lucie PGP1055 SK Praga 23:13 + 4:54
19. Tomešová Evelína DKP1168 Oddíl OB Kotlářka 24:34 + 6:15
20. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 25:02 + 6:43
21. Moudrá Marie DKP1062 Oddíl OB Kotlářka 25:32 + 7:13
22. Havlíková Zuzana DKP1167 Oddíl OB Kotlářka 26:08 + 7:49
23. Šňupárková Barborka PGP1152 SK Praga 26:18 + 7:59
24. Juhaszová Tereza ROZ1151 OK Roztoky 27:52 + 9:33
25. Tarešová Sofie DKP1165 Oddíl OB Kotlářka 28:58 + 10:39
26. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 29:04 + 10:45
27. Váchová Soňa MFP1050 Matfyz Praha 30:07 + 11:48
28. Hrzinová Adéla DKP1254 Oddíl OB Kotlářka 30:09 + 11:50
29. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 30:11 + 11:52
30. Rybecká Eliška ROZ1152 OK Roztoky 31:33 + 13:14
31. Všetečková Dora PGP1060 SK Praga 32:46 + 14:27
32. Břešťanová Karla DKP1169 Oddíl OB Kotlářka 33:31 + 15:12
33. Havlíková Tereza DKP1166 Oddíl OB Kotlářka 34:26 + 16:07
34. Uhlíková Augustina DKP1056 Oddíl OB Kotlářka 34:42 + 16:23
35. Rafaelová Ema DKP1162 Oddíl OB Kotlářka 38:00 + 19:41
36. Topičová Laura LOU1152 SK Moravan Louňovice 41:34 + 23:15
37. Kroupová Marie KPY1150 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:51 + 35:32
38. Beranová Michaela DKP1170 Oddíl OB Kotlářka 54:42 + 36:23

D14 3.90 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 21:45
2. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 22:29 + 0:44
3. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 23:09 + 1:24
4. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 23:37 + 1:52
5. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 24:25 + 2:40
6. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 24:41 + 2:56
7. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 25:25 + 3:40
8. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 25:26 + 3:41
9. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 27:15 + 5:30
10. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 28:42 + 6:57
11. Tomášková Ines PGP0960 SK Praga 29:39 + 7:54
12. Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 29:51 + 8:06
13. Schuhmeierová Alena ROZ0952 OK Roztoky 31:15 + 9:30
14. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 31:27 + 9:42
15. Líznerová Anna LOU0855 SK Moravan Louňovice 31:54 + 10:09
16. Levrincová Klára TAP0854 KOB Tretra Praha 32:10 + 10:25
17. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 32:43 + 10:58
18. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 33:06 + 11:21
19. Kollmannová Zdeňka LBE0851 TJ Lokomotiva Beroun 34:35 + 12:50
20. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 34:52 + 13:07
21. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 35:47 + 14:02
22. Reichelová Helena VSP0856 USK Praha 39:21 + 17:36
23. Tomášková Linda PGP0961 SK Praga 40:40 + 18:55
24. Žambochová Anežka PGP0962 SK Praga 41:28 + 19:43
25. Kuglerová Anna ROZ0956 OK Roztoky 43:18 + 21:33
26. Čelikovská Kateřina ROZ0950 OK Roztoky 45:05 + 23:20
27. Vladařová Anna PGP0958 SK Praga 45:41 + 23:56
28. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 48:38 + 26:53
29. Axon Amelie TAP0959 KOB Tretra Praha 50:43 + 28:58
30. Bednářová Štěpánka TAP0862 KOB Tretra Praha 53:21 + 31:36

H10F 1.80 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brotánek Jan ROU1401 SKOB Roudnice nad Labem 12:57
2. Růžička Vojtěch DKP1307 Oddíl OB Kotlářka 13:18 + 0:21
3. Baxa Daniel LBE1400 TJ Lokomotiva Beroun 18:06 + 5:09
4. Šťovíček Filip DKP1207 Oddíl OB Kotlářka 18:28 + 5:31
5. Valenta Ondřej DKP1402 Oddíl OB Kotlářka 18:43 + 5:46
6. Faltus Jan DKP1507 Oddíl OB Kotlářka 20:29 + 7:32
7. Šimek Přemysl LME1400 SK Los Mělník 26:57 + 14:00
8. Kalina Oskar SPC1502 SPORTICUS team 30:41 + 17:44
Kolár Marek DKP1306 Oddíl OB Kotlářka DISK

H10 2.50 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Tomáš DKP1206 Oddíl OB Kotlářka 12:57
2. Junek Kryštof DKP1212 Oddíl OB Kotlářka 15:18 + 2:21
3. Šunka Hubert LOU1200 SK Moravan Louňovice 16:43 + 3:46
4. Sagatelyan Petr 0340002 DLP neregistrovaní 18:40 + 5:43
5. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 18:53 + 5:56
6. Kratochvíl Matyáš 0340001 DLP neregistrovaní 19:41 + 6:44
7. Beran Matouš LBE1301 TJ Lokomotiva Beroun 20:17 + 7:20
8. Doležel Adam PGP1202 SK Praga 21:24 + 8:27
9. Evan Marek Amos DKP1213 Oddíl OB Kotlářka 21:30 + 8:33
10. Petráň Lukáš TAP1200 KOB Tretra Praha 21:31 + 8:34
11. Smutný Martin DLP1300 OOB TJ Dukla Praha 21:45 + 8:48
12. Míka Zbyněk DKP1301 Oddíl OB Kotlářka 22:17 + 9:20
13. Ptáček Ondřej DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 22:32 + 9:35
14. Jager Robert DKP1401 Oddíl OB Kotlářka 22:44 + 9:47
15. Jelínek Filip ROZ1203 OK Roztoky 23:36 + 10:39
16. Hanč Marek TAP1402 KOB Tretra Praha 23:51 + 10:54
17. Rippel Nikolas DKP1403 Oddíl OB Kotlářka 24:26 + 11:29
18. Hýbl Šimon TAP1401 KOB Tretra Praha 25:46 + 12:49
19. Veselý Vilém PGP1201 SK Praga 26:02 + 13:05
20. Pucherna Štěpán TAP1400 KOB Tretra Praha 27:15 + 14:18
21. Duda Wiktor DKP1303 Oddíl OB Kotlářka 27:23 + 14:26
22. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 29:15 + 16:18
23. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 30:09 + 17:12
24. Červený Antonín DKP1211 Oddíl OB Kotlářka 33:30 + 20:33
25. Šich Jaroslav DLP1200 OOB TJ Dukla Praha 36:55 + 23:58
26. Jakubský Filip TAP1304 KOB Tretra Praha 45:13 + 32:16
27. Gibbs Sebastian Oliver DLP1203 OOB TJ Dukla Praha 49:17 + 36:20
MS Glas Petr 17:55 + 4:58

H12 3.70 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 17:18
2. Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha 18:17 + 0:59
3. Junek Šimon DKP1011 Oddíl OB Kotlářka 20:24 + 3:06
4. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 20:30 + 3:12
5. Vaněk Lukáš ROZ1101 OK Roztoky 20:53 + 3:35
6. Kamenický Karel TAP1105 KOB Tretra Praha 22:17 + 4:59
7. Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka 22:24 + 5:06
8. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 24:24 + 7:06
9. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 24:59 + 7:41
10. Šňupárek Jenda PGP1005 SK Praga 25:24 + 8:06
11. Vydra Jonáš DKP1113 Oddíl OB Kotlářka 26:31 + 9:13
12. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 26:33 + 9:15
13. Kofroň Jan LBE1000 TJ Lokomotiva Beroun 27:03 + 9:45
14. Šťovíček Jan DKP1012 Oddíl OB Kotlářka 28:00 + 10:42
15. Růžička Vilém DKP1017 Oddíl OB Kotlářka 28:33 + 11:15
16. Sedlář Prokop TAP1106 KOB Tretra Praha 29:43 + 12:25
17. Červený Jiří DKP1008 Oddíl OB Kotlářka 30:03 + 12:45
18. Jakubský Pavel TAP1109 KOB Tretra Praha 30:15 + 12:57
19. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 30:29 + 13:11
20. Svášek Filip ROZ1102 OK Roztoky 31:26 + 14:08
21. Plašil Eduard KPY1001 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 32:34 + 15:16
22. Vyskočil Vít DLP1006 OOB TJ Dukla Praha 33:45 + 16:27
23. Gába Šimon DKP1117 Oddíl OB Kotlářka 35:40 + 18:22
24. Novák Denis TAP1007 KOB Tretra Praha 36:18 + 19:00
25. Doleček David TAP1107 KOB Tretra Praha 37:10 + 19:52
26. Narendra Dominik MKP1000 SK Meteor Kačerov 38:07 + 20:49
27. Mošnička Matěj DKP1016 Oddíl OB Kotlářka 39:19 + 22:01
28. Fanta Jáchym DKP1013 Oddíl OB Kotlářka 47:56 + 30:38
29. Slavíček Martin SPC1101 SPORTICUS team 52:53 + 35:35
30. Gross Adam TAP1108 KOB Tretra Praha 53:54 + 36:36
31. Říha Daniel SPC1103 SPORTICUS team 56:51 + 39:33
Matoušek Jan EKP1101 VŠTJ Ekonom Praha DISK

H14 4.30 km, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 21:07
2. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 21:34 + 0:27
3. Engel Adam DKP0910 Oddíl OB Kotlářka 22:16 + 1:09
4. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 23:11 + 2:04
5. Chmelař David PGP0801 SK Praga 24:13 + 3:06
6. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 24:39 + 3:32
7. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 25:39 + 4:32
8. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 25:43 + 4:36
9. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 26:41 + 5:34
10. Šnejdar Martin PGP0806 SK Praga 27:23 + 6:16
11. Veljačik Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka 27:49 + 6:42
12. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 28:00 + 6:53
13. Sedlář Lumír TAP0810 KOB Tretra Praha 28:13 + 7:06
14. Zyma Petr PGP0807 SK Praga 28:43 + 7:36
15. Novák Adam DKP0924 Oddíl OB Kotlářka 28:44 + 7:37
16. Motejzík Prokop 0160001 0 30:35 + 9:28
17. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 33:17 + 12:10
18. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 33:45 + 12:38
19. Hrdý Kryštof TAP0912 KOB Tretra Praha 34:50 + 13:43
20. Chmelař Václav 0220001 Bez registrace 42:37 + 21:30
21. Pejchar Matyáš DKP0922 Oddíl OB Kotlářka 43:17 + 22:10
22. Daniel Mauric DKP0920 Oddíl OB Kotlářka 43:23 + 22:16
23. Zradička Matyáš SPC0902 SPORTICUS team 43:43 + 22:36
24. Holcman Vojtěch DKP0825 Oddíl OB Kotlářka 44:43 + 23:36
25. Pazák Eduard TAP0913 KOB Tretra Praha 46:01 + 24:54
26. Sadil Martin 0310001 Neregistrovaný 46:37 + 25:30
27. Plieštik Mikoláš Maxmilián DKP0921 Oddíl OB Kotlářka 47:14 + 26:07
28. Dvořák Patrik DKP0905 Oddíl OB Kotlářka 53:31 + 32:24
Bazinek Lukáš ROU0802 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Kamenický Pavel TAP0909 KOB Tretra Praha DISK
Zavadil Štěpán KAM0902 OK Kamenice DISK

T1 2.50 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulíř Jiří 0300001 Tretra Praha 16:06
2. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 16:08 + 0:02
3. Faltus Jan 16:16 + 0:10
4. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 16:19 + 0:13
5. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 16:23 + 0:17
6. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 16:38 + 0:32
7. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 17:16 + 1:10
8. Herynková Klára RIC0758 OB Říčany 18:10 + 2:04
9. Súkupová Hana PGP8156 SK Praga 18:28 + 2:22
10. Vyhnálková Matilda ROZ0752 OK Roztoky 18:51 + 2:45
11. Mácová Martina DOB7750 KOB Dobruška 19:36 + 3:30
12. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 19:51 + 3:45
13. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:20 + 4:14
14. Dušenka Miloš 0320001 . 20:22 + 4:16
15. Beranová Alžběta 0110001 DDM Praha 6 20:58 + 4:52
16. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:40 + 8:34
17. Čelikovská Tereza ROZ0750 OK Roztoky 24:46 + 8:40
18. Černá Petra HCE7751 TJ Hostivice 26:08 + 10:02
19. Horák Vlastimil 0280001 GC_VH 27:04 + 10:58
20. Jirásková Johana 27:49 + 11:43
21. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 28:39 + 12:33
22. Turinská Ivana TAP6850 KOB Tretra Praha 29:22 + 13:16
23. Šťovíček Jan DUP5001 31:34 + 15:28
24. Schindler Václav PGP8110 SK Praga 35:13 + 19:07
25. Černá Zdeˇka 0270002 Černé z Čelákovic 35:27 + 19:21
26. Černá Martina 0270001 Černé z Čelákovic 37:45 + 21:39

T2 5.20 km, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:24
2. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 21:37 + 1:13
3. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 21:45 + 1:21
4. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 21:52 + 1:28
5. Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany 21:57 + 1:33
5. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 21:57 + 1:33
7. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 22:03 + 1:39
8. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 22:32 + 2:08
9. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 22:50 + 2:26
10. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 23:07 + 2:43
11. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 23:15 + 2:51
12. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 24:13 + 3:49
13. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 24:15 + 3:51
14. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 24:17 + 3:53
15. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 24:21 + 3:57
16. Pecka Marek EKP9000 VŠTJ Ekonom Praha 24:23 + 3:59
17. Kamenický Jan TAP7900 KOB Tretra Praha 24:30 + 4:06
18. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 24:51 + 4:27
18. Jirásek Kryštof ROZ0101 OK Roztoky 24:51 + 4:27
20. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 24:58 + 4:34
21. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 25:04 + 4:40
22. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 25:07 + 4:43
23. Maroušek Jan DKP7402 Oddíl OB Kotlářka 25:08 + 4:44
24. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 25:25 + 5:01
25. Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha 25:30 + 5:06
26. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 25:31 + 5:07
27. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 25:37 + 5:13
28. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:38 + 5:14
29. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 25:53 + 5:29
29. Janeček Petr 0170001 NER - Janečkovi 25:53 + 5:29
31. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 26:04 + 5:40
32. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 26:20 + 5:56
33. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 26:26 + 6:02
34. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 26:31 + 6:07
35. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 26:35 + 6:11
36. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 26:46 + 6:22
37. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 26:51 + 6:27
38. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 26:53 + 6:29
39. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 26:56 + 6:32
39. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 26:56 + 6:32
39. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 26:56 + 6:32
42. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:31 + 7:07
42. Petráňová Jana SCP7555 OK Sparta Praha 27:31 + 7:07
44. Súkup Jaroslav PGP7900 SK Praga 27:32 + 7:08
45. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 27:36 + 7:12
46. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 28:00 + 7:36
47. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 28:12 + 7:48
48. Valenta Jan ROZ6600 OK Roztoky 28:16 + 7:52
49. Vydra Lukáš DKP7001 Oddíl OB Kotlářka 28:17 + 7:53
50. Sotonová Jitka TAP7950 KOB Tretra Praha 28:23 + 7:59
51. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 28:30 + 8:06
52. Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 28:32 + 8:08
53. Mošnička Michal 0050001 DDMP6 28:38 + 8:14
54. Hančová Marie TAP8250 KOB Tretra Praha 28:41 + 8:17
55. Šlapák Martin DKP8503 Oddíl OB Kotlářka 28:53 + 8:29
56. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 29:25 + 9:01
57. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 29:42 + 9:18
58. Kofroň Jan LBE8001 TJ Lokomotiva Beroun 29:46 + 9:22
59. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 29:47 + 9:23
60. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 29:57 + 9:33
60. Čermáková Kateřina ROZ0150 OK Roztoky 29:57 + 9:33
62. Jirásek Šimon ROZ0602 OK Roztoky 30:01 + 9:37
63. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 30:18 + 9:54
64. Kopečný Mojmír TAP6402 KOB Tretra Praha 30:34 + 10:10
65. Lukáš Svoboda 0030001 LLMB 30:37 + 10:13
66. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 30:48 + 10:24
67. Nováková Ivana DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 31:01 + 10:37
68. Šichová Jaroslava DLP8052 OOB TJ Dukla Praha 31:07 + 10:43
69. Chmelař Bohumil PGP7204 SK Praga 31:09 + 10:45
70. Slavíček Petr SPC7509 SPORTICUS team 31:23 + 10:59
71. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 31:26 + 11:02
72. Duda František DKP8107 Oddíl OB Kotlářka 31:30 + 11:06
73. Palaščak Ján 0190001 Gumídci 31:33 + 11:09
74. Smutný Jan DLP8000 OOB TJ Dukla Praha 31:41 + 11:17
75. Černá Justina 32:01 + 11:37
76. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 32:03 + 11:39
77. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 32:05 + 11:41
78. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 32:17 + 11:53
79. Janečková Markéta 0170002 NER - Janečkovi 32:38 + 12:14
80. Brotánková Lenka ROU8152 SKOB Roudnice nad Labem 32:41 + 12:17
81. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 32:43 + 12:19
82. Bazinková Blanka ROU8151 SKOB Roudnice nad Labem 32:44 + 12:20
83. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 32:51 + 12:27
84. Štůla Vincent DKP0720 Oddíl OB Kotlářka 32:53 + 12:29
85. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 33:04 + 12:40
86. Červená Lenka DKP8252 Oddíl OB Kotlářka 33:10 + 12:46
87. Pelc Michal 0120001 NER - Pelc - Rinjani team 33:11 + 12:47
87. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 33:11 + 12:47
89. Hric Jan MFP6300 Matfyz Praha 33:43 + 13:19
90. Junková Petra STH7451 SK Studenec 33:45 + 13:21
91. Štec Tomáš 0070001 Jeffer 33:51 + 13:27
92. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 33:58 + 13:34
93. Šantorová Eliška ROZ0552 OK Roztoky 34:17 + 13:53
94. Pelcová Michaela 0130001 NER - Pelcová - Ekonom Praha 34:18 + 13:54
95. Kelnar Martin ODV8600 TJ Aero Odolena Voda 34:28 + 14:04
96. Hlaváčková Klára TAP7756 KOB Tretra Praha 34:36 + 14:12
97. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 34:37 + 14:13
98. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 34:47 + 14:23
99. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 34:53 + 14:29
99. Prox Jakub RIC7406 OB Říčany 34:53 + 14:29
101. Baxová Kateřina LBE0651 TJ Lokomotiva Beroun 35:02 + 14:38
102. Chobotová Klára ROZ0550 OK Roztoky 35:03 + 14:39
103. Šebánková Alžběta DLP0652 OOB TJ Dukla Praha 35:19 + 14:55
104. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 35:27 + 15:03
105. Baxová Irena LBE7951 TJ Lokomotiva Beroun 35:38 + 15:14
106. Sobotová Jana DLP8250 OOB TJ Dukla Praha 35:51 + 15:27
107. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 36:10 + 15:46
108. Sadil Milan 0310002 Neregistrovaný 36:16 + 15:52
109. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 36:24 + 16:00
110. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 36:43 + 16:19
111. Beran Pavel 36:45 + 16:21
112. Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov 36:53 + 16:29
113. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 37:11 + 16:47
114. Ptáčková Helena DKP7750 Oddíl OB Kotlářka 37:14 + 16:50
115. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 37:23 + 16:59
116. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:26 + 17:02
117. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 37:46 + 17:22
118. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 37:52 + 17:28
119. Vařeková Marianna RIC0760 OB Říčany 38:03 + 17:39
120. Betinec Jan 0010001 Gymnázium Christiana Dopplera 38:31 + 18:07
121. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 38:37 + 18:13
122. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 38:56 + 18:32
123. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 39:02 + 18:38
124. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 39:28 + 19:04
125. Slamova 0230003 EstaKlub 40:05 + 19:41
126. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 41:23 + 20:59
127. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 41:49 + 21:25
128. Beranová Jana DKP6951 Oddíl OB Kotlářka 43:00 + 22:36
129. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 43:15 + 22:51
130. Nováková Alice 0150001 jdu náhodou kolem 43:16 + 22:52
131. Šnejdarová Miroslava 0250001 není členem 43:40 + 23:16
132. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 44:03 + 23:39
133. Bauerová Pavla 0240001 Bez klubu 44:27 + 24:03
134. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 44:30 + 24:06
135. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 44:48 + 24:24
136. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 45:03 + 24:39
137. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 45:19 + 24:55
138. Hrubá Veronika 0180001 NER 6YC 48:24 + 28:00
139. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 49:28 + 29:04
140. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 50:23 + 29:59
141. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 51:09 + 30:45
142. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 52:23 + 31:59
143. Šlapáková Libuše 0100001 GC old 53:27 + 33:03
144. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 53:36 + 33:12
145. Dubský Miloš SCP5100 OK Sparta Praha 54:13 + 33:49
146. Mikešová Martina 55:26 + 35:02
147. Wagnerová Lenka DKP5450 Oddíl OB Kotlářka 57:50 + 37:26
148. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 65:29 + 45:05
Reichel Vít 0060001 BC DISK
Reichel Tomáš 0060002 BC DISK
Topičová Anna LOU8350 SK Moravan Louňovice DISK
MS Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 20:45 + 0:21

TF 1.80 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šedivý Marek PGP1400 SK Praga 11:26
2. Chleboun Adam 16:18 + 4:52
3. Klečka Jakub DKP1406 Oddíl OB Kotlářka 16:20 + 4:54
4. Šich Jan DLP1500 OOB TJ Dukla Praha 18:32 + 7:06
5. Červená Kateřina 20:35 + 9:09
6. Kůdelová Eliška TAP1451 KOB Tretra Praha 20:59 + 9:33
7. Baldrian František VSP1600 USK Praha 21:19 + 9:53
8. Slama Derek 0230001 EstaKlub 22:45 + 11:19
9. Váchová Pavlína MFP1450 Matfyz Praha 26:32 + 15:06
10. Šťovíček David DVP1601 DVP ORIENTATION 27:33 + 16:07
11. Míková Martina DKP1752 Oddíl OB Kotlářka 32:15 + 20:49
12. Maroušek Erik 0260001 Lužnice Team 34:19 + 22:53

Z1 (HDR) 1.70 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hýblová Beáta VIP1950 SK VIPrahlo 21:26
2. Veruňáková Žofie TAP1450 KOB Tretra Praha 27:53 + 6:27
3. Vrábelová Sára TAP1452 KOB Tretra Praha 27:55 + 6:29
4. Puchernová Adéla TAP1650 KOB Tretra Praha 28:09 + 6:43
5. Šlapák Jan 0080001 GC 30:01 + 8:35
Vaněk Petr ZBP1200 OOB SK Zbraslav DISK