Logo

Výsledky závodu: Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2022 - stav po 7 závodech

Datum:
01.04.2022
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2022-03-27 686627.03.2022 Oblastní žebříček SLA Ano Ano
2022-04-02 686702.04.2022 Mistrovství oblasti ve sprintu ODV, KPY Ano Ano
2022-04-10 686910.04.2022 Oblastní žebříček VSP Ano Ano
2022-04-30 687030.04.2022 Mistrovství oblasti na krátké trati JES Ano Ano
2022-05-01 687101.05.2022 Oblastní žebříček JES Ano Ano
2022-05-29 687229.05.2022 Oblastní žebříček SCP Ano Ano
2022-06-12 687512.06.2022 Mistrovství oblasti na klasické trati FSP Ano Ano
Kategorie:
D35     D45     D55     D60     D65     D70     D75     H35     H45     H55     H60     H65     H70     H75     H80    
Nahrávám data...

D35 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SLA 1
ODV+KPY 2
VSP 3
JES 4
JES 5
SCP 6
FSP 7
1 Bartoňová Terezie FSP7550 373.87 4. 93.64( 8) 52.05(27) 77.16(18) 94.86( 4) 91.90( 6) 85.77(11) 93.47( P)
2 Perknerová Barbora ZVO8151 373.05 2. 99.77( 2) 66.13(24) 92.81( 5) 62.50(22) 93.08( 5) 86.13(10) 87.39( 5)
3 Nedbalová Jana MFP8050 372.13 2. 90.54( 6) 89.18( 8) 99.67( 2) 92.74( 3)
4 Dlouhá Marta PGP7858 357.41 6. 88.81(12) 67.42(28) 88.19( 6) 87.79( 9) 92.62( 6)
5 Proxová Lada RIC8350 339.72 8. 86.05(14) 87.84( 8) 78.71(14) 70.56(20) 87.12(10) 36.36(28) 57.71(16)
6 Fialová Jana DOR8050 338.00 5. 91.18( 9) 68.77(26) 95.20( 5) 82.85( 7)
7 Vondráčková Markéta DKP7856 326.04 9. 83.73( 9) 77.86(11) 86.36( 9) 78.09(10)
8 Vítečková Kateřina DKP7251 315.82 12. 82.60(18) 80.68(12) 75.66(20) 57.65(25) 76.88(12) 75.26(17)
9 Sotonová Jitka TAP7950 295.99 1. 100.55( 1)100.04( 2) 95.40( 4)
10 Procházková Jana DKP8052 293.28 12. 73.17(18) 82.75(12) 67.25(15) 70.11(18)
11 Rypáčková Dana SPC7955 290.84 3. 99.68( 3) 95.23( 3) 95.93( 4)
12 Košťáková Petra DOR8151 290.40 7. 60.45(35) 84.36( 7) 77.23(14) 68.36(14)
13 Mišeková Martina KAM7851 287.28 17. 79.79(19) 71.18(19) 63.98(30) 72.33(17)
14 Ouhrabková Radka SPC8152 270.46 5. 95.54( 6) 93.00( 5) 81.92(13)
15 Čevelová Ivana RIC7853 268.65 3. 82.09(10) 96.37( 3) 90.19( 5)
16 Nováková Ivana DLP8150 265.17 13. 69.09(25) 65.10(17) 61.98(24) 69.00(13)
17 Forštová Jitka PGP7558 264.06 4. 88.09( 7) 80.21( 9) 95.76( 4)
18 Sedláčková Petra ROZ7050 262.85 14. 76.51(21) 49.29(43) 69.97(14) 67.08(22)
19 Havlíková Barbora DKP8551 260.73 15. 64.82(29) 59.07(36) 75.57(16) 61.27(15)
20 Fibírová Zuzana FSP7555 254.77 11. 89.07(11) 42.40(44) 59.61(24) 63.69( P)
21 Knýbelová Lucie FSP7955 253.88 13. 84.63(16) 39.38(30) 51.82(41) 41.79(34) 75.64(13)
22 Skripniková Kateřina FSP8051 251.43 21. 44.84(33) 61.91(26) 62.95(33) 63.71(21) 62.86( P)
23 Ehlerová Petra VSP7855 251.30 7. 94.55( 7) 77.98(14) 78.77(11)
24 Karasová Jana FSP6153 244.03 18. 68.53(27) 52.73(40) 61.43(18) 61.34(25)
25 Jakubská Jitka TAP8152 241.95 18. 55.39(37) 71.36(18) 63.92(23) 51.28(18)
26 Hrádková Kateřina ROU8350 234.84 10. 90.54(10) 64.97(29) 79.33(10)
27 Baxová Irena LBE7951 233.87 19. 64.56(30) 26.80(51) 55.03(21) 69.52(19) 44.76(19)
28 Karbanová Vendula DKP8350 233.53 8. 70.63(22) 74.85(15) 88.05( 8)
29 Lohová Monika DKL8052 225.62 16. 76.00(23) 52.05(27) 22.76(52) 74.81(16)
30 Mikeszová Martina DKP8162 211.43 19. 64.49(25) 30.79(49) 22.02(40) 61.08(19) 43.04(26) 42.82(20)
31 Tesařová Anna SCP8257 211.24 1. 105.16( 1)106.08( 1)
32 Brandejsová Petra DKP7853 210.53 13. 69.05(25) 78.10(13) 63.38(31)
33 Pilátová Petra DKL8051 210.52 11. 67.28(28) 80.92(11) 62.32(34)
34 Hejtmánková Kateřina PDY8450 206.30 1. 101.87( 1) 104.43( 1)
35 Pecharová Michaela TJP6550 202.60 12. 77.88(15) 53.17(28) 71.55(12)
36 Svobodová Jitka VSP7450 199.30 2. 96.47( 3) 102.83( 2)
37 Baldrianová Barbora VSP7850 198.27 7. 89.55( 7) 67.28(21) 41.44(21)
38 Štoková Mariana DKP8158 193.97 3. 96.19( 5) 97.78( 3)
39 Vrabcová Romana SCP8250 191.13 20. 76.08(22) 55.39(37) 59.66(20)
40 Kalinová Markéta SPC8259 179.89 4. 93.70( 4) 86.19(10)
41 Dobyášová Zuzana KAM8052 178.89 16. 51.19(32) 74.58(16) 53.12(29)
42 Zoubková Jana ZBP8050 178.02 6. 88.89( 6) 89.13( 7)
43 Krupová Tereza PGP8756 166.26 12. 83.98(17) 82.28(12)
44 Procházková Zuzana KPY8650 163.35 6. 76.81(13) 86.54( 6)
45 Kučerová Berenika DCE8050 153.99 12. 77.13(19) 76.86(12)
46 Blahutová Hanka MFP7953 148.25 16. 77.64(16) 70.61(19)
47 Voleská Alice KAM8050 143.77 11. 70.59(20) 73.18(11)
48 Dudová Irena HCE8250 143.75 14. 68.57(26) 75.18(14)
49 Kurfürstová Magdalena FSP7852 134.69 31. 51.35(42) 49.67(31) 33.67( P)
50 Míková Šárka DKP8255 131.10 13. 51.26(30) 79.84(13)
51 Brotánková Lenka ROU8152 130.95 15. 75.87(15) 55.08(27)
52 Pilařová Kateřina JES8450 130.75 15. 85.79(15) 44.96(33)
53 Červená Lenka DKP8252 130.73 17. 73.41(17) 57.32(26)
54 Izdná Petra DKP8051 124.17 27. 55.80(31) 68.37(27)
55 Šichová Jaroslava DLP8052 120.14 7. 90.18( 7) 29.96(50)
56 Uhrová Zuzana VSP8050 107.77 22. 67.42(22) 40.35(35)
57 Ryšavá Magdalena PGP7650 104.73 1. 104.73( 1)
58 Škáchová Petra DKP7054 102.55 1. 102.55( 1)
59 Matoušková Kateřina EKP7750 102.34 23. 60.02(23) 42.32(27)
60 Magazu Radmila DOR7853 102.08 22. 67.42(22) 34.66(37)
61 Špičáková Barbora DKP8250 101.76 2. 101.76( 2)
62 Arnoštová Kateřina VSP7652 98.17 2. 98.17( 2)
63 Šimšová Jana MFP7651 97.45 2. 97.45( 2)
63 Kuželová Michaela FSP7851 97.45 21. 73.09(21) 24.36( P)
65 Grolichová Lucie ZBP7850 96.75 4. 96.75( 4)
66 Ondráčková Veronika EKP7850 96.67 3. 96.67( 3)
67 Asterová Jana SLA7451 92.53 24. 23.13( P) 69.40(24)
68 Bartoňová Radka PGP8751 87.54 8. 87.54( 8)
69 Forstereviczová Jana DOR7653 86.55 9. 86.55( 9)
70 Vaněčková Petra TJP7950 86.39 13. 86.39(13)
71 Mědílková Iva SPC7160 86.19 10. 86.19(10)
72 Kopecká Anežka VSP8150 81.01 8. 81.01( 8)
73 Chumová Jana SLP7451 80.38 8. 80.38( 8)
74 Kuklová Jana TJP8750 78.84 9. 78.84( 9)
75 Burešová Lenka DKP8351 78.80 20. 78.80(20)
76 Geševa Radka LOU8150 77.40 17. 77.40(17)
77 Collis Blanka DKP8257 75.90 15. 75.90(15)
78 Hladíková Zuzana DKP7852 74.49 21. 67.77(21) 6.72(55)
79 Grisová Kateřina SLA7850 72.95 39. 18.24( P) 54.71(39)
80 Hellerová Alena ROU7850 72.32 34. 38.50(34) 33.82(38)
81 Pračková Zita RIC7850 70.59 23. 70.59(23)
82 Kotásková Jana JES7451 69.83 24. 69.83(24)
83 Žufníčková Pavla LBE8152 68.86 20. 68.86(20)
84 Balusková Ida OKP7350 66.35 16. 66.35(16)
85 Smolková Alena OKP6452 63.31 32. 63.31(32)
86 Blahůtová Klára MKP8150 57.12 17. 57.12(17)
87 Lounková Zuzana PDY8550 52.05 27. 52.05(27)
88 Rejšková Alena KAM7750 45.90 32. 45.90(32)
89 Bazinková Blanka ROU8151 40.14 45. 40.14(45)
90 Pinkrová Šárka HCE8350 39.56 36. 39.56(36)
91 Havlová Eva KNC7851 37.41 46. 37.41(46)
92 Hill Radka SLA8450 34.40 39. 8.60( P) 25.80(39)
93 Bartůňková Lucie LOU7750 33.01 47. 33.01(47)
94 Johanovská Tereza DKP8659 32.38 48. 32.38(48)
95 Kameníková Petra KPY8050 27.65 31. 27.65(31)
96 Andrlova Vendula KNC8050 20.02 53. 20.02(53)
97 Grimmerová Mariana RIC8051 14.96 54. 14.96(54)
98 Dostálová Anna DOR8250 10.55 41. 10.55(41)
99 Hrstková Marie SLA8150 9.15 22. 2.29( P) 0.66(32) 6.20(22)
100 Hüblová Kateřina FSP7750 1.70 33. 1.70(35) 0.00(33) 0.00(56)
101 Basistová Darina DOR7856 0.79 36. 0.79(36)

D45 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SLA 1
ODV+KPY 2
VSP 3
JES 4
JES 5
SCP 6
FSP 7
1 Mullis Kateřina DKP7753 417.76 1. 100.32( 2)107.73( 1)106.56( 1) 103.15( 1)
2 Šimerková Olga PGP7551 414.29 1. 100.63( 1) 93.34( 4) 97.64( 2) 91.95( 4) 106.73( 1)109.29( 1)
3 Ryšavá Magdalena PGP7650 400.62 1. 99.05( 3) 94.73( 3)107.82( 1) 99.02( 2)
4 Lošťáková Ivana PGP7763 383.05 2. 86.90( 5) 98.50( 2) 98.70( 2) 98.95( 2)
5 Hrušková Blanka DOR7555 324.57 3. 70.38( 9) 80.41( 5) 56.13(18) 80.89( 7) 55.91(15) 70.71(12) 92.56( 3)
6 Benešová Jaroslava DKL7050 316.81 7. 35.21(19) 48.97(22) 84.38( 7) 75.51(10) 68.33( 8) 73.65(11) 83.27( 8)
7 Voltrová Svatava ROZ6150 313.35 5. 73.05( 8) 68.14( 9) 85.80( 6) 86.36( 5)
8 Komersová Jana KNC6550 306.49 6. 65.15(11) 75.85(10) 82.09( 6) 75.73( 6) 72.82(11)
9 Petriláková Petra DOR7656 294.01 5. 54.10(14) 69.56(11) 74.06(12) 62.64(12) 87.75( 5)
10 Kučerová Marie VSP7551 268.34 4. 83.32( 5) 93.84( 4) 91.18( 4)
11 Hlaváčková Klára TAP7756 252.48 6. 34.54(20) 75.92( 6) 46.16(23) 61.03(22) 45.26(21) 69.37(13)
12 Pokorná Magdaléna PGP7562 250.14 6. 81.43( 7) 88.82( 6) 79.89( 8)
13 Rožková Petra RIC7575 244.60 7. 65.29(14) 31.25(28) 70.99( 7) 77.07( 9)
14 Nová Jana DOR7150 244.01 4. 61.09(12) 16.19(32) 0.00(39) 86.64( 4) 52.82(16) 43.46(22) 40.27(26)
15 Ptáčková Kateřina PGP7350 226.38 8. 83.79( 8) 65.96(11) 76.63(10)
16 Svítilová Pavla PGP7764 217.19 12. 30.59(24) 63.42(12) 53.80(19) 69.38(17)
17 Zelená Markéta PGP5850 209.06 15. 41.71(17) 45.33(23) 58.96(15) 63.06(20)
18 Kotenová Klára RIC7252 204.67 9. 32.05(22) 69.85( 9) 50.46(22) 52.31(25) 12.84(26) 0.00(34) 31.52(27)
19 Štraitová Jitka VSP7252 195.54 8. 77.47( 8) 49.45(17) 68.62(14)
20 Arnoštová Kateřina VSP7652 192.47 2. 94.32( 3) 98.15( 2)
21 Žemlová Eva KAM7550 192.41 13. 67.83(13) 56.42(23) 68.16(16)
22 Městková Kateřina VSP7650 188.31 3. 93.77( 3) 94.54( 3)
23 Šimůnková Martina TAP6851 187.44 8. 23.61(25) 69.97( 8) 31.58(27) 21.39(32) 32.00(23) 22.28(27) 53.89(22)
24 Dudlová Jana ODV7751 184.27 11. 50.76(21) 74.44(11) 59.07(19)
25 Vyhnálková Eva RIC7552 183.57 14. 51.94(20) 58.51(14) 32.12(25) 41.00(25)
26 Bartůňková Lucie LOU7750 182.08 15. 67.23(19) 31.91(24) 14.42(29) 68.52(15)
27 Snížková Petra DKP7752 175.66 3. 97.83( 3) 77.83( 9)
28 Valentová Helena OKP6550 170.00 5. 89.45( 5) 80.55( 7)
29 Petráňová Jana SCP7555 169.39 4. 88.60( 4) 80.79( 9)
30 Forstová Lenka MFP6850 166.80 13. 62.44(13) 57.48(16) 46.88(24)
31 Petýrková Pavlína BZP7351 166.14 17. 56.42(17) 46.75(19) 62.97(20)
32 Cichrová Iveta TAP7752 162.71 15. 55.04(15) 41.72(24) 35.04(22) 11.00(31) 30.91(28)
33 Žižková Markéta DOR7352 160.04 23. 22.45(26) 40.83(27) 30.86(28) 3.50(38) 7.19(28) 36.89(24) 51.46(23)
34 Melišíková Radka TAP7152 150.76 4. 81.75( 4) 69.01(12)
35 Klapalová Pavla VSP7099 149.62 20. 52.97(20) 55.28(24) 41.37(23)
36 Žižková Jaroslava DOR7754 148.07 18. 62.49(21) 24.60(25) 60.98(18)
37 Škáchová Petra DKP7054 142.16 10. 68.74(10) 73.42(13)
38 Berná Markéta ODV7651 140.60 12. 70.05(13) 70.55(12)
39 Kavková Dana SCP6150 136.40 7. 52.64(15) 83.76( 7)
40 Forstereviczová Jana DOR7653 134.00 15. 66.82(15) 67.18(17)
41 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 133.15 13. 60.23(13) 72.92(15)
42 Kotková Lenka RIC7352 129.16 16. 65.02(16) 64.14(19)
43 Bártová Pavla ZVO7152 125.35 25. 6.42(31) 44.11(26) 38.76(25) 36.06(27) 0.00(31)
44 Malečková Iva VSP7559 104.03 10. 37.26(26) 66.77(10)
45 Papicová Silvie BZP7651 101.91 18. 33.99(21) 67.92(18)
46 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 98.92 17. 37.50(26) 61.42(17)
47 Janečková Veronika SOB7151 95.88 11. 10.00(28) 69.12(11) 16.76(31)
48 Smolková Alena OKP6452 94.61 18. 46.89(18) 47.72(20)
49 Krejčová Jana ROU7758 92.91 9. 77.28( 9) 15.63(30)
50 Ellederová Zdenka TAP7755 90.12 7. 15.41(27) 74.71( 7) 0.00(38)
51 Folprechtová Kateřina VSP7460 86.35 6. 86.35( 6)
52 Horáková Lenka VSP7255 85.83 6. 85.83( 6)
53 Gajdová Kristina VSP7752 82.15 5. 82.15( 5)
54 Dvořáková Ivana PGP7254 81.60 17. 0.00(37) 53.82(17) 27.78(29)
55 Fantová Libuše EKP5650 74.24 10. 74.24(10)
56 Geffertová Radka FSP7650 73.05 14. 73.05(14)
57 Zakouřilová Helena VSP7453 72.35 16. 72.35(16)
58 Ptáčková Helena DKP7750 69.91 14. 61.23(14) 8.68(37)
59 Jírová Monika ROZ7350 69.61 10. 69.61(10)
60 Balusková Ida OKP7350 68.60 14. 68.60(14)
61 Úlehlová Monika TAP6950 66.54 18. 66.54(18)
62 Tloušťová Eva SCP6950 62.01 30. 29.18(31) 0.00(43) 26.32(30) 0.00(30) 6.51(32)
63 Škvorová Zuzana KAM7350 58.75 13. 58.75(13)
64 Tichá Dagmar DKP7250 57.24 29. 29.79(30) 10.04(33) 0.00(33) 17.41(29)
65 Klinkerová Jitka ROZ6450 55.31 21. 55.31(21)
66 Baštová Jana DOR7452 54.60 19. 1.50(33) 53.10(19) 0.00(41)
67 Vyšínská Michaela ODV7655 54.35 23. 30.71(23) 23.64(26)
68 Zimmerová Lenka ZVO6451 53.97 29. 37.07(29) 16.90(33) 0.00(32) 0.00(36) 0.00(34)
69 Tolarová Ivana RIC7650 53.95 16. 53.95(16)
70 Kándlová Adéla DCE7550 53.46 18. 53.46(18)
71 Vildmonová Pavla PGP7454 50.15 16. 50.15(16)
72 Buková Jana ROU7150 49.94 21. 0.00(39) 49.94(21)
73 Petrová Martina TAP6852 49.22 18. 36.00(18) 5.31(36) 7.91(27)
74 Bublíková Zuzana TAP7751 45.08 24. 45.08(24)
75 Herynková Irena RIC7750 44.60 25. 0.00(41) 44.60(25) 0.00(46)
76 Červinková Jitka OKP6451 42.06 20. 42.06(20)
77 Víšková Alena KAM7451 39.24 29. 0.00(34) 23.60(29) 15.64(35)
78 Štěpová Dana PGP7456 37.94 21. 0.00(40) 37.26(21) 0.68(33)
79 Freyová Michaela KPY6050 37.31 28. 37.31(28)
80 Hlavatá Pavla DKP7050 24.14 30. 5.99(32) 18.15(30)
81 Uhlířová Lada LBE7450 23.91 29. 10.04(33) 0.00(29) 13.87(30)
82 Varhaníková Halka KPY7550 23.48 31. 23.48(31)
83 Jandová Kateřina DKL7252 23.19 29. 9.70(29) 13.49(36)
84 Choutková Lenka SOB6350 21.91 28. 21.91(28)
85 Buková Zdeňka ROU7051 16.65 34. 16.65(34)
86 Krotilová Magdaléna BZP7150 15.19 30. 9.46(30) 5.73(35)
87 Illnerová Daniela DKP6651 12.45 32. 12.45(32)
88 Maříková Markéta FSP7351 10.73 31. 10.73(31)
89 Marholdová Martina ZVO7451 6.48 33. 0.00(45) 6.48(33) 0.00(44)
90 Krátká Marta ROU7553 1.35 39. 0.00(47) 1.35(39)

D55 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SLA 1
ODV+KPY 2
VSP 3
JES 4
JES 5
SCP 6
FSP 7
1 Cincibusová Ivana FSP6651 418.63 1. 108.99( 1)100.68( 2)104.30( 1) 94.78( 3) 93.36( 3) 104.66( P)
2 Klašková Kateřina DKP6750 353.80 1. 80.25( 6) 97.81( 3) 72.09( 4)103.65( 1)
3 Kavková Dana SCP6150 300.50 1. 104.91( 1) 93.15( 4)102.44( 2)
4 Sládková Eva TEH5751 299.07 4. 75.27( 5) 93.83( 4) 83.01( 6) 46.96( 7)
5 Kopáčková Alena DOR6450 257.82 7. 75.50( 8) 51.92( 9) 53.34(13) 77.06( 7)
6 Mrázová Pavla DCE5550 235.21 4. 94.98( 4) 73.23(10) 67.00( 5)
7 Ježková Regina PGP6352 210.07 2. 99.97( 2) 43.82( 8) 66.28( 5)
8 Freyová Michaela KPY6050 178.51 5. 83.97( 5) 84.69( 5) 9.85( 8)
9 Tihonová Jindra TAP6253 177.77 3. 99.60( 3) 78.17( 6)
10 Němečková Jarmila VSP6650 174.53 2. 97.89( 2) 76.64( 6)
11 Nováková Irena OKP6651 166.32 4. 0.00( 7) 88.53( 4) 77.79( 4)
12 Doležalová Vlasta PGP5550 158.05 5. 70.34(11) 87.71( 5)
13 Kujanová Martina BZP5850 148.95 3. 94.41( 3) 54.54( 6)
14 Tichovská Hana PGP6652 117.73 1. 117.73( 1)
15 Kettnerová Lenka HCE6450 102.99 2. 102.99( 2)
16 Neumannová Renata PVP6650 102.78 1. 102.78( 1)
17 Vavrušová Helena TAP6152 100.42 1. 100.42( 1)
18 Tachezy Ruth DOR6451 97.88 2. 97.88( 2)
19 Červinková Jitka OKP6451 97.76 2. 97.76( 2)
20 Rančáková Stáňa DKL5950 93.12 3. 93.12( 3)
21 Bochenková Jana DOR6150 92.76 5. 92.76( 5)
22 Procházková Miluše DCE5450 84.51 3. 84.51( 3)
23 Svobodná Eva DKP5851 83.26 4. 83.26( 4)
24 Baziková Lucie TJP6451 77.81 7. 77.81( 7)
25 Řadová Jaromíra DKP6551 77.79 7. 77.79( 7)
26 Šedivá Miroslava EKP5750 75.94 8. 75.94( 8)
27 Slavíková Kateřina PGP6650 73.72 9. 73.72( 9)
28 Kudrnáčová Hana KAM6250 71.70 7. 71.70( 7)
29 Kohlová Alena KPY6051 69.89 12. 69.89(12)
30 Klusáková Jitka DKP5651 69.66 6. 69.66( 6)
31 Jahnová Helena SCP5550 63.96 9. 63.96( 9)
32 Mudrová Martina HCE6451 63.88 8. 63.88( 8)
33 Beranová Vlasta UVP5450 60.43 7. 60.43( 7)
34 Dudová Hana DKP5752 55.45 8. 55.45( 8)
35 Vrabcová Jindra SCP6151 48.04 6. 48.04( 6)
36 Foglarová Naďa DKP6553 44.53 14. 44.53(14)

D60 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SLA 1
ODV+KPY 2
VSP 3
JES 4
JES 5
SCP 6
FSP 7
1 Rančáková Stáňa DKL5950 376.66 1. 74.63( 8) 100.00( 1) 93.54( 4)100.00( 2) 83.12( 7)
2 Dudová Hana DKP5752 347.20 4. 91.29( 4) 64.59( 5) 86.43( 6) 85.97( 5) 83.51( 6)
3 Havlíčková Jindřiška KNC6150 341.70 3. 84.08( 5) 64.78( 9) 97.92( 3) 94.92( 3)
4 Šámalová Hana OKP6151 311.66 5. 87.24( 5) 86.63( 5) 70.42( 7) 67.37( 8)
5 Zelená Markéta PGP5850 295.74 1. 104.74( 1) 83.76( 6)107.24( 1)
6 Kohoutová Pavla KNC6251 217.08 2. 32.41(10) 86.83( 4) 97.84( 2)
7 Klusáková Jitka DKP5651 191.52 1. 105.04( 1) 86.48( 2)
8 Kohlová Alena KPY6051 181.12 4. 86.32( 4) 94.80( 4)
9 Freyová Michaela KPY6050 167.20 3. 92.00( 3) 75.20( 7)
10 Dohnalová Dana VSP5050 157.99 1. 100.00( 1) 57.99( 6)
11 Hrabánková Ilona PGP6250 157.49 2. 54.53( 7)102.96( 2)
12 Svobodná Eva DKP5851 154.26 3. 76.03( 7) 78.23( 3)
13 Soukupová Michaela VSP5850 123.83 2. 101.22( 2) 22.61(10)
14 Bochenková Jana DOR6150 109.32 1. 109.32( 1)
15 Trdá Iva KPY5850 106.86 3. 53.98( 3) 52.88( 8)
16 Procházková Miluše DCE5450 102.08 1. 102.08( 1)
17 Chloupková Jana SLP5951 98.19 2. 98.19( 2)
18 Kujanová Martina BZP5850 94.04 3. 94.04( 3)
19 Cabrnochová Hana DKL5550 92.49 3. 92.49( 3)
20 Kudrnáčová Hana KAM6250 86.37 5. 86.37( 5)
21 Jeřábková Jana OKP6150 82.13 6. 82.13( 6)
22 Vrabcová Jindra SCP6151 72.32 2. 72.32( 2)
23 Dlouhá Jana DKP5950 68.92 4. 68.92( 4)
24 Tihonová Jindra TAP6253 60.66 9. 60.66( 9)

D65 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SLA 1
ODV+KPY 2
VSP 3
JES 4
JES 5
SCP 6
FSP 7
1 Štrossová Jiřina DCE5650 367.40 1. 100.00( 1) 72.89( 6) 91.98( 4)102.53( 2)
2 Jůzková Jaroslava SCP5250 314.37 1. 45.01( 9) 90.90( 2) 74.39( 2) 104.07( 1)
3 Zavadilová Naďa SCP5450 302.03 1. 35.49( 5) 100.00( 1) 80.02( 5) 40.78( 4) 81.23( 5)
4 Šilerová Zdena KNC5750 266.74 2. 95.98( 3) 100.69( 2) 70.07( 6)
5 Mrázová Pavla DCE5550 266.04 1. 70.08( 3)100.00( 1) 95.96( 3)
6 Cabrnochová Hana DKL5550 228.89 2. 88.55( 2) 97.12( 2) 43.22( 7)
7 Jahnová Helena SCP5550 200.30 1. 106.90( 1) 93.40( 3)
8 Beranová Vlasta UVP5450 193.24 1. 29.96(10)100.00( 1) 63.28( 3)
9 Nováková Jiřina UVP4950 190.36 4. 53.90( 4) 71.90( 8) 64.56( 6)
10 Wolkerová Dagmar TJP5250 175.73 4. 89.17( 5) 86.56( 4)
11 Dohnalová Dana VSP5050 154.78 1. 51.43( 4) 103.35( 1)
12 Dlasková Anna DKP5350 112.65 5. 72.23( 7) 40.42( 5)
13 Procházková Miluše DCE5450 89.85 4. 89.85( 4)
14 Sládková Eva TEH5751 83.22 3. 83.22( 3)

D70 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SLA 1
ODV+KPY 2
VSP 3
JES 4
JES 5
SCP 6
FSP 7
1 Městková Eva TEP4851 100.00 1. 100.00( 1)

D75 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SLA 1
ODV+KPY 2
VSP 3
JES 4
JES 5
SCP 6
FSP 7
1 Haňkovská Jana PGP4050 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 96.46( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Kubátová Milada PGP4750 355.51 1. 100.00( 1) 71.87( 2) 83.64( 3) 100.00( 1) 51.66( 3) 69.84( 3)
3 Ryšavá Lubomíra TJP4750 335.92 2. 69.22( 2) 95.86( 2) 83.39( 3) 58.92( 2) 87.45( 2)
4 Zmeková Míla SLP4451 241.02 3. 68.33( 3) 81.64( 4) 52.16( 4) 0.00( 4) 38.89( 4)

H35 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SLA 1
ODV+KPY 2
VSP 3
JES 4
JES 5
SCP 6
FSP 7
1 Skripnik Ondřej FSP7502 413.33 1. 104.66( 1) 99.53( 3)105.81( 1) 97.77( 3) 98.65( 2) 103.33( P)
2 Pilát Miroslav DKL7900 402.81 1. 99.07( 2) 100.61( 1)101.35( 2)100.61( 2) 88.72( 6) 85.00(10) 100.24( 2)
3 Dvořák Josef PGP8006 380.58 4. 95.11( 7) 96.39( 5) 87.70( 8) 91.49( 7) 97.59( 4)
4 Hrádek Tomáš ROU8301 379.65 3. 93.58( 4) 93.39( 9) 67.31(11) 93.14( 6) 97.01( 3) 95.67( 4) 85.31( 9)
5 Neškudla Jan KAM8000 361.36 1. 75.88(12) 73.77(17) 89.34( 5)101.62( 1) 94.52( 5) 71.28(13)
6 Víteček Jan DKP7201 360.22 4. 84.80(10) 95.22( 6) 91.89( 4) 88.31( 7) 73.29(12) 78.46(14)
7 Pavlíček Lubomír KPY7800 358.93 5. 91.03( 6) 82.07( 6) 90.94( 8) 94.89( 5)
8 Kamenický Jan TAP7900 343.63 7. 87.89( 7) 92.85(10) 71.67( 9) 68.53(15) 73.46(11) 89.43( 8)
9 Veljačik Pavel SCP6200 333.44 8. 87.65( 8) 94.04( 8) 83.15( 9) 68.60(14)
10 Bartaloš Tomáš PGP8010 327.59 3. 96.27( 3) 92.04( 5) 78.96(13) 60.32(18)
11 Maroušek Jan DKP7402 290.63 5. 93.14( 5) 73.01(18) 58.75(14) 65.73(18)
12 Doležal Martin PGP8100 279.62 10. 71.57(10) 57.75(19) 69.41(16) 80.89(10)
13 Dubec Pavel SCP8003 271.39 4. 96.51( 4) 85.23( 9) 89.65( 7)
14 Súkup Jaroslav PGP7900 257.29 15. 54.56(15) 80.88(15) 43.65(20) 30.80(25) 67.88(17) 53.97(20)
15 Havlík Tomáš DKP8607 248.25 12. 62.70(13) 32.66(20) 67.20(15) 46.50(21) 71.85(12)
16 Kužel Tomáš FSP7610 247.33 3. 92.83( 3) 92.67( 4) 61.83( P)
17 Ehler Tomáš VSP8102 232.87 8. 54.69(19) 88.27( 8) 89.91( 9)
18 Fiala Jakub SLA8500 198.87 11. 49.72( P) 87.89(11) 61.26(19)
19 Silovský Tomáš RIC8001 196.88 14. 62.55(14) 77.76(16) 56.57(20)
20 Bartoň Jan FSP7000 195.78 17. 20.95(21) 45.88(18) 37.08(24) 57.05(20) 55.77( P)
21 Vrabec Ondřej SCP8303 187.00 1. 85.20(10) 101.80( 1)
22 Koten Pavel RIC7200 173.37 6. 88.72( 6) 84.65(11)
23 Machar Pavel DKP7903 163.04 11. 87.89(11) 75.15(13)
24 Jakovec Petr DKL8602 151.81 9. 85.74( 9) 66.07(16)
25 Lounek Jakub PDY8200 148.89 2. 99.86( 2) 49.03(17)
26 Svoboda Jiří DKP7504 142.71 11. 81.81(11) 60.90(13)
27 Koldinský Jan KPY8506 139.75 13. 68.95(13) 70.80(14)
28 Vondráček Martin DKP7704 125.02 12. 67.24(12) 57.78(18)
29 Jedlička Michal DKL8000 123.49 20. 29.41(21) 54.37(20) 0.00(24) 39.71(21)
30 Hanák Jan SLA8002 122.35 6. 30.59( P) 91.76( 6)
31 Kautský Jiří SCP8201 111.34 11. 37.56(19) 73.78(11)
32 Kozel Jiří SLA8101 106.53 12. 26.63( P) 79.90(12)
33 Gregor Martin DKP7705 104.34 1. 104.34( 1)
34 Král Aleš MFP7808 102.71 1. 102.71( 1)
35 Sajal Martin SLP7803 100.61 2. 100.61( 2)
36 Hora Michal LBE7901 98.61 16. 49.06(16) 49.55(21)
37 Nemšovský Petr PGP7602 98.35 4. 98.35( 4)
38 Klusák Martin DKP8704 98.13 5. 98.13( 5)
39 Klomínský Václav KPY8700 97.96 3. 97.96( 3)
40 Lebeda Dušan SPC7312 96.68 3. 96.68( 3)
41 Šístek Daniel SCP7507 91.87 6. 91.87( 6)
42 Bednařík Jan SPC8112 86.70 13. 86.70(13)
43 Pinkr Josef HCE8200 85.84 17. 39.27(18) 46.57(17)
44 Michalík Bohumil ZVO8002 84.12 14. 84.12(14)
45 Kameník Jan KPY7900 83.11 10. 83.11(10)
46 Kabát Jan PGP6901 82.79 12. 82.79(12)
47 Kofroň Jan LBE8001 81.81 11. 81.81(11)
48 Hübl Karel FSP7802 79.75 21. 0.00(26) 53.07(21) 0.00(26) 26.68(21)
49 Heller Jiří ROU7708 77.50 7. 77.50( 7)
50 Choutka Jaroslav SOB6301 73.74 15. 73.74(15)
51 Fojtů Petr PDY8700 72.47 8. 72.47( 8)
52 Tesař Jan SCP8501 71.17 14. 71.17(14)
53 Janeček Petr DKP7905 69.53 15. 69.53(15)
54 Dobyáš Petr KAM7802 69.06 17. 47.40(17) 21.66(27)
55 Pelikán Tomáš KAM8200 65.34 16. 65.34(16)
56 Pospíšil Radek TJP7802 64.06 22. 25.20(22) 38.86(22)
57 Dolák Ondřej DKP8002 63.92 22. 13.43(24) 50.49(22)
58 Smutný Jan DLP8000 59.90 17. 59.90(17)
59 Kolář David LOU7700 59.67 23. 33.54(23) 26.13(26)
60 Šťovíček Jan DVP7703 57.74 19. 57.74(19)
61 Foršt Jakub DOR7501 52.18 15. 52.18(15)
62 Vítek Jiří DKL7300 51.73 16. 51.73(16)
63 Duda Miroslav ROU8009 51.62 16. 51.62(16)
64 Starý Jan FSP7800 44.38 19. 0.00(25) 44.38(19)
65 Marek Jan LBE6100 43.34 22. 43.34(22)
66 Perkner Radim ZVO8001 38.26 23. 17.55(23) 0.00(23) 20.71(24)
67 Bureš Kamil LBE7900 37.28 23. 37.28(23)
68 Vaněček Jan TJP8000 34.66 18. 34.66(18)
69 Lukavský Jiří DKL7800 33.97 19. 33.97(19)
70 Tuček Michal DKP8202 31.13 20. 31.13(20)
71 Doležal Jan PGP8400 29.26 22. 29.26(22)
72 Kubeček Lukáš DOR8300 25.37 23. 25.37(23)
73 Bartoň Jaroslav PGP8708 16.96 22. 16.96(22)

H45 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SLA 1
ODV+KPY 2
VSP 3
JES 4
JES 5
SCP 6
FSP 7
1 Nemšovský Petr PGP7602 404.31 1. 103.99( 1) 104.53( 1)101.85( 1) 93.94( 5)
2 Pohl Zdeněk TAP7606 401.12 1. 90.74( 8) 103.26( 1) 99.99( 2)101.26( 2) 96.61( 3) 78.50(13)
3 Šemelík Petr DKL6901 382.54 2. 98.25( 2) 95.44( 7) 93.85( 4) 87.14( 7) 95.00( 6) 86.71( 6) 75.21(15)
4 Baldrian Petr PGP7203 382.25 1. 97.75( 3) 95.44( 7) 87.09( 8) 101.97( 1)
5 Šindelka Antonín DLP7200 368.08 4. 97.31( 4) 87.99(13) 84.49(13) 72.11(17) 95.10( 5) 65.79(21) 87.68( 7)
6 Doubek Petr SLA7000 367.52 4. 91.88( P) 96.54( 5) 93.85( 4) 82.83(10) 85.25(11) 82.40(10) 67.70(21)
7 Černý Michal ROU7505 366.65 5. 92.95( 6) 82.61(18) 88.86( 9) 90.43( 5) 91.25( 7) 92.02( 5)
8 Hill Richard SLA7602 364.37 3. 91.09( P) 84.71(12) 92.21( 4) 96.36( 3)
9 Žemla Tomáš KAM7105 364.35 3. 92.29( 7) 92.35( 6) 96.89( 3) 82.82( 8)
10 Novák Ivo OKP6200 354.34 4. 88.95( 8) 95.93( 4) 86.64( 7) 82.82( 8)
11 Jandera Tomáš SOB7300 346.06 7. 90.19(10) 79.93(21) 91.33( 7) 84.61( 9) 79.10(12) 66.41(23)
12 Datel Jiří DKL7101 343.69 4. 94.28( 5) 98.25( 4) 73.83(15) 77.33(14)
13 Collis Mark DKP7703 332.02 10. 85.22(12) 90.80(10) 86.48(10) 69.52(17) 59.43(27)
14 Rod Jan VSP7423 322.37 10. 88.09(11) 85.31(10) 74.47(14) 74.50(16)
15 Komín David PGP7405 312.73 11. 78.05(13) 79.90(15) 72.98(16) 72.99(17) 81.79(11)
16 Šubrt Antonín DKP7100 310.33 14. 86.28(14) 64.79(21) 77.27(14) 73.25(16) 73.53(17)
17 Kučera Jan VSP7302 298.53 2. 100.67( 2) 99.20( 2) 98.66( 3)
18 Končický Lukáš RIC7501 278.00 14. 77.27(14) 59.91(23) 69.98(20) 42.75(34) 70.84(19)
19 Střelba Ondřej PGP7510 272.91 14. 62.42(20) 48.34(26) 74.27(14) 70.90(19) 65.32(22) 50.97(34)
20 Knýbel Pavel FSP7602 261.99 15. 72.08(15) 62.09(28) 46.93(28) 58.86(26) 68.96(21) 0.00(52)
21 Klaška Pavel DKP6500 260.56 13. 43.87(32) 64.95(20) 65.58(22) 75.94(13) 54.09(32)
22 Hýbl Lukáš PGP7504 258.35 9. 88.97(12) 84.18(14) 85.20( 9)
23 Jakubský Ondřej TAP7700 253.65 19. 57.30(24) 70.77(19) 66.40(19) 59.18(28)
24 Etrych Tomáš DOR7300 250.50 2. 98.37( 2) 69.84(17) 82.29(11)
25 Řehořek Jan DKP7303 233.92 13. 85.42(15) 81.49(13) 67.01(18)
26 Uhlíř Patrik LBE7000 211.95 17. 65.62(17) 67.46(19) 55.14(26) 23.73(43)
27 Krejčí Ladislav ROU7301 209.00 18. 64.30(18) 45.29(31) 50.90(28) 48.51(36)
28 Snížek Jan DKP7600 204.95 24. 35.87(36) 33.70(35) 60.87(24) 49.03(29) 59.18(28)
29 Hrstka Pavel SLA7501 203.63 22. 50.91( P) 14.58(38) 60.92(22) 38.23(32) 53.57(27)
30 Svatý Jakub PGP7610 203.19 15. 64.25(22) 77.06(15) 61.88(25)
31 Vondráček Martin DKP7704 203.08 17. 85.18(17) 61.84(26) 56.06(30)
32 Balej Jiří KAM7201 201.34 19. 62.59(19) 50.46(30) 25.71(42) 62.58(25)
33 Maleček Vít PGP6801 196.30 21. 61.26(21) 70.52(26) 38.90(31) 25.62(38) 0.00(50)
34 Lacina Martin DKP7502 194.20 23. 57.67(23) 35.99(33) 37.91(33) 52.65(28) 30.16(39) 45.97(40)
35 Zavadil Pavel KAM6401 192.58 24. 56.24(25) 75.41(24) 23.54(37) 37.39(44)
35 Šunka Jan LOU7600 192.58 2. 93.21( 4) 99.37( 2)
37 Drbal Jan PGP7101 192.05 3. 95.48( 3) 96.57( 4)
38 Vaněk Petr ZBP7302 188.32 23. 52.37(27) 73.21(25) 62.74(23)
39 Tolar Jan RIC7301 187.66 27. 45.03(30) 63.31(27) 45.65(29) 33.67(37)
40 Jedlička Adam KAM7700 182.62 23. 54.20(26) 75.53(23) 52.89(25)
41 Hruška Jan DOR7000 180.27 29. 43.71(33) 36.74(32) 28.96(37) 52.28(29) 31.73(38) 47.54(38)
42 Švec Karel ZVO7601 178.21 6. 95.56( 6) 82.65(10)
43 Kohoutek Jan RIC7303 177.43 24. 59.45(25) 62.52(24) 55.46(31)
44 Bílý Milan JES7001 171.01 9. 90.25( 9) 80.76(12)
45 Heller Jiří ROU7708 170.32 24. 57.18(24) 59.51(24) 53.63(33)
46 Suk Jiří MFP6401 167.76 11. 84.76(11) 83.00(12)
47 Beran Jaroslav SLA7601 162.11 27. 40.53( P) 28.87(36) 47.59(27) 45.12(28) 0.00(51)
48 Rypáček Miroslav SPC7506 161.20 9. 93.61( 9) 67.59(18)
49 Herynek Petr RIC7305 153.04 8. 48.84(29) 18.46(39) 85.74( 8)
50 Vydra Lukáš DKP7001 150.41 18. 29.83(36) 72.35(18) 48.23(37)
51 Jiras Jiří DOR6900 149.01 31. 34.21(37) 15.29(41) 23.90(39) 44.09(32) 46.81(31) 11.61(47)
52 Prox Jakub RIC7406 145.08 29. 16.82(39) 61.73(29) 18.64(38) 0.00(44) 32.52(33) 28.07(40) 22.76(46)
53 Šimša Jaromír MFP7100 144.66 18. 71.90(18) 72.76(18)
54 Matoušek Petr EKP7503 137.42 23. 34.46(34) 64.41(23) 38.55(35)
55 Vaculovič Radim DOR7505 105.29 27. 52.08(31) 53.21(27)
56 Arnošt Kamil VSP7301 104.19 1. 104.19( 1)
57 Špalek Ondřej DKP7602 103.98 22. 57.78(22) 46.20(32)
58 Rožek David RIC7403 102.98 1. 102.98( 1)
59 Svoboda Jiří DKP7504 98.37 2. 98.37( 2)
60 Gregor Radovan DOR7404 97.75 27. 40.82(31) 56.93(27)
61 Hůla Pavel LBE7300 91.99 30. 45.02(30) 46.97(39)
62 Lebeda Dušan SPC7312 91.77 6. 91.77( 6)
63 Šimík Daniel ROZ6900 90.11 6. 90.11( 6)
64 Blahuta Marek MFP7301 89.45 11. 89.45(11)
65 Čermák Radek PGP6405 88.45 8. 88.45( 8)
66 Vejražka Jiří KPY7400 87.48 34. 6.46(45) 24.20(34) 27.72(41) 29.10(45)
67 Černý Daniel TAP7200 86.92 34. 37.41(34) 49.51(34) 0.00(46)
68 Němeček Jan VSP6201 85.89 9. 85.89( 9)
69 Koten Pavel RIC7200 85.30 16. 85.30(16)
70 Straka Lukáš SLA7002 84.08 24. 21.02( P) 63.06(24)
71 Poborský Petr EKP7500 81.64 19. 81.64(19)
72 Novák Libor OKP6504 81.45 11. 81.45(11)
73 Fanta Miroslav EKP5800 80.42 20. 80.42(20)
74 Zápotocký Luboš SLA7500 79.68 30. 19.92( P) 53.30(30) 6.46(45)
75 Kohl Jiří KPY6201 77.61 29. 32.54(34) 45.07(29)
76 Bláha Jan SJP6800 77.23 12. 77.23(12)
77 Zavadil Vladimír VSP6710 76.14 22. 76.14(22)
78 Vinš Pavel DKL6900 76.10 13. 76.10(13)
79 Semík Jan VSP6507 74.23 16. 74.23(16)
80 Kurfürst Pavel FSP7400 74.21 15. 74.21(15)
81 Gemperle František MFP7102 74.08 16. 74.08(16)
82 Valenta Jan ROZ6600 70.24 35. 31.62(35) 38.62(42)
83 Leinweber Ctirad FSP7401 68.25 32. 16.54(40) 51.71(32) 0.00(50)
84 Chum Jaroslav SLP6601 67.90 20. 67.90(20)
85 Maroušek Jan DKP7402 66.87 22. 66.87(22)
86 Krausz Milan FSP6700 66.73 16. 66.73(16)
87 Ptáček Jan PGP7205 66.04 20. 66.04(20)
88 Kondrát Martin PGP6501 65.86 20. 65.86(20)
89 Podivínský Tomáš SCP7201 63.84 21. 63.84(21)
90 Karmazín Pavel LBE6800 63.60 23. 63.60(23)
91 Hřivna Štěpán PGP7507 62.55 26. 62.55(26)
92 Zakouřil Václav VSP7401 59.02 25. 59.02(25)
93 Grisa Petr SLA7600 52.28 30. 13.07( P) 39.21(30)
94 Sedláček Jaroslav ROZ6801 50.61 33. 0.00(44) 50.61(33) 0.00(36) 0.00(44)
95 Janeček Ondřej SOB7001 50.03 35. 36.47(35) 13.56(43)
96 Pelant Michal RIC7400 49.71 35. 49.71(35)
97 Šnejdar Ondřej PGP7712 49.56 35. 25.27(38) 5.90(39) 0.46(48) 2.78(42) 7.27(35) 0.00(45) 11.12(48)
98 Tihon Jaroslav TAP6102 49.28 28. 49.28(28)
99 Svoboda Ondřej ROZ7100 48.31 35. 34.00(35) 14.31(40)
100 Jonáš Radek ZVO6901 47.13 30. 47.13(30)
101 Kolář David LOU7700 45.05 33. 45.05(33)
102 Lohr Ivo SCP6801 44.09 31. 44.09(31)
103 Polan Miroslav ZVO6802 41.25 41. 41.25(41)
104 Aster Vladimír SLA6500 38.87 36. 9.72( P) 29.15(36)
105 Čermák Daniel EKP7510 37.79 43. 37.79(43)
106 Vítek Jiří DKL7300 35.36 36. 35.36(36)
107 Toušek Filip ZBP7102 21.61 41. 13.78(41) 7.83(44)
108 Svoboda Miroslav FSP7402 20.44 37. 20.44(37)
109 Háněl Jaromír ZVO6801 16.83 40. 16.83(40)
110 Sliva Jan SCP7300 14.93 42. 14.93(42)
111 Píchal Jan VSP5202 11.09 49. 11.09(49)
112 Buk Jiří ROU6901 6.07 41. 6.07(41)
113 Kapoun Luděk LBE7400 3.13 37. 3.13(42) 0.00(49) 0.00(37) 0.00(53)
114 Štěp Adam PGP7407 2.71 47. 2.71(47)

H55 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SLA 1
ODV+KPY 2
VSP 3
JES 4
JES 5
SCP 6
FSP 7
1 Cincibus Pavel FSP6605 393.24 1. 103.93( 1) 75.32( 8) 97.43( 2) 93.57( 5) 85.98( 4) 98.31( P)
2 Jun Drahomír KNC5501 368.44 2. 90.08( 4) 60.76( 9) 96.76( 3) 91.94( 5) 89.66( 6) 81.67( 2)
3 Beneš Jan DKL6600 336.54 3. 80.61( 6) 97.61( 3) 78.22( 6) 80.10( 7) 68.61( 7) 62.70( 3)
4 Fanta Miroslav EKP5800 281.27 2. 96.52( 4) 97.49( 2) 87.26( 3)
5 Pavlů Jaroslav DCE6100 244.42 6. 79.89( 7) 86.58( 6) 77.95( 7)
6 Sysel Zdeněk PGP5200 213.15 6. 84.74( 6) 65.80( 7) 62.61( 8)
7 Šedivý Jiří EKP5500 211.80 1. 103.70( 1) 108.10( 1)
8 Koč Zdeněk MKP4700 207.50 3. 57.25(11) 94.46( 3) 55.79( 9)
9 Semík Jan VSP6507 203.35 1. 103.35( 2)100.00( 1)
10 Zavadil Vladimír VSP6710 185.21 1. 102.71( 1) 82.50( 5)
11 Kohl Jiří KPY6201 183.98 4. 89.91( 5) 94.07( 4)
12 Petrilák Miroslav DOR6600 176.17 4. 23.06(12) 72.22( 8) 42.79(10) 38.10( 4)
13 Hurta Vladimír PGP6305 171.41 8. 65.79(10) 43.68(10) 61.94( 8)
14 Betlach Miroslav DKP6300 154.44 5. 84.31( 5) 70.13( 9)
15 Hejtmánek Vladimír TAP5802 149.02 8. 79.60( 8) 69.42(10)
16 Valla Zdeněk ZVO6501 147.22 9. 73.53( 9) 73.69( 9)
17 Novák Libor OKP6504 109.39 1. 109.39( 1)
18 Kožina Petr PGP6000 108.11 1. 108.11( 1)
19 Kavka Jiří SCP5900 102.12 2. 102.12( 2)
20 Slavík Viktor PGP6300 99.55 2. 99.55( 2)
21 Pliska Miloš PGP6304 98.46 2. 98.46( 2)
22 Procházka Antonín DCE5500 95.17 3. 95.17( 3)
23 Votava Petr KNC6602 94.41 3. 94.41( 3)
24 Hošek Ladislav SCP6001 94.07 4. 94.07( 4)
25 Kořistka Libor EKP6300 94.06 4. 94.06( 4)
26 Reichl Michal MKP6402 86.79 5. 86.79( 5)
27 Sanna Roberto DKP6703 79.08 7. 79.08( 7)
28 Špičák Aleš DKP5500 76.68 6. 76.68( 6)
29 Hájek Tomáš ZVO6401 75.47 8. 75.47( 8)
30 Hlubuček Tomáš KAM6603 38.81 10. 38.81(10)
31 Dobeš Václav KPY5701 28.48 11. 26.30(11) 2.18(11)
32 Mezník Vladimír LBE6400 25.35 11. 25.35(11)

H60 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SLA 1
ODV+KPY 2
VSP 3
JES 4
JES 5
SCP 6
FSP 7
1 Pasničenko Viktor PGP6004 420.59 1. 102.11( 2) 105.05( 1)102.71( 1)109.88( 1)102.95( 2) 93.56( 2)
2 Strejc Jaroslav ZVO6101 393.79 1. 86.34( 4) 108.55( 1) 92.49( 4) 96.39( 3) 96.36( 2)
3 Nentvich Lubomír DOR5800 350.90 3. 93.96( 3) 94.90( 3) 73.01( 5) 73.72( 7) 88.32( 4)