Logo

Výsledky závodu: 3. SZL FM aneb běháme pro MH Ondrášek

Datum:
10.12.2022
Místo konání:
Pořadatel:
BFM - SKOB Frýdek - Místek
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
C     D     DA     DB     HA     HB     VET    
Nahrávám data...

C 1.80 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomasz Mokrosz TRI1200 TJ TŽ Třinec 12:28
2. Tomáš Kubien TRI1002 TJ TŽ Třinec 13:38 + 1:10
3. Jana Létalová SFM1450 O-RUNNAŘI Beskydy 16:15 + 3:47
4. Adam Fuják HAV1200 OB Havířov 16:30 + 4:02
5. Jakub Václavík BFM1201 SKOB Frýdek - Místek 19:40 + 7:12
6. Ema Prokešová SFM1253 O-RUNNAŘI Beskydy 21:24 + 8:56
7. Anežka Málková 130001 CZ - BFM - SKOB Frýdek-Místek 22:40 + 10:12
8. Nela Urbanczyková TRI1150 TJ TŽ Třinec 22:51 + 10:23
9. Xenie Tumelová BFM5951 SKOB Frýdek - Místek 25:31 + 13:03
10. Ema Mališová BFM1152 SKOB Frýdek - Místek 28:16 + 15:48
11. Kateřina Sližová TRI1650 TJ TŽ Třinec 29:12 + 16:44
12. Karolína Hanzelová 120001 CZ - bfm 30:44 + 18:16
13. Zuzana Kuriaková 64S8350 ROB Klub KYSUCA 31:56 + 19:28

D 1.60 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojtěch Poledník 80001 CZ - Poledňata 14:45
2. Renata Bočková 50006 CZ - Bočkovic Family 28:03 + 13:18
3. Renáta Kuchařová 50003 CZ - Bočkovic Family 28:22 + 13:37
4. Jarmila Bočková 50002 CZ - Bočkovic Family 30:20 + 15:35
5. Stanyslav Volkov 38S1500 Slávia ŽU Žilina 31:34 + 16:49
6. Dana a Monika Matulovi BFM - SKOB Frýdek - Místek 32:54 + 18:09
7. Šárka Mikulová 30002 CZ - neevidovaný účastník 39:30 + 24:45
8. Alena Dorničáková 30001 CZ - neevidovaný účastník 39:32 + 24:47
9. Dorotea Línková 10002 CZ - Ondrášek 44:09 + 29:24
10. Denisa Línková 10003 CZ - Ondrášek 44:14 + 29:29
11. Klára Dohnálková 40003 CZ - Ondrášek-003 44:22 + 29:37

DA 3.60 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petra Bruková TRI0450 TJ TŽ Třinec 23:34
2. Barbora Muchová KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 23:57 + 0:23
3. Kateřina Ligocká SFM8450 O-RUNNAŘI Beskydy 24:48 + 1:14
4. Soňa Létalová SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 24:58 + 1:24
5. Kristýna Čudková MOV0654 SKOB Ostrava 25:45 + 2:11
6. Kristina Čablová BFM8751 SKOB Frýdek - Místek 26:02 + 2:28
7. Jana Červinková BFM8052 SKOB Frýdek - Místek 26:14 + 2:40
8. Markéta Máchová BFM7753 SKOB Frýdek - Místek 27:47 + 4:13
9. Lucie Sližová TRI0659 TJ TŽ Třinec 30:30 + 6:56
10. Petra Klose SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 31:03 + 7:29
11. Šárka Bernatíková SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 31:30 + 7:56
12. Adéla Navrátilová TRI0250 TJ TŽ Třinec 33:10 + 9:36
13. Jolanta Wysocka 24P5650 Slask O-Team 34:13 + 10:39
14. Šárka Urbánková SFM7650 O-RUNNAŘI Beskydy 35:43 + 12:09
15. Tereza Urbánková SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 36:20 + 12:46
16. Lenka Kesely BFM - SKOB Frýdek - Místek 44:14 + 20:40
Zuzana Eyermannova 20001 CZ - Ondrášek 2004 DISK

DB 3.00 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Magdalena Chudíková BFM1051 SKOB Frýdek - Místek 23:27
2. Kateřina Klose SFM1251 O-RUNNAŘI Beskydy 24:31 + 1:04
3. Tamara Denysenko 38S6150 Slávia ŽU Žilina 24:36 + 1:09
4. Sylva Vričanová HAV6751 OB Havířov 24:52 + 1:25
5. Judita Juračáková BFM1053 SKOB Frýdek - Místek 25:00 + 1:33
6. Eva Létalová SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 25:06 + 1:39
7. Monika Poledníková SFM8050 O-RUNNAŘI Beskydy 26:05 + 2:38
8. Alžběta Ligocká SFM1252 O-RUNNAŘI Beskydy 27:01 + 3:34
9. Maja Volkova 38S0950 Slávia ŽU Žilina 27:05 + 3:38
10. Eva Hrabalová BFM8051 SKOB Frýdek - Místek 30:00 + 6:33
11. Bohumila Mališová BFM8053 SKOB Frýdek - Místek 41:04 + 17:37
Kateřina Václavíková BFM7754 SKOB Frýdek - Místek DISK

HA 4.00 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jan Fousek MOV9100 SKOB Ostrava 19:35
2. Ondřej Staněk HAV0002 OB Havířov 20:13 + 0:38
3. Petr Martynek TRI0304 TJ TŽ Třinec 20:49 + 1:14
4. Ireneusz Waluga 140001 CZ - TEAM 360 STOPNI 21:03 + 1:28
5. Patryk Marszałek 150001 CZ - PL 21:56 + 2:21
6. Jiří Vlach AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 21:59 + 2:24
7. Mateusz Mokrosz TRI0902 TJ TŽ Třinec 22:08 + 2:33
8. Lukáš Bernatík SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 22:14 + 2:39
9. Jiří Kozubík 70001 CZ - AKEZ Kopřivnice 22:40 + 3:05
10. Rostislav Sliž TRI0302 TJ TŽ Třinec 23:08 + 3:33
11. Aleš Bernatík SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 24:07 + 4:32
12. Matěj Ryška TRI0604 TJ TŽ Třinec 24:21 + 4:46
13. Tomasz Czudek TRI8600 TJ TŽ Třinec 25:07 + 5:32
14. Maksym Volkov 38S0700 Slávia ŽU Žilina 25:50 + 6:15
15. Jakub Kuriak 64S9300 ROB Klub KYSUCA 25:51 + 6:16
16. Przemysław Niezgoda 27P7800 ATZ Racibórz 26:23 + 6:48
17. Petr Šidík MOV9200 SKOB Ostrava 26:26 + 6:51
18. Matěj Strakoš SFM9901 O-RUNNAŘI Beskydy 26:27 + 6:52
19. Alexander Volkov 38S8000 Slávia ŽU Žilina 26:44 + 7:09
20. Kamil Ryška TRI7800 TJ TŽ Třinec 26:52 + 7:17
21. Rostislav Navrátil TRI6601 TJ TŽ Třinec 27:29 + 7:54
22. Milan Svěchota MOV7202 SKOB Ostrava 28:08 + 8:33
23. Jacek Żmij 3LP7500 The Vipers 28:22 + 8:47
24. Tomáš Bruk TRI0900 TJ TŽ Třinec 28:33 + 8:58
25. Pavel Matula 100006 CZ - SKM Větřkovice 30:11 + 10:36
26. Krzysztof Wojarski CZ - PL 30:13 + 10:38
27. Roman Blažević LOV7301 lepus.cz 30:23 + 10:48
28. Jonáš Létal SFM0901 O-RUNNAŘI Beskydy 31:38 + 12:03
29. Petr Plaček 110001 CZ - První třešně 31:56 + 12:21
30. Jaroslav Argaláš TRI6202 TJ TŽ Třinec 32:30 + 12:55
31. Oleg Volkov 38S8700 Slávia ŽU Žilina 32:36 + 13:01
32. Zdeněk Furmánek KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 32:42 + 13:07
33. Milan Kohoutek MOV6300 SKOB Ostrava 32:53 + 13:18
34. Jiří Ryšavý OOP5803 TJ Opava 33:18 + 13:43
35. Marek Prokeš SFM0020 O-RUNNAŘI Beskydy 34:12 + 14:37
36. Radek Zahradníček 100001 CZ - SKM Větřkovice 34:13 + 14:38
37. Jarosław Rakowski 90001 PL - Czarna Wołga 34:40 + 15:05
38. Martin Urbánek SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 39:13 + 19:38
39. Adam Navrátil TRI9900 TJ TŽ Třinec 41:57 + 22:22
40. Andrzej Wysocki 24P5100 Slask O-Team 45:42 + 26:07

HB 3.00 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vladyslav Volkov 38S1000 Slávia ŽU Žilina 21:09
2. Lukáš Boček 50001 CZ - Bočkovic Family 22:44 + 1:35
3. Zdeněk Hrabal BFM7801 SKOB Frýdek - Místek 23:07 + 1:58
4. Miroslav Juračák BFM7605 SKOB Frýdek - Místek 23:38 + 2:29
5. Marek Mokrosz TRI8400 TJ TŽ Třinec 24:21 + 3:12
6. Vojtěch Bjolek BFM0901 SKOB Frýdek - Místek 27:28 + 6:19
7. Václav Hrabal BFM1202 SKOB Frýdek - Místek 29:57 + 8:48
8. Eduard Mališ BFM0703 SKOB Frýdek - Místek 31:08 + 9:59
9. Robert Bobek SFM7300 O-RUNNAŘI Beskydy 32:09 + 11:00
10. Marek Potyka SFM0900 O-RUNNAŘI Beskydy 39:08 + 17:59

VET 2.80 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Josef Juřeník MOV5201 SKOB Ostrava 21:55
2. Otakar Maceček MOV6102 SKOB Ostrava 23:38 + 1:43
3. Lukáš Bruk TRI0901 TJ TŽ Třinec 35:14 + 13:19