Logo

Event results: Zimní hradubická liga #orienteeringforukraine

Date:
2023/03/05
Place:
Hradec Králové - parkoviště Biřička
Organiser:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Used map:
Director:
Svoboda Ondřej
Referee:
Tichý Radomír - R3
Course setter:
Dohnálek Tomáš
Classes:
D     DE     DK     H     HE     HK     P    
Loading data...

D 4.30 km, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 33:49
2. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 33:53 + 0:04
3. Jedličková Veronika SHK0850 B OK Slavia Hradec Králové 33:56 + 0:07
4. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:59 + 1:10
5. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 35:05 + 1:16
6. Fenclová Hana LPU1054 B OK Lokomotiva Pardubice 35:29 + 1:40
7. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:41 + 2:52
8. Kunartová Dominika PHK0888 B OK 99 Hradec Králové 36:45 + 2:56
9. Lapáčková Šárka SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové 37:32 + 3:43
10. Netuková Anežka SHK0750 A OK Slavia Hradec Králové 37:54 + 4:05
11. Čechová Iva 70001 CZ - Hradecká kometa 38:15 + 4:26
12. Jelínková Eva PHK0953 B OK 99 Hradec Králové 38:26 + 4:37
13. Hamáková Adéla HJL0851 B Sokol Horní Jelení 38:33 + 4:44
14. Sochorová Kristýna SHK0953 B OK Slavia Hradec Králové 38:35 + 4:46
15. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 39:23 + 5:34
16. Solařová Linda SHK0758 B OK Slavia Hradec Králové 39:35 + 5:46
17. Balcarová Olga SNA0851 B TJ START Náchod 41:16 + 7:27
18. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 41:17 + 7:28
19. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 41:28 + 7:39
20. Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 41:58 + 8:09
21. Slavíková Jana SHK7352 C OK Slavia Hradec Králové 42:03 + 8:14
22. Kokrdová Věra PHK6450 C OK 99 Hradec Králové 42:11 + 8:22
23. Selixová Mariana SHK0752 B OK Slavia Hradec Králové 42:52 + 9:03
24. Vrábelová Hana PHK0454 B OK 99 Hradec Králové 43:36 + 9:47
25. Renská Adéla SNA0951 C TJ START Náchod 44:06 + 10:17
26. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:08 + 10:19
27. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 44:48 + 10:59
28. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:53 + 11:04
29. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 45:17 + 11:28
29. Kopecká Šárka DLP8350 C OOB TJ Dukla Praha 45:17 + 11:28
31. Renská Lenka SNA8053 C TJ START Náchod 46:06 + 12:17
32. Macháčková Tereza LPU0951 B OK Lokomotiva Pardubice 46:09 + 12:20
33. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 46:16 + 12:27
34. Holečková Zdeňka SHK6950 C OK Slavia Hradec Králové 46:26 + 12:37
35. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 46:42 + 12:53
36. Jakubcová Karolína SJC1050 B Sportcentrum Jičín 47:08 + 13:19
37. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 48:59 + 15:10
38. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 49:34 + 15:45
39. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 50:25 + 16:36
40. Podlešáková Markéta PHK7851 C OK 99 Hradec Králové 52:09 + 18:20
41. Selixová Anežka SHK0852 C OK Slavia Hradec Králové 52:33 + 18:44
42. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 52:48 + 18:59
43. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:21 + 19:32
44. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 53:46 + 19:57
45. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 56:16 + 22:27
46. Hebelková Kateřina SHK0858 C OK Slavia Hradec Králové 57:04 + 23:15
47. Hamáková Zuzana HJL1050 C Sokol Horní Jelení 57:15 + 23:26
48. Matoušková Petra PHK7951 C OK 99 Hradec Králové 57:35 + 23:46
49. Fialová Radmila SHK7653 C OK Slavia Hradec Králové 57:58 + 24:09
50. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 60:17 + 26:28
51. Šabatková Zdeňka SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 61:01 + 27:12
52. Štefaniková Markéta SHK7550 C OK Slavia Hradec Králové 63:06 + 29:17
53. Věříšová Lenka LPU7761 C OK Lokomotiva Pardubice 67:56 + 34:07
Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu DISK

DE 5.70 km, 18 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Metelková Michaela PHK0550 R OK 99 Hradec Králové 38:15
2. Kosová Tereza PHK0151 R OK 99 Hradec Králové 38:39 + 0:24
3. Zlámalová Nikola SJC9951 E Sportcentrum Jičín 40:49 + 2:34
4. Thýnová Nikola SHK0051 C OK Slavia Hradec Králové 41:40 + 3:25
5. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 45:46 + 7:31
6. Kvášovská Ludmila LTU0753 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:04 + 8:49
7. Vyziblová Viktorie SJC0853 A Sportcentrum Jičín 47:06 + 8:51
8. Fenclová Marta LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice 48:42 + 10:27
9. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 48:46 + 10:31
10. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 49:30 + 11:15
11. Důrková Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové 49:45 + 11:30
12. Suchá Simona SHK0351 C OK Slavia Hradec Králové 51:33 + 13:18
13. Suchá Eva SHK7851 C OK Slavia Hradec Králové 51:43 + 13:28
14. Rážová Aneta PHK0662 B OK 99 Hradec Králové 53:01 + 14:46
15. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 54:23 + 16:08
16. Kellerová Alice CHT0852 B OOB SK Chrast 57:31 + 19:16
17. Kovářová Jana CET0251 C TJ Loko Česká Třebová 57:51 + 19:36
18. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 57:58 + 19:43
19. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 60:06 + 21:51
20. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 61:40 + 23:25
21. Stulíková Barbora SHK8552 C OK Slavia Hradec Králové 62:26 + 24:11
22. Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 70:38 + 32:23
23. Jelínková Michaela CTB0851 C SK OB Chotěboř 76:56 + 38:41
Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové DISK

DK 3.30 km, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pozdílková Zuzana PHK0952 C OK 99 Hradec Králové 30:58
2. Kopecká Eliška PHK1250 C OK 99 Hradec Králové 31:30 + 0:32
3. Horáková Eliška PHK1152 B OK 99 Hradec Králové 33:01 + 2:03
4. Lapáčková Soňa SHK7651 C OK Slavia Hradec Králové 33:50 + 2:52
5. Horáková Anna Marie LPU1256 C OK Lokomotiva Pardubice 34:48 + 3:50
6. Mádlová Iva SHK6351 C OK Slavia Hradec Králové 35:07 + 4:09
7. Bílková Karolína SJC0653 C Sportcentrum Jičín 36:08 + 5:10
8. Macháčková Eliška LPU1153 C OK Lokomotiva Pardubice 36:52 + 5:54
9. Kušičková Jolana HJL1252 C Sokol Horní Jelení 38:45 + 7:47
10. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 39:37 + 8:39
11. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:45 + 10:47
12. Němcová Kateřina ZAM0852 C OB T.J. Sokol Žamberk 41:49 + 10:51
13. Vybíhalová Hana HJL1154 C Sokol Horní Jelení 44:32 + 13:34
14. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB T.J. Sokol Žamberk 45:43 + 14:45
15. Hájková Petra HJL8750 C Sokol Horní Jelení 50:47 + 19:49
16. Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 54:17 + 23:19
17. Kopecká Cecilie ZAM0951 C OB T.J. Sokol Žamberk 54:34 + 23:36
18. Venclová Aneta ZAM1051 C OB T.J. Sokol Žamberk 59:31 + 28:33
19. Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 61:20 + 30:22

H 5.00 km, 17 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 34:11
2. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 34:13 + 0:02
3. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 34:28 + 0:17
4. Čečka Matěj SHK0901 A OK Slavia Hradec Králové 35:09 + 0:58
5. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 36:35 + 2:24
6. Sochor Jakub SHK0903 B OK Slavia Hradec Králové 37:04 + 2:53
7. Jelínek František PHK0900 B OK 99 Hradec Králové 37:25 + 3:14
8. Kopecký Martin PHK8001 C OK 99 Hradec Králové 37:50 + 3:39
9. Kunart Tomáš PHK7205 C OK 99 Hradec Králové 38:01 + 3:50
10. Matoušek Josef PHK7900 C OK 99 Hradec Králové 39:37 + 5:26
11. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 39:40 + 5:29
12. Vrábel Štěpán PHK0705 B OK 99 Hradec Králové 40:05 + 5:54
13. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 40:45 + 6:34
14. Šnokhous Jan SJC8002 C Sportcentrum Jičín 40:56 + 6:45
15. Pouchlý Matěj SHK1009 B OK Slavia Hradec Králové 41:04 + 6:53
16. Kyrylyshyn Ihor SHK0910 B OK Slavia Hradec Králové 41:07 + 6:56
17. Lederer Vladimír PPU6200 KOB Pardubice 41:48 + 7:37
18. Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové 42:01 + 7:50
19. Kohout Pavel JIL7502 C OK Jilemnice 42:37 + 8:26
20. Filip Filip SHK9000 C OK Slavia Hradec Králové 43:00 + 8:49
21. Klimeš Jiří SNA6101 C TJ START Náchod 43:34 + 9:23
22. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 43:45 + 9:34
23. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 44:03 + 9:52
24. Vrábel Petr PHK7604 C OK 99 Hradec Králové 44:18 + 10:07
25. Erbert Ladislav PEN7700 C OK RECO Sport 45:24 + 11:13
26. Cháma Ondřej PDY0902 C Běhej Poděbrady 45:31 + 11:20
27. Czagan Jan LPU7106 C OK Lokomotiva Pardubice 45:43 + 11:32
28. Kunart Lukáš PHK1010 B OK 99 Hradec Králové 46:05 + 11:54
29. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 46:11 + 12:00
30. Tatarnikov Ivan PHK1106 C OK 99 Hradec Králové 46:37 + 12:26
31. Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 46:47 + 12:36
32. Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 46:59 + 12:48
33. Hanslík Martin 80001 CZ - Rozběháme Česko 47:08 + 12:57
34. Zástava Marek SHK0908 C OK Slavia Hradec Králové 47:49 + 13:38
35. Šlambora Kryštof SHK0806 C OK Slavia Hradec Králové 48:22 + 14:11
36. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 48:33 + 14:22
37. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 49:13 + 15:02
38. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 49:30 + 15:19
39. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 49:34 + 15:23
40. Kokrda Adam PHK0503 C OK 99 Hradec Králové 49:43 + 15:32
41. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 49:45 + 15:34
42. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 50:00 + 15:49
43. Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 50:01 + 15:50
43. Vacek Jiří CET7701 C TJ Loko Česká Třebová 50:01 + 15:50
45. Levý Tomáš ZAM6801 C OB T.J. Sokol Žamberk 50:02 + 15:51
46. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 50:54 + 16:43
47. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 51:02 + 16:51
48. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:12 + 17:01
49. Štefanik Jan SHK0705 C OK Slavia Hradec Králové 51:13 + 17:02
50. Holata Radek PDY8103 C Běhej Poděbrady 51:52 + 17:41
51. Renský Matěj SNA0903 C TJ START Náchod 52:20 + 18:09
52. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:47 + 18:36
53. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 53:16 + 19:05
54. Kušička Josef HJL7600 C Sokol Horní Jelení 53:18 + 19:07
55. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 53:31 + 19:20
56. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 54:00 + 19:49
57. Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 54:59 + 20:48
58. Kopecký Matěj PHK1001 B OK 99 Hradec Králové 55:16 + 21:05
59. Severa Lukáš PHK0603 C OK 99 Hradec Králové 55:25 + 21:14
60. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 55:40 + 21:29
61. Podlešák Marek PHK7802 C OK 99 Hradec Králové 55:44 + 21:33
62. Košťál Pavel XHK6401 MTBO Hradec Králové 57:29 + 23:18
63. Sedláček David SRK0508 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:06 + 25:55
64. Číža Petr SHK5902 C OK Slavia Hradec Králové 60:25 + 26:14
65. Filip Aleš SHK5501 C OK Slavia Hradec Králové 60:30 + 26:19
66. Hebelka Aleš 30001 CZ - SHK hosté 61:42 + 27:31
67. Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 61:51 + 27:40
68. Lasík Martin LTU0803 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:42 + 28:31
69. Müller Robert OAV6900 C Orienteering Adventure 64:29 + 30:18
70. Michal Hebelka 30002 CZ - SHK hosté 65:18 + 31:07
71. Hanslík Jaroslav SHK1107 C OK Slavia Hradec Králové 72:47 + 38:36
72. Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk 76:44 + 42:33
73. Richter Robert 60002 CZ - T-MAPY 80:22 + 46:11
74. Beier Petr PDY7800 C Běhej Poděbrady 81:25 + 47:14
75. Mates Jan DLP7700 C OOB TJ Dukla Praha 94:20 + 60:09
Holeček Petr SHK5900 C OK Slavia Hradec Králové DISK

HE 6.20 km, 21 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Metelka Tomáš PHK0801 A OK 99 Hradec Králové 36:09
2. Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín 36:23 + 0:14
3. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:25 + 3:16
4. Balcar Jiří SNA0301 A TJ START Náchod 40:57 + 4:48
5. Dvořáček Radek VAM9401 C OB Vamberk 41:29 + 5:20
6. Vaníček Jan SJC0705 A Sportcentrum Jičín 43:01 + 6:52
7. Tatarnikov Mykhailo PHK0405 C OK 99 Hradec Králové 43:27 + 7:18
8. Rémiš Štěpán SHK0802 B OK Slavia Hradec Králové 43:41 + 7:32
9. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 44:22 + 8:13
10. Léhar Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 45:36 + 9:27
11. Rémiš Šimon SHK0801 B OK Slavia Hradec Králové 45:37 + 9:28
12. Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 46:32 + 10:23
13. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 47:01 + 10:52
14. Kvášovský Filip LTU0902 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:06 + 10:57
15. Hájek Dominik LPU0607 B OK Lokomotiva Pardubice 47:31 + 11:22
16. Erlebach Michal STH8301 C SK Studenec 48:16 + 12:07
17. Jakubský Radek SHK7603 C OK Slavia Hradec Králové 48:27 + 12:18
18. Fajfr Marek LPU0612 B OK Lokomotiva Pardubice 49:22 + 13:13
19. Keller Ivo CHT7703 C OOB SK Chrast 49:37 + 13:28
20. Jakubský Adam SHK0406 B OK Slavia Hradec Králové 49:47 + 13:38
21. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 50:49 + 14:40
22. Důrek Milan SHK9100 C OK Slavia Hradec Králové 51:04 + 14:55
23. Šišma Vojtěch LPU0204 C OK Lokomotiva Pardubice 52:21 + 16:12
24. Andrš Petr ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk 54:35 + 18:26
25. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:16 + 22:07
26. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 61:23 + 25:14
27. Kadečka Petr ALB8400 C OOB Albrechtice nad Orlicí 61:43 + 25:34
28. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 62:24 + 26:15
29. Jelínek Jaromír CTB0603 C SK OB Chotěboř 62:36 + 26:27
30. Beneda Vojtěch SHK0703 B OK Slavia Hradec Králové 63:12 + 27:03
31. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 66:45 + 30:36
32. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:26 + 31:17
33. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:10 + 32:01
34. Čečka Vojtěch SHK0804 C OK Slavia Hradec Králové 76:03 + 39:54
Roll Martin ALB8401 C OOB Albrechtice nad Orlicí DISK

HK 3.50 km, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Fiala Matyáš SHK1102 B OK Slavia Hradec Králové 29:25
2. Macek Dan LPU1104 B OK Lokomotiva Pardubice 30:59 + 1:34
3. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 38:49 + 9:24
4. Severa Matyáš PHK1004 C OK 99 Hradec Králové 38:56 + 9:31
5. Slavík František SHK1110 C OK Slavia Hradec Králové 39:00 + 9:35
6. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 40:35 + 11:10
7. Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 40:54 + 11:29
8. Cháma Jan PDY7501 C Běhej Poděbrady 41:45 + 12:20
9. Vošlajer Robert 20001 CZ - Dlouhá Ves - Rychnov nad 44:34 + 15:09
10. Tillmann Wolfgang 10001 CZ - GTC Čáslav 45:09 + 15:44
11. Lapáček Jiří SHK6600 C OK Slavia Hradec Králové 45:42 + 16:17
12. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 55:22 + 25:57
13. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 67:59 + 38:34
14. Červinka Dominik HJL1202 C Sokol Horní Jelení 70:41 + 41:16
Mokrý Tadeáš HJL1100 C Sokol Horní Jelení DISK

P 3.10 km, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kout Lukáš PHK1401 C OK 99 Hradec Králové 33:01
2. Holata Vojtěch PDY1303 C Běhej Poděbrady 35:32 + 2:31
3. Pospíšilová Anna PHK1357 C OK 99 Hradec Králové 39:32 + 6:31
4. Stránský Filip SHK1302 C OK Slavia Hradec Králové 39:36 + 6:35
5. Tihonová Magdalena PHK1450 C OK 99 Hradec Králové 39:44 + 6:43
6. Hanslíková Anna SHK1356 C OK Slavia Hradec Králové 41:13 + 8:12
7. Michal Jedlička SHK1600 C OK Slavia Hradec Králové 42:42 + 9:41
8. Tihon Jan PHK1505 C OK 99 Hradec Králové 42:59 + 9:58
9. Vrábelová Petra PHK7755 C OK 99 Hradec Králové 46:32 + 13:31
10. Vrábel Ondřej PHK1500 C OK 99 Hradec Králové 47:20 + 14:19
11. Sedláková Anna LIP1550 C SOS Mamuti z Lipovky 48:39 + 15:38
12. Sedlák Radek LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky 48:43 + 15:42
13. Havel Ondřej LPU1404 C OK Lokomotiva Pardubice 50:25 + 17:24
14. Fenclová Zuzana LPU1454 C OK Lokomotiva Pardubice 51:21 + 18:20
15. Solánský Ondřej PHK1403 C OK 99 Hradec Králové 58:43 + 25:42
16. Jakubec Jan SJC1503 C Sportcentrum Jičín 59:36 + 26:35
17. Solánská Barbora 50001 CZ - HK 60:45 + 27:44
18. Müllerová Kateřina TYN0750 C OOB SK Týniště nad Orlicí 64:57 + 31:56
19. Weinerová Eliška SHK1452 C OK Slavia Hradec Králové 70:35 + 37:34
20. Lasíková Ivana LTU7551 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:00 + 44:59
21. Richter Viktor 60001 CZ - T-MAPY 78:45 + 45:44
22. Josef Meduna NER - Neregistrovaní 78:58 + 45:57