Logo
Datum:
21.01.2023
Místo konání:
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
C     DA     DB     HA     HB     VET    
Nahrávám data...

C 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adam Fuják HAV1200 OB Havířov 24:26
2. Jakub Poledník Poledňata POL 27:06 + 2:40
3. Matyáš Panna MOV1300 SKOB Ostrava 30:13 + 5:47
4. Laura Najdková BFM1351 SKOB Frýdek - Místek 33:26 + 9:00
5. Lucie Monckova 36:04 + 11:38
6. Valérie Veličková MOV1750 SKOB Ostrava 37:12 + 12:46
7. Albert Koťátko SFM1701 O-RUNNAŘI Beskydy 37:43 + 13:17
8. Apolenka Řehová HAV3333 OB Havířov 40:45 + 16:19
9. Rozárka Holcová NEREG NER 54:40 + 30:14
10. Štěpánka Holcová NEREG NER 57:07 + 32:41
Benjamín Teodor Hudeczek OOP1501 TJ Opava DISK

DA 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vladimíra Horáčková MOV7750 SKOB Ostrava 43:32
2. Jana Jančová KAM9450 OK Kamenice 46:07 + 2:35
3. Hana Vojkůvková MOV0552 B SKOB Ostrava 46:12 + 2:40
4. Hana Juřeníková MOV8052 SKOB Ostrava 46:18 + 2:46
5. Markéta Máchová BFM7753 SKOB Frýdek - Místek 46:22 + 2:50
5. Jana Červinková BFM8052 SKOB Frýdek - Místek 46:22 + 2:50
7. Zuzana Kuriaková Kysuca KYS 48:00 + 4:28
8. Šárka Bernatíková SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 48:27 + 4:55
9. Gabriela Argalášová TRI6850 TJ TŽ Třinec 50:07 + 6:35
10. Kateřina Argalášová TRI9750 TJ TŽ Třinec 50:17 + 6:45
11. Gabriela Králová HAV7152 OB Havířov 50:54 + 7:22
12. Tamara Denysenko Žilina ŽIL 50:58 + 7:26
13. Vendula Pannová MOV7752 SKOB Ostrava 51:20 + 7:48
14. Kateřina Křižáková HAV8550 OB Havířov 52:19 + 8:47
15. Sylva Vričanová HAV6751 OB Havířov 52:21 + 8:49
16. Pavla Chudíková BFM7851 SKOB Frýdek - Místek 53:41 + 10:09
17. Klára Růžičková BFM7854 SKOB Frýdek - Místek 57:00 + 13:28
18. Martina Monckova 61:24 + 17:52
19. Radmila Fukalová AOV7051 OOB TJ Baník Ostrava 61:46 + 18:14
20. Petra Burešová BFM7855 SKOB Frýdek - Místek 62:48 + 19:16
20. Kristina Čablová BFM8751 SKOB Frýdek - Místek 62:48 + 19:16
22. Jarmila Vojkůvková MOV7152 SKOB Ostrava 66:24 + 22:52
23. Libuše Pavlová MOV7451 SKOB Ostrava 66:26 + 22:54
24. Jana Mecová BFM7952 SKOB Frýdek - Místek 66:28 + 22:56
25. Veronika Mikešková BFM7951 SKOB Frýdek - Místek 66:31 + 22:59
26. Lucie Sližová TRI0659 B TJ TŽ Třinec 69:30 + 25:58
27. Eva Walicová TRI0652 B TJ TŽ Třinec 69:33 + 26:01
28. Tereza Urbánková SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 74:15 + 30:43
29. Barbora Kaděrová HAV7051 OB Havířov 74:17 + 30:45
30. Hana Sochorová HAV6250 OB Havířov 74:19 + 30:47
31. Lucie Karásková NEREG NER 81:58 + 38:26

DB 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petra Bruková TRI0450 A TJ TŽ Třinec 21:29
2. Agnieszka Lisewska TEAM360 PL 22:18 + 0:49
3. Julie Cymorková TRI0953 TJ TŽ Třinec 26:07 + 4:38
4. Jana Kostková AOP7151 Orientační Běh Opava 26:58 + 5:29
5. Radka Miturová MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 27:11 + 5:42
6. Monika Poledníková SFM8050 O-RUNNAŘI Beskydy 28:34 + 7:05
7. Olesia Kireeva MOV8053 SKOB Ostrava 29:05 + 7:36
8. Lucie Gruchalová NEREG NER 29:07 + 7:38
9. Hana Bernatíková SIT0252 OK SILESIA 30:11 + 8:42
10. Jolanta Wysocka Slask PL 30:20 + 8:51
11. Klára Walaská TRI0950 B TJ TŽ Třinec 31:58 + 10:29
12. Lucie Kavcová NEREG NER 32:23 + 10:54
13. Magdalena Chudíková BFM1051 B SKOB Frýdek - Místek 32:40 + 11:11
14. Irana Mikulčíková NEREG NER 33:03 + 11:34
15. Sofie Burešová BFM1153 B SKOB Frýdek - Místek 34:36 + 13:07
16. Lenka Kesely Závada ZAV 34:54 + 13:25
17. Šárka Urbánková SFM7650 O-RUNNAŘI Beskydy 37:59 + 16:30
18. Anna Bogucka-Jaroszek TEAM360 PL 41:06 + 19:37
19. Tereza Davidová SFM0252 O-RUNNAŘI Beskydy 50:36 + 29:07
20. Petra Davidová SFM7651 O-RUNNAŘI Beskydy 52:21 + 30:52
21. Barbora Velčovská NEREG NER 52:53 + 31:24
Martina Krhutová TRI7450 TJ TŽ Třinec DISK

HA 25 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jan Fousek MOV9100 SKOB Ostrava 29:53
2. Ondřej Staněk HAV0002 OB Havířov 29:56 + 0:03
3. Ireneusz Waluga Lublin LUB 34:03 + 4:10
4. Jarek Borgiel 34:06 + 4:13
5. Zbyněk Žebrák LOV7101 C lepus.cz 40:45 + 10:52
6. Piotr Badarycz HAV7500 OB Havířov 40:46 + 10:53
7. Alexander Volkov Žilina ŽIL 41:28 + 11:35
8. Maksym Volkov Žilina ŽIL 41:30 + 11:37
9. Ladislav Lužný HAV6000 OB Havířov 42:00 + 12:07
10. Tomáš Sochor HAV6301 OB Havířov 42:03 + 12:10
11. Aleš Koťátko SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 43:08 + 13:15
12. Marek Gilík SOP9904 C OOB TJ Slezan Opava 43:10 + 13:17
13. Milan Kohoutek MOV6300 SKOB Ostrava 43:34 + 13:41
14. Milan Svěchota MOV7202 SKOB Ostrava 44:04 + 14:11
15. Martin Svoboda BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 44:08 + 14:15
16. Petr Proske NEREG NER 45:56 + 16:03
17. Martin Jendželovský NEREG NER 46:01 + 16:08
18. Martin Sklenář AOP9501 Orientační Běh Opava 46:07 + 16:14
19. Krzysztof Wojarski BBO Team BBO 46:13 + 16:20
20. Rafał Cader BBO Team BBO 46:16 + 16:23
21. Jakub Kuriak Kysuca KYS 47:59 + 18:06
22. Aleš Bernatík SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 48:26 + 18:33
23. Jan Panna MOV7101 SKOB Ostrava 51:21 + 21:28
24. Roman Blažević LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:12 + 22:19
25. Jaromír Pavlíček MOV6000 SKOB Ostrava 52:16 + 22:23
26. Martin Chudík BFM0604 SKOB Frýdek - Místek 53:43 + 23:50
27. David Najdek BFM7802 SKOB Frýdek - Místek 56:54 + 27:01
28. Jaroslav Argaláš TRI6202 TJ TŽ Třinec 57:27 + 27:34
28. Lubomír Prokop TRI6001 TJ TŽ Třinec 57:27 + 27:34
30. Samuel Jan Hudeczek OOP1000 TJ Opava 60:51 + 30:58
31. Radek Hudeczek OOP8000 TJ Opava 60:53 + 31:00
32. René Rýc-Bednář MOV7001 SKOB Ostrava 63:55 + 34:02
33. Pavel Kunath MOV7200 SKOB Ostrava 63:57 + 34:04
34. Martin Urbánek SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 74:15 + 44:22
35. Michal Karásek NEREG NER 82:02 + 52:09

HB 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aleš Velička MOV7300 SKOB Ostrava 23:54
2. Jiří Kozubík Kopřivnice KOP 25:05 + 1:11
3. Švestka Vítězslav NEREG NER 27:50 + 3:56
4. Lukáš Bruk TRI0901 B TJ TŽ Třinec 28:21 + 4:27
5. Marek Jendželovský NEREG NER 28:56 + 5:02
6. Antonín Walaski TRI8006 TJ TŽ Třinec 29:47 + 5:53
7. Jonáš Létal SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy 32:14 + 8:20
8. Ondřej Červinka BFM0806 B SKOB Frýdek - Místek 35:51 + 11:57
9. Viktor Velička MOV0904 SKOB Ostrava 38:10 + 14:16
10. Petr Novotný Kopřivnice KOP 38:57 + 15:03
11. Marek Rigó ODR7101 SKOB Odry 40:24 + 16:30
12. Dariusz Polewski 2AP6100 Jedynka Zdzieszowice 40:45 + 16:51
13. Honza Holec MOV6701 SKOB Ostrava 41:11 + 17:17
14. Jiří Ryšavý OOP5803 TJ Opava 43:39 + 19:45
15. Marek Škapa MOV7102 SKOB Ostrava 47:31 + 23:37
16. Zdeněk Přeček SCP5200 OK Sparta Praha 47:55 + 24:01
17. Andrzej Wysocki Slask PL 48:26 + 24:32
18. Vladimír David SFM7401 O-RUNNAŘI Beskydy 53:08 + 29:14
19. Evžen Kostka AOP5701 Orientační Běh Opava 54:03 + 30:09
20. Vladimír David SFM0600 O-RUNNAŘI Beskydy 55:00 + 31:06
21. Bobek Pavel SFM7301 O-RUNNAŘI Beskydy 57:54 + 34:00
22. Vlastimil Dvořák BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 58:54 + 35:00
23. Marek Potyka SFM0900 O-RUNNAŘI Beskydy 60:33 + 36:39
Tomáš Bruk TRI0900 B TJ TŽ Třinec DISK

VET 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Josef Juřeník MOV5201 SKOB Ostrava 24:31
2. Mojmír Sukeník KRN5202 KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:01 + 6:30
3. Kateřina Cymorková TRI7152 TJ TŽ Třinec 33:37 + 9:06
4. Petr Cymorek TRI7000 TJ TŽ Třinec 34:46 + 10:15
5. Jan Zdanowicz 14P1400 UKS Kometa Gliwice 39:38 + 15:07
6. Pavol Chylík MOV4901 SKOB Ostrava 63:10 + 38:39