Logo

Event results: Bohemia orienteering 2023 - E1

Date:
2023/07/26
Place:
Svojkov - Nové Domky
Organiser:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Used map:
Záhořínské kotliny
Director:
Vácha Tomáš - R1
Referee:
Krejčí Jaroslav - R1
Course setter:
Pavlovec Dan - R3
JURY:
Martan Jiří, Kašková Kateřina, Šritr Martin
Protocol:
Závod proběhl bez závad, bylo ošetřeno několik drobných zranění. Protest nebyl podán, Jury se nemusela sejít.
Classes:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     D80     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80     T-OPEN     T10P     T10    
Loading data...

D10 1.92 km, 50 m, 7 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lundsrud Mira Fosser 2230002 223 OK Moss2 15:06
2. Marková Lucie ZBM1351 C SK Brno Žabovřesky 18:26 + 3:20
3. Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 19:29 + 4:23
4. Svedjenäs Peggie 1100002 110 OK Skogshjortarna 19:55 + 4:49
5. Knaupová Anna 84D1450 MTV Braunschweig 21:32 + 6:26
6. Šperlová Kateřina 10005 001 TJ Radon Vysoká Pec 21:46 + 6:40
7. Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 27:06 + 12:00
8. Sankotová Sára KAM1458 C OK Kamenice 27:43 + 12:37
9. Radajewski Tessa 350005 035 Parawanga Orienteers 30:09 + 15:03
10. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 31:57 + 16:51
11. Svítilová Veronika PGP1550 C SK Praga 34:25 + 19:19
12. Rokosová Anna JJN1366 C Team Jizerky 34:43 + 19:37
13. Zikmundová Adéla JJN1362 C Team Jizerky 35:34 + 20:28
14. Svedjenäs Petronella 1100004 110 OK Skogshjortarna 35:44 + 20:38
15. Valtrová Tea JJN1352 C Team Jizerky 45:34 + 30:28

D12A 2.54 km, 100 m, 7 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Beránková Kamila ZBM1152 B SK Brno Žabovřesky 25:50
2. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 26:45 + 0:55
3. Nielsen Astrid Lykke 260001 026 Horsens OK 27:26 + 1:36
4. Kalinová Lisa SPC1158 B SPORTICUS team 27:39 + 1:49
5. Svedjenäs Pennie 1100003 110 OK Skogshjortarna 27:46 + 1:56
6. Ouhrabková Bára TAP1256 C KOB Tretra Praha 29:04 + 3:14
7. Bergdahl Lova 253 Ok Orinto 29:13 + 3:23
8. Andělová Viktorie VPM1155 B KOS Slavia Plzeň 29:41 + 3:51
9. Kleina Lizete 1550005 155 Alnis /JNSC 31:20 + 5:30
10. Urbánková Lucie ONO1150 B SKOB Ostrov 33:20 + 7:30
11. Rejšková Klára KAM1251 B OK Kamenice 35:29 + 9:39
12. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 37:17 + 11:27
13. Urbanek Annina 12A1100 Naturfreunde Wien 40:29 + 14:39
14. Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:58 + 15:08
15. Schlittermann Emilia 1360004 136 ESV Lok Schöneweide 42:54 + 17:04
16. Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov 52:14 + 26:24
17. Kalisch Alma 1080003 108 TSV Karlshorst 52:24 + 26:34
18. Skern Anna 12A1150 Naturfreunde Wien 65:16 + 39:26
19. Kalisch Hannah 1050005 105 TSC Strausberg 85:06 + 59:16
Hlaváčová Lada DKP2154 C Oddíl OB Kotlářka DISK

D12B 2.17 km, 80 m, 7 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kvapilová Klára TUV1199 B SOK TJ Turnov 24:26
2. Valtrová Ema JJN1152 B Team Jizerky 26:07 + 1:41
3. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 35:43 + 11:17
4. Ryšánková Alice KUL1150 C KOB Ústí nad Labem 36:50 + 12:24
5. Schreiber Matilda 12A1151 Naturfreunde Wien 50:39 + 26:13

D14A 3.09 km, 120 m, 15 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Stehlíková Tereza LPM0951 B OK Lokomotiva Plzeň 34:14
2. Marková Eva ZBM0954 A SK Brno Žabovřesky 36:27 + 2:13
3. Valge Marta 1780008 178 ZVOC 37:04 + 2:50
4. Zabořilová Anna TUR0951 B OOB TJ Turnov 37:09 + 2:55
5. Jiráková Adéla JJN1052 B Team Jizerky 39:02 + 4:48
6. Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 43:04 + 8:50
7. Coufalová Thea ZBM1050 B SK Brno Žabovřesky 43:30 + 9:16
8. Coufalová Rea ZBM0953 B SK Brno Žabovřesky 43:49 + 9:35
9. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 46:24 + 12:10
10. Plone Luize 880002 088 Alnis OK 48:26 + 14:12
11. Dalkevych Yevheniia 1290001 129 OC Korostyshiv 48:38 + 14:24
12. Ziberte Madara 1550008 155 Alnis /JNSC 49:35 + 15:21
13. Lundsrud Tuva Fosser 2230003 223 OK Moss2 50:17 + 16:03
14. Zakrevska Madara 1550009 155 Alnis /JNSC 52:26 + 18:12
15. Vlčková Markéta VIC0951 B OB Vizovice 53:10 + 18:56
16. Hohl Luna 1090002 109 GOV - Gruppo Orientisti Va 53:16 + 19:02
17. Trukhnii Myloslava 1290005 129 OC Korostyshiv 55:44 + 21:30
18. Ječmenová Veronika ONO0950 B SKOB Ostrov 56:36 + 22:22
19. Derezhenets Sofiia 1290003 129 OC Korostyshiv 57:01 + 22:47
20. Berger Katja 1540004 154 Der Bergerclan 65:10 + 30:56
21. Machold Cleo 12A1051 Naturfreunde Wien 66:02 + 31:48
22. Janíková Klára ZBM1057 B SK Brno Žabovřesky 67:40 + 33:26
23. Osinska Anastasiia 1290002 129 OC Korostyshiv 67:46 + 33:32
24. Hynková Marie ONO1050 B SKOB Ostrov 75:36 + 41:22
25. Skouboe Kristine 1790007 179 Horsens OK 02 76:38 + 42:24
26. Buschek Matilda 12A1050 Naturfreunde Wien 78:45 + 44:31
27. Korstjens Domi 1600003 160 KOL2 96:23 + 62:09
28. Schlittermann Karla 1360003 136 ESV Lok Schöneweide 105:23 + 71:09
29. Rathje Jonna 2130003 213 TGM Budenheim 122:18 + 88:04
Vondráčková Jolana DKP1058 B Oddíl OB Kotlářka DISK
Bomio-Pacciorini Sara 870002 087 CO UTOE Bellinzona DNS

D14B 2.60 km, 100 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kvapilová Alžběta KUL0953 C KOB Ústí nad Labem 25:46
2. Briede Dita Egita 1780015 178 ZVOC 26:41 + 0:55
3. Kvapilová Kristýna TUV0999 B SOK TJ Turnov 28:39 + 2:53
4. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 29:38 + 3:52
5. Portz Viktoria KUL1051 C KOB Ústí nad Labem 30:17 + 4:31
6. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 33:13 + 7:27
7. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 34:03 + 8:17
8. Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Brno Žabovřesky 34:43 + 8:57
9. Kutniak Daria 1250001 125 OC O-Kompas 34:44 + 8:58
10. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 40:42 + 14:56
11. Brink Amanda 780005 078 Pargas IF 41:11 + 15:25
12. Hill Daisy SLA0950 C SKOB Slaný 42:27 + 16:41
13. Beránková Julie ZBM0956 C SK Brno Žabovřesky 42:54 + 17:08
14. Lebedová Veronika 10008 001 TJ Radon Vysoká Pec 52:29 + 26:43
15. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 53:03 + 27:17
16. Kváčová Anna DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka 56:10 + 30:24
17. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Brno Žabovřesky 59:09 + 33:23
18. Kadlecová Jolana BBM1052 C BETA URSUS Rosice 64:29 + 38:43
19. Černíková Zora JJN1055 C Team Jizerky 66:17 + 40:31
Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava DISK

D16A 2.62 km, 130 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šestáková Johana VLI0853 A Slavia Liberec orienteering 26:47
2. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 26:51 + 0:04
3. Bergdahl Elvina 253 Ok Orinto 27:47 + 1:00
4. Kunášková Karolína VLI0851 A Slavia Liberec orienteering 27:56 + 1:09
5. Kvášovská Ludmila LTU0753 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:19 + 2:32
6. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 29:28 + 2:41
7. Nožičková Eva JJN0852 A Team Jizerky 29:55 + 3:08
8. Vondráčková Alžběta DKP0864 A Oddíl OB Kotlářka 30:10 + 3:23
9. Šimůnková Michaela TAP0851 A KOB Tretra Praha 31:23 + 4:36
10. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 32:16 + 5:29
11. Chrástová Barbora STH0851 A SK Studenec 32:56 + 6:09
12. Jakobsen Emma Aune Rytter 2220003 222 OK MOSS 1 32:57 + 6:10
13. Jumike Ilze 1550002 155 Alnis /JNSC 32:59 + 6:12
14. Fenger-Gron Astrid Faber 230015 023 Silkeborg OK 33:39 + 6:52
15. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 33:44 + 6:57
16. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 34:57 + 8:10
17. Szakál-Biró Sára 620002 062 Redosz SE 35:19 + 8:32
18. Rumba Sandija 1780009 178 ZVOC 35:47 + 9:00
19. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 35:59 + 9:12
20. Novotná Karolína TUR0853 A OOB TJ Turnov 38:22 + 11:35
21. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 38:48 + 12:01
22. Asenbauer Mika 12A0850 Naturfreunde Wien 39:37 + 12:50
23. Asenbauer Sona 12A0851 Naturfreunde Wien 41:42 + 14:55
24. Wąsiewicz Urszula 970002 097 Team 360 43:00 + 16:13
25. Štětínská Tereza MOV0751 A SKOB Ostrava 43:26 + 16:39
26. Skaug Signe 1620002 162 OK Pan Aarhus 46:25 + 19:38
27. Tímea Jánosi 2000001 200 Pécsi Vörös Meteor Sportkö 46:57 + 20:10
28. Kairiša Evelina 1550011 155 Alnis /JNSC 50:07 + 23:20
29. Radajewski Alice 350004 035 Parawanga Orienteers 50:13 + 23:26
Salnaite Egle 200004 020 OK Fortuna DISK

D16B 2.18 km, 130 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Cicvárková Klára JJN0751 C Team Jizerky 39:34
2. Grase Gabriela 1780006 178 ZVOC 40:44 + 1:10
3. Peňázová Charlotte ZBM0860 B SK Brno Žabovřesky 40:54 + 1:20
4. Podoubská Klára JJN0851 C Team Jizerky 46:49 + 7:15
5. Eglite Elza 1780014 178 ZVOC 49:01 + 9:27
6. Barzdžiute Aiste 1460008 146 OSK Sakas 51:50 + 12:16
7. Komárková Zbyňka SJH0751 C SOS Jindřichův Hradec 53:14 + 13:40
8. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 54:47 + 15:13
9. Šlinská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 56:08 + 16:34
10. Kavite Keita 1780010 178 ZVOC 57:02 + 17:28
11. Komárková Adéla KUL0854 C KOB Ústí nad Labem 58:14 + 18:40
12. Fredberg Siv 230003 023 Silkeborg OK 74:40 + 35:06
13. De Clercq Mara 820009 082 SC TEAM BE 90:32 + 50:58
Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Rosice DISK

D18A 3.29 km, 160 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Housková Barbora DOR0655 A OK Dobříš 31:33
2. Štěpová Kateřina PGP0657 A SK Praga 33:18 + 1:45
3. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 33:45 + 2:12
4. Bambousková Julie DOR0650 A OK Dobříš 35:38 + 4:05
5. Lapina Sanda 1780003 178 ZVOC 36:14 + 4:41
6. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 37:04 + 5:31
7. Koubová Hana DKP0558 A Oddíl OB Kotlářka 37:23 + 5:50
8. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 37:43 + 6:10
9. Vilémová Eliška VLI0655 A Slavia Liberec orienteering 38:01 + 6:28
10. Heczková Anna VLI0652 B Slavia Liberec orienteering 38:21 + 6:48
11. Štemberová Barbora TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:59 + 7:26
12. Lamačová Kateřina TUR0660 A OOB TJ Turnov 39:43 + 8:10
13. Skouboe Johanne 1790006 179 Horsens OK 02 44:57 + 13:24
14. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 45:36 + 14:03
15. Balcarová Marie VLI0658 B Slavia Liberec orienteering 48:06 + 16:33
16. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 48:31 + 16:58
17. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Brno Žabovřesky 49:05 + 17:32
18. Podoubská Adéla JJN0650 B Team Jizerky 49:07 + 17:34
19. Radon Livia 12A0551 Naturfreunde Wien 50:12 + 18:39
20. Mikkelsen Ella Klarke 1790003 179 Horsens OK 02 50:23 + 18:50
21. Biel Corinna 12A0550 Naturfreunde Wien 52:22 + 20:49
22. Blažková Veronika SJH0551 B SOS Jindřichův Hradec 53:19 + 21:46
23. Tiesters Mette 2270004 227 Omega Leuven 55:29 + 23:56
24. Sobotová Alžběta DLP0550 B OOB TJ Dukla Praha 56:29 + 24:56
25. Tulachová Anna VSP0554 B USK Praha 58:09 + 26:36
26. Zoubková Šárka TJN0554 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:07 + 27:34
27. Milašauskaite Morta 1460018 146 OSK Sakas 61:29 + 29:56
28. Tiesters Hanne 2270005 227 Omega Leuven 65:05 + 33:32
29. Pekárková Bára ONO0655 C SKOB Ostrov 65:23 + 33:50
30. Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 69:05 + 37:32
Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov DISK
Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava DNS
Švecová Karolína ZVO0557 A OB SK Zvole DNS

D18B 2.35 km, 100 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:36
2. Biruma Nikija 1780004 178 ZVOC 37:23 + 4:47
3. Olekšová Natálie KRN0652 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:41 + 12:05
4. Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem 46:08 + 13:32
5. Vojkůvková Hana MOV0552 B SKOB Ostrava 46:50 + 14:14
6. Laurenova Estere 1780012 178 ZVOC 90:21 + 57:45
Laurenova Patricija 1780013 178 ZVOC DISK

D20A 3.02 km, 160 m, 16 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 6100

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 31:39 6900
2. De Smul Tille 820005 082 SC TEAM BE 31:52 + 0:13
3. Simonsen Siri 1380012 138 FIF Hillerod 35:10 + 3:31
4. Krejčová Lucie PGP0455 R SK Praga 38:14 + 6:35 5797
5. Pecko Sára ONO0452 A SKOB Ostrov 38:36 + 6:57
6. Šestáková Marie VLI0452 R Slavia Liberec orienteering 39:24 + 7:45 5602
7. Hobson Justine 910001 091 Bushflyers ACT 41:09 + 9:30
8. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 41:55 + 10:16 5181
9. Putne Darta 1550003 155 Alnis /JNSC 42:59 + 11:20
10. Tiesters Lotte 2270003 227 Omega Leuven 44:48 + 13:09
11. Arnoštová Veronika VSP0450 A USK Praha 45:31 + 13:52 4578
12. Gray Mikaela 900002 090 Ugly Gully Orienteers AUS 53:51 + 22:12
13. Podrábská Alžběta JJN0452 B Team Jizerky 55:46 + 24:07 2861
14. Brink Henrika 780004 078 Pargas IF 60:45 + 29:06
15. Nielsen Laura Holm 1210006 121 O-Ferie 76:54 + 45:15
Miller Natalie 930001 093 Bushflyers DISK

D21E 3.89 km, 170 m, 18 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 8181

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Aebersold Simona 224 IFK Göteborg O(SUI) 28:36
2. Simonsen Annika 1380002 138 FIF Hillerod 31:54 + 3:18
3. Agervig Kristiansson Mal 2240001 224 IFK Göteborg Orientering 34:25 + 5:49
4. Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 35:40 + 7:04 8684
5. Nilsson Simkovics Anna 11A9350 OLC Wienerwald 37:03 + 8:27
6. Sirma Signe 1550012 155 Alnis /JNSC 37:28 + 8:52
7. Agervig Kristiansson Ida 2240002 224 IFK Göteborg Orientering 37:32 + 8:56
8. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 37:39 + 9:03 8258
9. Basarán Kika 1110001 111 Toledo-O 40:18 + 11:42
10. Korpasová Lucie TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno 40:42 + 12:06 7601
11. Rizzi Martina 2100001 210 Stora Tando OK 03 41:04 + 12:28
12. Maddalena Alice 1060004 106 Stora Tando OK 41:18 + 12:42
13. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 41:28 + 12:52 7436
14. Westin Emilie 1670002 167 Nydalen SK 41:34 + 12:58
15. Pezzati Elena 1060001 106 Stora Tando OK 41:40 + 13:04
16. De Smul Ems 820003 082 SC TEAM BE 41:56 + 13:20
17. Smolková Barbora TAP0356 R KOB Tretra Praha 42:50 + 14:14 7142
18. Prieto Maria 1800002 180 CDB Malarruta 42:57 + 14:21
19. Sorensen Emily 1510002 151 Big Foot Orienteers 43:23 + 14:47
20. Tiefenböck Tina 12A9951 Naturfreunde Wien 44:47 + 16:11
21. Stabina Zanda 2330002 233 Azimuts OK 46:06 + 17:30
22. Camarasa Pérez Ana 1830001 183 C.E.COLIVENC 48:12 + 19:36
23. Shepherd Jo 118 Halden SK (GBR) 48:44 + 20:08
24. Westin Kjersti 1670001 167 Nydalen SK 55:36 + 27:00
25. Tiszlavicz Veronika 640011 064 Egri Spartacus SE 56:46 + 28:10
26. Parga Lucia 1140001 114 Aromon Pontevedra 57:13 + 28:37
27. Veljačiková Hana 1920001 192 0 174:47 + 146:11
Kastner Ylvi 12A0050 Naturfreunde Wien DNS

D21A 3.59 km, 190 m, 18 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 7458

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 36:04 7801
2. Rýdlová Adéla JJN0151 C Team Jizerky 38:26 + 2:22 7334
3. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 38:55 + 2:51 7239
4. Fossoey Aurora 1180002 118 Halden SK 39:59 + 3:55
5. Šklíbová Michaela TJN0153 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:05 + 4:01 7009
6. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 40:06 + 4:02 7005
7. Kubecová Kateřina STB9999 C TJ Stadion Nový Bor 41:27 + 5:23 6739
8. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 42:46 + 6:42 6479
9. Albrechtová Iveta KAM9950 C OK Kamenice 43:09 + 7:05 6404
10. Aoi Yamasaki 1940003 194 Team Japan 44:07 + 8:03
11. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 44:17 + 8:13 6180
12. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:37 + 8:33 6114
13. Szymanská Zuzana DKP0463 C Oddíl OB Kotlářka 44:55 + 8:51 6055
14. Dolejší Kateřina DOK0156 C OK Doksy 45:40 + 9:36 5907
15. Stromberger Lena 1540003 154 Der Bergerclan 45:55 + 9:51
16. Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha 46:03 + 9:59 5832
17. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:09 + 10:05 5812
18. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 46:23 + 10:19 5766
19. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 46:36 + 10:32 5723
20. Berger Marlies 1540001 154 Der Bergerclan 46:51 + 10:47
21. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 47:15 + 11:11 5595
22. Thořová Markéta TUR9952 C OOB TJ Turnov 47:47 + 11:43 5490
23. Vavrysová Barbara LCE9751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:53 + 11:49 5470
24. Gvildiene Vilija 1410004 141 Medeina OK 48:26 + 12:22
25. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 49:48 + 13:44 5092
26. Brink Johanna 780003 078 Pargas IF 52:08 + 16:04
26. Fossoy Synne 2340001 234 Gaula 52:08 + 16:04
28. Glatz Verena 1720003 172 OLC Graz 53:27 + 17:23
29. Kocsik Nora 640001 064 Egri Spartacus SE 54:21 + 18:17
30. Yuki Oguri 1940004 194 Team Japan 54:50 + 18:46
31. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 59:19 + 23:15 3214
32. Vermonden Annelies 1170003 117 D-team 60:46 + 24:42
33. Tiefenböck Rita 12A0150 Naturfreunde Wien 62:57 + 26:53
34. Van Rooy Silke 1990002 199 Antwerp Orienteers 64:19 + 28:15
35. Jönsson Annika 240 Malmö OK 70:21 + 34:17
36. Berger Anni 1540007 154 Der Bergerclan 70:32 + 34:28
Gysen Kelly 1170002 117 D-team DISK
Kořínková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov DNS 0

D21B 2.67 km, 150 m, 13 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 5161

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Nakvose Nadezhda 1460006 146 OSK Sakas 33:43
2. Kučerová Lucie STH9251 C SK Studenec 34:56 + 1:13 5341
3. Riby Rose DOK0052 C OK Doksy 36:47 + 3:04 5077
4. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 36:52 + 3:09 5065
5. Valatkaite Julija 40001 004 OK VERSME 37:36 + 3:53
6. Berger Marlene 1540008 154 Der Bergerclan 38:22 + 4:39
7. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 40:17 + 6:34 4578
8. Veikutyte Gerda 1460005 146 OSK Sakas 40:18 + 6:35
9. Górska Kinga 246 OK Sport Warszawa 40:32 + 6:49
10. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:54 + 8:11 4347
11. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 43:48 + 10:05 4076
12. Žandová Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary 44:34 + 10:51 3967
13. Šritrová Lenka TUR0250 C OOB TJ Turnov 45:12 + 11:29 3877
14. Podrábská Marie JJN0251 C Team Jizerky 46:44 + 13:01 3658
15. Stoniene Kornelija 1460002 146 OSK Sakas 46:56 + 13:13
16. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 47:16 + 13:33 3582
17. Broumová Kateřina SKV TJ Slovan Karlovy Vary 47:22 + 13:39
18. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 48:19 + 14:36
19. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:58 + 15:15 3340
20. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 49:39 + 15:56 3242
21. Vejstrková Martina CHA9651 C OK Chrastava 49:54 + 16:11 3207
22. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 50:14 + 16:31 3159
23. Kovářová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 50:19 + 16:36 3147
24. De Smul Siel 820004 082 SC TEAM BE 51:32 + 17:49
25. Eretová Kateřina SKV8651 C TJ Slovan Karlovy Vary 52:27 + 18:44 2843
26. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky 53:37 + 19:54 2677
27. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 54:20 + 20:37 2574
28. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 58:30 + 24:47 1980
29. Žuchová Nikola TJN9352 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:42 + 24:59 1952
30. Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 58:59 + 25:16 1911
31. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 61:24 + 27:41 1567
32. Van Breedam Vanessa 1320002 132 TROL Belgium vzw 61:47 + 28:04
Rozentale Eva 1780016 178 ZVOC DISK
Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C OK Roztoky DNS 0

D21C 2.36 km, 110 m, 13 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 2661

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Hořejší Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 35:55 3319
2. Kotrčová Lenka PDY9350 C Běhej Poděbrady 42:41 + 6:46 2942
3. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 64:32 + 28:37 1723
4. Pavlíčková Kristýna MOV SKOB Ostrava 69:18 + 33:23
5. Ščehovičová Zuzana 980002 098 PRAHA Gajdoš 71:55 + 36:00
6. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 97:04 + 61:09 0
Plone Evija 880001 088 Alnis OK DISK
Haller Sonja 12A8850 Naturfreunde Wien DNS

D35A 3.28 km, 140 m, 15 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Masevičiute Kristina 330001 033 Fortuna OK 40:44
2. Sobotová Jana DLP8250 C OOB TJ Dukla Praha 48:34 + 7:50
3. Zhyltsova Tetiana 1680002 168 Azymut(Ukraine) 49:32 + 8:48
4. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 49:39 + 8:55
5. Novokovich Maria 610002 061 SRD SK 49:59 + 9:15
6. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 50:36 + 9:52
7. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 51:07 + 10:23
8. Frenzel Friederike 2590001 259 OK Mark Brandenburg 51:39 + 10:55
9. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 52:19 + 11:35
10. Holasová Šárka AOP7853 C Orientační Běh Opava 52:50 + 12:06
11. Viqueira Andrea 390002 039 Malarruta 56:00 + 15:16
12. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:10 + 15:26
13. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 56:52 + 16:08
14. Hynková Jana ONO8650 C SKOB Ostrov 59:22 + 18:38
15. Herold Katrin 1050001 105 TSC Strausberg 63:32 + 22:48
16. Martin Maria Jose 390003 039 Malarruta 64:06 + 23:22
17. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 108:04 + 67:20
Tschischkale Kati 500001 050 Potsdam DNS

D35B 2.79 km, 140 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kopecká Magdaléna TJN8251 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:03
2. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 43:14 + 4:11
3. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 48:48 + 9:45
4. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 51:06 + 12:03
5. Daruk Agnieszka 246 OK Sport Warszawa 51:39 + 12:36
6. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 55:05 + 16:02
7. Šperlová Zuzana 10001 001 TJ Radon Vysoká Pec 65:42 + 26:39
8. Pestininke Vaiva 1460017 146 OSK Sakas 69:58 + 30:55
9. Mureniene Agne 1410005 141 Medeina OK 74:04 + 35:01
10. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 78:38 + 39:35
11. Palmer Sandra 2050002 205 Ermassets club de muntanya 98:45 + 59:42
Janíková Marie ZBM7852 C SK Brno Žabovřesky DISK
Láčíková Sabina 250 OK Láčíková DNS

D40A 3.02 km, 140 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lervaag Pernille 310004 031 Velledalen IL 35:43
2. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 39:24 + 3:41
3. Popp Bobach Helle 430005 043 Aalborg OK 41:04 + 5:21
4. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 42:15 + 6:32
5. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 43:20 + 7:37
6. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 43:50 + 8:07
7. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 45:07 + 9:24
8. McGrail Rie Stenjhoej Ba 230005 023 Silkeborg OK 48:39 + 12:56
9. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 48:54 + 13:11
10. Rücklová Alena VCB8150 C OB České Budějovice 50:21 + 14:38
11. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 51:36 + 15:53
12. Wodajo Netsi 530002 053 TROL Belgium 55:54 + 20:11
13. Preston Julia 250001 025 SROC 56:58 + 21:15
14. Salniene Jone 200001 020 OK Fortuna 58:45 + 23:02
15. Lišková Kateřina PHK8151 C OK 99 Hradec Králové 59:44 + 24:01
16. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 63:57 + 28:14
17. Hamplin Eva 2290003 229 Centrum OK 67:51 + 32:08
18. Sundeby Malin 2290002 229 Centrum OK 75:19 + 39:36
19. Fredberg Hanne 230004 023 Silkeborg OK 79:19 + 43:36
20. Sundeby Annica 2290001 229 Centrum OK 81:55 + 46:12
Spathmann Natascha 340002 034 Kempische oriëntatielopers DISK

D40B 2.42 km, 110 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Ligate Kitija 1780001 178 ZVOC 36:08
2. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 40:47 + 4:39
3. Svalbe Aiga 1400001 140 OK ALNIS 43:30 + 7:22
4. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 44:52 + 8:44
5. Bartáková Petra SJI8151 C OK Jihlava 45:47 + 9:39
6. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 49:58 + 13:50
7. Forstová Veronika PZR8181 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:00 + 14:52
8. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 54:09 + 18:01
9. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 55:33 + 19:25
10. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 59:09 + 23:01
11. Dobyášová Zuzana KAM8052 C OK Kamenice 61:03 + 24:55
12. Dohnalová Květa ZBM7954 C SK Brno Žabovřesky 61:38 + 25:30
13. Jakobsen Elisabeth Aune 2220004 222 OK MOSS 1 63:26 + 27:18
14. Lundsrud Bente Fosser 2230004 223 OK Moss2 72:10 + 36:02
15. Štorcová Alena KUL8350 C KOB Ústí nad Labem 72:28 + 36:20
16. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 72:41 + 36:33
17. Zbroja-Nowak Justyna 790002 079 KS Hades Poznan 75:37 + 39:29
18. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 81:59 + 45:51
19. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 121:50 + 85:42
20. Lhotská Jana DVP8250 C DVP ORIENTATION 167:35 + 131:27

D45A 3.00 km, 160 m, 15 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 41:30
2. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 41:41 + 0:11
3. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 43:01 + 1:31
4. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 43:35 + 2:05
5. Wenderickx Nancy 480001 048 HAMOK 44:15 + 2:45
6. Balakova Andrea 1450001 145 Nyköping OK 45:39 + 4:09
7. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 46:14 + 4:44
8. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 47:25 + 5:55
9. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 49:03 + 7:33
10. Bultrowicz Agnieszka 790003 079 KS Hades Poznan 51:19 + 9:49
11. Skern Marina 12A7550 Naturfreunde Wien 51:42 + 10:12
12. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 53:12 + 11:42
13. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 53:28 + 11:58
14. Farkas Fruzsina 1980004 198 Tipo Orienteering 53:57 + 12:27
15. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 55:17 + 13:47
16. Hugelshofer Barbara 660002 066 OLG Waldrose 55:39 + 14:09
17. Voeste Annick 1930002 193 OLG Basel 60:51 + 19:21
18. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 61:13 + 19:43
19. Van Oosterwijck Katj 2270001 227 Omega Leuven 65:01 + 23:31
20. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 65:03 + 23:33
21. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 67:25 + 25:55
22. Faber Signe 230016 023 Silkeborg OK 67:33 + 26:03
23. Gray Meredith 900003 090 Ugly Gully Orienteers AUS 67:56 + 26:26
24. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 69:13 + 27:43
25. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 69:33 + 28:03
26. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 69:37 + 28:07
27. Antoine Christine 840002 084 ORIENTATION CAENNAISE 70:19 + 28:49
28. Tirlikiene Ruta 1260002 126 Karsuva 72:06 + 30:36
29. Kalisch Claudia 1080002 108 TSV Karlshorst 72:40 + 31:10
30. Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 73:46 + 32:16
31. Perez Maica 510002 051 CRON 102:50 + 61:20
De Schepper Ellen 820008 082 SC TEAM BE DISK
Biolik Agnieszka CHC7751 C K.O.B. Choceň DNS

D45B 2.22 km, 90 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mazzarese Jana SJI7854 C OK Jihlava 30:43
2. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:31 + 2:48
3. Komárková Lenka SJH7651 C SOS Jindřichův Hradec 35:36 + 4:53
4. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 36:10 + 5:27
5. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 36:58 + 6:15
6. Kulikauskiene Danute 1460007 146 OSK Sakas 40:00 + 9:17
7. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 41:26 + 10:43
8. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 44:12 + 13:29
9. Hohl Vanessa 1090001 109 GOV - Gruppo Orientisti Va 44:29 + 13:46
10. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Brno Žabovřesky 47:42 + 16:59
11. Sandvik Lene 2250005 225 Halden Skiklubb 48:12 + 17:29
12. Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 48:29 + 17:46
13. Václavková Petra ZBM7553 C SK Brno Žabovřesky 49:29 + 18:46
14. Kubečková Terezie LIP7650 C SOS Mamuti z Lipovky 49:47 + 19:04
15. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 52:18 + 21:35
16. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:33 + 21:50
17. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 58:14 + 27:31
18. Šťovíčková Dagmar DVP7650 C DVP ORIENTATION 58:57 + 28:14
19. Bergrová Petra MOV7452 C SKOB Ostrava 60:37 + 29:54
20. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 64:40 + 33:57
21. Machold Natalia 12A7650 Naturfreunde Wien 66:34 + 35:51
22. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 69:42 + 38:59
23. Pokorná Kamila KAM7452 C OK Kamenice 70:35 + 39:52
24. Víšková Alena KAM7451 C OK Kamenice 72:23 + 41:40
25. Szieberth Natasa 1750003 175 PVM 74:02 + 43:19
26. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 76:23 + 45:40
27. Peňázová Iva 800001 080 Brno 81:35 + 50:52
28. Ujvari Sandra 12A7751 Naturfreunde Wien 90:37 + 59:54
29. Buschek Elisabeth 12A7750 Naturfreunde Wien 91:00 + 60:17
30. Skog Paula 2160002 216 Olarin Suunnistajat 101:26 + 70:43
31. Meizer Elisabeth 12A7752 Naturfreunde Wien 146:54 + 116:11
Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš DISK

D50A 2.88 km, 150 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:43
2. Kastner Barbara 12A9950 Naturfreunde Wien 40:11 + 2:28
3. Bonek Claudia 12A6901 Naturfreunde Wien 43:45 + 6:02
4. Mikkelsen Irene Klarke 1790002 179 Horsens OK 02 44:47 + 7:04
5. Holm Rikke 1210002 121 O-Ferie 46:02 + 8:19
6. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 46:15 + 8:32
7. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 48:04 + 10:21
8. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 49:32 + 11:49
9. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 50:08 + 12:25
10. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 51:09 + 13:26
11. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 52:13 + 14:30
12. Skaug Anne 1620001 162 OK Pan Aarhus 53:25 + 15:42
13. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 53:35 + 15:52
14. Rasmussen Angélique Gronbo 1350002 135 Allerod OK 55:06 + 17:23
15. Krogsgaard Heidi Hinge 230013 023 Silkeborg OK 56:45 + 19:02
16. Westin Lenka 1580002 158 Porsgrunn OL 58:06 + 20:23
17. Thyssen Susanne 1210004 121 O-Ferie 58:17 + 20:34
18. Schlittermann Silke 1360002 136 ESV Lok Schöneweide 58:55 + 21:12
19. De Bie Ellen 820002 082 SC TEAM BE 65:01 + 27:18
20. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 65:32 + 27:49
21. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 66:00 + 28:17
22. Andersson Annika 253 Ok Orinto 66:42 + 28:59
23. Calvet Christine 12A7050 Naturfreunde Wien 69:53 + 32:10
24. Pánková Martina 47S6950 TJ Rapid Bratislava 70:26 + 32:43
25. Verbraken Linda 20002 002 TROL 70:49 + 33:06
26. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 71:20 + 33:37
27. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 71:40 + 33:57
28. Sharkey Deirdre 350002 035 Parawanga Orienteers 72:42 + 34:59
29. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 73:20 + 35:37
30. Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 74:01 + 36:18
31. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 81:32 + 43:49
32. Brink Maria 780002 078 Pargas IF 85:37 + 47:54
33. Garcia Mercedes 390006 039 Malarruta 111:14 + 73:31
34. Bronckaers Marcia 1600002 160 KOL2 142:30 + 104:47
Del Campo Cristina 1800003 180 CDB Malarruta DISK
Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky DNS

D50B 2.30 km, 120 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 39:01
2. Klymeniuk Nataliia 1250003 125 OC O-Kompas 40:58 + 1:57
3. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:56 + 5:55
4. Kettunen Pia 112 Kalevan Rasti 50:08 + 11:07
5. Bačkiene Rima 450002 045 SK S-Sportas 50:42 + 11:41
6. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 50:47 + 11:46
7. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 52:55 + 13:54
8. Ferbasová Zdeňka TUV7361 C SOK TJ Turnov 56:07 + 17:06
9. Gorczyca Magdalena 790004 079 KS Hades Poznan 56:53 + 17:52
10. Řehořová Lenka JJN7250 C Team Jizerky 62:44 + 23:43
11. Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky 63:39 + 24:38
12. Vidžiuniene Irena 1460014 146 OSK Sakas 66:53 + 27:52
13. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 69:59 + 30:58
14. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 76:42 + 37:41
15. Pretnar Irma 80002 008 Kamniški orientacijski klu 83:31 + 44:30
16. Vojkůvková Jarmila MOV7152 C SKOB Ostrava 83:46 + 44:45
17. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 85:46 + 46:45
18. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 107:14 + 68:13
19. Yogev Dafna 740002 074 Lev Hasharon - Menashe 123:49 + 84:48
Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš DISK
Pokorná Hana JJN6951 C Team Jizerky DISK
Dzholdashova Svitlana 1250002 125 OC O-Kompas DISK
Buryanová Kateřina MOV7351 C SKOB Ostrava DISK
Steingruber Samdra 870003 087 CO UTOE Bellinzona DNS

D55A 2.69 km, 110 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 34:34
2. Berger Hedi 1540012 154 Der Bergerclan 36:02 + 1:28
3. Simonsen Sandra 1380001 138 FIF Hillerod 38:09 + 3:35
4. Rýdlová Magda JJN6850 C Team Jizerky 40:44 + 6:10
5. Alexandersson Ingrid 2080001 208 Stora Tuna OK 02 43:00 + 8:26
6. Toth Agnes 760003 076 MAFC Budapest 43:17 + 8:43
7. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 46:06 + 11:32
8. Rihko-Struckmann Liisa 1960002 196 TSV Schapen 46:23 + 11:49
9. Berger Gislind 1540011 154 Der Bergerclan 49:08 + 14:34
10. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 49:54 + 15:20
11. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 50:00 + 15:26
12. Andersson Susanne 280001 028 Pitea IF OK 50:55 + 16:21
13. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 55:41 + 21:07
14. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 55:49 + 21:15
15. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:35 + 23:01
16. Friebe Marion 630001 063 USV Jena 59:38 + 25:04
17. Makovicka Veronique 490002 049 CO Colmar 60:15 + 25:41
18. Tiefenböck Riki 12A6751 Naturfreunde Wien 60:20 + 25:46
19. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 60:25 + 25:51
20. Eschlboeck Gudrun 46A6850 OL Naturfreunde Linz 71:42 + 37:08
21. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 75:35 + 41:01
22. Teo Dóra 940003 094 Kanizsa Orienteering 84:33 + 49:59
23. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 99:10 + 64:36
Biel-Pretting Renate 12A6750 Naturfreunde Wien DISK

D55B 2.11 km, 120 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 37:48
2. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 40:10 + 2:22
3. Sirma Gerda 1550001 155 Alnis /JNSC 41:10 + 3:22
4. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 42:04 + 4:16
5. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 43:13 + 5:25
6. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 43:57 + 6:09
7. Preiksiene Laima 1410010 141 Medeina OK 49:56 + 12:08
8. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 51:48 + 14:00
9. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 52:36 + 14:48
10. Glatz Sylvia 1720004 172 OLC Graz 54:02 + 16:14
11. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 54:25 + 16:37
12. Sallai Sára 2170002 217 SZVSE 57:17 + 19:29
13. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 57:25 + 19:37
14. Noiman Anat 400002 040 Lev hasharon menashe 62:41 + 24:53
15. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:24 + 29:36
16. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 67:35 + 29:47
17. Drizo Tetiana 12A6850 Naturfreunde Wien 70:14 + 32:26
18. Zeiner Elisabeth 1720002 172 OLC Graz 72:26 + 34:38
Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč DISK
Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS

D60 2.62 km, 130 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 41:50
2. Cejka Kati 730001 073 OLC SKOG Fribourg 43:16 + 1:26
3. Mose Ann-Vibeke 2120001 212 Vestjysk Orienteringsklub 51:06 + 9:16
4. Smonsen Inger 230009 023 Silkeborg OK 53:51 + 12:01
5. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 55:54 + 14:04
6. Mikalauskiene Daiva 680002 068 SAULE 62:11 + 20:21
7. Buhler Birgit 2360002 236 Radeburg 62:27 + 20:37
8. Eriksson Karin 150002 015 IF Marin Väst 67:47 + 25:57
9. Wiedenfeld Ute 19D0000 SSV Planeta Radebeul 70:03 + 28:13
10. Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 72:23 + 30:33
11. Hilbert Sabine 12A6250 Naturfreunde Wien 72:27 + 30:37
12. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 72:32 + 30:42
13. Krols Hilde 530005 053 TROL Belgium 73:58 + 32:08
14. Mols Greet 530004 053 TROL Belgium 81:43 + 39:53
15. Hlaváčová Jarka MFP6050 C Matfyz Praha 83:57 + 42:07
16. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 96:49 + 54:59
17. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 120:40 + 78:50
Bruyninckx Miek 530007 053 TROL Belgium DISK
Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK

D65 2.38 km, 110 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Stanevičiene Ruta 720008 072 OK Labirintas 39:13
2. Luovula Pia 1340003 134 Suosmeren Salpa 39:40 + 0:27
3. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 43:15 + 4:02
4. Jenővári Gabriella 22H5750 Hegyisport Szentendre Egy. 44:19 + 5:06
5. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:21 + 9:08
6. Gvildiene Virginija 1410002 141 Medeina OK 50:19 + 11:06
7. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 51:46 + 12:33
8. Olsson Christina 210001 021 SOL 52:00 + 12:47
9. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 52:40 + 13:27
10. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:39 + 15:26
11. Baleišiene Roma 720004 072 OK Labirintas 56:37 + 17:24
12. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:56 + 18:43
13. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 58:10 + 18:57
14. Vanreusel Jen 550002 055 SASOR 59:19 + 20:06
15. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:12 + 21:59
16. Šabatková Zdeňka SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 65:22 + 26:09
17. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 66:03 + 26:50
18. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 72:04 + 32:51
19. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 76:11 + 36:58
20. Lehmann Gabriela 13D.050 Kaulsdorfer OLV Berlin 76:35 + 37:22
21. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 76:38 + 37:25
22. Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 81:42 + 42:29
23. Jumppanen Helena 190002 019 Pihkaniskat 81:51 + 42:38
24. Braatz Monika 1QD5750 SV IHW Alex 78 Berlin 87:10 + 47:57
25. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 107:38 + 68:25
26. Lhotská Radoslava DVP5654 C DVP ORIENTATION 165:24 + 126:11
Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Wüest Ruth 1130002 113 ALPSTEIN-O DISK

D70 2.13 km, 80 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Krasuckiene Egle 720005 072 OK Labirintas 42:45
2. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 44:55 + 2:10
3. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 46:39 + 3:54
4. Bobach Kirsten 430006 043 Aalborg OK 52:25 + 9:40
5. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 52:41 + 9:56
6. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 54:39 + 11:54
7. Blommen Paulette 170002 017 Omega 73:39 + 30:54
8. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 86:59 + 44:14
Rosen Miriam 11G4950 GB MTBO squad DNS

D75 1.83 km, 60 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bumeliene Skaidra 720002 072 OK Labirintas 40:38
2. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 52:03 + 11:25
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 73:13 + 32:35
4. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 85:52 + 45:14

D80 1.67 km, 50 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 62:05
2. Eulitz Ilse 1200001 120 OLV Weimar.e.V. 69:10 + 7:05

F3 2.46 km, 90 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Městková Katka VSP7650 C USK Praha 28:03
2. Gruntová Alena KUL0653 C KOB Ústí nad Labem 28:44 + 0:41
3. Trappe Kathrin 13D8650 Kaulsdorfer OLV Berlin 29:22 + 1:19
4. Havlíček Vojtěch 1982 Neregistrovaní 29:45 + 1:42
5. Schramm Erwin 13D8500 Kaulsdorfer OLV Berlin 30:53 + 2:50
6. Brettschneider Gudrun 13D6050 Kaulsdorfer OLV Berlin 31:56 + 3:53
7. Rokos Michal JJN0107 C Team Jizerky 31:57 + 3:54
8. Houben Ellen 1170006 117 D-team 32:10 + 4:07
9. Herrmann Charlotte 48D0850 OL-Team Wehrsdorf 32:12 + 4:09
10. Zimmer Jan 1560001 156 na 32:47 + 4:44
11. Mc Grail William St 230008 023 Silkeborg OK 33:15 + 5:12
12. Lervaag Bernt Are 310005 031 Velledalen IL 33:32 + 5:29
13. Zierhut Antonín LCV7100 C TJ Lokomotiva Chomutov 33:34 + 5:31
14. Janata Tomáš DLT8401 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 34:52 + 6:49
15. Käding Kirsten 13D6751 Kaulsdorfer OLV Berlin 35:10 + 7:07
16. Šoljaková Eliška 1760001 176 Neregistrovaná 35:17 + 7:14
17. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 36:20 + 8:17
18. Tozser Bendeguz 180004 018 Dvakuku Orienteering 37:12 + 9:09
19. Valsgard Sindre 165 Indre Ostfold OK 38:23 + 10:20
20. Pommer Norbert 13D5700 Kaulsdorfer OLV Berlin 41:18 + 13:15
21. Brettschneider Max 13D8400 Kaulsdorfer OLV Berlin 42:28 + 14:25
22. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 44:15 + 16:12
23. Halberstadt Stanislava 1020002 102 CLUB ATHLETIGUE AUBERGENVI 44:17 + 16:14
23. Holper Antónia 12H6850 Tipo Orienteering Club 44:17 + 16:14
25. Tkáč Jan JJN6700 C Team Jizerky 44:46 + 16:43
26. Boeck Ute 13D6750 Kaulsdorfer OLV Berlin 44:50 + 16:47
27. Olsson Ingalill 1960 245 OK Orion 45:04 + 17:01
28. Kleisnerová Jana MOV SKOB Ostrava 45:41 + 17:38
29. Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 45:43 + 17:40
30. Feldmann Gudrun 13D6650 Kaulsdorfer OLV Berlin 45:49 + 17:46
31. Bínová Jana KAM8650 C OK Kamenice 46:07 + 18:04
32. Sadilová Jana 670002 067 Neregistrovaný - Šeberov 46:21 + 18:18
33. Bauerová Petra 244 LK Slovan Karlovy Vary 46:42 + 18:39
34. Hulec Filip PCB9401 C SKP České Budějovice 48:25 + 20:22
35. Reischingová Růžena SKV5353 C TJ Slovan Karlovy Vary 49:07 + 21:04
36. Křížová Darina 10003 001 TJ Radon Vysoká Pec 49:09 + 21:06
37. Hejzlar Arjuna 1950003 195 Hejzlarovi 50:09 + 22:06
38. Dalos Györgyi 110002 011 MAFC 50:11 + 22:08
39. Mouralová Magdalena 1981 Neregistrovaní 53:06 + 25:03
40. Hejzlarová Aiša 1950002 195 Hejzlarovi 53:38 + 25:35
41. Kozsuch Andrea 204 PVS 54:35 + 26:32
42. Geier Sebastian 1540009 154 Der Bergerclan 55:41 + 27:38
43. Hejzlarová Maja 1950001 195 Hejzlarovi 55:50 + 27:47
44. Brettschneider M. or M. 13D8600 Kaulsdorfer OLV Berlin 55:57 + 27:54
45. Kadlecová Gabriela BBM7651 C BETA URSUS Rosice 56:47 + 28:44
46. Zikmundová Michaela JJN7754 C Team Jizerky 58:26 + 30:23
47. Neumann Petra 1VD5850 SG Zittau Süd 58:59 + 30:56
48. Wąsiewicz Marzena 970003 097 Team 360 61:29 + 33:26
49. Pavlíček Šimon KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl 68:27 + 40:24
50. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 76:14 + 48:11
51. Li Livie 1440003 144 Aarhus 1900 Orientering 81:15 + 53:12
52. Ondrová Jana SKV9999 TJ Slovan Karlovy Vary 84:15 + 56:12
53. Skuhrovcová Helena SKV9998 TJ Slovan Karlovy Vary 86:10 + 58:07
54. Studničná Jaroslava Neregistrovaní 86:50 + 58:47
55. Kalkstein Galit 1890004 189 Hashron 88:26 + 60:23
56. Feldmann Jakob 13D9600 Kaulsdorfer OLV Berlin 114:06 + 86:03
Iversen Runa 1975 026 Horsens OK DISK
Weibl Anissa 180007 018 Dvakuku Orienteering DISK
Albrecht Vladimír KAM7800 C OK Kamenice DNS
Bohuslav Fanda LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň DNS
Lahm Katja 2090001 209 CTG Koblenz DNS

F5 3.30 km, 180 m, 15 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Seleznev Sergey 610001 061 SRD SK 38:49
2. Pataki Gabor 204 PVS 43:53 + 5:04
3. Juklíček Jakub VLI8802 C Slavia Liberec orienteering 47:10 + 8:21
4. Mentler Balazs 180003 018 Dvakuku Orienteering 48:10 + 9:21
5. Novotná Barbora TUR0552 A OOB TJ Turnov 48:48 + 9:59
6. Juklíčková Zuzana VLI8750 C Slavia Liberec orienteering 49:10 + 10:21
7. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 49:40 + 10:51
8. Wąsiewicz Piotr 970001 097 Team 360 53:01 + 14:12
9. Wąsiewicz Jerzy 097 Team 360 53:11 + 14:22
10. Lounský Ondřej Neregistrovaní 60:08 + 21:19
11. Tozser Andras 180002 018 Dvakuku Orienteering 60:54 + 22:05
12. Tučková Sabina NER Neregistrovaní 62:15 + 23:26
13. Votava David 470001 047 DSVJ 66:06 + 27:17
14. Ouhrabková Radka SPC8152 C SPORTICUS team 68:40 + 29:51
15. Mackerle Adam VCB7700 C OB České Budějovice 69:05 + 30:16
16. Gorozdi Mate 180008 018 Dvakuku Orienteering 69:11 + 30:22
17. Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 76:11 + 37:22
18. Řepka Miroslav MOV7500 C SKOB Ostrava 78:43 + 39:54
19. Weibl Zoltan 180001 018 Dvakuku Orienteering 81:56 + 43:07
20. Herter Laszlo 1953 Neregistrovaní 90:01 + 51:12
21. Schejbalová Karina SCP8050 C OK Sparta Praha 91:15 + 52:26
22. Hejna Matyáš LLI0801 C LOK-o Liberec 94:55 + 56:06
23. Svedjenäs Sophie 1100005 110 OK Skogshjortarna 95:39 + 56:50
24. Neumann Rasmus 31D0800 SV Lengefeld 99:58 + 61:09
25. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 110:33 + 71:44
26. Hejna Pavel LLI7600 C LOK-o Liberec 123:38 + 84:49
27. Schejbalová Kristina 1740001 174 Bez klubu 133:35 + 94:46
Cluderay Benjamin 1220003 122 Royal Air Force Orienteeri DISK
Beaty Andrew 1220002 122 Royal Air Force Orienteeri DISK
Bridge Jack 1220004 122 Royal Air Force Orienteeri DISK
Füßling 500002 050 Potsdam DNS
Vladimír Schejbal 1740002 174 Bez klubu DNS

H10 1.99 km, 60 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rollier Alexei PHK1502 C OK 99 Hradec Králové 18:38
2. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 21:49 + 3:11
3. Szieberth Kende 1750002 175 PVM 22:06 + 3:28
4. Drbohlav Marek TUR1409 C OOB TJ Turnov 22:35 + 3:57
5. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 23:05 + 4:27
6. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 23:43 + 5:05
7. Liška Albert PHK1313 C OK 99 Hradec Králové 24:01 + 5:23
8. Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 24:30 + 5:52
9. Alex Johansson 1450002 145 Nyköping OK 24:43 + 6:05
10. Mazzarese Aiden SJI1502 C OK Jihlava 24:52 + 6:14
11. Stehlík Filip LPM1400 C OK Lokomotiva Plzeň 29:30 + 10:52
12. Popp Bobach Sander 430004 043 Aalborg OK 34:05 + 15:27
13. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 37:29 + 18:51
14. Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 44:01 + 25:23
Salna Matas 200002 020 OK Fortuna DISK
Rathje Erik 2130004 213 TGM Budenheim DISK

H12A 2.68 km, 110 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 21:14
2. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 21:31 + 0:17
3. Hikl Martin ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 21:52 + 0:38
4. Tatarnikov Ivan PHK1106 B OK 99 Hradec Králové 25:19 + 4:05
5. Minařík František VCB1103 B OB České Budějovice 25:29 + 4:15
6. Forst Matouš PZR1100 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:47 + 5:33
7. Kopáč František ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 27:36 + 6:22
8. Oliver Johansson 1450003 145 Nyköping OK 30:15 + 9:01
9. Beneš Maxmilián VLI1100 B Slavia Liberec orienteering 32:16 + 11:02
10. Junek Kryštof DKP1212 C Oddíl OB Kotlářka 32:54 + 11:40
11. Běloušek Matěj CTB1202 B SK OB Chotěboř 39:29 + 18:15
12. Dzvinko Zintis 1780007 178 ZVOC 40:01 + 18:47
13. Zápotocký Tomáš SLA1200 B SKOB Slaný 41:18 + 20:04
14. Lánský Šimon JJN1105 B Team Jizerky 42:56 + 21:42
15. Popp Bobach Mikkel 430003 043 Aalborg OK 79:12 + 57:58
16. Töpfer Gustav 1420002 142 USVJena 80:56 + 59:42

H12B 2.41 km, 60 m, 7 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lervaag Mikkel 310002 031 Velledalen IL 19:26
2. Liška Viktor PHK1111 C OK 99 Hradec Králové 27:27 + 8:01
3. Jirák Tomáš JJN1205 C Team Jizerky 27:29 + 8:03
4. Lankaš Antonín CHA1200 C OK Chrastava 28:47 + 9:21
5. Štolba Filip JJN1206 C Team Jizerky 29:33 + 10:07
6. Šiler Štěpán PDY1101 C Běhej Poděbrady 29:51 + 10:25
7. Sankot Jakub KAM1207 C OK Kamenice 30:54 + 11:28
8. Basetlík Petr 10009 001 TJ Radon Vysoká Pec 31:26 + 12:00
9. Arnošt Daniel SAD1200 C Sportovní akademie Dobříš 33:35 + 14:09
10. Kvapil Jan Nepomuk KUL1100 C KOB Ústí nad Labem 36:20 + 16:54
11. Loučka Tomáš KUL1101 C KOB Ústí nad Labem 39:53 + 20:27
12. McGrail Lucas Stenhoej B 230007 023 Silkeborg OK 40:01 + 20:35
13. Drizo Nikolai 12A1200 Naturfreunde Wien 42:16 + 22:50
14. Hohl Étienne 1090003 109 GOV - Gruppo Orientisti Va 46:06 + 26:40
15. Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 53:00 + 33:34
16. Štolba Marek JJN1207 C Team Jizerky 54:12 + 34:46
17. Eisner Matias PVP1200 C VSK Přírodní vědy Praha 101:12 + 81:46

H14A 2.80 km, 120 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 20:59
2. Holas Štěpán AOP0900 A Orientační Běh Opava 23:34 + 2:35
3. Kvášovský Filip LTU0902 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:54 + 2:55
4. Patka Marek BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor 24:53 + 3:54
5. Nielsen Eskild Stig 260002 026 Horsens OK 24:56 + 3:57
6. Toman Matěj ZBM0919 B SK Brno Žabovřesky 26:26 + 5:27
7. Viktor Jánosi 2000002 200 Pécsi Vörös Meteor Sportkö 29:43 + 8:44
8. Junek Šimon DKP1011 B Oddíl OB Kotlářka 30:51 + 9:52
9. Minařík Josef VCB0903 B OB České Budějovice 32:28 + 11:29
10. Jonas Botond 640007 064 Egri Spartacus SE 37:01 + 16:02
11. Urbanek Lauri 12A0900 Naturfreunde Wien 37:44 + 16:45
12. Murenas Aleksas 1410006 141 Medeina OK 38:15 + 17:16
13. Ouhrabka Vít TAP1002 C KOB Tretra Praha 38:51 + 17:52
14. Míka Ondřej VCB1003 B OB České Budějovice 40:34 + 19:35
15. Kukhar Illia 1290004 129 OC Korostyshiv 45:04 + 24:05
16. Stacke Jan LCE1001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:27 + 29:28
17. Rejšek Čeněk KAM1002 B OK Kamenice 71:26 + 50:27
Anděl Robin VPM0901 B KOS Slavia Plzeň DISK
Juhkam Karl-Mattias 252 OK KOBRAS DNS

H14B 2.56 km, 80 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Florian Radek ZBM0905 B SK Brno Žabovřesky 21:11
2. Cichra Patrik TAP0903 B KOB Tretra Praha 24:52 + 3:41
3. Lervaag Tobias 310003 031 Velledalen IL 26:05 + 4:54
4. Šicha Matěj ZBM1002 C SK Brno Žabovřesky 26:36 + 5:25
5. Rotsch Jakub KUL0902 C KOB Ústí nad Labem 28:55 + 7:44
6. Molnar Zsombor 1980005 198 Tipo Orienteering 32:03 + 10:52
7. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 35:08 + 13:57
8. Kyncl Ondřej ZBM1003 B SK Brno Žabovřesky 35:15 + 14:04
9. Lhotský Marek DVP1002 C DVP ORIENTATION 35:38 + 14:27
10. Hrádek Vojtěch ROU1000 B SKOB Roudnice nad Labem 36:51 + 15:40
11. Šťovíček Jan DKP1012 C Oddíl OB Kotlářka 38:01 + 16:50
12. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 38:15 + 17:04
13. Mikkelsen Jonas Klarke 1790004 179 Horsens OK 02 39:46 + 18:35
14. Jindřich Tomáš KUL0901 C KOB Ústí nad Labem 41:02 + 19:51
15. Šuma Marek KUL0903 C KOB Ústí nad Labem 42:24 + 21:13
16. Tkáč Jakub JJN1001 C Team Jizerky 42:34 + 21:23
17. Václavek Petr ZBM0916 B SK Brno Žabovřesky 52:05 + 30:54
18. Berger Tomáš MOV1002 B SKOB Ostrava 53:41 + 32:30
19. Pocevičius Matas 1460004 146 OSK Sakas 56:49 + 35:38
Milašauskas Kristijonas 1460019 146 OSK Sakas DISK

H16A 3.44 km, 140 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Fenger-Gron Asbjorn Faber 230017 023 Silkeborg OK 27:31
2. Hyxa Jan VLI0702 A Slavia Liberec orienteering 27:35 + 0:04
3. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 28:01 + 0:30
4. Vlček Tomáš VIC0713 A OB Vizovice 30:07 + 2:36
5. Sedláček Patrik DKP0816 A Oddíl OB Kotlářka 30:13 + 2:42
6. Zápotocký Jiří PGP0808 A SK Praga 30:20 + 2:49
7. Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 32:19 + 4:48
8. Teringl Vojtěch VCB0702 A OB České Budějovice 32:40 + 5:09
9. Fredberg Emil 230002 023 Silkeborg OK 33:38 + 6:07
10. Kalkstein Yuval 1890002 189 Hashron 34:10 + 6:39
11. Hlavatý Jan LPU0713 B OK Lokomotiva Pardubice 35:45 + 8:14
12. Praulinš Ralfs 1550004 155 Alnis /JNSC 36:25 + 8:54
13. Stacke Václav LCE0703 B OOB TJ Slovan Luhačovice 36:48 + 9:17
14. Rokkjar Mattias 230011 023 Silkeborg OK 38:35 + 11:04
15. Junek Matouš DKP0817 B Oddíl OB Kotlářka 39:20 + 11:49
16. Voeste Noël 1930001 193 OLG Basel 39:48 + 12:17
17. Finstrle Filip ZBM0702 B SK Brno Žabovřesky 39:55 + 12:24
18. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 40:49 + 13:18
19. Bomio-Pacciorini Aris 870004 087 CO UTOE Bellinzona 49:48 + 22:17
20. Yogev Shahar 740005 074 Lev Hasharon - Menashe 49:54 + 22:23
21. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 53:49 + 26:18
22. Piller-David Marcell 640006 064 Egri Spartacus SE 54:35 + 27:04
23. Karklinš Raitis 1550007 155 Alnis /JNSC 57:47 + 30:16
Juhkam Markus 252 OK KOBRAS DNS
Veljačik Jonáš DKP0818 B Oddíl OB Kotlářka DNS
Šebelka Matěj VLI0805 A Slavia Liberec orienteering DNS
Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering DNS
Rathje Felix 2130002 213 TGM Budenheim DNS

H16B 2.61 km, 100 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šnytr Václav JJN0805 C Team Jizerky 27:09
2. Kevins Svalbe 1400002 140 OK ALNIS 28:51 + 1:42
3. Lidaka Ralfs 1780005 178 ZVOC 30:30 + 3:21
4. Sote Edurds Eriks 1780011 178 ZVOC 32:13 + 5:04
5. Ryšánek Vojtěch KUL0701 C KOB Ústí nad Labem 34:20 + 7:11
6. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:26 + 12:17
7. Fuchs Samuel KUL0704 C KOB Ústí nad Labem 48:38 + 21:29
8. Cabalka Antonín KUL0800 C KOB Ústí nad Labem 48:55 + 21:46
9. Molnar Agoston 1980006 198 Tipo Orienteering 55:40 + 28:31
10. Háma Jan KUL0805 C KOB Ústí nad Labem 99:53 + 72:44

H18A 3.60 km, 160 m, 15 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. De Clercq Rune 820010 082 SC TEAM BE 28:07
2. Stehlík Jakub ZTC0700 A Západočeské sportovní centrum OB 28:18 + 0:11
3. Murenas Kasparas 1410007 141 Medeina OK 28:22 + 0:15
4. Nielsen Erik Gronborg 1350003 135 Allerod OK 28:36 + 0:29
5. Zurynek Jan TJN0605 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:17 + 2:10
6. Elleder David TAP0615 A KOB Tretra Praha 30:19 + 2:12
7. Nemšovský Filip VSP0500 A USK Praha 30:43 + 2:36
8. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 31:25 + 3:18
9. Habán Oliver JJN0602 A Team Jizerky 31:56 + 3:49
10. Kuchař Ondřej TAP0609 A KOB Tretra Praha 32:06 + 3:59
11. Mairich Filip JJN0600 A Team Jizerky 32:36 + 4:29
12. Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov 32:42 + 4:35
13. Plonis Gustavs 880003 088 Alnis OK 33:23 + 5:16
14. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 33:27 + 5:20
15. Štrait Vilém VSP0701 A USK Praha 33:28 + 5:21
16. Gabs August 2280001 228 OK Melfar DK 33:41 + 5:34
17. De Smul Mats 820006 082 SC TEAM BE 33:42 + 5:35
18. Eshel Sahar 1880001 188 ISR OC Emek Hefer 33:59 + 5:52
19. Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice 34:42 + 6:35
20. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 36:48 + 8:41
21. Vang Bobach Christoff 430008 043 Aalborg OK 37:29 + 9:22
22. Sandvik Sverre 2250003 225 Halden Skiklubb 38:33 + 10:26
23. Levinson Jonathan 1030001 103 Galilee OC 39:23 + 11:16
24. Radajewski Owen 350003 035 Parawanga Orienteers 40:38 + 12:31
25. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 41:31 + 13:24
26. Rozenbergs Matiss Ričards 1550010 155 Alnis /JNSC 42:05 + 13:58
27. Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov 45:42 + 17:35
28. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 46:52 + 18:45
29. Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 46:55 + 18:48
30. Ziberts Ričards 1550006 155 Alnis /JNSC 47:34 + 19:27
31. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 50:34 + 22:27
32. Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga 54:47 + 26:40
33. shechory allon 2310002 231 hevel modiin israel 64:44 + 36:37
Dolejší Jan DOK0602 A OK Doksy DNS
Veres Dávid 1690001 169 Tabáni Spartacus DNS
Koliáš Štěpán PGP0610 A SK Praga DNS

H18B 2.55 km, 140 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem 27:49
2. Jareš Ondřej KUL0600 B KOB Ústí nad Labem 29:44 + 1:55
3. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:35 + 4:46
4. Barzdžius Rokas 1460009 146 OSK Sakas 34:25 + 6:36
5. Balej Martin KUL0603 C KOB Ústí nad Labem 37:36 + 9:47
6. Molnar Vince 1980003 198 Tipo Orienteering 39:39 + 11:50
7. Řepka Michal MOV0504 C SKOB Ostrava 47:46 + 19:57
8. Janků Štěpán SJC0501 C Sportcentrum Jičín 52:25 + 24:36
9. Valnoha David ZBM0514 C SK Brno Žabovřesky 60:05 + 32:16
10. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Rosice 91:37 + 63:48

H20A 4.02 km, 190 m, 16 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 7142

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Tkáč Matěj JJN0401 R Team Jizerky 30:13 7876
2. Nielsen Hans Gronborg 1350004 135 Allerod OK 31:19 + 1:06
3. Mella Oskar 1770001 177 Oppsal Orientering 31:29 + 1:16
4. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 34:24 + 4:11 6989
5. Buschek Anton 12A0400 Naturfreunde Wien 35:16 + 5:03
6. Sandvik Sigurd 2250002 225 Halden Skiklubb 35:21 + 5:08
7. Woolford Sam 690001 069 Bush n Beach OC 35:36 + 5:23
8. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 36:25 + 6:12 6561
9. Kubeček Josef SNA0402 B TJ START Náchod 37:17 + 7:04 6377
10. Dragoev Tervel 242 Variant 5 Targovishte 37:37 + 7:24
11. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 41:18 + 11:05 5525
12. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 41:35 + 11:22 5465
13. Dragoev Ivaylo 242 Variant 5 Targovishte 45:44 + 15:31
14. Tatarnikov Michal PHK0405 C OK 99 Hradec Králové 49:01 + 18:48 3889
15. Conway Adam 2380001 238 Sheffield University Orien 52:21 + 22:08
Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov DISK 0
Yogev Maayan 740004 074 Lev Hasharon - Menashe DISK
Kabát Martin PGP0408 A SK Praga DISK 0
Pokorný Jan JJN0400 A Team Jizerky DNS 0
Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga DNS 0

H21E 5.52 km, 250 m, 23 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 8290

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Fosser Kasper Harlem 224 IFK Göteborg Orientering ( 38:12
2. Agervig Kristiansson Lin 2240003 224 IFK Göteborg Orientering 42:13 + 4:01
3. Illner Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka 42:43 + 4:31 8404
4. Škvor Ota KAM9900 R OK Kamenice 42:50 + 4:38 8381
5. Asbjorn Kaltoft 1620005 162 OK Pan Aarhus 44:13 + 6:01
6. Fürst Matouš DOK9602 C OK Doksy 44:23 + 6:11 8085
7. Bolehovský Daniel VSP0508 E USK Praha 44:35 + 6:23 8046
8. Skaug Mads 1620006 162 OK Pan Aarhus 44:47 + 6:35
9. Olaussen Anders Felde 1180001 118 Halden SK 45:32 + 7:20
10. Ullmann Silvan ZBM9810 C SK Brno Žabovřesky 45:46 + 7:34 7820
11. Christiansen Hakon Fruseth 1190001 119 Nydalens SK 45:57 + 7:45
12. Heinmann Kristo 258 OK Peko 46:39 + 8:27
13. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 46:42 + 8:30 7641
14. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 47:15 + 9:03 7536
15. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 47:49 + 9:37 7427
16. Janas Petr PGP0200 R SK Praga 49:13 + 11:01 7159
17. Kastner Nicolas 12A9800 Naturfreunde Wien 50:33 + 12:21
18. Yogev Rotem 740003 074 Lev Hasharon - Menashe 50:59 + 12:47
19. Goldschmidt Tobiáš TBM0005 C KOS TJ Tesla Brno 51:58 + 13:46 6633
20. Berger Xander 1540002 154 Der Bergerclan 52:18 + 14:06
21. Hernandez Isaac 1110002 111 Toledo-O 52:51 + 14:39
22. Stehlík Šimon ZTC0501 A Západočeské sportovní centrum OB 53:05 + 14:53 6419
23. Nagy Josef TJN0006 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:25 + 15:13 6356
24. Bílý Jakub DOK0104 C OK Doksy 53:26 + 15:14 6352
25. Měšťan Ondřej TAP0100 C KOB Tretra Praha 53:37 + 15:25 6317
26. Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 53:43 + 15:31 6298
27. Titomers Endijs 1550013 155 Alnis /JNSC 55:18 + 17:06
28. Munktved Theis 1870001 187 Sävedalens Aik 55:25 + 17:13
29. Jonas Gabs 1620004 162 OK Pan Aarhus 55:35 + 17:23
30. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 57:11 + 18:59 5635
31. Teragauchi Wataru