Logo
Datum:
07.05.2023
Místo konání:
Jinolice
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Svinčice
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kazdová Lenka - R3
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí. Nebyl podán žádný protest, hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích. V průběhu závodu ošetřil zdravotník pár drobných zranění. 6 závodníků si nevyčetlo SI čip do 15:40, tzn. 190 minut od startu posledního závodníka (=100 minut po konci limitu od startu posledního). Tito závodníci jsou ve výsledcích uvedeni jako DNS - nestartoval. Hlavní rozhodčí připomíná povinnost vyčíst SI čip bez zbytečných průtahů, a to i v případě, že závod nebyl dokončen.
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45A     H45B     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P    
Nahrávám data...

D10N 3.29 km, 55 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 18:57
2. Vošvrdová Eliška 0080001 Kbelnice u Jičína 19:20 + 0:23
3. Haisová Štěpánka DOR1453 C OK Dobříš 21:10 + 2:13
4. Kopecká Inés JIL1552 C OK Jilemnice 22:44 + 3:47
5. Nová Eliška Anna DKP1551 C Oddíl OB Kotlářka 23:55 + 4:58
6. Tesařová Frida SCP1351 C OK Sparta Praha 25:03 + 6:06
7. Matrasová Marie CHT1451 C OOB SK Chrast 28:54 + 9:57
8. Podlipná Klára SJC1451 C Sportcentrum Jičín 38:05 + 19:08
Ramachová Anna PBM1399 TJ Spartak 1. brněnská DISK
Kalousková Aneta JEN1350 C OB Jenišovice DNS
Ivanov Sofie DISK

D10 2.16 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutková Sára TUR1351 C OOB TJ Turnov 22:15
2. Kutlvašrová Marta VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:19 + 0:04
3. Kazdová Rozárie SJC1350 C Sportcentrum Jičín 25:07 + 2:52
4. Cyrany Magdalena SJC1453 C Sportcentrum Jičín 26:22 + 4:07
5. Hakenová Kateřina STH1451 C SK Studenec 26:39 + 4:24
6. Vyhnálková Jana 0380003 JAFF 29:57 + 7:42
7. Neyrinck Nina VSP1350 C USK Praha 30:00 + 7:45
8. Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 30:20 + 8:05
9. Klumparová Barbora CHT1352 C OOB SK Chrast 31:28 + 9:13
10. Daňková Viktorie RBK1353 C SK Radioklub Blansko 33:54 + 11:39
11. Krejsová Markéta CHT1351 C OOB SK Chrast 34:19 + 12:04
12. Poláková Gabriela VRL1351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:59 + 14:44
13. Johanisová Nikola PHK1354 C OK 99 Hradec Králové 37:26 + 15:11
14. Voleská Andrea KAM1456 C OK Kamenice 44:21 + 22:06
15. Proxová Veronika RIC1350 C OB Říčany 48:15 + 26:00
16. Klumparová Aneta CHT1452 C OOB SK Chrast 84:56 + 62:41
17. Holatová Veronika PDY1551 C Běhej Poděbrady 90:24 + 68:09

D12 2.38 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šolcová Elsa SJC1152 B Sportcentrum Jičín 20:34
2. Korbelová Eliška PHK1253 C OK 99 Hradec Králové 22:17 + 1:43
3. Korbelová Tereza PHK1254 C OK 99 Hradec Králové 23:30 + 2:56
4. Horáková Eliška PHK1152 B OK 99 Hradec Králové 23:53 + 3:19
5. Krykorková Zuzana SJC1153 B Sportcentrum Jičín 24:40 + 4:06
6. Havlíčková Hana CHT1153 B OOB SK Chrast 24:57 + 4:23
7. Schwabová Barbora TBM1188 B KOS TJ Tesla Brno 26:33 + 5:59
8. Chotěnovská Nela HJL1153 C Sokol Horní Jelení 27:28 + 6:54
9. Kvapilová Simona PHK1150 C OK 99 Hradec Králové 28:34 + 8:00
10. Kušičková Lucie HJL1251 C Sokol Horní Jelení 29:49 + 9:15
11. Cyrany Anežka SJC1253 C Sportcentrum Jičín 30:37 + 10:03
12. Pozdílková Kateřina PHK1251 C OK 99 Hradec Králové 32:16 + 11:42
13. Kopecká Eliška SSU1252 C SK Severka Šumperk 32:48 + 12:14
14. Hakenová Petra STH1251 C SK Studenec 33:05 + 12:31
15. Haisová Anna DOR1252 C OK Dobříš 33:54 + 13:20
16. Fialová Kristýna DOR1250 C OK Dobříš 36:36 + 16:02
17. Štemberová Elen VRL1252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:38 + 17:04
18. Kušičková Jolana HJL1252 C Sokol Horní Jelení 37:47 + 17:13
19. Urválková Anna TBM1177 C KOS TJ Tesla Brno 38:26 + 17:52
20. Košťáková Emma DOR1155 C OK Dobříš 46:53 + 26:19
21. Michlová Barbora SSU1251 C SK Severka Šumperk 55:26 + 34:52
22. Nalezencová Tereza DOR1254 C OK Dobříš 61:50 + 41:16
23. Navrátilová Sofie PDY1152 C Běhej Poděbrady 65:33 + 44:59
24. Beňovská Marie KUB1253 C KUB Koala Uherský Brod 87:05 + 66:31
Spilková Magdaléna JIL1151 B OK Jilemnice DISK
Saturová Eliška VRL1254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Ramachová Michaela PBM1151 C TJ Spartak 1. brněnská DNS

D14 2.63 km, 80 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Pavla VRL0951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:13
2. Holingerová Alžběta CHC0953 B K.O.B. Choceň 37:24 + 7:11
3. Kranzler Stella Marie SSU0950 C SK Severka Šumperk 39:26 + 9:13
4. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 39:31 + 9:18
5. Eliášová Viktorie TBM1052 B KOS TJ Tesla Brno 39:50 + 9:37
6. Vrbatová Barbora VRL1054 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:06 + 11:53
7. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 42:09 + 11:56
8. Kvapilová Markéta PHK0950 B OK 99 Hradec Králové 44:01 + 13:48
9. Jakubcová Karolína SJC1050 B Sportcentrum Jičín 45:46 + 15:33
10. Pozdílková Zuzana PHK0952 C OK 99 Hradec Králové 45:59 + 15:46
11. Nováková Anna Marie CTB0951 B SK OB Chotěboř 46:49 + 16:36
12. Havlíčková Zuzana RIC1051 B OB Říčany 51:29 + 21:16
13. Macháčková Kateřina CHC0951 C K.O.B. Choceň 53:49 + 23:36
14. Polanecká Anežka SJC0952 C Sportcentrum Jičín 54:16 + 24:03
15. Valdmanová Anna JIL1052 C OK Jilemnice 63:43 + 33:30
16. Košťáková Anna DOR0957 C OK Dobříš 64:55 + 34:42
17. Štěpánková Emma TAP0953 C KOB Tretra Praha 66:37 + 36:24
18. Belžíková Nelly KUB0953 C KUB Koala Uherský Brod 68:50 + 38:37
19. Bucharová Marie VRL0954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:21 + 40:08
20. Hamáková Zuzana HJL1050 C Sokol Horní Jelení 72:48 + 42:35
21. Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 74:34 + 44:21
22. Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 74:45 + 44:32
23. Mojžíšová Nela PHK1053 C OK 99 Hradec Králové 78:55 + 48:42
24. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 84:00 + 53:47
25. Čapková Kateřina LTU1050 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 95:54 + 65:41

D16 3.18 km, 85 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zaoralová Eliška SSU0752 B SK Severka Šumperk 38:05
2. Kvášovská Ludmila LTU0753 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:08 + 0:03
3. Malá Anežka JIL0751 B OK Jilemnice 40:04 + 1:59
4. Havlová Tereza KAM0760 A OK Kamenice 41:06 + 3:01
5. Šimůnková Michaela TAP0851 A KOB Tretra Praha 41:32 + 3:27
6. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 43:08 + 5:03
7. Matoušková Markéta PHK0855 C OK 99 Hradec Králové 44:06 + 6:01
8. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 46:17 + 8:12
9. Balvanová Vendula JPV0750 C Oddíl OS SK Prostějov 47:21 + 9:16
10. Kubáňová Tereza TBM0756 B KOS TJ Tesla Brno 48:39 + 10:34
11. Kellerová Alice CHT0852 B OOB SK Chrast 50:25 + 12:20
12. Richtrová Ema SSU0753 C SK Severka Šumperk 50:47 + 12:42
13. Hamáčková Táňa STH0754 B SK Studenec 52:23 + 14:18
14. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 54:20 + 16:15
15. Nimshausová Helena CHC0854 C K.O.B. Choceň 55:53 + 17:48
16. Votočková Amelie JIL0750 C OK Jilemnice 60:20 + 22:15
17. Peňázová Charlotte ZBM0860 B SK Brno Žabovřesky 60:34 + 22:29
18. Hamáková Adéla HJL0851 B Sokol Horní Jelení 61:43 + 23:38
19. Łącka Julia 2DP0750 Ind. LACKI 64:14 + 26:09
20. Závodná Zuzana LTU0750 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:24 + 32:19
21. Velátová Lucie OPI0750 B Orientační sporty Písek 77:55 + 39:50
22. Polcrová Karolína JPV0754 C Oddíl OS SK Prostějov 84:04 + 45:59
23. Chammas Viktoria JPV0762 C Oddíl OS SK Prostějov 89:43 + 51:38
Zoulíková Vendula CHT0753 C OOB SK Chrast DISK

D18 3.91 km, 125 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pinkavová Hana JPV0551 B Oddíl OS SK Prostějov 47:52
2. Šimšová Pavla PGP0557 A SK Praga 49:16 + 1:24
3. Přikrylová Ivana JPV0653 B Oddíl OS SK Prostějov 53:51 + 5:59
4. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 54:05 + 6:13
5. Přikrylová Jana JPV0652 B Oddíl OS SK Prostějov 54:13 + 6:21
6. Plachá Aneta JPV0555 B Oddíl OS SK Prostějov 60:04 + 12:12
7. Mikysková Adéla VAM0550 C OB Vamberk 62:35 + 14:43
8. Holohlavská Ema JIL0652 C OK Jilemnice 62:42 + 14:50
Veselá Tereza CHT0552 B OOB SK Chrast DNS

D21A 4.69 km, 165 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8362

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 49:47 8432
2. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 50:17 + 0:30 8349
3. Nováková Zuzana NPA9151 C SK LOB Nová Paka 50:33 + 0:46 8304
4. Pospíšilová Marie DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka 51:24 + 1:37 8163
5. Lukavcová Ivana SMR8754 C SNS Smržovka 52:20 + 2:33 8007
6. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 53:20 + 3:33 7841
7. Losmanová Zuzana PHK8750 C OK 99 Hradec Králové 54:33 + 4:46 7638
8. Thýnová Nikola SHK0051 C OK Slavia Hradec Králové 57:08 + 7:21 7208
9. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:48 + 8:01 7097
10. Matušková Jana RBK9999 C SK Radioklub Blansko 59:22 + 9:35 6836
11. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 59:35 + 9:48 6800
12. Matoušová Kateřina VRL9955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:35 + 10:48 6633
13. Jirásková Kateřina TJP8850 C TJ Sokol Troja 61:03 + 11:16 6556
14. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 61:10 + 11:23 6536
15. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 61:41 + 11:54 6450
16. Juračková Jana LPU8653 C OK Lokomotiva Pardubice 61:42 + 11:55 6447
17. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:56 + 12:09 6408
18. Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha 61:57 + 12:10 6406
18. Kinštová Tereza SJH0251 C SOS Jindřichův Hradec 61:57 + 12:10 6406
20. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Brno Žabovřesky 64:44 + 14:57 5942
21. Hříchová Jana 0070001 OB Riposo Rokycany 69:25 + 19:38
22. Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha 73:46 + 23:59 4438
23. Müllerová Eva PGP9657 C SK Praga 75:46 + 25:59 4105
Korpasová Lucie TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Tomášková Linda TAP0455 A KOB Tretra Praha DNS 0
Zlámalová Nikola SJC9951 E Sportcentrum Jičín DISK 0

D21B 4.09 km, 135 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5031

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gottsteinová Ema JIL0451 A OK Jilemnice 44:22 5222
2. Janovská Vendula JIL0453 B OK Jilemnice 46:17 + 1:55 5013
3. Krajíčková Petra KON8787 C KOB Konice 47:43 + 3:21 4857
4. Hladíková Alžběta LPU9456 C OK Lokomotiva Pardubice 50:35 + 6:13 4544
5. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 51:07 + 6:45 4486
6. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 52:12 + 7:50 4368
7. Hořejší Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 53:45 + 9:23 4199
8. Rückerová Šárka HOR0050 C TJ Jiskra Hořice 54:27 + 10:05 4122
9. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 55:03 + 10:41 4057
10. Hošková Tereza TAP8971 C KOB Tretra Praha 56:17 + 11:55 3922
11. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 C USK Praha 57:55 + 13:33 3744
12. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 61:23 + 17:01 3366
13. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 69:06 + 24:44 2524
14. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 72:09 + 27:47 2192
15. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 72:15 + 27:53 2181
16. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 73:39 + 29:17 2028
17. Trčková Helena EKP8756 C VŠTJ Ekonom Praha 79:05 + 34:43 1436
18. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 111:19 + 66:57 0
Sladká Magdalena PBM8450 C TJ Spartak 1. brněnská DNS 0

D21C 3.83 km, 125 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4003

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Skalická Karolína ZAM9652 C OB T.J. Sokol Žamberk 51:56 4599
2. Makaloušová Hana 0160001 Špindl sportuje 53:56 + 2:00
3. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 65:25 + 13:29 3715
4. Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 65:44 + 13:48 3694
5. Potočková Hana KUO9051 C KOB Ústí nad Orlicí 70:16 + 18:20 3397
6. Žaloudková Petra JJN8751 C Team Jizerky 77:22 + 25:26 2931
7. Ščehovičová Zuzana 0330002 - 79:32 + 27:36
Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
Jiřištová Klára JIL9052 C OK Jilemnice DNS 0
Fojtů Jitka PDY9151 C Běhej Poděbrady DNS 0
Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín DISK 0

D35 4.03 km, 155 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 42:15
2. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:56 + 0:41
3. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 43:05 + 0:50
4. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 45:08 + 2:53
5. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 51:08 + 8:53
6. Janíková Marie ZBM7852 C SK Brno Žabovřesky 51:21 + 9:06
7. Košťáková Petra DOR8151 C OK Dobříš 51:26 + 9:11
8. Smutná Pavla VAM8651 C OB Vamberk 51:38 + 9:23
9. Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko 51:50 + 9:35
10. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Brno Žabovřesky 53:13 + 10:58
11. Bolinová Hana FSP8152 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:52 + 11:37
12. Kinštová Dominka SJH8051 C SOS Jindřichův Hradec 54:28 + 12:13
13. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 56:10 + 13:55
14. Vrbatová Petra VRL8552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:22 + 14:07
15. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 57:28 + 15:13
16. Bártová Petra RBK8252 C SK Radioklub Blansko 57:51 + 15:36
17. Jahn Odvody Dana LPU8355 C OK Lokomotiva Pardubice 57:58 + 15:43
18. Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB Tretra Praha 58:14 + 15:59
19. Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 58:26 + 16:11
20. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 58:47 + 16:32
21. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 59:27 + 17:12
22. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:51 + 17:36
23. Voleská Alice KAM8050 C OK Kamenice 61:18 + 19:03
24. Furuczová Jelka ZAK7150 C OK Netopýr Zákupy 61:49 + 19:34
25. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 65:13 + 22:58
26. Martincová Kristýna CHT8551 C OOB SK Chrast 65:56 + 23:41
27. Sadilkova Marie CHT8852 C OOB SK Chrast 67:36 + 25:21
28. Janováčová Petra ZBM8558 C SK Brno Žabovřesky 68:30 + 26:15
29. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 83:18 + 41:03
30. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 95:15 + 53:00
31. Klumparová Radka CHT8753 C OOB SK Chrast 97:17 + 55:02
Kovářová Lenka SJH8651 C SOS Jindřichův Hradec DNS

D40 3.72 km, 145 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 43:09
2. Nimshausová Hana CHC8151 C K.O.B. Choceň 44:06 + 0:57
3. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:52 + 1:43
4. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 46:07 + 2:58
5. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 46:21 + 3:12
6. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 47:42 + 4:33
7. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 50:10 + 7:01
8. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 51:32 + 8:23
9. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 55:03 + 11:54
10. Mojžíšová Jana PHK8254 C OK 99 Hradec Králové 55:25 + 12:16
11. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 60:05 + 16:56
12. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 62:19 + 19:10
13. Vítečková Kateřina DKP7251 C Oddíl OB Kotlářka 63:52 + 20:43
14. Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 64:15 + 21:06
15. Poláková Lucie VRL8254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:05 + 23:56
16. Janečková Markéta DKP8151 C Oddíl OB Kotlářka 67:27 + 24:18
17. Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 71:01 + 27:52
18. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 72:03 + 28:54
19. Kvapilová Zuzana PHK7853 C OK 99 Hradec Králové 77:13 + 34:04
20. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 82:16 + 39:07
21. Kopecká Tereza SSU8000 C SK Severka Šumperk 86:17 + 43:08
22. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 87:32 + 44:23
23. Matoušková Petra PHK7951 C OK 99 Hradec Králové 94:44 + 51:35
24. Nalezencová Ivana DOR8251 C OK Dobříš 126:42 + 83:33
25. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 140:21 + 97:12
26. Štemberová Věra VRL8358 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 149:28 + 106:19
Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Ramachová Magda PBM8151 C TJ Spartak 1. brněnská DNS
Brožová Jana LTU8250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DNS
Kopecká Šárka Matesová DLP8350 C OOB TJ Dukla Praha DNS

D45A 3.31 km, 145 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 45:01
2. Biolik Agnieszka CHC7751 C K.O.B. Choceň 46:16 + 1:15
3. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 46:20 + 1:19
4. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 47:16 + 2:15
5. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 47:30 + 2:29
6. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 47:40 + 2:39
7. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 49:51 + 4:50
8. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 51:10 + 6:09
9. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 51:57 + 6:56
10. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 53:46 + 8:45
11. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 53:48 + 8:47
12. Hrušková Blanka DOR7555 C OK Dobříš 55:48 + 10:47
13. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 58:06 + 13:05
14. Pinkavová Helena JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov 60:11 + 15:10
15. Malečková Iva VSP7559 C USK Praha 61:49 + 16:48
16. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 62:35 + 17:34
17. Balvanová Martina JPV7777 C Oddíl OS SK Prostějov 71:51 + 26:50
18. Gottwaldová Hana JPV7551 C Oddíl OS SK Prostějov 83:55 + 38:54
19. Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš 90:52 + 45:51
20. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 92:23 + 47:22
Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš DISK

D45B 3.22 km, 100 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čapková Eva LTU7852 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:18
2. Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 53:49 + 4:31
3. Kolaříková Marie SOB7850 C SOBSA 53:50 + 4:32
4. Kubečková Terezie LIP7650 C SOS Mamuti z Lipovky 54:38 + 5:20
5. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 55:23 + 6:05
6. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 56:00 + 6:42
7. Pavlicová Anna KUB7360 C KUB Koala Uherský Brod 56:29 + 7:11
8. Tomandlová Radka 0200002 HoRa 59:12 + 9:54
9. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 61:41 + 12:23
10. Mikysková Ilona VAM7550 C OB Vamberk 63:29 + 14:11
11. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:53 + 15:35
12. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 65:01 + 15:43
13. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:46 + 20:28
14. Peňázová Iva 0170001 Brno 69:54 + 20:36
15. Paurová Lenka EKP7450 C VŠTJ Ekonom Praha 71:24 + 22:06
16. Švestková Hana JPV7550 C Oddíl OS SK Prostějov 71:35 + 22:17
17. Beranová Jana SLA7551 C SKOB Slaný 72:37 + 23:19
18. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 72:47 + 23:29
19. Zámečníková Jitka 0230001 Zámečníci Trhové Sviny 74:09 + 24:51
20. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 75:42 + 26:24
21. Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 76:37 + 27:19
22. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:14 + 45:56
23. Kubíčková Jitka JIL7753 C OK Jilemnice 95:59 + 46:41
24. Trnková Petra PDY7651 C Běhej Poděbrady 132:19 + 83:01
Pitrmucová Šárka JIL7852 C OK Jilemnice DISK

D50 3.17 km, 120 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 34:48
2. Kopecká Marcela PHK6852 C OK 99 Hradec Králové 36:26 + 1:38
3. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 40:42 + 5:54
4. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 45:00 + 10:12
5. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:49 + 11:01
6. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 46:59 + 12:11
7. Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 47:03 + 12:15
8. Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 48:16 + 13:28
9. Hiršová Marcela TBM7079 C KOS TJ Tesla Brno 50:16 + 15:28
10. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 50:40 + 15:52
11. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 51:50 + 17:02
12. Janovská Věra JIL7258 C OK Jilemnice 51:57 + 17:09
13. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 52:02 + 17:14
14. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 53:55 + 19:07
15. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 57:23 + 22:35
16. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 57:47 + 22:59
17. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 58:12 + 23:24
18. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 60:22 + 25:34
19. Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 60:43 + 25:55
20. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:22 + 26:34
21. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 63:01 + 28:13
22. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 65:40 + 30:52
23. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 66:01 + 31:13
24. Smolková Alena OKP6452 C SK OK 24 Praha 66:07 + 31:19
25. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 66:31 + 31:43
26. Časnochova Tatiana 0220001 HBB 68:30 + 33:42
27. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 71:34 + 36:46
28. Brabencová Alena SOB7150 C SOBSA 73:35 + 38:47
29. Švestková Jana KUB7060 C KUB Koala Uherský Brod 73:53 + 39:05
30. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 75:05 + 40:17
31. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 75:45 + 40:57
32. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 75:53 + 41:05
33. Velátová Jana OPI7350 C Orientační sporty Písek 79:39 + 44:51
34. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 82:30 + 47:42
35. Sedláčková Dagmar KUB7351 C KUB Koala Uherský Brod 85:45 + 50:57
36. Dvořáková Ivana PGP7254 C SK Praga 88:23 + 53:35
37. Smrčková Lucie JIL7151 C OK Jilemnice 93:38 + 58:50
38. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 139:22 + 104:34
39. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 141:57 + 107:09
Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové DISK

D55 2.96 km, 105 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:57
2. Toth Agnes 0060006 MAFC Budapest HUN 45:45 + 4:48
3. Uchytilová Jana JPV6677 C Oddíl OS SK Prostějov 45:52 + 4:55
4. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:20 + 6:23
5. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 50:15 + 9:18
6. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 50:26 + 9:29
7. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 52:18 + 11:21
8. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 53:37 + 12:40
9. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 55:36 + 14:39
10. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 56:30 + 15:33
11. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:29 + 16:32
12. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 60:04 + 19:07
13. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 60:39 + 19:42
14. Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 61:26 + 20:29
15. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 77:51 + 36:54
16. Hořovská Vladislava 0460002 041 87:05 + 46:08

D60 2.91 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juračková Jana CHT6052 C OOB SK Chrast 53:41
2. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 55:12 + 1:31
3. Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 55:21 + 1:40
4. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 56:44 + 3:03
5. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 58:19 + 4:38
6. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 63:02 + 9:21
7. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 67:40 + 13:59
8. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:41 + 27:00
9. Nyakas Klara 0060002 MAFC Budapest HUN 88:15 + 34:34
10. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 100:24 + 46:43

D65 2.67 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 41:52
2. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:22 + 1:30
3. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 44:35 + 2:43
4. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 45:39 + 3:47
5. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 46:24 + 4:32
6. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 48:01 + 6:09
7. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:44 + 7:52
8. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 51:31 + 9:39
9. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 52:15 + 10:23
10. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 53:09 + 11:17
11. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 56:50 + 14:58
12. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 58:26 + 16:34
13. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 59:21 + 17:29
14. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 60:24 + 18:32
15. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:01 + 19:09
16. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 68:05 + 26:13
17. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 69:57 + 28:05
18. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 80:51 + 38:59
19. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 81:56 + 40:04
20. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 87:16 + 45:24
21. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 93:04 + 51:12
Strohalmová Milena KRN5651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK

D70 2.35 km, 80 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva JIL5254 C OK Jilemnice 44:16
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 46:48 + 2:32
3. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 59:15 + 14:59
4. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 59:36 + 15:20
5. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 65:21 + 21:05
6. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 80:50 + 36:34
7. Kovářová Milena SJH5350 C SOS Jindřichův Hradec 161:53 + 117:37

D75 2.31 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 58:07
2. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 59:28 + 1:21
3. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:43 + 10:36
4. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 69:45 + 11:38

H10N 3.30 km, 55 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palas Tomáš SJC1501 C Sportcentrum Jičín 14:56
2. Kazda Matěj SJC1515 C Sportcentrum Jičín 19:01 + 4:05
3. Bárta Vítězslav RBK1501 C SK Radioklub Blansko 22:38 + 7:42
4. Matras Štěpán CHT1402 C OOB SK Chrast 23:05 + 8:09
5. Martinec Otakar CHT1502 C OOB SK Chrast 23:32 + 8:36
6. Beňovský Jan KUB1400 C KUB Koala Uherský Brod 25:23 + 10:27
7. Jakubec Jan SJC1503 C Sportcentrum Jičín 26:32 + 11:36
8. Kolařík Jiří SOB1300 C SOBSA 27:09 + 12:13
9. Beneš Lukáš FSP1500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:10 + 12:14
10. Vrabec Adrian SCP1500 C OK Sparta Praha 29:32 + 14:36
11. Hauschwitz Radim JIL1503 C OK Jilemnice 30:23 + 15:27
12. Gottwald Petr JPV1400 C Oddíl OS SK Prostějov 34:55 + 19:59
13. Michl Jonáš SSU1500 C SK Severka Šumperk 36:55 + 21:59
14. Pánek Milan SSU1600 C SK Severka Šumperk 40:36 + 25:40
15. Navrátil Jan PDY1301 C Běhej Poděbrady 45:46 + 30:50
Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha DISK
Krejsa Josef CHT1501 C OOB SK Chrast DISK
Drobník Kryštof SJC1502 C Sportcentrum Jičín DNS
Ivanov Matteo DISK

H10 2.28 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Košťák Hubert DOR1305 C OK Dobříš 17:53
2. Rollier Alexei PHK1502 C OK 99 Hradec Králové 19:42 + 1:49
3. Kubíček Jonáš JIL1301 C OK Jilemnice 22:02 + 4:09
4. Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:35 + 4:42
5. Holata Vojtěch PDY1303 C Běhej Poděbrady 22:53 + 5:00
6. Drbohlav Marek TUR1409 C OOB TJ Turnov 23:20 + 5:27
7. Kopecký Šimon JIL1302 C OK Jilemnice 23:42 + 5:49
8. Trnka Přemysl PDY1400 C Běhej Poděbrady 24:10 + 6:17
9. Stachoň Ondřej ZBM1404 C SK Brno Žabovřesky 27:07 + 9:14
10. Kazda Albert PGP1405 C SK Praga 27:50 + 9:57
11. Bárta Zbyněk RBK1301 C SK Radioklub Blansko 28:07 + 10:14
12. Mrázek Emil SJC1300 C Sportcentrum Jičín 29:04 + 11:11
13. Ticháček Jonáš SJC1302 C Sportcentrum Jičín 29:20 + 11:27
14. Drobník Tadeáš SJC1301 C Sportcentrum Jičín 29:36 + 11:43
15. Glier Matyáš OSN1313 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:02 + 12:09
16. Valdman Hynek JIL1303 C OK Jilemnice 30:35 + 12:42
17. Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast 32:18 + 14:25
18. Pucherna Štěpán TAP1400 C KOB Tretra Praha 33:59 + 16:06
19. Tomeš Maxmilián SJC1400 C Sportcentrum Jičín 34:20 + 16:27
20. Pospíšil Jakub TJP1303 C TJ Sokol Troja 35:54 + 18:01
21. Hýbl Šimon TAP1401 C KOB Tretra Praha 36:06 + 18:13
22. Gebauer Jan SSU1400 C SK Severka Šumperk 51:56 + 34:03
Jiřišta Vladimír JIL1502 C OK Jilemnice DNS

H12 2.44 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tobiáš CTB1103 B SK OB Chotěboř 17:35
2. Bárta Ladislav RBK1101 B SK Radioklub Blansko 21:30 + 3:55
3. Vošvrda Václav SJC1203 C Sportcentrum Jičín 22:39 + 5:04
4. Zápotocký Tomáš SLA1200 B SKOB Slaný 25:22 + 7:47
5. Brož Jiří LTU1101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:28 + 8:53
6. Tatarnikov Ivan PHK1106 C OK 99 Hradec Králové 27:29 + 9:54
7. Mojžíš Radovan PHK1200 C OK 99 Hradec Králové 28:57 + 11:22
8. Voleský Viktor KAM1103 C OK Kamenice 30:05 + 12:30
9. Pompach Tobiáš PHK1201 C OK 99 Hradec Králové 30:34 + 12:59
10. Vrbata Alan VRL1203 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:34 + 13:59
11. Mokrý Tadeáš HJL1100 C Sokol Horní Jelení 32:01 + 14:26
12. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:57 + 17:22
13. Posolda Lukáš SJC1100 B Sportcentrum Jičín 36:25 + 18:50
14. Pavelec Daniel NPA1101 B SK LOB Nová Paka 37:13 + 19:38
15. Vyhnálek František 0380004 JAFF 39:11 + 21:36
16. Věžník Roman TTR1111 C OOB Třebíč 40:59 + 23:24
17. Martinec Eduard CHT1202 C OOB SK Chrast 41:09 + 23:34
18. Alex Chammas 0360002 JPV 41:26 + 23:51
19. Etrych Matěj DOR1104 C OK Dobříš 43:27 + 25:52
20. Etrych Tobiáš DOR1103 C OK Dobříš 45:27 + 27:52
21. Trnka Jiří PDY1102 C Běhej Poděbrady 47:33 + 29:58
22. Stachoň Štěpán ZBM1212 C SK Brno Žabovřesky 52:20 + 34:45
23. Buriánek Max SMR1102 SNS Smržovka 52:43 + 35:08
24. Nouza Vítek SJH1104 C SOS Jindřichův Hradec 61:54 + 44:19
25. Beneš Tadeáš FSP1105 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:48 + 54:13
26. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 77:47 + 60:12
27. Polanecký Jonáš SJC1205 Sportcentrum Jičín 78:56 + 61:21
28. Hedrich Jan SSU1101 C SK Severka Šumperk 80:51 + 63:16
Kopecký Mikuláš SJC1204 C Sportcentrum Jičín DNS
Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín DNS
Paukert Adam VRL1104 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DNS

H14 3.13 km, 125 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutek Matěj TUR0908 A OOB TJ Turnov 31:01
2. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 34:22 + 3:21
3. Kutlvašr Vladimír VRL1002 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:37 + 3:36
4. Kvášovský Filip LTU0902 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:08 + 4:07
5. Koutný Ondřej JPV1001 B Oddíl OS SK Prostějov 42:10 + 11:09
6. Brož Jindřich LTU0903 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:53 + 15:52
7. Etrych Jonáš DOR0907 B OK Dobříš 47:12 + 16:11
8. Cháma Ondřej PDY0902 C Běhej Poděbrady 54:40 + 23:39
9. Polák Vlastimil VRL1001 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:29 + 26:28
10. Turek Josef SSU0904 C SK Severka Šumperk 57:46 + 26:45
11. Jirků Ondřej SJI0904 B OK Jihlava 67:46 + 36:45
12. Kubáň Patrik TBM1001 B KOS TJ Tesla Brno 71:32 + 40:31
13. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 71:54 + 40:53
14. Pospíšil Filip TJP1001 C TJ Sokol Troja 91:34 + 60:33
15. Mikulčík Jan KUB0900 C KUB Koala Uherský Brod 92:52 + 61:51
16. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 118:05 + 87:04
17. Červinka Vojtěch VRL0903 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 142:18 + 111:17
18. Bolina Eduard FSP0901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 144:24 + 113:23
Richtr František SSU0903 C SK Severka Šumperk DISK
Prox Jan RIC1003 B OB Říčany DISK
Štefanik Marek SHK1007 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Hauschwitz Roman JIL1102 C OK Jilemnice DISK
Pánek Antonín SSU0901 C SK Severka Šumperk DNS
Heiser Matěj SSU0900 B SK Severka Šumperk DNS
Hruška Tomáš DOR1002 B OK Dobříš DNS

H16 3.75 km, 140 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pánek Ondřej SSU0702 C SK Severka Šumperk 37:03
2. Kubeček Antonín SNA0803 A TJ START Náchod 37:31 + 0:28
3. Spilka Petr JIL0803 B OK Jilemnice 38:47 + 1:44
4. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 39:31 + 2:28
5. Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov 40:51 + 3:48
6. Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové 46:01 + 8:58
7. Eliášek Patrik ZBM0814 B SK Brno Žabovřesky 50:10 + 13:07
8. Pavelec Michal NPA0801 B SK LOB Nová Paka 52:19 + 15:16
9. Štefanik Jan SHK0705 C OK Slavia Hradec Králové 52:47 + 15:44
10. Čapek Karel LTU0801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:16 + 17:13
11. Světnický Antonín SPR0800 A SK SKI - SPORT Praděd 55:27 + 18:24
12. Koukal Jakub JPV0727 C Oddíl OS SK Prostějov 71:02 + 33:59
13. Sadil Martin 0250002 Neregistrovaný - Šeberov 86:40 + 49:37
14. Hedrich Miroslav SSU0705 C SK Severka Šumperk 111:06 + 74:03
Švestka Patrik KUB0810 C KUB Koala Uherský Brod DISK
Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DNS

H18 4.48 km, 150 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 40:38
2. Jiras Antonín DOR0701 A OK Dobříš 42:39 + 2:01
3. Hůla Tomáš LBE0602 B TJ Lokomotiva Beroun 44:00 + 3:22
4. Łącki Jakub 2DP0600 Ind. LACKI 46:33 + 5:55
5. Žižka Přemysl DOR0706 B OK Dobříš 46:36 + 5:58
6. Kotyk Vojtěch LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:59 + 8:21
7. Stach Ondřej JIL0602 B OK Jilemnice 50:40 + 10:02
8. Hruška Marek DOR0604 B OK Dobříš 53:40 + 13:02
9. Jirků František SJI0600 B OK Jihlava 59:34 + 18:56
10. Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 69:19 + 28:41
11. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 69:27 + 28:49
12. Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:19 + 37:41
13. Švestka Štěpán KUB0600 C KUB Koala Uherský Brod 119:57 + 79:19
14. Sedláček David SRK0508 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 123:22 + 82:44
Vacek František CHT0501 B OOB SK Chrast DNS

H21A 5.84 km, 175 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8439

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 41:58 8754
2. Gottstein Jonáš JIL0107 R OK Jilemnice 44:01 + 2:03 8357
3. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 44:48 + 2:50 8206
4. Procházka Jan PGP8407 R SK Praga 45:46 + 3:48 8019
5. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 46:28 + 4:30 7883
6. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 47:05 + 5:07 7764
7. Melišík Martin TAP0200 R KOB Tretra Praha 48:27 + 6:29 7499
8. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 48:36 + 6:38 7470
9. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 49:13 + 7:15 7351
10. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 51:49 + 9:51 6847
11. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 53:47 + 11:49 6467
12. Škrabánek Matěj SJI9203 C OK Jihlava 54:03 + 12:05 6415
13. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 55:29 + 13:31 6138
14. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 55:49 + 13:51 6073
15. Zápotocký Jiří PGP0808 A SK Praga 55:51 + 13:53 6067
16. Kubeček Josef SNA0402 B TJ START Náchod 55:58 + 14:00 6044
17. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:49 + 14:51 5879
18. Žaloudek Petr JJN8304 C Team Jizerky 60:38 + 18:40 5141
19. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:54 + 19:56 4895
20. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 63:13 + 21:15 4641
21. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 63:38 + 21:40 4560
21. Tatarnikov Michal PHK0405 C OK 99 Hradec Králové 63:38 + 21:40 4560
23. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 64:12 + 22:14 4450
24. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 65:00 + 23:02 4295
25. Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 65:18 + 23:20 4237
26. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 65:22 + 23:24 4224
27. Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha 66:03 + 24:05 4092
28. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 66:18 + 24:20 4044
29. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 67:24 + 25:26 3831
30. Kolář Matyáš PGP0304 A SK Praga 68:00 + 26:02 3715
31. Trojan Karel 0070002 OB Riposo Rokycany 68:27 + 26:29
32. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 68:48 + 26:50 3560
33. Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 69:46 + 27:48 3373
34. Pecka Marek EKP9000 C VŠTJ Ekonom Praha 72:23 + 30:25 2866
35. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:17 + 33:19 2305
36. Velát Vojtěch OPI0400 B Orientační sporty Písek 75:26 + 33:28 2276
37. Dvořáček Dan MFP7903 C Matfyz Praha 75:34 + 33:36 2250
38. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 76:13 + 34:15 2124
39. Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha 77:56 + 35:58 1792
40. Velát Josef OPI7302 C Orientační sporty Písek 98:33 + 56:35 0
41. Graf Miroslav 0010001 NNN 99:34 + 57:36
Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast DISK 0
Světnický František TUR0214 R OOB TJ Turnov DISK 0
Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava DISK 0
Voleský Leoš KAM7900 C OK Kamenice DISK 0

H21B 5.47 km, 155 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5213

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 46:23 5387
2. Fajfer Filip NPA0401 A SK LOB Nová Paka 48:17 + 1:54 5180
3. Samek Tomáš PHK0001 C OK 99 Hradec Králové 49:16 + 2:53 5073
4. Dudík Petr TUR8917 C OOB TJ Turnov 52:46 + 6:23 4693
5. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 57:24 + 11:01 4189
6. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 57:26 + 11:03 4186
7. Léhar Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 58:25 + 12:02 4079
8. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 60:49 + 14:26 3818
9. Leštínský Tomáš OAV7801 C Orienteering Adventure 64:57 + 18:34 3369
10. Nešpor Jan TTR0101 C OOB Třebíč 69:20 + 22:57 2893
11. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 70:31 + 24:08 2764
12. Opršal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 77:22 + 30:59
13. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 78:02 + 31:39 1947
14. Vágner Libor DKP8802 C Oddíl OB Kotlářka 80:10 + 33:47 1716
15. Vereš Lukáš PGP8803 C SK Praga 88:01 + 41:38 863
Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice DNS 0
Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno DNS 0

H21C 4.44 km, 135 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1340

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vik Martin JIL9206 C OK Jilemnice 53:46 1607
2. Jiřišta Lubomír JIL8802 C OK Jilemnice 66:47 + 13:01 1347
3. Karásek Michal PLU7902 TJ SOKOL Plumlov 69:29 + 15:43
4. Jahoda Jiří 0270001 NER - (j)Elita 73:06 + 19:20
5. Gajdoš Martin 0330001 - 73:21 + 19:35
6. Švestka Jakub KUB0310 C KUB Koala Uherský Brod 80:56 + 27:10 1065
7. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 81:05 + 27:19 1062
8. Goňa Jan ZAM8920 OB T.J. Sokol Žamberk 94:53 + 41:07
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK 0
Jirků František SJI7900 C OK Jihlava DISK 0
Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno DNS 0

H35 5.35 km, 175 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 47:20
2. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 47:59 + 0:39
3. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:42 + 3:22
4. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 53:43 + 6:23
5. Hošek Radim TAP8737 C KOB Tretra Praha 54:53 + 7:33
6. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:44 + 8:24
7. Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 56:08 + 8:48
8. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 56:11 + 8:51
9. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 56:50 + 9:30
10. Jiřišta Vladimír JIL8500 C OK Jilemnice 57:12 + 9:52
11. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 59:17 + 11:57
12. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 60:13 + 12:53
13. Bejr Zdeněk NPA8401 C SK LOB Nová Paka 61:15 + 13:55
13. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 61:15 + 13:55
15. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 62:10 + 14:50
16. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 62:45 + 15:25
17. Novák Zdeněk NPA7701 C SK LOB Nová Paka 63:22 + 16:02
18. Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 66:51 + 19:31
19. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 67:36 + 20:16
20. Furucz Dušan ZAK7100 C OK Netopýr Zákupy 68:29 + 21:09
21. Bartoň Zdeněk NPA8301 C SK LOB Nová Paka 74:12 + 26:52
22. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 74:14 + 26:54
23. Lounek Jakub PDY8200 C Běhej Poděbrady 76:52 + 29:32
24. Bárta Ladislav RBK7802 C SK Radioklub Blansko 77:17 + 29:57
25. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 77:44 + 30:24
26. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 78:38 + 31:18
27. Tesař Jan SCP8501 C OK Sparta Praha 79:47 + 32:27
28. Liščinský Tomáš TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno 81:30 + 34:10
29. Tuček Michal DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka 84:39 + 37:19
30. Pavlica Jiří KUB7501 C KUB Koala Uherský Brod 91:59 + 44:39
31. Košťák Vojtěch DOR8003 C OK Dobříš 96:16 + 48:56
32. Palaščak Ján 0280001 Gumídci 99:44 + 52:24
Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov DISK
Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno DNS
Sladký Marek PBM8604 C TJ Spartak 1. brněnská DNS

H40 4.94 km, 165 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko 52:22
2. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 52:39 + 0:17
3. Szymanský Filip DKP8208 C Oddíl OB Kotlářka 53:32 + 1:10
4. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 54:29 + 2:07
5. Hašek Jakub 0020001 Haskovi 55:54 + 3:32
6. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 56:58 + 4:36
7. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 60:18 + 7:56
8. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 63:01 + 10:39
9. Brož Michal LTU8000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:17 + 11:55
10. Janeček Petr DKP7905 C Oddíl OB Kotlářka 64:48 + 12:26
11. Haken Adam STH8102 C SK Studenec 65:30 + 13:08
12. Juříček Tomáš 0260001 MTBEJ team 65:36 + 13:14
13. Dvořák Josef PGP8006 C SK Praga 65:46 + 13:24
14. Matoušek Josef PHK7900 C OK 99 Hradec Králové 67:19 + 14:57
15. Stepanenko Sergiy PGP7902 C SK Praga 69:17 + 16:55
16. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 74:03 + 21:41
17. Kalousek Zdeněk JEN8200 C OB Jenišovice 74:14 + 21:52
18. Kvapil Ondřej PHK7804 C OK 99 Hradec Králové 76:26 + 24:04
19. Strohalm Petr KRN8103 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 84:41 + 32:19
20. Duba Vojtěch SJH8003 C SOS Jindřichův Hradec 86:36 + 34:14
21. Gebauer Lubomír SSU8300 C SK Severka Šumperk 90:00 + 37:38
22. Holata Radek PDY8103 C Běhej Poděbrady 96:02 + 43:40
23. Ramach Filip PBM8001 C TJ Spartak 1. brněnská 101:40 + 49:18
24. Calame Bertrand 0410001 Ženeva Švýcarsko 101:48 + 49:26
25. Štembera Petr VRL8208 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 109:40 + 57:18
26. Hořejší Jan DKP8209 C Oddíl OB Kotlářka 114:28 + 62:06
27. Beneš Tomáš FSP7903 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 128:58 + 76:36
28. Mojžíš Robert PHK7902 C OK 99 Hradec Králové 133:47 + 81:25
Chmelík Petr DOR8100 C OK Dobříš DNS
Pelousek Jiri 0310001 OB Kralovice DNS

H45A 4.46 km, 160 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 40:31
2. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 45:47 + 5:16
3. Vrbata Alan VRL7802 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:53 + 9:22
4. Biolik Grzegorz CHC7608 C K.O.B. Choceň 51:57 + 11:26
5. Erbert Ladislav PEN7700 C OK RECO Sport 52:50 + 12:19
6. Etrych Tomáš DOR7300 C OK Dobříš 52:55 + 12:24
7. Kos Michal PHK6803 C OK 99 Hradec Králové 53:45 + 13:14
8. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 54:05 + 13:34
9. Korbel Michal PHK7703 C OK 99 Hradec Králové 55:08 + 14:37
10. Votoček Tomáš JIL7041 C OK Jilemnice 55:14 + 14:43
11. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 57:45 + 17:14
12. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 58:27 + 17:56
13. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 59:12 + 18:41
14. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:39 + 19:08
15. Jurkiewicz Patrik SCP7800 C OK Sparta Praha 63:38 + 23:07
16. Sadil Milan 0250001 Neregistrovaný - Šeberov 66:41 + 26:10
17. Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka 68:37 + 28:06
18. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 69:58 + 29:27
19. Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov 71:26 + 30:55
20. Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 72:35 + 32:04
21. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 75:27 + 34:56
22. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 79:32 + 39:01
23. Klumpar Jiří CHT7702 C OOB SK Chrast 82:18 + 41:47
Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

H45B 4.12 km, 155 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 46:26
2. Tomandl Jan 0200001 HoRa 50:53 + 4:27
3. Pozdílek Martin PHK7803 C OK 99 Hradec Králové 52:56 + 6:30
4. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 53:35 + 7:09
5. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:47 + 8:21
6. Janováč Dušan ZBM7804 C SK Brno Žabovřesky 56:27 + 10:01
7. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 59:48 + 13:22
8. Glier Jan OSN7701 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:16 + 14:50
9. Kohout Pavel JIL7502 C OK Jilemnice 62:56 + 16:30
10. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 64:18 + 17:52
11. Pospíšil Radek TJP7802 C TJ Sokol Troja 65:03 + 18:37
12. Lukavec Petr SMR7800 C SNS Smržovka 65:23 + 18:57
13. Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 67:11 + 20:45
14. Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 68:42 + 22:16
15. Spilka Petr JIL7801 C OK Jilemnice 71:41 + 25:15
16. Sixta Martin MOV7601 C SKOB Ostrava 72:30 + 26:04
17. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:34 + 26:08
18. Kušička Josef HJL7600 C Sokol Horní Jelení 72:59 + 26:33
19. Čapek Karel LTU7803 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:56 + 27:30
20. Havel Josef KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 74:07 + 27:41
21. Valdman Miloš JIL7802 C OK Jilemnice 74:26 + 28:00
22. Falta Radim KUO7802 C KOB Ústí nad Orlicí 76:58 + 30:32
23. Trnka Ondřej PDY7802 C Běhej Poděbrady 88:02 + 41:36
24. Buchar Marcel VRL7408 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:35 + 44:09
25. Macháček Milan CHC7701 C K.O.B. Choceň 93:21 + 46:55
26. Cháma Jan PDY7501 C Běhej Poděbrady 101:38 + 55:12
27. Pitrmuc Jan JIL7703 C OK Jilemnice 107:46 + 61:20
28. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 111:18 + 64:52
Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný DISK
Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice DNS
Mates Jan DLP7700 C OOB TJ Dukla Praha DNS

H50 4.35 km, 145 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 44:30
2. Dunka Štěpán 0160002 Špindl sportuje 46:05 + 1:35
3. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 46:30 + 2:00
4. Švestka Vítězslav KUB7301 C KUB Koala Uherský Brod 49:12 + 4:42
5. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 51:39 + 7:09
6. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 55:56 + 11:26
7. Myslivec Tomáš SHK7002 C OK Slavia Hradec Králové 56:06 + 11:36
8. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 56:44 + 12:14
9. Koutný Pavel JPV7300 C Oddíl OS SK Prostějov 58:33 + 14:03
10. Gemperle František MFP7102 C Matfyz Praha 59:02 + 14:32
11. Zemánek Mojmír JIL7103 C OK Jilemnice 59:13 + 14:43
12. Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:35 + 16:05
13. Zámečník Pavel 0230002 Zámečníci Trhové Sviny 68:25 + 23:55
14. Mikyska Alan VAM7149 C OB Vamberk 68:41 + 24:11
15. Janovský Petr JIL7202 C OK Jilemnice 73:31 + 29:01
16. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 74:11 + 29:41
17. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 76:17 + 31:47
18. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 78:09 + 33:39
19. Píša Pavel 0030002 HoDoH 79:23 + 34:53
20. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 80:48 + 36:18
21. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 84:32 + 40:02
22. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 89:47 + 45:17
23. Gernert Alan JIL7001 C OK Jilemnice 90:50 + 46:20
24. Belžík Karel KUB7105 C KUB Koala Uherský Brod 91:33 + 47:03
25. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 100:10 + 55:40
26. Husárek Radovan TUV7101 C SOK TJ Turnov 114:28 + 69:58
Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí DISK
Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice DISK
Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK

H55 4.20 km, 135 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 42:33
2. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 43:34 + 1:01
3. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 45:44 + 3:11
4. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 47:59 + 5:26
5. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 48:59 + 6:26
6. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 51:39 + 9:06
7. Dalos Attila 0060004 MAFC Budapest HUN 54:25 + 11:52
8. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 54:45 + 12:12
9. Nouza Petr SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec 54:46 + 12:13
9. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 54:46 + 12:13
11. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 57:21 + 14:48
12. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 57:22 + 14:49
13. Florian Michal TBM6733 C KOS TJ Tesla Brno 64:16 + 21:43
14. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 64:41 + 22:08
15. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 65:29 + 22:56
16. Wrzesiński Krzysztof 0040001 September Team 66:00 + 23:27
17. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 67:52 + 25:19
18. Kniebugl Anton 0140001 Kobra Bratislava 68:02 + 25:29
19. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:53 + 27:20
20. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 70:36 + 28:03
21. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB ALFA Brno 72:23 + 29:50
22. Beňovský Jiří KUB6801 C KUB Koala Uherský Brod 74:55 + 32:22
23. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 75:09 + 32:36
24. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 79:04 + 36:31
25. Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 101:23 + 58:50
26. Sehnal Tomáš PDY6700 C Běhej Poděbrady 101:48 + 59:15
27. Vyhnálek František 0380002 JAFF 103:13 + 60:40
28. Švestka Jiří KUB6810 C KUB Koala Uherský Brod 104:45 + 62:12
29. Švejda Antonin 0180001 No Name 104:47 + 62:14
30. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 115:00 + 72:27
Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava DNS

H60 3.91 km, 125 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 41:11
2. Jánek Ladislav LPU6103 C OK Lokomotiva Pardubice 41:36 + 0:25
3. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 45:39 + 4:28
4. Palicka Miroslav 75S5900 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:56 + 4:45
5. Weiler Zsolt 0060001 MAFC Budapest HUN 46:53 + 5:42
6. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 47:20 + 6:09
7. Piják Jaroslav NNN5801 Neregistrovaní 47:32 + 6:21
8. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 47:35 + 6:24
9. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 49:31 + 8:20
10. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 52:05 + 10:54
11. Nemeth Csaba 0060003 MAFC Budapest HUN 52:11 + 11:00
12. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 52:39 + 11:28
13. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:14 + 12:03
14. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:42 + 12:31
15. Pasničenko Viktor PGP6004 C SK Praga 55:33 + 14:22
16. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:47 + 14:36
17. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 56:33 + 15:22
18. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 60:16 + 19:05
19. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 61:09 + 19:58
20. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 61:41 + 20:30
21. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 62:09 + 20:58
22. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 62:18 + 21:07
23. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 64:20 + 23:09
24. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 66:47 + 25:36
25. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 68:00 + 26:49
26. Krhut Libor HAV6302 C OB Havířov 71:28 + 30:17
27. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 71:37 + 30:26
28. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 76:01 + 34:50
29. Buráň Zdeněk 0090001 NER - BzB - Buráňovi 80:33 + 39:22
30. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 85:29 + 44:18
Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering DISK
Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové DNS

H65 3.11 km, 105 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 40:52
2. Minchev Ivan MFP5700 C Matfyz Praha 42:54 + 2:02
3. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 45:35 + 4:43
4. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 46:26 + 5:34
5. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 50:33 + 9:41
6. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 50:43 + 9:51
7. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 50:46 + 9:54
8. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:06 + 10:14
9. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:26 + 12:34
10. Juračka Vojtěch CHT5404 C OOB SK Chrast 53:39 + 12:47
11. Drbohlav Mirek TUR5500 C OOB TJ Turnov 59:21 + 18:29
12. Strohalm Petr KRN5601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:01 + 19:09
13. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 61:39 + 20:47
14. Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 63:38 + 22:46
15. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 64:50 + 23:58
16. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 65:19 + 24:27
17. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 66:28 + 25:36
18. Havlíček Tomáš DOR5801 OK Dobříš 112:44 + 71:52
19. Šomvársky Ján TAP5500 C KOB Tretra Praha 143:28 + 102:36
Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB Tretra Praha DISK
Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice DNS

H70 2.92 km, 105 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 42:40
2. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:07 + 3:27
3. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 46:52 + 4:12
4. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 46:56 + 4:16
5. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. brněnská 47:04 + 4:24
6. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 52:06 + 9:26
7. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 53:51 + 11:11
8. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 56:06 + 13:26
9. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 56:12 + 13:32
10. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:12 + 14:32
11. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 57:23 + 14:43
12. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 61:24 + 18:44
13. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 62:34 + 19:54
14. Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 62:39 + 19:59
15. Kotecký Roman PGP4900 C SK Praga 66:09 + 23:29
16. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 67:11 + 24:31
17. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Rosice 81:55 + 39:15
18. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 91:57 + 49:17
Valter Petr KBP4500 C KBP Praha DNS
Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja DNS

H75 2.73 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 41:04
2. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 45:44 + 4:40
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:39 + 6:35
4. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 48:47 + 7:43
5. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 49:43 + 8:39
6. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 60:36 + 19:32
7. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:49 + 23:45
8. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 66:54 + 25:50
9. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:09 + 27:05
10. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 86:12 + 45:08
11. Kašpar Josef HOB4601 C SK OB Horní Benešov 91:47 + 50:43
Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava DNS
Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga DNS

H80 2.69 km, 95 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:48

HDR 3.31 km, 55 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holcová Štěpánka 17:17
2. Max Chammas 0360004 JPV 18:35 + 1:18
3. Sedlák Antonín VRL1304 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:37 + 1:20
4. Mokrý Daniel HJL1401 C Sokol Horní Jelení 19:15 + 1:58
5. Janováčová Tereza 0320002 Drnovice 20:03 + 2:46
6. Leštínský Vojtěch VRL1616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:35 + 3:18
7. Herman Johanka LPU1754 C OK Lokomotiva Pardubice 20:46 + 3:29
8. Palasová Tina SJC1777 C Sportcentrum Jičín 21:20 + 4:03
9. Holcová Rozárka 21:36 + 4:19
10. Bejrová Anita 0350001 NPA 22:03 + 4:46
11. Rollier Eva PHK1851 C OK 99 Hradec Králové 23:02 + 5:45
11. Janováč Marek 0320001 Drnovice 23:02 + 5:45
13. Tesařová Karin SCP1550 C OK Sparta Praha 23:18 + 6:01
14. Jahn Hugo SJC1599 Sportcentrum Jičín 24:36 + 7:19
15. Strohalm Petr 24:59 + 7:42
16. Puchernová Adéla TAP1650 C KOB Tretra Praha 25:22 + 8:05
17. Jiřištová Aneta JIL1751 C OK Jilemnice 25:41 + 8:24
18. Lounek Richard PDY1500 C Běhej Poděbrady 26:44 + 9:27
19. Losmanová Linda PHK1777 C OK 99 Hradec Králové 26:52 + 9:35
20. Hrouzová Helena KRN1650 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:12 + 9:55
21. Haken Václav STH1601 C SK Studenec 27:24 + 10:07
22. Hýblová Beáta VIP1950 C SK VIPrahlo 28:21 + 11:04
23. Fujáček Vojtěch SJC1701 C Sportcentrum Jičín 28:41 + 11:24
24. Sadílková Kateřina CHT1651 C OOB SK Chrast 29:36 + 12:19
25. Kazda Mikuláš SJC1717 C Sportcentrum Jičín 29:38 + 12:21
26. Šístek Adam SCP1800 C OK Sparta Praha 30:00 + 12:43
27. Tatarnikov Kyrylo 30:18 + 13:01
28. Junek Martin 30:43 + 13:26
29. Lukavec Tomáš SMR1700 C SNS Smržovka 30:51 + 13:34
30. Tučková Klára DKP1751 C Oddíl OB Kotlářka 31:41 + 14:24
31. Pospíšilová Rebeka DKP1771 C Oddíl OB Kotlářka 31:48 + 14:31
32. Hašek Matěj 0020002 Haskovi 31:49 + 14:32
33. Gregor Vilém DOB2100 C KOB Dobruška 31:52 + 14:35
34. Koukal Matěj JPV1501 C Oddíl OS SK Prostějov 32:10 + 14:53
35. Burianek Sam SMR9999 SNS Smržovka 32:14 + 14:57
36. Líbalová Josefína CHT1851 OOB SK Chrast 32:39 + 15:22
37. Novák Tadeáš NPA1701 C SK LOB Nová Paka 32:41 + 15:24
38. Khelová Bára SCP1350 C OK Sparta Praha 33:28 + 16:11
39. Mrázková Gréta SJC1950 C Sportcentrum Jičín 34:01 + 16:44
40. Stachoňová Karolína ZBM1652 C SK Brno Žabovřesky 34:05 + 16:48
41. Korecký Marek CHT1701 C OOB SK Chrast 36:08 + 18:51
42. Nováková Julie NPA1950 C SK LOB Nová Paka 38:53 + 21:36
43. Kohoutová Jasmine 39:58 + 22:41
44. Ramachová Kateřina PBM9998 TJ Spartak 1. brněnská 40:01