Logo
Datum:
09.04.2023
Místo konání:
Kozly
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Skleněný vrch 2023
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R3
Hlavní rozhodčí:
Novák Přemysl - R2
Stavitel tratí:
Plochová Dominika - R1
Protokol:
Závod proběhnul bez závad. HR schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
B3     B5     D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     H85     HDR     P     T3     T4     T6    
Nahrávám data...

B3 2.86 km, 95 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nedbalová Klára MFP0850 C Matfyz Praha 34:41
2. Kurečková Dana ABM7650 KOB ALFA Brno 36:46 + 2:05
3. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 38:03 + 3:22
4. Fritz Sarah 0530003 OLG Regensburg 42:46 + 8:05
5. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:47 + 8:06
6. Mahar Valerie SKV8653 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:54 + 8:13
7. Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:38 + 11:57
8. Lischková Olga 0030003 NER- Lischčí smečka 48:38 + 13:57
9. Kutscherauerová Andrea BBM7550 C BETA URSUS Rosice 48:58 + 14:17
10. Chwiejczak Dorota 0510004 orienteering.waw.pl 49:41 + 15:00
11. Kahle Nils 0170015 MTV Seesen 49:55 + 15:14
12. Kutscherauerová Ella BBM0850 C BETA URSUS Rosice 50:09 + 15:28
13. Nedbalová Magdalena MFP1053 C Matfyz Praha 55:41 + 21:00
14. Moraweck Hannah 1VD1050 SG Zittau Süd 58:59 + 24:18
15. Grisa Filip SLA0801 C SKOB Slaný 59:38 + 24:57
16. Matoušek Oliver SLA0803 C SKOB Slaný 61:41 + 27:00
17. Jobst Ivonne 0350001 Berliner Turnerschaft e.V. 66:14 + 31:33
18. Grisa Dominik SLA0900 C SKOB Slaný 66:37 + 31:56
19. Hrstková Eliška SLA1053 C SKOB Slaný 86:53 + 52:12
Krejčová Eva SLA8250 C SKOB Slaný DNS
Schauzu Tim 0170014 MTV Seesen DNS

B5 4.59 km, 160 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Julpe Hannes 0200003 OLC Währing 48:30
2. Mattheus Lucca 0230004 Westfalen 55:48 + 7:18
3. Dethloff Sebastian 48D7801 OL-Team Wehrsdorf 57:35 + 9:05
4. Graumann Bernd 23D6100 ESV Lok Berlin-Schöneweide 58:32 + 10:02
5. Svobodová Blanka SLA7454 C SKOB Slaný 103:12 + 54:42
Gläser Kay-Olaf 23D5900 ESV Lok Berlin-Schöneweide DISK
Deilke Felix 0020021 OLV Uslar DISK

D10F 2.30 km, 45 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 27:32
2. Collis Helena DKP1450 C Oddíl OB Kotlářka 27:47 + 0:15
3. Frank Raya 0320001 SV Hildesia Diekholzen 28:35 + 1:03
4. Trejbalová Jolana DKL1355 C KOB Kladno 29:32 + 2:00
5. Kořínková Marie STB1353 C TJ Stadion Nový Bor 32:32 + 5:00
6. Trejbalová Johana DKL1354 C KOB Kladno 40:27 + 12:55
7. Vernerová Johanka VBM1451 C VSK Mendelu Brno 44:18 + 16:46
8. Mrázková Barbora DKP1451 C Oddíl OB Kotlářka 48:42 + 21:10
9. Erbenová Marina STB1451 C TJ Stadion Nový Bor 63:54 + 36:22
Ramachová Anna PBM1350 C TJ Spartak 1. brněnská DISK
Škáchová Evelína Oddíl OB Kotlářka DNS
Rokůsková Lenka ROU1550 C SKOB Roudnice nad Labem DNS

D10 2.17 km, 35 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maier Emelie 0760002 OLV Baselland 19:11
2. Hrušová Kateřina PHK1380 C OK 99 Hradec Králové 23:33 + 4:22
3. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 23:45 + 4:34
4. Knaupová Anna 84D1450 MTV Braunschweig 24:29 + 5:18
5. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 27:17 + 8:06
6. Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka 27:30 + 8:19
7. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 27:31 + 8:20
8. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 29:05 + 9:54
9. Bader Tyra 18D1350 Post SV Dresden 29:24 + 10:13
10. Kurečková Zuzana TBM1377 C KOS TJ Tesla Brno 35:58 + 16:47
11. Neyrinck Nina VSP1350 C USK Praha 37:07 + 17:56
12. Vyhnálková Jana MOV1359 SKOB Ostrava 40:44 + 21:33
13. Kääriäinen Lotta 71D1551 USV TU Dresden 41:15 + 22:04
14. Lohová Dora DKL1352 C KOB Kladno 43:52 + 24:41
15. Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 44:58 + 25:47
16. Lange Linda 0280002 IHW Alex 78 Berlin 45:17 + 26:06
Novotná Anna PHK1352 C OK 99 Hradec Králové DNS

D12 2.47 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 21:22
2. Heczková Emma VLI1252 C Slavia Liberec orienteering 22:02 + 0:40
3. Turková Klára ONO1152 C SKOB Ostrov 22:20 + 0:58
4. Kalinová Lisa SPC1158 B SPORTICUS team 22:25 + 1:03
5. Hepnerová Tereza PHK1155 B OK 99 Hradec Králové 23:27 + 2:05
6. Korbelová Tereza PHK1254 C OK 99 Hradec Králové 23:30 + 2:08
7. Urbánková Lucie ONO1150 B SKOB Ostrov 23:43 + 2:21
8. Horáková Eliška PHK1152 B OK 99 Hradec Králové 24:00 + 2:38
9. Pozdílková Kateřina PHK1251 C OK 99 Hradec Králové 25:06 + 3:44
10. Korbelová Eliška PHK1253 C OK 99 Hradec Králové 26:05 + 4:43
11. Tomešová Evelína DKP1168 C Oddíl OB Kotlářka 26:20 + 4:58
12. Löhning Lisa 71D1150 USV TU Dresden 26:33 + 5:11
13. Kvapilová Simona PHK1150 C OK 99 Hradec Králové 27:43 + 6:21
14. Mrázková Berta PGP1155 B SK Praga 28:07 + 6:45
15. Grismajer Selma 71D5050 USV TU Dresden 31:19 + 9:57
16. Pompe Antonia 24D1250 SV Robotron Dresden 32:00 + 10:38
17. Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 32:29 + 11:07
18. Brotánková Klára ROU1151 C SKOB Roudnice nad Labem 33:49 + 12:27
19. Žandová Eliška STB1250 C TJ Stadion Nový Bor 35:31 + 14:09
20. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 36:13 + 14:51
21. Valenčíková Helena ZPV1250 C KOB ZPV Prostějov 36:21 + 14:59
22. Všetečková Stela PGP1253 C SK Praga 41:22 + 20:00
23. Lohová Anna DKL1151 C KOB Kladno 42:06 + 20:44
24. Žilová Johana TJ Stadion Nový Bor 44:22 + 23:00
25. Krausová Amálie DOK1251 C OK Doksy 44:27 + 23:05
26. Mackanič Sára RBK1152 C SK Radioklub Blansko 48:18 + 26:56
27. Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov 51:43 + 30:21
28. Adorjan Vera Lotte 0150005 Berliner Turnerschaft 57:30 + 36:08
29. Collis Emma DKP1251 C Oddíl OB Kotlářka 74:34 + 53:12
Ramachová Michaela PBM1151 C TJ Spartak 1. brněnská DNS
Jalová Kristýna RBK1150 C SK Radioklub Blansko DNS
Kopecká Eliška PHK1250 C OK 99 Hradec Králové DNS
Vlašímská Anna SKV1251 C TJ Slovan Karlovy Vary DNS

D14 3.59 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela PGP0957 A SK Praga 25:46
2. Sobotková Lada OPI0951 B Orientační sporty Písek 28:33 + 2:47
3. Jágrová Aneta RBK0951 A SK Radioklub Blansko 29:12 + 3:26
4. Ječmenová Veronika ONO0950 B SKOB Ostrov 29:19 + 3:33
5. Horst Katja 0070005 SC Königstein 31:02 + 5:16
6. Hrušová Lucie PHK1050 B OK 99 Hradec Králové 31:11 + 5:25
7. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 34:25 + 8:39
8. Jágrová Zuzana RBK1051 B SK Radioklub Blansko 35:02 + 9:16
9. Burešová Eliška BFM0955 B SKOB Frýdek - Místek 35:11 + 9:25
10. Grusserová Diana PHK0999 B OK 99 Hradec Králové 37:46 + 12:00
11. Pompe Greta 24D0950 SV Robotron Dresden 37:54 + 12:08
12. Jelínková Eva PHK0953 B OK 99 Hradec Králové 38:25 + 12:39
13. Kolářová Veronika LOU1050 B SK Moravan Louňovice 39:26 + 13:40
14. Kvapilová Markéta PHK0950 B OK 99 Hradec Králové 41:40 + 15:54
15. Šunková Sára LOU1051 B SK Moravan Louňovice 43:32 + 17:46
16. Pozdílková Zuzana PHK0952 C OK 99 Hradec Králové 44:38 + 18:52
17. Stamer Sania 0320004 SV Hildesia Diekholzen 46:50 + 21:04
18. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 47:23 + 21:37
19. Pobudová Marie SJH1050 C SOS Jindřichův Hradec 47:37 + 21:51
20. Hynková Marie ONO1050 B SKOB Ostrov 48:04 + 22:18
21. Veselá Martina RBK1052 B SK Radioklub Blansko 49:00 + 23:14
22. Blahutová Lucie MFP0950 B Matfyz Praha 52:30 + 26:44
23. Besedová Barbora PHK1051 B OK 99 Hradec Králové 53:00 + 27:14
24. Ryppelová Anna TAP0954 B KOB Tretra Praha 54:18 + 28:32
25. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 55:01 + 29:15
26. Mousa Lamis 0020017 OLV Uslar 55:28 + 29:42
27. Všetečková Dora PGP1060 C SK Praga 57:36 + 31:50
28. Mojžíšová Nela PHK1053 C OK 99 Hradec Králové 65:19 + 39:33
29. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 65:27 + 39:41
30. Bruns Stine 0550007 MTK Bad Harzburg 68:34 + 42:48
31. Linderová Ema PHK1059 C OK 99 Hradec Králové 70:05 + 44:19
32. Venclová Aneta ZAM1051 C OB T.J. Sokol Žamberk 71:06 + 45:20
33. Frank Romy 0320002 SV Hildesia Diekholzen 112:26 + 86:40
Hill Daisy SLA0950 C SKOB Slaný DNS

D16 4.78 km, 175 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Vendula PHK0777 A OK 99 Hradec Králové 41:46
2. Čapková Markéta PHK0850 A OK 99 Hradec Králové 42:02 + 0:16
3. Breckle Karla 0210002 Bovender SV 43:33 + 1:47
4. Weigert Jule 0310004 TV Jahn Wolfsburg 44:15 + 2:29
5. Prolingheuer Marika 0410004 TUS Karlsruhe-Rüppurr 44:34 + 2:48
6. Weigert Anna 0310003 TV Jahn Wolfsburg 44:36 + 2:50
7. Podlešáková Monika PHK0752 A OK 99 Hradec Králové 44:40 + 2:54
8. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 45:23 + 3:37
9. Málková Michaela PHK0853 B OK 99 Hradec Králové 45:56 + 4:10
10. Burgmair Juliane 0410003 OLG Regensburg 47:21 + 5:35
11. Rigoni Lucia 0710013 Junior Team Trentino 49:45 + 7:59
12. Fedrová Anežka RBK0853 B SK Radioklub Blansko 50:21 + 8:35
13. Cetlová Karolína AOP9998 Orientační Běh Opava 52:05 + 10:19
14. Eeva Alonen 0380003 Suunta Jyväskylä 53:15 + 11:29
15. Baath Fina 0050002 TSV Jetzendorf 54:56 + 13:10
16. Šunková Berta LOU0850 B SK Moravan Louňovice 57:21 + 15:35
17. Veselá Veronika RBK0852 B SK Radioklub Blansko 60:22 + 18:36
18. Matoušková Markéta PHK0855 C OK 99 Hradec Králové 61:11 + 19:25
19. Drašarová Magdaléna DKL0752 C KOB Kladno 67:15 + 25:29
20. Linderová Anna PHK0852 C OK 99 Hradec Králové 69:16 + 27:30
21. Rinaldo Maddalena 0710014 Junior Team Trentino 69:38 + 27:52
22. Kunartová Dominika PHK0888 B OK 99 Hradec Králové 78:16 + 36:30
23. Körber Jette 0020015 OLV Uslar 78:33 + 36:47
24. Rüberg Nele 0020016 OLV Uslar 79:31 + 37:45
25. Ek Sonia 0480003 FK Göingarna 86:09 + 44:23
26. Segatta Elena 0710016 Junior Team Trentino 98:24 + 56:38
27. Kroupa Hana TTR0853 OOB Třebíč 106:31 + 64:45
Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko DNS
Baath Lena 0410015 TSV Jetzendorf DNS

D18 5.42 km, 235 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fritz Julia 0410009 OL Team Filder 45:27
2. Fritz Marlene 0410010 OL Team Filder 45:31 + 0:04
3. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 46:16 + 0:49
4. Pompe Lone 0410013 SV Robotron Dresden 48:27 + 3:00
5. Štemberová Barbora TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:00 + 3:33
6. Adenstedt Emily 0220002 Orienteering Klosterneuburg 50:15 + 4:48
7. Vilémová Eliška VLI0655 A Slavia Liberec orienteering 51:10 + 5:43
8. Chrtková Anežka PHK0658 B OK 99 Hradec Králové 55:57 + 10:30
9. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 56:09 + 10:42
10. Heczková Anna VLI0652 B Slavia Liberec orienteering 60:12 + 14:45
11. Młynarczyk Kaja 66P0650 UKS Azymut Pabianice 60:46 + 15:19
12. Kollenbach Louisa 0120003 Ski-Club Helsa 60:57 + 15:30
13. Gallo Natálie AOP0652 A Orientační Běh Opava 61:00 + 15:33
14. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 61:37 + 16:10
15. Urbánková Eva ONO0650 A SKOB Ostrov 62:04 + 16:37
16. Ballonová Lucie PHK0664 A OK 99 Hradec Králové 63:31 + 18:04
17. Rigoni Alessia 0710012 Junior Team Trentino 64:52 + 19:25
18. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 65:22 + 19:55
19. Balcarová Marie VLI0658 B Slavia Liberec orienteering 65:24 + 19:57
20. Příkazská Zuzana PHK0654 B OK 99 Hradec Králové 65:38 + 20:11
21. Kästner Anne 0410007 TV Oberbexbach 68:01 + 22:34
22. Kopecká Martina PHK0555 B OK 99 Hradec Králové 68:41 + 23:14
23. Pekárková Bára ONO0655 C SKOB Ostrov 72:00 + 26:33
24. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 75:27 + 30:00
25. Gobber Giulia 0710011 Junior Team Trentino 80:50 + 35:23
26. Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 86:06 + 40:39
27. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 99:14 + 53:47
Simion Elena 0710018 Junior Team Trentino DISK
Cetlová Magdaléna AOP0552 A Orientační Běh Opava DISK
Rážová Aneta PHK0662 B OK 99 Hradec Králové DNS
Roßner Jule 0410012 OK Leipzig DNS

D20 6.05 km, 270 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4292

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krejčová Lucie PGP0455 A SK Praga 56:20 4413
2. Zamouřilová Anežka PHK0354 A OK 99 Hradec Králové 57:08 + 0:48 4296
3. Caspari Emma 0410008 OL Team Lippe 58:01 + 1:41
4. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 60:26 + 4:06 4000
5. Riz Nicole 0440009 Italian Orienteering Federatio 63:38 + 7:18
6. Krempińska Julia 66P7602 UKS Azymut Pabianice 64:01 + 7:41
7. Gaio Rachele 0440017 Italian Orienteering Federatio 64:09 + 7:49
8. Klein Franka 71D8900 USV TU Dresden 68:07 + 11:47
9. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 71:33 + 15:13 3155
10. Simion Ester 0710019 Junior Team Trentino 74:32 + 18:12
11. Gambini Giulia 0440018 Italian Orienteering Federatio 74:38 + 18:18
12. Klose Lena-Maria 0170009 MTV Seesen 75:20 + 19:00
13. Kankaanpää Tinka 0210006 Bovender SV 76:17 + 19:57
14. Castilho Marcao Anna 0320006 SV Hildesia Diekholzen 82:27 + 26:07
15. Vrábelová Hana PHK0454 B OK 99 Hradec Králové 85:15 + 28:55 2151
16. Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 86:09 + 29:49 2058
17. Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 93:49 + 37:29 1507
18. Haupt Carlotta 0550001 MTK Bad Harzburg 109:23 + 53:03
Cignini Stella 0440016 Italian Orienteering Federatio DISK
Hintz Lilly 0170007 MTV Seesen DNS
Bernsdorf Carolin 0170002 MTV Seesen DNS

D21E 8.00 km, 300 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6223

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky 67:44 6428
2. Cych Agnieszka PHK9966 C OK 99 Hradec Králové 69:51 + 2:07 6074
3. Lucchetta Jessica 0440007 Italian Orienteering Federatio 69:54 + 2:10
4. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 72:33 + 4:49 5680
5. Palumbo Martina 0710008 Junior Team Trentino 73:11 + 5:27
6. Starke Paula 71D9650 USV TU Dresden 75:41 + 7:57
7. Pradel Anna 0440008 Italian Orienteering Federatio 77:30 + 9:46
8. Trilča Mara LDC8750 C KOB Děčín 80:51 + 13:07 4842
9. Rothaug Sabine 0360001 OSC Kassel 81:30 + 13:46
10. Mazan Aleksandra 3WP9550 KOS BnO Szczecin 81:33 + 13:49
11. Hennseler Meike 0170006 MTV Seesen 94:31 + 26:47
12. Dalfollo Debora 0710002 Junior Team Trentino 105:41 + 37:57
Linke Katharina 0170010 MTV Seesen DISK
Miklušová Tamara TBM0258 R KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov DNS 0
Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Brno Žabovřesky DNS 0

D21A 6.58 km, 255 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6318

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Metelková Michaela PHK0550 R OK 99 Hradec Králové 53:47 7143
2. Leonhardt Charlotte 71D0150 USV TU Dresden 62:05 + 8:18
3. Důrková Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové 62:46 + 8:59 6198
4. Parkhomenko Oleksandra OLV Landshut 62:48 + 9:01
5. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 69:03 + 15:16 5535
6. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 69:35 + 15:48 5456
7. Zürcher Rahel 0600002 OL Regio Burgdorf 70:46 + 16:59
8. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 71:54 + 18:07 5199
9. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 72:02 + 18:15 5162
10. Kubátová Jana CHA9152 C OK Chrastava 72:38 + 18:51 5079
11. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 74:21 + 20:34 4886
12. Jirásková Kateřina TJP8850 C TJ Sokol Troja 74:39 + 20:52 4834
13. Herashchenko Dianora 0260003 OC Munich 74:42 + 20:55
14. Górska Kinga 23P8952 OK!Sport Warszawa 74:59 + 21:12
15. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 76:18 + 22:31 4650
16. Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 76:40 + 22:53 4593
17. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 77:15 + 23:28 4515
18. Kretzschmar Corinna 71D9350 USV TU Dresden 77:57 + 24:10
19. Dolejší Kateřina DOK0156 C OK Doksy 78:25 + 24:38 4381
20. Miśkiewicz Martyna 1CP8950 UKS Siódemka Rumia 78:59 + 25:12
21. Müllerová Eva PGP9657 C SK Praga 80:55 + 27:08 4120
22. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:08 + 29:21 3888
23. Šádková Martina PHK9653 C OK 99 Hradec Králové 83:45 + 29:58 3811
24. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 83:54 + 30:07 3778
25. Kaufmann Hanne 71D0352 USV TU Dresden 84:36 + 30:49
26. Matušková Jana RBK9999 C SK Radioklub Blansko 89:12 + 35:25 3260
27. Hollmann Inga 0230005 Westfalen 97:28 + 43:41
28. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 103:46 + 49:59 1876
Blohm Mareike 0020023 OLV Uslar DISK
Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
Buchholz Pia MTK Bad Harzburg DISK
Menn Natalie 0230006 Westfalen DNS
Kubecová Kateřina STB9999 C TJ Stadion Nový Bor DNS 0

D21B 5.71 km, 215 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4829

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 57:16 5190
2. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 62:21 + 5:05 4766
3. Calvet Sofia 0200004 OLC Währing 65:08 + 7:52
4. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 66:03 + 8:47 4453
5. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 68:26 + 11:10 4244
6. Stamer Solia 0550004 MTK Bad Harzburg 72:04 + 14:48
7. Šritrová Lenka TUR0250 C OOB TJ Turnov 72:08 + 14:52 3938
8. Kääriäinen Sophie 71D9052 USV TU Dresden 73:04 + 15:48
9. Malá Lenka SVS9050 C Orientklub Vsetín 73:21 + 16:05 3822
10. Hynková Eliška ONO9650 C SKOB Ostrov 73:57 + 16:41 3755
11. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky 75:23 + 18:07 3625
12. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 76:51 + 19:35 3494
13. Plášková Anna ABM0152 C KOB ALFA Brno 77:55 + 20:39 3394
14. Macharová Michaela BOR9450 C OK Jiskra Nový Bor 91:46 + 34:30 2355
15. Geislerová Aneta DKL0151 C KOB Kladno 91:50 + 34:34 2336
16. Vilz Leonie 0020022 OLV Uslar 101:07 + 43:51
17. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 103:13 + 45:57 1494
18. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 110:34 + 53:18 954
19. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 111:47 + 54:31 861
Meisel Jordan 0020011 OLV Uslar DISK
Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice DNS 0
Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa DNS

D35A 5.93 km, 240 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 51:53
2. Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 53:30 + 1:37
3. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 54:57 + 3:04
4. Machowska-Krupa Weronika 2DP8650 WKS Śląsk Wrocław 58:25 + 6:32
5. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 61:04 + 9:11
6. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 65:41 + 13:48
7. Moraweck Karolin 1VD8650 SG Zittau Süd 68:54 + 17:01
8. Bader Anne 18D8451 Post SV Dresden 69:39 + 17:46
9. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 78:03 + 26:10
10. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 81:47 + 29:54
11. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 84:08 + 32:15
12. Furuczová Jelka ZAK7150 C OK Netopýr Zákupy 84:41 + 32:48
Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld DNS

D35B 4.75 km, 230 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 51:33
2. Hynková Jana ONO8650 C SKOB Ostrov 55:36 + 4:03
3. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Brno Žabovřesky 60:16 + 8:43
4. Leena Alonen 0380002 Suunta Jyväskylä 63:40 + 12:07
5. Kraemer Jitka 18D8750 Post SV Dresden 63:50 + 12:17
6. Daruk Agnieszka 23P8751 OK!Sport Warszawa 63:53 + 12:20
7. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 81:25 + 29:52
8. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 83:22 + 31:49

D40A 5.20 km, 230 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 59:30
2. Grismajer Sonnhild 71D7051 USV TU Dresden 62:48 + 3:18
3. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 63:08 + 3:38
4. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 63:49 + 4:19
5. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 69:20 + 9:50
6. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 71:20 + 11:50
7. Červinková Jana BFM8052 C SKOB Frýdek - Místek 74:47 + 15:17
8. Śliwczyńska Ilona 53P7850 Team 360° 75:05 + 15:35
9. Badia Nuria 0090003 OC München 77:42 + 18:12
10. Lohová Monika DKL8052 C KOB Kladno 102:16 + 42:46
11. Valenčíková Irena ZPV7950 C KOB ZPV Prostějov 105:32 + 46:02
Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové DNS

D40B 4.26 km, 160 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupa Diana TTR8156 C OOB Třebíč 44:46
2. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 49:41 + 4:55
3. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 51:51 + 7:05
4. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 51:52 + 7:06
5. Gallo Martina AOP9999 Orientační Běh Opava 52:17 + 7:31
6. Ramachová Magda PBM8151 C TJ Spartak 1. brněnská 52:33 + 7:47
7. Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Litvínov 54:44 + 9:58
8. Mojžíšová Jana PHK8254 C OK 99 Hradec Králové 55:36 + 10:50
9. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 55:45 + 10:59
10. Zbroja-Nowak Justyna 0190002 KS Hades Poznan 56:58 + 12:12
11. Turková Martina SKV7852 C TJ Slovan Karlovy Vary 57:50 + 13:04
12. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 58:22 + 13:36
13. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 60:17 + 15:31
14. Hrušová Dagmar PHK8050 C OK 99 Hradec Králové 61:54 + 17:08
15. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:31 + 17:45
16. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 65:35 + 20:49
17. Ernst-Liebing Saskia 0210003 Bovender SV 69:41 + 24:55
18. Cherniavsky Inessa 0260002 OC Munich 71:09 + 26:23
19. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 71:11 + 26:25
20. Ek Elena 0480002 FK Göingarna 72:46 + 28:00
21. Weigert Claudia 0310002 TV Jahn Wolfsburg 74:35 + 29:49
22. Tichá Jana 0790002 NER - Wild Animals 77:26 + 32:40
23. Brotánková Lenka ROU8152 C SKOB Roudnice nad Labem 78:40 + 33:54
24. Frank Nicole 0320003 SV Hildesia Diekholzen 79:13 + 34:27
25. Hrzinová Hana ONO8350 C SKOB Ostrov 81:51 + 37:05
26. Láčíková Sabina 0730001 NER - Láčiková 115:55 + 71:09

D45A 4.78 km, 175 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kärger Luise 0460002 TUS Karlsruhe-Rüppurr 43:08
2. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 45:51 + 2:43
3. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 46:04 + 2:56
4. Stamer Esther 0550005 MTK Bad Harzburg 48:13 + 5:05
5. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 49:15 + 6:07
6. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 49:17 + 6:09
7. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 49:37 + 6:29
8. Pompe Katja 24D7650 SV Robotron Dresden 50:00 + 6:52
9. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 50:07 + 6:59
10. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 50:44 + 7:36
11. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 50:45 + 7:37
12. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 50:48 + 7:40
13. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 50:52 + 7:44
14. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 51:10 + 8:02
15. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 51:18 + 8:10
16. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 52:34 + 9:26
17. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 53:06 + 9:58
18. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 54:00 + 10:52
19. Eglin Irene 0540005 Ulus Reisewelt 54:07 + 10:59
20. Horst Brit 0070001 SC Königstein 54:12 + 11:04
21. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 56:35 + 13:27
22. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 56:47 + 13:39
23. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 57:33 + 14:25
24. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 59:33 + 16:25
25. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 60:21 + 17:13
26. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 61:11 + 18:03
27. Malečková Iva VSP7559 C USK Praha 63:31 + 20:23
28. Burešová Petra BFM7855 C SKOB Frýdek - Místek 63:51 + 20:43
29. Konc Katarzyna 66P7601 UKS Azymut Pabianice 66:16 + 23:08
30. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 66:51 + 23:43
31. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 67:17 + 24:09
32. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 70:39 + 27:31
33. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 82:23 + 39:15
Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga DISK
Wöhrer Sandra 0310006 TV Jahn Wolfsburg DISK
Sztranek Iwona 66P7610 UKS Azymut Pabianice DISK
Shmakova Alina 1QD7760 SV IHW Alex 78 Berlin DNS

D45B 3.94 km, 130 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomandlová Radka 0430002 NER - HoRa 46:41
2. Maier Lucie 0760001 OLV Baselland 47:11 + 0:30
3. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:23 + 2:42
4. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 54:19 + 7:38
5. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 55:20 + 8:39
6. Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 55:31 + 8:50
7. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 57:56 + 11:15
8. Dobiášová Hana ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem 58:41 + 12:00
9. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 59:23 + 12:42
10. Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 61:00 + 14:19
11. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 61:37 + 14:56
12. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:08 + 15:27
13. Vidmuchová Martina JPV7171 C Oddíl OS SK Prostějov 63:33 + 16:52
14. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 64:16 + 17:35
15. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 66:40 + 19:59
16. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 66:42 + 20:01
17. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 69:07 + 22:26
18. Sobotková Lenka OPI7401 C Orientační sporty Písek 71:00 + 24:19
19. Drašarová Dana DKL7750 C KOB Kladno 71:08 + 24:27
20. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 71:57 + 25:16
21. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 75:03 + 28:22
22. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 75:23 + 28:42
23. Grisová Kateřina SLA7850 C SKOB Slaný 75:24 + 28:43
24. Castilio Marcao Sandra SV Hildesia Diekholzen 86:42 + 40:01
25. Beranová Jana SLA7551 C SKOB Slaný 90:45 + 44:04
26. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 94:20 + 47:39
27. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 97:53 + 51:12
Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko DNS
Davidová Jana ONO7852 C SKOB Ostrov DNS
Zámečníková Jitka 0100001 NER - Zámečníci DNS
Šunková Karolína LOU7550 C SK Moravan Louňovice DNS

D50 4.31 km, 170 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zschaeckel Daniela 1QD7250 SV IHW Alex 78 Berlin 46:37
2. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 48:05 + 1:28
3. von Gaza Anke 0020005 OLV Uslar 49:03 + 2:26
4. Kastner Barbara 0060002 Naturfreunde Wien - Orienteeri 49:05 + 2:28
5. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 49:14 + 2:37
6. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 51:39 + 5:02
7. Kubald Katrin 0010002 Kaulsdorfer OLV Berlin 1 53:01 + 6:24
8. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 53:11 + 6:34
9. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 55:30 + 8:53
10. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 57:04 + 10:27
11. Drese Evi 0020002 OLV Uslar 57:13 + 10:36
12. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 57:28 + 10:51
13. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 59:27 + 12:50
14. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 59:49 + 13:12
15. Vrubelová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 60:10 + 13:33
16. Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 62:18 + 15:41
17. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:43 + 16:06
18. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 63:17 + 16:40
19. Calvet Christine 0200002 OLC Währing 63:46 + 17:09
20. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Rosice 63:51 + 17:14
21. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 64:35 + 17:58
22. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 64:51 + 18:14
23. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 64:54 + 18:17
24. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 65:01 + 18:24
25. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 65:15 + 18:38
26. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 66:10 + 19:33
27. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:42 + 20:05
28. Lüthi Mirjam 0540007 Ulus Reisewelt 66:50 + 20:13
29. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 70:34 + 23:57
30. Varhaníčková Jana 0740001 NER - Varhaníčková 71:40 + 25:03
31. Adenstedt Ingrid 0220001 Orienteering Klosterneuburg 71:52 + 25:15
32. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 75:43 + 29:06
33. Miklušová Dagmar 0580002 Rapid Bratislava 75:54 + 29:17
34. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 76:13 + 29:36
35. Näslund Yvonne 0720002 Skogslöparna 76:42 + 30:05
36. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 77:03 + 30:26
37. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 81:49 + 35:12
38. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 82:50 + 36:13
39. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 83:49 + 37:12
40. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 83:57 + 37:20
41. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 84:52 + 38:15
42. Trykozko Urszula 0510003 orienteering.waw.pl 85:28 + 38:51
43. Napp Silke 0310010 TV Jahn Wolfsburg 85:55 + 39:18
44. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 88:53 + 42:16
45. Kraetz Kerstin 0310012 TV Jahn Wolfsburg 90:02 + 43:25
46. Gruenberger Christine 0220006 Orienteering Klosterneuburg 93:08 + 46:31
47. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 116:00 + 69:23
48. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 124:15 + 77:38
Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha DISK
Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno DNS

D55 3.78 km, 140 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden 37:50
2. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 42:14 + 4:24
3. Wolowczyk Mariola 4HP6800 UNTS Warszawa 42:27 + 4:37
4. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:05 + 6:15
5. Von Schoultz Annika 84D6451 MTV Braunschweig 45:36 + 7:46
6. Zürcher Judith 0600003 OL Regio Burgdorf 45:38 + 7:48
7. Leonhardt Annette 1QD6750 SV IHW Alex 78 Berlin 45:49 + 7:59
7. Palme Guni 0220008 Orienteering Klosterneuburg 45:49 + 7:59
9. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 46:46 + 8:56
10. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 49:58 + 12:08
11. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 50:47 + 12:57
12. Smolková Alena OKP6452 C SK OK 24 Praha 52:01 + 14:11
13. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 53:44 + 15:54
14. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 55:22 + 17:32
15. Rossberg Cornelia 29D0000 USG Chemnitz 55:25 + 17:35
16. Rihko-Struckmann Liisa 84D6450 MTV Braunschweig 55:40 + 17:50
17. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 56:01 + 18:11
18. Ansorge Silke 24D8850 SV Robotron Dresden 57:41 + 19:51
19. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 59:29 + 21:39
20. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 69:42 + 31:52
21. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 77:21 + 39:31
22. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:41 + 48:51
23. Dersch-Kollenbach Brigitte 0120001 Ski-Club Helsa 99:24 + 61:34
Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice DISK
Hennseler Iris 0170005 MTV Seesen DNS
Kavanová Radka 0140001 NER - Kavanovy a Dostál DNS

D60 3.46 km, 135 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 42:14
2. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 45:51 + 3:37
3. Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 48:37 + 6:23
4. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 51:11 + 8:57
5. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 52:47 + 10:33
6. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:02 + 10:48
7. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 54:34 + 12:20
8. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 54:51 + 12:37
9. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 56:38 + 14:24
10. Graumann Heidi 23D6301 ESV Lok Berlin-Schöneweide 62:03 + 19:49
11. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 64:13 + 21:59
12. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 65:31 + 23:17
13. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 67:00 + 24:46
14. Lamy Christine 0390002 COCS73 72:57 + 30:43
15. Buhler Birgit 71D6150 USV TU Dresden 80:08 + 37:54
16. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 84:12 + 41:58
Kretzschmar Ute 71D5950 USV TU Dresden DNS

D65 3.26 km, 120 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 41:36
2. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 43:54 + 2:18
3. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 45:48 + 4:12
4. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 47:29 + 5:53
5. Finke Heidrun 0020008 OLV Uslar 47:39 + 6:03
6. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 48:30 + 6:54
7. Jenővári Gabriella 22H5750 Hegyisport Szentendre Egy. 48:46 + 7:10
8. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 55:32 + 13:56
9. Jenei Margit 22H5450 Hegyisport Szentendre Egy. 57:39 + 16:03
10. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 64:35 + 22:59
11. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 65:34 + 23:58
12. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 67:15 + 25:39
13. Speh-Rothaug Petra 0360002 OSC Kassel 68:04 + 26:28
14. Holfeld Konstanze 0500001 USV TU Dresden 1 70:13 + 28:37
15. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 71:44 + 30:08
16. Wróblewska Bogna 23P5950 OK!Sport Warszawa 75:24 + 33:48
17. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 78:13 + 36:37
18. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 78:22 + 36:46
19. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:35 + 38:59
20. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 87:01 + 45:25
Moosberger Esther 0540010 Ulus Reisewelt DNS

D70 3.03 km, 115 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 42:18
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 49:24 + 7:06
3. Šumberová Zuzana VLI5351 C Slavia Liberec orienteering 50:56 + 8:38
4. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 52:15 + 9:57
5. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 55:24 + 13:06
6. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 60:42 + 18:24
7. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 65:18 + 23:00
8. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 85:42 + 43:24
Lucke Helga 18D5050 Post SV Dresden DISK
Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno DNS

D75 3.03 km, 115 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haenelt Beatrix 0400002 OL Team Filder 53:48
2. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 64:20 + 10:32
3. Eglin Annamarie 0540003 Ulus Reisewelt 68:04 + 14:16
4. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 70:12 + 16:24
5. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 97:48 + 44:00
6. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 110:35 + 56:47
7. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 111:37 + 57:49

H10F 2.30 km, 45 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Alexei PHK1502 C OK 99 Hradec Králové 17:26
2. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 20:18 + 2:52
3. Bruns Jesper MTK Bad Harzburg 20:28 + 3:02
4. Jalový Kryštof RBK1401 C SK Radioklub Blansko 23:48 + 6:22
5. Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 25:19 + 7:53
6. Maršík Ladislav DOK1400 C OK Doksy 28:42 + 11:16
7. Kroupa Otto TTR1402 C OOB Třebíč 29:48 + 12:22
8. Konečný Antonín STB1400 C TJ Stadion Nový Bor 29:58 + 12:32
9. Beneš Lukáš ONO1500 C SKOB Ostrov 37:17 + 19:51
10. Richter Liam 23D1300 ESV Lok Berlin-Schöneweide 46:18 + 28:52
11. Žanda Josef STB1500 C TJ Stadion Nový Bor 50:33 + 33:07
12. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 56:24 + 38:58
13. von Gaza Robin 0020020 OLV Uslar 75:28 + 58:02
14. Kovriha Makar 31D1400 SV Lengefeld 94:49 + 77:23

H10 2.17 km, 35 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holata Vojtěch PDY1303 C Běhej Poděbrady 18:02
2. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 18:12 + 0:10
3. Stránský Jakub DOK1300 C OK Doksy 20:11 + 2:09
4. Brotánek Jan ROU1401 C SKOB Roudnice nad Labem 20:48 + 2:46
5. Cicvárek Lukáš ZBM1305 C SK Brno Žabovřesky 25:08 + 7:06
6. Glier Matyáš OSN1313 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:18 + 7:16
7. Mrázek Emil SJC1300 C Sportcentrum Jičín 25:39 + 7:37
8. Míka Zbyněk DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka 25:46 + 7:44
9. Liebing Espen 0210004 Bovender SV 25:58 + 7:56
10. Pospíšil Jakub TJ Sokol Troja 28:33 + 10:31
11. Tomeš Maxmilián SJC1400 C Sportcentrum Jičín 29:19 + 11:17
12. Pavlík Přemek LIT1414 C KOB Litvínov 30:49 + 12:47
13. Kazda Albert PGP1405 C SK Praga 38:26 + 20:24
14. Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 50:09 + 32:07
Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team DISK
Fanta Michal TJN1304 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Drašar Matouš DKL1301 C KOB Kladno DNS

H12 2.64 km, 75 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Freudenfeld Constantin 0160002 TSV Worpswede 16:36
2. Minařík František VCB1103 B OB České Budějovice 16:40 + 0:04
3. Hikl Martin ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 19:06 + 2:30
4. Míka Luboš DKP1101 B Oddíl OB Kotlářka 20:13 + 3:37
5. Kmínek Jan DOK1100 B OK Doksy 21:25 + 4:49
6. Bader Gustav 18D1100 Post SV Dresden 21:47 + 5:11
7. Klein David OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:01 + 8:25
8. Tatarnikov Ivan PHK1106 C OK 99 Hradec Králové 25:39 + 9:03
9. Chrtek Jan PHK1100 B OK 99 Hradec Králové 25:54 + 9:18
10. Bruns Erik 0550010 MTK Bad Harzburg 26:54 + 10:18
11. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 27:52 + 11:16
12. Erben Vojtěch STB1100 C TJ Stadion Nový Bor 27:58 + 11:22
13. Brauer Levi 0320010 SV Hildesia Diekholzen 28:01 + 11:25
13. Vyhnálek František MOV1110 SKOB Ostrava 28:01 + 11:25
15. Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 28:55 + 12:19
16. Konečný Tadeáš STB1201 C TJ Stadion Nový Bor 29:39 + 13:03
17. Pompach Tobiáš PHK1201 C OK 99 Hradec Králové 30:43 + 14:07
18. Kazda František PGP1207 C SK Praga 31:34 + 14:58
19. Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Litvínov 32:46 + 16:10
20. Řehák Jan SJC1103 C Sportcentrum Jičín 33:30 + 16:54
21. Kääriäinen Otto 71D1200 USV TU Dresden 33:41 + 17:05
22. Lukavský Vít DKL1101 C KOB Kladno 33:50 + 17:14
23. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 34:13 + 17:37
24. Kubišta Anton VLI1103 C Slavia Liberec orienteering 34:40 + 18:04
25. Kunst Miroslav SLA1101 C SKOB Slaný 35:03 + 18:27
26. Šmídl Matěj LIT1202 C KOB Litvínov 36:21 + 19:45
27. Mrázek Václav DKP1202 C Oddíl OB Kotlářka 36:36 + 20:00
28. Šafář Martin PHK1102 C OK 99 Hradec Králové 37:41 + 21:05
29. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 38:18 + 21:42
30. Dvořák Daniel DOK1200 C OK Doksy 40:10 + 23:34
31. Mojžíš Radovan PHK1200 C OK 99 Hradec Králové 44:50 + 28:14
32. Tecl Zdeněk STB1202 C TJ Stadion Nový Bor 66:17 + 49:41
33. Trávníček Alex BBM1201 C BETA URSUS Rosice 67:00 + 50:24
34. Klier Šimon MLA1101 C MLOK Mariánské Lázně 68:23 + 51:47
Valenčík Martin ZPV1200 C KOB ZPV Prostějov DISK
Růžička Václav DOK1201 C OK Doksy DNS

H14 3.88 km, 135 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Vít PHK0901 B OK 99 Hradec Králové 27:47
2. Jelínek František PHK0900 B OK 99 Hradec Králové 27:56 + 0:09
3. Doetsch Julian 0240001 OLV Steinberg 28:55 + 1:08
4. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 29:01 + 1:14
5. Kovalčík Petr AOP0901 A Orientační Běh Opava 29:10 + 1:23
6. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 30:07 + 2:20
7. Novotný Kryštof PHK1002 B OK 99 Hradec Králové 32:06 + 4:19
8. Kmínek Ondřej DOK1000 B OK Doksy 35:14 + 7:27
9. Pilát Jaromír DKL0900 B KOB Kladno 36:01 + 8:14
10. Kunart Lukáš PHK1010 B OK 99 Hradec Králové 36:10 + 8:23
11. Badia Gil 0090004 OC München 37:35 + 9:48
12. Prolingheuer Emil 0460003 TUS Karlsruhe-Rüppurr 39:02 + 11:15
13. Drašar Jakub DKL0903 C KOB Kladno 41:34 + 13:47
14. Míka Ondřej VCB1003 B OB České Budějovice 42:20 + 14:33
15. Křížek Vilém MAS1000 C OOB Aš 42:38 + 14:51
16. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 43:35 + 15:48
17. Kroupa Vít TTR1001 C OOB Třebíč 43:52 + 16:05
18. Veikko Alonen 0380004 Suunta Jyväskylä 44:35 + 16:48
19. Černý Antonín ONO1001 B SKOB Ostrov 48:23 + 20:36
20. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 49:20 + 21:33
21. Pułczyński Jeremi 58P8200 Team 360 52:21 + 24:34
22. Severa Matyáš PHK1004 C OK 99 Hradec Králové 53:17 + 25:30
23. Hrádek Vojtěch ROU1000 B SKOB Roudnice nad Labem 61:58 + 34:11
24. Liebing Leif 0210005 Bovender SV 76:14 + 48:27
25. Široký Jakub BBM1000 C BETA URSUS Rosice 77:02 + 49:15
26. Finn Ostendorff 0180002 TSVWorpswede 79:59 + 52:12
27. Kapoun Jáchym LBE1002 C TJ Lokomotiva Beroun 86:47 + 59:00
Minařík Josef VCB0903 B OB České Budějovice DISK

H16 6.23 km, 225 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering 37:43
2. Metelka Tomáš PHK0801 A OK 99 Hradec Králové 40:53 + 3:10
3. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 42:37 + 4:54
4. Šebelka Matěj VLI0805 A Slavia Liberec orienteering 45:19 + 7:36
5. Maglia Šimon ONO0702 B SKOB Ostrov 47:45 + 10:02
6. Krempiński Franek 66P7603 UKS Azymut Pabianice 50:19 + 12:36
7. Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 50:47 + 13:04
8. Světnický Antonín SPR0800 A SK SKI - SPORT Praděd 51:10 + 13:27
9. Kumbier Lionel 0410016 Berliner Turnerschaft 51:43 + 14:00
10. Hay Jack 0090002 OC München 51:47 + 14:04
11. Turek Jakub ZTC0801 B Západočeské sportovní centrum OB 53:40 + 15:57
12. Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 53:52 + 16:09
13. Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové 57:42 + 19:59
14. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 58:06 + 20:23
15. Gallo Ondřej AOP0802 B Orientační Běh Opava 58:34 + 20:51
16. Scalzotto Francesco Junior Team Trentino 59:39 + 21:56
17. Urzua Erik 0310008 TV Jahn Wolfsburg 60:06 + 22:23
18. Furucz Jonatán 27S0800 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:24 + 23:41
19. Seligr Lukáš PHK0709 B OK 99 Hradec Králové 61:38 + 23:55
20. Vrábel Štěpán PHK0705 B OK 99 Hradec Králové 67:04 + 29:21
21. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Brno Žabovřesky 69:08 + 31:25
22. Kubín Ota NNN - Kubínovi 69:42 + 31:59
23. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:25 + 32:42
24. Gurtmann Johannes 0340001 TG 1860 Münden 73:18 + 35:35
25. Möhring Hannes 0310014 TV Jahn Wolfsburg 86:43 + 49:00
26. Červinka Ondřej BFM0806 B SKOB Frýdek - Místek 97:24 + 59:41
27. Křížek Ivo MAS0801 C OOB Aš 103:42 + 65:59
28. Mála Matyáš MAS0800 C OOB Aš 104:28 + 66:45
29. Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 117:23 + 79:40
30. Schweizer Maik 0170011 MTV Seesen 131:58 + 94:15
Štembera Vít TJN0801 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS

H18 7.48 km, 310 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 51:49
2. Buchberger Till 0170004 MTV Seesen 54:23 + 2:34
3. Baath Ole 0410006 TSV Jetzendorf 55:29 + 3:40
4. Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov 55:39 + 3:50
5. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 58:12 + 6:23
6. Knaup Jonas 84D0600 MTV Braunschweig 63:50 + 12:01
7. Hůla Tomáš LBE0602 B TJ Lokomotiva Beroun 64:31 + 12:42
8. Łącki Jakub 66P0600 UKS Azymut Pabianice 65:07 + 13:18
9. Sztranek Maciej 66P7609 UKS Azymut Pabianice 65:11 + 13:22
10. Kycl Michal LBM0500 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:09 + 14:20
11. Čermák Martin PHK0502 B OK 99 Hradec Králové 66:15 + 14:26
12. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 69:42 + 17:53
13. Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný 71:08 + 19:19
14. Borinato Gabriele 0710004 Junior Team Trentino 71:41 + 19:52
15. Urzua Marco 0310007 TV Jahn Wolfsburg 74:19 + 22:30
16. Schulze Sven-Guido 0310015 TV Jahn Wolfsburg 78:42 + 26:53
17. Málek David PHK0504 B OK 99 Hradec Králové 79:55 + 28:06
18. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 80:49 + 29:00
19. Aaron Niazi 0180003 TSVWorpswede 82:37 + 30:48
20. Kycl Ondřej LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 97:12 + 45:23
21. Severa Lukáš PHK0603 C OK 99 Hradec Králové 131:23 + 79:34
22. Sedláček David SRK0508 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 158:09 + 106:20
Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem DISK
Lehner Severin 0530004 OLG Regensburg DNS
Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov DNS

H20 8.16 km, 320 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4552

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Stamer Konrad 0410005 Preetzer TSV 55:47
2. Polojaz Goran 0440015 Italian Orienteering Federatio 56:09 + 0:22
3. Di Stefano Marco An 0440012 Italian Orienteering Federatio 58:13 + 2:26
4. Pellegrino Tecco Edoardo 0440014 Italian Orienteering Federatio 58:23 + 2:36
5. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 58:38 + 2:51 4704
6. Sztranek Jan 66P7611 UKS Azymut Pabianice 59:00 + 3:13
7. Koliáš Štěpán PGP0610 A SK Praga 60:31 + 4:44 4517
8. Grisenti Leonardo 0440013 Italian Orienteering Federatio 60:58 + 5:11
9. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 62:48 + 7:01 4303
10. Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga 65:38 + 9:51 4053
11. Lange Jonas 0280003 IHW Alex 78 Berlin 69:23 + 13:36
12. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 69:57 + 14:10 3700
13. Tatarnikov Mykhailo PHK0405 C OK 99 Hradec Králové 71:03 + 15:16 3583
14. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SOS Jindřichův Hradec 77:18 + 21:31 3104
15. Sobotka Radim OPI0300 B Orientační sporty Písek 78:34 + 22:47 2983
16. Palát Tomáš ABM0307 C KOB ALFA Brno 82:39 + 26:52 2669
Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně DISK 0
Bedin Alessandro 0440010 Italian Orienteering Federatio DISK
Wandelt Julius 0170013 MTV Seesen DISK
De Bona Davide 0710005 Junior Team Trentino DNS
Kabát Martin PGP0408 A SK Praga DNS 0
Neumann Matěj PHK0400 B OK 99 Hradec Králové DNS 0
Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga DNS 0
De Biasi Lorenzo 0440011 Italian Orienteering Federatio DNS

H21E 11.21 km, 410 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8566

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Olejnik Michał 0520001 WKS Grunwald Poznań 66:56
2. Hennseler Ole 0170016 MTV Seesen 68:44 + 1:48
3. Chaloupský Jakub PHK0302 E OK 99 Hradec Králové 69:44 + 2:48 8750
4. Reichenbach Anselm 0410011 NTNUI 70:07 + 3:11
5. Mariani Francesco 0440006 Italian Orienteering Federatio 70:12 + 3:16
6. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 71:57 + 5:01 8438
7. Metelka Ondřej PHK0101 R OK 99 Hradec Králové 72:06 + 5:10 8375
8. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 72:31 + 5:35 8281
9. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 72:40 + 5:44 8218
10. Bettega Damiano 0440005 Italian Orienteering Federatio 74:18 + 7:22
11. Müller Philipp 18D8800 Post SV Dresden 75:28 + 8:32
12. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 75:35 + 8:39
13. Heczko Robert VLI7801 C Slavia Liberec orienteering 76:20 + 9:24 7744
14. Pompe Marek 24D0300 SV Robotron Dresden 76:30 + 9:34
15. Inderst Sebastian 0440004 Italian Orienteering Federatio 76:37 + 9:41
16. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 77:56 + 11:00 7516
17. Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 78:57 + 12:01
18. Zelenin Anatoly 71D9300 USV TU Dresden 79:29 + 12:33
19. Hradec Pavel CHA8801 R OK Chrastava 79:52 + 12:56 7251
20. Debertolis Mattia 0440003 Italian Orienteering Federatio 80:06 + 13:10
21. Tait Samuele 0440002 Italian Orienteering Federatio 80:23 + 13:27
22. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 81:16 + 14:20 7049
23. Niewiedziała Robert 1CP9300 UKS Siódemka Rumia 81:50 + 14:54
24. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 83:17 + 16:21 6779
25. Grätsch Markus TUR9603 OOB TJ Turnov 84:34 + 17:38 6595
26. Bruns Matti 0550008 MTK Bad Harzburg 84:40 + 17:44
27. Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 UKS Siódemka Rumia 86:08 + 19:12
28. Leideck Karsten 71D8600 USV TU Dresden 87:03 + 20:07
29. Wolowczyk Krzysztof 4HP9500 UNTS Warszawa 88:22 + 21:26
30. Jankowiak Paweł 1DP8900 Indywidualnie 88:29 + 21:33
31. Gaio Aaron 0710001 Junior Team Trentino 89:11 + 22:15
32. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 89:29 + 22:33 6002
33. Libardoni Luca 0710003 Junior Team Trentino 89:55 + 22:59
34. Mazan Bartłomiej 3WP9200 KOS BnO Szczecin 89:57 + 23:01
35. Stamer Nilas MTK Bad Harzburg 91:49 + 24:53
36. Lilje Kilian 0180001 TSVWorpswede 94:28 + 27:32
37. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 101:51 + 34:55 4576
38. Topp Jan Felix 0330001 TSV Worpwede 102:02 + 35:06
39. Knitsch Sebastian 71D9001 USV TU Dresden 103:02 + 36:06
40. Klein Marek 71D0102 USV TU Dresden 105:29 + 38:33
41. Najman Jaroslav BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor 107:45 + 40:49 3890
42. Pezze Giacomo 0710007 Junior Team Trentino 108:51 + 41:55
43. Schliebener Jan 0020009 OLV Uslar 111:13 + 44:17
44. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 120:20 + 53:24 2468
45. Weinig Peter 0090001 OC München 131:56 + 65:00
46. Důrek Milan SHK9100 C OK Slavia Hradec Králové 132:46 + 65:50 1079
47. Graumann Leo 23D9600 ESV Lok Berlin-Schöneweide 135:08 + 68:12
Ulbrich Fabian 0020012 OLV Uslar DISK
Struckmann Magnus 84D9600 MTV Braunschweig DISK
Fürst Matouš DOK9602 C OK Doksy DISK 0
Kollenbach Leon 0120004 Ski-Club Helsa DISK
Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové DNS 0
Döllgast Moritz 18D9500 Post SV Dresden DNS
Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové DNS 0

H21A 9.49 km, 380 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6861

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prunsche Christoph 0230002 Westfalen 66:20
2. Lubasch Mischa 0600001 OL Regio Burgdorf 69:16 + 2:56
3. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 69:43 + 3:23 6954
4. Zátka Josef PVP0100 C VSK Přírodní vědy Praha 70:09 + 3:49 6884
5. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 72:09 + 5:49 6664
6. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 72:51 + 6:31 6570
7. Lehner Quirin 0530002 OLG Regensburg 73:48 + 7:28
8. Janischowsky Lukas 0690005 SpVgg Hainsacker 74:06 + 7:46
9. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 74:14 + 7:54 6411
10. Piłkowski Tadeusz 53P9000 Team 360° 75:29 + 9:09
11. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:16 + 9:56 6192
12. Srb Vladimír LPU7818 C OK Lokomotiva Pardubice 78:02 + 11:42 5999
13. Janda Ondřej KAM0113 C OK Kamenice 78:54 + 12:34 5892
14. Semerád Jan DKP9404 C Oddíl OB Kotlářka 81:23 + 15:03 5635
15. Stupal František JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 82:01 + 15:41 5552
16. Wandelt Aaron 0170012 MTV Seesen 82:14 + 15:54
17. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 83:57 + 17:37 5349
18. Michalak Kacper 4HP0100 UNTS Warszawa 84:10 + 17:50
19. Jalový Milan RBK8347 C SK Radioklub Blansko 85:13 + 18:53 5209
20. Koch Jannis 0230003 Westfalen 85:34 + 19:14
21. Léhar Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 88:31 + 22:11 4882
22. Dalfollo Alessio 0710010 Junior Team Trentino 88:43 + 22:23
23. Näslund Emanuel 0720003 Skogslöparna 88:44 + 22:24
24. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 89:23 + 23:03 4782
25. Samek Tomáš PHK0001 C OK 99 Hradec Králové 89:44 + 23:24 4730
26. Kleine Till 0230001 Westfalen 90:32 + 24:12
27. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 91:10 + 24:50 4579
28. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 94:31 + 28:11 4255
29. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 95:29 + 29:09 4150
30. Klíma Kamil DKL8201 C KOB Kladno 98:10 + 31:50 3890
31. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Brno Žabovřesky 98:37 + 32:17 3833
32. Kala Matěj NER - Kala 103:05 + 36:45
33. Buhler Stefan 71D9100 USV TU Dresden 111:58 + 45:38
34. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 116:01 + 49:41 2262
Zabořil Vojtěch TUR0110 C OOB TJ Turnov DISK 0
Klose Jan 0170008 MTV Seesen DISK
Janischowsky Daniel 0690004 SpVgg Hainsacker DISK
Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DNS 0
Zschaeckel Robin 1QD9700 SV IHW Alex 78 Berlin DNS
Spilka Marek DKL8300 C KOB Kladno DNS 0
Lehner Korbian 0530001 OLG Regensburg DNS
Slodowski Veit 0410014 USV Jena DNS

H21B 7.42 km, 345 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5643

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 64:18 5962
2. Synek Petr DOK0200 C OK Doksy 67:02 + 2:44 5707
3. Raus Stefano 0440001 Italian Orienteering Federatio 72:22 + 8:04
4. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 73:09 + 8:51 5177
5. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 73:36 + 9:18 5115
6. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 76:09 + 11:51 4882
7. Drese Felix 0020019 OLV Uslar 76:41 + 12:23
8. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 77:42 + 13:24 4732
9. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 78:32 + 14:14 4641
10. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 78:49 + 14:31 4594
11. Sokol Petr NER - Sokol 78:51 + 14:33
12. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 80:52 + 16:34 4407
13. Malý Jakub SVS9100 C Orientklub Vsetín 84:58 + 20:40 4060
14. Theiner Lukáš ABM9610 C KOB ALFA Brno 86:10 + 21:52 3945
15. Kovriha Dmytro 31D9100 SV Lengefeld 87:11 + 22:53
16. Kycl Lukáš LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 87:27 + 23:09 3823
17. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:53 + 24:35 3692
18. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 91:11 + 26:53 3494
19. Kubec Michal DOK0103 C OK Doksy 93:35 + 29:17 3290
20. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 95:23 + 31:05 3135
21. Debiasi Dennis 0710009 Junior Team Trentino 142:17 + 77:59
22. Meduna Jakub DOK0000 C OK Doksy 150:41 + 86:23 0
Bugár Gergely 22H9200 Hegyisport Szentendre Egy. DISK
Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno DISK 0
Mižúr Šimon LME9443 SK Los Mělník DISK
Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice DNS 0
Wolowczyk Michal 4HP9700 UNTS Warszawa DNS
Synek Antonín DOK0001 C OK Doksy DNS 0
Eberwien Jakob 0020018 OLV Uslar DNS
Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron DNS 0

H35A 8.44 km, 335 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 59:38
2. Kääriäinen Tomi 71D8401 USV TU Dresden 62:14 + 2:36
3. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 62:42 + 3:04
4. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 66:17 + 6:39
5. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 70:17 + 10:39
6. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 71:40 + 12:02
7. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:52 + 12:14
8. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:13 + 18:35
9. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 78:21 + 18:43
10. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 80:01 + 20:23
11. Mikluš Marián 0580001 Rapid Bratislava 80:28 + 20:50
12. Łubis Michał 66P8501 UKS Azymut Pabianice 81:43 + 22:05
13. Kraemer Peter 18D8400 Post SV Dresden 82:17 + 22:39
14. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 84:08 + 24:30
15. Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 84:22 + 24:44
16. Moraweck Sebastian 1VD8300 SG Zittau Süd 85:38 + 26:00
17. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 86:05 + 26:27
18. Kovář Jindřich MAS6800 C OOB Aš 88:35 + 28:57
19. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 89:31 + 29:53
20. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 92:38 + 33:00
21. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 93:50 + 34:12
22. Fiala Jakub SLA8500 C SKOB Slaný 95:07 + 35:29
23. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 95:13 + 35:35
24. Furucz Dušan ZAK7100 C OK Netopýr Zákupy 95:28 + 35:50
25. Schmutterer Stefan 0370001 Schmutterer Familie 95:58 + 36:20
26. Jurkiewicz Patrik SCP7800 C OK Sparta Praha 96:31 + 36:53
27. Všetečka Michal 0750001 NER - Tigi-Shu 97:26 + 37:48
28. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 99:09 + 39:31
29. Graumann Bodo 23D8800 ESV Lok Berlin-Schöneweide 100:27 + 40:49
30. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 114:09 + 54:31
31. Vojta Marek PHK8804 C OK 99 Hradec Králové 149:05 + 89:27
32. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 171:10 + 111:32
Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden DISK
Lamy Christoph 0390001 OLV Potsdam DNS
Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha DNS
Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha DNS

H40A 8.16 km, 320 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bader Leif 18D8201 Post SV Dresden 55:26
2. Alonen Matti 0380001 Suunta Jyväskylä 58:09 + 2:43
3. Pabich Tomasz 66P8200 UKS Azymut Pabianice 62:14 + 6:48
4. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 65:08 + 9:42
5. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 66:21 + 10:55
6. Thorsten Weigert 0310001 TV Jahn Wolfsburg 66:45 + 11:19
7. Purvys Virginijus 0300001 OK Klajunas 68:31 + 13:05
8. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 68:37 + 13:11
9. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 71:36 + 16:10
10. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 76:02 + 20:36
11. Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 76:41 + 21:15
12. Hašek Jakub 0560001 NER - Haškovi 77:41 + 22:15
13. Pekárek Martin ONO7203 C SKOB Ostrov 81:11 + 25:45
14. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 82:42 + 27:16
15. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 97:58 + 42:32
16. Haenelt Stephan 0400001 OL Team Filder 99:58 + 44:32
17. Valenčík Radim ZPV7901 C KOB ZPV Prostějov 105:29 + 50:03
Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov DISK
Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport Warszawa DNS
Dunaev Anatolii 0070004 SC Königstein DNS

H40B 5.20 km, 230 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 55:01
2. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 56:07 + 1:06
3. Ek David 0480001 FK Göingarna 61:20 + 6:19
4. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Brno Žabovřesky 68:20 + 13:19
5. Fiala Jan 0790001 NER - Wild Animals 68:39 + 13:38
6. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 69:06 + 14:05
7. Podhrázský Zbyšek 0620001 NER - Podhrázský 69:12 + 14:11
8. Kroupa Václav TTR8003 OOB Třebíč 94:34 + 39:33
9. Ufimtsev Ivan 31D7800 SV Lengefeld 98:20 + 43:19
10. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 99:21 + 44:20
11. Ramach Filip PBM8001 C TJ Spartak 1. brněnská 121:40 + 66:39
Holata Radek PDY8103 C Běhej Poděbrady DISK
Mojžíš Robert PHK7902 C OK 99 Hradec Králové DNS

H45A 7.44 km, 310 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horst Ingo 0070002 SC Königstein 52:59
2. Sjölund Stefan 0720005 Skogslöparna 55:29 + 2:30
3. Šrůta Milan BOR7703 C OK Jiskra Nový Bor 60:56 + 7:57
4. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 61:17 + 8:18
5. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 62:22 + 9:23
6. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 63:03 + 10:04
7. Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 64:32 + 11:33
8. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 64:41 + 11:42
9. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 65:39 + 12:40
10. Bruns Eike 0550011 MTK Bad Harzburg 66:37 + 13:38
11. Freudenfeld Christoph 0160001 TSV Worpswede 67:34 + 14:35
12. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 68:35 + 15:36
13. Sandri Eddy 0710006 Junior Team Trentino 68:46 + 15:47
14. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 69:09 + 16:10
15.