Logo
Datum:
02.09.2023
Místo konání:
Nové Záboří
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Studánka - Království
Ředitel závodu:
Černý Michal
Hlavní rozhodčí:
Šabatka Zdeněk - R1
Stavitel tratí:
Kubíček Radek - R1
JURY:
Schulhof Jan, Jedličková Zuzana, Juřeník Josef
Protokol:
Závod proběhl z slunného počasí. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění.
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55     D60     D65     D70     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21C     H35B     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 3.80 km, 35 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosinová Kateřina SHK1358 C OK Slavia Hradec Králové 30:38
2. Sedláková Anna LIP1550 C SOS Mamuti z Lipovky 32:33 + 1:55
3. Chrástová Markéta STH1550 C SK Studenec 33:34 + 2:56
Kalousková Aneta JEN1350 C OB Jenišovice DNS

D10C 2.59 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Marta VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:46
2. Hrušová Kateřina PHK1380 C OK 99 Hradec Králové 21:53 + 1:07
3. Mayerová Anna SHK1450 C OK Slavia Hradec Králové 22:25 + 1:39
4. Jedličková Michaela SHK1350 C OK Slavia Hradec Králové 22:37 + 1:51
5. Kárníková Alžběta LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 23:06 + 2:20
6. Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka 23:39 + 2:53
7. Novotná Anna PHK1352 C OK 99 Hradec Králové 24:23 + 3:37
8. Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 27:10 + 6:24
9. Hovorková Nikol LPU1353 C OK Lokomotiva Pardubice 27:24 + 6:38
10. Fenclová Zuzana LPU1454 C OK Lokomotiva Pardubice 28:34 + 7:48
11. Hakenová Kateřina STH1451 C SK Studenec 29:21 + 8:35
12. Hanslíková Anna SHK1356 C OK Slavia Hradec Králové 29:37 + 8:51
13. Nymsová Marie Ema TYN1350 C OOB SK Týniště nad Orlicí 30:03 + 9:17
14. Kuhnová Šárka LPU1356 C OK Lokomotiva Pardubice 31:04 + 10:18
15. Retková Adina LTU1350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:05 + 10:19
16. Kubešová Sára LPU1459 C OK Lokomotiva Pardubice 32:47 + 12:01
17. Hrušková Tereza DOR1451 C OK Dobříš 32:48 + 12:02
18. Dvořáková Marie LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice 36:31 + 15:45
19. Košťálová Gabriela SHK1353 C OK Slavia Hradec Králové 38:06 + 17:20
20. Vyhnálková Jana 20001 JAFF 38:07 + 17:21
21. Škorpíková Markéta LPU1450 C OK Lokomotiva Pardubice 39:57 + 19:11
22. Šímová Klaudie TBM1452 C KOS TJ Tesla Brno 40:45 + 19:59
23. Hrušková Zuzana DOR1452 C OK Dobříš 42:36 + 21:50
24. Ševčíková Kristýna LPU1365 C OK Lokomotiva Pardubice 51:34 + 30:48
25. Voleská Andrea KAM1456 C OK Kamenice 51:47 + 31:01
Lukešová Hana SHK1351 C OK Slavia Hradec Králové DNS

D12A 3.80 km, 70 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Lucie SHK1155 B OK Slavia Hradec Králové 28:56
2. Šolcová Elsa SJC1152 B Sportcentrum Jičín 32:54 + 3:58
3. Korbelová Eliška PHK1253 B OK 99 Hradec Králové 36:11 + 7:15
4. Hepnerová Tereza PHK1155 B OK 99 Hradec Králové 36:20 + 7:24
5. Korbelová Tereza PHK1254 B OK 99 Hradec Králové 37:33 + 8:37
6. Kopecká Eliška PHK1250 B OK 99 Hradec Králové 40:48 + 11:52
7. Kvapilová Simona PHK1150 B OK 99 Hradec Králové 41:22 + 12:26
8. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 41:56 + 13:00
9. Vaňátková Thea LTU1150 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:39 + 13:43
10. Chotěnovská Nela HJL1153 B Sokol Horní Jelení 42:46 + 13:50
11. Ptáčková Lucie DKP1255 B Oddíl OB Kotlářka 43:04 + 14:08
12. Jakubská Lucie SHK1250 B OK Slavia Hradec Králové 47:22 + 18:26
13. Kušičková Lucie HJL1251 C Sokol Horní Jelení 48:00 + 19:04
14. Polubentseva Darja 11U1150 Kyiv Region O-team 51:30 + 22:34
15. Fialová Kristýna DOR1250 C OK Dobříš 51:59 + 23:03
16. Odvodyová Nikola LPU1252 B OK Lokomotiva Pardubice 53:17 + 24:21
17. Krykorková Zuzana SJC1153 B Sportcentrum Jičín 55:26 + 26:30
18. Kroupová Anna LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice 57:35 + 28:39
19. Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 61:49 + 32:53
20. Růžičková Zuzana KSU1250 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:55 + 59:59
21. Mackanič Sára RBK1152 C SK Radioklub Blansko 94:18 + 65:22
Kocúrová Barbora PBM1253 C TJ Spartak 1. brněnská DNS
Ryglová Beáta TBM1158 B KOS TJ Tesla Brno DNS
Hakenová Petra STH1251 C SK Studenec DNS

D12B 3.12 km, 40 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pozdílková Kateřina PHK1251 B OK 99 Hradec Králové 42:28
2. Švorcová Karolína HJL1250 C Sokol Horní Jelení 43:24 + 0:56
3. Besedová Magdaléna PHK1252 C OK 99 Hradec Králové 44:43 + 2:15
4. Kušičková Jolana HJL1252 C Sokol Horní Jelení 47:30 + 5:02
5. Košárková Aneta PGP1255 C SK Praga 61:24 + 18:56
6. Saturová Eliška VRL1254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:37 + 38:09
Schmidtová Eva VRL1251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DNS

D14A 4.30 km, 70 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Munzarová Monika LPU1056 B OK Lokomotiva Pardubice 32:05
2. Havrdová Selina SJC0950 A Sportcentrum Jičín 32:24 + 0:19
3. Jelínková Eva PHK0953 B OK 99 Hradec Králové 36:16 + 4:11
4. Jedličková Lucie SHK1050 B OK Slavia Hradec Králové 37:04 + 4:59
5. Kutlvašrová Pavla VRL0951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:19 + 5:14
6. Jágrová Aneta RBK0951 A SK Radioklub Blansko 37:35 + 5:30
7. Hančová Karolína VRL0952 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:39 + 5:34
8. Vrbatová Barbora VRL1054 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:03 + 5:58
9. Jágrová Zuzana RBK1051 B SK Radioklub Blansko 38:16 + 6:11
10. Fenclová Hana LPU1054 A OK Lokomotiva Pardubice 38:26 + 6:21
11. Volkova Maja TRI0959 B TJ TŽ Třinec 39:31 + 7:26
12. Hrušová Lucie PHK1050 B OK 99 Hradec Králové 40:49 + 8:44
13. Sochorová Kristýna SHK0953 B OK Slavia Hradec Králové 41:32 + 9:27
14. Buďárková Laura STH1051 B SK Studenec 42:31 + 10:26
15. Grusserová Diana PHK0999 B OK 99 Hradec Králové 43:49 + 11:44
16. Nová Klára VRL1053 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:21 + 12:16
17. Miščuk Anastasia 11U0952 Kyiv Region O-team 44:39 + 12:34
18. Pozdílková Zuzana PHK0952 B OK 99 Hradec Králové 44:51 + 12:46
19. Kubíčková Lucie VIC0952 B OB Vizovice 45:28 + 13:23
20. Málková Karolína SHK1051 B OK Slavia Hradec Králové 47:03 + 14:58
21. Kvapilová Markéta PHK0950 B OK 99 Hradec Králové 47:43 + 15:38
22. Macková Gita LPU0961 B OK Lokomotiva Pardubice 48:29 + 16:24
23. Jakubcová Karolína SJC1050 B Sportcentrum Jičín 49:01 + 16:56
24. Zitková Veronika LPU1051 B OK Lokomotiva Pardubice 50:01 + 17:56
25. Lukienko Julia 11U0950 Kyiv Region O-team 50:45 + 18:40
26. Šimková Lucie STH0951 B SK Studenec 51:37 + 19:32
27. Kozlová Alisa 11U0951 Kyiv Region O-team 52:04 + 19:59
28. Netopilová Simona VAM0950 B OB Vamberk 52:47 + 20:42
29. Bohdanecká Antonie SHK0960 C OK Slavia Hradec Králové 53:23 + 21:18
30. Mukvych Khrystyna 11U1050 Kyiv Region O-team 54:43 + 22:38
31. Ptáčková Barbora DKP0954 B Oddíl OB Kotlářka 55:49 + 23:44
32. Besedová Barbora PHK1051 B OK 99 Hradec Králové 56:01 + 23:56
33. Řadová Ráchel SHK0961 B OK Slavia Hradec Králové 56:54 + 24:49
34. Vaculovičová Alžběta DOR0956 C OK Dobříš 61:18 + 29:13
35. Hovorková Elen LPU0954 B OK Lokomotiva Pardubice 62:10 + 30:05
36. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:45 + 35:40
37. Linderová Ema PHK1059 C OK 99 Hradec Králové 73:40 + 41:35
Záveská Eliška VRL0955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

D14B 3.42 km, 50 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hamáková Zuzana HJL1050 C Sokol Horní Jelení 37:36
2. Čapková Kateřina LTU1050 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:13 + 7:37
3. Pavelková Eva KSU1099 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:35 + 9:59
4. Šímová Julie TBM1055 C KOS TJ Tesla Brno 50:01 + 12:25
5. Nováková Věra STH1055 C SK Studenec 54:40 + 17:04
6. Nováková Dita VRL0957 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:27 + 20:51
7. Jirousová Edita TAP1056 C KOB Tretra Praha 62:43 + 25:07
8. Růžičková Magda PHK0951 C OK 99 Hradec Králové 77:23 + 39:47

D16B 5.52 km, 140 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kynčlová Anna JIL0852 A OK Jilemnice 38:59
2. Hanušová Markéta VRL0852 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:47 + 1:48
3. Havrdová Sheila SJC0750 A Sportcentrum Jičín 41:53 + 2:54
4. Čapková Markéta PHK0850 A OK 99 Hradec Králové 43:08 + 4:09
5. Vyziblová Viktorie SJC0853 A Sportcentrum Jičín 43:57 + 4:58
6. Švíglerová Kateřina LPU0752 A OK Lokomotiva Pardubice 45:00 + 6:01
7. Novotná Vendula PHK0777 A OK 99 Hradec Králové 45:24 + 6:25
8. Kvášovská Ludmila LTU0753 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:39 + 6:40
9. Chrástová Barbora STH0851 A SK Studenec 47:32 + 8:33
10. Kaláčová Anna LPU0763 B OK Lokomotiva Pardubice 47:42 + 8:43
11. Podlešáková Monika PHK0752 A OK 99 Hradec Králové 48:08 + 9:09
12. Netuková Anežka SHK0750 A OK Slavia Hradec Králové 48:58 + 9:59
13. Jedličková Veronika SHK0850 B OK Slavia Hradec Králové 51:20 + 12:21
14. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:11 + 14:12
15. Fedrová Anežka RBK0853 A SK Radioklub Blansko 53:44 + 14:45
16. Kaplanová Viktorie LPU0864 B OK Lokomotiva Pardubice 55:13 + 16:14
17. Solařová Linda SHK0758 B OK Slavia Hradec Králové 55:58 + 16:59
18. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 56:54 + 17:55
19. Hamáková Adéla HJL0851 B Sokol Horní Jelení 59:36 + 20:37
20. Berná Klára ODV0851 B TJ Aero Odolena Voda 59:40 + 20:41
21. Kunartová Dominika PHK0888 B OK 99 Hradec Králové 62:17 + 23:18
22. Hamáčková Táňa STH0754 B SK Studenec 62:25 + 23:26
23. Šumpíková Barbora SHK0759 B OK Slavia Hradec Králové 63:01 + 24:02
24. Jelínková Michaela CTB0851 C SK OB Chotěboř 64:31 + 25:32
25. Syblíková Rozálie ODV0856 C TJ Aero Odolena Voda 65:51 + 26:52
26. Selixová Mariana SHK0752 B OK Slavia Hradec Králové 65:56 + 26:57
27. Hlavsová Tereza SHK0857 B OK Slavia Hradec Králové 67:29 + 28:30
28. Balcarová Olga SNA0851 B TJ START Náchod 72:25 + 33:26
29. Linderová Anna PHK0852 C OK 99 Hradec Králové 74:30 + 35:31
30. Strejčková Klára SHK0861 C OK Slavia Hradec Králové 74:50 + 35:51
31. Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko 83:09 + 44:10
32. Ondrušová Zuzana Žádný oddíl 90:46 + 51:47
33. Dudlová Hana ODV0854 C TJ Aero Odolena Voda 95:05 + 56:06
Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš DNS
Ryglová Adéla TBM0857 A KOS TJ Tesla Brno DNS
Selixová Anežka SHK0852 C OK Slavia Hradec Králové DNS

D18B 6.87 km, 180 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:18
2. Čečková Karolína SHK0650 A OK Slavia Hradec Králové 61:03 + 6:45
3. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 69:00 + 14:42
4. Mrskočová Markéta LPU0553 C OK Lokomotiva Pardubice 79:16 + 24:58
5. Kubíková Magdaléna LPU0566 B OK Lokomotiva Pardubice 81:02 + 26:44
6. Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 83:29 + 29:11
7. Holohlavská Ema JIL0652 C OK Jilemnice 85:42 + 31:24
8. Kadaníková Tereza LPU0552 C OK Lokomotiva Pardubice 92:51 + 38:33
9. Dostálová Barbora VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 111:49 + 57:31
Košková Martina SHK0652 B OK Slavia Hradec Králové DNS

D21A 8.11 km, 225 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8048

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jedličková Zuzana SHK8150 R OK Slavia Hradec Králové 63:46 8567
2. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 69:59 + 6:13 7833
3. Klacková Štěpánka SJC0253 C Sportcentrum Jičín 70:44 + 6:58 7744
4. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 73:17 + 9:31 7443
5. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 76:59 + 13:13 7006
5. Chrástová Tereza TUR0255 C OOB TJ Turnov 76:59 + 13:13 7006
7. Fenclová Marta LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice 78:26 + 14:40 6835
8. Andrlová Lea SHK0463 A OK Slavia Hradec Králové 79:04 + 15:18 6760
9. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 83:58 + 20:12 6182
10. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 84:06 + 20:20 6166
11. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 84:22 + 20:36 6134
12. Rückerová Šárka HOR0050 C TJ Jiskra Hořice 88:13 + 24:27 5680
13. Zatloukalová Romana ZLH9950 C OOB TJ Zlaté Hory 90:49 + 27:03 5373
14. Turczerová Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 96:24 + 32:38 4714
15. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 101:10 + 37:24 4151
16. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 102:18 + 38:32 4017
17. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 106:09 + 42:23 3562
Metelková Michaela PHK0550 R OK 99 Hradec Králové DISK 0

D21B 6.38 km, 160 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4149

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 70:28 4346
2. Karbusická Alžběta 300001 Janovka 72:43 + 2:15
3. Hořejší Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 73:23 + 2:55 4183
4. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 78:06 + 7:38 3918
5. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:17 + 10:49 3740
6. Dubská Veronika 290001 XYZ 82:47 + 12:19
7. Mrózková Vendula LPU9056 C OK Lokomotiva Pardubice 87:58 + 17:30 3365
8. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 88:12 + 17:44 3352
9. Ďoubalíková Marie CHT0153 C OOB SK Chrast 89:06 + 18:38 3301
10. Ďoubalíková Anna CHT9651 C OOB SK Chrast 89:22 + 18:54 3286
11. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 92:26 + 21:58 3114
12. Zatloukalová Hana ZLH0150 C OOB TJ Zlaté Hory 116:04 + 45:36 1789
13. Viková Vendula JIL8951 C OK Jilemnice 136:35 + 66:07 638
Seitler Andrea ASU9250 C Magnus Orienteering DNS 0
Škorpíková Barbora LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice DNS 0

D35B 6.37 km, 155 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marciniak Maria 76P8550 Biały Szkwał 54:27
2. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 57:32 + 3:05
3. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:40 + 9:13
4. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:56 + 10:29
5. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 69:26 + 14:59
6. Palasová Petra SJC8658 C Sportcentrum Jičín 71:28 + 17:01
7. Novotná Jitka SHK8553 C OK Slavia Hradec Králové 75:01 + 20:34
8. Vrbatová Petra VRL8552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:41 + 21:14
9. Bukovacová Alena PBM7454 C TJ Spartak 1. brněnská 76:12 + 21:45
10. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 77:13 + 22:46
11. Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:52 + 24:25
12. Čížová Andrea SHK8251 C OK Slavia Hradec Králové 111:35 + 57:08

D35C 4.77 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 45:49
2. Stoszková Jana AOP8850 C Orientační Běh Opava 57:08 + 11:19
3. Nymsová Marie TYN8651 C OOB SK Týniště nad Orlicí 63:29 + 17:40
4. Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 64:45 + 18:56
Vejrová Iva STH8852 C SK Studenec DNS

D40B 6.17 km, 150 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 57:53
2. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:12 + 0:19
3. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 63:03 + 5:10
4. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 69:25 + 11:32
5. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 71:58 + 14:05
6. Forstová Veronika PZR8181 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:29 + 15:36
7. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 78:28 + 20:35
8. Voleská Alice KAM8050 C OK Kamenice 78:29 + 20:36
9. Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 85:13 + 27:20
10. Schmidtová Jana VRL7553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:42 + 27:49
11. Nováková Ivana DLP8150 C OOB TJ Dukla Praha 88:30 + 30:37
12. Mikeszová Martina DKP8162 C Oddíl OB Kotlářka 90:32 + 32:39
13. Hrušová Dagmar PHK8050 C OK 99 Hradec Králové 93:56 + 36:03
14. Šichová Jaroslava DLP8052 C OOB TJ Dukla Praha 95:15 + 37:22
15. Culková Dita SHK8151 C OK Slavia Hradec Králové 106:02 + 48:09
16. Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 181:58 + 124:05
Polubentseva Svitlana 11U8350 Kyiv Region O-team DISK
Straková Linda LME7950 C SK Los Mělník DNS

D40C 4.64 km, 105 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čapková Eva LTU7852 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:22
2. Kokaislová Eva LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice 54:22 + 4:00
3. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:51 + 5:29
4. Kroupová Kateřina LPU8154 C OK Lokomotiva Pardubice 60:46 + 10:24
5. Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:07 + 15:45
6. Brožová Jana LTU8250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:11 + 15:49
7. Drhlíková Markéta VAM8250 C OB Vamberk 73:54 + 23:32
8. Nováková Jana STH8352 C SK Studenec 80:30 + 30:08
MS Pozdílková Alena PHK8053 C OK 99 Hradec Králové 65:12 + 14:50
Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice DNS

D45B 5.20 km, 140 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 52:19
2. Biolik Agnieszka CHC7751 C K.O.B. Choceň 52:45 + 0:26
3. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 58:40 + 6:21
4. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 60:17 + 7:58
5. Kubečková Terezie LIP7650 C SOS Mamuti z Lipovky 63:44 + 11:25
6. Hrušková Blanka DOR7555 C OK Dobříš 64:18 + 11:59
7. Ďoubalíková Veronika CHT7351 C OOB SK Chrast 66:39 + 14:20
8. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 66:46 + 14:27
9. Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 69:10 + 16:51
10. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 69:31 + 17:12
11. Kolaříková Marie SOB7850 C SOBSA 71:46 + 19:27
12. Kutáčová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 72:29 + 20:10
13. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 73:16 + 20:57
14. Nová Martina VRL7656 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:54 + 21:35
15. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:41 + 22:22
16. Dudlová Jana ODV7751 C TJ Aero Odolena Voda 84:38 + 32:19
17. Kvapilová Zuzana PHK7853 C OK 99 Hradec Králové 90:41 + 38:22
18. Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš 106:36 + 54:17

D45C 4.48 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 49:32
2. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 54:40 + 5:08
3. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:03 + 5:31
4. Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko 55:34 + 6:02
5. Havlík Poláková Pavlína VRL7851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:13 + 8:41
6. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 59:35 + 10:03
7. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 60:46 + 11:14
8. Čiháková Olga HOR7651 C TJ Jiskra Hořice 64:47 + 15:15
9. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 65:14 + 15:42
10. Ptáčková Helena DKP7750 C Oddíl OB Kotlářka 68:20 + 18:48
11. Sadílková Michaela LTU7650 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:50 + 28:18
12. Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 106:00 + 56:28
Záveská Ladislava VRL7655 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Vörösová Markéta LPU7868 C OK Lokomotiva Pardubice DNS
Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš DNS

D50B 4.63 km, 80 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka 60002 HZS KHK 40:45
2. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 45:19 + 4:34
3. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 45:59 + 5:14
4. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 52:12 + 11:27
5. Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 52:38 + 11:53
6. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 53:13 + 12:28
7. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:11 + 15:26
8. Hiršová Marcela TBM7079 C KOS TJ Tesla Brno 56:20 + 15:35
9. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:27 + 30:42

D50C 3.60 km, 55 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovská Věra JIL7258 C OK Jilemnice 40:47
2. Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 44:04 + 3:17
3. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:50 + 7:03
4. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 50:54 + 10:07
5. Brabencová Alena SOB7150 C SOBSA 50:55 + 10:08
6. Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 50:58 + 10:11
7. Jónová Markéta JIL7352 C OK Jilemnice 53:38 + 12:51
8. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 70:47 + 30:00
9. Procingerová Inka VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:15 + 35:28
10. Brumovská Rhea TAP7251 C KOB Tretra Praha 76:34 + 35:47
11. Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 93:48 + 53:01
12. Vaňátková Bendová Monika LTU7352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 129:03 + 88:16
Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod DNS

D55 4.21 km, 80 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:23
2. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 44:18 + 2:55
3. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 47:37 + 6:14
4. Klapalová Jana VAM6451 C OB Vamberk 49:04 + 7:41
5. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 52:08 + 10:45
6. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 63:01 + 21:38
Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice DISK
Gebauerová Jana SSU6450 C SK Severka Šumperk DNS

D60 3.84 km, 75 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 49:09
2. Mádlová Iva SHK6351 C OK Slavia Hradec Králové 57:26 + 8:17
3. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 63:46 + 14:37
4. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 68:10 + 19:01
5. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 70:20 + 21:11
6. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:08 + 22:59
Mertlíková Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Vondráčková Zdeňka SNA6251 C TJ START Náchod DISK

D65 3.62 km, 65 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:24
2. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 43:08 + 1:44
3. Šabatková Zdeňka SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 49:44 + 8:20
4. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 50:49 + 9:25
5. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 55:45 + 14:21
6. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 55:52 + 14:28
7. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:39 + 20:15

D70 2.90 km, 45 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva JIL5254 C OK Jilemnice 41:34
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 52:41 + 11:07
3. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 56:31 + 14:57

H10N 3.80 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skalka Jindřich VSP1500 C USK Praha 27:27
2. Čech Antonín BOR1601 C OK Jiskra Nový Bor 28:14 + 0:47
3. Pražák Tobiáš SHK1402 C OK Slavia Hradec Králové 30:04 + 2:37
4. Leštínský Vojtěch VRL1616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:24 + 2:57
5. Hrdinka Antonín SHK1401 C OK Slavia Hradec Králové 30:28 + 3:01
6. Mokrý Daniel HJL1401 C Sokol Horní Jelení 30:55 + 3:28
7. Toužil Jan SHK1300 C OK Slavia Hradec Králové 32:13 + 4:46
8. Drápal Štěpán STH1501 C SK Studenec 35:57 + 8:30
9. Klapal Tomáš VAM1600 C OB Vamberk 37:13 + 9:46

H10C 2.87 km, 50 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Alexei PHK1502 C OK 99 Hradec Králové 25:08
2. Liška Albert PHK1313 C OK 99 Hradec Králové 28:26 + 3:18
3. Čech Jan BOR1403 C OK Jiskra Nový Bor 28:41 + 3:33
4. Lučan Jakub LPU1401 C OK Lokomotiva Pardubice 35:14 + 10:06
5. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 35:29 + 10:21
6. Palas Tomáš SJC1501 C Sportcentrum Jičín 36:36 + 11:28
7. Odvody Vilém LPU1502 C OK Lokomotiva Pardubice 38:10 + 13:02
8. Nymsa Matyáš TYN1300 C OOB SK Týniště nad Orlicí 40:10 + 15:02
9. Zachar Daniel BOR1400 C OK Jiskra Nový Bor 41:24 + 16:16
10. Havel Ondřej LPU1404 C OK Lokomotiva Pardubice 41:31 + 16:23
11. Kolařík Jiří SOB1300 C SOBSA 43:27 + 18:19
12. Culek Tibor SHK1307 C OK Slavia Hradec Králové 48:28 + 23:20
13. Stránský Filip SHK1302 C OK Slavia Hradec Králové 51:52 + 26:44
14. Pračka Michal RIC1400 C OB Říčany 60:36 + 35:28
15. Samek Viktor LPU1307 C OK Lokomotiva Pardubice 75:58 + 50:50
Novotný Matouš PHK1515 C OK 99 Hradec Králové DNS

H12A 4.05 km, 85 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučan Ondřej LPU1101 B OK Lokomotiva Pardubice 31:47
2. Štábl Vít KSU1100 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:47 + 4:00
3. Macek Dan LPU1104 B OK Lokomotiva Pardubice 38:45 + 6:58
4. Pompach Tobiáš PHK1201 B OK 99 Hradec Králové 43:40 + 11:53
5. Bohdanecký František SHK1104 B OK Slavia Hradec Králové 44:59 + 13:12
6. Šatínský Jan SHK1103 C OK Slavia Hradec Králové 45:00 + 13:13
7. Slavík František SHK1110 B OK Slavia Hradec Králové 48:45 + 16:58
8. Nachtigall Jakub LPU1209 B OK Lokomotiva Pardubice 50:10 + 18:23
8. Etrych Matěj DOR1104 C OK Dobříš 50:10 + 18:23
10. Ptáček Ondřej DKP1204 C Oddíl OB Kotlářka 50:27 + 18:40
11. Španěl Vít DOR1100 C OK Dobříš 50:36 + 18:49
12. Fiala Matyáš SHK1102 B OK Slavia Hradec Králové 51:22 + 19:35
13. Hanslík Jaroslav SHK1107 C OK Slavia Hradec Králové 52:11 + 20:24
14. Hrdinka Josef SHK1205 B OK Slavia Hradec Králové 52:19 + 20:32
15. Šumpík Filip SHK1109 B OK Slavia Hradec Králové 52:24 + 20:37
16. Macháček Jakub SHK1202 B OK Slavia Hradec Králové 54:25 + 22:38
17. Voleský Viktor KAM1103 C OK Kamenice 55:04 + 23:17
18. Tatarnikov Ivan PHK1106 B OK 99 Hradec Králové 55:36 + 23:49
19. Etrych Tobiáš DOR1103 C OK Dobříš 61:16 + 29:29
20. Andrle Tomáš SHK1111 C OK Slavia Hradec Králové 75:05 + 43:18
21. Mayer Antonín SHK1206 B OK Slavia Hradec Králové 127:19 + 95:32
Šíma Filip TBM1213 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Junek Kryštof DKP1212 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Forst Matouš PZR1100 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Mokrý Tadeáš HJL1100 C Sokol Horní Jelení DISK
Vrbata Alan VRL1203 B OOS TJ Spartak Vrchlabí DNS
Strejček František SHK1116 C OK Slavia Hradec Králové DNS
Brož Jiří LTU1101 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov DNS
Čihák Matěj HOR1100 B TJ Jiskra Hořice DNS

H12B 3.26 km, 55 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liška Viktor PHK1111 C OK 99 Hradec Králové 34:28
2. Kokaisl Filip LPU1210 C OK Lokomotiva Pardubice 35:29 + 1:01
3. Šimek Oldřich STH1104 C SK Studenec 35:40 + 1:12
4. Šiler Štěpán PDY1101 C Běhej Poděbrady 38:41 + 4:13
5. Pavelec Daniel NPA1101 B SK LOB Nová Paka 38:52 + 4:24
6. Doležal Vojtěch Lubomír PZR1101 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:23 + 11:55
7. Vyhnálek František 20002 JAFF 49:30 + 15:02
8. Paukert Adam VRL1104 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:58 + 20:30
9. Šimák Marek SHK1208 C OK Slavia Hradec Králové 60:12 + 25:44
10. Jiřík Marek STH1108 C SK Studenec 62:23 + 27:55
11. Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín 65:47 + 31:19
12. Satur Jakub VRL1204 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:17 + 50:49
Hedrich Jan SSU1101 C SK Severka Šumperk DNS

H14A 5.62 km, 155 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čečka Matěj SHK0901 A OK Slavia Hradec Králové 36:25
2. Gajda Petr VSP0903 B USK Praha 37:19 + 0:54
3. Etrych Jonáš DOR0907 B OK Dobříš 41:13 + 4:48
4. Jelínek František PHK0900 B OK 99 Hradec Králové 41:53 + 5:28
5. Sochor Jakub SHK0903 B OK Slavia Hradec Králové 43:35 + 7:10
6. Kvášovský Filip LTU0902 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:12 + 7:47
7. Kutlvašr Vladimír VRL1002 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:23 + 8:58
8. Kroupa Matyáš LPU0902 B OK Lokomotiva Pardubice 46:53 + 10:28
9. Kyrylyshyn Ihor SHK0910 B OK Slavia Hradec Králové 47:05 + 10:40
10. Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 48:08 + 11:43
11. Novotný Kryštof PHK1002 B OK 99 Hradec Králové 48:55 + 12:30
12. Leško Michal SHK1002 B OK Slavia Hradec Králové 49:34 + 13:09
12. Chudynov Roman 11U.000 Kyiv Region O-team 49:34 + 13:09
14. Sedlák Václav DKP1105 B Oddíl OB Kotlářka 49:52 + 13:27
15. Maloch David LPU0905 B OK Lokomotiva Pardubice 51:18 + 14:53
16. Jirout Vilém LPU1012 B OK Lokomotiva Pardubice 51:32 + 15:07
17. Cháma Ondřej PDY0902 B Běhej Poděbrady 53:47 + 17:22
18. Kadaně Matěj LPU1001 B OK Lokomotiva Pardubice 54:13 + 17:48
19. Lukeš Josef SHK1005 B OK Slavia Hradec Králové 54:31 + 18:06
20. Junek Šimon DKP1011 B Oddíl OB Kotlářka 55:52 + 19:27
21. Jakubský David SHK0905 B OK Slavia Hradec Králové 56:31 + 20:06
22. Pouchlý Matěj SHK1009 B OK Slavia Hradec Králové 56:35 + 20:10
23. Bukovác Lukáš PBM1007 B TJ Spartak 1. brněnská 56:49 + 20:24
24. Kárník Štěpán LPU1002 B OK Lokomotiva Pardubice 59:34 + 23:09
25. Vaculovič Matěj DOR1004 B OK Dobříš 59:47 + 23:22
26. Míka Luboš DKP1101 B Oddíl OB Kotlářka 60:41 + 24:16
27. Nepleakh Volodymyr 11U0902 Kyiv Region O-team 61:39 + 25:14
28. Kunart Lukáš PHK1010 B OK 99 Hradec Králové 62:03 + 25:38
29. Kopecký Matěj PHK1001 B OK 99 Hradec Králové 63:34 + 27:09
30. Novák Adam DKP0924 B Oddíl OB Kotlářka 66:14 + 29:49
31. Bevz Andrii 11U0901 Kyiv Region O-team 74:18 + 37:53
32. Růžička Matěj KTI0900 C Klub orientačních sportů Tišnov 75:32 + 39:07
33. Košťál Antonín SHK1004 C OK Slavia Hradec Králové 79:05 + 42:40
34. Toužil Lukáš SHK1000 B OK Slavia Hradec Králové 88:08 + 51:43
35. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 100:00 + 63:35
Červinka Vojtěch VRL0903 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Pavlov Andrij 11U0900 Kyiv Region O-team DNS
Kocúr Boris PBM1003 B TJ Spartak 1. brněnská DNS
Čihák Jakub HOR0901 B TJ Jiskra Hořice DNS
Brož Jindřich LTU0903 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov DNS
Malý Matyáš TBM0910 B KOS TJ Tesla Brno DNS

H14B 4.33 km, 65 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiras František DOR0900 B OK Dobříš 39:48
2. Houdek Jakub ODV1006 C TJ Aero Odolena Voda 46:32 + 6:44
3. Severa Matyáš PHK1004 C OK 99 Hradec Králové 49:52 + 10:04
4. Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 51:26 + 11:38
5. Hruška Tomáš DOR1002 B OK Dobříš 54:37 + 14:49
6. Březina Ondřej SHK0909 C OK Slavia Hradec Králové 68:33 + 28:45
7. Retka Jakub LTU1000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:03 + 30:15
8. Španěl Viktor DOR0901 C OK Dobříš 71:36 + 31:48
Matějec Jonáš VRL1004 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DNS

H16B 7.90 km, 180 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír LPU0714 A OK Lokomotiva Pardubice 49:20
2. Vaníček Jan SJC0705 A Sportcentrum Jičín 50:01 + 0:41
3. Třešňák Matěj JIL0701 B OK Jilemnice 50:49 + 1:29
4. Buďárek Šimon STH0703 B SK Studenec 55:35 + 6:15
5. Goláň František LPU0803 A OK Lokomotiva Pardubice 56:05 + 6:45
6. Macháček Tomáš SHK0811 A OK Slavia Hradec Králové 57:27 + 8:07
7. Frosch Vítek LPU0801 A OK Lokomotiva Pardubice 58:09 + 8:49
8. Španěl Filip DOR0704 B OK Dobříš 59:56 + 10:36
9. Denemarek Max PBM0800 B TJ Spartak 1. brněnská 60:46 + 11:26
10. Rémiš Štěpán SHK0802 B OK Slavia Hradec Králové 61:41 + 12:21
11. Žižka Přemysl DOR0706 B OK Dobříš 64:07 + 14:47
12. Hlavatý Jan LPU0713 B OK Lokomotiva Pardubice 65:11 + 15:51
13. Kubeček Antonín SNA0803 A TJ START Náchod 65:19 + 15:59
14. Rémiš Šimon SHK0801 B OK Slavia Hradec Králové 65:51 + 16:31
15. Kadaně Marek LPU0703 B OK Lokomotiva Pardubice 70:27 + 21:07
16. Goláň Antonín LPU0804 B OK Lokomotiva Pardubice 70:49 + 21:29
17. Šlambora Kryštof SHK0806 B OK Slavia Hradec Králové 72:47 + 23:27
18. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 73:06 + 23:46
19. Koloděznyj Arsenij 11U0801 Kyiv Region O-team 75:49 + 26:29
20. Teremecký Oleksandr 11U0800 Kyiv Region O-team 75:52 + 26:32
21. Volkov Maksym TRI0708 B TJ TŽ Třinec 77:10 + 27:50
22. Beneda Vojtěch SHK0703 B OK Slavia Hradec Králové 77:17 + 27:57
23. Šimon Eduard PZR0800 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 77:44 + 28:24
24. Čečka Vojtěch SHK0804 C OK Slavia Hradec Králové 80:08 + 30:48
25. Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 91:34 + 42:14
26. Čapek Karel LTU0801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 107:20 + 58:00
27. Kadaník Petr LPU0802 C OK Lokomotiva Pardubice 107:41 + 58:21
28. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 111:41 + 62:21
Hedrich Miroslav SSU0705 C SK Severka Šumperk DNS

H18B 8.71 km, 230 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 50:38
2. Hanuš Filip VRL0604 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:45 + 3:07
3. Bukovác Filip PBM0501 A TJ Spartak 1. brněnská 55:24 + 4:46
4. Čihák Jan HOR0601 A TJ Jiskra Hořice 56:12 + 5:34
5. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:32 + 11:54
6. Podolský Petr SHK0507 B OK Slavia Hradec Králové 63:27 + 12:49
7. Morávek Martin SRK0503 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:51 + 13:13
8. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:50 + 19:12
9. Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 70:43 + 20:05
10. Jiras Antonín DOR0701 A OK Dobříš 71:39 + 21:01
11. Drach Ivan 11U0600 Kyiv Region O-team 73:28 + 22:50
12. Kotyk Vojtěch LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:53 + 25:15
13. Hruška Marek DOR0604 B OK Dobříš 79:33 + 28:55
14. Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice 79:46 + 29:08
15. Kurka Jaroslav SHK0501 B OK Slavia Hradec Králové 80:36 + 29:58
16. Jelínek Jaromír CTB0603 C SK OB Chotěboř 91:15 + 40:37
17. Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 109:30 + 58:52
18. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 130:33 + 79:55
19. Sedláček David SRK0508 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 155:02 + 104:24
Houžvička Filip SHK0504 C OK Slavia Hradec Králové DNS
Jiras Jan DOR0505 B OK Dobříš DNS
Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov DNS
Novák Marek SHK0505 C OK Slavia Hradec Králové DNS
Kasza Tomáš PBM0512 A TJ Spartak 1. brněnská DNS
Kubát Vojtěch VRL0701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DNS

H21E 12.34 km, 305 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7858

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 80:15 8111
2. Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 83:38 + 3:23 7790
3. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 84:52 + 4:37 7673
4. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 85:01 + 4:46 7659
5. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:14 + 6:59 7449
6. Kubeček Josef SNA0402 B TJ START Náchod 91:58 + 11:43 7000
7. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 92:22 + 12:07 6962
8. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 92:50 + 12:35 6918
9. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 94:01 + 13:46 6806
10. Jílek Ondřej KSU9908 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 94:48 + 14:33 6732
11. Fišer Jan SNA9302 C TJ START Náchod 95:55 + 15:40 6626
12. Valenta Ondřej JIL0401 A OK Jilemnice 96:10 + 15:55 6602
13. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 99:46 + 19:31 6261
14. Fousek Jan MOV9100 C SKOB Ostrava 102:08 + 21:53 6037
15. Bolehovský Michal VSP0202 C USK Praha 104:50 + 24:35 5781
16. Balcar Jiří SNA0301 A TJ START Náchod 110:02 + 29:47 5288
17. Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 114:10 + 33:55 4896
18. Hecl František KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 132:32 + 52:17 3156
Gedeon Dominik KSU9900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Kostka Jiří AOP0201 R Orientační Běh Opava DNS 0
Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín DNS 0

H21A 10.75 km, 295 m, 29 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6807

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Haas Filip LPU0401 R OK Lokomotiva Pardubice 78:03 7211
2. Bukovac Maroš PBM7605 C TJ Spartak 1. brněnská 85:00 + 6:57 6641
3. Fajfer Filip NPA0401 A SK LOB Nová Paka 85:54 + 7:51 6567
4. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 86:28 + 8:25 6521
5. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 90:34 + 12:31 6184
6. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 92:37 + 14:34 6016
7. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 94:02 + 15:59 5900
8. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 96:45 + 18:42 5677
9. Krpata Michal LPU0403 A OK Lokomotiva Pardubice 96:50 + 18:47 5670
10. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 97:51 + 19:48 5587
11. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 98:57 + 20:54 5497
12. Retek David LTU0402 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 102:50 + 24:47 5178
13. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 104:45 + 26:42 5021
14. Šabata Milan OAV9904 C Orienteering Adventure 123:48 + 45:45 3459
15. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 125:57 + 47:54 3282
16. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 126:37 + 48:34 3228
17. Šišma Vojtěch LPU0204 C OK Lokomotiva Pardubice 129:56 + 51:53 2956
Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Šrámek Ondřej KSU9909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka DISK 0
Voleský Leoš KAM7900 C OK Kamenice DISK 0
Tatarnikov Michal PHK0405 C OK 99 Hradec Králové DISK 0

H21C 7.83 km, 205 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2867

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:14 3234
2. Jirous Erik TAP0705 C KOB Tretra Praha 68:02 + 9:48 2814
3. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 74:07 + 15:53 2553
4. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:30 + 17:16 2493
5. Šidík Petr MOV9200 C SKOB Ostrava 75:48 + 17:34 2480
6. Andrš Petr ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk 80:01 + 21:47 2299
7. Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 80:07 + 21:53 2295
8. Plšek Matěj 70002 Orientační klub dobré pohody Babice nad Svitavou 80:30 + 22:16
9. Heczko Stanislav STH0107 C SK Studenec 81:40 + 23:26 2229
10. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 84:36 + 26:22 2103
11. Merka Alex 30001 Quantico Orienteering Club (QOC) 86:39 + 28:25
12. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90:56 + 32:42 1831
13. Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 101:48 + 43:34 1364
Plšek Jakub 70001 Orientační klub dobré pohody Babice nad Svitavou DISK
Matoušek Matěj KSU0005 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DNS 0

H35B 9.74 km, 290 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 74:40
2. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:40 + 2:00
3. Marcinak Tomasz 76P8600 Biały Szkwał 78:35 + 3:55
4. Klapal Michal VAM8802 C OB Vamberk 82:04 + 7:24
5. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 87:52 + 13:12
6. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 95:45 + 21:05
7. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 96:47 + 22:07
8. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 103:54 + 29:14
9. Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 109:35 + 34:55
10. Kočandrle Jaroslav KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 122:31 + 47:51
11. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 140:42 + 66:02

H40B 8.74 km, 235 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:27
2. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 74:18 + 2:51
3. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 82:53 + 11:26
4. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 84:35 + 13:08
5. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 88:10 + 16:43
6. Gajda Jan VSP6801 C USK Praha 88:24 + 16:57
7. Preininger Luděk DOB8001 C KOB Dobruška 101:32 + 30:05
8. Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Rosice 107:57 + 36:30
9. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 113:54 + 42:27
10. Culek Jan 320001 SHK-Culek 154:52 + 83:25

H40C 6.71 km, 115 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 67:07
2. Dneboský František 80001 OK Vršovice 67:27 + 0:20
3. Kuhn Jiří LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice 68:46 + 1:39
4. Kokaisl Tomáš LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice 70:04 + 2:57
5. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 70:30 + 3:23
6. Volkov Alexander TRI8002 C TJ TŽ Třinec 72:45 + 5:38
7. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 72:50 + 5:43
8. Procházka Martin LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:13 + 7:06
9. Haken Adam STH8102 C SK Studenec 80:24 + 13:17
10. Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 90:56 + 23:49
11. Johanis Viktor 130002 doprovod_OK99 97:16 + 30:09
12. Vaňátko Jakub LTU8100 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 97:19 + 30:12
13. Hořejší Jan DKP8209 C Oddíl OB Kotlářka 104:45 + 37:38
Kalousek Zdeněk JEN8200 C OB Jenišovice DISK
Peloušek Jiří 340001 OB Brandýs DNS
Nachtigall Petr LPU8210 C OK Lokomotiva Pardubice DNS

H45B 7.46 km, 210 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 55:55
2. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 56:42 + 0:47
3. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 59:28 + 3:33
4. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:50 + 7:55
5. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 66:05 + 10:10
6. Leštínský Tomáš OAV7801 C Orienteering Adventure 66:44 + 10:49
7. Erbert Ladislav PEN7700 C OK RECO Sport 67:09 + 11:14
8. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 68:48 + 12:53
9. Etrych Tomáš DOR7300 C OK Dobříš 73:31 + 17:36
10. Vrbata Alan VRL7802 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:39 + 17:44
11. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 74:39 + 18:44
12. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:44 + 19:49
13. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 76:23 + 20:28
14. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:26 + 21:31
15. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 78:16 + 22:21
16. Jakubský Radek SHK7603 C OK Slavia Hradec Králové 81:44 + 25:49
17. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:55 + 26:00
18. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 82:51 + 26:56
19. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:44 + 29:49
20. Grusser Jan PHK7505 C OK 99 Hradec Králové 86:28 + 30:33
21. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 87:28 + 31:33
22. Klíž Michal DLP7500 C OOB TJ Dukla Praha 88:48 + 32:53
23. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 91:03 + 35:08
24. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 95:57 + 40:02
25. Berný Jan ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda 101:50 + 45:55
26. Dudl Jan ODV7703 C TJ Aero Odolena Voda 103:02 + 47:07
27. Buchar Marcel VRL7408 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:40 + 54:45
28. Hruša Petr PHK7806 C OK 99 Hradec Králové 111:17 + 55:22
29. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko 118:50 + 62:55
30. Mackanič Štefan RBK7601 C SK Radioklub Blansko 123:59 + 68:04

H45C 5.89 km, 160 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Miloš SNA7001 C TJ START Náchod 62:36
2. Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 65:58 + 3:22
3. Vaculovič Radim DOR7505 C OK Dobříš 68:09 + 5:33
4. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 68:18 + 5:42
5. Sedlák Radek LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky 68:42 + 6:06
6. Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 71:21 + 8:45
7. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 72:31 + 9:55
8. Cháma Jan PDY7501 C Běhej Poděbrady 72:44 + 10:08
9. Kušička Josef HJL7600 C Sokol Horní Jelení 73:50 + 11:14
10. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:31 + 11:55
11. Sixta Martin MOV7601 C SKOB Ostrava 76:36 + 14:00
12. Kremzar Petr 260001 OŘJ Vamberk 77:16 + 14:40
13. Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 80:00 + 17:24
14. Kvapil Ondřej PHK7804 C OK 99 Hradec Králové 82:33 + 19:57
15. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 83:46 + 21:10
16. Goláň Oldřich LPU7417 C OK Lokomotiva Pardubice 84:25 + 21:49
17. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB T.J. Sokol Žamberk 85:10 + 22:34
18. Čapek Karel LTU7803 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:17 + 26:41
19. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 109:50 + 47:14

H50B 6.86 km, 180 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 55:43
2. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 60:32 + 4:49
3. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 60:57 + 5:14
4. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 61:34 + 5:51
5. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 64:41 + 8:58
6. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 65:28 + 9:45
7. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 68:14 + 12:31
8. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:28 + 19:45
9. Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš 77:52 + 22:09
10. Hruška Jan DOR7000 C OK Dobříš 80:52 + 25:09
11. Strnad Jiří PHK7105 C OK 99 Hradec Králové 86:03 + 30:20
12. Jiras Jiří DOR6900 C OK Dobříš 88:15 + 32:32
Kolář Viktor SHK7300 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Rygl Jaroslav TBM7044 C KOS TJ Tesla Brno DNS
Strejček Petr TBM7228 C KOS TJ Tesla Brno DNS

H50C 5.27 km, 130 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonáš Radek ZVO6901 C OB SK Zvole 56:36
2. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 57:35 + 0:59
3. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 61:13 + 4:37
4. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 63:02 + 6:26
5. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 64:00 + 7:24
6. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:01 + 17:25
7. Janovský Petr JIL7202 C OK Jilemnice 78:53 + 22:17
8. Šimek Oldřich STH7101 C SK Studenec 80:22 + 23:46
9. Ptáček Josef DKP7204 C Oddíl OB Kotlářka 83:39 + 27:03
10. Dostál Dalibor VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:14 + 27:38
11. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 91:42 + 35:06
12. Brumovský Martin TAP7202 C KOB Tretra Praha 112:51 + 56:15

H55B 6.76 km, 180 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Ivan 60001 HZS KHK 71:14
2. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 81:54 + 10:40
3. Florian Michal TBM6733 C KOS TJ Tesla Brno 89:26 + 18:12
4. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 94:28 + 23:14
5. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 107:58 + 36:44

H55C 4.68 km, 130 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 47:34
2. Hanuš Karel STH6701 C SK Studenec 53:51 + 6:17
3. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:58 + 8:24
4. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:56 + 10:22
5. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 60:49 + 13:15
6. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 63:58 + 16:24
7. Rykala Karel VAM6401 C OB Vamberk 65:09 + 17:35
8. Držmíšek Lukáš 230001 SK Sruby 68:20 + 20:46
9. Vyhnálek František 20004 JAFF 68:51 + 21:17
10. Pleskač Jiří LTU6400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:53 + 23:19
11. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 72:54 + 25:20
12. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 74:10 + 26:36
13. Vošlajer Robert 160001 Dlouhá Ves - Rychnov nad Kněžnou 78:03 + 30:29

H60 5.34 km, 140 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 47:58
2. Ženčák Jaroslav 110001 ASPV OA 49:32 + 1:34
3. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 49:47 + 1:49
4. Jánek Ladislav LPU6103 C OK Lokomotiva Pardubice 50:40 + 2:42
5. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 51:23 + 3:25
6. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 54:48 + 6:50
7. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 57:29 + 9:31
7. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 57:29 + 9:31
9. Pavlíček Jaromír MOV6000 C SKOB Ostrava 64:57 + 16:59
10. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 65:22 + 17:24
11. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:52 + 18:54
12. Klimeš Jiří SNA6101 C TJ START Náchod 69:27 + 21:29
13. Číža Petr SHK5902 C OK Slavia Hradec Králové 73:00 + 25:02
14. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 74:03 + 26:05
15. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 75:05 + 27:07
16. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 81:26 + 33:28
17. Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk 86:30 + 38:32
18. Ďoubalík Petr CHT6002 C OOB SK Chrast 92:12 + 44:14
19. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 99:51 + 51:53
20. Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 102:05 + 54:07
Mertlík Jiří VRL6102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

H65 5.13 km, 115 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 43:11
2. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 49:31 + 6:20
3. Kalibán Pavel SNA5649 C TJ START Náchod 53:51 + 10:40
4. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 58:13 + 15:02
5. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 63:33 + 20:22
5. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 63:33 + 20:22
7. Lulay Miloš LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice 63:45 + 20:34
8. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:24 + 22:13
9. Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:34 + 22:23
10. Forst Vlastimil PZR5603 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:07 + 22:56
11. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 66:28 + 23:17
12. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 69:01 + 25:50
13. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 73:23 + 30:12
14. Doležal Petr TYN5401 C OOB SK Týniště nad Orlicí 81:26 + 38:15
15. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 84:50 + 41:39
16. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 89:07 + 45:56
17. Kosiński Leszek 76P5500 Biały Szkwał 91:38 + 48:27
18. Vlček Josef TYN5602 C OOB SK Týniště nad Orlicí 110:50 + 67:39
19. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 115:45 + 72:34

H70 4.55 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 43:40
2. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 46:12 + 2:32
3. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:01 + 3:21
4. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 47:45 + 4:05
5. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 49:55 + 6:15
6. Mrštík Václav CHT5001 C OOB SK Chrast 57:08 + 13:28
7. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:07 + 16:27
8. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 63:54 + 20:14
9. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 64:26 + 20:46
Kotecký Roman PGP4900 C SK Praga DNS

H75 3.77 km, 65 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:46
2. Jirásek Josef LTU4600 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:31 + 1:45
3. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 61:16 + 6:30
4. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 61:18 + 6:32
Weber Petr PHK3901 C OK 99 Hradec Králové DNS

HDR 3.80 km, 35 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bilek ml. Tomáš 40001 Vojice 24:50
2. Forstová Viola PZR1551 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:20 + 4:30
3. Palasová Tina SJC1777 C Sportcentrum Jičín 29:56 + 5:06
4. Vaněk Petr ZBP1200 C OOB SK Zbraslav 30:56 + 6:06
5. Kokaislová Aneta LPU1556 C OK Lokomotiva Pardubice 35:45 + 10:55
6. Čtvrtečková Natálie TYN1250 OOB SK Týniště nad Orlicí 36:38 + 11:48
7. Kubíčková Petra VIC1650 C OB Vizovice 36:39 + 11:49
8. Marciniak Tadeusz 76P1500 Biały Szkwał 36:55 + 12:05
9. Drhlík Jakub VAM1400 C OB Vamberk 37:19 + 12:29
10. Zástěrová Karolína TYN1351 OOB SK Týniště nad Orlicí 38:49 + 13:59
11. Kalibánová Bára SNA1651 C TJ START Náchod 39:33 + 14:43
12. Kolařík Jakub SOB1500 C SOBSA 40:46 + 15:56
13. Grusser Jan PHK1717 C OK 99 Hradec Králové 40:47 + 15:57
14. Nachtigall Lukáš LPU2441 OK Lokomotiva Pardubice 41:02 + 16:12
15. Nachtigall Marek LPU2440 OK Lokomotiva Pardubice 41:03 + 16:13
16. Novák Tadeáš NPA1701 C SK LOB Nová Paka 42:10 + 17:20
17. Marciniak Dorota 76P1850 Biały Szkwał 44:39 + 19:49
18. Beneš Eda 45:04 + 20:14
19. Klapalová Alena OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:42 + 21:52
20. Svobodová Patricie BOR1850 C OK Jiskra Nový Bor 46:45 + 21:55
21. Preininger Matěj DOB1500 C KOB Dobruška 46:56 + 22:06
22. Stoszkova Michaela 180002 Jistebnik 48:21 + 23:31
23. Haken Václav STH1601 C SK Studenec 49:06 + 24:16
24. Tihonová Ester PHK1855 C OK 99 Hradec Králové 49:54 + 25:04
25. Tatarnikov Kyrilo OK 99 Hradec Králové 52:07 + 27:17
26. Havel Vojtěch LPU2049 OK Lokomotiva Pardubice 55:18 + 30:28
27. Kroupová Elen LPU1851 C OK Lokomotiva Pardubice 56:10 + 31:20
28. Lepšíková Ronja SJC1750 Sportcentrum Jičín 56:19 + 31:29
29. Novák Karel STH1402 C SK Studenec 58:22 + 33:32
30. Bolehovská Jana 61:56 + 37:06
31. Hořejší Johana Oddíl OB Kotlářka 67:23 + 42:33
32. Kalousková Miriam 67:27 + 42:37
33. Schulhof Matěj TUR2020 C OOB TJ Turnov 75:43 + 50:53
34. Šafránková Markéta 280002 VRL 76:14 + 51:24
35. Retka Mikuláš OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:21 + 53:31
36. Panchártková Nina OK 99 Hradec Králové 78:49 + 53:59
37. Novotná Dominika 82:03 + 57:13
38. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 96:59 + 72:09
Dušek Adam 220001 DNS
Dušková Aneta 220003 DNS
Bejrová Anita SK LOB Nová Paka DNS
Málková Antonie CST1751 C OB Strakonice DNS
Peloušková Barbora 340002 OB Brandýs DNS
Málková Berenika CST1950 C OB Strakonice DNS
Stejskalová Eliška DNS
Dušková Klára 220002 DNS
Vávra Kristián LPU1701 C OK Lokomotiva Pardubice DNS
Sedláková Magdalena DKP1853 C Oddíl OB Kotlářka DNS
Strejček Tomáš TBM1810 KOS TJ Tesla Brno DNS

P 2.82 km, 45 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haasová Klára LPU0655 A OK Lokomotiva Pardubice 22:00
2. Krejčí Martin KOR0600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:45 + 2:45
3. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 25:00 + 3:00
4. Dušková Jana 220005 25:12 + 3:12
5. Košťál Pavel XHK6401 MTBO Hradec Králové 25:47 + 3:47
6. Emil Biolik 250001 Biolik 26:11 + 4:11
7. Severa Lukáš PHK0603 C OK 99 Hradec Králové 26:37 + 4:37
8. Plánička Jiří SOB6800 C SOBSA 29:20 + 7:20
9. Sedláková Hana LIP7850 C SOS Mamuti z Lipovky 30:19 + 8:19
10. Fikeis Tomáš 100003 Horac 31:41 + 9:41
11. Mokrý Michal HJL7900 C Sokol Horní Jelení 31:58 + 9:58
12. Horáčková Helena 100004 Horac 32:24 + 10:24
13. Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:30 + 10:30
14. Kolařík Ladislav SOB7800 C SOBSA 33:01 + 11:01
15. Hakenová Dana STH8251 C SK Studenec 33:11 + 11:11
16. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 34:03 + 12:03
17. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:35 + 12:35
18. Dušek Jan 220004 35:15 + 13:15
19. Biolik Grzegorz CHC7608 C K.O.B. Choceň 35:46 + 13:46
20. Hrdinková Iveta 36:26 + 14:26
21. Murínová Magdaléna KSU9950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:57 + 14:57
22. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB T.J. Sokol Žamberk 37:13 + 15:13
23. Zelenková Lenka 350001 Zelenková Lenka 37:25 + 15:25
24. Hušková Jana 50002 Run4fun 38:19 + 16:19
25. Hušek Jaroslav 50001 Run4fun 38:20 + 16:20
26. Buďárková Eva STH7851 C SK Studenec 38:27 + 16:27
27. Johanisová Helena 130001 doprovod_OK99 39:33 + 17:33
28. Havlová Hana LPU8360 OK Lokomotiva Pardubice 39:40 + 17:40
29. Hanzlová Tereza 270002 SJC neregistrovaní 39:50 + 17:50
30. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 41:45 + 19:45
31. Pláničková Libuše SOB7250 C SOBSA 42:05 + 20:05
32. Žabčík Marek LPU9940 OK Lokomotiva Pardubice 42:33 + 20:33
33. Vinš Jiří 270003 SJC neregistrovaní 42:56 + 20:56
34. Hanzlová Barbora 270001 SJC neregistrovaní 44:08 + 22:08
35. Nachtigallová Alena OK Lokomotiva Pardubice 44:16 + 22:16
36. Šmídková Ida 45:49 + 23:49
37. Šmídek Michal 46:23 + 24:23
38. Vyhnálková Anna 20003 JAFF 47:25 + 25:25
39. Káňová Adéla MOV0453 C SKOB Ostrava 47:27 + 25:27
40. Káňová Marcela 10001 ZOB 47:28 + 25:28
41. Bucharová Marie VRL0954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:35 + 25:35
42. Kazdová Dana 80002 OK Vršovice 47:42 + 25:42
43. Válek Lukáš KOR8249 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:11 + 26:11
44. Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 48:15 + 26:15
45. Švorcová Lenka HJL8550 C Sokol Horní Jelení 48:21 + 26:21
46. Muzikář Jiří KOR9200 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:45 + 27:45
47. Brabencová Anna SOB0450 C SOBSA 50:28 + 28:28
48. Kubíčková Eva VIC7950 C OB Vizovice 53:33 + 31:33
49. Šabata Radek OAV0202 C Orienteering Adventure 54:31 + 32:31
50. Šmídková Karla 57:03 + 35:03
51. Pfaffová Veronika 120001 NER 58:55 + 36:55
52. Veverková Yveta VAM6452 C OB Vamberk 60:19 + 38:19
53. Jireš František 350002 Zelenková Lenka 60:37 + 38:37
54. Rückerová Věra HOR7450 C TJ Jiskra Hořice 66:40 + 44:40
55. Vach Petr 72:10 + 50:10
56. Kosińska Halina 76P5501 Biały Szkwał 77:55 + 55:55
Dostálová Kateřina VRL7254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Weberová Adéla PHK0155 C OK 99 Hradec Králové DNS
Mertlíková Eliška OOS Tj Spartak Vrchlabi DNS
Valdman Hynek JIL1303 C OK Jilemnice DNS
Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice DNS
Stejskalová Lucie DNS
Babková Miroslava 27S8500 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Novák Pavel SNA6901 C TJ START Náchod DNS
Hynek Petr SNA6302 C TJ START Náchod DNS
mádle petr SHK6101 C OK Slavia Hradec Králové DNS
Bieliková Veronika KSU9951 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DNS
Fikeisová Vlaďka 100002 Horac DNS
Weberová Zuzana PHK6961 C OK 99 Hradec Králové DNS

T 8.28 km, 185 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dusílek Adam SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:57
2. Klícha Martin SRK8801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:29 + 3:32
3. Srbová Michaela LPU0557 A OK Lokomotiva Pardubice 72:57 + 14:00
4. Hanušová Kateřina LPU0459 A OK Lokomotiva Pardubice 73:32 + 14:35
5. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 80:37 + 21:40
6. Vavrova Veronika 330001 Veronika Vavrova 81:12 + 22:15
7. Czagan Jan LPU7106 C OK Lokomotiva Pardubice 86:42 + 27:45
8. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:53 + 28:56
9. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 88:40 + 29:43
10. Martin Tomáš OK Jilemnice 93:15 + 34:18
11. Nárovec Václav 93:46 + 34:49
12. Nárovec Jiří 95:26 + 36:29
13. Kadaník Libor PHK7204 C OK 99 Hradec Králové 95:57 + 37:00
14. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 105:37 + 46:40
15. Jahoda Jiří 90001 NER - (j)Elita 106:11 + 47:14
16. Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 110:40 + 51:43
17. Sommer Jaroslav 90002 NER - (j)Elita 110:44 + 51:47
18. Švagr Zdeněk 170001 SK Týniště nad Orlicí 112:08 + 53:11