Logo

Výsledky závodu: Kwak Czech O-Tour 2023 - Plzeň - E1

Datum:
01.04.2023
Místo konání:
areál Greensgate Golf & Leisure Resort Dýšina
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Mapa:
1:10 000, e=5 m, tištěno na PRETEX
Ředitel závodu:
Kroupa Štěpán
Hlavní rozhodčí:
Vodrážka Ondřej - R3
Stavitel tratí:
Staňková Marcela - R1
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D70     D75     H10L     H10     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H70     H75     H80     HDR     OPEN-L     OPEN-S     OPEN-M     T    
Nahrávám data...

D10L 1.83 km, 65 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nová Barbora LPM1450 C OK Lokomotiva Plzeň 27:59
Dudová Marta DKP1555 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Kolářová Šarlota LPM1351 C OK Lokomotiva Plzeň DISK

D10 1.84 km, 65 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 15:18
2. Kutlvašrová Marta VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:47 + 3:29
3. Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 18:53 + 3:35
4. Komárková Ondřejka SJH1351 C SOS Jindřichův Hradec 19:37 + 4:19
5. Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:56 + 5:38
6. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 22:44 + 7:26
7. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 23:57 + 8:39
8. Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka 24:24 + 9:06
9. Jedličková Alžběta VPM1351 KOS Slavia Plzeň 25:40 + 10:22
10. Smolíková Kateřina OPI1352 B Orientační sporty Písek 29:30 + 14:12
11. Gelnerová Karolína KRL1350 C Kometa Kralovice 30:06 + 14:48
12. Pávková Anna NEK1350 C Nejdek Orienteering 30:38 + 15:20
13. Koptová Jana KRL1352 C Kometa Kralovice 31:15 + 15:57

D12 2.02 km, 80 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrtová Barbora TAP1150 B KOB Tretra Praha 17:37
2. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 17:38 + 0:01
3. Rodová Anežka VSP1152 B USK Praha 18:03 + 0:26
4. Urbánková Lucie ONO1150 B SKOB Ostrov 18:16 + 0:39
5. Andělová Viktorie VPM1155 B KOS Slavia Plzeň 19:20 + 1:43
6. Komárková Radka SJH1151 B SOS Jindřichův Hradec 19:27 + 1:50
7. Nykodymová Anna MLA1154 B MLOK Mariánské Lázně 19:41 + 2:04
8. Maroušková Julie DKP1256 C Oddíl OB Kotlářka 21:24 + 3:47
9. Krsová Anna VPM1251 C KOS Slavia Plzeň 21:52 + 4:15
10. Turková Klára ONO1152 C SKOB Ostrov 22:16 + 4:39
11. Prinzová Lada MLA1150 B MLOK Mariánské Lázně 23:54 + 6:17
12. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 24:28 + 6:51
13. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 24:29 + 6:52
14. Zavadilová Adéla VSP1153 B USK Praha 24:33 + 6:56
15. Čevelová Adéla RIC1150 B OB Říčany 24:36 + 6:59
16. Kalábová Kateřina OPI1152 B Orientační sporty Písek 25:00 + 7:23
17. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 25:01 + 7:24
18. Smolíková Adéla OPI1150 B Orientační sporty Písek 25:02 + 7:25
19. Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov 25:03 + 7:26
20. Košťáková Emma DOR1155 C OK Dobříš 33:06 + 15:29
21. Bolinová Evelína FSP1150 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:34 + 15:57
22. Dvořáková Alžběta DKP1172 C Oddíl OB Kotlářka 34:16 + 16:39
23. Juhaszová Tereza NEK1151 C Nejdek Orienteering 35:53 + 18:16
24. Kalinová Lisa SPC1158 B SPORTICUS team 36:07 + 18:30
25. Haviarová Amálie SKT1250 C TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 37:49 + 20:12
26. Škultéty Kristýna NEK1251 C Nejdek Orienteering 53:41 + 36:04
27. Nová Marie LPM1151 C OK Lokomotiva Plzeň 65:43 + 48:06
Votrubcová Albína SKT1150 C TJ Sokol Klatovy, oddíl OB DISK

D14A 2.53 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela PGP0957 A SK Praga 18:54
2. Štěpová Barbora PGP0951 A SK Praga 20:33 + 1:39
3. Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 20:48 + 1:54
4. Mullis Carolina DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 22:10 + 3:16
5. Stehlíková Tereza LPM0951 B OK Lokomotiva Plzeň 22:11 + 3:17
6. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 23:18 + 4:24
7. Šunková Sára LOU1051 B SK Moravan Louňovice 23:56 + 5:02
8. Kutlvašrová Pavla VRL0951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:04 + 5:10
9. Vodrážková Barbora VPM1050 B KOS Slavia Plzeň 24:52 + 5:58
10. Ehlerová Michaela VSP1050 B USK Praha 25:56 + 7:02
11. Štěpánková Anna VIC0956 B OB Vizovice 26:18 + 7:24
12. Hlaváčková Lucie TAP1050 B KOB Tretra Praha 27:13 + 8:19
13. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 27:31 + 8:37
14. Hanáková Aneta KRL0951 B Kometa Kralovice 27:50 + 8:56
15. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 29:08 + 10:14
16. Neubauerová Magdaléna ZVO1052 B OB SK Zvole 30:50 + 11:56
17. Šafránková Eliška LPM0953 B OK Lokomotiva Plzeň 31:16 + 12:22
18. Hynková Marie ONO1050 B SKOB Ostrov 31:42 + 12:48
19. Vaněčková Anna DKP1063 C Oddíl OB Kotlářka 32:37 + 13:43
20. Ludvíková Eva SKT1051 C TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 35:17 + 16:23
21. Nová Kristýna SKT1054 C TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 36:47 + 17:53
22. Grösslová Eliška SKT105 TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 39:14 + 20:20
23. Čadková Michaela KRL0954 C Kometa Kralovice 40:34 + 21:40
24. Nová Tereza SKT1050 C TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 42:26 + 23:32
Košťáková Anna DOR0957 C OK Dobříš DISK

D14B 2.12 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurfürstová Marie FSP1050 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:12
2. Ryppelová Anna TAP0954 B KOB Tretra Praha 23:56 + 1:44
3. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 27:30 + 5:18
4. Pobudová Marie SJH1050 C SOS Jindřichův Hradec 33:09 + 10:57
5. Brumovská Markéta TAP1061 C KOB Tretra Praha 39:50 + 17:38
6. Jirousová Edita TAP1056 C KOB Tretra Praha 41:41 + 19:29
7. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 42:12 + 20:00

D16A 3.16 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lipenská Barbora CHA0753 A OK Chrastava 26:53
2. Kamenická Tereza Ester OSN0888 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:09 + 0:16
3. Mayerová Daniela KSH0852 A OB Kašperské Hory 27:21 + 0:28
4. Šimůnková Michaela TAP0851 A KOB Tretra Praha 27:49 + 0:56
5. Sobotová Kateřina ZTC0851 B Západočeské sportovní centrum OB 29:33 + 2:40
6. Ritterová Lída ONO0851 B SKOB Ostrov 30:04 + 3:11
7. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 30:21 + 3:28
8. Březinová Antonie CHA0851 B OK Chrastava 32:32 + 5:39
9. Malečková Pavlína VSP0855 A USK Praha 32:35 + 5:42
10. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 34:19 + 7:26
11. Kadlecová Barbora ZTC0750 C Západočeské sportovní centrum OB 35:04 + 8:11
12. Havlová Tereza KNC0760 Sokol Kostelec n. Č. l. 35:58 + 9:05
13. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 37:00 + 10:07
14. Šunková Berta LOU0850 B SK Moravan Louňovice 37:07 + 10:14
15. Hermannová Natálie MLA0851 B MLOK Mariánské Lázně 38:22 + 11:29
16. Frühaufová Julie SKV0754 C TJ Slovan Karlovy Vary 40:48 + 13:55

D16B 2.58 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Náměstková Aneta EKP0756 C VŠTJ Ekonom Praha 25:13
2. Komárková Zbyňka SJH0751 C SOS Jindřichův Hradec 25:49 + 0:36
3. Bodurková Denisa KRL0752 C Kometa Kralovice 26:56 + 1:43
4. Velátová Lucie OPI0750 B Orientační sporty Písek 32:23 + 7:10
5. Petýrková Karolína NEK0851 C Nejdek Orienteering 53:10 + 27:57
6. Blehová Veronika DOR0852 C OK Dobříš 58:40 + 33:27

D18A 3.79 km, 115 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 31:35
2. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 32:52 + 1:17
3. Urbánková Eva ONO0650 A SKOB Ostrov 35:20 + 3:45
4. Kožíšková Kateřina ZTC0652 A Západočeské sportovní centrum OB 35:29 + 3:54
5. Pompe Lone Constanze 24D0550 SV Robotron Dresden 35:49 + 4:14
6. Mühlstädt Anna 24D0551 SV Robotron Dresden 37:01 + 5:26
7. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 37:29 + 5:54
8. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 38:20 + 6:45
9. Chrtková Anežka PHK0658 B OK 99 Hradec Králové 39:00 + 7:25
10. Sobotová Alžběta DLP0550 C OOB TJ Dukla Praha 41:37 + 10:02
11. Malečková Hana VSP0553 A USK Praha 41:43 + 10:08
12. Škáchová Zuzana DKP0656 A Oddíl OB Kotlářka 41:48 + 10:13
13. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 42:07 + 10:32
14. Blažková Veronika SJH0551 B SOS Jindřichův Hradec 45:22 + 13:47
15. Fišarová Adéla KRL0651 B Kometa Kralovice 47:03 + 15:28

D18B 2.89 km, 85 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tulachová Anna VSP0554 B USK Praha 30:57
2. Brodská Kateřina HCE0653 C TJ Hostivice 41:06 + 10:09

D21E 4.94 km, 140 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9602

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 35:06 10123
2. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 37:42 + 2:36 9451
3. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 38:33 + 3:27 9231
4. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 38:53 + 3:47 9145
5. Dittrichová Michaela LCE0250 E OOB TJ Slovan Luhačovice 39:48 + 4:42 8908
6. Matějková Barbora TUR0156 E OOB TJ Turnov 40:11 + 5:05 8808
7. Pospíšilová Marie DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka 40:23 + 5:17 8757
8. Mulíčková Markéta TBM0362 E KOS TJ Tesla Brno 40:53 + 5:47 8627
9. Šimková Johanka ZBM9350 E SK Brno Žabovřesky 40:56 + 5:50 8614
10. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky 41:04 + 5:58 8580
11. Sokolářová Šárka TUR9999 E OOB TJ Turnov 41:08 + 6:02 8563
12. Kosová Tereza PHK0151 R OK 99 Hradec Králové 41:30 + 6:24 8468
13. Peterová Jana LPU0057 E OK Lokomotiva Pardubice 41:52 + 6:46 8373
14. Hájková Eliška KAM9851 R OK Kamenice 41:55 + 6:49 8360
15. Emilsson Emma 0070002 42:22 + 7:16
16. Mosland Ingeborg Roll 0220001 42:23 + 7:17
17. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 42:51 + 7:45 8119
18. Zlámalová Nikola SJC9951 E Sportcentrum Jičín 43:02 + 7:56 8071
19. Karlová Anna JIL0352 E OK Jilemnice 43:23 + 8:17 7981
20. Metelková Michaela PHK0550 R OK 99 Hradec Králové 43:32 + 8:26 7942
21. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 44:39 + 9:33 7653
22. Kamenická Karolína ZTC9651 R Západočeské sportovní centrum OB 44:43 + 9:37 7636
23. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 44:58 + 9:52 7571
24. Kubínová Veronika SKV9752 C TJ Slovan Karlovy Vary 46:09 + 11:03 7265
25. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 46:40 + 11:34 7131
26. Šiková Barbora ZTC9650 C Západočeské sportovní centrum OB 46:53 + 11:47 7075
27. Škáchová Magdalena DKP0156 C Oddíl OB Kotlářka 47:25 + 12:19 6937
28. Pekařová Jana TUR0252 E OOB TJ Turnov 48:03 + 12:57 6773
29. Sebjørnsen Heidi 0120009 48:06 + 13:00
30. Palm Emmy 0070006 48:59 + 13:53
31. Olvegård Alice 0070005 49:38 + 14:32
32. Kamarytová Marie VPM9191 C KOS Slavia Plzeň 50:35 + 15:29 6118
33. Koporová Petra ZBM9353 C SK Brno Žabovřesky 50:48 + 15:42 6062
34. Chvalová Věra ZTC9452 C Západočeské sportovní centrum OB 52:05 + 16:59 5730
35. Rosengren Svensson Hedda 0070017 52:18 + 17:12
36. Körle Ida 0070016 52:19 + 17:13
37. Vandasová Adéla PHK0255 E OK 99 Hradec Králové 53:22 + 18:16 5398
38. Kinkorová Tereza ZTC9850 C Západočeské sportovní centrum OB 53:24 + 18:18 5389
39. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 53:56 + 18:50 5251
40. Smolková Barbora TAP0356 R KOB Tretra Praha 54:17 + 19:11 5161
41. Wallerius Tove 0070010 55:03 + 19:57
42. Andersson Ida 0070012 55:40 + 20:34
43. Smutná Anna Marie DKP0359 R Oddíl OB Kotlářka 59:02 + 23:56 3932
44. Surkova Polina PGP0157 R SK Praga 59:23 + 24:17 3842
45. Simonsson-Sön. Anna 0070001 59:39 + 24:33
46. Swartz Lisa 0070009 61:30 + 26:24
47. Gustafsson Eja 0070023 63:39 + 28:33
48. Nádeníčková Pavla NEK0150 C Nejdek Orienteering 65:42 + 30:36 2207
49. Hříchová Jana 0020001 67:17 + 32:11
50. Palmertz Saga 0070027 69:04 + 33:58
51. Persson Alice 0070007 69:33 + 34:27
52. Saleskog Elin 0070028 71:29 + 36:23
53. Ås Lina 0070021 77:18 + 42:12
Sieglová Eliška PGP9954 E SK Praga DISK 0
Bořilová Klára TBM8964 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Tokárová Regina VPM0151 C KOS Slavia Plzeň DISK 0

D21A 4.21 km, 140 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7399

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Švecová Karolína ZVO0557 A OB SK Zvole 34:30 7559
2. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 35:15 + 0:45 7401
3. Kolínová Kristýna DKP8450 C Oddíl OB Kotlářka 36:02 + 1:32 7237
4. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 36:36 + 2:06 7118
5. Šafková Sofie KAM0153 C OK Kamenice 37:31 + 3:01 6926
6. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 37:46 + 3:16 6873
6. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 37:46 + 3:16 6873
8. Plochová Dominika DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka 37:56 + 3:26 6838
9. Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 38:20 + 3:50 6754
10. Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 38:35 + 4:05 6702
11. Janoušková Lucie BOR9954 C OK Jiskra Nový Bor 38:39 + 4:09 6688
12. Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 39:03 + 4:33 6604
13. Kodejšová Markéta VSP0458 A USK Praha 39:21 + 4:51 6541
14. Tomášková Linda TAP0455 A KOB Tretra Praha 39:34 + 5:04 6496
15. Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha 39:53 + 5:23 6429
16. Počtová Klára OPI0453 A Orientační sporty Písek 40:13 + 5:43 6359
17. Albrechtová Iveta KAM9950 C OK Kamenice 40:39 + 6:09 6268
18. Andrlová Lea SHK0463 B OK Slavia Hradec Králové 40:56 + 6:26 6209
19. Thořová Markéta TUR9952 C OOB TJ Turnov 41:15 + 6:45 6142
20. Blažková Katka SJH0252 C SOS Jindřichův Hradec 41:39 + 7:09 6058
21. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 41:43 + 7:13 6044
22. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 41:46 + 7:16 6034
23. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 42:11 + 7:41 5946
24. Kosobudová Kateřina TAP0258 C KOB Tretra Praha 42:35 + 8:05 5863
25. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 42:45 + 8:15 5828
26. Kubecová Kateřina STB9999 C TJ Stadion Nový Bor 43:18 + 8:48 5712
27. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 43:26 + 8:56 5684
28. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:31 + 9:01 5667
29. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 44:35 + 10:05 5443
30. Odehnalová Klára ZBM9956 C SK Brno Žabovřesky 44:39 + 10:09 5429
31. Jirásková Kateřina TJP8850 C TJ Sokol Troja 45:35 + 11:05 5233
32. Švecová Anežka ZVO0352 A OB SK Zvole 46:25 + 11:55 5058
33. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 46:41 + 12:11 5002
34. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 46:50 + 12:20 4971
35. Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:06 + 13:36 4705
36. Polanská Nelly PZR0152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:53 + 14:23 4541
37. Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha 50:27 + 15:57 4212
38. Staňková Markéta VPM0153 C KOS Slavia Plzeň 55:49 + 21:19 3086

D21B 3.41 km, 100 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4129

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Trpáková Daniela DCH0165 C Radioelektronika Cheb 30:43 4330
2. Jirsová Anna KSH9751 C OB Kašperské Hory 32:05 + 1:22 4155
3. Náměstková Denisa EKP0154 C VŠTJ Ekonom Praha 34:04 + 3:21 3901
4. Jiřištová Klára JIL9052 C OK Jilemnice 35:01 + 4:18 3780
5. Baziková Justýna TJP9851 C TJ Sokol Troja 36:04 + 5:21 3646
6. Jelínková Adéla LPU0254 C OK Lokomotiva Pardubice 36:19 + 5:36 3614
7. Svobodová Alexandra VPM0051 C KOS Slavia Plzeň 36:33 + 5:50 3584
8. Baierová Hana TUR8989 C OOB TJ Turnov 38:39 + 7:56 3315
9. Kovářová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 38:45 + 8:02 3303
10. Bernatíková Hana SFM0251 C O-RUNNAŘI Beskydy 39:16 + 8:33 3237
11. Vrábelová Hana PHK0454 B OK 99 Hradec Králové 40:04 + 9:21 3134
12. Marešová Klára NEK0250 C Nejdek Orienteering 40:09 + 9:26 3124
13. Hornová Lenka UOL9053 C SOB Olomouc 41:49 + 11:06 2910
14. Náměstková Radka EKP0353 C VŠTJ Ekonom Praha 41:57 + 11:14 2893
15. Linhartová Iva ZBM9051 C SK Brno Žabovřesky 42:30 + 11:47 2823
16. Urbánková Tereza SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 44:29 + 13:46 2569
17. Hrdličková Jana DKP8762 C Oddíl OB Kotlářka 44:32 + 13:49 2563
18. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 45:06 + 14:23 2491
19. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 45:30 + 14:47 2439
20. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 46:19 + 15:36 2335
21. Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 46:45 + 16:02 2280
22. Nádeníčková Iva NEK0350 C Nejdek Orienteering 47:38 + 16:55 2167
23. Březovská Klára 0020003 47:52 + 17:09
24. Kastnerová Lucie 0040001 48:40 + 17:57
25. Březovská Tereza 0020002 49:38 + 18:55

D35A 3.74 km, 130 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 35:17
2. Maunová Martina KSH8051 C OB Kašperské Hory 36:03 + 0:46
3. Gregorová Kateřina BSO8151 C KOB Baník Sokolov 36:31 + 1:14
4. Sobotová Jana DLP8250 C OOB TJ Dukla Praha 36:43 + 1:26
5. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 37:12 + 1:55
6. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 37:22 + 2:05
7. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 37:26 + 2:09
8. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 38:07 + 2:50
9. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 39:02 + 3:45
10. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 39:14 + 3:57
11. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 41:45 + 6:28
12. Engelhardt Katja 19D8450 SSV Planeta Radebeul 43:04 + 7:47
13. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 43:13 + 7:56
14. Košťáková Petra DOR8151 C OK Dobříš 44:15 + 8:58
15. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 44:40 + 9:23
16. Bolinová Hana FSP8152 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:47 + 9:30
17. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 46:47 + 11:30
18. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 49:07 + 13:50
19. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky 50:01 + 14:44
20. Lohová Monika DKL8052 C KOB Kladno 51:32 + 16:15
21. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 52:41 + 17:24
22. Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 54:19 + 19:02
23. Mikeszová Martina DKP8162 C Oddíl OB Kotlářka 62:13 + 26:56

D35B 3.13 km, 120 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 33:14
2. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 35:09 + 1:55
3. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 37:13 + 3:59
4. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 37:52 + 4:38
5. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 39:19 + 6:05
6. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 39:24 + 6:10
7. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 40:38 + 7:24
8. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 41:49 + 8:35
9. Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:14 + 9:00
10. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 43:27 + 10:13
11. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 44:27 + 11:13
12. Smolíková Lenka OPI8051 C Orientační sporty Písek 49:20 + 16:06
13. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 51:50 + 18:36
14. Perlíková Pavla TAP8450 C KOB Tretra Praha 52:09 + 18:55
15. Turková Martina SKV7852 C TJ Slovan Karlovy Vary 53:35 + 20:21
16. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 58:32 + 25:18

D45A 3.45 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 30:51
2. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:12 + 2:21
3. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 33:33 + 2:42
4. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 33:43 + 2:52
5. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 34:41 + 3:50
6. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:30 + 4:39
7. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 35:50 + 4:59
8. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:07 + 5:16
9. Škáchová Petra DKP7054 C Oddíl OB Kotlářka 36:54 + 6:03
10. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 36:57 + 6:06
11. Ševčíková Petra ONO7450 C SKOB Ostrov 38:17 + 7:26
12. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 38:59 + 8:08
13. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 39:17 + 8:26
14. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 40:12 + 9:21
15. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 40:45 + 9:54
16. Vítečková Kateřina DKP7251 C Oddíl OB Kotlářka 41:10 + 10:19
17. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 41:17 + 10:26
18. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 42:04 + 11:13
19. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 42:17 + 11:26
20. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 42:19 + 11:28
21. Fišáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 42:20 + 11:29
22. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 42:57 + 12:06
23. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 44:42 + 13:51
24. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 44:47 + 13:56
25. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 44:50 + 13:59
26. Němcová Klára LPM7752 C OK Lokomotiva Plzeň 45:07 + 14:16
27. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 45:49 + 14:58
28. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 45:50 + 14:59
29. Hlaváčková Klára TAP7756 C KOB Tretra Praha 48:02 + 17:11
30. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 48:12 + 17:21
31. Čevelová Ivana RIC7853 C OB Říčany 48:52 + 18:01
32. Smolková Alena OKP6452 C SK OK 24 Praha 49:39 + 18:48
33. Malečková Iva VSP7559 C USK Praha 51:11 + 20:20
34. Votíková Monika VCB7254 C OB České Budějovice 55:01 + 24:10
35. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 60:28 + 29:37
36. Klimešová Milena SKT7550 C TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 94:23 + 63:32
37. Jonášová Šárka SKT7450 C TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 96:48 + 65:57
Náměstková Veronika SKT7351 C TJ Sokol Klatovy, oddíl OB DISK

D45B 3.04 km, 115 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 29:46
2. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 31:39 + 1:53
3. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 33:06 + 3:20
4. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 33:56 + 4:10
5. Himmelová Marie KAM6952 C OK Kamenice 34:52 + 5:06
6. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:44 + 6:58
7. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 37:09 + 7:23
8. Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 37:44 + 7:58
9. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Rosice 38:20 + 8:34
10. Jirsová Pavla KSH7251 C OB Kašperské Hory 39:00 + 9:14
11. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 41:36 + 11:50
12. Blažková Markéta SJH7550 C SOS Jindřichův Hradec 42:22 + 12:36
13. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 42:42 + 12:56
14. Kamarytová Martina MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 43:20 + 13:34
15. Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 43:28 + 13:42
16. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 44:24 + 14:38
17. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 44:35 + 14:49
18. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:37 + 14:51
19. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 44:53 + 15:07
20. Váchová Ilona 0250001 45:31 + 15:45
21. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 46:21 + 16:35
22. Sedláčková Dagmar KUB7351 C KUB Koala Uherský Brod 47:02 + 17:16
23. Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 49:45 + 19:59
24. Pávková Jana NEK7850 C Nejdek Orienteering 50:09 + 20:23
25. Jirousová Eva TAP7653 C KOB Tretra Praha 54:39 + 24:53
26. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 54:49 + 25:03
27. Brumovská Rhea TAP7251 C KOB Tretra Praha 56:25 + 26:39
28. Davidová Jana ONO7852 C SKOB Ostrov 60:33 + 30:47
29. Ježková Hana TUR6950 C OOB TJ Turnov 63:55 + 34:09
30. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 65:07 + 35:21
31. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 81:31 + 51:45
Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný DISK

D55A 3.00 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 29:05
2. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 30:33 + 1:28
3. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 31:06 + 2:01
4. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 31:40 + 2:35
5. Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:16 + 3:11
6. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 32:22 + 3:17
7. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 33:43 + 4:38
8. Hufnagel Ingrid            NNN3055  Neregistrovaní 35:42 + 6:37
9. Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 36:58 + 7:53
10. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 38:34 + 9:29
11. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 39:14 + 10:09
12. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 40:28 + 11:23
13. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 40:40 + 11:35
14. Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 41:37 + 12:32
15. Tenglerová Helena MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 42:09 + 13:04
16. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 42:29 + 13:24
17. Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 42:50 + 13:45
18. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 44:34 + 15:29
19. Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 45:05 + 16:00
20. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 45:56 + 16:51
21. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:43 + 17:38
22. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 48:54 + 19:49
23. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:02 + 21:57
24. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 51:49 + 22:44
25. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 52:25 + 23:20
26. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 54:25 + 25:20
27. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 55:11 + 26:06
28. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 55:42 + 26:37
Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu DISK

D55B 2.44 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 27:24
2. Pustaiová Romana TJN6851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:37 + 2:13
3. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 31:24 + 4:00
4. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 33:52 + 6:28
5. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:12 + 10:48
6. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 41:14 + 13:50

D65A 2.40 km, 75 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 28:54
2. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 30:09 + 1:15
3. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:47 + 1:53
4. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 31:15 + 2:21
5. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 31:45 + 2:51
6. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 31:56 + 3:02
7. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 32:37 + 3:43
8. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 35:22 + 6:28
9. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 39:24 + 10:30
10. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 41:30 + 12:36
11. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov 41:57 + 13:03
12. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 51:29 + 22:35

D65B 2.16 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Petra 1VD5850 SG Zittau Süd 44:52
2. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 45:49 + 0:57
3. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:27 + 3:35

D70 2.24 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 25:21
2. Šumberová Zuzana VLI5351 C Slavia Liberec orienteering 30:25 + 5:04
3. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 32:19 + 6:58
4. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 33:22 + 8:01
5. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 43:23 + 18:02
6. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 45:18 + 19:57
7. Horáková Magdalena NEK4950 C Nejdek Orienteering 80:33 + 55:12

D75 2.00 km, 65 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 27:55
2. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 33:24 + 5:29
3. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 51:32 + 23:37

H10L 1.83 km, 65 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Alexei PHK1502 C OK 99 Hradec Králové 17:09
2. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 20:06 + 2:57
3. Kolín Jonáš JIL1500 C OK Jilemnice 22:20 + 5:11
4. Sebera Eduard SFM1400 C O-RUNNAŘI Beskydy 23:19 + 6:10
5. Albrecht Jiří KAM1700 C OK Kamenice 26:20 + 9:11
6. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 33:53 + 16:44
7. Jiřišta Vladimír JIL1502 C OK Jilemnice 33:59 + 16:50
8. Polívka Vojtěch LPM1301 C OK Lokomotiva Plzeň 38:39 + 21:30
9. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 46:25 + 29:16

H10 1.85 km, 65 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř 16:28
2. Křenek Martin VPM1301 C KOS Slavia Plzeň 17:54 + 1:26
3. Holata Vojtěch PDY1303 C Běhej Poděbrady 19:17 + 2:49
4. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 21:45 + 5:17
5. Duda Wiktor DKP1303 C Oddíl OB Kotlářka 22:34 + 6:06
6. Suchý Vojtěch TAP1310 C KOB Tretra Praha 25:40 + 9:12
7. Kosák Damián PGP1303 C SK Praga 27:38 + 11:10
8. Ludvík Petr SKT1300 C TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 28:04 + 11:36
9. Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 34:59 + 18:31
10. Rauch Jonáš VPM1500 C KOS Slavia Plzeň 42:01 + 25:33
11. Čech Martin LPM1300 C OK Lokomotiva Plzeň 44:03 + 27:35
12. Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 46:20 + 29:52
13. Stehlík Filip LPM1400 C OK Lokomotiva Plzeň 47:47 + 31:19
14. Knot Ondřej KRL1302 C Kometa Kralovice 63:55 + 47:27

H12 2.14 km, 65 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaněk Lukáš ROZ1101 B OK Roztoky 13:52
2. Minařík František VCB1103 B OB České Budějovice 15:52 + 2:00
3. Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 16:30 + 2:38
4. Šťastný Antonín CTB1101 B SK OB Chotěboř 18:07 + 4:15
5. Baldrian Josef VSP1100 B USK Praha 18:22 + 4:30
6. Placek Nikolas MLA1200 C MLOK Mariánské Lázně 18:50 + 4:58
7. Sedlák Václav DKP1105 B Oddíl OB Kotlářka 20:06 + 6:14
8. Jedlička Josef VPM1102 C KOS Slavia Plzeň 20:42 + 6:50
9. Rauch Tobiáš VPM1300 C KOS Slavia Plzeň 24:23 + 10:31
10. Kaláb Jakub OPI1102 C Orientační sporty Písek 26:02 + 12:10
11. Fiala Jakub LPM1202 C OK Lokomotiva Plzeň 26:34 + 12:42
12. Brzoň Matouš CHA1202 C OK Chrastava 27:12 + 13:20
13. Brzoň Šimon CHA1100 C OK Chrastava 30:03 + 16:11
14. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 30:13 + 16:21
15. Kváč Martin MLA1102 C MLOK Mariánské Lázně 32:15 + 18:23
16. Komín Kryštof DKL1201 C KOB Kladno 37:10 + 23:18
17. Maun Michal KSH1201 C OB Kašperské Hory 38:06 + 24:14
18. Soukup Ondřej NEK1201 C Nejdek Orienteering 38:27 + 24:35
19. Haviar Antonín SKT1100 C TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 50:15 + 36:23
20. Klier Šimon MLA1101 C MLOK Mariánské Lázně 52:44 + 38:52
Sebera Hugo SFM1200 C O-RUNNAŘI Beskydy DISK

H14A 2.95 km, 100 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anděl Robin VPM0901 B KOS Slavia Plzeň 21:42
2. Kutlvašr Vladimír VRL1002 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:36 + 0:54
3. Blažek Vojtěch SJH1003 B SOS Jindřichův Hradec 23:04 + 1:22
4. Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 23:48 + 2:06
5. Míchal Jakub SJH1001 B SOS Jindřichův Hradec 25:39 + 3:57
6. Gajda Petr VSP0903 B USK Praha 25:44 + 4:02
7. Brabec Zdeněk MAS1001 B OOB Aš 27:03 + 5:21
8. Štěrba Lukáš SKV1001 B TJ Slovan Karlovy Vary 28:07 + 6:25
9. Placek Tomas MLA0902 B MLOK Mariánské Lázně 28:34 + 6:52
10. Ritter Jakub ONO1000 B SKOB Ostrov 29:27 + 7:45
11. Minařík Josef VCB0903 B OB České Budějovice 30:01 + 8:19
12. Černý Antonín ONO1001 B SKOB Ostrov 30:45 + 9:03
13. Gregor Richard BSO0900 C KOB Baník Sokolov 31:54 + 10:12
14. Gregor Kevin DOR1001 B OK Dobříš 33:19 + 11:37
15. Komín Matyáš DKL0901 B KOB Kladno 38:09 + 16:27
16. Beneš Jan MLA1000 B MLOK Mariánské Lázně 39:12 + 17:30
17. Bejvančický Jan KRL1003 C Kometa Kralovice 46:47 + 25:05
Materna Josef VPM0902 B KOS Slavia Plzeň DISK
Parula Egon LPM1000 B OK Lokomotiva Plzeň DISK

H14B 2.40 km, 85 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létal Jonáš SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy 18:28
2. Létal Hynek SFM1001 B O-RUNNAŘI Beskydy 21:30 + 3:02
3. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 23:47 + 5:19
4. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 25:29 + 7:01
5. Míka Ondřej VCB1003 B OB České Budějovice 31:40 + 13:12
6. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 39:39 + 21:11
Klose Albert SFM1000 B O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Bílek Tomáš 0240001 DISK

H16A 3.79 km, 120 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Turek Jakub ZTC0801 B Západočeské sportovní centrum OB 25:46
2. Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 27:46 + 2:00
3. Plevný Albert DCH0711 B Radioelektronika Cheb 27:49 + 2:03
4. Herman Ondřej MLA0801 B MLOK Mariánské Lázně 28:11 + 2:25
5. Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 28:58 + 3:12
6. Hay Jack 0060003 30:42 + 4:56
7. Rod Matyáš VSP0803 B USK Praha 32:41 + 6:55
8. Tejkl Štěpán TAP0807 B KOB Tretra Praha 33:33 + 7:47
9. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 34:54 + 9:08
10. Hlaváček Vojtěch TAP0700 B KOB Tretra Praha 35:49 + 10:03
11. Vodrážka Štěpán ZTC0802 B Západočeské sportovní centrum OB 36:03 + 10:17
12. Brabec Matěj MAS0701 B OOB Aš 36:12 + 10:26
13. Pávek Štěpán NEK0700 B Nejdek Orienteering 36:35 + 10:49
14. Krs Jakub ZTC0800 B Západočeské sportovní centrum OB 38:15 + 12:29
15. Janoch Mikuláš Josef MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 40:20 + 14:34
16. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 44:38 + 18:52
17. Pícl Kryštof VPM0800 C KOS Slavia Plzeň 45:50 + 20:04
18. Tříska Lukáš VPM0803 C KOS Slavia Plzeň 46:28 + 20:42
19. Vaněček Jan DKP0824 C Oddíl OB Kotlářka 46:36 + 20:50
20. Beneš Josef MLA0702 C MLOK Mariánské Lázně 55:59 + 30:13
21. Bílek Vojtěch 0240002 58:29 + 32:43
22. Bejvančický Josef KRL0703 C Kometa Kralovice 59:10 + 33:24
23. Mála Matyáš MAS0800 C OOB Aš 59:41 + 33:55
24. Pjenčák Adam MAS0802 C OOB Aš 79:42 + 53:56
25. Černý Matyáš LPM0804 C OK Lokomotiva Plzeň 95:29 + 69:43

H16B 3.04 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrábel Štěpán PHK0705 B OK 99 Hradec Králové 31:54
2. Brumovský Štěpán TAP0706 C KOB Tretra Praha 39:38 + 7:44
3. Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 42:21 + 10:27
4. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 172:35 + 140:41
Mackovič Adam HCE0700 C TJ Hostivice DISK

H18A 4.07 km, 135 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Antonín ZTC0601 A Západočeské sportovní centrum OB 24:50
2. Němec David ZTC0504 A Západočeské sportovní centrum OB 25:58 + 1:08
3. Stehlík Jakub ZTC0700 A Západočeské sportovní centrum OB 27:16 + 2:26
4. Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov 27:55 + 3:05
5. Melišík Jan TAP0502 A KOB Tretra Praha 28:12 + 3:22
6. Sobota Ondřej ZTC0502 B Západočeské sportovní centrum OB 28:33 + 3:43
7. Janoch Samuel Jan MLA0502 A MLOK Mariánské Lázně 29:47 + 4:57
8. Havlíček Viktor BSO0602 B KOB Baník Sokolov 31:02 + 6:12
9. Hůla Tomáš LBE0602 B TJ Lokomotiva Beroun 32:32 + 7:42
10. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 32:44 + 7:54
11. Kotyk Vojtěch LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:14 + 8:24
12. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 41:55 + 17:05
13. Bakke Erlend 0120006 44:32 + 19:42

H18B 3.29 km, 120 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:33
2. Marhold Václav ZVO0501 C OB SK Zvole 35:37 + 4:04
3. Švestka Štěpán KUB0600 C KUB Koala Uherský Brod 53:55 + 22:22

H21E 5.73 km, 205 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9465

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 32:31 9539
2. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 32:35 + 0:04 9520
3. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 33:13 + 0:42 9337
4. Selin Svante 0070018 34:07 + 1:36
5. Roudný Martin LPU0002 E OK Lokomotiva Pardubice 34:15 + 1:44 9038
5. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 34:15 + 1:44 9038
7. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 34:45 + 2:14 8894
8. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 35:06 + 2:35 8793
9. Chaloupský Jakub PHK0302 E OK 99 Hradec Králové 35:32 + 3:01 8668
10. Bolehovský Daniel VSP0508 E USK Praha 35:51 + 3:20 8576
11. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 36:05 + 3:34 8509
12. Adámek Filip TBM0101 R KOS TJ Tesla Brno 36:37 + 4:06 8355
13. Nouza Michal SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec 36:41 + 4:10 8336
14. Bratt Axel 0070013 37:06 + 4:35
15. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 37:07 + 4:36 8210
16. Elmelid Rasmus 0070031 37:39 + 5:08
17. Illner Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka 37:53 + 5:22 7989
17. Škvor Ota KAM9900 R OK Kamenice 37:53 + 5:22 7989
19. Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 37:55 + 5:24 7979
20. Richtr Lukáš ZTC0204 E Západočeské sportovní centrum OB 38:00 + 5:29 7955
21. Sjööarv Adam 0070019 38:30 + 5:59
22. Janovský Tomáš PGP0101 E SK Praga 38:32 + 6:01 7801
23. Hájek Kryštof TUR0212 E OOB TJ Turnov 38:41 + 6:10 7758
24. Malačka Milan DKP0210 R Oddíl OB Kotlářka 39:01 + 6:30 7662
25. Wolf Daniel TUR9100 E OOB TJ Turnov 39:14 + 6:43 7599
26. Donda Jiří ZTC0403 A Západočeské sportovní centrum OB 39:41 + 7:10 7469
27. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 39:49 + 7:18 7431
28. Kunckel Konstantin TUR0300 A OOB TJ Turnov 39:51 + 7:20 7421
29. Romøren Philip 0120002 40:06 + 7:35
30. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 40:15 + 7:44 7306
31. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 40:18 + 7:47 7291
32. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 40:24 + 7:53 7262
33. Šafka Sebastian KAM0101 R OK Kamenice 40:29 + 7:58 7238
34. Štěpánek Jan TBM0607 A KOS TJ Tesla Brno 40:30 + 7:59 7233
35. Valenta Ondřej JIL0401 A OK Jilemnice 40:33 + 8:02 7219
36. Metelka Ondřej PHK0101 R OK 99 Hradec Králové 40:44 + 8:13 7166
37. Stehlík Šimon ZTC0501 A Západočeské sportovní centrum OB 40:46 + 8:15 7156
38. Grätsch Markus TUR9603 C OOB TJ Turnov 41:10 + 8:39 7041
39. Håkansson Oliver 0070014 41:23 + 8:52
40. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 41:26 + 8:55 6964
41. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 41:27 + 8:56 6959
42. Salaba Dan JIL0404 A OK Jilemnice 41:30 + 8:59 6944
43. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 41:33 + 9:02 6930
44. Bílý Jakub DOK0104 C OK Doksy 41:47 + 9:16 6863
45. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 42:23 + 9:52 6689
46. Tichý Radomír SHK0000 C OK Slavia Hradec Králové 42:34 + 10:03 6636
47. Dohnálek Tomáš SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové 42:36 + 10:05 6627
48. Bořil Tomáš TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno 42:52 + 10:21 6550
49. Pompe Marek 24D0300 SV Robotron Dresden 43:01 + 10:30
50. Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 43:11 + 10:40 6458
51. Černík Adam SHK0404 C OK Slavia Hradec Králové 43:34 + 11:03 6348
52. Karlsson Eddie 0070024 44:11 + 11:40
53. Öberg Carl 0070029 44:13 + 11:42
54. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 44:14 + 11:43 6155
55. Albinsson Emil 0070011 44:16 + 11:45
56. Tichý Tomáš SJH9201 C SOS Jindřichův Hradec 44:24 + 11:53 6107
57. Aalde Axel 0210001 44:28 + 11:57
58. Gummesson Filip 0070022 44:46 + 12:15
59. Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 44:48 + 12:17 5991
60. Strisland Sindre 0120007 44:50 + 12:19
61. Wennermark Johan 0070030 45:34 + 13:03
62. Swartz Nils 0070020 45:54 + 13:23
63. Larsson Melker 0070004 46:34 + 14:03
64. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 46:38 + 14:07 5462
65. Štěrba Marek SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary 46:54 + 14:23 5385
66. Kämpe Elia 0070015 46:58 + 14:27
67. Persson Love 0070008 47:05 + 14:34
68. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 48:03 + 15:32 5053
69. Bořánek Michal VSP0007 C USK Praha 48:20 + 15:49 4971
70. Trojan Karel 0020002 48:38 + 16:07
71. Škvor Adam KAM0202 R OK Kamenice 49:00 + 16:29 4778
72. Bergman Isak 0070032 49:36 + 17:05
73. Mareček Šimon LPU0222 R OK Lokomotiva Pardubice 49:49 + 17:18 4542
74. Hagen Sondre 0120012 50:06 + 17:35
75. Natho Ronny 0060002 50:33 + 18:02
76. Karmetun Wilhelm 0070025 50:36 + 18:05
77. Newiak Nick NEK0101 C Nejdek Orienteering 52:15 + 19:44 3840
78. Knitsch Sebastian 71D9001 USV TU Dresden 53:43 + 21:12
79. Kolský Pavel PGP0204 C SK Praga 54:37 + 22:06 3156
80. Weinig Peter 0060001 59:02 + 26:31
81. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 61:10 + 28:39 1264
82. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka 70:32 + 38:01 0
83. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:28 + 39:57 0
Průša Dominik VSP0406 A USK Praha DISK 0
Kostka Jiří AOP0201 R Orientační Běh Opava DISK 0
Omelchenko Jakob 0070026 DISK

H21A 5.49 km, 185 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6868

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klement David DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka 40:29 6992
2. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 41:35 + 1:06 6809
3. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 41:37 + 1:08 6803
4. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 41:53 + 1:24 6759
5. Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga 42:01 + 1:32 6737
6. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 42:16 + 1:47 6695
7. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 42:31 + 2:02 6654
8. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 43:03 + 2:34 6565
9. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 43:04 + 2:35 6562
10. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 43:33 + 3:04 6481
11. Hasman Ondřej VPM0002 C KOS Slavia Plzeň 43:52 + 3:23 6429
12. Størmer Emil 0120001 44:00 + 3:31
13. Macek Ondřej LPU0209 R OK Lokomotiva Pardubice 44:10 + 3:41 6379
14. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 44:54 + 4:25 6256
15. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 45:09 + 4:40 6215
16. Bialožyt Marek PGP0311 B SK Praga 45:15 + 4:46 6198
17. Semerád Jan DKP9404 C Oddíl OB Kotlářka 45:21 + 4:52 6182
18. Kverme Sivert 0120008 45:28 + 4:59
19. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 45:42 + 5:13 6123
20. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 45:49 + 5:20 6104
21. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 45:53 + 5:24 6093
22. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 46:30 + 6:01 5990
22. Strisland Eirik 0120010 46:30 + 6:01
24. Macura Jan MLA9306 C MLOK Mariánské Lázně 46:36 + 6:07 5973
25. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 46:59 + 6:30 5909
26. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 47:14 + 6:45 5868
27. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:14 + 7:45 5701
28. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 48:31 + 8:02 5654
29. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 48:46 + 8:17 5612
30. Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha 48:47 + 8:18 5610
31. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 49:07 + 8:38 5554
32. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 49:19 + 8:50 5521
33. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 49:35 + 9:06 5476
34. Spilka Marek DKL8300 C KOB Kladno 49:43 + 9:14 5454
35. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 49:46 + 9:17 5446
36. Gomersall Jack 0180001 50:04 + 9:35
37. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Brno Žabovřesky 51:04 + 10:35 5229
38. Szymanský Filip DKP8208 C Oddíl OB Kotlářka 51:16 + 10:47 5196
39. Pecka Marek EKP9000 C VŠTJ Ekonom Praha 51:23 + 10:54 5176
40. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 52:25 + 11:56 5004
41. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 52:36 + 12:07 4974
42. Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 53:29 + 13:00 4827
43. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 53:58 + 13:29 4746
44. Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha 53:59 + 13:30 4743
45. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 54:31 + 14:02 4654
46. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 54:49 + 14:20 4604
47. Bakke Marius 0120004 57:04 + 16:35
48. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 57:30 + 17:01 4157
49. Klíma Kamil DKL8201 C KOB Kladno 58:21 + 17:52 4016
50. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 60:36 + 20:07 3641
51. Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia Plzeň 68:41 + 28:12 2294
52. Velát Vojtěch OPI0400 B Orientační sporty Písek 76:23 + 35:54 1012

H21B 3.99 km, 125 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4580

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sládek Ondřej DCH0012 C Radioelektronika Cheb 31:45 4858
2. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SOS Jindřichův Hradec 34:01 + 2:16 4551
3. Blažek Cyril SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec 35:39 + 3:54 4330
4. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 37:30 + 5:45 4079
5. Rašek Filip 0020001 37:42 + 5:57
6. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 39:30 + 7:45 3809
7. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 40:09 + 8:24 3720
8. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 41:02 + 9:17 3601
9. Jiřišta Lubomír JIL8802 C OK Jilemnice 42:24 + 10:39 3416
10. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 47:16 + 15:31 2756
11. Marhold Přemysl ZVO0301 B OB SK Zvole 52:08 + 20:23 2097
12. Vaňátko Ondřej ZTC9542 C Západočeské sportovní centrum OB 53:40 + 21:55 1889
13. Marhold Ondřej ZVO0101 C OB SK Zvole 62:00 + 30:15 760
14. Wolf Vojtěch NEK0100 C Nejdek Orienteering 63:49 + 32:04 514
15. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 106:02 + 74:17 0

H35A 4.55 km, 155 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sebera Josef SFM8301 C O-RUNNAŘI Beskydy 34:48
2. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 36:40 + 1:52
3. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 37:08 + 2:20
4. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 38:51 + 4:03
5. Jiřišta Vladimír JIL8500 C OK Jilemnice 40:45 + 5:57
6. Šatánek Martin SFM8201 C O-RUNNAŘI Beskydy 41:06 + 6:18
7. Sebera Václav SFM8302 C O-RUNNAŘI Beskydy 41:19 + 6:31
8. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 42:41 + 7:53
9. Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 44:29 + 9:41
10. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 45:17 + 10:29
11. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 45:24 + 10:36
12. Stepanenko Sergiy PGP7902 C SK Praga 45:51 + 11:03
13. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 46:36 + 11:48
14. Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 46:53 + 12:05
15. Dvořáček Dan MFP7903 C Matfyz Praha 47:02 + 12:14
16. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 47:35 + 12:47
17. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 48:59 + 14:11
18. Jurák Adam ZBM8404 C SK Brno Žabovřesky 49:31 + 14:43
19. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 50:25 + 15:37
20. Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 50:26 + 15:38
21. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 51:06 + 16:18
22. Švorc Martin DKL7100 C KOB Kladno 51:26 + 16:38
23. Duba Vojtěch SJH8003 C SOS Jindřichův Hradec 54:23 + 19:35
24. Dvořák Petr DKP8005 C Oddíl OB Kotlářka 55:30 + 20:42
25. Nový Luboš SKT7901 C TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 63:49 + 29:01
26. Košťák Vojtěch DOR8003 C OK Dobříš 67:03 + 32:15
27. Kopta Václav KRL7902 C Kometa Kralovice 74:31 + 39:43
28. Knot Petr KRL7901 C Kometa Kralovice 96:24 + 61:36
Blažek Zdeněk SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec DISK

H35B 3.90 km, 130 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vágner Libor DKP8802 C Oddíl OB Kotlářka 37:38
2. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 38:17 + 0:39
3. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 39:32 + 1:54
4. Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 41:59 + 4:21
5. Roessler Karsten 19D8000 SSV Planeta Radebeul 45:15 + 7:37
6. Holata Radek PDY8103 C Běhej Poděbrady 47:00 + 9:22
7. Palaščak Ján NNN2030 Neregistrovaní 51:59 + 14:21
8. Duda František DKP8107 C Oddíl OB Kotlářka 56:34 + 18:56
9. Žufan Martin VPM8301 KOS Slavia Plzeň 58:09 + 20:31
10. Šubrt Evžen TAP8000 C KOB Tretra Praha 65:30 + 27:52
11. Mackovič Dušan HCE7801 C TJ Hostivice 72:05 + 34:27
12. Trejbal Lukáš DKL8501 C KOB Kladno 78:42 + 41:04
13. Beneš Tomáš FSP7903 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 104:18 + 66:40

H45A 3.75 km, 120 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 26:36
2. Pompe Tilo 24D7901 SV Robotron Dresden 26:41 + 0:05
3. Ritter Aleš ONO7401 C SKOB Ostrov 28:26 + 1:50
4. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 29:51 + 3:15
5. Bakke Harald 0120003 30:33 + 3:57
6. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 30:43 + 4:07
7. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 30:46 + 4:10
8. Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 31:43 + 5:07
9. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 31:55 + 5:19
10. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 32:05 + 5:29
11. Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 32:08 + 5:32
12. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 32:12 + 5:36
13. Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 32:40 + 6:04
14. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 33:17 + 6:41
15. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 33:18 + 6:42
16. Komín David PGP7405 C SK Praga 33:36 + 7:00
17. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Rosice 33:51 + 7:15
17. Švestka Vítězslav KUB7301 C KUB Koala Uherský Brod 33:51 + 7:15
19. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia Plzeň 34:10 + 7:34
20. Maroušek Jan DKP7402 C Oddíl OB Kotlářka 34:40 + 8:04
21. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 35:06 + 8:30
22. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 35:07 + 8:31
23. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 35:43 + 9:07
24. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 35:57 + 9:21
25. Černý Jan ONO7101 C SKOB Ostrov 36:06 + 9:30
26. Klimeš Petr OPI7700 C Orientační sporty Písek 36:30 + 9:54
27. Lauri Pekka 0090001 36:31 + 9:55
28. Gutak Mykhaylo 0260001 36:42 + 10:06
29. Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 37:07 + 10:31
30. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 37:53 + 11:17
31. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:14 + 11:38
32. Velát Josef OPI7302 C Orientační sporty Písek 38:29 + 11:53
33. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 38:46 + 12:10
34. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 39:05 + 12:29
35. Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 40:12 + 13:36
36. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 40:15 + 13:39
37. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 40:40 + 14:04
38. Míchal Jiří SJH7802 C SOS Jindřichův Hradec 40:48 + 14:12
39. Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 43:02 + 16:26
40. Beneš Marek MLA7601 C MLOK Mariánské Lázně 43:16 + 16:40
41. Hötzinger Stefan 0190001 44:17 + 17:41
42. Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem 46:24 + 19:48
43. Sadil Milan 0280001 47:12 + 20:36
44. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:05 + 21:29
45. Hoskovský Petr KUL7502 C KOB Ústí nad Labem 48:57 + 22:21
46. Votava Jan KUL7601 C KOB Ústí nad Labem 49:05 + 22:29
47. Klášterka Karel LTP7400 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:29 + 23:53
48. Parula Martin LPM7600 C OK Lokomotiva Plzeň 51:52 + 25:16
49. Kosobud Dušan VTA7201 C SC vebr-sport 52:09 + 25:33
50. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:28 + 29:52
51. Müller Robert OAV6900 C Orienteering Adventure 56:37 + 30:01
52. Dvořák Radim KUL7501 C KOB Ústí nad Labem 58:02 + 31:26
53. Hynek Petr ONO7000 C SKOB Ostrov 60:43 + 34:07
54. Wilfert Otakar KUL7500 C KOB Ústí nad Labem 61:56 + 35:20
55. Škácha Michal DKP7103 C Oddíl OB Kotlářka 73:27 + 46:51
56. ŠANTORA ROMAN              NNN2067  Neregistrovaní 92:10 + 65:34
Ludvík Jan SKT7700 C TJ Sokol Klatovy, oddíl OB DISK

H45B 3.38 km, 145 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 33:14
2. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 33:56 + 0:42
3. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 35:50 + 2:36
4. Soukup Michal NEK7400 C Nejdek Orienteering 36:10 + 2:56
5. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 37:01 + 3:47
6. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 37:43 + 4:29
7. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 38:56 + 5:42
8. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 39:18 + 6:04
9. Gregor Radovan DOR7404 C OK Dobříš 40:27 + 7:13
10. Vrábel Petr PHK7604 C OK 99 Hradec Králové 40:30 + 7:16
11. Nádeníček Josef NEK7000 C Nejdek Orienteering 41:08 + 7:54
12. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 41:13 + 7:59
13. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 41:24 + 8:10
14. Pávek Jiří NEK7700 C Nejdek Orienteering 42:28 + 9:14
15. Vlach Miroslav DCH6101 C Radioelektronika Cheb 42:46 + 9:32
16. Frühauf Jiří SKV7002 C TJ Slovan Karlovy Vary 43:26 + 10:12
17. Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný 43:50 + 10:36
18. Tejkl Jiří TAP7702 C KOB Tretra Praha 43:59 + 10:45
19. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 44:47 + 11:33
20. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 44:51 + 11:37
21. Jiroušek Petr LPM7001 C OK Lokomotiva Plzeň 46:27 + 13:13
22. Pobuda Michal SJH7403 C SOS Jindřichův Hradec 49:22 + 16:08
23. Mikeš Roman VPM7002 KOS Slavia Plzeň 51:02 + 17:48
24. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 52:26 + 19:12
25. Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 56:50 + 23:36
26. Brumovský Martin TAP7202 C KOB Tretra Praha 76:55 + 43:41
27. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 96:42 + 63:28
Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK

H55A 3.37 km, 115 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 25:04
2. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 25:41 + 0:37
3. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 25:51 + 0:47
4. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 26:31 + 1:27
5. Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň 27:09 + 2:05
6. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 27:35 + 2:31
7. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 28:03 + 2:59
8. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 28:23 + 3:19
9. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 28:28 + 3:24
10. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 28:51 + 3:47
11. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 29:26 + 4:22
12. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 29:31 + 4:27
13. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 30:28 + 5:24
14. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:47 + 5:43
15. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 31:05 + 6:01
16. Šilhavý Miroslav LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň 32:31 + 7:27
17. Nouza Petr SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec 32:37 + 7:33
18. Tichý Martin SJH6401 C SOS Jindřichův Hradec 32:59 + 7:55
19. Hagen Stein 0120013 33:23 + 8:19
20. Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 33:41 + 8:37
21. Kropáč Jiří KRL6702 C Kometa Kralovice 33:42 + 8:38
22. Sova Petr KSH6501 C OB Kašperské Hory 34:22 + 9:18
23. Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 36:07 + 11:03
24. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 36:35 + 11:31
25. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 37:01 + 11:57
26. Kamaryt Miloš MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 37:33 + 12:29
27. Kniebugl Anton 0050001 37:35 + 12:31
28. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 38:23 + 13:19
29. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 38:29 + 13:25
30. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:03 + 15:59
31. Müller Rico STB6400 C TJ Stadion Nový Bor 44:54 + 19:50
32. Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga 47:28 + 22:24
33. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 47:37 + 22:33
33. Wettstein Rolf 0100001 47:37 + 22:33

H55B 2.99 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 24:16
2. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:01 + 4:45
3. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:40 + 8:24
4. Pustai Josef TJN6300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:31 + 12:15
5. Pavlíček Jaromír MOV6000 C SKOB Ostrava 37:18 + 13:02
6. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 39:19 + 15:03
7. Jirsa Adam KSH6301 C OB Kašperské Hory 39:20 + 15:04
8. Pěnička Libor TJN6000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:40 + 23:24
9. Janošík Lubomír KSH5901 C OB Kašperské Hory 47:48 + 23:32
10. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 53:08 + 28:52
Hanák Martin KRL6701 C Kometa Kralovice DISK

H65A 2.54 km, 85 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Minchev Ivan MFP5700 C Matfyz Praha 23:34
2. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 25:39 + 2:05
3. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 25:54 + 2:20
4. Pilař Karel MAS5501 C OOB Aš 26:22 + 2:48
5. Michalec Jan DCH5701 C Radioelektronika Cheb 26:25 + 2:51
6. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 28:50 + 5:16
7. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 30:03 + 6:29
8. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 30:18 + 6:44
9. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 31:41 + 8:07
10. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 34:39 + 11:05
11. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 35:20 + 11:46
12. Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 38:24 + 14:50
13. Chotětický Jan MAS5400 C OOB Aš 45:17 + 21:43
14. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:38 + 24:04
15. Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 54:37 + 31:03
16. Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov 56:06 + 32:32
17. Schejbal Ladislav DCH5301 C Radioelektronika Cheb 95:57 + 72:23

H65B 2.35 km, 75 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:53
2. Vokuš Zdeněk JJN5601 C Team Jizerky 29:26 + 1:33
3. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 33:00 + 5:07

H70 2.28 km, 65 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 19:55
2. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 20:58 + 1:03
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 22:32 + 2:37
4. Wahlström Karl-Göran     C NNN3054  Neregistrovaní 23:14 + 3:19
5. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 24:03 + 4:08
6. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 24:12 + 4:17
7. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 26:33 + 6:38
8. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 30:42 + 10:47
9. Kotecký Roman PGP4900 C SK Praga 42:59 + 23:04
10. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 49:55 + 30:00

H75 1.96 km, 55 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikora Miroslav BOV4802