Logo

Event results: Kwak Czech O-Tour 2023 - Kokořínsko - E1

Date:
2023/08/03
Place:
Česká Lípa
Organiser:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Used map:
1: 4 000, e =2 m, ISSprOM 2019-2, tisk na vodovzdorném materiálu
Director:
Plochová Dominika - R1
Referee:
Pospíšilová Marie - R1
Course setter:
Pospíšil Ondřej - R1
JURY:
Kolaja Ehlerová Jana, Pašek František, Valenta Ondřej
Protocol:
V čase 14:51 (21 minut od startu 00), byla vyměněna krabička kontroly číslo 129, která od začátku závodu nefungovala žádnému závodníkovi. Dotčení závodníci razili kleštičkami do mapy a po kontrole HR jim bylo ražení uznáno. Několik závodníků bylo diskvalifikováno (na podnět pořadatelů nebo vlastního přiznání) z důvodu překonání zakázané silnice mimo vyznačené průchody.
Classes:
D10L     D10     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D70     D75     D80     H10L     H10     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H70     H75     H80     HDR     OPEN-M     OPEN-L     OPEN-S     T    
Loading data...

D10L 2.16 km, 40 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sedláková Anna LIP1550 C SOS Mamuti z Lipovky 19:12
2. Stefanska Aleksandra 1050001 UKS Arkady Raszków 19:32 + 0:20
3. Kubáková Laura JHB1550 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21:13 + 2:01
4. Vintrová Matylda TZL1551 C SKOB Zlín 24:00 + 4:48
5. Vernerová Johana VBM1451 C VSK Mendelu Brno 25:06 + 5:54
6. Bednaříková Eva TAP1550 C KOB Tretra Praha 25:54 + 6:42
7. Chodurová Nina SFM1452 C O-RUNNAŘI Beskydy 30:33 + 11:21
8. Pešková Barbora CET1351 C TJ Loko Česká Třebová 38:38 + 19:26
Noponen Viivi              NNN3026  Neregistrovaní DISK

D10 1.72 km, 34 m, 15 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bremze Elena 0420002 Ogre OK/OSC 14:07
2. Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:08 + 0:01
3. Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 14:36 + 0:29
4. Dvořáková Šarlota DKP1360 C Oddíl OB Kotlářka 14:52 + 0:45
5. Marková Lucie ZBM1351 C SK Brno Žabovřesky 15:20 + 1:13
5. Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 15:20 + 1:13
7. Kurečková Zuzana TBM1377 C KOS TJ Tesla Brno 15:22 + 1:15
8. Novotná Anna PHK1352 C OK 99 Hradec Králové 15:46 + 1:39
9. Proxová Veronika RIC1350 C OB Říčany 16:56 + 2:49
10. Šidlová Dorota TZL1450 C SKOB Zlín 17:24 + 3:17
10. Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka 17:24 + 3:17
12. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 18:42 + 4:35
13. Gellért Lili               NNN3151  Neregistrovaní 19:53 + 5:46
14. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 21:46 + 7:39
15. Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 24:41 + 10:34
16. Klášterecká Milada TJP1452 C TJ Sokol Troja 28:05 + 13:58

D12 1.77 km, 36 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 11:27
2. Schwabová Barbora TBM1188 B KOS TJ Tesla Brno 11:31 + 0:04
3. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 13:20 + 1:53
4. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 B SKOB Zlín 13:30 + 2:03
5. Chodúrová Elena TZL1351 C SKOB Zlín 13:36 + 2:09
6. Noponen Vilma              NNN3025  Neregistrovaní 14:02 + 2:35
7. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 14:15 + 2:48
8. Fialová Kristýna DOR1250 C OK Dobříš 14:23 + 2:56
9. Šťastná Vendula TBM1384 C KOS TJ Tesla Brno 14:42 + 3:15
10. Košťáková Emma DOR1155 C OK Dobříš 15:32 + 4:05
11. Trzasko Martyna 0110005 Harpagan Gdańsk 15:35 + 4:08
12. Svobodová Natálie TZL1251 C SKOB Zlín 15:39 + 4:12
13. Stefanska Maja 1050004 UKS Arkady Raszków 16:13 + 4:46
14. Čevelová Adéla RIC1150 B OB Říčany 16:14 + 4:47
15. Bolinová Evelína FSP1150 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:46 + 5:19
16. Kalinová Lisa SPC1158 B SPORTICUS team 17:29 + 6:02
17. Cieslak Zofia 1050014 UKS Arkady Raszków 17:38 + 6:11
18. Pozdílková Kateřina PHK1251 B OK 99 Hradec Králové 17:39 + 6:12
19. Ptáčková Lucie DKP1255 B Oddíl OB Kotlářka 18:48 + 7:21
20. Dvořáková Alžběta DKP1172 C Oddíl OB Kotlářka 19:15 + 7:48
21. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 19:40 + 8:13
22. Pauerová Zita SRK1252 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:03 + 8:36
23. Zielinska Patrycja 1050003 UKS Arkady Raszków 22:15 + 10:48
24. Košárková Aneta PGP1255 C SK Praga 25:41 + 14:14
25. Krawiec Zuzanna 1050002 UKS Arkady Raszków 34:08 + 22:41
26. Beňovská Marie KUB1253 C KUB Koala Uherský Brod 39:38 + 28:11
Kořenová Helena TZL1250 C SKOB Zlín DISK

D14A 2.50 km, 48 m, 15 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Schegg Lorena 0870011 NWK NOS 13:19
2. Lošťáková Ela PGP0957 A SK Praga 13:47 + 0:28
3. Mullis Carolina DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 14:33 + 1:14
3. Hýblová Eliška JPV0952 A Oddíl OS SK Prostějov 14:33 + 1:14
5. Ehlerová Michaela VSP1050 B USK Praha 14:38 + 1:19
6. Salabová Pavlína JIL0954 A OK Jilemnice 14:39 + 1:20
7. Ptáčková Barbora DKP0954 B Oddíl OB Kotlářka 15:04 + 1:45
8. Hlaváčková Lucie TAP1050 B KOB Tretra Praha 15:12 + 1:53
9. Ellke Margarethe 19D0950 SSV Planeta Radebeul 15:40 + 2:21
10. Hančová Karolína VRL0952 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:46 + 2:27
11. Havrdová Selina SJC0950 B Sportcentrum Jičín 15:49 + 2:30
12. Vlčková Markéta VIC0951 B OB Vizovice 15:55 + 2:36
13. Kundratová Eva TZL0950 B SKOB Zlín 16:26 + 3:07
14. Cymorková Julie TRI0953 B TJ TŽ Třinec 16:55 + 3:36
15. Jakubcová Karolína SJC1050 B Sportcentrum Jičín 17:46 + 4:27
16. Havlíčková Zuzana RIC1051 B OB Říčany 17:56 + 4:37
17. Blahutová Lucie MFP0950 B Matfyz Praha 18:26 + 5:07
18. Noponen Venla              NNN3024  Neregistrovaní 18:47 + 5:28
19. Vaněčková Anna DKP1063 C Oddíl OB Kotlářka 18:58 + 5:39
20. Blehová Barbora DOR1151 B OK Dobříš 20:14 + 6:55
21. Košťáková Anna DOR0957 C OK Dobříš 23:44 + 10:25

D14B 1.81 km, 30 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Uciechowska Oliwia 1050006 UKS Arkady Raszków 9:24
2. Wasko Anna 1050008 UKS Arkady Raszków 10:40 + 1:16
3. Pozdílková Zuzana PHK0952 B OK 99 Hradec Králové 11:54 + 2:30
4. Gosciniak Wiktoria 1050005 UKS Arkady Raszków 12:01 + 2:37
5. Ryppelová Anna TAP0954 B KOB Tretra Praha 12:19 + 2:55
6. Trzeciak Klaudia 1050007 UKS Arkady Raszków 12:35 + 3:11
7. Jirousová Edita TAP1056 C KOB Tretra Praha 12:46 + 3:22
7. Kurfürstová Marie FSP1050 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:46 + 3:22
9. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 13:06 + 3:42
10. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 13:29 + 4:05
11. Brumovská Markéta TAP1061 C KOB Tretra Praha 14:26 + 5:02
12. Korecká Eva CHT1054 B OOB SK Chrast 15:07 + 5:43
13. Kořenová Hana TZL1050 C SKOB Zlín 16:08 + 6:44
14. Hamáková Zuzana HJL1050 C Sokol Horní Jelení 16:42 + 7:18
15. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 18:07 + 8:43
16. Kurečková Aneta ABM1054 C KOB ALFA Brno 22:56 + 13:32

D16A 2.73 km, 42 m, 17 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Schiller Nesa 0870008 NWK NOS 12:38
2. Good Rahel 0870006 NWK NOS 12:42 + 0:04
3. Słońska Antonina 0750002 WKS Wawel 12:58 + 0:20
4. Biskupska Julia 0750005 WKS Wawel 13:41 + 1:03
5. Baldrianová Eva VSP0751 A USK Praha 13:43 + 1:05
6. Schweizer Lena 0870009 NWK NOS 13:53 + 1:15
7. Olejnik Jaśmina 0750004 WKS Wawel 14:00 + 1:22
8. Havrdová Sheila SJC0750 A Sportcentrum Jičín 14:05 + 1:27
9. Gasser Sina 0870010 NWK NOS 14:19 + 1:41
10. Kynčlová Anna JIL0852 A OK Jilemnice 14:32 + 1:54
11. Röhrl Malin 0870007 NWK NOS 14:46 + 2:08
11. Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 14:46 + 2:08
13. Novotná Karolína TUR0853 A OOB TJ Turnov 14:59 + 2:21
14. Šimůnková Michaela TAP0851 A KOB Tretra Praha 15:06 + 2:28
15. Moszkowicz Julia 0750007 WKS Wawel 15:26 + 2:48
16. Havlová Tereza KAM0760 A OK Kamenice 15:27 + 2:49
17. Malá Anežka JIL0751 B OK Jilemnice 15:35 + 2:57
18. Kvášovská Ludmila LTU0753 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:36 + 3:58
19. Trzasko Alicja 0110006 Harpagan Gdańsk 16:41 + 4:03
20. Ehlerová Anna VSP0854 B USK Praha 16:52 + 4:14
21. Oliinyk Yelyzaveta 0750008 WKS Wawel 16:59 + 4:21
22. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 17:12 + 4:34
23. Malečková Pavlína VSP0855 A USK Praha 17:45 + 5:07
24. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 18:02 + 5:24
25. Lauenstein Wilma 18:55 + 6:17
26. Savova Nikol 0090008 Brown Team 19:03 + 6:25
27. Votočková Amelie JIL0750 C OK Jilemnice 21:02 + 8:24
Bremze Elma 0420003 Ogre OK/OSC DISK

D16B 2.56 km, 60 m, 15 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sobotová Kateřina VPM0851 B KOS Slavia Plzeň 16:29
2. Peňázová Charlotte ZBM0860 B SK Brno Žabovřesky 19:24 + 2:55
3. Velátová Lucie OPI0750 B Orientační sporty Písek 19:54 + 3:25
4. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 21:38 + 5:09
5. Hiklová Eva ZBM0755 B SK Brno Žabovřesky 21:40 + 5:11
6. Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko 23:04 + 6:35
7. Blehová Veronika DOR0852 C OK Dobříš 25:00 + 8:31
8. Nedbalová Klára MFP0850 C Matfyz Praha 26:43 + 10:14

D18A 3.18 km, 74 m, 17 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mikes Janka 0430003 MOM Budapest 14:53
2. Lillqvist Isabella NNN3159 Neregistrovaní 14:58 + 0:05
3. Benz Leonie 0870003 NWK NOS 16:05 + 1:12
4. Gerzsényi Bodza 0430004 MOM Budapest 16:45 + 1:52
5. Röhrl Leone 0870004 NWK NOS 16:59 + 2:06
6. Pudełek Jowita 0750011 WKS Wawel 17:08 + 2:15
7. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 18:05 + 3:12
8. Kurtycz Natalia 0750006 WKS Wawel 18:11 + 3:18
9. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 18:21 + 3:28
10. Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 18:23 + 3:30
11. Riediker Melina 0870005 NWK NOS 18:28 + 3:35
12. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 18:41 + 3:48
13. Pinkavová Hana JPV0551 B Oddíl OS SK Prostějov 18:49 + 3:56
14. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 19:09 + 4:16
15. Soltész Abigél 0430007 MOM Budapest 19:34 + 4:41
16. Novotná Barbora TUR0552 A OOB TJ Turnov 20:05 + 5:12
17. Bremze Elize 0420004 Ogre OK/OSC 20:15 + 5:22
18. Šelkovskyte Vilte 0660005 SM GAJA 24:02 + 9:09
19. Sapižovaite Skaiva 0660004 SM GAJA 25:05 + 10:12
20. Skundaite Auguste 0660003 SM GAJA 26:55 + 12:02

D18B 1.98 km, 38 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 12:09
2. Uciechowska Amelia 1050009 UKS Arkady Raszków 12:20 + 0:11
3. Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 14:50 + 2:41
4. Holohlavská Ema JIL0652 C OK Jilemnice 15:19 + 3:10

D21E 3.61 km, 58 m, 22 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 8502

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. van Dongen Eef 16:17
2. Krejčová Lucie PGP0455 R SK Praga 17:40 + 1:23 8547
3. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Brno Žabovřesky 17:42 + 1:25 8531
4. Hubmann Lisa 0870002 NWK NOS 17:52 + 1:35
5. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 17:55 + 1:38 8427
6. Hájková Eliška KAM9851 R OK Kamenice 18:07 + 1:50 8331
7. Parfianowicz Zuzanna NNN3172 Neregistrovaní 18:23 + 2:06
8. Leonhardt Charlotte 0940001 USV TU Dresden 18:30 + 2:13
9. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 18:31 + 2:14 8140
10. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 18:32 + 2:15 8132
11. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 18:50 + 2:33 7988
12. Srbová Michaela LPU0557 A OK Lokomotiva Pardubice 18:55 + 2:38 7948
13. Rajmon Imola               NNN3106  Neregistrovaní 19:03 + 2:46
14. Divin Judit                NNN3104  Neregistrovaní 19:08 + 2:51
15. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky 19:32 + 3:15 7653
16. Bořilová Klára TBM8964 R KOS TJ Tesla Brno 19:35 + 3:18 7629
17. KOren Anikó                NNN3101  Neregistrovaní 19:40 + 3:23
18. Biacs Zsófia               NNN3094  Neregistrovaní 19:52 + 3:35
18. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 19:52 + 3:35 7494
20. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 20:08 + 3:51 7366
21. Mümer Marcia 0870031 NWK NOS 20:12 + 3:55
22. Németh Luca                NNN3095  Neregistrovaní 20:18 + 4:01
23. Martanová Elin TUR0253 R OOB TJ Turnov 20:37 + 4:20 7135
23. Korpasová Lucie TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno 20:37 + 4:20 7135
25. Simonsen Siri 0360003 FIF Hillerød 22:23 + 6:06
26. Westin Emilie 0400001 Nydalen SK 22:44 + 6:27
27. Nagy Zsófia                NNN3107  Neregistrovaní 23:22 + 7:05
28. Kleiberová Eliška CHC9952 C K.O.B. Choceň 25:00 + 8:43 5037
29. Hříchová Jana 0020001 OLC SKOG Freiburg 26:04 + 9:47
Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov DISK 0
Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Brno Žabovřesky DISK 0
Hennseler Meike 0930001 MTV Seesen DISK

D21A 3.39 km, 54 m, 19 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 6833

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Janoušková Lucie BOR9954 C OK Jiskra Nový Bor 17:00 7212
2. Losmanová Zuzana PHK8750 C OK 99 Hradec Králové 18:26 + 1:26 6668
3. Hájková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 18:34 + 1:34 6618
4. Fořtová Johana PGP9354 C SK Praga 18:58 + 1:58 6466
5. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:14 + 2:14 6365
6. Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 19:25 + 2:25 6295
7. Kosobudová Kateřina TAP0258 C KOB Tretra Praha 19:27 + 2:27 6282
8. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 19:32 + 2:32 6251
9. Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha 19:33 + 2:33 6244
10. Šafková Sofie KAM0153 C OK Kamenice 19:36 + 2:36 6225
11. Skácelová Adéla JJN0454 A Team Jizerky 19:47 + 2:47 6156
11. Odehnalová Klára ZBM9956 C SK Brno Žabovřesky 19:47 + 2:47 6156
13. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 20:03 + 3:03 6055
14. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Brno Žabovřesky 20:08 + 3:08 6023
15. Hledíková Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 20:29 + 3:29 5890
16. Šákrová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 20:30 + 3:30 5884
17. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 20:32 + 3:32 5871
17. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 20:32 + 3:32 5871
17. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 20:32 + 3:32 5871
20. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 20:40 + 3:40 5820
20. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 20:40 + 3:40 5820
22. Blažková Katka SJH0252 C SOS Jindřichův Hradec 21:00 + 4:00 5694
23. Polanská Nelly PZR0152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:05 + 4:05 5662
24. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 21:37 + 4:37 5460
25. Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22:10 + 5:10 5251
26. Šádková Martina PHK9653 C OK 99 Hradec Králové 22:41 + 5:41 5055
27. Auermüllerová Anna ZBM0060 C SK Brno Žabovřesky 23:30 + 6:30 4745
28. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:37 + 6:37 4701
29. Linhartová Iva ZBM9051 C SK Brno Žabovřesky 23:39 + 6:39 4688
30.  Zoons Joke                NNN3148  Neregistrovaní 26:14 + 9:14
Van Rooy Silke             NNN3142  Neregistrovaní DISK
Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy DISK 0

D21B 2.45 km, 44 m, 16 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 4222

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Bernatíková Hana SFM0251 C O-RUNNAŘI Beskydy 13:42 4479
2. Vavrysová Barbara LCE9751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:15 + 0:33 4320
3. Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha 15:49 + 2:07 3866
4. Zemanová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 17:12 + 3:30 3466
5. Bąkowska Dominika 0110001 Harpagan Gdańsk 18:06 + 4:24
6. Kovářová Jana CET0251 C TJ Loko Česká Třebová 18:47 + 5:05 3008
7. Černá Petra LLI0250 LOK-o Liberec 18:59 + 5:17
8. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 19:06 + 5:24 2916
9. Hornová Lenka UOL9053 C SOB Olomouc 19:53 + 6:11 2690
10. Seitler Andrea ASU9250 C Magnus Orienteering 20:07 + 6:25 2622
11. Dobros Aleksandra 1050013 UKS Arkady Raszków 20:18 + 6:36
12. Van Breedam Vanessa        NNN3076  Neregistrovaní 20:25 + 6:43
13. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 20:27 + 6:45 2526
14. Jiřištová Klára JIL9052 C OK Jilemnice 20:34 + 6:52 2492
15. Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 21:19 + 7:37 2275
16. Lžíčařová Iveta DOB9090 C KOB Dobruška 24:35 + 10:53 1330
17. Srsen Kira 0560008 Frontela-O 24:52 + 11:10
18. Fenclová Tereza 0730001 LPU 34:48 + 21:06

D35A 2.46 km, 44 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Huang Yiching              NNN3020  Neregistrovaní 13:33
2. Hubáčková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:31 + 0:58
3. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 15:01 + 1:28
4. Sotonová Jitka TAP7950 C KOB Tretra Praha 15:27 + 1:54
5. Kalinichenko Anna 0860002 UNTS Warszawa 15:48 + 2:15
6. Pérez Marta 0560002 Frontela-O 15:59 + 2:26
7. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 16:01 + 2:28
8. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:51 + 3:18
9. Košťáková Petra DOR8151 C OK Dobříš 17:03 + 3:30
10. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 17:12 + 3:39
11. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 17:26 + 3:53
12. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:27 + 3:54
13. Pešková Jana CET8251 C TJ Loko Česká Třebová 17:38 + 4:05
14. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 18:12 + 4:39
15. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 18:49 + 5:16
16. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 18:51 + 5:18
17. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky 18:55 + 5:22
18. Bolinová Hana FSP8152 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:59 + 5:26
19. Krupová Tereza PGP8756 C SK Praga 19:18 + 5:45
20. Preston Julia              NNN3019  Neregistrovaní 19:19 + 5:46
21. Rubio Isabel 0560003 Frontela-O 19:39 + 6:06
22. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 19:47 + 6:14
23. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 19:55 + 6:22
24. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 19:59 + 6:26
25. Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 20:53 + 7:20
26. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 21:33 + 8:00
27. Gavela Alba 0560005 Frontela-O 22:50 + 9:17
28. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 24:10 + 10:37
Engelhardt Katja 19D8450 SSV Planeta Radebeul DISK
Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering DISK
Noponen Heli               NNN3022  Neregistrovaní DISK

D35B 2.32 km, 48 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 14:01
2. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 15:25 + 1:24
3. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 15:44 + 1:43
4. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 15:50 + 1:49
5. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 15:54 + 1:53
6. Tichá Jana 0450002 WILD ANIMALS 18:02 + 4:01
7. Perlíková Pavla TAP8450 C KOB Tretra Praha 18:27 + 4:26
8. Vojta Grundmanová Lenka CHC8651 C K.O.B. Choceň 19:28 + 5:27
9. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 20:18 + 6:17
10. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 20:22 + 6:21
11. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:01 + 7:00
12. Drhlíková Markéta VAM8250 C OB Vamberk 21:39 + 7:38
13. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 24:30 + 10:29
14. Chiu ChingTing             NNN3117  Neregistrovaní 24:59 + 10:58
15. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 26:11 + 12:10
16. Gosciniak Karolina 1050011 UKS Arkady Raszków 26:33 + 12:32
17. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 27:49 + 13:48
18. Pokorná Kristýna EKP8351 C VŠTJ Ekonom Praha 27:59 + 13:58
Brucháčková Markéta 8158152 DISK
Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava DISK
Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha DISK

D45A 2.61 km, 54 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:02
2. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 15:27 + 0:25
3. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 15:42 + 0:40
4. Desrumaux Marie 0490002 Valmo 15:45 + 0:43
5. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 16:02 + 1:00
6. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 16:24 + 1:22
7. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 16:30 + 1:28
8. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 16:31 + 1:29
9. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 16:40 + 1:38
10. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 16:45 + 1:43
11. Hugelshofer Barbara 0260002 OLG Waldrose 16:52 + 1:50
12. Suter Judith               NNN3028  Neregistrovaní 16:55 + 1:53
13. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 16:58 + 1:56
14. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 17:12 + 2:10
15. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 17:14 + 2:12
16. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 17:22 + 2:20
17. Malečková Iva VSP7559 C USK Praha 17:29 + 2:27
18. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 17:36 + 2:34
19. Benatti Kajsa              NNN3138  Neregistrovaní 17:39 + 2:37
20. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 17:46 + 2:44
21. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 18:29 + 3:27
22. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 18:34 + 3:32
22. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 18:34 + 3:32
24. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 18:39 + 3:37
25. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 18:49 + 3:47
26. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 18:51 + 3:49
27. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 19:07 + 4:05
28. Chuang Peichi              NNN3021  Neregistrovaní 19:17 + 4:15
29. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 19:20 + 4:18
30. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 19:24 + 4:22
31. Hlaváčková Klára TAP7756 C KOB Tretra Praha 19:44 + 4:42
32. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 20:39 + 5:37
33. Westin Lenka 0370001 Portsgrunn OL 20:56 + 5:54
34. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 21:10 + 6:08
35. Pinkavová Helena JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov 21:12 + 6:10
36. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:14 + 6:12
37. Calvo Nuria 0190002 Frontela O 21:31 + 6:29
38. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 21:35 + 6:33
39. Čevelová Ivana RIC7853 C OB Říčany 22:00 + 6:58
40. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 22:22 + 7:20
41. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 22:38 + 7:36
42. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 23:57 + 8:55
43. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 24:14 + 9:12
44. Schmidtová Jana VRL7553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:14 + 10:12
45. Varhaníčková Jana 0800001 NER - Varhaníčková 26:33 + 11:31
46. Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 32:12 + 17:10
47. Michałowska Agata 0110003 Harpagan Gdańsk 34:08 + 19:06
Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín DISK
Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha DISK
Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Wenderickx Nancy 0200001 HAMOK DISK
Smolková Romana TAP6951 C KOB Tretra Praha DISK
Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný DISK
Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha DISK
Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš DISK
Perez Maica 0170002 CRON DISK

D45B 2.17 km, 40 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 14:04
2. Mazzarese Jana SJI7854 C OK Jihlava 14:19 + 0:15
3. Pavlicová Anna KUB7360 C KUB Koala Uherský Brod 14:21 + 0:17
4. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:03 + 0:59
5. Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 16:02 + 1:58
6. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 16:03 + 1:59
6. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:03 + 1:59
8. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 16:26 + 2:22
9. Kleinová Petra LTP7553 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:34 + 2:30
10. Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 16:39 + 2:35
11. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 16:45 + 2:41
12. Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 16:54 + 2:50
13. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 17:09 + 3:05
14. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:27 + 3:23
15. Słońska Bogusława 0750003 WKS Wawel 17:29 + 3:25
16. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 17:45 + 3:41
17. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 17:55 + 3:51
18. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:57 + 3:53
19. Čiháková Olga HOR7651 C TJ Jiskra Hořice 18:03 + 3:59
20. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:52 + 4:48
21. Časnochova Tatiana        NNN2029  Neregistrovaní 18:54 + 4:50
22. Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko 19:13 + 5:09
23. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 19:15 + 5:11
24. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 19:25 + 5:21
25. Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 19:28 + 5:24
26. Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 19:42 + 5:38
27. Peňázová Iva 0440001 Brno 19:44 + 5:40
28. Ludwig Anneke              NNN3125  Neregistrovaní 19:45 + 5:41
29. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 20:20 + 6:16
30. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Rosice 20:23 + 6:19
31. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 20:35 + 6:31
32. Brumovská Rhea TAP7251 C KOB Tretra Praha 21:31 + 7:27
33. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:48 + 7:44
34. Velátová Jana OPI7350 C Orientační sporty Písek 22:21 + 8:17
35. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 23:02 + 8:58
36. Pisarek Renata 0750016 WKS Wawel 23:25 + 9:21
37. Sedláčková Dagmar KUB7351 C KUB Koala Uherský Brod 23:30 + 9:26
38. Eriksson Anna              NNN3136  Neregistrovaní 26:03 + 11:59
39. Soukupová Andrea NEK7851 C Nejdek Orienteering 27:33 + 13:29
40. Jirousová Eva TAP7653 C KOB Tretra Praha 37:33 + 23:29
Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice DISK
Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava DISK

D55A 2.38 km, 48 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 12:23
2. Verbraken Linda 0030002 TROL 14:19 + 1:56
3. Evans Janka 0090005 Brown Team 14:23 + 2:00
4. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 15:10 + 2:47
5. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 15:44 + 3:21
6. Simonsen Sandra 0360001 FIF Hillerød 16:07 + 3:44
7. De Meyer Betty             NNN3008  Neregistrovaní 17:25 + 5:02
8. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 17:30 + 5:07
9. Savolainen Paula           NNN3093  Neregistrovaní 17:57 + 5:34
10. Berggren Lina              NNN3073  Neregistrovaní 18:13 + 5:50
11. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 18:17 + 5:54
12. Grifoni Milena             NNN3065  Neregistrovaní 19:07 + 6:44
13. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 19:11 + 6:48
14. Neumannová Renata PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha 19:14 + 6:51
15. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 19:27 + 7:04
16. LINES Clare                NNN3038  Neregistrovaní 19:28 + 7:05
17. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 19:37 + 7:14
17. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 19:37 + 7:14
19. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 19:50 + 7:27
20. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 20:53 + 8:30
21. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 21:06 + 8:43
22. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 21:09 + 8:46
23. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:33 + 10:10
24. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 23:59 + 11:36
25. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 33:53 + 21:30

D55B 1.98 km, 38 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 14:53
2. Izáková Tereza LME6850 C SK Los Mělník 15:22 + 0:29
3. Ullmann-Kurzo Heidi        NNN3071  Neregistrovaní 15:36 + 0:43
4. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 16:32 + 1:39
5. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 17:00 + 2:07
6. Aebi Monika                NNN3132  Neregistrovaní 17:45 + 2:52
7. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 21:04 + 6:11
8. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 21:26 + 6:33
9. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 24:41 + 9:48
10. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 26:13 + 11:20
11. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:45 + 14:52
Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor DISK

D65A 2.38 km, 48 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:09
2. Olsson Christina 0080001 SOL 18:23 + 1:14
2. Cejka Kati 0010001 OLC SKOG Fribourg 18:23 + 1:14
4. Vanreusel Jen 0210002 SASOR 18:25 + 1:16
5. Schou Helle                NNN3041  Neregistrovaní 20:42 + 3:33
6. Dimitrova Petya 0090001 Brown Team 21:03 + 3:54
7. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 21:05 + 3:56
8. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 21:40 + 4:31
9. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 22:54 + 5:45
10. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 24:13 + 7:04
11. Dambrauskiene Genute 0660002 SM GAJA 26:16 + 9:07
12. Silvi Simonne              NNN3048  Neregistrovaní 27:45 + 10:36
13. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 27:47 + 10:38
14. Šafránková Markéta 30:27 + 13:18
15. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 36:39 + 19:30

D65B 2.04 km, 46 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chodurová Milena SFM5750 C O-RUNNAŘI Beskydy 21:01
2. Neumann Petra 1VD5850 SG Zittau Süd 24:23 + 3:22
3. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 25:45 + 4:44
4. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:54 + 8:53

D70 1.98 km, 34 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:45
2. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 25:44 + 4:59
3. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 26:32 + 5:47
4. Horáková Magdalena NEK4950 C Nejdek Orienteering 30:06 + 9:21

D75 1.98 km, 34 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 20:13
2. Hansen Ruth                NNN3070  Neregistrovaní 27:49 + 7:36

D80 1.98 km, 34 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov DISK

H10L 2.16 km, 40 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jalový Kryštof RBK1401 C SK Radioklub Blansko 15:08
2. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 15:30 + 0:22
3. Sebera Eduard SFM1400 C O-RUNNAŘI Beskydy 22:19 + 7:11
4. Nemeškal Jáchym LCExxx1 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:20 + 8:12
5. Kozel Kryštof 0140006 Family Point 33:33 + 18:25
6. Kolaja Jaromír VLI1501 C Slavia Liberec orienteering 37:01 + 21:53
7. Beneš Lukáš FSP1500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:54 + 29:46
8. Klášterecký Antonín BBM1402 C BETA URSUS Rosice 50:58 + 35:50
Janda Kryštof ZBM1309 C SK Brno Žabovřesky DISK

H10 1.72 km, 34 m, 15 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř 10:07
2. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 11:35 + 1:28
3. Rollier Alexei PHK1502 C OK 99 Hradec Králové 12:33 + 2:26
4. Holata Vojtěch PDY1303 C Běhej Poděbrady 13:14 + 3:07
5. Smola Štěpán TZL1414 C SKOB Zlín 13:28 + 3:21
6. Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 14:21 + 4:14
7. Mazzarese Aiden SJI1502 C OK Jihlava 16:13 + 6:06
8. Novotný Matouš PHK1515 C OK 99 Hradec Králové 16:14 + 6:07
9. Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 16:32 + 6:25
10. Kosák Damián PGP1303 C SK Praga 18:00 + 7:53
11. Čevela Marek RIC1300 C OB Říčany 18:02 + 7:55
12. Pauer Libor SRK1402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:59 + 10:52
13. Svoboda Šimon TZL1400 C SKOB Zlín 22:03 + 11:56
14. Beňovský Jan KUB1400 C KUB Koala Uherský Brod 22:55 + 12:48
15. Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:05 + 14:58
16. Brucháček Matěj TZL1500 C SKOB Zlín 25:56 + 15:49
17. Červenka Vojtěch SAD1301 C Sportovní akademie Dobříš 27:06 + 16:59
18. Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 29:37 + 19:30
19. Havlíček Kristián RIC1402 C OB Říčany 32:47 + 22:40
20. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 38:09 + 28:02
21. Trzasko Oleg 0110004 Harpagan Gdańsk 112:33 + 102:26
Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering DISK

H12 1.81 km, 30 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novák Tobiáš CTB1103 A SK OB Chotěboř 7:49
2. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 8:09 + 0:20
3. Lauenstein Erik            NNN3091  Neregistrovaní 8:55 + 1:06
4. Šťastný Antonín CTB1101 B SK OB Chotěboř 8:57 + 1:08
5. Jiroušek Štěpán DOR1102 B OK Dobříš 9:15 + 1:26
6. Baldrian Josef VSP1100 B USK Praha 9:21 + 1:32
7. Sedlák Václav DKP1105 B Oddíl OB Kotlářka 9:26 + 1:37
8. Minařík František VCB1103 B OB České Budějovice 9:56 + 2:07
9. Mazzarese David SJI1100 B OK Jihlava 10:45 + 2:56
10. Hubáček Marián LCE1111 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:56 + 3:07
11. Soukup Ondřej NEK1201 B Nejdek Orienteering 12:46 + 4:57
12. Bednařík Vojtěch TAP1104 C KOB Tretra Praha 12:53 + 5:04
13. Fiala Jakub LPM1202 B OK Lokomotiva Plzeň 12:59 + 5:10
14. Červenka Daniel SAD1101 C Sportovní akademie Dobříš 13:07 + 5:18
15. Klein David LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:19 + 5:30
16. Šidla Dalibor TZL1200 C SKOB Zlín 13:42 + 5:53
17. VERBIN AMIT                NNN3013  Neregistrovaní 14:03 + 6:14
18. Běloušek Matěj CTB1202 B SK OB Chotěboř 14:14 + 6:25
19. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 14:31 + 6:42
20. Ptáček Ondřej DKP1204 C Oddíl OB Kotlářka 14:55 + 7:06
21. Ludwig Oliver              NNN3126  Neregistrovaní 14:56 + 7:07
22. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 15:33 + 7:44
23. Brzoň Šimon CHA1100 C OK Chrastava 16:44 + 8:55
24. Brzoň Matouš CHA1202 C OK Chrastava 19:23 + 11:34
25. Sebera Hugo SFM1200 C O-RUNNAŘI Beskydy 21:03 + 13:14
26. Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 23:30 + 15:41
27. Smola Jakub TZL1111 C SKOB Zlín 33:55 + 26:06
Zápotocký Tomáš SLA1200 B SKOB Slaný DISK
Brucháček Jan TZL1201 C SKOB Zlín DISK
Košťák Hubert DOR1305 C OK Dobříš DISK
Beneš Tadeáš FSP1105 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

H14A 2.89 km, 50 m, 20 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pachnik Antoni 19P1000 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 13:32
2. Prášil Adam SJI0901 B OK Jihlava 14:39 + 1:07
3. Míchal Jakub SJH1001 B SOS Jindřichův Hradec 14:55 + 1:23
4. Gysin Linus 0870028 NWK NOS 15:17 + 1:45
5. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 15:22 + 1:50
6. Janošík Ivan VCB1002 B OB České Budějovice 15:54 + 2:22
7. Šimek Vojtěch CHC1002 B K.O.B. Choceň 15:59 + 2:27
8. Blažek Vojtěch SJH1003 B SOS Jindřichův Hradec 16:17 + 2:45
9. Minařík Josef VCB0903 B OB České Budějovice 16:22 + 2:50
10. Novotný Kryštof PHK1002 B OK 99 Hradec Králové 16:25 + 2:53
11. Liber Václav AOP1000 B Orientační Běh Opava 16:51 + 3:19
12. Létal Jonáš SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy 17:07 + 3:35
13. Placek Tomas MLA0902 B MLOK Mariánské Lázně 17:50 + 4:18
14. Létal Hynek SFM1001 B O-RUNNAŘI Beskydy 17:57 + 4:25
15. Prox Jan RIC1003 B OB Říčany 19:30 + 5:58
16. Kubáň Patrik TBM1001 B KOS TJ Tesla Brno 23:45 + 10:13

H14B 1.77 km, 36 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Prášil Šimon TTR0901 B OOB Třebíč 9:40
2. Cichra Patrik TAP0903 B KOB Tretra Praha 10:34 + 0:54
3. VERBIN IDAN                NNN3012  Neregistrovaní 10:45 + 1:05
4. Pospíšil Tomáš SSU1006 C SK Severka Šumperk 12:34 + 2:54
5. Klose Albert SFM1000 B O-RUNNAŘI Beskydy 13:38 + 3:58
6. Gosciniak Kacper 1050015 UKS Arkady Raszków 14:11 + 4:31
7. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 17:21 + 7:41
8. Janda Filip ZBM1011 C SK Brno Žabovřesky 24:42 + 15:02
Graubner Mikuláš TZL1013 C SKOB Zlín DISK

H16A 3.18 km, 74 m, 17 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Srb Vladimír LPU0714 A OK Lokomotiva Pardubice 13:02
2. Bujdosó Mark               NNN3108  Neregistrovaní 13:54 + 0:52
3. Balogh Máté                NNN3097  Neregistrovaní 14:01 + 0:59
3. Ludwig Jonas 0870024 NWK NOS 14:01 + 0:59
5. Třešňák Matěj JIL0701 B OK Jilemnice 14:06 + 1:04
6. Csoboth Mihály             NNN3102  Neregistrovaní 14:08 + 1:06
7. Zápotocký Jiří PGP0808 A SK Praga 14:10 + 1:08
8. Caboussat Taavi 0330002 OLG Bern 14:20 + 1:18
9. Šmelík Daniel LCE0704 A OOB TJ Slovan Luhačovice 15:06 + 2:04
10. Kosák Eliáš PGP0704 B SK Praga 15:09 + 2:07
11. Chodlewski Antoni 0750014 WKS Wawel 15:13 + 2:11
12. Riediker Jannis 0870026 NWK NOS 15:40 + 2:38
13. Schmid Bastian 0870027 NWK NOS 15:58 + 2:56
14. Niedermann Jonas 0870025 NWK NOS 16:24 + 3:22
15. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 17:52 + 4:50
16. Sikora Dawid 0110009 Harpagan Gdańsk 18:09 + 5:07
17. Zeman Jakub BOR0704 B OK Jiskra Nový Bor 19:02 + 6:00
18. Vaněček Jan DKP0824 C Oddíl OB Kotlářka 22:58 + 9:56
19. Šubrt Ondřej TAP0801 B KOB Tretra Praha 23:27 + 10:25

H16B 2.45 km, 44 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 15:50
2. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 16:19 + 0:29
3. Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 16:24 + 0:34
4. Jirous Erik TAP0705 C KOB Tretra Praha 16:34 + 0:44
5. Sander Valter              NNN3144  Neregistrovaní 16:48 + 0:58
6. Mackovič Adam HCE0700 C TJ Hostivice 17:13 + 1:23
7. Chmura Patryk 1050012 UKS Arkady Raszków 17:38 + 1:48

H18A 3.88 km, 62 m, 25 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pachnik Jędrzej 19P0600 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 16:04
2. Melišík Jan TAP0502 A KOB Tretra Praha 16:18 + 0:14
3. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 16:49 + 0:45
4. Schweizer Joel 0870014 NWK NOS 17:06 + 1:02
5. Ziegler Micha 0870013 NWK NOS 17:23 + 1:19
6. Veres Dávid                NNN3105  Neregistrovaní 17:54 + 1:50
7. Hlavatý Jan LPU0713 B OK Lokomotiva Pardubice 18:34 + 2:30
8. Vojvodík Eduard MOV0600 A SKOB Ostrava 18:42 + 2:38
9. Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice 19:07 + 3:03
10. Čechmánek Václav PVP0600 C VSK Přírodní vědy Praha 19:20 + 3:16
11. Pisarek Kordian 0750009 WKS Wawel 19:22 + 3:18
12. Sobota Ondřej VPM0502 B KOS Slavia Plzeň 19:35 + 3:31
13. Hájek Dominik LPU0607 B OK Lokomotiva Pardubice 19:38 + 3:34
14. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 20:18 + 4:14
15. Kotyk Vojtěch LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:31 + 4:27
16. Dimitrov Jr Dimitar 0090007 Brown Team 20:57 + 4:53
17. Wittenberg Andrin 0870015 NWK NOS 22:16 + 6:12
18. Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga 23:51 + 7:47
19. Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný 23:52 + 7:48

H18B 2.56 km, 60 m, 15 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:01
2. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 15:55 + 0:54
3. Slíva Mikuláš SCP0601 C OK Sparta Praha 17:52 + 2:51

H21E 4.19 km, 82 m, 25 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 8219

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Agervig Kristiansson Linus 0630001 IFK GÖTEBORG 16:02
2. Ullmann Silvan ZBM9810 C SK Brno Žabovřesky 16:43 + 0:41 8353
2. Hutzli Janis 0870033 NWK NOS 16:43 + 0:41
4. Csoboth Martin             NNN3103  Neregistrovaní 16:47 + 0:45
5. Schmid Joschi 0870012 NWK NOS 16:54 + 0:52
6. Průša Dominik VSP0406 R USK Praha 17:01 + 0:59 8208
7. Munktved Theis 0540001 Sävendalens Aik 17:13 + 1:11
8. Divin Péter                NNN3118  Neregistrovaní 17:15 + 1:13
8. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 17:15 + 1:13 8095
10. Nagy Peter                 NNN2090  Neregistrovaní 17:18 + 1:16
10. Imhof Michael 0870030 NWK NOS 17:18 + 1:16
12. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Brno Žabovřesky 17:21 + 1:19 8047
13. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 17:23 + 1:21 8031
14. Dohnálek Tomáš SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové 17:27 + 1:25 7998
15. Švadlena Michal CHC0101 C K.O.B. Choceň 17:36 + 1:34 7926
16. Štregl Matyáš TUR0301 E OOB TJ Turnov 17:48 + 1:46 7829
17. Janas Petr PGP0200 R SK Praga 17:51 + 1:49 7805
18. Melišík Martin TAP0200 R KOB Tretra Praha 17:52 + 1:50 7797
19. Šafka Sebastian KAM0101 R OK Kamenice 17:55 + 1:53 7773
20. Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 18:00 + 1:58 7732
21. Vaníček Jan SJC0705 A Sportcentrum Jičín 18:05 + 2:03 7692
22. Mella Oskar NNN3170 Neregistrovaní 18:23 + 2:21
23. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 18:27 + 2:25 7515
24. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 18:37 + 2:35 7434
25. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 18:39 + 2:37 7418
26. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 18:44 + 2:42 7378
27. Miavecz Balázs 0430005 MOM Budapest 18:47 + 2:45
28. Jankowiak Paweł 1DP8900 Indywidualnie 18:56 + 2:54
29. Karatsiolis Kryštof TUR9901 C OOB TJ Turnov 18:58 + 2:56 7265
30. Skaug Søren                NNN3154  Neregistrovaní 19:00 + 2:58
31. Smola Michal TZL8131 C SKOB Zlín 19:02 + 3:00 7233
32. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 19:04 + 3:02 7217
33. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 19:10 + 3:08 7168
34. Thoř Tomáš TUR9904 C OOB TJ Turnov 19:13 + 3:11 7144
35. Woods Kieran 19:14 + 3:12
36. Salaba Dan JIL0404 A OK Jilemnice 19:28 + 3:26 7023
37. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Brno Žabovřesky 19:37 + 3:35 6951
38. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 19:42 + 3:40 6910
39. Tichý Radomír SHK0000 C OK Slavia Hradec Králové 19:43 + 3:41 6902
40. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 19:45 + 3:43 6886
40. Gabs Jonas                 NNN3153  Neregistrovaní 19:45 + 3:43
42. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:51 + 3:49 6838
43. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:01 + 3:59 6757
44. Bílý Jakub DOK0104 C OK Doksy 20:05 + 4:03 6725
45. Fišer Jan SNA9302 C TJ START Náchod 20:08 + 4:06 6701
46. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 20:16 + 4:14 6636
47. Staff Marius 0670001 NTNUI 20:20 + 4:18
48. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 20:29 + 4:27 6531
49. Stupal František JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20:30 + 4:28 6523
50. Stark David 0870029 NWK NOS 20:38 + 4:36
51. Kolský Pavel PGP0204 C SK Praga 20:50 + 4:48 6362
52. Valenta Ondřej JIL0401 A OK Jilemnice 20:51 + 4:49 6354
53. Trojan Karel 0020002 OLC SKOG Freiburg 20:55 + 4:53
54. Žaloudek Petr JJN8304 C Team Jizerky 21:22 + 5:20 6104
55. Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 21:30 + 5:28 6040
56. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 21:31 + 5:29 6032
57. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:50 + 5:48 5879
58. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 22:33 + 6:31 5532
59. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:39 + 7:37 5000
Freuler Florian 0870032 NWK NOS DISK
Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov DISK 0
Skaug Mads Møller NNN3171 Neregistrovaní DISK
Grätsch Markus TUR9603 C OOB TJ Turnov DISK 0
Světnický František TUR0214 R OOB TJ Turnov DISK 0
Anciaux Benjamin           NNN3147  Neregistrovaní DISK
Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška DISK 0
Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga DISK 0

H21A 3.88 km, 62 m, 25 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 6232

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 16:51 6382
2. YOSHIZAWA YUTA             NNN3143  Neregistrovaní 17:25 + 0:34
3. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 17:28 + 0:37 6160
4. Zátka Josef PVP0100 C VSK Přírodní vědy Praha 17:29 + 0:38 6154
5. Egri Mátyás                NNN3096  Neregistrovaní 17:57 + 1:06
6. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 18:02 + 1:11 5955
7. Pecka Marek EKP9000 C VŠTJ Ekonom Praha 18:41 + 1:50 5720
8. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 19:05 + 2:14 5576
9. Macura Jan MLA9306 C MLOK Mariánské Lázně 19:08 + 2:17 5558
10. Bradáč Jakub LLI0002 C LOK-o Liberec 19:11 + 2:20 5540
11. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 19:22 + 2:31 5474
12. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 19:30 + 2:39 5426
13. Györgyi Péter 0430006 MOM Budapest 19:33 + 2:42
14. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 19:47 + 2:56 5323
15. Léhar Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 19:51 + 3:00 5299
16. Hayes Patrick NNN9000 Neregistrovaní 19:57 + 3:06
17. Mihályi Ferenc             NNN2092  Neregistrovaní 19:58 + 3:07
18. Kouřimský Jan SLA7200 C SKOB Slaný 20:01 + 3:10 5239
19. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 20:08 + 3:17 5197
20. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 20:12 + 3:21 5173
21. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Brno Žabovřesky 20:20 + 3:29 5125
22. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 20:22 + 3:31 5113
23. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Brno Žabovřesky 20:28 + 3:37 5077
24. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 20:34 + 3:43 5041
25. David Tomáš LLI0000 C LOK-o Liberec 21:00 + 4:09 4884
26. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:14 + 4:23 4800
27. Šafář Matěj MFP0206 C Matfyz Praha 21:38 + 4:47 4656
28. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 21:47 + 4:56 4602
29. Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha 21:49 + 4:58 4590
30. Spilka Marek DKL8300 C KOB Kladno 22:06 + 5:15 4487
31. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 22:24 + 5:33 4379
32. Eriksson Erik              NNN3130  Neregistrovaní 23:54 + 7:03
33. Eriksson Oskar NNN3134 Neregistrovaní 24:21 + 7:30
34. Klíma Kamil DKL8201 C KOB Kladno 24:31 + 7:40 3615
35. Graf Miroslav 0050001 NNN 25:37 + 8:46
Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor DISK 0
Kisvölcsey Ákos 0430001 MOM Budapest DISK
Šálek Jan LDC8502 C KOB Děčín DISK 0
Fousek Jan MOV9100 C SKOB Ostrava DISK 0
Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy DISK 0

H21B 2.61 km, 54 m, 16 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 4419

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 12:17 4721
2. Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava 13:34 + 1:17 4291
3. Blažek Cyril SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec 13:42 + 1:25 4246
4. LINES Edward               NNN3039  Neregistrovaní 14:06 + 1:49
5. Evans Alexander 0090006 Brown Team 15:11 + 2:54
6. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:25 + 3:08 3671
7. Záveský Marek CET9001 C TJ Loko Česká Třebová 16:38 + 4:21 3263
8. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 17:02 + 4:45 3129
9. Nykl Jan TAP9001 C KOB Tretra Praha 17:34 + 5:17 2950
10. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 17:54 + 5:37 2838
11. Jiřišta Lubomír JIL8802 C OK Jilemnice 18:02 + 5:45 2793
12. Rosenbaum Ondřej JES0001 C OK Rakovník 20:00 + 7:43 2134
13. Švestka Jakub KUB0310 C KUB Koala Uherský Brod 22:03 + 9:46 1447
14. Cikhardt Jakub TAP8706 C KOB Tretra Praha 27:34 + 15:17 0
15. Coen Dieter                NNN3075  Neregistrovaní 56:21 + 44:04

H35A 3.39 km, 54 m, 19 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 14:01
2. Laskarzhevsky Vladyslav 0860001 UNTS Warszawa 14:22 + 0:21
3. Rybakov Oleksandr 0180001 LuxOC 16:05 + 2:04
4. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 16:38 + 2:37
5. Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 16:49 + 2:48
6. Sebera Josef SFM8301 C O-RUNNAŘI Beskydy 17:09 + 3:08
7. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 17:14 + 3:13
8. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 17:32 + 3:31
9. Andrš Jiří VAM8601 C OB Vamberk 17:56 + 3:55
10. Sebera Václav SFM8302 C O-RUNNAŘI Beskydy 17:57 + 3:56
11. Šatánek Martin SFM8201 C O-RUNNAŘI Beskydy 18:19 + 4:18
12. Sikora Roger 0110008 Harpagan Gdańsk 18:28 + 4:27
13. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 18:35 + 4:34
14. Jurák Adam ZBM8404 C SK Brno Žabovřesky 18:49 + 4:48
15. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 18:50 + 4:49
16. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 18:54 + 4:53
17. Dvořák Petr DKP8005 C Oddíl OB Kotlářka 19:02 + 5:01
18. Dvořáček Dan MFP7903 C Matfyz Praha 19:20 + 5:19
19. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 19:26 + 5:25
19. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 19:26 + 5:25
21. Drhlík Petr VAM8301 C OB Vamberk 19:46 + 5:45
22. Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 20:01 + 6:00
23. Peñaranda Tomas 0170001 CRON 20:06 + 6:05
24. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 20:23 + 6:22
25. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 20:36 + 6:35
26. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 20:53 + 6:52
27. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 22:22 + 8:21
28. Švorc Martin DKL7100 C KOB Kladno 23:16 + 9:15
29. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 26:37 + 12:36
Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden DISK
Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava DISK
Blažek Zdeněk SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec DISK
Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice DISK
Duba Vojtěch SJH8003 C SOS Jindřichův Hradec DISK

H35B 2.50 km, 48 m, 15 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 14:26
2. Šťastný Jan 0600001 ... 14:59 + 0:33
3. Bednařík Jan SPC8112 C SPORTICUS team 15:01 + 0:35
4. Palaščak Ján NNN2030 Neregistrovaní 15:32 + 1:06
5. Fiala Jan 0450001 WILD ANIMALS 15:35 + 1:09
6. Klášterecký Tomáš BBM8100 C BETA URSUS Rosice 15:37 + 1:11
7. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 16:10 + 1:44
8. Pilgr Aleš CET8001 C TJ Loko Česká Třebová 16:19 + 1:53
9. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 16:22 + 1:56
10. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 16:51 + 2:25
11. Šulák Ondřej 0140002 Family Point 17:00 + 2:34
12. Gellért Gábor              NNN3150  Neregistrovaní 17:02 + 2:36
13. Roessler Karsten 19D8000 SSV Planeta Radebeul 17:06 + 2:40
14. Koťátko Aleš SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 17:38 + 3:12
15. Nekula Tomáš 0140003 Family Point 18:31 + 4:05
16. Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 18:43 + 4:17
17. Svoboda Petr TZL7937 C SKOB Zlín 18:53 + 4:27
18. Holata Radek PDY8103 C Běhej Poděbrady 19:16 + 4:50
19. Karafiát Filip BOR7900 C OK Jiskra Nový Bor 20:15 + 5:49
20. Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK Mendelu Brno 21:00 + 6:34
21. Semotam Zbyněk 0140010 Family Point 23:44 + 9:18
22. Pešek Kamil CET8002 C TJ Loko Česká Třebová 24:47 + 10:21
23. Mackovič Dušan HCE7801 C TJ Hostivice 24:49 + 10:23
24. Janda Petr 0510002 x 26:01 + 11:35
25. Beneš Tomáš FSP7903 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:25 + 13:59
Dubský Aleš KUL8401 C KOB Ústí nad Labem DISK
Šubrt Evžen TAP8000 C KOB Tretra Praha DISK

H45A 3.36 km, 60 m, 20 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Srb Vladimír LPU7818 C OK Lokomotiva Pardubice 15:21
2. Thackray Ricky             NNN3060  Neregistrovaní 15:50 + 0:29
3. Šrůta Milan BOR7703 C OK Jiskra Nový Bor 16:19 + 0:58
4. Noponen Petri              NNN3023  Neregistrovaní 16:44 + 1:23
5. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 16:48 + 1:27
6. Ushakov Dmitry 0580001 London Orienteering Klubb 16:57 + 1:36
7. Torrejón Cesár 0560006 Frontela-O 17:40 + 2:19
8. Uchytil Tomáš PZR7621 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:55 + 2:34
9. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 18:03 + 2:42
10. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 18:14 + 2:53
11. Caboussat Pierre-Yves 0330001 OLG Bern 18:17 + 2:56
12. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:33 + 3:12
13. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 18:36 + 3:15
13. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 18:36 + 3:15
15. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 18:52 + 3:31
16. Ludwig Roland              NNN3124  Neregistrovaní 18:55 + 3:34
17. Sadil Milan MFP7500 C Matfyz Praha 19:01 + 3:40
18. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 19:07 + 3:46
19. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 19:12 + 3:51
20. Isla Daniel 0560004 Frontela-O 19:41 + 4:20
21. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 19:45 + 4:24
22. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 19:46 + 4:25
23. Cheng Ping Kuen 0620001 Hong Kong Orienteering Club 19:56 + 4:35
24. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 19:58 + 4:37
25. Švestka Vítězslav KUB7301 C KUB Koala Uherský Brod 20:00 + 4:39
26. Lauenstein Stefan          NNN3090  Neregistrovaní 20:04 + 4:43
27. Gemperle František MFP7102 C Matfyz Praha 20:08 + 4:47
28. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 20:17 + 4:56
28. Sander Johan               NNN3139  Neregistrovaní 20:17 + 4:56
30. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 20:25 + 5:04
31. Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 20:28 + 5:07
32. Frontela Ángel 0560001 Frontela-O 20:40 + 5:19
33. Słoński Marek 0750001 WKS Wawel 20:49 + 5:28
34. Kos Michal PHK6803 C OK 99 Hradec Králové 20:56 + 5:35
35. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 21:04 + 5:43
36. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:05 + 5:44
37. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:28 + 6:07
37. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:28 + 6:07
39. Scheuermann Jürgen 19D6901 SSV Planeta Radebeul 21:40 + 6:19
40. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 21:51 + 6:30
41. Pisarek Piotr 0750015 WKS Wawel 21:55 + 6:34
42. Trzasko Bogusław 0110007 Harpagan Gdańsk 21:58 + 6:37
43. Bremze Edgars 0420001 Ogre OK/OSC 22:14 + 6:53
44. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 22:32 + 7:11
45. Míchal Jiří SJH7802 C SOS Jindřichův Hradec 22:51 + 7:30
46. Hernández Antonio 0190001 Frontela O 23:11 + 7:50
47. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:12 + 7:51
48. Votava Jan KUL7601 C KOB Ústí nad Labem 23:21 + 8:00
49. Ellke Torsten 19D7200 SSV Planeta Radebeul 23:32 + 8:11
50. Grote Andreas 0020001 OLC SKOG Freiburg 23:37 + 8:16
51. Kalsztein Karol 0110002 Harpagan Gdańsk 25:09 + 9:48
52. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 25:23 + 10:02
53. Jiroušek Pavel DOR7703 C OK Dobříš 26:02 + 10:41
54. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 26:12 + 10:51
55. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 26:37 + 11:16
56. Wilfert Otakar KUL7500 C KOB Ústí nad Labem 27:59 + 12:38
57. Kosobud Dušan VTA7201 C SC vebr-sport 28:26 + 13:05
58. Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov 28:35 + 13:14
59. Erbert Ladislav PEN7700 C OK RECO Sport 28:50 + 13:29
60. Müller Robert OAV6900 C Orienteering Adventure 28:55 + 13:34
Pataki Gábor NNN Neregistrovaní DISK
Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín DISK
Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec DISK
Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec DISK
Deferme Gunther 0200002 HAMOK DISK
Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha DISK
Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem DISK
Průša Michal VSP7310 C USK Praha DISK
Delgado Francisco 0560007 Frontela-O DISK
Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Rosice DISK
Červenka Daniel SAD7500 C Sportovní akademie Dobříš DISK
Lehmann Karsten 0460001 Sommerkolektiv DISK

H45B 2.32 km, 48 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 11:12
2. Ptáček Miloš SNA7001 C TJ START Náchod 12:44 + 1:32
3. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 13:31 + 2:19
4. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 13:33 + 2:21
5. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 13:35 + 2:23
6. Auermüller Vít ZBM6701 C SK Brno Žabovřesky 13:58 + 2:46
7. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 14:09 + 2:57
8. VERBIN ODED                NNN3009  Neregistrovaní 14:11 + 2:59
9. Tejkl Jiří TAP7702 C KOB Tretra Praha 14:20 + 3:08
10. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 14:39 + 3:27
11. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 14:44 + 3:32
12. Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 14:46 + 3:34
13. Pavlica Jiří KUB7501 C KUB Koala Uherský Brod 14:57 + 3:45
14. Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha 15:00 + 3:48
15. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:13 + 4:01
16. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 15:39 + 4:27
17. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 15:46 + 4:34
18. Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 15:54 + 4:42
19. Vintr Radek TZL7701 C SKOB Zlín 15:55 + 4:43
20. Klein Aleš LTP7601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:58 + 4:46
21. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:12 + 5:00
22. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 16:14 + 5:02
23. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 16:40 + 5:28
24. Sedlák Radek LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky 16:50 + 5:38
25. Soukup Michal NEK7400 C Nejdek Orienteering 16:52 + 5:40
26. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 18:32 + 7:20
27. Jiroušek Petr LPM7001 C OK Lokomotiva Plzeň 18:34 + 7:22
28. Brumovský Martin TAP7202 C KOB Tretra Praha 19:44 + 8:32
29. Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 24:47 + 13:35
Pozdílek Martin PHK7803 C OK 99 Hradec Králové DISK
Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný DISK
Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering DISK
Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice DISK
David Vladimír SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný DISK

H55A 2.73 km, 42 m, 17 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Goossens Dirk 0030001 TROL 13:11
2. Gassner Ferri 12A6601 Naturfreunde Wien 13:51 + 0:40
3. Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň 14:17 + 1:06
4. Suter Nik                  NNN3027  Neregistrovaní 14:56 + 1:45
5. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 15:31 + 2:20
5. Pradel Roberto NNN3164 Neregistrovaní 15:31 + 2:20
7. Okle Martin 0780001 Cordoba OLC 15:41 + 2:30
8. SANDEVOIR BENOIT 0270001 ORIENTATION CAENNAISE 15:44 + 2:33
9. Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 15:45 + 2:34
10. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 15:50 + 2:39
11. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 15:51 + 2:40
12. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 16:50 + 3:39
13. Legere Pascal 0490001 Valmo 17:08 + 3:57
14. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 17:09 + 3:58
15. CHUNG Wai Nang             NNN3092  Neregistrovaní 17:54 + 4:43
16. Vervoort Karl              NNN3007  Neregistrovaní 18:03 + 4:52
17. Eriksson Stefan            NNN3135  Neregistrovaní 18:13 + 5:02
18. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 18:21 + 5:10
19. Würz Martin 18:33 + 5:22
20. LINES Robert               NNN3037  Neregistrovaní 18:51 + 5:40
21. Dyzio Włodzimierz 0750012 WKS Wawel 18:53 + 5:42
21. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 18:53 + 5:42
23. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 18:57 + 5:46
24. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 19:05 + 5:54
24. Kniebügl Anton 0690001 Kobra Bratislava 19:05 + 5:54
26. Müller Rico STB6400 C TJ Stadion Nový Bor 19:26 + 6:15
27. Jánek Ladislav LPU6103 C OK Lokomotiva Pardubice 19:30 + 6:19
28.