Logo

Výsledky závodu: Kwak Czech O-Tour 2023 - Kokořínsko - E2

Datum:
04.08.2023
Místo konání:
autokemp Nedamov, Dubá
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Mapa:
1:7 500 pro kategorie DH35-DH80, ostatní 1:10 000; e=5 m
Ředitel závodu:
Plochová Dominika - R1
Hlavní rozhodčí:
Kolínová Kristýna - R1
Stavitel tratí:
Tomeš Jaroslav - R3
JURY:
Kolaja Ehlerová Jana, Pašek František, Valenta Ondřej
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí, žádný protest nebyl podán. V cíli byla ošetřena drobná zranění. Jedna závodnice byla po pádu převezena záchranou službou Červeného kříže k ošetření do nemocnice.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D70     D75     D80     H10L     H10     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H70     H75     H80     HDR     OPEN-S     OPEN-M     OPEN-L     T    
Nahrávám data...

D10 2.28 km, 65 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 16:38
2. Novotná Anna PHK1352 C OK 99 Hradec Králové 17:00 + 0:22
3. Bremze Elena 0420002 Ogre OK/OSC 18:23 + 1:45
4. Chodúrová Elena TZL1351 C SKOB Zlín 18:31 + 1:53
5. Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka 18:32 + 1:54
6. Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 19:38 + 3:00
7. Dvořáková Šarlota DKP1360 C Oddíl OB Kotlářka 20:41 + 4:03
8. Moszkowicz Aleksandra      NNN3156  Neregistrovaní 21:04 + 4:26
9. Šidlová Dorota TZL1450 C SKOB Zlín 22:34 + 5:56
10. Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:48 + 6:10
11. Kurečková Zuzana TBM1377 C KOS TJ Tesla Brno 23:43 + 7:05
12. Proxová Veronika RIC1350 C OB Říčany 26:02 + 9:24
13. Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 27:55 + 11:17
14. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 29:28 + 12:50
15. Gellért Lili               NNN3151  Neregistrovaní 30:09 + 13:31
16. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 30:42 + 14:04
17. Klášterecká Milada TJP1452 C TJ Sokol Troja 33:39 + 17:01
18. Svítilová Veronika PGP1550 C SK Praga 35:11 + 18:33
19. Smítalová Meda ZBM1356 C SK Brno Žabovřesky 43:59 + 27:21

D10L 1.84 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Noponen Viivi              NNN3026  Neregistrovaní 15:27
2. Vintrová Matylda TZL1551 C SKOB Zlín 18:52 + 3:25
3. Sedláková Anna LIP1550 C SOS Mamuti z Lipovky 19:14 + 3:47
4. Kubáková Laura JHB1550 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21:17 + 5:50
5. Bednaříková Eva TAP1550 C KOB Tretra Praha 22:42 + 7:15
6. Vernerová Johana VBM1451 C VSK Mendelu Brno 27:02 + 11:35
7. Pešková Barbora CET1351 C TJ Loko Česká Třebová 28:00 + 12:33
8. Havlová Aneta TUR1458 C OOB TJ Turnov 31:03 + 15:36
9. Chodurová Nina SFM1452 C O-RUNNAŘI Beskydy 32:44 + 17:17

D12 2.47 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zavadilová Adéla VSP1153 B USK Praha 25:59
2. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 26:03 + 0:04
3. Ptáčková Lucie DKP1255 C Oddíl OB Kotlářka 27:17 + 1:18
4. Schwabová Barbora TBM1188 B KOS TJ Tesla Brno 27:38 + 1:39
5. Komárková Radka SJH1151 B SOS Jindřichův Hradec 27:57 + 1:58
6. Kalinová Lisa SPC1158 B SPORTICUS team 28:06 + 2:07
7. Šťastná Vendula TBM1384 C KOS TJ Tesla Brno 28:29 + 2:30
8. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 31:13 + 5:14
9. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 32:04 + 6:05
10. Šubrtová Barbora TAP1150 B KOB Tretra Praha 33:32 + 7:33
11. Čevelová Adéla RIC1150 B OB Říčany 34:22 + 8:23
12. Košťáková Emma DOR1155 C OK Dobříš 35:56 + 9:57
13. Dvořáková Alžběta DKP1172 C Oddíl OB Kotlářka 36:22 + 10:23
14. Bolinová Evelína FSP1150 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:47 + 15:48
15. Svobodová Natálie TZL1251 C SKOB Zlín 42:04 + 16:05
16. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 B SKOB Zlín 42:26 + 16:27
17. Noponen Vilma              NNN3025  Neregistrovaní 42:38 + 16:39
18. Pauerová Zita SRK1252 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:43 + 20:44
19. Trzasko Martyna 0110005 Harpagan Gdańsk 46:57 + 20:58
20. Pozdílková Kateřina PHK1251 B OK 99 Hradec Králové 48:53 + 22:54
21. Štolbová Lenka KNC1250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 51:40 + 25:41
22. Fialová Kristýna DOR1250 C OK Dobříš 52:42 + 26:43
23. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 54:53 + 28:54
24. Havlová Tereza TUR1252 C OOB TJ Turnov 56:20 + 30:21
25. Košárková Aneta PGP1255 C SK Praga 61:07 + 35:08
26. Kořenová Helena TZL1250 C SKOB Zlín 64:52 + 38:53
27. Beňovská Marie KUB1253 C KUB Koala Uherský Brod 87:27 + 61:28

D14A 2.34 km, 95 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela PGP0957 A SK Praga 24:34
2. Mullis Carolina DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 25:18 + 0:44
3. Sobotková Lada OPI0951 B Orientační sporty Písek 27:18 + 2:44
4. Salabová Pavlína JIL0954 A OK Jilemnice 29:53 + 5:19
5. Kundratová Eva TZL0950 B SKOB Zlín 30:06 + 5:32
6. Neubauerová Magdaléna ZVO1052 B OB SK Zvole 30:11 + 5:37
7. Ehlerová Michaela VSP1050 B USK Praha 30:15 + 5:41
8. Hýblová Eliška JPV0952 A Oddíl OS SK Prostějov 31:00 + 6:26
9. Schegg Lorena 0870011 NWK NOS 31:09 + 6:35
10. Hančová Karolína VRL0952 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:30 + 6:56
11. Blahutová Lucie MFP0950 B Matfyz Praha 34:07 + 9:33
12. Noponen Venla              NNN3024  Neregistrovaní 34:53 + 10:19
13. Ptáčková Barbora DKP0954 B Oddíl OB Kotlářka 35:35 + 11:01
14. Vaněčková Anna DKP1063 C Oddíl OB Kotlářka 35:37 + 11:03
15. Cymorková Julie TRI0953 B TJ TŽ Třinec 35:40 + 11:06
16. Vlčková Markéta VIC0951 B OB Vizovice 37:03 + 12:29
17. Hlaváčková Lucie TAP1050 B KOB Tretra Praha 39:06 + 14:32
18. Košťáková Anna DOR0957 C OK Dobříš 39:44 + 15:10
19. Ellke Margarethe 19D0950 SSV Planeta Radebeul 49:44 + 25:10
20. Blehová Barbora DOR1151 B OK Dobříš 52:53 + 28:19

D14B 2.26 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pozdílková Zuzana PHK0952 B OK 99 Hradec Králové 23:38
2. Kurfürstová Marie FSP1050 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:57 + 2:19
3. Smítalová Ester ZBM1056 C SK Brno Žabovřesky 27:19 + 3:41
4. Ryppelová Anna TAP0954 B KOB Tretra Praha 28:38 + 5:00
5. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 32:02 + 8:24
6. Brumovská Markéta TAP1061 C KOB Tretra Praha 32:27 + 8:49
7. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 36:39 + 13:01
8. Hamáková Zuzana HJL1050 C Sokol Horní Jelení 37:04 + 13:26
9. Pobudová Marie SJH1050 C SOS Jindřichův Hradec 37:55 + 14:17
10. Jirousová Edita TAP1056 C KOB Tretra Praha 38:57 + 15:19
11. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 40:47 + 17:09
12. Korecká Eva CHT1054 B OOB SK Chrast 43:48 + 20:10
13. Kořenová Hana TZL1050 C SKOB Zlín 51:14 + 27:36
Kurečková Aneta ABM1054 C KOB ALFA Brno DISK

D16A 2.44 km, 140 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Good Rahel 0870006 NWK NOS 26:07
2. Tomášková Matilda TUR0957 A OOB TJ Turnov 26:08 + 0:01
3. Słońska Antonina 0750002 WKS Wawel 26:38 + 0:31
4. Kynčlová Anna JIL0852 A OK Jilemnice 27:12 + 1:05
5. Schiller Nesa 0870008 NWK NOS 27:19 + 1:12
6. Biskupska Julia 0750005 WKS Wawel 27:25 + 1:18
7. Kvášovská Ludmila LTU0753 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:27 + 2:20
8. Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 28:36 + 2:29
9. Baldrianová Eva VSP0751 A USK Praha 29:03 + 2:56
10. Havlová Tereza KAM0760 A OK Kamenice 29:23 + 3:16
11. Malečková Pavlína VSP0855 A USK Praha 29:38 + 3:31
12. Zabořilová Anna TUR0951 B OOB TJ Turnov 30:37 + 4:30
13. Moszkowicz Julia 0750007 WKS Wawel 30:46 + 4:39
14. Novotná Karolína TUR0853 A OOB TJ Turnov 31:12 + 5:05
15. Schweizer Lena 0870009 NWK NOS 31:16 + 5:09
16. Šimůnková Michaela TAP0851 A KOB Tretra Praha 31:26 + 5:19
17. Gasser Sina 0870010 NWK NOS 31:38 + 5:31
18. Malá Anežka JIL0751 B OK Jilemnice 32:45 + 6:38
19. Olejnik Jaśmina 0750004 WKS Wawel 34:40 + 8:33
20. Ehlerová Anna VSP0854 B USK Praha 35:05 + 8:58
21. Hladíková Julie DKP0857 A Oddíl OB Kotlářka 35:52 + 9:45
22. Oliinyk Yelyzaveta 0750008 WKS Wawel 36:53 + 10:46
23. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 36:54 + 10:47
24. Trzasko Alicja 0110006 Harpagan Gdańsk 39:19 + 13:12
25. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 40:15 + 14:08
26. Lauenstein Wilma NNN9030 Neregistrovaní 42:07 + 16:00
27. Savova Nikol 0090008 Brown Team 44:55 + 18:48
28. Röhrl Malin 0870007 NWK NOS 45:54 + 19:47
29. Votočková Amelie JIL0750 C OK Jilemnice 53:35 + 27:28
30. Bremze Elma 0420003 Ogre OK/OSC 77:06 + 50:59

D16B 2.34 km, 120 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Kateřina VPM0851 B KOS Slavia Plzeň 26:03
2. Komárková Zbyňka SJH0751 C SOS Jindřichův Hradec 32:02 + 5:59
3. Bielecka Marta NNN3167 Neregistrovaní 32:28 + 6:25
4. Peňázová Charlotte ZBM0860 B SK Brno Žabovřesky 36:58 + 10:55
5. Hiklová Eva ZBM0755 B SK Brno Žabovřesky 39:46 + 13:43
6. Nedbalová Klára MFP0850 C Matfyz Praha 42:42 + 16:39
7. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 47:38 + 21:35
8. Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko 51:15 + 25:12
9. Velátová Lucie OPI0750 B Orientační sporty Písek 51:34 + 25:31
10. Blehová Veronika DOR0852 C OK Dobříš 63:45 + 37:42

D18A 2.65 km, 135 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikes Janka 0430003 MOM Budapest 23:04
2. Tomanová Eliška ZBM0658 A SK Brno Žabovřesky 23:54 + 0:50
3. Housková Barbora DOR0655 A OK Dobříš 24:06 + 1:02
4. Lillqvist Isabella NNN3159 Neregistrovaní 24:24 + 1:20
5. Kurtycz Natalia 0750006 WKS Wawel 26:42 + 3:38
6. Gerzsényi Bodza 0430004 MOM Budapest 26:43 + 3:39
7. Benz Leonie 0870003 NWK NOS 26:54 + 3:50
8. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 26:57 + 3:53
9. Malečková Hana VSP0553 A USK Praha 27:42 + 4:38
10. Röhrl Leone 0870004 NWK NOS 28:24 + 5:20
11. Bremze Elize 0420004 Ogre OK/OSC 28:35 + 5:31
12. Riediker Melina 0870005 NWK NOS 29:54 + 6:50
13. Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 30:58 + 7:54
14. Měšťanová Tereza TAP0653 A KOB Tretra Praha 31:29 + 8:25
15. Bambousková Julie DOR0650 A OK Dobříš 32:49 + 9:45
16. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 32:53 + 9:49
17. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 33:22 + 10:18
18. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 33:42 + 10:38
19. Pudełek Jowita 0750011 WKS Wawel 34:14 + 11:10
20. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 36:17 + 13:13
21. Soltész Abigél 0430007 MOM Budapest 37:15 + 14:11
22. Novotná Barbora TUR0552 A OOB TJ Turnov 37:32 + 14:28
23. Kasprzyk Marta 1030001 37:40 + 14:36
24. Mynářová Markéta ZBM0657 B SK Brno Žabovřesky 39:04 + 16:00
25. Pinkavová Hana JPV0551 B Oddíl OS SK Prostějov 39:10 + 16:06
26. Dzwonkowska Paulina 1010001 39:31 + 16:27
27. Skundaite Auguste 0660003 SM GAJA 41:07 + 18:03
28. Šelkovskyte Vilte 0660005 SM GAJA 48:41 + 25:37
29. Sapižovaite Skaiva 0660004 SM GAJA 57:40 + 34:36

D18B 2.37 km, 110 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 25:48
2. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 31:37 + 5:49
3. Blahutová Martina MFP0550 C Matfyz Praha 34:08 + 8:20
4. Holohlavská Ema JIL0652 C OK Jilemnice 35:34 + 9:46
5. Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 37:15 + 11:27

D21E 3.58 km, 220 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8502

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 36:22 9134
2. Hájková Eliška KAM9851 R OK Kamenice 40:08 + 3:46 8319
3. Mümer Marcia 0870031 NWK NOS 40:37 + 4:15
4. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 41:22 + 5:00 8052
5. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Brno Žabovřesky 42:41 + 6:19 7767
6. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 43:03 + 6:41 7688
7. Lind Josefine NNN9034 Neregistrovaní 43:04 + 6:42
8. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky 43:30 + 7:08 7590
9. Bořilová Klára TBM8964 R KOS TJ Tesla Brno 44:02 + 7:40 7475
10. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 44:10 + 7:48 7446
11. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 45:49 + 9:27 7089
12. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 46:34 + 10:12 6927
13. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 46:38 + 10:16 6912
14. Korpasová Lucie TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno 46:42 + 10:20 6898
15. Koren Anikó NNN3101  Neregistrovaní 47:13 + 10:51
16. Hubmann Lisa 0870002 NWK NOS 47:23 + 11:01
17. Tichá Tereza SJH9452 C SOS Jindřichův Hradec 47:29 + 11:07 6728
18. Luštická Lucie TUR8650 C OOB TJ Turnov 48:04 + 11:42 6602
19. Bulířová Ema TAP0452 R KOB Tretra Praha 48:12 + 11:50 6573
20. Zacher Noémi               NNN3098  Neregistrovaní 48:47 + 12:25
21. Westin Emilie 0400001 Nydalen SK 48:50 + 12:28
22. Németh Luca                NNN3095  Neregistrovaní 49:35 + 13:13
23. Divin Judit                NNN3104  Neregistrovaní 49:41 + 13:19
24. Rajmon Imola               NNN3106  Neregistrovaní 50:10 + 13:48
25. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Brno Žabovřesky 50:55 + 14:33 5985
26. Leonhardt Charlotte 0940001 USV TU Dresden 50:57 + 14:35
27. Srbová Michaela LPU0557 A OK Lokomotiva Pardubice 52:52 + 16:30 5563
28. Martanová Elin TUR0253 R OOB TJ Turnov 54:06 + 17:44 5297
29. Parfianowicz Zuzanna NNN3172 Neregistrovaní 55:03 + 18:41
30. Hennseler Meike 0930001 MTV Seesen 55:33 + 19:11
31. Long Roisin 0350001 57:06 + 20:44
32. Chrástová Tereza TUR0255 C OOB TJ Turnov 60:53 + 24:31 3829
33. Nagy Zsófia                NNN3107  Neregistrovaní 61:09 + 24:47
34. Biacs Zsófia               NNN3094  Neregistrovaní 62:26 + 26:04
35. Hříchová Jana 0020001 OLC SKOG Freiburg 67:35 + 31:13

D21A 3.26 km, 210 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7176

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Skácelová Adéla JJN0454 A Team Jizerky 36:47 7334
2. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 37:23 + 0:36 7219
3. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 38:40 + 1:53 6975
4. Čápová Eliška STA0451 A OK Střelka 39:04 + 2:17 6898
5. Hájková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 39:32 + 2:45 6809
6. Pavlíková Markéta DOK0053 C OK Doksy 40:32 + 3:45 6618
7. Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 40:50 + 4:03 6561
8. Šákrová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 41:02 + 4:15 6523
9. Dlabajová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 41:22 + 4:35 6459
10. Šafková Sofie KAM0153 C OK Kamenice 41:42 + 4:55 6396
11. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 41:46 + 4:59 6383
12. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 42:21 + 5:34 6272
13. Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 43:24 + 6:37 6072
14. Kubáková Nela LPU0458 B OK Lokomotiva Pardubice 43:35 + 6:48 6037
15. Počtová Klára OPI0453 A Orientační sporty Písek 44:17 + 7:30 5903
16. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 44:50 + 8:03 5798
17. Roškotová Lucie TUR9753 C OOB TJ Turnov 45:13 + 8:26 5725
18. Arnoštová Veronika VSP0450 A USK Praha 45:22 + 8:35 5696
19. Blažková Katka SJH0252 C SOS Jindřichův Hradec 45:49 + 9:02 5610
20. Dolejší Kateřina DOK0156 C OK Doksy 45:50 + 9:03 5607
21. Müllerová Eva PGP9657 C SK Praga 45:59 + 9:12 5579
22. Vejstrková Martina CHA9651 C OK Chrastava 47:10 + 10:23 5353
22. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 47:10 + 10:23 5353
24. Jansová Martina 0410001 47:34 + 10:47
25. Kosobudová Kateřina TAP0258 C KOB Tretra Praha 47:41 + 10:54 5254
26. Kořínková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 48:01 + 11:14 5191
27. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 49:13 + 12:26 4962
28. Auermüllerová Anna ZBM0060 C SK Brno Žabovřesky 49:47 + 13:00 4854
29. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 50:55 + 14:08 4637
30. Juklíčková Zuzana VLI8750 C Slavia Liberec orienteering 51:04 + 14:17 4609
31. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 51:29 + 14:42 4529
32. Chaloupková Kateřina CHC0051 C K.O.B. Choceň 51:39 + 14:52 4497
33. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:54 + 15:07 4450
34. Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha 53:13 + 16:26 4199
35. Polanská Nelly PZR0152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:21 + 17:34 3982
36. van Rooy Silke             NNN3142  Neregistrovaní 55:34 + 18:47
37. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 56:06 + 19:19 3648
38. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Brno Žabovřesky 56:51 + 20:04 3505
39. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 58:14 + 21:27 3241
40. Plotzerová Adriana 0520001 58:21 + 21:34
41. Hledíková Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 60:09 + 23:22 2876
42. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 61:43 + 24:56 2577
43. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:20 + 25:33 2459
44. Šádková Martina PHK9653 C OK 99 Hradec Králové 64:17 + 27:30 2087
45. Linhartová Iva ZBM9051 C SK Brno Žabovřesky 73:08 + 36:21 399
46. Chaloupková Veronika CHC9852 C K.O.B. Choceň 75:45 + 38:58 0
47. Zoons Joke                NNN3148  Neregistrovaní 99:41 + 62:54

D21B 2.62 km, 125 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5072

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Picková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř 30:39 5306
2. Bernatíková Hana SFM0251 C O-RUNNAŘI Beskydy 30:43 + 0:04 5295
3. Rückerová Šárka HOR0050 C TJ Jiskra Hořice 35:02 + 4:23 4614
4. Jiřištová Klára JIL9052 C OK Jilemnice 36:01 + 5:22 4459
5. Vacková Anna SJI9854 C OK Jihlava 36:57 + 6:18 4312
6. Petráčková Kristýna SJI9851 C OK Jihlava 37:04 + 6:25 4293
7. Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha 39:07 + 8:28 3970
8. Zemanová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 39:15 + 8:36 3948
9. Bąkowska Dominika 0110001 Harpagan Gdańsk 39:59 + 9:20
10. Černá Petra LLI0250 LOK-o Liberec 40:11 + 9:32
11. Kovářová Jana CET0251 C TJ Loko Česká Třebová 44:28 + 13:49 3125
12. Vavrysová Barbara LCE9751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:51 + 16:12 2749
13. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 48:51 + 18:12 2433
14. Windsor Zuzana 15G9251 DRONGO 48:57 + 18:18
15. Fenclová Tereza 0730001 LPU 50:38 + 19:59
16. Hornová Lenka UOL9053 C SOB Olomouc 52:11 + 21:32 1907
17. Seitler Andrea ASU9250 C Magnus Orienteering 54:02 + 23:23 1615
18. Žaloudková Petra JJN8751 C Team Jizerky 55:18 + 24:39 1415
19. van Breedam Vanessa        NNN3076  Neregistrovaní 63:55 + 33:16
20. Lžíčařová Iveta DOB9090 C KOB Dobruška 80:32 + 49:53 0
21. Srsen Kira 0560008 Frontela-O 102:08 + 71:29
Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany DISK 0

D35A 2.92 km, 160 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trösse Christiane NNN9069 Neregistrovaní 32:58
2. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 35:37 + 2:39
3. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 35:38 + 2:40
4. Kalinichenko Anna 0860002 UNTS Warszawa 37:05 + 4:07
4. Noponen Heli               NNN3022  Neregistrovaní 37:05 + 4:07
6. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:20 + 4:22
7. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 38:58 + 6:00
8. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 40:48 + 7:50
9. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 41:32 + 8:34
10. Huang Yiching              NNN3020  Neregistrovaní 42:19 + 9:21
11. Bolinová Hana FSP8152 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:52 + 9:54
12. Košťáková Petra DOR8151 C OK Dobříš 44:02 + 11:04
13. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 44:48 + 11:50
14. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky 45:09 + 12:11
15. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:36 + 12:38
16. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:32 + 14:34
17. Gavela Alba 0560005 Frontela-O 48:42 + 15:44
18. Engelhardt Katja 19D8450 SSV Planeta Radebeul 48:49 + 15:51
19. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 48:52 + 15:54
20. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 48:53 + 15:55
21. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 48:57 + 15:59
22. Sotonová Jitka TAP7950 C KOB Tretra Praha 50:48 + 17:50
23. Preston Julia              NNN3019  Neregistrovaní 52:03 + 19:05
24. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 52:10 + 19:12
25. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 53:51 + 20:53
26. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 54:00 + 21:02
27. Hubáčková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:14 + 22:16
28. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 56:12 + 23:14
29. Smítalová Jana ZBM8053 C SK Brno Žabovřesky 56:50 + 23:52
30. Krupová Tereza PGP8756 C SK Praga 57:13 + 24:15
31. Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 59:57 + 26:59
32. Lohová Monika DKL8052 C KOB Kladno 70:17 + 37:19
33. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 87:08 + 54:10
34. Rubio Isabel 0560003 Frontela-O 96:37 + 63:39
Pérez Marta 0560002 Frontela-O DISK

D35B 2.26 km, 110 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 30:16
2. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 31:10 + 0:54
3. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:09 + 1:53
4. Makaloušová Hana 0240001 32:25 + 2:09
5. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 33:00 + 2:44
6. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 34:36 + 4:20
7. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 37:20 + 7:04
8. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 37:38 + 7:22
9. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 37:50 + 7:34
10. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 38:20 + 8:04
11. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 40:26 + 10:10
12. Vojta Grundmanová Lenka CHC8651 C K.O.B. Choceň 41:05 + 10:49
13. Pokorná Kristýna EKP8351 C VŠTJ Ekonom Praha 42:18 + 12:02
14. Perlíková Pavla TAP8450 C KOB Tretra Praha 45:06 + 14:50
15. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 48:00 + 17:44
16. Brucháčková Markéta 8158152 50:00 + 19:44
17. Tichá Jana 0450002 WILD ANIMALS 53:42 + 23:26
18. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 62:02 + 31:46
19. Drhlíková Markéta VAM8250 C OB Vamberk 75:59 + 45:43
20. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 78:17 + 48:01
21. Chiu ChingTing             NNN3117  Neregistrovaní 81:36 + 51:20

D45A 2.29 km, 170 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:53
2. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 26:56 + 0:03
3. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 27:50 + 0:57
4. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 28:06 + 1:13
5. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 29:13 + 2:20
6. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 29:17 + 2:24
7. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 30:06 + 3:13
8. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 30:07 + 3:14
9. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 30:14 + 3:21
10. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 30:46 + 3:53
11. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 31:11 + 4:18
12. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 31:18 + 4:25
13. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 31:34 + 4:41
14. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 31:41 + 4:48
15. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 31:45 + 4:52
16. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 32:04 + 5:11
17. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:36 + 5:43
18. Desrumaux Marie 0490002 Valmo 32:45 + 5:52
19. Schneider-Schiess Silvia   NNN3018  Neregistrovaní 33:00 + 6:07
20. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 33:23 + 6:30
21. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 33:41 + 6:48
22. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 33:56 + 7:03
23. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 34:35 + 7:42
24. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 34:53 + 8:00
25. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 35:12 + 8:19
26. Benatti Kajsa              NNN3138  Neregistrovaní 35:20 + 8:27
27. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 35:43 + 8:50
28. Bonek Claudia 12A6901 Naturfreunde Wien 35:44 + 8:51
29. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 35:54 + 9:01
30. Hugelshofer Barbara 0260002 OLG Waldrose 36:29 + 9:36
31. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 37:24 + 10:31
32. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 37:25 + 10:32
33. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 37:26 + 10:33
34. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 37:33 + 10:40
35. Suter Judith               NNN3028  Neregistrovaní 38:20 + 11:27
36. Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 39:01 + 12:08
37. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 39:09 + 12:16
38. Wenderickx Nancy 0200001 HAMOK 39:51 + 12:58
39. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 40:45 + 13:52
40. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 40:53 + 14:00
41. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 41:18 + 14:25
42. Pinkavová Helena JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov 42:14 + 15:21
43. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 42:46 + 15:53
44. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 43:21 + 16:28
45. Hlaváčková Klára TAP7756 C KOB Tretra Praha 43:32 + 16:39
46. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 45:18 + 18:25
47. Čevelová Ivana RIC7853 C OB Říčany 45:33 + 18:40
48. Schmidtová Jana VRL7553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:34 + 18:41
49. Malečková Iva VSP7559 C USK Praha 46:18 + 19:25
50. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:53 + 20:00
51. Chuang Peichi              NNN3021  Neregistrovaní 47:57 + 21:04
52. Smolková Romana TAP6951 C KOB Tretra Praha 48:28 + 21:35
53. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 49:20 + 22:27
54. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 50:02 + 23:09
55. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 53:15 + 26:22
56. Calvo Nuria 0190002 Frontela O 53:18 + 26:25
57. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 54:01 + 27:08
58. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 54:25 + 27:32
59. Westin Lenka 0370001 Portsgrunn OL 55:11 + 28:18
60. Varhaníčková Jana 0800001 NER - Varhaníčková 56:50 + 29:57
61. Sobotková Lenka OPI7401 C Orientační sporty Písek 66:15 + 39:22
62. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 75:46 + 48:53
63. Michałowska Agata 0110003 Harpagan Gdańsk 127:30 + 100:37
Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Perez Maica 0170002 CRON DISK

D45B 2.34 km, 120 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 26:48
2. Mazzarese Jana SJI7854 C OK Jihlava 29:40 + 2:52
3. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 29:45 + 2:57
4. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 30:30 + 3:42
5. Nowicka-Bielecka Kornelia NNN3168 Neregistrovaní 32:32 + 5:44
6. Kleinová Petra LTP7553 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:40 + 5:52
7. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 33:45 + 6:57
8. Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 33:46 + 6:58
9. Časnochova Tatiana        NNN2029  Neregistrovaní 33:50 + 7:02
10. Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 33:54 + 7:06
11. Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 34:02 + 7:14
12. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 34:26 + 7:38
13. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 35:43 + 8:55
14. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:54 + 9:06
15. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:10 + 9:22
16. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 37:29 + 10:41
17. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 37:38 + 10:50
18. Janovská Věra JIL7258 C OK Jilemnice 37:46 + 10:58
19. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 37:58 + 11:10
20. Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko 38:40 + 11:52
21. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Rosice 38:54 + 12:06
22. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 38:56 + 12:08
23. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 38:58 + 12:10
24. Słońska Bogusława 0750003 WKS Wawel 39:49 + 13:01
25. Peňázová Iva 0440001 Brno 40:51 + 14:03
26. Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 41:40 + 14:52
27. Čiháková Olga HOR7651 C TJ Jiskra Hořice 42:12 + 15:24
28. Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 42:50 + 16:02
29. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:57 + 16:09
30. Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 43:14 + 16:26
31. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 43:15 + 16:27
32. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 44:18 + 17:30
33. Kubcová Lenka DOB7451 C KOB Dobruška 44:19 + 17:31
34. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 44:20 + 17:32
35. Velátová Jana OPI7350 C Orientační sporty Písek 44:28 + 17:40
36. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 44:55 + 18:07
37. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:59 + 18:11
38. Pisarek Renata 0750016 WKS Wawel 45:20 + 18:32
39. Jirousová Eva TAP7653 C KOB Tretra Praha 46:58 + 20:10
40. Sedláčková Dagmar KUB7351 C KUB Koala Uherský Brod 48:14 + 21:26
41. Zámečníková Jitka 0010001 OLC SKOG Fribourg 49:07 + 22:19
42. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:25 + 23:37
43. Rückerová Věra HOR7450 C TJ Jiskra Hořice 53:52 + 27:04
44. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 54:54 + 28:06
45. Beranová Jana SLA7551 C SKOB Slaný 55:06 + 28:18
46. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 56:22 + 29:34
47. Eriksson Anna              NNN3136  Neregistrovaní 59:27 + 32:39
48. Soukupová Andrea NEK7851 C Nejdek Orienteering 62:21 + 35:33
49. Brumovská Rhea TAP7251 C KOB Tretra Praha 62:31 + 35:43
50. Ludwig Anneke              NNN3125  Neregistrovaní 66:13 + 39:25
51. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 69:49 + 43:01
52. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:06 + 47:18
53. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 84:03 + 57:15
Pavlicová Anna KUB7360 C KUB Koala Uherský Brod DISK
Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň DISK

D55A 2.13 km, 115 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 25:29
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 29:35 + 4:06
3. Evans Janka 0090005 Brown Team 29:48 + 4:19
4. Berggren Lina              NNN3073  Neregistrovaní 31:41 + 6:12
5. Verbraken Linda 0030002 TROL 32:25 + 6:56
6. Simonsen Sandra 0360001 FIF Hillerød 33:47 + 8:18
7. Neumannová Renata PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha 33:55 + 8:26
8. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 34:55 + 9:26
9. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 36:03 + 10:34
10. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 36:20 + 10:51
11. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 37:43 + 12:14
12. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 39:23 + 13:54
13. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 40:27 + 14:58
14. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 43:47 + 18:18
15. Savolainen Paula           NNN3093  Neregistrovaní 44:44 + 19:15
16. Grifoni Milena             NNN3065  Neregistrovaní 45:43 + 20:14
17. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 47:15 + 21:46
18. Jonsson Maria 0680002 Nydalens Skiklub 47:41 + 22:12
19. De Meyer Betty             NNN3008  Neregistrovaní 49:23 + 23:54
20. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 50:54 + 25:25
21. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 51:27 + 25:58
22. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 56:23 + 30:54
23. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 58:07 + 32:38
24. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 58:48 + 33:19
25. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 62:51 + 37:22
26. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 72:37 + 47:08
27. Lines Clare NNN3038  Neregistrovaní 73:54 + 48:25
28. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 78:29 + 53:00

D55B 2.06 km, 110 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 32:02
2. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 36:18 + 4:16
3. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 37:12 + 5:10
4. Izáková Tereza LME6850 C SK Los Mělník 37:14 + 5:12
5. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 38:32 + 6:30
6. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 42:21 + 10:19
7. Ullmann-Kurzo Heidi        NNN3071  Neregistrovaní 46:52 + 14:50
8. Aebi Monika                NNN3132  Neregistrovaní 48:57 + 16:55
9. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav 59:10 + 27:08
10. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 61:29 + 29:27
11. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 63:36 + 31:34
12. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:02 + 34:00
13. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 88:07 + 56:05
14. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 88:33 + 56:31

D65A 2.06 km, 110 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cejka Kati 0010001 OLC SKOG Fribourg 32:31
2. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 38:49 + 6:18
3. Dambrauskiene Genute 0660002 SM GAJA 42:37 + 10:06
4. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 43:24 + 10:53
5. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:44 + 12:13
6. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 46:53 + 14:22
7. Dimitrova Petya 0090001 Brown Team 48:37 + 16:06
8. Schou Helle                NNN3041  Neregistrovaní 48:55 + 16:24
9. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 50:27 + 17:56
10. Vanreusel Jen 0210002 SASOR 53:16 + 20:45
11. Silvi Simonne              NNN3048  Neregistrovaní 59:50 + 27:19
12. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 61:31 + 29:00
13. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 64:33 + 32:02
14. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 68:45 + 36:14
15. Šafránková Markéta NNN9059 Neregistrovaní 137:30 + 104:59
Olsson Christina 0080001 SOL DISK

D65B 1.96 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Petra 1VD5850 SG Zittau Süd 50:18
2. Chodurová Milena SFM5750 C O-RUNNAŘI Beskydy 54:04 + 3:46
3. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 60:40 + 10:22
4. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:15 + 11:57

D70 1.96 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 50:45
2. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 73:32 + 22:47
3. Horáková Magdalena NEK4950 C Nejdek Orienteering 101:54 + 51:09

D75 1.96 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 48:39
2. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 58:41 + 10:02
3. Hansen Ruth                NNN3070  Neregistrovaní 100:52 + 52:13

D80 1.96 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 64:19

H10L 1.84 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sebera Eduard SFM1400 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:09
2. Jalový Kryštof RBK1401 C SK Radioklub Blansko 17:12 + 2:03
3. Janda Kryštof ZBM1309 C SK Brno Žabovřesky 17:30 + 2:21
4. Kolín Jonáš JIL1500 C OK Jilemnice 17:43 + 2:34
5. Beneš Lukáš FSP1500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:33 + 4:24
6. Klášterecký Antonín BBM1402 C BETA URSUS Rosice 25:50 + 10:41
7. Nemeškal Jáchym LCExxx1 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:23 + 11:14
8. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 29:08 + 13:59
9. Kozel Kryštof 0140006 Family Point 32:23 + 17:14
10. Kolaja Jaromír VLI1501 C Slavia Liberec orienteering 33:25 + 18:16

H10 2.33 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Alexei PHK1502 C OK 99 Hradec Králové 15:44
2. Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř 17:25 + 1:41
3. Čevela Marek RIC1300 C OB Říčany 20:30 + 4:46
4. Fiala Matěj LPM1401 C OK Lokomotiva Plzeň 20:33 + 4:49
5. Holata Vojtěch PDY1303 C Běhej Poděbrady 21:06 + 5:22
6. Novotný Matouš PHK1515 C OK 99 Hradec Králové 22:22 + 6:38
7. Smola Štěpán TZL1414 C SKOB Zlín 23:45 + 8:01
8. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 24:30 + 8:46
9. Mazzarese Aiden SJI1502 C OK Jihlava 25:25 + 9:41
10. Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 26:09 + 10:25
11. Brucháček Matěj TZL1500 C SKOB Zlín 26:21 + 10:37
12. Kosák Damián PGP1303 C SK Praga 26:39 + 10:55
13. Svoboda Šimon TZL1400 C SKOB Zlín 27:38 + 11:54
14. Pauer Libor SRK1402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:27 + 14:43
15. Červenka Vojtěch SAD1301 C Sportovní akademie Dobříš 42:40 + 26:56
16. Beňovský Jan KUB1400 C KUB Koala Uherský Brod 42:41 + 26:57
17. Zollmann Filip HOR1600 C TJ Jiskra Hořice 43:48 + 28:04
18. Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 44:25 + 28:41
19. Trzasko Oleg 0110004 Harpagan Gdańsk 54:03 + 38:19
20. Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 56:09 + 40:25
Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava DISK

H12 2.51 km, 85 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 17:25
2. Minařík František VCB1103 B OB České Budějovice 17:50 + 0:25
3. Lauenstein Erik            NNN3091  Neregistrovaní 18:32 + 1:07
4. Baldrian Josef VSP1100 B USK Praha 18:36 + 1:11
5. Novák Tobiáš CTB1103 A SK OB Chotěboř 18:39 + 1:14
6. Šidla Dalibor TZL1200 C SKOB Zlín 19:50 + 2:25
7. Jiroušek Štěpán DOR1102 B OK Dobříš 20:01 + 2:36
8. Sedlák Václav DKP1105 B Oddíl OB Kotlářka 20:56 + 3:31
9. Hubáček Marián LCE1111 B OOB TJ Slovan Luhačovice 22:13 + 4:48
10. Šťastný Antonín CTB1101 B SK OB Chotěboř 22:37 + 5:12
11. Kmínek Jan DOK1100 B OK Doksy 23:17 + 5:52
12. Mazzarese David SJI1100 B OK Jihlava 24:14 + 6:49
13. Smítal Vendelín ZBM1203 B SK Brno Žabovřesky 24:16 + 6:51
14. Běloušek Matěj CTB1202 B SK OB Chotěboř 28:21 + 10:56
15. Brzoň Šimon CHA1100 C OK Chrastava 28:51 + 11:26
16. Fiala Jakub LPM1202 B OK Lokomotiva Plzeň 30:22 + 12:57
17. Bednařík Vojtěch TAP1104 C KOB Tretra Praha 30:30 + 13:05
18. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 31:30 + 14:05
19. Verbin Amit NNN3013  Neregistrovaní 33:05 + 15:40
20. Moszkowicz Michal          NNN3157  Neregistrovaní 34:24 + 16:59
21. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 35:12 + 17:47
22. Brucháček Jan TZL1201 C SKOB Zlín 35:39 + 18:14
23. Soukup Ondřej NEK1201 B Nejdek Orienteering 35:40 + 18:15
24. Klein David LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:03 + 18:38
25. Brzoň Matouš CHA1202 C OK Chrastava 36:24 + 18:59
26. Ptáček Ondřej DKP1204 C Oddíl OB Kotlářka 37:44 + 20:19
27. Beneš Tadeáš FSP1105 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:23 + 22:58
28. Varbiro Martin 0250003 41:36 + 24:11
29. Ludwig Oliver              NNN3126  Neregistrovaní 43:43 + 26:18
30. Červenka Daniel SAD1101 C Sportovní akademie Dobříš 45:46 + 28:21
31. Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 48:28 + 31:03
32. Košťák Hubert DOR1305 C OK Dobříš 49:19 + 31:54
33. Sebera Hugo SFM1200 C O-RUNNAŘI Beskydy 50:34 + 33:09
34. Zollmann David HOR1200 C TJ Jiskra Hořice 79:07 + 61:42
Zápotocký Tomáš SLA1200 B SKOB Slaný DISK
Smola Jakub TZL1111 C SKOB Zlín DISK

H14A 2.92 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 19:07
2. Prášil Adam SJI0901 B OK Jihlava 20:17 + 1:10
3. Blažek Vojtěch SJH1003 B SOS Jindřichův Hradec 20:35 + 1:28
4. Míchal Jakub SJH1001 B SOS Jindřichův Hradec 21:07 + 2:00
5. Novotný Kryštof PHK1002 B OK 99 Hradec Králové 23:23 + 4:16
6. Gysin Linus 0870028 NWK NOS 24:52 + 5:45
7. Liber Václav AOP1000 B Orientační Běh Opava 25:08 + 6:01
8. Placek Tomas MLA0902 B MLOK Mariánské Lázně 25:47 + 6:40
9. Létal Hynek SFM1001 B O-RUNNAŘI Beskydy 27:32 + 8:25
10. Létal Jonáš SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy 27:43 + 8:36
11. Minařík Josef VCB0903 B OB České Budějovice 28:16 + 9:09
12. Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 29:09 + 10:02
13. Janošík Ivan VCB1002 B OB České Budějovice 29:16 + 10:09
14. Kubáň Patrik TBM1001 B KOS TJ Tesla Brno 31:31 + 12:24
15. Nagy Norbert               NNN3121  Neregistrovaní 35:25 + 16:18
16. Prox Jan RIC1003 B OB Říčany 36:02 + 16:55
Pachnik Antoni 19P1000 UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK

H14B 2.24 km, 95 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 19:34
2. Verbin Idan NNN3012  Neregistrovaní 20:56 + 1:22
3. Klose Albert SFM1000 B O-RUNNAŘI Beskydy 25:40 + 6:06
4. Prášil Šimon TTR0901 B OOB Třebíč 25:52 + 6:18
5. Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 29:39 + 10:05
6. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 33:16 + 13:42
7. Graubner Mikuláš TZL1013 C SKOB Zlín 34:14 + 14:40
8. Pospíšil Tomáš SSU1006 C SK Severka Šumperk 37:28 + 17:54
9. Janda Filip ZBM1011 C SK Brno Žabovřesky 62:06 + 42:32

H16A 2.88 km, 165 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Csoboth Mihály             NNN3102  Neregistrovaní 22:50
2. Třešňák Matěj JIL0701 B OK Jilemnice 23:34 + 0:44
3. Srb Vladimír LPU0714 A OK Lokomotiva Pardubice 25:18 + 2:28
4. Kosák Eliáš PGP0704 B SK Praga 26:30 + 3:40
5. Zápotocký Jiří PGP0808 A SK Praga 26:38 + 3:48
6. Skripnik Matouš FSP0800 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:53 + 4:03
7. Bujdosó Mark               NNN3108  Neregistrovaní 27:24 + 4:34
8. Šmelík Daniel LCE0704 A OOB TJ Slovan Luhačovice 28:38 + 5:48
9. Balogh Máté                NNN3097  Neregistrovaní 29:33 + 6:43
10. Niedermann Jonas 0870025 NWK NOS 30:02 + 7:12
11. Ludwig Jonas 0870024 NWK NOS 30:11 + 7:21
12. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 30:16 + 7:26
13. Chodlewski Antoni 0750014 WKS Wawel 30:49 + 7:59
14. Caboussat Taavi 0330002 OLG Bern 33:42 + 10:52
15. Schmid Bastian 0870027 NWK NOS 36:38 + 13:48
16. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 39:52 + 17:02
17. Sikora Dawid 0110009 Harpagan Gdańsk 40:11 + 17:21
18. Tejkl Štěpán TAP0807 B KOB Tretra Praha 42:45 + 19:55
19. Šubrt Ondřej TAP0801 B KOB Tretra Praha 56:40 + 33:50
20. Vaněček Jan DKP0824 C Oddíl OB Kotlářka 68:51 + 46:01
Riediker Jannis 0870026 NWK NOS DISK

H16B 2.41 km, 155 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirous Erik TAP0705 C KOB Tretra Praha 24:56
2. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 26:53 + 1:57
3. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 27:13 + 2:17
4. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:43 + 6:47
5. Kopeček Adam NNN2095 Neregistrovaní 32:02 + 7:06
6. Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 32:35 + 7:39
7. Sander Valter              NNN3144  Neregistrovaní 34:40 + 9:44
8. Mackovič Adam HCE0700 C TJ Hostivice 48:07 + 23:11
Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín DISK

H18A 3.30 km, 215 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melišík Jan TAP0502 A KOB Tretra Praha 26:34
2. Pachnik Jędrzej 19P0600 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 28:31 + 1:57
3. Schweizer Joel 0870014 NWK NOS 30:41 + 4:07
4. Ziegler Micha 0870013 NWK NOS 31:55 + 5:21
5. Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem 32:12 + 5:38
6. Sobota Ondřej VPM0502 B KOS Slavia Plzeň 33:59 + 7:25
7. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 34:07 + 7:33
8. Hlavatý Jan LPU0713 B OK Lokomotiva Pardubice 34:32 + 7:58
9. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 34:44 + 8:10
10. Čechmánek Václav PVP0600 C VSK Přírodní vědy Praha 34:59 + 8:25
11. Wittenberg Andrin 0870015 NWK NOS 36:54 + 10:20
12. Dąbrowski Karol 1020001 37:09 + 10:35
13. Dimitrov Jr Dimitar 0090007 Brown Team 37:56 + 11:22
14. Vojvodík Eduard MOV0600 A SKOB Ostrava 37:58 + 11:24
15. Pisarek Kordian 0750009 WKS Wawel 38:14 + 11:40
16. Kotyk Vojtěch LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:22 + 11:48
17. Nimshaus Viktor CHC0502 B K.O.B. Choceň 39:18 + 12:44
18. Hájek Dominik LPU0607 B OK Lokomotiva Pardubice 39:32 + 12:58
19. Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice 40:11 + 13:37
20. Veres Dávid                NNN3105  Neregistrovaní 41:03 + 14:29
21. Pirkl Jakub CHC0503 B K.O.B. Choceň 43:18 + 16:44
22. Skripnik Nikola FSP0600 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:17 + 17:43
23. Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga 45:24 + 18:50
24. Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný 50:06 + 23:32

H18B 2.72 km, 185 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 33:59
2. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:35 + 0:36

H21E 4.51 km, 295 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8446

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bolehovský Daniel VSP0508 E USK Praha 34:43 8622
2. Schmid Joschi 0870012 NWK NOS 35:03 + 0:20
3. Průša Dominik VSP0406 R USK Praha 35:31 + 0:48 8432
4. Hutzli Janis 0870033 NWK NOS 35:32 + 0:49
5. Agervig Kristiansson Linus 0630001 IFK GÖTEBORG 35:42 + 0:59
6. Freuler Florian 0870032 NWK NOS 35:49 + 1:06
7. Janovský Tomáš PGP0101 E SK Praga 36:08 + 1:25 8285
8. Nagy Peter                 NNN2090  Neregistrovaní 36:15 + 1:32
9. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 36:22 + 1:39 8229
10. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Brno Žabovřesky 36:24 + 1:41 8221
11. Losman Petr PHK7901 R OK 99 Hradec Králové 37:08 + 2:25 8047
12. Procházka Jan PGP8407 R SK Praga 37:23 + 2:40 7987
12. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 37:23 + 2:40 7987
14. Csoboth Martin             NNN3103  Neregistrovaní 37:44 + 3:01
14. Šafka Sebastian KAM0101 R OK Kamenice 37:44 + 3:01 7904
16. Mella Oskar NNN3170 Neregistrovaní 37:53 + 3:10
16. Tomášek Prokop TUR0711 A OOB TJ Turnov 37:53 + 3:10 7868
18. Ullmann Silvan ZBM9810 C SK Brno Žabovřesky 38:03 + 3:20 7828
19. Smola Michal TZL8131 C SKOB Zlín 38:11 + 3:28 7796
20. Štregl Matyáš TUR0301 E OOB TJ Turnov 38:17 + 3:34 7773
21. Windsor Ben 15G9000 DRONGO 38:22 + 3:39
22. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 38:25 + 3:42 7741
23. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 38:28 + 3:45 7729
23. Škvor Adam KAM0202 R OK Kamenice 38:28 + 3:45 7729
25. Vaníček Jan SJC0705 A Sportcentrum Jičín 39:04 + 4:21 7586
25. Divin Péter                NNN3118  Neregistrovaní 39:04 + 4:21
27. Bock Andreas NNN9008 Neregistrovaní 39:16 + 4:33
28. Imhof Michael 0870030 NWK NOS 39:19 + 4:36
29. Grätsch Markus TUR9603 C OOB TJ Turnov 39:34 + 4:51 7467
30. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 39:40 + 4:57 7443
31. Kamolz Anton 18D9602 Post SV Dresden 40:00 + 5:17
32. Munktved Theis 0540001 Sävendalens Aik 40:02 + 5:19
33. Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 40:04 + 5:21 7348
34. Dohnálek Tomáš SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové 40:05 + 5:22 7344
35. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 40:06 + 5:23 7340
36. Melišík Martin TAP0200 R KOB Tretra Praha 40:08 + 5:25 7332
37. Skaug Mads Møller NNN3171 Neregistrovaní 40:22 + 5:39
38. Dlabaja Tomas TUR8303 R OOB TJ Turnov 41:20 + 6:37 7046
39. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:23 + 6:40 7034
40. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Brno Žabovřesky 41:51 + 7:08 6923
41. Salaba Dan JIL0404 A OK Jilemnice 41:55 + 7:12 6907
42. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 42:01 + 7:18 6883
43. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 42:05 + 7:22 6867
44. Anciaux Benjamin           NNN3147  Neregistrovaní 42:16 + 7:33
45. Glončák Peter LCE7901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:52 + 8:09 6681
46. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 42:54 + 8:11 6673
47. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 42:58 + 8:15 6657
48. Bravený Vít ZBM9102 C SK Brno Žabovřesky 43:24 + 8:41 6554
49. Bílý Jakub DOK0104 C OK Doksy 43:35 + 8:52 6510
50. Tichý Radomír SHK0000 C OK Slavia Hradec Králové 43:44 + 9:01 6474
51. Kisvölcsey Ákos 0430002 MOM Budapest 43:45 + 9:02
52. Světnický František TUR0214 R OOB TJ Turnov 43:47 + 9:04 6462
53. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 43:54 + 9:11 6435
54. Jankowiak Paweł 1DP8900 Indywidualnie 44:21 + 9:38
55. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:34 + 9:51 6276
56. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 45:31 + 10:48 6049
57. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 45:40 + 10:57 6014
58. Valenta Ondřej JIL0401 A OK Jilemnice 45:59 + 11:16 5938
59. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 46:02 + 11:19 5926
60. Kelén Klement NNN3099  Neregistrovaní 46:13 + 11:30
61. Skaug Søren                NNN3154  Neregistrovaní 46:21 + 11:38
62. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 46:24 + 11:41 5839
63. Miavecz Balázs 0430005 MOM Budapest 46:36 + 11:53
64. Čech Petr SJI0001 C OK Jihlava 47:11 + 12:28 5652
65. Smolka Jakub TAP0500 A KOB Tretra Praha 47:32 + 12:49 5569
66. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 47:56 + 13:13 5474
67. Tichý Tomáš SJH9201 C SOS Jindřichův Hradec 48:01 + 13:18 5454
68. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 48:02 + 13:19 5450
69. Staff Marius 0670001 NTNUI 49:18 + 14:35
70. Stark David 0870029 NWK NOS 49:34 + 14:51
71. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 49:49 + 15:06 5025
72. Šimáček Ondřej 0410002 50:06 + 15:23
73. Trojan Karel 0020002 OLC SKOG Freiburg 50:17 + 15:34
74. Gabs Jonas                 NNN3153  Neregistrovaní 51:21 + 16:38
75. Mihályi Ferenc             NNN2091  Neregistrovaní 51:27 + 16:44
76. Casanova Riccardo          NNN3111  Neregistrovaní 52:48 + 18:05
77. Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 53:15 + 18:32 4207
78. Stupal František JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:22 + 18:39 4179
79. Kolský Pavel PGP0204 C SK Praga 53:28 + 18:45 4156
80. Žaloudek Petr JJN8304 C Team Jizerky 53:40 + 18:57 4108
81. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:44 + 20:01 3854
82. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:56 + 20:13 3806
83. Měšťan Ondřej TAP0100 C KOB Tretra Praha 56:37 + 21:54 3405
84. Bubela Tomáš ZBM8102 C SK Brno Žabovřesky 59:31 + 24:48 2714
85. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 62:27 + 27:44 2016
86. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 69:29 + 34:46 340
Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč DISK 0
Schou Morten               NNN3042  Neregistrovaní DISK

H21A 3.89 km, 245 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6232

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 38:00 6418
2. Yasur Rotem NNN9080 Neregistrovaní 38:43 + 0:43
3. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 38:47 + 0:47 6294
4. Sato Ryohei NNN9060 Neregistrovaní 38:52 + 0:52
5. Yasur Nitsan NNN9079 Neregistrovaní 39:05 + 1:05
6. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 40:44 + 2:44 5983
7. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:09 + 3:09 5917
8. Zátka Josef PVP0100 C VSK Přírodní vědy Praha 41:21 + 3:21 5885
9. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 41:33 + 3:33 5853
10. Manor Itay NNN9036 Neregistrovaní 41:34 + 3:34
11. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 43:31 + 5:31 5541
12. David Tomáš LLI0000 C LOK-o Liberec 43:41 + 5:41 5514
13. Fousek Jan MOV9100 C SKOB Ostrava 43:52 + 5:52 5485
14. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 43:59 + 5:59 5466
15. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 44:03 + 6:03 5456
16. Sobotka Radim OPI0300 B Orientační sporty Písek 44:25 + 6:25 5397
17. Léhar Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 45:38 + 7:38 5204
17. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 45:38 + 7:38 5204
19. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:45 + 7:45 5185
20. Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha 45:52 + 7:52 5167
21. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 46:06 + 8:06 5130
22. Macura Jan MLA9306 C MLOK Mariánské Lázně 46:14 + 8:14 5108
23. Bradáč Jakub LLI0002 C LOK-o Liberec 46:42 + 8:42 5034
24. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 47:08 + 9:08 4965
25. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 47:20 + 9:20 4933
26. Pecka Marek EKP9000 C VŠTJ Ekonom Praha 47:32 + 9:32 4902
27. Šálek Jan LDC8502 C KOB Děčín 48:06 + 10:06 4811
28. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 49:46 + 11:46 4546
29. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 50:26 + 12:26 4440
30. Šafář Matěj MFP0206 C Matfyz Praha 51:13 + 13:13 4316
31. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 51:27 + 13:27 4279
32. Györgyi Péter 0430006 MOM Budapest 51:33 + 13:33
33. Spilka Marek DKL8300 C KOB Kladno 53:41 + 15:41 3923
34. Kouřimský Jan SLA7200 C SKOB Slaný 54:05 + 16:05 3860
35. Eriksson Erik              NNN3130  Neregistrovaní 55:24 + 17:24
36. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Brno Žabovřesky 55:46 + 17:46 3592
37. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 56:29 + 18:29 3478
38. Velát Vojtěch OPI0400 B Orientační sporty Písek 57:25 + 19:25 3329
39. Strakoš Matěj SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy 57:48 + 19:48 3268
40. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 58:13 + 20:13 3202
41. Klíma Kamil DKL8201 C KOB Kladno 58:28 + 20:28 3162
42. Egri Mátyás                NNN3096  Neregistrovaní 59:19 + 21:19
43. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 60:55 + 22:55 2773
44. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Brno Žabovřesky 62:18 + 24:18 2552
45. Yoshizyawa Yuta NNN3143  Neregistrovaní 63:02 + 25:02
46. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 66:21 + 28:21 1908
47. Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 69:57 + 31:57 1335
48. Graf Miroslav 0050001 NNN 100:49 + 62:49
Yogev Rotem NNN9081 Neregistrovaní DISK

H21B 3.43 km, 190 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4931

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bendák Jan PHK9800 C OK 99 Hradec Králové 29:08 5435
2. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 33:21 + 4:13 4794
3. Blažek Cyril SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec 34:52 + 5:44 4564
4. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 35:36 + 6:28 4453
5. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 36:08 + 7:00 4372
6. Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava 37:26 + 8:18 4174
7. Cikhardt Jakub TAP8706 C KOB Tretra Praha 38:43 + 9:35 3979
8. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:23 + 11:15 3726
9. Evans Alexander 0090006 Brown Team 41:10 + 12:02
10. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:01 + 12:53 3477
11. Jiřišta Lubomír JIL8802 C OK Jilemnice 42:53 + 13:45 3346
12. Coen Dieter                NNN3075  Neregistrovaní 44:57 + 15:49
13. Záveský Marek CET9001 C TJ Loko Česká Třebová 49:25 + 20:17 2353
14. Eriksson Oskar             NNN3134  Neregistrovaní 50:15 + 21:07
15. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 52:12 + 23:04 1930
16. Kondula Jan 0820001 . 57:25 + 28:17
17. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 60:23 + 31:15 686
18. Nykl Jan TAP9001 C KOB Tretra Praha 61:28 + 32:20 522
19. Lines Edward NNN3039  Neregistrovaní 64:04 + 34:56
20. Rosenbaum Ondřej JES0001 C OK Rakovník 64:48 + 35:40 15
21. Švestka Jakub KUB0310 C KUB Koala Uherský Brod 69:44 + 40:36 0

H35A 3.25 km, 175 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 24:47
2. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 28:10 + 3:23
3. Laskarzhevsky Vladyslav 0860001 UNTS Warszawa 29:04 + 4:17
4. Varbiro Pal 0250001 32:45 + 7:58
5. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 33:11 + 8:24
6. Sikora Roger 0110008 Harpagan Gdańsk 33:44 + 8:57
7. Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 35:32 + 10:45
8. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 35:37 + 10:50
9. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 36:09 + 11:22
10. Šatánek Martin SFM8201 C O-RUNNAŘI Beskydy 36:21 + 11:34
11. Andrš Jiří VAM8601 C OB Vamberk 37:02 + 12:15
12. Sebera Josef SFM8301 C O-RUNNAŘI Beskydy 37:15 + 12:28
13. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 37:35 + 12:48
14. Sebera Václav SFM8302 C O-RUNNAŘI Beskydy 38:03 + 13:16
15. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 38:27 + 13:40
16. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 38:53 + 14:06
17. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 38:56 + 14:09
18. Rybakov Oleksandr 0180001 LuxOC 39:10 + 14:23
19. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 39:26 + 14:39
20. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 39:31 + 14:44
21. Jurák Adam ZBM8404 C SK Brno Žabovřesky 41:21 + 16:34
22. Blažek Zdeněk SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec 43:19 + 18:32
23. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 43:26 + 18:39
24. Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 44:40 + 19:53
25. Dvořáček Dan MFP7903 C Matfyz Praha 44:53 + 20:06
26. Drhlík Petr VAM8301 C OB Vamberk 44:58 + 20:11
27. Smítal Rostislav ZBM7903 C SK Brno Žabovřesky 45:24 + 20:37
28. Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 47:08 + 22:21
29. Dvořák Petr DKP8005 C Oddíl OB Kotlářka 48:33 + 23:46
30. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 48:50 + 24:03
31. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 49:29 + 24:42
32. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 50:37 + 25:50
33. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 50:58 + 26:11
34. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 51:07 + 26:20
35. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 51:10 + 26:23
36. Švorc Martin DKL7100 C KOB Kladno 51:25 + 26:38
37. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 52:54 + 28:07
38. Peñaranda Tomas 0170001 CRON 56:06 + 31:19
39. Duba Vojtěch SJH8003 C SOS Jindřichův Hradec 65:55 + 41:08
40. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 73:07 + 48:20
Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava DISK

H35B 2.72 km, 185 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havel Tomáš TUR7904 C OOB TJ Turnov 28:58
2. Fiala Jan 0450001 WILD ANIMALS 31:53 + 2:55
3. Karafiát Filip BOR7900 C OK Jiskra Nový Bor 32:05 + 3:07
4. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 33:02 + 4:04
5. Dubský Aleš KUL8401 C KOB Ústí nad Labem 33:32 + 4:34
6. Palaščak Ján NNN2030 Neregistrovaní 34:41 + 5:43
7. Bednařík Jan SPC8112 C SPORTICUS team 34:43 + 5:45
8. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 35:08 + 6:10
9. Gellért Gábor              NNN3150  Neregistrovaní 37:37 + 8:39
9. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 37:37 + 8:39
11. Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 38:05 + 9:07
12. Šulák Ondřej 0140002 Family Point 38:40 + 9:42
13. Roessler Karsten 19D8000 SSV Planeta Radebeul 38:49 + 9:51
14. Svoboda Petr TZL7937 C SKOB Zlín 39:00 + 10:02
15. Paseka Tomáš 0140010 Family Point 39:10 + 10:12
16. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 39:20 + 10:22
17. Klášterecký Tomáš BBM8100 C BETA URSUS Rosice 39:54 + 10:56
18. Holata Radek PDY8103 C Běhej Poděbrady 41:24 + 12:26
19. Šťastný Jan 0600001 ... 41:44 + 12:46
20. Vojta Dominik CHC8701 C K.O.B. Choceň 42:08 + 13:10
21. Pilgr Aleš CET8001 C TJ Loko Česká Třebová 44:45 + 15:47
22. Nekula Tomáš 0140003 Family Point 44:48 + 15:50
23. Koťátko Aleš SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 45:53 + 16:55
24. Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK Mendelu Brno 46:14 + 17:16
25. Beneš Tomáš FSP7903 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:50 + 22:52
26. Šubrt Evžen TAP8000 C KOB Tretra Praha 54:39 + 25:41
27. Mackovič Dušan HCE7801 C TJ Hostivice 59:05 + 30:07
28. Semotam Zbyněk 0140010 Family Point 66:58 + 38:00
29. Pešek Kamil CET8002 C TJ Loko Česká Třebová 77:13 + 48:15
30. Janda Petr 0510002 x 78:40 + 49:42
31. Trejbal Lukáš DKL8501 C KOB Kladno 80:52 + 51:54

H45A 2.94 km, 185 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocbach Jan NNN9001 Neregistrovaní 27:59
2. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 29:34 + 1:35
3. Kolev Krasimir 0090003 Brown Team 30:33 + 2:34
4. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 30:40 + 2:41
5. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 30:50 + 2:51
6. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 31:22 + 3:23
7. Beneš Jan