Logo

Výsledky závodu: Kwak Czech O-Tour 2023 - Šumava - E1

Datum:
28.10.2023
Místo konání:
Kubova Huť – prostor lyžařské sjezdovky, GPS: 48.9832806N, 13.7698308
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
VIM - Ski klub Šumava Vimperk
Mapa:
1 : 7 500, e = 5 m pro kategorie DH35-DH80; 1 : 10 000, e = 5 m, pro všechny ostatní kategorie; ISOM 2017-2, stav podzim 2023, autoři: Z. Sokolář, J. Drbal, J. Vištejn, mapa bude vytištěna na vodovzdorném materiálu
Ředitel závodu:
Roučková Romana - R3
Hlavní rozhodčí:
Seidl Miroslav - R3
Stavitel tratí:
Teringl Radek - R2
JURY:
Bořánek Petr, Plochová Dominika, Komárek Arnošt
Protokol:
Závod proběhl za proměnlivého podzimního počasí. Drobná zranění byla ošetřena v cíli Horskou službou (mj. zraněný kotník - Dan Wolf).
Závodníci Miloš Nykodým a Matouš Karvánek podali protest na umístění kontroly č.121. Jury protest posoudila a sdělila, že kontrola byla pozičně umístěna na správném objektu i vzhledem k ostatním objektům v okolí a uznává, že s ohledem na obtížnost zmapování nevýrazných porostových rozhraní jsou výškově v mapě znázorněny níže než ve skutečnosti v terénu. Jury rozhodla o zamítnutí protestu, protože nebyla ovlivněna regulérnost závodu.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D70     D75     H10L     H10     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H70     H75     H80     HDR     OPEN-L     OPEN-S     OPEN-M     T    
Nahrávám data...

D10L 2.52 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Dita PGP1452 C SK Praga 15:11
2. Sedláková Anna LIP1550 C SOS Mamuti z Lipovky 15:50 + 0:39
3. Stará Dominika JJN1652 C Team Jizerky 16:14 + 1:03
4. Pecánková Barbora TEP1451 C Tempo Praha 17:03 + 1:52
5. Jedličková Anna VIMxxx4 Ski klub Šumava Vimperk 18:37 + 3:26
6. Nová Eliška Anna DKP1551 C Oddíl OB Kotlářka 18:38 + 3:27
7. Puchernová Adéla TAP1650 C KOB Tretra Praha 19:07 + 3:56
8. Šístková Šárka SCP1650 C OK Sparta Praha 19:56 + 4:45
9. Kabourková Gabriela VIMxxx1 Ski klub Šumava Vimperk 20:30 + 5:19
10. Kolínová Anita DKP1850 C Oddíl OB Kotlářka 20:44 + 5:33
11. Janováčová Tereza RBK1552 C SK Radioklub Blansko 22:38 + 7:27
12. Bartošová Natálie VSP1450 C USK Praha 24:20 + 9:09
13. Kubáková Laura JHB1550 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 25:09 + 9:58
14. Klímová Rozálie STA1451 C OK Střelka 25:48 + 10:37
15. Škáchová Evelína DKP1552 C Oddíl OB Kotlářka 43:36 + 28:25
16. Kubíčková Petra VIC1650 C OB Vizovice 49:05 + 33:54

D10 1.83 km, 30 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Marta VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:31
2. Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka 17:21 + 2:50
3. Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:59 + 3:28
4. Matrasová Marie CHT1451 C OOB SK Chrast 18:24 + 3:53
5. Kurečková Zuzana TBM1377 C KOS TJ Tesla Brno 19:04 + 4:33
6. Smolíková Kateřina OPI1352 B Orientační sporty Písek 19:49 + 5:18
7. Lohová Dora DKL1352 C KOB Kladno 21:50 + 7:19
8. Proxová Veronika RIC1350 C OB Říčany 22:14 + 7:43
9. Schindlerová Beáta PGP1353 C SK Praga 22:35 + 8:04
10. Roučková Tereza VIM1350 C Ski klub Šumava Vimperk 22:36 + 8:05
11. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 23:59 + 9:28
12. Zoubková Hana KAM1457 C OK Kamenice 24:04 + 9:33
13. Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 26:10 + 11:39
14. Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 26:33 + 12:02
15. Pelikánová Jitka KAM1451 C OK Kamenice 26:34 + 12:03
16. Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 26:46 + 12:15
17. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 28:27 + 13:56
18. Neyrinck Nina VSP1350 C USK Praha 33:51 + 19:20
19. Voleská Andrea KAM1456 C OK Kamenice 36:26 + 21:55
20. Kočandrlová Anežka KSU1551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:59 + 25:28
21. Neškudlová Kateřina KAM1450 C OK Kamenice 44:31 + 30:00
Dvořáková Šarlota DKP1360 C Oddíl OB Kotlářka DISK

D12 2.34 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bašusová Olga KAM1250 C OK Kamenice 19:44
2. Klusáčková Dorota CTB1152 B SK OB Chotěboř 19:53 + 0:09
3. Rodová Anežka VSP1152 B USK Praha 19:57 + 0:13
4. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 20:14 + 0:30
5. Maroušková Julie DKP1256 B Oddíl OB Kotlářka 21:31 + 1:47
6. Ptáčková Lucie DKP1255 B Oddíl OB Kotlářka 21:35 + 1:51
7. Klusáčková Johana CTB1153 B SK OB Chotěboř 22:34 + 2:50
8. Zavadilová Adéla VSP1153 B USK Praha 23:13 + 3:29
9. Houbová Eliška KRL1152 B Kometa Kralovice 24:08 + 4:24
10. Kalábová Kateřina OPI1152 B Orientační sporty Písek 24:14 + 4:30
11. Bolinová Evelína FJP1150 24:46 + 5:02
11. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 24:46 + 5:02
13. Benešová Marie MLA1250 C MLOK Mariánské Lázně 24:49 + 5:05
14. Procházková Aneta DKP1153 B Oddíl OB Kotlářka 25:12 + 5:28
15. Mikulová Stella ZVO1250 B OB SK Zvole 25:15 + 5:31
16. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 25:16 + 5:32
17. Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 25:29 + 5:45
18. Fialová Kristýna DOR1250 C OK Dobříš 25:44 + 6:00
19. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 25:57 + 6:13
20. Dvořáková Alžběta DKP1172 C Oddíl OB Kotlářka 26:02 + 6:18
21. Fuchsová Barbora KAM1153 C OK Kamenice 27:13 + 7:29
22. Komárková Ondřejka SJH1351 C SOS Jindřichův Hradec 27:57 + 8:13
23. Rejšková Klára KAM1251 B OK Kamenice 28:07 + 8:23
24. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 32:08 + 12:24
25. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 32:56 + 13:12
26. Komárková Radka SJH1151 B SOS Jindřichův Hradec 33:27 + 13:43
27. Bradnová Lenka KAM1253 C OK Kamenice 35:30 + 15:46
28. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun 36:26 + 16:42
29. Smolíková Adéla OPI1150 B Orientační sporty Písek 37:08 + 17:24
30. Neškudlová Anna KAM1152 C OK Kamenice 37:59 + 18:15
31. Fodorová Natálie SAD1150 C Sportovní akademie Dobříš 38:30 + 18:46
32. Lohová Anna DKL1151 C KOB Kladno 40:48 + 21:04
33. Cinádrová Šárka 0360003 70:31 + 50:47
34. Dvořáková Stella 0360001 112:55 + 93:11
Nešporová Viktorie Anna TZL1150 B SKOB Zlín DISK

D14A 2.51 km, 95 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Pavla VRL0951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:51
2. Seidlová Magdalena RIC0950 A OB Říčany 22:20 + 0:29
3. Mullis Carolina DKP0951 A Oddíl OB Kotlářka 22:34 + 0:43
4. Volkova Maja TRI0959 A TJ TŽ Třinec 23:08 + 1:17
5. Vondráčková Jolana DKP1058 B Oddíl OB Kotlářka 23:41 + 1:50
6. Vaňková Barbora ROZ0959 B OK Roztoky 24:07 + 2:16
7. Martemyanova Varvara 0330002 24:32 + 2:41
8. Kubíčková Lucie VIC0952 B OB Vizovice 25:35 + 3:44
9. Ehlerová Michaela VSP1050 B USK Praha 26:26 + 4:35
10. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 26:28 + 4:37
11. Salabová Pavlína JIL0954 A OK Jilemnice 26:38 + 4:47
12. Hlaváčková Lucie TAP1050 B KOB Tretra Praha 27:50 + 5:59
13. Matyšková Aneta PGP1061 C SK Praga 29:20 + 7:29
14. Neubauerová Magdaléna ZVO1052 B OB SK Zvole 29:30 + 7:39
15. Kolářová Veronika LOU1050 B SK Moravan Louňovice 29:36 + 7:45
16. Šunková Sára LOU1051 B SK Moravan Louňovice 29:40 + 7:49
17. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 30:18 + 8:27
18. Sochorová Kristýna SHK0953 B OK Slavia Hradec Králové 30:47 + 8:56
19. Straková Kateřina CHA1052 C OK Chrastava 32:19 + 10:28
20. Ptáčková Barbora DKP0954 B Oddíl OB Kotlářka 33:57 + 12:06
21. Vaněčková Anna DKP1063 C Oddíl OB Kotlářka 34:18 + 12:27
22. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 36:06 + 14:15
23. Blehová Barbora DOR1151 B OK Dobříš 37:07 + 15:16
24. Schwarzová Martina Justína LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun 66:25 + 44:34
Nechvátalová Eva VCB1060 C OB České Budějovice DISK

D14B 2.34 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoňová Elena FSP0953 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:06
2. Hamáková Zuzana HJL1050 C Sokol Horní Jelení 21:46 + 0:40
3. Kurfürstová Marie FSP1050 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:02 + 0:56
4. Ryppelová Anna TAP0954 B KOB Tretra Praha 22:11 + 1:05
5. Těthalová Anežka SJH0957 B SOS Jindřichův Hradec 23:10 + 2:04
6. Šimotová Elen STA0954 B OK Střelka 23:42 + 2:36
7. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:21 + 3:15
8. Grösslová Eliška SKT1056 C Orientační běh Klatovy 24:44 + 3:38
9. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 25:39 + 4:33
10. Nová Tereza SKT1050 C Orientační běh Klatovy 25:44 + 4:38
11. Lacinová Zuzana DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 26:48 + 5:42
12. Ludvíková Eva SKT1051 C Orientační běh Klatovy 30:03 + 8:57
13. Nová Kristýna SKT1054 C Orientační běh Klatovy 31:04 + 9:58
14. Dvořáková Sofie OPT1051 C Orientační sporty Prachatice 32:44 + 11:38
15. Jirousová Edita TAP1056 C KOB Tretra Praha 32:46 + 11:40
16. Čápová Denisa STA0952 B OK Střelka 33:23 + 12:17
17. Dolečková Markéta 0290006 43:41 + 22:35
18. Poláková Emma 0360002 44:51 + 23:45
19. Kurečková Aneta ABM1054 C KOB ALFA Brno 47:00 + 25:54

D16A 2.87 km, 155 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netuková Anežka SHK0750 A OK Slavia Hradec Králové 34:23
2. Vondráčková Alžběta DKP0864 A Oddíl OB Kotlářka 34:53 + 0:30
2. Janošíková Marie VCB0752 A OB České Budějovice 34:53 + 0:30
4. Kynčlová Anna JIL0852 A OK Jilemnice 35:04 + 0:41
5. Šimůnková Michaela TAP0851 A KOB Tretra Praha 35:57 + 1:34
6. Kudrnáčová Marta KAM0754 A OK Kamenice 36:49 + 2:26
7. Havlová Tereza KAM0760 A OK Kamenice 37:29 + 3:06
8. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 41:21 + 6:58
9. Votočková Amelie JIL0750 C OK Jilemnice 43:25 + 9:02
10. Šunková Berta LOU0850 B SK Moravan Louňovice 44:59 + 10:36
11. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 45:07 + 10:44
12. Náměstková Aneta EKP0756 C VŠTJ Ekonom Praha 56:31 + 22:08
Snížková Adéla DKP0850 B Oddíl OB Kotlářka DISK
Mikulová Tereza ZVO0851 B OB SK Zvole DISK

D16B 2.51 km, 95 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Zbyňka SJH0751 C SOS Jindřichův Hradec 27:14
2. Sobotová Kateřina VPM0851 B KOS Slavia Plzeň 27:45 + 0:31
3. Hamáková Adéla HJL0851 B Sokol Horní Jelení 33:14 + 6:00
4. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 36:03 + 8:49
5. Velátová Lucie OPI0750 B Orientační sporty Písek 46:42 + 19:28

D18A 3.56 km, 165 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 33:19
2. Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 39:17 + 5:58
3. Šimšová Pavla PGP0557 A SK Praga 41:12 + 7:53
4. Kurečková Klára TBM0667 A KOS TJ Tesla Brno 41:31 + 8:12
5. Pavlová Eliška MOV0650 A SKOB Ostrava 41:33 + 8:14
6. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 41:45 + 8:26
7. Vilémová Eliška VLI0655 A Slavia Liberec orienteering 42:37 + 9:18
8. Škáchová Zuzana DKP0656 A Oddíl OB Kotlářka 45:36 + 12:17
9. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 48:37 + 15:18
10. Blažková Veronika SJH0551 B SOS Jindřichův Hradec 52:42 + 19:23
11. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 62:24 + 29:05

D18B 2.68 km, 95 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 25:49
2. Holohlavská Ema JIL0652 C OK Jilemnice 42:30 + 16:41

D21E 4.45 km, 215 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8866

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 41:52 9099
2. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky 42:59 + 1:07 8869
3. Sokolářová Šárka TUR9999 E OOB TJ Turnov 44:09 + 2:17 8629
4. Korpasová Tereza TBM9898 E KOS TJ Tesla Brno 45:26 + 3:34 8364
5. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 47:04 + 5:12 8027
6. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 47:05 + 5:13 8024
7. Hájková Eliška KAM9851 R OK Kamenice 48:23 + 6:31 7756
8. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 48:54 + 7:02 7649
9. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 48:56 + 7:04 7642
10. Pospíšilová Marie DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka 49:09 + 7:17 7598
11. Korpasová Lucie TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno 51:03 + 9:11 7206
12. Bořilová Klára TBM8964 R KOS TJ Tesla Brno 51:06 + 9:14 7196
13. Škáchová Magdalena DKP0156 R Oddíl OB Kotlářka 51:25 + 9:33 7130
14. Krejčová Lucie PGP0455 R SK Praga 52:23 + 10:31 6931
15. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 52:44 + 10:52
16. Fujáčková Ivana SJC8952 C Sportcentrum Jičín 53:38 + 11:46 6673
17. Smutná Anna Marie DKP0359 R Oddíl OB Kotlářka 54:22 + 12:30 6522
18. Hinkelmann Kateřina TBM9451 KOS TJ Tesla Brno 54:39 + 12:47
19. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Brno Žabovřesky 55:42 + 13:50 6247
20. Šiková Barbora ZTC9650 C Západočeské sportovní centrum OB 55:55 + 14:03 6203
21. Kamenická Karolína ZTC9651 R Západočeské sportovní centrum OB 56:30 + 14:38 6082
22. Petrenko Galyna 0320001 58:53 + 17:01
23. Szymanská Zuzana DKP0463 C Oddíl OB Kotlářka 63:04 + 21:12 4728
24. Jelínková Šárka PGP9153 C SK Praga 64:27 + 22:35 4443
25. Vahalová Petra NNN2117 Neregistrovaní 65:00 + 23:08
Picková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř DISK 0
Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové DISK 0

D21A 3.91 km, 170 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7638

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 41:31 7778
2. Kolínová Kristýna DKP8450 C Oddíl OB Kotlářka 42:20 + 0:49 7630
3. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 43:01 + 1:30 7507
4. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 43:37 + 2:06 7398
5. Slavíková Silvie PGP9751 C SK Praga 44:11 + 2:40 7296
6. Dlabajová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 44:17 + 2:46 7278
7. Důrková Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové 44:55 + 3:24 7164
8. Kovářová Lenka LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:08 + 3:37 7124
9. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 45:30 + 3:59 7058
10. Švecová Karolína ZVO0557 A OB SK Zvole 47:00 + 5:29 6787
11. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 48:41 + 7:10 6483
12. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 48:43 + 7:12 6477
13. Čápová Eliška STA0451 A OK Střelka 49:03 + 7:32 6417
14. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 49:10 + 7:39 6396
15. Chvalová Věra ZTC9452 C Západočeské sportovní centrum OB 49:19 + 7:48 6369
16. Arnoštová Veronika VSP0450 A USK Praha 49:35 + 8:04 6321
17. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 49:45 + 8:14 6291
18. Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 49:47 + 8:16 6285
19. Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 50:02 + 8:31 6239
20. Jirásková Kateřina TJP8850 C TJ Sokol Troja 50:10 + 8:39 6215
21. Hovorková Tereza ZVO0153 C OB SK Zvole 50:38 + 9:07 6131
22. Janoušková Lucie BOR9954 C OK Jiskra Nový Bor 50:42 + 9:11 6119
23. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 50:43 + 9:12 6116
24. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 51:10 + 9:39 6035
25. Albrechtová Iveta KAM9950 C OK Kamenice 51:16 + 9:45 6017
26. Plochová Dominika DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka 51:18 + 9:47 6011
27. Švecová Anežka ZVO0352 A OB SK Zvole 51:56 + 10:25 5896
28. Blažková Katka SJH0252 C SOS Jindřichův Hradec 52:18 + 10:47 5830
29. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 52:43 + 11:12 5755
30. Pavlová Martina LTP0151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:59 + 12:28 5526
31. Andrlová Lea SHK0463 A OK Slavia Hradec Králové 54:02 + 12:31 5517
32. Sanna Karin DKP0250 C Oddíl OB Kotlářka 55:00 + 13:29 5342
33. Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55:39 + 14:08 5225
34. Počtová Klára OPI0453 A Orientační sporty Písek 55:48 + 14:17 5198
35. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 56:42 + 15:11 5035
36. Riby Rose DOK0052 C OK Doksy 56:55 + 15:24 4996
37. Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha 57:25 + 15:54 4906
38. Nedbálková Hana BOR9750 C OK Jiskra Nový Bor 58:03 + 16:32 4791
39. Kubáková Nela LPU0458 A OK Lokomotiva Pardubice 58:19 + 16:48 4743
40. Kubecová Kateřina STB9999 C TJ Stadion Nový Bor 58:25 + 16:54 4725
41. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 58:48 + 17:17 4656
42. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:07 + 18:36 4418
43. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 61:06 + 19:35 4241
44. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 61:18 + 19:47 4204
45. Linhartová Iva ZBM9051 C SK Brno Žabovřesky 62:46 + 21:15 3940
46. Benešová Iva ZTC9696 C Západočeské sportovní centrum OB 64:53 + 23:22 3557
47. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 68:10 + 26:39 2964
48. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 68:26 + 26:55 2916
49. Kuncová Eliška SSU8951 C SK Severka Šumperk 76:13 + 34:42 1510
Benešová Jana SJH9451 C SOS Jindřichův Hradec DISK 0

D21B 2.94 km, 115 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4416

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bernatíková Hana SFM0251 C O-RUNNAŘI Beskydy 37:16 4713
2. Náměstková Denisa EKP0154 C VŠTJ Ekonom Praha 40:32 + 3:16 4352
3. Jirsová Anna KSH9751 C OB Kašperské Hory 42:04 + 4:48 4183
4. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 43:52 + 6:36 3984
5. Račanová Jana OPI0054 C Orientační sporty Písek 44:17 + 7:01 3938
6. Kubičková Bára SJH9551 C SOS Jindřichův Hradec 45:46 + 8:30 3774
7. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 45:48 + 8:32 3770
8. Kovářová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 46:17 + 9:01 3717
9. Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 47:41 + 10:25 3562
10. Hrdličková Jana DKP8762 C Oddíl OB Kotlářka 50:41 + 13:25 3231
11. Ščehovičová Zuzana VSP9352 C USK Praha 51:04 + 13:48 3188
12. Urbánková Tereza SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 54:14 + 16:58 2838
13. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 54:23 + 17:07 2822
14. Kotrčová Lenka PDY9350 C Běhej Poděbrady 54:56 + 17:40 2761
15. Hornová Lenka UOL9053 C SOB Olomouc 55:02 + 17:46 2750
16. Kastnerová Lucie 0020001 58:01 + 20:45
17. Březovská Tereza 0220002 60:09 + 22:53
18. Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 66:01 + 28:45 1536
19. Jiřištová Klára JIL9052 C OK Jilemnice 74:10 + 36:54 635
20. Ďoubalíková Marie CHT0153 C OOB SK Chrast 105:49 + 68:33 0

D35A 3.12 km, 145 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Špičáková Barbora DKP8250 C Oddíl OB Kotlářka 29:16
2. Janatová Lucie TJN8154 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:48 + 1:32
3. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 33:57 + 4:41
4. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 34:18 + 5:02
5. Bolinová Hana 35:53 + 6:37
6. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 36:03 + 6:47
7. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 37:44 + 8:28
8. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 37:48 + 8:32
9. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Brno Žabovřesky 38:19 + 9:03
10. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 39:20 + 10:04
11. Sotonová Jitka TAP7950 C KOB Tretra Praha 40:03 + 10:47
12. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 40:24 + 11:08
13. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:06 + 12:50
14. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 42:44 + 13:28
15. Kožíšková Hana MLA8350 C MLOK Mariánské Lázně 43:27 + 14:11
16. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:41 + 14:25
17. Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB Tretra Praha 43:50 + 14:34
18. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 44:34 + 15:18
19. Martemyanova Julia 0330001 45:01 + 15:45
20. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 45:36 + 16:20
21. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 47:38 + 18:22
22. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 48:07 + 18:51
23. Engelhardt Katja 19D8450 SSV Planeta Radebeul 48:20 + 19:04
24. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 48:43 + 19:27
25. Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 50:17 + 21:01
26. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky 50:27 + 21:11
27. Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 51:18 + 22:02
28. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 51:29 + 22:13
29. Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 51:35 + 22:19
30. Tichá Jana OPI8150 Orientační sporty Písek 52:41 + 23:25
31. Kožíšková Jana EKP8750 C VŠTJ Ekonom Praha 53:59 + 24:43
32. Mikeszová Martina DKP8162 C Oddíl OB Kotlářka 60:31 + 31:15
33. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 66:19 + 37:03
34. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 94:50 + 65:34
Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany DISK

D35B 2.85 km, 110 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 31:42
2. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 36:02 + 4:20
3. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 36:50 + 5:08
4. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 37:24 + 5:42
5. Ludvíková Eliška SKT8050 C Orientační běh Klatovy 38:45 + 7:03
6. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 40:53 + 9:11
7. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 41:15 + 9:33
8. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 41:52 + 10:10
9. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 43:50 + 12:08
10. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:58 + 15:16
11. Janováčová Petra ZBM8558 C SK Brno Žabovřesky 48:24 + 16:42
12. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 49:58 + 18:16
13. Houbová Hana KRL8251 C Kometa Kralovice 51:55 + 20:13
14. Trejbalová Lohová Monika DKL8052 C KOB Kladno 54:15 + 22:33
15. Smolíková Lenka OPI8051 C Orientační sporty Písek 54:46 + 23:04
16. Johanovská Tereza DKP8659 C Oddíl OB Kotlářka 55:22 + 23:40
17. Perlíková Pavla TAP8450 C KOB Tretra Praha 57:15 + 25:33
18. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 57:27 + 25:45
19. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 58:53 + 27:11
20. Seidlová Barbora RIC7955 C OB Říčany 60:35 + 28:53
21. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:13 + 31:31
22. Fuchsová Aneta KAM8551 C OK Kamenice 64:00 + 32:18
23. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 74:23 + 42:41
24. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 75:43 + 44:01
25. Dolečková Iva 0290005 76:31 + 44:49
26. Lacinová Hanka DKP7952 C Oddíl OB Kotlářka 77:38 + 45:56
27. Bauerová Kateřina DKP8859 C Oddíl OB Kotlářka 81:53 + 50:11
28. Slámová Michaela KAM8051 C OK Kamenice 98:29 + 66:47

D45A 2.93 km, 105 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 29:59
2. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 32:55 + 2:56
3. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 33:09 + 3:10
4. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:45 + 3:46
5. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 34:27 + 4:28
6. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:47 + 4:48
7. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 35:38 + 5:39
8. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 35:48 + 5:49
9. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 35:54 + 5:55
10. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 37:22 + 7:23
11. Fischerleitner Karoline    26A3181  HSV Ried 37:41 + 7:42
12. Škáchová Petra DKP7054 C Oddíl OB Kotlářka 38:28 + 8:29
13. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 38:50 + 8:51
14. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:30 + 9:31
15. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 40:42 + 10:43
15. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 40:42 + 10:43
17. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 40:45 + 10:46
18. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 41:59 + 12:00
19. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 42:12 + 12:13
20. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 42:41 + 12:42
21. Puchernová Veronika SCP7455 C OK Sparta Praha 43:04 + 13:05
21. Bartoňová Terezie FSP7550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:04 + 13:05
23. Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 43:39 + 13:40
24. Vítečková Kateřina DKP7251 C Oddíl OB Kotlářka 43:53 + 13:54
25. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 44:04 + 14:05
26. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 44:21 + 14:22
27. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 45:49 + 15:50
28. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 46:12 + 16:13
29. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 46:30 + 16:31
30. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 47:05 + 17:06
31. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:11 + 17:12
32. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 47:41 + 17:42
33. Pavlicová Anna KUB7360 C KUB Koala Uherský Brod 47:45 + 17:46
34. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 49:00 + 19:01
35. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 49:27 + 19:28
36. Varhaníčková Jana 0190001 50:41 + 20:42
37. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:00 + 21:01
38. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 51:38 + 21:39
39. Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 52:10 + 22:11
40. Malečková Iva VSP7559 C USK Praha 52:42 + 22:43
41. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 54:15 + 24:16
42. Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 54:21 + 24:22
43. Hlaváčková Klára TAP7756 C KOB Tretra Praha 56:28 + 26:29
44. Košíková Jitka VSP7799 C USK Praha 60:46 + 30:47
45. Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš 62:01 + 32:02
46. Holmberg Ann-Chatrin 0090004 72:47 + 42:48
47. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 74:16 + 44:17
48. Postolková Monika DKL7053 C KOB Kladno 75:26 + 45:27
49. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 76:34 + 46:35
50. Tichá Dagmar DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 81:31 + 51:32
Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga DISK
Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy DISK

D45B 2.53 km, 80 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 27:50
2. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 30:49 + 2:59
3. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 33:02 + 5:12
4. Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 33:31 + 5:41
5. Himmelová Marie KAM6952 C OK Kamenice 35:09 + 7:19
6. Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 35:34 + 7:44
7. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 36:52 + 9:02
8. Jirsová Pavla KSH7251 C OB Kašperské Hory 37:15 + 9:25
9. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 37:20 + 9:30
10. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 38:09 + 10:19
11. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 39:00 + 11:10
12. Velátová Jana OPI7350 C Orientační sporty Písek 39:11 + 11:21
13. Náměstková Veronika SKT7351 C Orientační běh Klatovy 39:50 + 12:00
14. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 40:05 + 12:15
15. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 40:30 + 12:40
16. Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 41:21 + 13:31
17. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Rosice 41:24 + 13:34
18. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 41:57 + 14:07
19. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 42:49 + 14:59
20. Klimešová Milena SKT7550 C Orientační běh Klatovy 43:05 + 15:15
21. Ptáčková Helena DKP7750 C Oddíl OB Kotlářka 43:16 + 15:26
22. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 44:33 + 16:43
23. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 44:46 + 16:56
24. Jirousová Eva TAP7653 C KOB Tretra Praha 45:01 + 17:11
25. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:09 + 17:19
26. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 45:47 + 17:57
27. Bezpalcová Zuzana OKP7454 C SK OK 24 Praha 46:54 + 19:04
28. Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 48:03 + 20:13
29. Blažková Markéta SJH7550 C SOS Jindřichův Hradec 48:07 + 20:17
30. Brumovská Rhea TAP7251 C KOB Tretra Praha 50:27 + 22:37
31. Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 51:23 + 23:33
32. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 51:37 + 23:47
33. Pokorná Kamila KAM7452 C OK Kamenice 52:13 + 24:23
34. Jonášová Šárka SKT7450 C Orientační běh Klatovy 52:51 + 25:01
35. Kuťková Petra STB7850 C TJ Stadion Nový Bor 53:53 + 26:03
36. Víšková Alena KAM7451 C OK Kamenice 54:41 + 26:51
37. Sedláková Hana LIP7850 C SOS Mamuti z Lipovky 55:29 + 27:39
38. Bečvářová Ladislava OPI7250 C Orientační sporty Písek 55:33 + 27:43
39. Grisová Kateřina SLA7850 C SKOB Slaný 55:50 + 28:00
40. Beranová Jana SLA7551 C SKOB Slaný 56:06 + 28:16
41. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 C SKOB Slaný 57:33 + 29:43
42. Soukupová Andrea NEK7851 C Nejdek Orienteering 62:03 + 34:13
43. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 66:05 + 38:15
44. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 86:30 + 58:40
Kleinová Petra LTP7553 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK

D55A 2.75 km, 90 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:57
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 34:11 + 0:14
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 36:22 + 2:25
4. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 38:06 + 4:09
5. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 40:02 + 6:05
6. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40:32 + 6:35
7. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 41:19 + 7:22
8. Smolková Alena OKP6452 C SK OK 24 Praha 41:32 + 7:35
9. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 41:38 + 7:41
10. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 42:01 + 8:04
11. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 43:02 + 9:05
12. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 43:17 + 9:20
13. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 43:40 + 9:43
14. Juckelandt Sabine 0210001 44:22 + 10:25
15. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 47:37 + 13:40
16. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 48:21 + 14:24
17. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 48:35 + 14:38
18. Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 49:32 + 15:35
19. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 49:34 + 15:37
20. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:54 + 15:57
21. Vorlíčková Lenka VTA6751 C SC vebr-sport 53:03 + 19:06
22. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 55:28 + 21:31
23. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 55:40 + 21:43
24. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 55:42 + 21:45
25. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 56:19 + 22:22
26. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 58:28 + 24:31
27. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 58:30 + 24:33
28. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 58:55 + 24:58
29. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 59:18 + 25:21
30. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 64:38 + 30:41
31. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 67:01 + 33:04
32. Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 68:26 + 34:29
Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha DISK

D55B 2.34 km, 85 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Izáková Tereza LME6850 C SK Los Mělník 27:36
2. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 31:01 + 3:25
3. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 31:41 + 4:05
4. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:49 + 9:13
5. Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 38:34 + 10:58
6. Šafková Petra KAM OK Kamenice 39:44 + 12:08
7. Kuncová Dana MLA6851 C MLOK Mariánské Lázně 40:30 + 12:54
8. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 42:22 + 14:46
Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK

D65A 2.47 km, 85 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 31:42
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:42 + 4:00
3. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 37:32 + 5:50
4. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 37:34 + 5:52
5. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:12 + 7:30
6. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 39:28 + 7:46
7. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 41:05 + 9:23
8. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 41:25 + 9:43
9. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 42:05 + 10:23
10. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 43:39 + 11:57
11. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 43:58 + 12:16
12. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 50:10 + 18:28
13. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 50:49 + 19:07
14. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 56:54 + 25:12
15. Trdá Iva KPY5850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:38 + 32:56

D65B 1.76 km, 40 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chodurová Milena SFM5750 C O-RUNNAŘI Beskydy 26:18
2. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 28:39 + 2:21
3. Neumann Petra 1VD5850 SG Zittau Süd 28:53 + 2:35
4. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:03 + 9:45

D70 2.14 km, 70 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 46:26
2. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 50:57 + 4:31
3. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 58:22 + 11:56
Horáková Magdalena NEK4950 C Nejdek Orienteering DISK

D75 1.91 km, 55 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 39:19
2. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 44:43 + 5:24
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 86:00 + 46:41
4. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 131:43 + 92:24

H10L 2.52 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolín Jonáš JIL1500 C OK Jilemnice 15:13
2. Kolaja Jaromír VLI1501 C Slavia Liberec orienteering 21:24 + 6:11
3. Komárek Štěpán SJH1602 C SOS Jindřichův Hradec 22:46 + 7:33
4. Vrabec Adrian SCP1500 C OK Sparta Praha 23:04 + 7:51
5. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 23:30 + 8:17
6. Sebera Eduard SFM1400 C O-RUNNAŘI Beskydy 23:34 + 8:21
7. Jiřišta Vladimír JIL1502 C OK Jilemnice 23:57 + 8:44
8. Beneš Lukáš ONO1500 C SKOB Ostrov 25:32 + 10:19

H10 1.83 km, 30 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosák Damián PGP1303 C SK Praga 13:52
2. Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř 13:53 + 0:01
3. Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:54 + 0:02
4. Matras Štěpán CHT1402 C OOB SK Chrast 14:50 + 0:58
5. Rollier Alexei PHK1502 C OK 99 Hradec Králové 14:59 + 1:07
6. Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 15:42 + 1:50
7. Holata Vojtěch PDY1303 C Běhej Poděbrady 16:00 + 2:08
8. Seidl Kryštof RIC1407 C OB Říčany 16:04 + 2:12
9. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 16:38 + 2:46
9. Ludvík Petr SKT1300 C Orientační běh Klatovy 16:38 + 2:46
11. Pucherna Štěpán TAP1400 C KOB Tretra Praha 18:04 + 4:12
12. Fodor Patrik SAD1300 C Sportovní akademie Dobříš 18:13 + 4:21
13. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 18:35 + 4:43
14. Műller Filip DOR1303 C OK Dobříš 18:50 + 4:58
15. Stachoň Ondřej ZBM1404 C SK Brno Žabovřesky 22:40 + 8:48
16. Karban Štěpán DKP1313 C Oddíl OB Kotlářka 23:30 + 9:38
17. Janováč Marek RBK1302 C SK Radioklub Blansko 25:27 + 11:35
18. Doležel Václav PGP1503 C SK Praga 25:40 + 11:48
19. Műller Robin DOR1304 C OK Dobříš 26:15 + 12:23
20. Blažek Vojtěch OPI1300 C Orientační sporty Písek 26:40 + 12:48
21. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 28:02 + 14:10
22. Fuchs Vojtěch KAM1301 C OK Kamenice 28:34 + 14:42
23. Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 28:47 + 14:55
24. Potštejnský Vítek 39:33 + 25:41
25. Mackerle Jonáš VCB1500 C OB České Budějovice 40:36 + 26:44
26. Martemyanov Petr 0330003 49:41 + 35:49
27. Albrecht Jiří KAM1700 C OK Kamenice 56:28 + 42:36
Harvalík Kamil OPT1300 C Orientační sporty Prachatice DISK

H12 2.52 km, 65 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoň Theodor FSP1100 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:13
2. Šťastný Antonín CTB1101 B SK OB Chotěboř 15:58 + 0:45
3. Martemyanov Mike 0330004 19:03 + 3:50
4. Zápotocký Tomáš SLA1200 B SKOB Slaný 19:14 + 4:01
5. Placek Nikolas MLA1200 B MLOK Mariánské Lázně 19:17 + 4:04
6. Jiroušek Štěpán DOR1102 B OK Dobříš 19:25 + 4:12
7. Minařík František VCB1103 B OB České Budějovice 19:31 + 4:18
8. Běloušek Matěj CTB1202 B SK OB Chotěboř 19:40 + 4:27
8. Sláma Marek KAM1201 C OK Kamenice 19:40 + 4:27
10. Starý Jakub JJN1204 B Team Jizerky 20:01 + 4:48
11. Janata Matěj TJN1111 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:26 + 5:13
12. Junek Kryštof DKP1212 C Oddíl OB Kotlářka 20:44 + 5:31
13. Kmínek Jan DOK1100 B OK Doksy 21:23 + 6:10
14. Uchytil Ivo PZR1201 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:52 + 6:39
15. Seidl Marek RIC1100 C OB Říčany 22:05 + 6:52
16. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 25:02 + 9:49
17. Pelikán Vít KAM1203 B OK Kamenice 25:21 + 10:08
18. Voleský Viktor KAM1103 C OK Kamenice 25:28 + 10:15
19. Ptáček Ondřej DKP1204 C Oddíl OB Kotlářka 25:33 + 10:20
20. Klein David LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:38 + 10:25
21. Brzoň Šimon CHA1100 C OK Chrastava 26:32 + 11:19
22. Doležel Adam PGP1202 C SK Praga 26:51 + 11:38
23. Brzoň Matouš CHA1202 C OK Chrastava 28:00 + 12:47
24. Čížik Matyáš KAM1102 C OK Kamenice 28:35 + 13:22
25. Brossaud Thomas VCB1101 C OB České Budějovice 28:54 + 13:41
26. Bína Richard KAM1205 C OK Kamenice 29:08 + 13:55
27. Lange Marius 71D1100 USV TU Dresden 30:48 + 15:35
28. Homuta Eliáš ROZ1201 C OK Roztoky 31:12 + 15:59
29. Soukup Ondřej NEK1201 B Nejdek Orienteering 31:15 + 16:02
30. Roučka Tomáš VIM1100 C Ski klub Šumava Vimperk 31:32 + 16:19
31. Sebera Hugo SFM1200 C O-RUNNAŘI Beskydy 33:54 + 18:41
32. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 35:02 + 19:49
33. Karban Ondřej DKP1100 C Oddíl OB Kotlářka 35:37 + 20:24
34. Stachoň Štěpán ZBM1212 C SK Brno Žabovřesky 39:01 + 23:48
35. Potštejnský Vojta 43:54 + 28:41
36. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 47:33 + 32:20
37. Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 56:05 + 40:52

H14A 2.78 km, 105 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míchal Jakub SJH1001 A SOS Jindřichův Hradec 22:10
2. Holmberg Johannes 0090003 23:09 + 0:59
3. Kutlvašr Vladimír VRL1002 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:52 + 2:42
4. Bašus Ondřej KAM1004 B OK Kamenice 25:14 + 3:04
5. Vaněk Lukáš ROZ1101 B OK Roztoky 25:28 + 3:18
6. Blažek Vojtěch SJH1003 A SOS Jindřichův Hradec 25:36 + 3:26
7. Placek Tomas MLA0902 B MLOK Mariánské Lázně 26:50 + 4:40
8. Minařík Josef VCB0903 B OB České Budějovice 27:04 + 4:54
9. Kmínek Ondřej DOK1000 B OK Doksy 27:17 + 5:07
10. Neškudla Jan KAM1005 B OK Kamenice 28:12 + 6:02
11. Zavadil Adam KAM0901 B OK Kamenice 29:27 + 7:17
12. Zavadil Matěj VSP0904 B USK Praha 29:59 + 7:49
13. Janošík Ivan VCB1002 B OB České Budějovice 30:19 + 8:09
14. Létal Jonáš SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy 30:40 + 8:30
15. Sláma Kryštof KAM1000 B OK Kamenice 31:42 + 9:32
16. Beneš Jan MLA1000 B MLOK Mariánské Lázně 32:33 + 10:23
17. Junek Šimon DKP1011 B Oddíl OB Kotlářka 33:10 + 11:00
18. Míka Ondřej VCB1003 B OB České Budějovice 33:11 + 11:01
19. Sochor Jakub SHK0903 A OK Slavia Hradec Králové 34:06 + 11:56
20. Klusáček Mikuláš CTB0902 B SK OB Chotěboř 34:37 + 12:27
21. Machar Dan DKP1002 B Oddíl OB Kotlářka 35:51 + 13:41
22. Jirků Ondřej SJI0904 B OK Jihlava 36:53 + 14:43
23. Rejšek Čeněk KAM1002 B OK Kamenice 38:13 + 16:03
24. Gregor Kevin DOR1001 B OK Dobříš 42:22 + 20:12
25. Prox Jan RIC1003 B OB Říčany 48:21 + 26:11
26. Krtička Jáchym VLI1006 C Slavia Liberec orienteering 56:39 + 34:29

H14B 2.52 km, 65 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pucherna Marek SCP0900 C OK Sparta Praha 22:32
2. Cichra Patrik TAP0903 B KOB Tretra Praha 22:44 + 0:12
3. Pospíšil Tomáš SSU1006 C SK Severka Šumperk 22:53 + 0:21
4. Klose Albert SFM1000 B O-RUNNAŘI Beskydy 24:35 + 2:03
5. Houba Vojtěch KRL1002 C Kometa Kralovice 24:40 + 2:08
6. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 25:11 + 2:39
7. Prášil Šimon TTR0901 B OOB Třebíč 27:25 + 4:53
8. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 34:32 + 12:00

H16A 3.22 km, 165 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Jiří PGP0808 A SK Praga 23:44
2. Skripnik Matouš FSP0800 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:17 + 0:33
3. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 28:56 + 5:12
4. Herman Ondřej MLA0801 A MLOK Mariánské Lázně 29:54 + 6:10
5. Plevný Albert DCH0711 B Radioelektronika Cheb 30:03 + 6:19
6. Lesák Marek TJN0811 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:37 + 7:53
7. Kosák Eliáš PGP0704 A SK Praga 31:44 + 8:00
8. Volkov Maksym TRI0708 B TJ TŽ Třinec 32:33 + 8:49
9. Těthal Josef SJH0805 B SOS Jindřichův Hradec 32:43 + 8:59
10. Matyšek Ondřej PGP0703 B SK Praga 32:51 + 9:07
11. Kolář David ZVO0805 B OB SK Zvole 34:20 + 10:36
12. Holmberg Jacob 0090002 34:44 + 11:00
13. Fischerleitner Clemens     26A3184  HSV Ried 34:45 + 11:01
14. Prášil Adam SJI0901 A OK Jihlava 35:16 + 11:32
15. Hlaváček Vojtěch TAP0700 B KOB Tretra Praha 36:23 + 12:39
16. Lacina Jan DKP0717 B Oddíl OB Kotlářka 37:49 + 14:05
17. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 38:10 + 14:26
18. Tejkl Štěpán TAP0807 B KOB Tretra Praha 41:24 + 17:40
19. Vaněček Jan DKP0824 C Oddíl OB Kotlářka 62:22 + 38:38
20. Linhart Jakub ZVO0802 B OB SK Zvole 76:35 + 52:51
Kubín Ota PHK0808 C OK 99 Hradec Králové DISK

H16B 2.78 km, 105 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirous Erik TAP0705 C KOB Tretra Praha 25:32
2. Brumovský Štěpán TAP0706 C KOB Tretra Praha 29:55 + 4:23
3. Kreuzman Tomáš SKT0801 C Orientační běh Klatovy 38:19 + 12:47
4. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 40:19 + 14:47
5. Tučný Kryštof PGP0804 B SK Praga 46:14 + 20:42
6. Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 49:51 + 24:19
7. Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 54:34 + 29:02
Mackovič Adam HCE0700 C TJ Hostivice DISK

H18A 4.05 km, 200 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sork Dominik TAP0504 A KOB Tretra Praha 38:06
2. Melišík Jan TAP0502 A KOB Tretra Praha 38:21 + 0:15
3. Sobota Ondřej VPM0502 B KOS Slavia Plzeň 41:30 + 3:24
4. Hrodek Ondřej Otto OPI0701 B Orientační sporty Písek 42:18 + 4:12
5. Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem 46:41 + 8:35
6. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 48:03 + 9:57
7. Jareš Ondřej KUL0600 B KOB Ústí nad Labem 51:59 + 13:53
8. Kotyk Vojtěch LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:51 + 14:45
9. Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný 53:18 + 15:12
10. Nechvátal Adam VCB0610 B OB České Budějovice 74:25 + 36:19
Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga DISK

H18B 2.90 km, 120 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirků František SJI0600 B OK Jihlava 30:15
2. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:11 + 1:56

H21E 5.15 km, 260 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8886

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Brno Žabovřesky 35:40 9269
2. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 37:45 + 2:05 8772
3. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 38:24 + 2:44 8617
4. Dlabaja Tomas TUR8303 R OOB TJ Turnov 39:35 + 3:55 8335
5. Nouza Michal SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec 39:45 + 4:05 8295
6. Koliáš Štěpán PGP0610 A SK Praga 41:10 + 5:30 7957
7. Kunckel Konstantin TUR0300 A OOB TJ Turnov 41:29 + 5:49 7882
8. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 41:42 + 6:02 7830
9. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka 41:52 + 6:12 7790
10. Janata Martin TJN8306 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:53 + 6:13 7786
11. Dohnálek Tomáš SHK0403 R OK Slavia Hradec Králové 42:08 + 6:28 7727
12. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 42:40 + 7:00 7600
13. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 42:50 + 7:10 7560
14. Windsor Ben 15G9000 DRONGO 43:07 + 7:27
15. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 43:12 + 7:32 7473
16. Průša Dominik VSP0406 R USK Praha 43:15 + 7:35 7461
17. Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 43:56 + 8:16 7298
18. Bořil Tomáš TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno 44:18 + 8:38 7210
19. Čech Vít KAM0311 R OK Kamenice 44:26 + 8:46 7179
20. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 44:30 + 8:50 7163
21. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 44:34 + 8:54 7147
22. Čepička Ladislav ZTC0303 R Západočeské sportovní centrum OB 44:51 + 9:11 7079
23. Grätsch Markus TUR9603 C OOB TJ Turnov 45:30 + 9:50 6924
24. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 45:40 + 10:00 6885
25. Malačka Milan DKP0210 R Oddíl OB Kotlářka 45:43 + 10:03 6873
26. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 45:59 + 10:19 6809
27. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 46:00 + 10:20 6805
28. Bradáč Jakub LLI0002 C LOK-o Liberec 46:27 + 10:47 6698
29. Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 48:08 + 12:28 6296
30. Salaba Dan JIL0404 A OK Jilemnice 48:36 + 12:56 6185
31. Bílý Jakub DOK0104 C OK Doksy 48:41 + 13:01 6165
32. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 48:42 + 13:02 6161
33. Pompe Marek 24D0300 SV Robotron Dresden 49:04 + 13:24
34. Melišík Martin TAP0200 R KOB Tretra Praha 49:21 + 13:41 6006
35. Valenta Ondřej JIL0401 A OK Jilemnice 49:40 + 14:00 5931
36. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 49:48 + 14:08 5899
37. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 50:15 + 14:35 5792
38. Kabát Martin PGP0408 R SK Praga 50:36 + 14:56 5708
39. Orany Vojtěch SJI0401 R OK Jihlava 51:07 + 15:27 5585
40. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 51:33 + 15:53 5482
41. Čech Petr SJI0001 C OK Jihlava 52:04 + 16:24 5359
42. Müller Kurt 18D0006 Post SV Dresden 53:54 + 18:14
43. Kielb Karol 24D0200 SV Robotron Dresden 54:51 + 19:11
44. Gryc Vojtěch TBM0106 C KOS TJ Tesla Brno 55:17 + 19:37 4592
45. Šafka Sebastian KAM0101 R OK Kamenice 55:20 + 19:40 4580
46. Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga 56:43 + 21:03 4250
47. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 57:56 + 22:16 3960
48. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:17 + 22:37 3877
49. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 59:48 + 24:08 3515
50. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 61:37 + 25:57 3082
51. Klein Marek 71D0102 USV TU Dresden 62:58 + 27:18
52. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:50 + 29:10 2315
53. Kalina Jakub NNN2116 Neregistrovaní 74:38 + 38:58
Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
Wolf Daniel TUR9100 E OOB TJ Turnov DISK 0

H21A 4.65 km, 220 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6562

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 41:40 6632
2. Škácha Vít DKP0310 A Oddíl OB Kotlářka 41:55 + 0:15 6593
3. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 42:46 + 1:06 6461
4. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:16 + 1:36 6383
5. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 43:33 + 1:53 6339
5. Štěňha Martin SPC7608 C SPORTICUS team 43:33 + 1:53 6339
7. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 43:36 + 1:56 6331
8. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 44:44 + 3:04 6154
9. Nouza Petr SJH9300 C SOS Jindřichův Hradec 44:56 + 3:16 6123
10. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 46:31 + 4:51 5876
11. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 46:44 + 5:04 5843
12. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Brno Žabovřesky 46:52 + 5:12 5822
13. Fajfer Filip NPA0401 A SK LOB Nová Paka 47:05 + 5:25 5788
14. Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha 47:13 + 5:33 5767
15. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:47 + 6:07 5679
16. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 48:28 + 6:48 5573
17. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 48:51 + 7:11 5513
18. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 49:24 + 7:44 5427
19. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 50:09 + 8:29 5310
20. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Brno Žabovřesky 50:28 + 8:48 5261
21. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 50:34 + 8:54 5245
22. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 50:37 + 8:57 5238
23. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 51:00 + 9:20 5178
24. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 51:19 + 9:39 5129
25. Hulec Filip PCB9401 C SKP České Budějovice 51:25 + 9:45 5113
26. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 51:49 + 10:09 5051
27. Pucherna Jan TAP7701 C KOB Tretra Praha 51:59 + 10:19 5025
28. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 52:10 + 10:30 4996
29. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 53:26 + 11:46 4799
30. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 54:37 + 12:57 4614
31. Rašek Filip 0220001 55:16 + 13:36
32. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:23 + 13:43 4495
33. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 55:27 + 13:47 4485
34. Klement David DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka 56:07 + 14:27 4381
35. Důrek Milan SHK9100 C OK Slavia Hradec Králové 56:11 + 14:31 4370
36. Pecka Marek EKP9000 C VŠTJ Ekonom Praha 56:54 + 15:14 4259
37. Postolka Jáchym DKL9900 C KOB Kladno 57:30 + 15:50 4165
38. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 57:34 + 15:54 4155
39. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 59:18 + 17:38 3885
40. Velát Vojtěch OPI0400 B Orientační sporty Písek 59:34 + 17:54 3843
40. Spilka Marek DKL8300 C KOB Kladno 59:34 + 17:54 3843
42. Semerád Jan DKP9404 C Oddíl OB Kotlářka 60:14 + 18:34 3739
43. Bradáč David LLI0203 C LOK-o Liberec 61:50 + 20:10 3490
44. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 62:19 + 20:39 3415
45. Šafář Matěj MFP0206 C Matfyz Praha 62:28 + 20:48 3391
46. Planeta Štefan             NNN2124  Neregistrovaní 63:00 + 21:20
47. Graf Miroslav 0120001 63:05 + 21:25
48. Klíma Kamil DKL8201 C KOB Kladno 66:36 + 24:56 2747
49. Hinkelmann Erik TBM9403 KOS TJ Tesla Brno 71:33 + 29:53
50. Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 71:37 + 29:57 1966
51. Voleský Leoš KAM7900 C OK Kamenice 83:17 + 41:37 148
Pastrnek Pavel NNN2114 Neregistrovaní DISK

H21B 3.24 km, 170 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4371

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 29:41 4416
2. Pelc Matyáš CST0401 B OB Strakonice 29:49 + 0:08 4396
3. Blažek Cyril SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec 30:28 + 0:47 4302
4. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 33:13 + 3:32 3901
5. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SOS Jindřichův Hradec 33:23 + 3:42 3876
6. Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava 33:27 + 3:46 3867
7. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 34:11 + 4:30 3760
8. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:20 + 7:39 3301
9. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:15 + 8:34 3167
10. Najman Dominik NNN2111 Neregistrovaní 39:56 + 10:15
11. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:45 + 12:04 2657
12. Jiřišta Lubomír JIL8802 C OK Jilemnice 43:51 + 14:10 2351
13. Choc Josef 0010001 45:18 + 15:37
14. Gajdoš Martin VSP9400 C USK Praha 45:38 + 15:57 2091
15. Merka Alex 0160001 49:21 + 19:40
16. Bláha David SRK9510 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:43 + 20:02 1496
17. Štoural Jan                NNN2119  Neregistrovaní 53:09 + 23:28
18. Vaňátko Ondřej ZTC9542 C Západočeské sportovní centrum OB 56:40 + 26:59 483
19. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 64:07 + 34:26 0
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK 0

H35A 4.19 km, 220 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chromý Adam TBM8841 C KOS TJ Tesla Brno 36:32
2. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 39:22 + 2:50
3. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 41:01 + 4:29
4. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 41:06 + 4:34
5. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 43:57 + 7:25
6. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 44:53 + 8:21
7. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 45:06 + 8:34
8. Matyšek Bronislav PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov 45:13 + 8:41
9. Blažek Zdeněk SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec 45:33 + 9:01
10. Sebera Václav SFM8302 C O-RUNNAŘI Beskydy 45:41 + 9:09
11. Neškudla Jan KAM8000 C OK Kamenice 46:08 + 9:36
12. Šatánek Martin SFM8201 C O-RUNNAŘI Beskydy 46:20 + 9:48
13. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:28 + 9:56
14. Klíma Martin STA7803 C OK Střelka 47:11 + 10:39
14. Martemyanov Mikhail 0330005 47:11 + 10:39
16. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 47:33 + 11:01
17. Jiřišta Vladimír JIL8500 C OK Jilemnice 48:06 + 11:34
18. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 48:14 + 11:42
19. Szymanský Filip DKP8208 C Oddíl OB Kotlářka 48:27 + 11:55
20. Jurák Adam ZBM8404 C SK Brno Žabovřesky 49:43 + 13:11
21. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 50:14 + 13:42
22. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 50:20 + 13:48
23. Machar Pavel DKP7903 C Oddíl OB Kotlářka 50:21 + 13:49
24. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 50:42 + 14:10
25. Plšek Jakub 0080001 51:01 + 14:29
26. Bauer Tomáš DKP8307 C Oddíl OB Kotlářka 51:53 + 15:21
27. Blažek Vojtěch OPI8700 C Orientační sporty Písek 53:08 + 16:36
28. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 57:18 + 20:46
29. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 58:22 + 21:50
30. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 58:52 + 22:20
31. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 60:19 + 23:47
32. Duba Vojtěch SJH8003 C SOS Jindřichův Hradec 60:41 + 24:09
33. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 61:10 + 24:38
34. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 61:37 + 25:05
35. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 62:27 + 25:55
36. Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 63:16 + 26:44
37. Jůzek Martin SCP8600 C OK Sparta Praha 63:36 + 27:04
38. Dvořák Petr DKP8005 C Oddíl OB Kotlářka 63:40 + 27:08
39. Mareš Ladislav MIL7202 C Tesil Milevsko 65:30 + 28:58
40. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 65:54 + 29:22
41. Doležel Jiří PGP8005 C SK Praga 73:15 + 36:43
42. Švorc Martin DKL7100 C KOB Kladno 78:32 + 42:00
43. Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 83:25 + 46:53
44. Beneš Tomáš FSP79 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 128:21 + 91:49
Dvořáček Dan MFP7903 C Matfyz Praha DISK
Sebera Josef SFM8301 C O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering DISK
Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja DISK

H35B 3.05 km, 130 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Härtelt Daniel 1VD8100 SG Zittau Süd 29:19
2. Vágner Libor DKP8802 C Oddíl OB Kotlářka 30:49 + 1:30
3. Fiala Jan OPI7803 Orientační sporty Písek 33:03 + 3:44
4. Bartoš Marián VSP8201 C USK Praha 33:12 + 3:53
5. Nový Luboš SKT7901 C Orientační běh Klatovy 36:01 + 6:42
6. Palaščak Ján NNN2030 Neregistrovaní 36:55 + 7:36
7. Brzoň Jiří CHA8200 C OK Chrastava 37:10 + 7:51
8. Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 37:13 + 7:54
9. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:19 + 8:00
10. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 37:47 + 8:28
11. Volkov Alexander TRI8002 C TJ TŽ Třinec 37:54 + 8:35
12. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 38:40 + 9:21
13. Kočandrle Jaroslav KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:02 + 10:43
14. Dubský Aleš KUL8401 C KOB Ústí nad Labem 40:06 + 10:47
15. Pavlica Jiří KUB7501 C KUB Koala Uherský Brod 41:13 + 11:54
16. Roessler Karsten 19D8000 SSV Planeta Radebeul 41:44 + 12:25
17. Koťátko Aleš SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 47:44 + 18:25
18. Ludvík Jan SKT7700 C Orientační běh Klatovy 48:04 + 18:45
19. Holata Radek PDY8103 C Běhej Poděbrady 48:35 + 19:16
20. Mackovič Dušan HCE7801 C TJ Hostivice 63:20 + 34:01
21. Trejbal Lukáš DKL8501 C KOB Kladno 72:58 + 43:39

H45A 3.46 km, 160 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 29:13
2. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 30:30 + 1:17
3. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 31:44 + 2:31
4. Holmberg Per 0090001 32:08 + 2:55
5. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 33:04 + 3:51
6. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 33:19 + 4:06
7. Gutak Mykhaylo 0280001 33:40 + 4:27
8. Vaněk Tomáš                NNN2130  Neregistrovaní 33:47 + 4:34
9. Natho Ronny 0050002 34:03 + 4:50
10. Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 34:13 + 5:00
10. Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 34:13 + 5:00
12. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 34:22 + 5:09
13. Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 34:52 + 5:39
14. Švestka Vítězslav KUB7301 C KUB Koala Uherský Brod 36:30 + 7:17
15. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 37:02 + 7:49
16. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 37:22 + 8:09
17. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 37:29 + 8:16
18. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 37:54 + 8:41
19. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:59 + 8:46
20. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 38:03 + 8:50
21. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 38:14 + 9:01
22. Klimeš Petr OPI7700 C Orientační sporty Písek 38:16 + 9:03
23. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 38:49 + 9:36
24. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Rosice 38:58 + 9:45
25. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 39:00 + 9:47
26. Maroušek Jan DKP7402 C Oddíl OB Kotlářka 39:12 + 9:59
27. Gemperle František MFP7102 C Matfyz Praha 39:18 + 10:05
28. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 39:19 + 10:06
29. Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 39:26 + 10:13
30. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 39:31 + 10:18
31. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 39:58 + 10:45
32. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:51 + 12:38
33. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 41:59 + 12:46
34. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 42:09 + 12:56
35. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 42:13 + 13:00
36. Arzumanov Alexey 0200001 42:30 + 13:17
37. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 42:35 + 13:22
38. Beneš Marek MLA7601 C MLOK Mariánské Lázně 42:36 + 13:23
39. Míchal Jiří SJH7802 C SOS Jindřichův Hradec 42:48 + 13:35
40. Myslivec Tomáš SHK7002 C OK Slavia Hradec Králové 43:01 + 13:48
41. Vondráček Martin DKP7704 C Oddíl OB Kotlářka 43:10 + 13:57
42. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 43:30 + 14:17
43. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 43:33 + 14:20
44. Fischerleitner Peter       26A3183  HSV Ried 44:07 + 14:54
45. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 44:18 + 15:05
46. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 44:19 + 15:06
47. Pavel Zámečník 0010002 47:02 + 17:49
48. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 47:04 + 17:51
49. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 47:06 + 17:53
50. Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 47:13 + 18:00
51. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:17 + 18:04
52. Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný 47:42 + 18:29
53. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 47:58 + 18:45
54. Uchytil Tomáš PZR7621 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:08 + 19:55
55. Kosobud Dušan VTA7201 C SC vebr-sport 49:30 + 20:17
56. Votava Jan KUL7601 C KOB Ústí nad Labem 50:34 + 21:21
57. Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 51:11 + 21:58
58. Lange Stephan 71D7400 USV TU Dresden 51:24 + 22:11
59. Bartoň Jan FSP7000 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:12 + 22:59
60. Grisa Petr SLA7600 C SKOB Slaný 52:49 + 23:36
61. Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 53:02 + 23:49
62. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 59:35 + 30:22
63. Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 61:38 + 32:25
64. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 63:44 + 34:31
65. Müller Robert OAV6900 C Orienteering Adventure 64:41 + 35:28
66.