Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy

Klubové výsledky : SJI (38)

Datum:
27.04.2024
Místo konání:
Tužín
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Kumburk, Kozinec
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kalenský Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Mrázek Jan - R1
Protokol:
Závod proběhl za jasného jarního počasí. Protest nebyl podán. Zdravotnk ošetřil v cíli pár drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D20B     D40B     D45B     H10C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10C 2.57 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Jirků Tereza SJI1551 C OK Jihlava 26:57 + 4:55
10. Prošková Andrea SJI1650 C OK Jihlava 30:03 + 8:01

D12C 2.99 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Lauermanová Eva SJI1353 C OK Jihlava 26:54 + 3:36

D14B 3.94 km, 120 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
22. Rychnovská Eliška SJI1151 B OK Jihlava 33:42 + 8:06

D20B 5.27 km, 190 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5917

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
4. Plachá Zita SJI0550 A OK Jihlava 56:14 + 11:01 5437

D40B 4.87 km, 150 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
27. Bartáková Petra SJI8151 C OK Jihlava 70:51 + 25:34

D45B 4.84 km, 130 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 52:19 + 2:04
18. Mazzarese Jana SJI7854 C OK Jihlava 62:56 + 12:41
68. Jirků Olga SJI7750 C OK Jihlava 95:04 + 44:49

H10C 2.57 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lauerman Jan SJI1515 C OK Jihlava 18:46
9. Mazzarese Aiden SJI1502 C OK Jihlava 20:25 + 1:39
11. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 21:06 + 2:20

H14B 5.31 km, 150 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Mazzarese David SJI1100 B OK Jihlava DNS

H16B 6.63 km, 210 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Venhoda Lukáš SJI0801 B OK Jihlava 53:55 + 3:14
13. Prášil Adam SJI0901 A OK Jihlava 56:39 + 5:58
54. Černý Petr SJI0905 B OK Jihlava 71:37 + 20:56
66. Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 85:03 + 34:22

H18B 7.31 km, 270 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava 67:28 + 18:46
29. Růžička Vojtěch SJI0704 B OK Jihlava 75:23 + 26:41
34. Jirků František SJI0600 B OK Jihlava 78:42 + 30:00
Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava DISK

H20B 8.50 km, 330 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7230

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Orany Vojtěch SJI0401 R OK Jihlava 62:30 7943
24. Venhauer Vojtěch SJI0505 B OK Jihlava 97:36 + 35:06 3958

H21B 11.91 km, 420 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8669

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
4. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 83:23 + 13:40 8296
39. Škrabánek Matěj SJI9203 C OK Jihlava 103:58 + 34:15 5892

H21C 9.65 km, 350 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5715

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
7. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 88:57 + 26:16 4740

H35B 9.00 km, 360 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava DISK

H45B 7.37 km, 250 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 59:08
72. Jirků František SJI7900 C OK Jihlava 105:55 + 46:47

H50B 6.71 km, 190 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 56:23 + 1:14

H55B 5.77 km, 160 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 72:40 + 22:59

H60B 5.22 km, 150 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
12. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 64:49 + 16:50
29. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 119:54 + 71:55

H65B 5.11 km, 130 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 56:42 + 8:11

HDR 3.26 km, 50 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Jirků Klára SJI1751 C OK Jihlava 25:26 + 5:31

P 3.29 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Jirků Lucie SJI8351 C OK Jihlava 37:21 + 9:47

T 6.47 km, 180 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Rychnovský Radek SJI7702 C OK Jihlava 99:27 + 41:33
26. Černý Petr SJI8100 C OK Jihlava 127:19 + 69:25