Logo
Datum:
28.06.2024
Místo konání:
Česká Lípa
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Psí louka
Ředitel závodu:
Patka Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Burda Matěj - R2
JURY:
Kašková Kateřina, Martan Jiří, Janata Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého a dusného počasí s občasnými přeháňkami. Protest nebyl podán a Jury se nemusela sejít.
Bylo ošetřeno několik drobnějších zranění. U závodníka HAV6000 došlo po doběhu ke zkolabování, po přivolání rychlé zdravotnické pomoci byl závodník dopraven do nemocnice.
U tří závodníků došlo k diskvalifikaci z důvodu porušení zákazu překonání nepřekonatelné překážky (RUM6500, UBM0202, MFP5700)
Kategorie:
D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     D80     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     H85     T2     T3     T4    
Nahrávám data...

D35 3.45 km, 36 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 15:26
2. Petrželová Lenka SSU8952 R SK Severka Šumperk 15:59 + 0:33
3. Omová Michaela TUR8153 C OOB TJ Turnov 17:00 + 1:34
4. Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 17:22 + 1:56
5. Dlabajová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 18:04 + 2:38
6. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:22 + 2:56
7. Svobodová Barbora JJN8950 C Team Jizerky 18:57 + 3:31
8. Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 19:02 + 3:36
9. Smutná Pavla VAM8651 C OB Vamberk 19:07 + 3:41
10. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 19:14 + 3:48
10. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 19:14 + 3:48
12. Hošková Tereza TAP8971 C KOB Tretra Praha 20:39 + 5:13
13. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 20:51 + 5:25
14. Nedasová Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:09 + 5:43
15. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 21:37 + 6:11
16. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:45 + 6:19
17. Baierová Hana TUR8989 C OOB TJ Turnov 23:08 + 7:42
18. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 23:49 + 8:23
19. Šulcová Veronika CHA8650 C OK Chrastava 23:54 + 8:28
20. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Brno Žabovřesky 24:01 + 8:35
21. Hradcová Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 24:34 + 9:08
22. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 28:53 + 13:27

D40 3.31 km, 34 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolínová Kristýna DKP8450 C Oddíl OB Kotlářka 16:33
2. Kazdová Lenka SJC8484 C Sportcentrum Jičín 17:00 + 0:27
3. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 17:19 + 0:46
4. Rollier Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové 17:35 + 1:02
5. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 19:04 + 2:31
6. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 19:53 + 3:20
7. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 20:03 + 3:30
8. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 20:10 + 3:37
9. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 20:20 + 3:47
10. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 20:35 + 4:02
11. Švihovská Eva JJN8350 C Team Jizerky 20:47 + 4:14
12. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 21:05 + 4:32
13. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 21:11 + 4:38
14. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 21:32 + 4:59
15. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 21:37 + 5:04
16. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 21:50 + 5:17
17. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 22:00 + 5:27
18. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 22:33 + 6:00
18. Kinštová Dominika SJH8051 C SOS Jindřichův Hradec 22:33 + 6:00
20. Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:21 + 8:48
21. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 25:52 + 9:19

D45 3.23 km, 28 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 18:33
2. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:34 + 0:01
3. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:08 + 0:35
4. Sotonová Jitka TAP7950 C KOB Tretra Praha 19:19 + 0:46
5. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 19:32 + 0:59
6. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 20:34 + 2:01
7. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 20:36 + 2:03
8. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 20:55 + 2:22
9. Hrušková Blanka DOR7555 C OK Dobříš 20:57 + 2:24
10. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 21:07 + 2:34
11. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 21:08 + 2:35
12. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 22:01 + 3:28
13. Adámková Blanka DCH7852 C Radioelektronika Cheb 22:25 + 3:52
14. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 22:46 + 4:13
15. Wenderickx Nancy 20002 1 Camper-O 23:16 + 4:43
16. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 24:53 + 6:20
17. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 27:45 + 9:12
18. Blažková Markéta SJH7550 C SOS Jindřichův Hradec 28:31 + 9:58
19. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 28:36 + 10:03
20. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 34:30 + 15:57

D50 2.95 km, 26 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 15:45
2. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 18:39 + 2:54
3. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 18:48 + 3:03
4. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 19:13 + 3:28
5. Chupeková Silvia VZA7251 Slávia ŽU Žilina 19:24 + 3:39
6. Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 19:37 + 3:52
7. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 19:55 + 4:10
8. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 20:19 + 4:34
9. Králová Gabriela HAV7152 C OB Havířov 20:44 + 4:59
10. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 21:23 + 5:38
11. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 21:29 + 5:44
12. Benešová Marika KDZ7150 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 22:06 + 6:21
13. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:16 + 6:31
14. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 22:33 + 6:48
15. Hanousková Michaela KON7474 C KOB Konice 23:04 + 7:19
16. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 23:28 + 7:43
17. Vítečková Kateřina DKP7251 C Oddíl OB Kotlářka 23:33 + 7:48
18. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 23:35 + 7:50
19. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 23:43 + 7:58
20. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 24:06 + 8:21
21. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 24:07 + 8:22
22. Puchernová Veronika SCP7455 C OK Sparta Praha 24:12 + 8:27
23. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 24:15 + 8:30
24. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 24:22 + 8:37
25. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 24:33 + 8:48
26. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 24:54 + 9:09
27. Krhutová Martina TRI7450 C TJ TŽ Třinec 25:16 + 9:31
28. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 27:28 + 11:43
29. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 27:52 + 12:07
30. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 27:55 + 12:10
31. Paurová Lenka EKP7450 C VŠTJ Ekonom Praha 29:24 + 13:39
32. Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 29:32 + 13:47
33. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 31:01 + 15:16
34. Martináková Radmila HAV7150 C OB Havířov 33:56 + 18:11
35. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 34:27 + 18:42
Hiršová Marcela TBM7079 C KOS TJ Tesla Brno DISK

D55 2.76 km, 26 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 15:04
2. Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden 16:44 + 1:40
3. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 17:21 + 2:17
4. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 17:35 + 2:31
5. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 18:03 + 2:59
6. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 18:04 + 3:00
7. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:32 + 3:28
8. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 18:52 + 3:48
9. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 19:06 + 4:02
10. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 19:36 + 4:32
11. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 19:58 + 4:54
12. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 20:25 + 5:21
13. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 20:45 + 5:41
14. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 20:59 + 5:55
15. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 21:09 + 6:05
16. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21:29 + 6:25
17. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 21:57 + 6:53
18. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 22:02 + 6:58
19. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 22:53 + 7:49
20. Vorlíčková Lenka VTA6751 C SC vebr-sport 23:47 + 8:43
21. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 25:06 + 10:02
22. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 25:11 + 10:07
23. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 25:35 + 10:31
24. Karásková Marcela TRI6550 C TJ TŽ Třinec 25:46 + 10:42
24. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 25:46 + 10:42
26. Ženčáková Marie 50003 5 ASPV OA 25:57 + 10:53
27. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 27:58 + 12:54
28. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 29:08 + 14:04
29. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 35:04 + 20:00
30. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:23 + 26:19

D60 2.51 km, 24 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 14:50
2. Verbraken Linda 20003 1 Camper-O 15:07 + 0:17
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 15:19 + 0:29
4. Denysenko Tamara TRI6150 C TJ TŽ Třinec 16:03 + 1:13
5. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:13 + 1:23
6. Juračková Jana CHT6052 C OOB SK Chrast 16:38 + 1:48
7. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 16:54 + 2:04
8. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 16:57 + 2:07
9. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:58 + 2:08
10. Bochenková Jana EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha 17:16 + 2:26
11. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 18:37 + 3:47
12. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 19:14 + 4:24
13. Havlíčková Jindřiška KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 19:58 + 5:08
14. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 20:28 + 5:38
15. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 22:50 + 8:00
16. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 24:18 + 9:28
17. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:04 + 12:14
Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové DISK
Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín DISK
Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy DISK

D65 2.26 km, 24 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:52
2. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 16:16 + 1:24
3. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 17:46 + 2:54
4. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 18:46 + 3:54
5. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 18:50 + 3:58
6. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 19:32 + 4:40
7. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 19:57 + 5:05
8. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 20:16 + 5:24
9. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 20:57 + 6:05
9. Vanreusel Jen 10002 1 Camper-O 20:57 + 6:05
11. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 21:31 + 6:39
12. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 21:50 + 6:58
13. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 21:58 + 7:06
14. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 23:22 + 8:30
15. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 23:30 + 8:38
16. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 24:13 + 9:21
17. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 24:34 + 9:42
18. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 25:18 + 10:26
19. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 25:36 + 10:44
19. Vejvodová Mirka VCB5750 C OB České Budějovice 25:36 + 10:44
21. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:58 + 12:06
22. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 31:51 + 16:59

D70 2.00 km, 24 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva JIL5254 C OK Jilemnice 16:21
2. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 18:44 + 2:23
3. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 19:28 + 3:07
4. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 19:44 + 3:23
5. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:43 + 4:22
6. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 21:02 + 4:41
7. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 21:55 + 5:34
8. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 23:12 + 6:51
9. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 23:23 + 7:02
10. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 23:25 + 7:04
11. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 24:11 + 7:50
12. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 27:15 + 10:54
13. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 28:53 + 12:32
14. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 35:18 + 18:57

D75 1.85 km, 24 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 20:22
2. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 26:55 + 6:33
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 28:26 + 8:04
4. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 32:22 + 12:00

D80 1.63 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 16:33

H35 3.93 km, 58 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dlabaja Tomas TUR8303 C OOB TJ Turnov 16:15
2. Hradec Pavel CHA8801 C OK Chrastava 16:22 + 0:07
3. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 17:15 + 1:00
4. Herman Jan LPU8505 C OK Lokomotiva Pardubice 18:07 + 1:52
5. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 18:36 + 2:21
6. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 20:12 + 3:57
7. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 20:38 + 4:23
8. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 20:52 + 4:37
9. Hodek Michal TAP8808 C KOB Tretra Praha 23:12 + 6:57
10. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Brno Žabovřesky 24:07 + 7:52
11. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:15 + 8:00
12. Král Luboš TJN8401 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:08 + 8:53
13. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 27:35 + 11:20
14. Vágner Libor DKP8802 C Oddíl OB Kotlářka 31:21 + 15:06
15. Holáň Radim ZBM7541 C SK Brno Žabovřesky 32:18 + 16:03

H40 3.65 km, 54 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janata Martin TJN8306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:54
2. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 16:14 + 0:20
3. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 16:21 + 0:27
4. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 16:22 + 0:28
5. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 16:34 + 0:40
6. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 17:00 + 1:06
7. Švihovský Jaromír JJN8000 C Team Jizerky 17:09 + 1:15
8. Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:14 + 1:20
9. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:26 + 1:32
10. Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 18:14 + 2:20
11. Hošek Václav DKP8000 C Oddíl OB Kotlářka 18:59 + 3:05
12. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 19:26 + 3:32
13. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 19:29 + 3:35
14. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 19:43 + 3:49
15. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 19:51 + 3:57
16. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 19:54 + 4:00
17. LEDERER HAGAI 24I8000 Israel Orienteering 20:36 + 4:42
18. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 20:45 + 4:51
19. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 20:46 + 4:52
20. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 21:34 + 5:40
21. Liščinský Tomáš TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno 22:50 + 6:56
22. Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 23:50 + 7:56
22. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 23:50 + 7:56
24. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 27:08 + 11:14
25. Vaňátko Jakub LTU8100 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:37 + 14:43
26. Polách David ZBM8003 C SK Brno Žabovřesky 32:29 + 16:35
Szymanský Filip DKP8208 C Oddíl OB Kotlářka DISK

H45 3.51 km, 54 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 14:47
2. Vobr Marek BOR7801 C OK Jiskra Nový Bor 15:13 + 0:26
3. Srb Vladimír LPU7818 R OK Lokomotiva Pardubice 15:15 + 0:28
4. Glončák Peter LCE7901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:23 + 0:36
5. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 15:29 + 0:42
6. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:30 + 0:43
7. Jończy Daniel 88P7500 MKS Paulinum Jelenia Góra 15:52 + 1:05
8. Šrůta Milan BOR7703 C OK Jiskra Nový Bor 16:05 + 1:18
9. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 16:14 + 1:27
10. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 16:44 + 1:57
11. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 17:11 + 2:24
12. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:20 + 2:33
13. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 17:50 + 3:03
14. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 18:41 + 3:54
15. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 18:46 + 3:59
16. Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 18:52 + 4:05
17. Kičmer Michal LTU7804 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:27 + 4:40
18. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 20:02 + 5:15
19. Myslivec Jiří TRI7801 C TJ TŽ Třinec 20:10 + 5:23
20. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 21:19 + 6:32
21. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 21:24 + 6:37
21. Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 21:24 + 6:37
23. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:56 + 7:09
24. Klíž Michal 160001 16 ROB 23:03 + 8:16
25. Ločárek Pavel LPU7721 C OK Lokomotiva Pardubice 24:32 + 9:45
26. Jurkiewicz Patrik SCP7800 C OK Sparta Praha 24:34 + 9:47
27. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Brno Žabovřesky 29:29 + 14:42
28. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 40:40 + 25:53
Uchytil Tomáš PZR7621 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering DISK
Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga DISK

H50 3.44 km, 44 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 14:18
2. Chupek Jozef VZA7102 Slávia ŽU Žilina 15:56 + 1:38
3. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 16:04 + 1:46
4. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 16:41 + 2:23
5. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 16:42 + 2:24
6. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 16:45 + 2:27
7. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 17:03 + 2:45
8. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:00 + 3:42
9. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 18:17 + 3:59
10. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 18:43 + 4:25
11. Deferme Gunther 20001 1 Camper-O 18:54 + 4:36
12. Komín David PGP7405 C SK Praga 19:01 + 4:43
13. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 19:10 + 4:52
14. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:22 + 5:04
15. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 19:26 + 5:08
16. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 19:50 + 5:32
17. Šilar Radek UBM7201 C MENISKOS Brno 20:10 + 5:52
18. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 20:27 + 6:09
19. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 20:32 + 6:14
20. Uwe Röhner 1QD7200 SV IHW Alex 78 Berlin 20:41 + 6:23
21. Cenek Radim ZBM7203 C SK Brno Žabovřesky 21:01 + 6:43
22. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 21:20 + 7:02
23. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:26 + 7:08
24. Kaufmann Torsten 71D7100 USV TU Dresden 21:46 + 7:28
25. Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 22:34 + 8:16
26. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 22:36 + 8:18
27. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 22:41 + 8:23
28. Ptáček Miloš SNA7001 C TJ START Náchod 22:44 + 8:26
29. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 23:32 + 9:14
30. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 23:53 + 9:35
31. Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha 23:54 + 9:36
32. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 24:00 + 9:42
33. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 24:11 + 9:53
34. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 24:19 + 10:01
35. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 25:09 + 10:51
36. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 25:52 + 11:34
37. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 26:25 + 12:07
38. Strnad Jiří PHK7105 C OK 99 Hradec Králové 30:05 + 15:47
39. Krutina Tomáš HAV7301 C OB Havířov 33:39 + 19:21
40. Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 34:42 + 20:24
41. Husárek Radovan TUV7101 C SOK TJ Turnov 35:08 + 20:50
Gemperle František MFP7102 C Matfyz Praha DISK

H55 3.24 km, 44 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 14:31
2. Cych Piotr 33P6800 Oborygeni Oborniki Śląskie 14:35 + 0:04
3. Schmiedeberg Nils 45D6701 SV Turbine Neubrandenburg 15:14 + 0:43
4. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 15:28 + 0:57
5. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 15:41 + 1:10
6. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 15:49 + 1:18
7. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 15:56 + 1:25
8. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 17:05 + 2:34
9. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:13 + 2:42
10. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 17:17 + 2:46
11. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 17:24 + 2:53
12. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 17:40 + 3:09
13. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 17:42 + 3:11
14. Dalos Attila 120001 12 MAFC-Budapest 17:49 + 3:18
15. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 17:52 + 3:21
16. Wolfram Frank 1VD6800 SG Zittau Süd 17:54 + 3:23
17. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 18:02 + 3:31
18. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 18:20 + 3:49
19. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 18:33 + 4:02
20. Finkenstaedt Björn 26D6800 OLV Potsdam 18:50 + 4:19
21. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 19:00 + 4:29
22. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:08 + 5:37
23. Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 20:26 + 5:55
24. Nouza Petr SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec 20:29 + 5:58
25. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Brno Žabovřesky 20:32 + 6:01
26. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 20:35 + 6:04
27. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 20:46 + 6:15
28. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 21:33 + 7:02
29. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:56 + 7:25
30. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 22:02 + 7:31
31. Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 22:11 + 7:40
32. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 22:16 + 7:45
33. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:45 + 9:14
33. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 23:45 + 9:14
35. Florian Michal TBM6733 C KOS TJ Tesla Brno 24:38 + 10:07
36. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 24:58 + 10:27
37. Rothkegel Thomas 18D6700 Post SV Dresden 25:19 + 10:48
38. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 25:37 + 11:06
39. Suchý Jiří SJI6601 OK Jihlava 26:07 + 11:36
40. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 26:32 + 12:01
41. Beneš Petr KDZ6700 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 29:41 + 15:10
Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Čech Jiří SJI6803 C OK Jihlava DISK
Fiala Petr RUM6500 C ZOOB Rumburk DISK

H60 3.12 km, 40 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Goossens Dirk 20004 1 Camper-O 14:30
2. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 16:00 + 1:30
3. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 16:22 + 1:52
4. Jánek Ladislav LPU6103 C OK Lokomotiva Pardubice 16:26 + 1:56
5. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 16:30 + 2:00
6. Müller Matthias 18D6200 Post SV Dresden 16:40 + 2:10
7. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 16:45 + 2:15
8. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 17:00 + 2:30
9. Ženčák Jaroslav 50001 5 ASPV OA 17:35 + 3:05
10. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 17:36 + 3:06
11. Matthews Johannes 18D6201 Post SV Dresden 17:53 + 3:23
12. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 18:06 + 3:36
13. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 18:32 + 4:02
14. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:39 + 4:09
15. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 18:48 + 4:18
16. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 19:12 + 4:42
17. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 19:18 + 4:48
18. Reichl Michal MKP6402 C SK Meteor Kačerov 20:18 + 5:48
19. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:29 + 5:59
20. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:39 + 6:09
21. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:53 + 6:23
22. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 21:34 + 7:04
23. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 21:45 + 7:15
24. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 21:50 + 7:20
25. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 21:57 + 7:27
26. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 22:06 + 7:36
27. Pavlíček Jaromír MOV6000 C SKOB Ostrava 22:47 + 8:17
28. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 23:48 + 9:18
29. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 24:17 + 9:47
30. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:07 + 15:37
Míchal Martin 170001 17 Slovan Dubí DISK

H65 2.92 km, 34 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 15:29
2. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 15:54 + 0:25
3. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:10 + 0:41
4. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 16:45 + 1:16
5. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 17:22 + 1:53
6. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 17:52 + 2:23
7. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 18:49 + 3:20
8. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 19:07 + 3:38
9. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:12 + 3:43
10. Vandijck Jackie 10001 1 Camper-O 19:13 + 3:44
11. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 19:20 + 3:51
12. Jirka Jiří DKL5501 C KOB Kladno 19:28 + 3:59
13. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:46 + 4:17
14. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 21:07 + 5:38
15. John Vladimír DLP5500 C OOB TJ Dukla Praha 21:21 + 5:52
16. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 21:25 + 5:56
17. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 24:29 + 9:00
18. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 24:56 + 9:27
19. Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 25:49 + 10:20
20. Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 27:42 + 12:13
21. Holpuch Jiří LDC5702 C KOB Děčín 28:59 + 13:30
22. Chotětický Jan MAS5400 C OOB Aš 35:38 + 20:09
23. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 40:39 + 25:10
Minchev Ivan MFP5700 C Matfyz Praha DISK

H70 2.76 km, 32 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 18:56
2. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 19:08 + 0:12
3. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 19:14 + 0:18
4. Telecký Martin BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek 21:03 + 2:07
5. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 21:41 + 2:45
6. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 21:42 + 2:46
7. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 21:56 + 3:00
8. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 22:26 + 3:30
9. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 23:01 + 4:05
10. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 23:54 + 4:58
11. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:59 + 5:03
12. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 24:19 + 5:23
13. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 24:53 + 5:57
14. Hájek Jan MAS5401 C OOB Aš 25:59 + 7:03
15. Juračka Vojtěch CHT5404 C OOB SK Chrast 26:42 + 7:46
16. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 27:10 + 8:14
17. Khýn Miroslav VTA5401 C SC vebr-sport 27:29 + 8:33
18. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 32:52 + 13:56

H75 2.46 km, 28 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:36
2. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov 19:08 + 0:32
3. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 19:09 + 0:33
4. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:57 + 1:21
5. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 20:20 + 1:44
6. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 20:24 + 1:48
7. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 21:14 + 2:38
8. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 21:37 + 3:01
9. Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 22:05 + 3:29
10. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 22:39 + 4:03
11. Kotecký Roman PGP4900 C SK Praga 22:40 + 4:04
12. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:32 + 5:56
13. Vasyliev Anatolii 140001 14 Khortytsia 25:18 + 6:42
14. Pachner Jan VLI4600 C Slavia Liberec orienteering 27:28 + 8:52
15. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 30:53 + 12:17
16. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 40:58 + 22:22

H80 2.19 km, 24 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 21:25
2. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 23:21 + 1:56
3. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 25:23 + 3:58
4. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 26:02 + 4:37
5. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 26:09 + 4:44
6. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 27:48 + 6:23
7. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 28:06 + 6:41
8. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 29:54 + 8:29
9. Suchý Karel PGP4300 C SK Praga 34:23 + 12:58
10. Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 41:46 + 20:21

H85 1.99 km, 20 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 21:38
2. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 28:56 + 7:18
3. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 39:00 + 17:22

T2 2.03 km, 30 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil František TUR1204 B OOB TJ Turnov 10:08
2. Górski Krzesimir 2012 Gorski 10:44 + 0:36
3. Kutlvašrová Marta VRL1451 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:25 + 1:17
4. Horáková Anna Marie LPU1256 B OK Lokomotiva Pardubice 11:49 + 1:41
5. Smug Antoni 33P1200 Oborygeni Oborniki Śląskie 12:00 + 1:52
6. Walaská Klára TRI0950 B TJ TŽ Třinec 12:17 + 2:09
7. Komín Kryštof DKL1201 C KOB Kladno 13:21 + 3:13
8. Rollier Alexei PGP1505 C SK Praga 14:14 + 4:06
9. Drutowska Hania 33P0300 Oborygeni Oborniki Śląskie 14:24 + 4:16
10. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun 14:38 + 4:30
11. Adámková Sára DKP1064 C Oddíl OB Kotlářka 14:49 + 4:41
12. Žáčková Jana 80001 8 Tempo makers 16:22 + 6:14
13. Pračka Michal RIC1400 C OB Říčany 18:01 + 7:53
14. Tomeš Maxmilián SJC1400 C Sportcentrum Jičín 18:19 + 8:11
15. Babáková Kamila 240001 24 Letohrad 19:14 + 9:06
16. Kolaja Bedřich VLI1301 B Slavia Liberec orienteering 21:14 + 11:06
17. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 21:34 + 11:26
18. Hausmannová Irena 1957 Bludičky 23:54 + 13:46
19. Tillmann Ulrika 200002 20 GTC Čáslav 24:21 + 14:13
20. Kolaja Jaromír VLI1501 C Slavia Liberec orienteering 24:46 + 14:38
21. Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 26:45 + 16:37
22. Krásnolipská Mariana 1975 Krásnolipská NER 28:02 + 17:54
23. Krutina Vít HAV1201 C OB Havířov 28:30 + 18:22
Šabatka Filip LPU1107 C OK Lokomotiva Pardubice DISK

T3 3.24 km, 40 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ładomirski Szymon 88P0900 MKS Paulinum Jelenia Góra 14:23
2. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 14:59 + 0:36
3. Pitrmuc Ondřej JIL0807 C OK Jilemnice 15:05 + 0:42
4. Zlámalová Nikola SJC9951 E Sportcentrum Jičín 15:34 + 1:11
5. Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra 16:32 + 2:09
6. Komín Matyáš DKL0901 B KOB Kladno 16:59 + 2:36
7. Lošťáková Ela PGP0957 A SK Praga 18:04 + 3:41
8. Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:22 + 3:59
9. Kmínek Ondřej DOK1000 B OK Doksy 18:53 + 4:30
10. Kutlvašrová Pavla VRL0951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:02 + 4:39
11. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:06 + 4:43
12. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 19:10 + 4:47
13. Kmínek Jan DOK1100 B OK Doksy 19:50 + 5:27
14. Górski Igor 88P0802 MKS Paulinum Jelenia Góra 19:56 + 5:33
15. Lewkowicz Julia 88P0752 MKS Paulinum Jelenia Góra 20:28 + 6:05
16. Vaňátková Thea LTU1150 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:47 + 8:24
17. Tomešová Evelína DKP1168 B Oddíl OB Kotlářka 23:31 + 9:08
18. Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 24:23 + 10:00
19. Bílková Zdenka 110001 11 Vojice 25:33 + 11:10
20. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 26:49 + 12:26
21. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 33:46 + 19:23
22. Schwarzová Martina Justína LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun 35:48 + 21:25
23. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:12 + 21:49
24. Tillmannová Stanislava 200001 20 GTC Čáslav 42:49 + 28:26
25. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 56:37 + 42:14
Čelechovský Matěj UBM0202 MENISKOS Brno DISK
Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

T4 3.92 km, 54 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 A OB České Budějovice 16:00
2. Drahoňovský Tomáš TUR0701 A OOB TJ Turnov 16:44 + 0:44
3. Vaněk Adam OPI0100 C Orientační sporty Písek 18:59 + 2:59
4. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 20:21 + 4:21
5. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 20:27 + 4:27
6. Jiroutek Jakub LLI0902 B LOK-o Liberec 21:54 + 5:54
7. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 25:23 + 9:23
8. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 29:18 + 13:18
9. Horvath Laszlo 120002 12 MAFC-Budapest 30:37 + 14:37
10. Horská Šárka 1996 27 Bez klubu 39:20 + 23:20
Lipenská Barbora CHA0753 A OK Chrastava DISK