Logo

Výsledky závodu: Veteraniáda ČR na klasické trati

Datum:
29.06.2024
Místo konání:
Okřešice
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Bílá kaple
Ředitel závodu:
Dikoš Pavel
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
JURY:
Kašková Kateřina, Martan Jiří, Janata Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého až dusného počasí. Protest nebyl podán a Jury se nemusela sejít. Bylo ošetřeno několik drobnějších zranění a několik vyčerpaných závodníků.
Kategorie:
D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     D80     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     H85     T12     T3     T6     T9    
Nahrávám data...

D35 7.75 km, 230 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrželová Lenka SSU8952 R SK Severka Šumperk 56:54
2. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 57:19 + 0:25
3. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 58:12 + 1:18
4. Valentová Eva LCE8966 R OOB TJ Slovan Luhačovice 59:58 + 3:04
5. Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 62:52 + 5:58
6. Omová Michaela TUR8153 C OOB TJ Turnov 68:04 + 11:10
7. Juračková Jana LPU8653 C OK Lokomotiva Pardubice 69:13 + 12:19
8. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:36 + 18:42
9. Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 76:32 + 19:38
10. Dlabajová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 78:23 + 21:29
11. Svobodová Barbora JJN8950 C Team Jizerky 79:59 + 23:05
12. Večeřová Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:50 + 23:56
13. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 81:47 + 24:53
14. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 82:52 + 25:58
15. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Brno Žabovřesky 83:19 + 26:25
16. Hradcová Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 92:57 + 36:03
17. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 93:58 + 37:04
18. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 96:31 + 39:37
19. Seemann Anna KDZ8750 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 102:34 + 45:40
20. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 112:23 + 55:29
21. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 118:43 + 61:49
22. Coufalová Martina ZBM7755 C SK Brno Žabovřesky 124:39 + 67:45
23. Makaloušová Hana VRL8853 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 131:07 + 74:13
Nedasová Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK

D40 6.95 km, 200 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolínová Kristýna DKP8450 C Oddíl OB Kotlářka 58:03
2. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 62:25 + 4:22
3. Rollier Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové 62:28 + 4:25
4. Janatová Lucie TJN8154 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:49 + 9:46
5. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 69:00 + 10:57
6. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 72:12 + 14:09
7. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 72:38 + 14:35
8. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 73:50 + 15:47
9. Kazdová Lenka SJC8484 C Sportcentrum Jičín 75:25 + 17:22
10. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 75:29 + 17:26
11. Švihovská Eva JJN8350 C Team Jizerky 76:28 + 18:25
12. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 78:31 + 20:28
13. Kinštová Dominika SJH8051 C SOS Jindřichův Hradec 79:18 + 21:15
14. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 82:14 + 24:11
15. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 83:04 + 25:01
16. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 83:20 + 25:17
17. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 83:56 + 25:53
18. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 84:44 + 26:41
19. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 85:55 + 27:52
20. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 86:04 + 28:01
21. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 86:29 + 28:26
22. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 87:05 + 29:02
23. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 89:00 + 30:57
24. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 92:39 + 34:36
25. Stahoňová Jana CHA8450 C OK Chrastava 93:38 + 35:35
26. Drábková Kateřina HLV8451 C OB Holešov z.s. 96:54 + 38:51
27. Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:51 + 40:48
28. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 113:25 + 55:22

D45 6.17 km, 185 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 49:09
2. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 55:45 + 6:36
3. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:41 + 9:32
4. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 60:43 + 11:34
5. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 61:57 + 12:48
6. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 65:52 + 16:43
7. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 66:07 + 16:58
8. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 66:18 + 17:09
9. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 66:27 + 17:18
10. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 67:01 + 17:52
11. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 70:09 + 21:00
12. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 71:00 + 21:51
13. Wenderickx Nancy 20002 1 Camper-O 71:24 + 22:15
14. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 72:44 + 23:35
15. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 75:46 + 26:37
16. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 76:17 + 27:08
17. Tomandlová Radka 90002 9 NER - HoRa 78:43 + 29:34
18. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 80:40 + 31:31
19. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 83:42 + 34:33
20. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 88:45 + 39:36
21. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 89:14 + 40:05
22. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Brno Žabovřesky 91:29 + 42:20
23. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 92:44 + 43:35
24. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 96:44 + 47:35
25. Vršková Dagmar TBM7855 C KOS TJ Tesla Brno 114:57 + 65:48
26. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 118:21 + 69:12
27. Blažková Markéta SJH7550 C SOS Jindřichův Hradec 122:17 + 73:08
28. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 125:00 + 75:51
Havlík Poláková Pavlína VRL7851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

D50 5.77 km, 170 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 52:46
2. Chupeková Silvia VZA7251 Slávia ŽU Žilina 55:14 + 2:28
3. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:27 + 4:41
4. Králová Gabriela HAV7152 C OB Havířov 60:25 + 7:39
5. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 62:59 + 10:13
6. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:23 + 11:37
7. Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 66:01 + 13:15
8. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 67:30 + 14:44
9. Hiršová Marcela TBM7079 C KOS TJ Tesla Brno 69:55 + 17:09
10. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 74:38 + 21:52
11. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 75:21 + 22:35
12. Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 75:28 + 22:42
13. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 76:06 + 23:20
14. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 76:53 + 24:07
15. Hanousková Michaela KON7474 C KOB Konice 77:23 + 24:37
16. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 77:49 + 25:03
17. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 78:48 + 26:02
18. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 79:31 + 26:45
19. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 79:47 + 27:01
20. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 80:19 + 27:33
21. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 80:28 + 27:42
22. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 82:06 + 29:20
23. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 82:31 + 29:45
24. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 83:07 + 30:21
25. Puchernová Veronika SCP7455 C OK Sparta Praha 86:35 + 33:49
26. Vítečková Kateřina DKP7251 C Oddíl OB Kotlářka 86:45 + 33:59
27. Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 89:35 + 36:49
28. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:54 + 38:08
29. Krhutová Martina TRI7450 C TJ TŽ Třinec 91:57 + 39:11
30. Dvořáková Ivana PGP7254 C SK Praga 94:05 + 41:19
31. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 95:02 + 42:16
32. Paurová Lenka EKP7450 C VŠTJ Ekonom Praha 95:34 + 42:48
33. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 111:09 + 58:23
34. Petržílková Šárka 280001 28 není 126:49 + 74:03
35. Benešová Marika KDZ7150 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 269:31 + 216:45
Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga DISK
Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov DISK

D55 5.36 km, 160 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 42:47
2. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 52:16 + 9:29
3. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 52:27 + 9:40
4. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 53:10 + 10:23
5. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 53:57 + 11:10
6. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:34 + 14:47
7. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 58:32 + 15:45
8. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 60:47 + 18:00
9. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 62:54 + 20:07
10. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 63:01 + 20:14
11. Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:10 + 20:23
12. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 63:45 + 20:58
13. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 64:29 + 21:42
14. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 65:59 + 23:12
15. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 67:35 + 24:48
16. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 68:31 + 25:44
17. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 68:52 + 26:05
18. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 69:11 + 26:24
19. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 69:34 + 26:47
20. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 69:45 + 26:58
21. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 70:22 + 27:35
22. Himmelová Marie KAM6952 C OK Kamenice 71:46 + 28:59
23. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 72:51 + 30:04
24. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 73:46 + 30:59
25. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 75:05 + 32:18
26. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 75:22 + 32:35
27. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 77:06 + 34:19
28. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 78:00 + 35:13
29. Ženčáková Marie 50002 5 ASPV OA 78:24 + 35:37
30. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 79:42 + 36:55
31. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 80:22 + 37:35
32. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 83:35 + 40:48
33. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 83:48 + 41:01
34. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 84:54 + 42:07
35. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:19 + 43:32
36. Vorlíčková Lenka VTA6751 C SC vebr-sport 90:59 + 48:12
37. Karásková Marcela TRI6550 C TJ TŽ Třinec 94:21 + 51:34
38. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:06 + 55:19
39. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 108:46 + 65:59
40. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 111:02 + 68:15
41. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 141:51 + 99:04
Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden DISK
Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava DISK
Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov DISK
Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové DISK

D60 4.84 km, 150 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 50:54
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 55:04 + 4:10
3. Hellmann Kerstin 71D6351 USV TU Dresden 60:02 + 9:08
4. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:09 + 9:15
5. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 61:31 + 10:37
6. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 62:51 + 11:57
7. Denysenko Tamara TRI6150 C TJ TŽ Třinec 63:06 + 12:12
8. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 65:50 + 14:56
9. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 66:44 + 15:50
10. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:55 + 16:01
11. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 66:59 + 16:05
12. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 70:06 + 19:12
13. Košková Vlasta LLI6351 C LOK-o Liberec 71:55 + 21:01
14. Verbraken Linda 20003 1 Camper-O 72:02 + 21:08
15. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 73:10 + 22:16
16. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 74:43 + 23:49
17. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 75:15 + 24:21
18. Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 76:34 + 25:40
19. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 77:35 + 26:41
20. Havlíčková Jindřiška KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 81:03 + 30:09
21. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:51 + 31:57
22. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 84:29 + 33:35
23. Buhler Birgit 71D6150 USV TU Dresden 85:58 + 35:04
24. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 86:51 + 35:57
25. Kokrdová Věra PHK6450 C OK 99 Hradec Králové 92:47 + 41:53
26. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 94:04 + 43:10
27. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 111:40 + 60:46
28. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 119:05 + 68:11

D65 4.27 km, 135 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:22
2. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 58:06 + 8:44
3. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:31 + 12:09
4. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 62:24 + 13:02
5. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 62:52 + 13:30
6. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 66:17 + 16:55
7. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 69:04 + 19:42
8. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 69:25 + 20:03
9. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 72:12 + 22:50
10. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 73:39 + 24:17
11. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 76:23 + 27:01
12. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 79:10 + 29:48
13. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 79:15 + 29:53
14. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 83:23 + 34:01
15. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 84:17 + 34:55
16. Neumann Petra CHA5851 C OK Chrastava 87:05 + 37:43
17. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 90:12 + 40:50
18. Vanreusel Jen 10002 1 Camper-O 93:07 + 43:45
19. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 94:08 + 44:46
20. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 104:01 + 54:39
21. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 113:49 + 64:27
22. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 124:55 + 75:33
23. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov 125:00 + 75:38
24. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 131:27 + 82:05
Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga DISK
Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Brno Žabovřesky DISK
Vejvodová Mirka VCB5750 C OB České Budějovice DISK

D70 3.87 km, 115 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva JIL5254 C OK Jilemnice 48:52
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 55:21 + 6:29
3. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 63:24 + 14:32
4. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 65:36 + 16:44
5. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 66:33 + 17:41
6. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 70:18 + 21:26
7. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 70:37 + 21:45
8. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 71:47 + 22:55
9. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 72:43 + 23:51
10. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 72:47 + 23:55
11. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 78:12 + 29:20
12. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:35 + 32:43
13. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 95:59 + 47:07
14. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 103:21 + 54:29
15. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 107:25 + 58:33
16. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 109:21 + 60:29
Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering DISK

D75 2.93 km, 90 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 54:26
2. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 56:08 + 1:42
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 57:05 + 2:39
4. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 62:58 + 8:32
5. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 82:04 + 27:38

D80 2.27 km, 70 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 48:40
2. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 66:10 + 17:30
3. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 68:28 + 19:48

H35 11.65 km, 335 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dlabaja Tomas TUR8303 C OOB TJ Turnov 73:16
2. Dlabaja Štěpán JJN8508 C Team Jizerky 78:17 + 5:01
3. Hradec Pavel CHA8801 C OK Chrastava 82:21 + 9:05
4. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 84:06 + 10:50
5. Šálek Jan LDC8502 C KOB Děčín 89:54 + 16:38
6. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 90:06 + 16:50
7. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 105:09 + 31:53
8. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 106:57 + 33:41
9. Budaj Radoslav 250001 25 Hurrá team 113:43 + 40:27
10. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 121:45 + 48:29
11. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Brno Žabovřesky 126:26 + 53:10
12. Vágner Libor DKP8802 C Oddíl OB Kotlářka 132:01 + 58:45
13. Král Luboš TJN8401 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 138:20 + 65:04
14. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 139:34 + 66:18
15. Tesař Jan SCP8501 C OK Sparta Praha 140:26 + 67:10
16. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 151:38 + 78:22
17. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 172:48 + 99:32
Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko DISK
Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden DISK
Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK

H40 10.48 km, 315 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janata Martin TJN8306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:53
2. Kazda Ondřej SJC8202 C Sportcentrum Jičín 72:22 + 3:29
3. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 75:28 + 6:35
4. Švihovský Jaromír JJN8000 C Team Jizerky 79:00 + 10:07
5. Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:19 + 11:26
6. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 80:30 + 11:37
7. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 80:40 + 11:47
8. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 80:41 + 11:48
9. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 85:52 + 16:59
10. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 87:21 + 18:28
11. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 90:40 + 21:47
12. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 92:12 + 23:19
13. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 93:20 + 24:27
14. Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha 93:28 + 24:35
15. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 94:41 + 25:48
16. Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 96:50 + 27:57
17. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 97:37 + 28:44
18. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 98:51 + 29:58
19. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 100:21 + 31:28
20. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 104:27 + 35:34
21. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 105:37 + 36:44
22. Dvořák Josef PGP8006 C SK Praga 107:14 + 38:21
23. Hošek Václav DKP8000 C Oddíl OB Kotlářka 107:39 + 38:46
24. Szymanský Filip DKP8208 C Oddíl OB Kotlářka 109:50 + 40:57
25. Novák Zdeněk NPA7701 C SK LOB Nová Paka 110:36 + 41:43
26. LEDERER HAGAI 24I8000 Israel Orienteering 118:20 + 49:27
27. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 118:43 + 49:50
28. Liščinský Tomáš TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno 119:35 + 50:42
29. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 137:28 + 68:35
30. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 139:02 + 70:09
31. Holáň Radim ZBM7541 C SK Brno Žabovřesky 167:13 + 98:20
32. Vaňátko Jakub LTU8100 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 186:28 + 117:35
33. Polách David ZBM8003 C SK Brno Žabovřesky 193:07 + 124:14
Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno DISK
Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov DISK

H45 9.42 km, 280 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 65:11
2. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 69:18 + 4:07
3. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 70:47 + 5:36
3. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:47 + 5:36
5. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 71:02 + 5:51
6. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 71:08 + 5:57
7. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 71:59 + 6:48
8. Glončák Peter LCE7901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 75:11 + 10:00
9. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 77:02 + 11:51
10. Srb Vladimír LPU7818 R OK Lokomotiva Pardubice 78:11 + 13:00
11. Jończy Daniel 88P7500 MKS Paulinum Jelenia Góra 78:25 + 13:14
12. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 80:02 + 14:51
13. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:10 + 14:59
14. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 82:19 + 17:08
15. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 83:50 + 18:39
16. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 86:29 + 21:18
17. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 89:30 + 24:19
18. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 91:01 + 25:50
19. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 93:51 + 28:40
20. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 93:57 + 28:46
21. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 96:38 + 31:27
22. Jurkiewicz Patrik SCP7800 C OK Sparta Praha 99:12 + 34:01
23. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 99:41 + 34:30
24. Kamenický Jan TAP7900 C KOB Tretra Praha 101:52 + 36:41
25. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 102:24 + 37:13
26. Tomandl Jan 90001 9 NER - HoRa 103:29 + 38:18
27. Myslivec Jiří TRI7801 C TJ TŽ Třinec 106:01 + 40:50
28. Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 106:42 + 41:31
29. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 108:09 + 42:58
30. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 108:36 + 43:25
31. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 109:48 + 44:37
32. Stepanenko Sergiy PGP7902 C SK Praga 110:03 + 44:52
33. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:39 + 45:28
34. Petráň Jiří SCP7501 C OK Sparta Praha 110:48 + 45:37
35. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 111:52 + 46:41
36. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 115:02 + 49:51
37. Uchytil Tomáš PZR7621 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 123:52 + 58:41
38. Kičmer Michal LTU7804 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 124:38 + 59:27
39. Klíž Michal 160001 16 ROB 127:11 + 62:00
40. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Brno Žabovřesky 127:39 + 62:28
41. Ločárek Pavel LPU7721 C OK Lokomotiva Pardubice 131:32 + 66:21
42. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 132:16 + 67:05
43. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 138:03 + 72:52
44. Havel Josef KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 146:17 + 81:06
45. Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný 153:10 + 87:59
46. Lidor Ori 70001 7 Lev Hasharon Orienteering Cl 158:23 + 93:12
47. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Brno Žabovřesky 159:09 + 93:58
Hill Richard SLA7602 C SKOB Slaný DISK
Cháma Jan PDY7501 C Běhej Poděbrady DISK
Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga DISK
Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy DISK

H50 8.63 km, 255 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 54:34
2. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 63:06 + 8:32
3. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 64:07 + 9:33
4. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:57 + 12:23
5. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 67:59 + 13:25
6. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 68:07 + 13:33
7. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 71:53 + 17:19
8. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 72:28 + 17:54
9. Dunka Štěpán VRL7203 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:11 + 19:37
10. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 74:33 + 19:59
11. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 75:43 + 21:09
12. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 78:23 + 23:49
13. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 80:14 + 25:40
14. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 80:26 + 25:52
15. Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 82:15 + 27:41
16. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 83:29 + 28:55
17. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 85:16 + 30:42
18. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:57 + 33:23
19. Deferme Gunther 20001 1 Camper-O 88:04 + 33:30
20. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 89:33 + 34:59
21. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 90:27 + 35:53
22. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 91:21 + 36:47
23. Vala Ferdinand SJI7302 C OK Jihlava 93:32 + 38:58
24. Cenek Radim ZBM7203 C SK Brno Žabovřesky 96:23 + 41:49
25. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 96:41 + 42:07
26. Gemperle František MFP7102 C Matfyz Praha 97:49 + 43:15
27. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 98:14 + 43:40
28. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 102:29 + 47:55
29. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 104:34 + 50:00
30. Lenk Andreas 71D7301 USV TU Dresden 105:07 + 50:33
31. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 106:01 + 51:27
32. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 107:26 + 52:52
33. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 107:36 + 53:02
34. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 109:40 + 55:06
35. Lange Stephan 71D7400 USV TU Dresden 109:58 + 55:24
36. Ptáček Miloš SNA7001 C TJ START Náchod 110:04 + 55:30
37. Uwe Röhner 1QD7200 SV IHW Alex 78 Berlin 110:58 + 56:24
38. Komín David PGP7405 C SK Praga 111:31 + 56:57
39. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 117:54 + 63:20
40. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 118:36 + 64:02
40. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 118:36 + 64:02
42. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 119:39 + 65:05
43. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 120:57 + 66:23
44. Jirásek Petr DCH7403 C Radioelektronika Cheb 122:24 + 67:50
45. Jirásek Pavel DCH7404 C Radioelektronika Cheb 125:00 + 70:26
46. Husárek Radovan TUV7101 C SOK TJ Turnov 126:55 + 72:21
47. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 133:56 + 79:22
48. Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 152:07 + 97:33
49. Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 158:42 + 104:08
Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga DISK
Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA DISK
Chupek Jozef VZA7102 Slávia ŽU Žilina DISK
Janas Petr PGP7106 C SK Praga DISK
Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha DISK

H55 6.79 km, 205 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 51:19
2. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 52:19 + 1:00
3. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 53:08 + 1:49
4. Cych Piotr 33P6800 Oborygeni Oborniki Śląskie 54:06 + 2:47
5. Schmiedeberg Nils 45D6701 SV Turbine Neubrandenburg 54:15 + 2:56
6. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 55:18 + 3:59
7. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 56:15 + 4:56
8. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 58:34 + 7:15
9. Gutak Mykhaylo 230001 23 Azymut(Ukraine) 61:18 + 9:59
10. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 62:55 + 11:36
11. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 63:08 + 11:49
12. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 63:12 + 11:53
13. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 63:29 + 12:10
14. Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň 64:39 + 13:20
15. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 65:00 + 13:41
16. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 67:10 + 15:51
17. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 67:30 + 16:11
18. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 67:58 + 16:39
19. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 68:08 + 16:49
20. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 68:29 + 17:10
21. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Brno Žabovřesky 68:49 + 17:30
22. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:13 + 17:54
23. Wolfram Frank 1VD6800 SG Zittau Süd 70:12 + 18:53
24. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 71:36 + 20:17
25. Dalos Attila 120001 12 MAFC-Budapest 72:16 + 20:57
26. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 72:34 + 21:15
27. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 72:51 + 21:32
28. Hartvich Otto OPI6900 C Orientační sporty Písek 73:09 + 21:50
29. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:21 + 22:02
30. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 73:54 + 22:35
31. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 75:09 + 23:50
32. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 75:20 + 24:01
33. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 75:23 + 24:04
34. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 75:31 + 24:12
35. Nouza Petr SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec 75:47 + 24:28
36. Finkenstaedt Björn 26D6800 OLV Potsdam 76:23 + 25:04
37. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 78:37 + 27:18
38. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 79:55 + 28:36
39. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 80:58 + 29:39
40. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 81:47 + 30:28
41. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 82:00 + 30:41
42. Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 82:14 + 30:55
43. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 84:37 + 33:18
44. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:47 + 33:28
45. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 90:27 + 39:08
46. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 91:24 + 40:05
47. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 92:39 + 41:20
48. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 93:11 + 41:52
49. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 95:31 + 44:12
50. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 99:54 + 48:35
51. Valenta Jan OKP6501 C SK OK 24 Praha 100:20 + 49:01
52. Florian Michal TBM6733 C KOS TJ Tesla Brno 100:26 + 49:07
53. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 102:56 + 51:37
54. Pettersen Vidar 60001 6 Larvik OK 104:40 + 53:21
55. Čech Jiří SJI6803 C OK Jihlava 104:56 + 53:37
56. Rothkegel Thomas 18D6700 Post SV Dresden 106:02 + 54:43
57. Suchý Jiří SJI6601 OK Jihlava 113:25 + 62:06
58. Fiala Petr RUM6500 C ZOOB Rumburk 117:47 + 66:28
59. Beneš Petr KDZ6700 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 121:29 + 70:10
Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Mättig Torsten 71D6503 USV TU Dresden DISK

H60 6.41 km, 190 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Goossens Dirk 20004 1 Camper-O 53:19
2. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 54:17 + 0:58
3. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 54:34 + 1:15
4. Müller Matthias 18D6200 Post SV Dresden 56:26 + 3:07
5. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 56:41 + 3:22
6. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 58:06 + 4:47
7. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 58:45 + 5:26
8. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 60:01 + 6:42
9. Spengler Andreas 30001 3 OLV Potsdam 60:11 + 6:52
10. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 60:46 + 7:27
11. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:19 + 11:00
12. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 64:44 + 11:25
13. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 65:24 + 12:05
14. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 65:57 + 12:38
15. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 66:24 + 13:05
16. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 66:29 + 13:10
17. Ženčák Jaroslav 50001 5 ASPV OA 66:50 + 13:31
18. Jánek Ladislav LPU6103 C OK Lokomotiva Pardubice 68:12 + 14:53
19. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 70:00 + 16:41
20. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 70:14 + 16:55
21. Tichý Martin SJH6401 C SOS Jindřichův Hradec 71:15 + 17:56
22. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:45 + 18:26
23. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 71:59 + 18:40
24. Kořistka Libor EKP6300 C VŠTJ Ekonom Praha 73:31 + 20:12
25. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 74:09 + 20:50
26. Matthews Johannes 18D6201 Post SV Dresden 74:14 + 20:55
27. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 75:08 + 21:49
28. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 76:20 + 23:01
29. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 79:07 + 25:48
30. Buhler Gerhard-Michael 71D6200 USV TU Dresden 80:18 + 26:59
31. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 82:46 + 29:27
32. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:45 + 30:26
33. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 85:44 + 32:25
34. Hellmann René 71D6301 USV TU Dresden 86:27 + 33:08
35. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 87:11 + 33:52
36. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 88:18 + 34:59
37. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 89:57 + 36:38
38. Pavlíček Jaromír MOV6000 C SKOB Ostrava 90:07 + 36:48
39. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 91:48 + 38:29
40. Pleskač Jiří LTU6400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 93:41 + 40:22
41. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 93:57 + 40:38
42. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 97:20 + 44:01
43. Pasničenko Viktor PGP6004 C SK Praga 98:13 + 44:54
44. Horák Jan HOR6000 C TJ Jiskra Hořice 99:57 + 46:38
45. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 105:02 + 51:43
46. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 122:40 + 69:21
47. Míchal Martin 170001 17 Slovan Dubí 172:40 + 119:21
Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov DISK
Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava DISK
Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

H65 6.20 km, 185 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 54:10
2. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:56 + 0:46
3. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 56:43 + 2:33
4. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 66:10 + 12:00
5. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 67:15 + 13:05
6. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 67:52 + 13:42
7. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 68:42 + 14:32
8. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 70:11 + 16:01
9. Vandijck Jackie 10001 1 Camper-O 71:35 + 17:25
10. Francke Karel TJN5606 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:02 + 18:52
11. Jirka Jiří DKL5501 C KOB Kladno 75:26 + 21:16
12. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 76:02 + 21:52
13. Háj Bohumil TZL5601 C SKOB Zlín 76:41 + 22:31
14. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 77:34 + 23:24
15. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 78:37 + 24:27
16. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:23 + 25:13
17. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 79:42 + 25:32
18. Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 81:10 + 27:00
19. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 81:56 + 27:46
20. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 82:49 + 28:39
21. Minchev Ivan MFP5700 C Matfyz Praha 83:07 + 28:57
22. Pilař Karel MAS5501 C OOB Aš 83:18 + 29:08
23. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 84:28 + 30:18
24. Táborský Ondřej TJN5605 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:51 + 30:41
25. Košek Ladislav LLI5903 C LOK-o Liberec 96:10 + 42:00
26. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 96:12 + 42:02
27. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 96:14 + 42:04
28. Číža Petr SHK5902 C OK Slavia Hradec Králové 97:56 + 43:46
29. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 102:59 + 48:49
30. Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 109:45 + 55:35
31. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 125:55 + 71:45
32. Holpuch Jiří LDC5702 C KOB Děčín 128:17 + 74:07
33. Chotětický Jan MAS5400 C OOB Aš 133:34 + 79:24
Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov DISK
Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice DISK

H70 5.80 km, 170 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 58:38
2. Kundisch Diethard 71D5401 USV TU Dresden 68:43 + 10:05
3. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 71:14 + 12:36
4. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 71:38 + 13:00
5. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 72:49 + 14:11
6. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 78:00 + 19:22
7. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 79:54 + 21:16
8. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 82:21 + 23:43
9. Juračka Vojtěch CHT5404 C OOB SK Chrast 82:31 + 23:53
10. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 83:14 + 24:36
11. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 84:28 + 25:50
12. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 84:33 + 25:55
13. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 84:35 + 25:57
14. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 85:33 + 26:55
15. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 90:58 + 32:20
16. Polák Zdeněk VSP5203 C USK Praha 91:32 + 32:54
17. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 91:49 + 33:11
18. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 93:36 + 34:58
19. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 93:56 + 35:18
20. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 97:49 + 39:11
21. Hájek Jan MAS5401 C OOB Aš 100:38 + 42:00
22. Telecký Martin BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek 102:51 + 44:13
23. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 116:08 + 57:30
24. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 116:38 + 58:00
25. Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov 129:28 + 70:50
Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering DISK
Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering DISK
Valter Petr KBP4500 C KBP Praha DISK
Khýn Miroslav VTA5401 C SC vebr-sport DISK
Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava DISK
Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK

H75 4.77 km, 140 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 61:22
2. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:21 + 0:59
3. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov 66:21 + 4:59
4. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 67:36 + 6:14
5. Novotný Jiří DKL4601 C KOB Kladno 67:52 + 6:30
6. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 70:07 + 8:45
7. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 72:04 + 10:42
8. Kotecký Roman PGP4900 C SK Praga 74:54 + 13:32
9. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 76:16 + 14:54
10. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 76:41 + 15:19
11. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 77:53 + 16:31
12. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 80:41 + 19:19
13. Krüger Holm 71D4700 USV TU Dresden 88:46 + 27:24
14. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 88:48 + 27:26
15. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 94:04 + 32:42
16. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 101:54 + 40:32
17. Peška Antonín HLV4801 C OB Holešov z.s. 107:34 + 46:12
18. Vasyliev Anatolii 140001 14 Khortytsia 108:30 + 47:08
19. Pachner Jan VLI4600 C Slavia Liberec orienteering 109:17 + 47:55
20. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 112:18 + 50:56
21. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 121:08 + 59:46
22. Peterka Josef LLI4702 C LOK-o Liberec 124:38 + 63:16
Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga DISK
Müller Rainer 71D4500 USV TU Dresden DISK
Kraus Jan LLI4501 C LOK-o Liberec DISK
Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun DISK

H80 3.49 km, 105 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 50:30
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 63:47 + 13:17
3. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:49 + 14:19
4. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 65:56 + 15:26
5. Schmalfeld Tassilo 100002 10 SSV Planeta Radebeul 66:29 + 15:59
6. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 66:45 + 16:15
7. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 82:20 + 31:50
8. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 96:09 + 45:39
9. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 104:43 + 54:13
10. Suchý Karel PGP4300 C SK Praga 142:18 + 91:48
11. Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 172:13 + 121:43
Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno DISK

H85 3.14 km, 90 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 53:10
2. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 55:47 + 2:37
3. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:04 + 11:54
4. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 72:46 + 19:36

T12 11.42 km, 340 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 94:40
2. Dittrichová Michaela LCE0250 E OOB TJ Slovan Luhačovice 95:21 + 0:41
3. Vaněk Adam OPI0100 C Orientační sporty Písek 101:26 + 6:46
4. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 139:07 + 44:27
Lošťáková Ela PGP0957 A SK Praga DISK
Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov DISK

T3 2.90 km, 85 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kmínek Ondřej DOK1000 B OK Doksy 24:23
2. Míka Ondřej VCB1003 B OB České Budějovice 24:42 + 0:19
3. Kmínek Jan DOK1100 B OK Doksy 27:03 + 2:40
4. Gúrski Krzesimir 2012 27 Bez klubu 27:48 + 3:25
5. Putaki Gabor Olena 27 Bez klubu 27:49 + 3:26
6. Benešová Jana SJH9451 C SOS Jindřichův Hradec 30:32 + 6:09
7. Rollier Alexei PGP1505 C SK Praga 33:19 + 8:56
8. Kutlvašrová Marta VRL1451 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:28 + 9:05
9. Smug Antoni 33P1200 Oborygeni Oborniki Śląskie 34:07 + 9:44
10. Kazdová Rozárie SJC1350 C Sportcentrum Jičín 34:35 + 10:12
11. Walaská Klára TRI0950 B TJ TŽ Třinec 35:18 + 10:55
12. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 35:44 + 11:21
13. Vančurová Lenka TJN1354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:16 + 11:53
14. Šiler Štěpán Josef LPU1112 C OK Lokomotiva Pardubice 36:21 + 11:58
15. Komín Kryštof DKL1201 C KOB Kladno 39:05 + 14:42
16. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 39:14 + 14:51
17. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 40:35 + 16:12
18. Horská Šárka 1996 27 Bez klubu 41:18 + 16:55
19. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 42:49 + 18:26
20. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 44:27 + 20:04
21. Žáčková Jana 80001 8 Tempo makers 44:40 + 20:17
22. Mikanová Vlaďka 27 Bez klubu 45:25 + 21:02
23. Tesař Martin 27 Bez klubu 47:47 + 23:24
24. Tesař Jaroslav 27 Bez klubu 48:07 + 23:44
25. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun 48:52 + 24:29
26. Lange Marius 71D1100 USV TU Dresden 48:57 + 24:34
27. Voves Pavel TJ Kobylisy 49:01 + 24:38
28. Pračka Michal RIC1400 C OB Říčany 51:50 + 27:27
29. Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 52:16 + 27:53
30. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 52:26 + 28:03
31. Poláková Lucie VRL8254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:42 + 28:19
32. Horáková Anna Marie LPU1256 B OK Lokomotiva Pardubice 53:39 + 29:16
33. Šabatka Filip LPU1107 C OK Lokomotiva Pardubice 53:43 + 29:20
34. Himmel Petr KAM6503 C OK Kamenice 53:53 + 29:30
35. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:04 + 30:41
36. Drutowska Hania 33P0300 Oborygeni Oborniki Śląskie 56:00 + 31:37
37. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 58:18 + 33:55
38. Vymazal Michal TBM5701 C KOS TJ Tesla Brno 58:29 + 34:06
39. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 69:27 + 45:04
40. Mengewein Lias OLV Potsdam 75:29 + 51:06
41. Humlíčková Jana UBM7351 C MENISKOS Brno 84:34 + 60:11
42. Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 85:19 + 60:56
43. Smrčková Olga LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice 93:30 + 69:07
44. Krüger Angelika 71D5450 USV TU Dresden 104:04 + 79:41

T6 6.03 km, 180 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotyk Vojtěch LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:53
2. Kutlvašr Vladimír VRL1002 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:38 + 3:45
3. Kvášovský Filip LTU0902 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:17 + 6:24
4. Cháma Ondřej RIC0904 B OB Říčany 55:01 + 8:08
5. Pištora Matouš PIŠTORA 55:17 + 8:24
6. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 55:32 + 8:39
7. Lipenská Barbora CHA0753 A OK Chrastava 56:12 + 9:19
8. Havlová Tereza KAM0760 A OK Kamenice 56:46 + 9:53
9. Dittrich Matouš SKM1000 A KOB Směr Kroměříž 56:48 + 9:55
10. Ładomirski Szymon 88P0900 MKS Paulinum Jelenia Góra 57:47 + 10:54
11. Kvášovská Ludmila LTU0753 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:35 + 12:42
12. Komín Matyáš DKL0901 B KOB Kladno 62:24 + 15:31
13. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 66:50 + 19:57
14. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 66:57 + 20:04
15. Beneš Maxmilián VLI1100 B Slavia Liberec orienteering 67:22 + 20:29
16. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 68:02 + 21:09
17. Kutlvašrová Pavla VRL0951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:55 + 22:02
18. Kalousek Zdeněk JEN8200 C OB Jenišovice 73:09 + 26:16
19. Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra 73:48 + 26:55
20. Górski Igor 88P0802 MKS Paulinum Jelenia Góra 73:51 + 26:58
21. Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:20 + 29:27
22. Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 76:24 + 29:31
23. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 77:14 + 30:21
24. Blahutová Lucie PGP0968 B SK Praga 82:49 + 35:56
25. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 83:32 + 36:39
26. Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 83:56 + 37:03
27. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 84:01 + 37:08
28. Lewkowicz Julia 88P0752 MKS Paulinum Jelenia Góra 85:53 + 39:00
29. Vach Petr 310001 31 HAŠMAR 86:57 + 40:04
30. Kamenický Pavel TAP0909 C KOB Tretra Praha 92:49 + 45:56
31. Viktorová Alena 260001 26 . 92:55 + 46:02
32. Kloužková Anna 260002 26 . 95:17 + 48:24
33. Unger Jiří LLI9600 LOK-o Liberec 95:53 + 49:00
34. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky 96:38 + 49:45
35. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:57 + 50:04
36. Burešová Kateřina VLI7456 Slavia Liberec orienteering 97:10 + 50:17
37. Tučný Jan 150001 15 OB Tučňáci 97:36 + 50:43
38. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:35 + 51:42
39. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 99:13 + 52:20
40. Schwarzová Martina Justína LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun 103:15 + 56:22
41. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 119:32 + 72:39
42. Horvath Laszlo 120002 12 MAFC-Budapest 123:49 + 76:56
43. Malá Martina 150002 15 OB Tučňáci 126:30 + 79:37
44. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 132:41 + 85:48
Kamenický Karel TAP1105 B KOB Tretra Praha DISK
Jonášová Karolína Orienťák Tanvald DISK
Šváb Jan VSP5801 C USK Praha DISK
MS Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 65:54 + 19:01

T9 8.41 km, 255 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 60:32
2. Teringl Vojtěch VCB0702 A OB České Budějovice 60:43 + 0:11
3. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky 69:34 + 9:02
4. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 82:16 + 21:44
5. Hříchová Jana 035 klub 035 90:23 + 29:51
6. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 91:26 + 30:54
7. Mikan Tomáš CHT8902 C OOB SK Chrast 91:37 + 31:05
8. Palaščak Ján DKP8505 C Oddíl OB Kotlářka 94:15 + 33:43
9. Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín 102:08 + 41:36
10. Mikan Petr CHT7705 C OOB SK Chrast 103:39 + 43:07
Kubecová Kateřina STB9999 C TJ Stadion Nový Bor DISK
Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK