Logo
Datum:
21.10.2023
Místo konání:
Ploština
Pořadatel:
VIC - OB Vizovice
Mapa:
Peklo 2023
Ředitel závodu:
Marek Martin
Hlavní rozhodčí:
Kubíček Petr - R3
Stavitel tratí:
Vlček Jiří - R3, Vlček Tomáš
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H90C     HD10N     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10C 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vintrová Matylda TZL1551 C SKOB Zlín 45:24

D12C 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Emílie Inka LCE1253 B OOB TJ Slovan Luhačovice 25:52
2. Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 27:42 + 1:50
3. Chodúrová Elena TZL1351 C SKOB Zlín 30:17 + 4:25
4. Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:36 + 7:44
5. Knutelská Lea 38S1250 Slávia ŽU Žilina 33:40 + 7:48
6. Svobodová Natálie TZL1251 B SKOB Zlín 35:28 + 9:36
7. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 B SKOB Zlín 35:29 + 9:37
8. Štěpánková Adéla VIC1250 C OB Vizovice 38:07 + 12:15
9. Mořkovská Žofie TZLXXXX SKOB Zlín 45:36 + 19:44
10. Dvořáková Klára HLV1250 C KČT - OB Holešov 51:29 + 25:37
11. Štychová Heda TZL1254 C SKOB Zlín 53:14 + 27:22

D14C 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkova Maja TRI0959 A TJ TŽ Třinec 37:32
2. Růžičková Žofie TZL0953 B SKOB Zlín 38:15 + 0:43
3. Slámová Julie LCE1051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 42:08 + 4:36
4. Řezníčková Klára TZL0959 B SKOB Zlín 52:15 + 14:43
5. Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 58:07 + 20:35
6. Poslušná Katka TZL1051 B SKOB Zlín 60:04 + 22:32
7. Mašláňová Ema TZL0955 A SKOB Zlín 60:33 + 23:01
8. Pavlíková Lucie TZL1055 C SKOB Zlín 64:33 + 27:01
9. Myšáková Olga SKM1050 C KOB Směr Kroměříž 65:43 + 28:11
10. Kořenová Hana TZL1050 C SKOB Zlín 80:39 + 43:07
11. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 82:27 + 44:55
Kundratová Eva TZL0950 A SKOB Zlín DISK

D16C 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lázničková Alžběta TZL0858 B SKOB Zlín 67:38

D21C 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5952

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 53:35 6341
2. Honnerová Blanka TZL8052 C SKOB Zlín 57:45 + 4:10 5908
3. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 60:39 + 7:04 5607
4. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 64:36 + 11:01 5197
5. Nevěřilová Kateřina LCE0254 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:55 + 20:20 4230
6. Hubáčková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 74:13 + 20:38 4199
7. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 75:25 + 21:50 4074
8. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 97:58 + 44:23 1733
9. Polášková Kristýna TZL8850 C SKOB Zlín 118:49 + 65:14 0
Graubnerová Eliška TZL0056 C SKOB Zlín DISK 0

D35C 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurfürstová Irena TZL8053 C SKOB Zlín 51:56
2. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 58:28 + 6:32
3. Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:31 + 8:35
4. Kočová Eva TZL7550 C SKOB Zlín 64:25 + 12:29
5. Hrouzková Alena SKM8550 C KOB Směr Kroměříž 84:52 + 32:56
6. Baťková Zuzana TZL8151 C SKOB Zlín 93:16 + 41:20
7. Bálintova Janka 38S7902 Slávia ŽU Žilina 120:25 + 68:29
Brucháčková Markéta TZL8152 C SKOB Zlín DISK

D45C 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 40:09
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:13 + 11:04
3. Ďurčová Alena 38S7750 Slávia ŽU Žilina 54:48 + 14:39
4. Vrubelová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 63:31 + 23:22
5. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 72:27 + 32:18
6. Chromčáková Jitka JZL7850 TJ Jižní svahy Zlín 74:22 + 34:13
7. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 74:36 + 34:27
8. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 75:23 + 35:14
9. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 117:01 + 76:52

D55C 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 47:09
2. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:11 + 2:02
3. Denysenko Tamara TRI6150 C TJ TŽ Třinec 52:43 + 5:34
4. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:00 + 5:51
5. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 68:57 + 21:48
6. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 71:57 + 24:48
7. Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 82:44 + 35:35
Pijáková Iveta 30002 KOB Sokol Pezinok DISK
Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín DISK

D65C 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva JIL5254 C OK Jilemnice 46:39
2. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 109:45 + 63:06
Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK

H10C 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:33
2. Smola Štěpán TZL1414 C SKOB Zlín 16:52 + 2:19
3. Brucháček Matěj TZL1500 C SKOB Zlín 17:42 + 3:09
4. Krejčík Vít TZL1515 C SKOB Zlín 19:25 + 4:52
5. Svoboda Šimon TZL1400 C SKOB Zlín 21:15 + 6:42
6. Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 22:20 + 7:47
7. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 23:36 + 9:03
8. Couffin Mudřík Nino TZL1403 C SKOB Zlín 27:01 + 12:28
9. Růžička Bořek TZL1404 C SKOB Zlín 31:15 + 16:42
10. Frniak Teo 38S1300 Slávia ŽU Žilina 52:38 + 38:05
Novák Oliver TZL1209 C SKOB Zlín DISK
Kaňka Vilém TZL1402 C SKOB Zlín DISK

H12C 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macka Sebastián LCE1112 B OOB TJ Slovan Luhačovice 20:43
2. Pěček Tobiáš SKM1100 B KOB Směr Kroměříž 21:43 + 1:00
3. Šidla Dalibor TZL1200 B SKOB Zlín 22:33 + 1:50
4. Trčka Daniel LCE1101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:38 + 10:55
5. Brucháček Jan TZL1201 C SKOB Zlín 34:57 + 14:14
6. Plaček Jiří TZL1205 C SKOB Zlín 41:11 + 20:28
7. Kaňka Jan TZL1202 C SKOB Zlín 46:39 + 25:56
8. Malaník Viktor TZL1100 C SKOB Zlín 51:12 + 30:29
Jahudka Štěpán TZL1101 B SKOB Zlín DISK

H14C 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 A KOB Směr Kroměříž 30:59
2. Slováček Ondřej TZL0902 A SKOB Zlín 35:08 + 4:09
3. Pekárek David TZL1000 A SKOB Zlín 35:17 + 4:18
4. Mička Gabriel Felix TZL1008 B SKOB Zlín 37:13 + 6:14
5. Mašláň Prokop TZL1005 B SKOB Zlín 39:16 + 8:17
6. Hubáček Marián LCE1111 B OOB TJ Slovan Luhačovice 44:02 + 13:03
7. Kusák Alexander TZL0900 B SKOB Zlín 50:10 + 19:11
8. Pospíšil Tomáš SSU1006 C SK Severka Šumperk 50:22 + 19:23
9. Koč Juraj TZL1006 C SKOB Zlín 52:16 + 21:17
10. Struhař Jan TZL1011 C SKOB Zlín 58:43 + 27:44
11. Lunga Viktor TZL1007 C SKOB Zlín 59:07 + 28:08
12. Michalica Štěpán LCE0904 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:11 + 30:12
13. Borah John Lukáš TZL0908 C SKOB Zlín 62:40 + 31:41
14. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:41 + 33:42
15. Knutelský Juraj 38S1200 Slávia ŽU Žilina 67:18 + 36:19
16. Brázdil Lukáš HLV0905 C KČT - OB Holešov 72:13 + 41:14
17. Pešek Josef LCE1004 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:47 + 42:48
18. Štětkář Jáchym TZL1012 C SKOB Zlín 75:06 + 44:07
19. Bálint Vojtech 38S1001 Slávia ŽU Žilina 98:36 + 67:37
Zdráhal Matěj TZL0906 C SKOB Zlín DISK

H16C 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pěček Jakub SKM0700 A KOB Směr Kroměříž 37:31
2. Jahudka Tomáš TZL0815 A SKOB Zlín 39:31 + 2:00
3. Linhart Jakub TZL0813 A SKOB Zlín 43:01 + 5:30
4. Václavík Vojtěch TZL0711 B SKOB Zlín 48:06 + 10:35
5. Pavlík Adam TZL0810 B SKOB Zlín 50:11 + 12:40
6. Honner Jaroslav TZL0701 C SKOB Zlín 52:04 + 14:33
7. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 52:07 + 14:36
8. Volkov Maksym TRI0708 B TJ TŽ Třinec 55:48 + 18:17
9. Janotka Dávid 38S0802 Slávia ŽU Žilina 82:52 + 45:21
Čuda Ondřej TZL0816 B SKOB Zlín DISK

H21C 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7490

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 42:59 7827
2. Sláma Šimon LCE0502 A OOB TJ Slovan Luhačovice 45:55 + 2:56 7339
3. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 46:08 + 3:09 7303
4. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 46:33 + 3:34 7234
5. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:23 + 5:24 6929
6. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:00 + 6:01 6826
7. Panovec Kryštof LCE0011 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:14 + 6:15 6787
8. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 49:29 + 6:30 6746
9. Smola Michal TZL8131 C SKOB Zlín 49:50 + 6:51 6688
10. Chovanec David TZL9502 C SKOB Zlín 55:02 + 12:03 5822
11. Marcaník Jan TZLXXXY SKOB Zlín 56:31 + 13:32
12. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 57:46 + 14:47 5367
13. Pernička Václav TZL0602 A SKOB Zlín 59:40 + 16:41 5051
14. Chovanec Václav 190001 Chovanec 61:10 + 18:11
15. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 68:21 + 25:22 3606
16. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:58 + 30:59 2672
17. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 74:24 + 31:25 2600
18. Miroslav Pilát DKL7900 C KOB Kladno 76:44 + 33:45 2211
19. Graubner Tadeáš TZL0407 B SKOB Zlín 78:22 + 35:23 1940
20. Hireš Jan SKM0100 KOB Směr Kroměříž 89:46 + 46:47
21. Rohlík Jan KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín 116:37 + 73:38 0
Smolen Karel GIG0300 C GIGANT Orienteering DISK 0
Nečas Tomáš TZL8801 C SKOB Zlín DISK 0

H35C 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 36:30
2. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 40:01 + 3:31
3. Švestka Vítězslav KUB7301 C KUB Koala Uherský Brod 46:16 + 9:46
4. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 50:36 + 14:06
5. Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín 51:22 + 14:52
6. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 52:30 + 16:00
7. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia Plzeň 53:26 + 16:56
8. Novotný Marek TZL7301 C SKOB Zlín 54:02 + 17:32
9. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:18 + 17:48
10. Sadílek Ondřej OTK7300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 54:53 + 18:23
11. Novosad Pavel TZL7401 C SKOB Zlín 57:09 + 20:39
12. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 57:46 + 21:16
13. Podhajský Jaroslav 130001 JISVA Zlín 58:04 + 21:34
14. Svoboda Petr TZL7937 C SKOB Zlín 58:43 + 22:13
15. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 63:53 + 27:23
16. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 70:52 + 34:22
Volkov Alexander TRI8002 C TJ TŽ Třinec DISK
Graubner Jan TZL8236 C SKOB Zlín DISK
Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín DISK
Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž DISK

H45C 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:19
2. Bruchacek Rudolf 100001 Příluky 48:01 + 2:42
3. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 50:16 + 4:57
4. Vintr Radek TZL7701 C SKOB Zlín 54:52 + 9:33
5. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 61:43 + 16:24
6. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 81:25 + 36:06
7. Bálint st. Vojtech 38S7401 Slávia ŽU Žilina 89:26 + 44:07
8. Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín 92:29 + 47:10
Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín DISK
Kroutil Milan HLV7421 C KČT - OB Holešov DISK

H55C 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:02
2. Kusbach Antonín TZL5800 C SKOB Zlín 36:36 + 2:34
3. Krajča Pavel OTK5700 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 39:40 + 5:38
4. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 48:22 + 14:20
5. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 49:29 + 15:27
6. Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:30 + 19:28
7. Moser Zdeněk SKM6200 C KOB Směr Kroměříž 73:10 + 39:08
8. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 85:39 + 51:37
Piják Jaroslav 30001 KOB Sokol Pezinok DISK

H65C 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 42:47
2. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 59:37 + 16:50
3. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:24 + 18:37
4. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 72:48 + 30:01
5. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 72:55 + 30:08
6. Lužný Josef 80001 SK Orfeus Trnava 73:38 + 30:51
7. Válek Jaroslav 110001 Aquadrop 74:28 + 31:41
Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín DISK

H90C

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín DISK

HD10N 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starostová Ema VIC1560 C OB Vizovice 54:11
2. Kubíčková Petra VIC1650 C OB Vizovice 101:46 + 47:35
Hrouzek David SKM1400 C KOB Směr Kroměříž DISK
Nemeškal Jáchym LCE1401 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK

HDR 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polášek Alois 140002 Paseky 19:03
2. Zapletalová Veronika LCE1452 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:55 + 0:52
3. Šerá Ella 60002 SKOB Zlín 22:09 + 3:06
4. Vančura Jiří LCEXXX1 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:44 + 3:41
5. Svobodová Aneta 60001 SKOB Zlín 25:43 + 6:40
6. Macková Gaia LCE1651 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:01 + 9:58
7. Vladovič Martin TZL1401 C SKOB Zlín 29:23 + 10:20
8. Válek Adam nemám klub 29:32 + 10:29
9. Couffin Mudřík Enki SKOB Zlín 30:53 + 11:50
10. Tomanová Adéla SKM14XX KOB Směr Kroměříž 34:58 + 15:55
10. Pěčková Natálie SKM1550 C KOB Směr Kroměříž 34:58 + 15:55
12. Hrouzek Aleš SKM1700 KOB Směr Kroměříž 36:54 + 17:51
13. Couffin Mudříková Louisa SKOB Zlín 38:58 + 19:55
14. Pokluda Filip 150002 Pokludovi 42:37 + 23:34
15. Grégr Ondřej SKM1103 KOB Směr Kroměříž 46:11 + 27:08
16. Růžička Valentýna 140001 Paseky 50:28 + 31:25
17. Koláriková Anička nemám klub 53:16 + 34:13
18. Starostová Marie VIC1760 C OB Vizovice 54:10 + 35:07
19. Sláčík Dominik nemám klub 55:32 + 36:29
20. Chovancová Barbora SKOB Zlín 58:10 + 39:07
21. Svoboda Jakub nemám klub 59:16 + 40:13
22. Barbora Novotná nemám klub 59:42 + 40:39
23. Jurčáková Ines nemám klub 61:53 + 42:50
24. Chodúr Kristián 180003 Zlín Chodúrovi 81:21 + 62:18
25. Graubnerová Sofie nemám klub 87:13 + 68:10
26. Lucie Nováková nemám klub 90:43 + 71:40
Nemeškal Jakub LCEXXXX OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Žáčková Veronika 10001 Pezani DISK

P 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hozík Štěpán TZL0806 B SKOB Zlín 20:39
2. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 27:39 + 7:00
3. Prusenovský Adam LCE0505 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:08 + 8:29
4. Hauptfleisch Filip SRK9401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:29 + 12:50
5. Juříček Jakub nemám klub 38:47 + 18:08
6. Sláčíková Marie VIC9191 C OB Vizovice 39:42 + 19:03
7. Jaroslav Martoň nemám klub 40:09 + 19:30
8. Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:21 + 21:42
9. Polišenská Ludmila HLV7250 C KČT - OB Holešov 47:34 + 26:55
10. Zuzana Štychová SKOB Zlín 47:48 + 27:09
11. Chodúrová Ivana 180002 Zlín Chodúrovi 52:34 + 31:55
12. Sladčíková Christovová Neli SKM9151 C KOB Směr Kroměříž 52:39 + 32:00
13. Kankova Helena 20001 Kaňkovi 54:13 + 33:34
13. Kořenová Jana 90001 nemám klub 54:13 + 33:34
15. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 57:09 + 36:30
16. Navrátil Daniel JZL0900 TJ Jižní svahy Zlín 64:53 + 44:14
17. Struhařová Kateřina TZL8054 C SKOB Zlín 66:34 + 45:55
18. Štětkářová Klára 120002 Štětysi 74:17 + 53:38
19. Svobodová Marie 210001 SvoboTeam 75:33 + 54:54
20. Pospíšilová Karla SSU8052 C SK Severka Šumperk 75:39 + 55:00
21. Krocová Kristýna nemám klub 79:44 + 59:05
22. Psotová Jana VICXXXY OB Vizovice 81:50 + 61:11
23. Tomeček Ladislav HLV7137 C KČT - OB Holešov 81:55 + 61:16
23. Šustrová Lucie VICXXXZ OB Vizovice 81:55 + 61:16
25. Pokludová Kateřina 150003 Pokludovi 125:02 + 104:23
Štětkář Jan 120001 Štětysi DISK
Navrátil Jáchym JZL1100 TJ Jižní svahy Zlín DISK

T 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroc Dalibor nemám klub 45:00
2. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:36 + 2:36
3. Juríčková Lucie nemám klub 50:43 + 5:43
4. Pokluda Ondřej 150001 Pokludovi 59:23 + 14:23
5. Hauptfleischová Barbora nemám klub 60:42 + 15:42
6. Trubelík Ivan LCE9702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:45 + 15:45
7. Jurčák Tomáš VIC9101 C OB Vizovice 73:09 + 28:09
8. Kaňka Jan 20002 Kaňkovi 93:01 + 48:01
9. Perničková Lenka 160001 OK Malenovice 98:14 + 53:14
10. Knutelská Martina 38S7900 Slávia ŽU Žilina 114:02 + 69:02