Logo
Datum:
29.07.2023
Místo konání:
Rusava
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Býčí skály, Uvezlisko
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Kavánková Iva - R2
Stavitel tratí:
Zbranek Roman - R1
Kategorie:
D10C     D12B     D14B     D16B     D21     D35     D45     D55     D65     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21     H35     H45     H55     H65     H75     H90     HDR     P    
Nahrávám data...

D10C 2.24 km, 80 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rochovanská Eliška ASU1456 C Magnus Orienteering 35:45
Rochovanská Štěpánka ASU1457 C Magnus Orienteering DISK

D12B 2.60 km, 115 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 B SKOB Zlín 41:48
2. Štěpánková Adéla VIC1250 C OB Vizovice 65:16 + 23:28

D14B 3.04 km, 125 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžičková Žofie TZL0953 B SKOB Zlín 32:27
2. Kundratová Eva TZL0950 B SKOB Zlín 32:57 + 0:30
3. Vyoralová Talma TZL0962 C SKOB Zlín 35:57 + 3:30
4. Štěpánková Anna VIC0956 B OB Vizovice 36:57 + 4:30
5. Chudíková Magdalena BFM1051 B SKOB Frýdek - Místek 58:11 + 25:44

D16B 4.03 km, 175 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Adéla ZBM0759 C SK Brno Žabovřesky 68:47

D21 5.82 km, 275 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3727

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vítková Hana SJI0750 A OK Jihlava 55:15 4042
2. Stehlíková Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 56:44 + 1:29 3950
3. Lukavcová Ivana SMR8754 C SNS Smržovka 69:05 + 13:50 3188
4. Růžičková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 75:15 + 20:00 2807
5. Zelníková Barbora ZBM0461 C SK Brno Žabovřesky 77:49 + 22:34 2648
6. Nárovcová Gabriela 0030002 83:40 + 28:25
7. Vaňková Martina 0080001 99:20 + 44:05

D35 4.54 km, 225 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barcíková Renáta AOP6753 C Orientační Běh Opava 53:01
2. Bartoňová Eva UOL7051 C SOB Olomouc 53:08 + 0:07
3. Kočová Eva TZL7550 C SKOB Zlín 67:02 + 14:01
4. Hríbiková Andrea 0070002 73:37 + 20:36
5. Drábková Kateřina HLV8451 C KČT - OB Holešov 76:20 + 23:19
6. Janka Bálintová 0060002 109:19 + 56:18

D45 4.03 km, 175 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 47:02
2. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 47:13 + 0:11
3. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 49:43 + 2:41
4. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 51:25 + 4:23
5. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 53:10 + 6:08
6. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 53:26 + 6:24
7. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 55:21 + 8:19
8. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 59:25 + 12:23
9. Janků Kateřina KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín 75:47 + 28:45
10. Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 91:41 + 44:39

D55 3.52 km, 130 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 45:51
2. Pijáková Iveta 0020002 48:08 + 2:17
3. Denysenko Tamara TRI6150 C TJ TŽ Třinec 49:51 + 4:00
4. Ženčáková Marie 0100002 63:53 + 18:02
5. Zelenková Lenka 0010001 71:52 + 26:01
6. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:10 + 31:19
7. Felklová Jarmila 0100004 89:05 + 43:14

D65 2.84 km, 140 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva JIL5254 C OK Jilemnice 43:47
2. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 48:06 + 4:19

H10C 2.24 km, 80 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 28:21
2. Růžička Bořek TZL1404 C SKOB Zlín 32:23 + 4:02
3. Kaňka Vilém TZL1402 C SKOB Zlín 44:14 + 15:53
4. Papež Marek ZBM1502 C SK Brno Žabovřesky 46:05 + 17:44

H12B 2.60 km, 115 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžička Hubert TZL1106 C SKOB Zlín 34:42
2. Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 47:07 + 12:25
3. Boledovič Adam HLV1113 C KČT - OB Holešov 49:31 + 14:49
4. Kaňka Jan TZL1202 C SKOB Zlín 53:12 + 18:30
5. Tvrdoň Samuel HLV1114 C KČT - OB Holešov 61:38 + 26:56

H14B 4.03 km, 175 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkov Vladyslav TRI1005 C TJ TŽ Třinec 47:23
2. Koč Juraj TZL1006 C SKOB Zlín 61:44 + 14:21

H16B 4.54 km, 225 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhart Jakub TZL0813 B SKOB Zlín 47:29
2. Valla Jakub TZL0710 B SKOB Zlín 50:55 + 3:26
3. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 56:59 + 9:30
4. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 61:10 + 13:41

H18B 5.82 km, 275 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kycl Michal LBM0500 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:20
2. Kycl Ondřej LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 89:11 + 25:51

H21 9.05 km, 450 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6573

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 73:33 6842
2. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 75:27 + 1:54 6680
3. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 81:06 + 7:33 6195
4. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 83:12 + 9:39 6016
5. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 83:57 + 10:24 5951
6. Tornai Szabolcs 25H7100 Szabi SE 109:29 + 35:56
7. Ludwig Marcel 0200001 128:29 + 54:56
Kycl Lukáš LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK 0

H35 5.82 km, 275 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořák Petr 0090001 58:18
2. Hašek Jakub 0170001 58:30 + 0:12
3. Travnicek Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 60:50 + 2:32
4. Volkov Oleg TRI8700 C TJ TŽ Třinec 74:10 + 15:52
5. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 75:28 + 17:10
6. Svoboda Petr TZL7937 C SKOB Zlín 77:51 + 19:33
7. Papež Zdeněk ZBM8502 C SK Brno Žabovřesky 79:43 + 21:25
8. Pačuta Slavomír 0250001 80:18 + 22:00
9. Kaluža Luboš TRI8200 C TJ TŽ Třinec 88:25 + 30:07
10. Kadlček Václav 0110001 91:40 + 33:22
11. Rochovanský František ASU8400 C Magnus Orienteering 100:05 + 41:47
12. Růžička Tomáš VBM8406 C VSK Mendelu Brno 102:57 + 44:39
13. Hríbik Miroslav 0070001 109:56 + 51:38
14. Rudolf Tomáš PBM8402 C TJ Spartak 1. brněnská 126:13 + 67:55

H45 5.18 km, 250 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uchytil Tomáš PZR7621 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:28
2. Sadílek Ondřej OTK7300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 52:54 + 2:26
3. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 53:51 + 3:23
4. Bálint Vojto 0060001 58:13 + 7:45
5. Cveček Martin PVP7400 C VSK Přírodní vědy Praha 58:50 + 8:22
6. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 61:05 + 10:37
7. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 62:32 + 12:04
8. Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:45 + 16:17
9. Pokluda Ondřej 0130001 72:57 + 22:29
10. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 82:48 + 32:20
11. Kanka Jan 90:03 + 39:35
12. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 90:54 + 40:26
13. Kroutil Milan HLV7421 C KČT - OB Holešov 103:46 + 53:18

H55 4.54 km, 225 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 42:34
2. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 44:33 + 1:59
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 47:48 + 5:14
4. Ženčák Jaroslav 0100001 48:20 + 5:46
5. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 57:52 + 15:18
6. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 65:56 + 23:22
7. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:51 + 24:17
8. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 67:59 + 25:25
9. Buráň Zdeněk 0040001 72:02 + 29:28
10. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:38 + 34:04
11. Felkl Luděk 0100003 81:23 + 38:49
12. Janků Josef KVS6200 C SKOB Kobra Vsetín 84:53 + 42:19
13. Houšt Bronislav 104:21 + 61:47
14. Jireš František 0010002 105:16 + 62:42

H65 3.52 km, 130 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piják Jaroslav 0020001 36:02
2. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 48:09 + 12:07
3. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 59:46 + 23:44
4. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 67:39 + 31:37
5. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 82:31 + 46:29
6. Lužný Josef 0180001 88:38 + 52:36
7. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 116:00 + 79:58

H75 2.84 km, 140 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:43
2. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 45:57 + 3:14
3. Novotný Stanislav ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 47:48 + 5:05
4. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 51:24 + 8:41
5. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 52:17 + 9:34
6. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 55:07 + 12:24
7. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 59:19 + 16:36
8. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 62:53 + 20:10

H90 1.17 km, 30 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 72:02

HDR 2.22 km, 90 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rochovanská Julie 42:18
2. Volkov Stanyslav TRI1500 C TJ TŽ Třinec 49:44 + 7:26
3. Kubíčková Petra VIC1650 C OB Vizovice 64:28 + 22:10
4. Sadílková Markéta 67:55 + 25:37
5. Kaňková Běla 0150001 69:18 + 27:00
6. Pokluda Filip 0130002 73:56 + 31:38
7. Kisiel Josef 0190002 82:38 + 40:20
8. Čech Robert 106:36 + 64:18
9. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 127:19 + 85:01
10. Štrajt Jakub UOL2000 C SOB Olomouc 128:00 + 85:42

P 2.60 km, 115 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 24:21
2. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 42:09 + 17:48
3. Buráňová Hana 0040002 46:38 + 22:17
4. Kisiel Jan 0190001 49:29 + 25:08
5. Kubíčková Eva VIC7950 C OB Vizovice 54:52 + 30:31
6. Košíková Jana PBM8352 C TJ Spartak 1. brněnská 58:08 + 33:47
7. Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 58:10 + 33:49
8. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Rosice 61:54 + 37:33
9. Chytilová Michaela 0050001 65:33 + 41:12
10. Hedrich Miroslav 68:35 + 44:14
11. Rovensky Lauren 69:02 + 44:41
12. Hedrich Jan 70:55 + 46:34
13. Gebauerová Jana 71:21 + 47:00
14. Kisielová Zuzana ZAM9153 C OB T.J. Sokol Žamberk 79:51 + 55:30
15. Riesslerová Jolana OTK6650 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 80:00 + 55:39
16. Marcela Kovaříková 0090002 85:59 + 61:38
17. Hlavicová Zuzana 0030003 101:08 + 76:47
17. Catalin Radu 0230001 101:08 + 76:47