Logo
Datum:
30.07.2023
Místo konání:
Rusava
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
U Lipkovic
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Kavánková Iva - R2
Stavitel tratí:
Zbranek Roman - R1
Kategorie:
D10C     D12B     D14B     D16B     D21     D35     D45     D55     D65     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21     H35     H45     H55     H65     H75     H90     HDR     P    
Nahrávám data...

D10C 2.46 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rochovanská Eliška ASU1456 C Magnus Orienteering 28:10
2. Rochovanská Štěpánka ASU1457 C Magnus Orienteering 30:15 + 2:05

D12B 1.95 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Emílie Inka LCE1253 B OOB TJ Slovan Luhačovice 22:37
2. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 B SKOB Zlín 25:44 + 3:07
3. Štěpánková Adéla VIC1250 C OB Vizovice 27:27 + 4:50

D14B 2.88 km, 75 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánková Anna VIC0956 B OB Vizovice 27:35
2. Růžičková Žofie TZL0953 B SKOB Zlín 28:10 + 0:35
3. Kundratová Eva TZL0950 B SKOB Zlín 29:15 + 1:40
4. Chudíková Magdalena BFM1051 B SKOB Frýdek - Místek 50:13 + 22:38

D16B 3.23 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Adéla ZBM0759 C SK Brno Žabovřesky 52:03

D21 4.43 km, 100 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 3727

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vítková Hana SJI0750 A OK Jihlava 47:00 4030
2. Stehlíková Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 50:59 + 3:59 3665
3. Zelníková Barbora ZBM0461 C SK Brno Žabovřesky 55:31 + 8:31 3273
4. Lukavcová Ivana SMR8754 C SNS Smržovka 57:07 + 10:07 3096
5. Růžičková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 65:28 + 18:28 2470
6. Vaňková Martina 0080001 91:20 + 44:20

D35 4.02 km, 75 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoňová Eva UOL7051 C SOB Olomouc 48:28
2. Drábková Kateřina HLV8451 C KČT - OB Holešov 63:02 + 14:34
3. Krejčí Lenka UOL8350 C SOB Olomouc 73:03 + 24:35
4. Janováčová Petra ZBM8558 C SK Brno Žabovřesky 74:41 + 26:13
5. Hríbiková Andrea 0070002 82:19 + 33:51
6. Janka Bálintová 0060002 110:48 + 62:20

D45 3.23 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 42:37
2. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 44:10 + 1:33
3. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 47:53 + 5:16
4. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 52:09 + 9:32
5. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 55:45 + 13:08
6. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 59:22 + 16:45
7. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 60:13 + 17:36

D55 3.17 km, 70 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 42:12
2. Denysenko Tamara TRI6150 C TJ TŽ Třinec 46:27 + 4:15
3. Pijáková Iveta 0020002 47:03 + 4:51
4. Ženčáková Marie 0100002 52:04 + 9:52
5. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:48 + 20:36
6. Zelenková Lenka 0010001 64:52 + 22:40
7. Felklová Jarmila 0100004 100:24 + 58:12
8. Gebauerová Jana SSU6450 C SK Severka Šumperk 137:18 + 95:06

D65 2.43 km, 50 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva JIL5254 C OK Jilemnice 48:12
2. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 49:25 + 1:13
3. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 86:39 + 38:27

H10C 2.46 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžička Bořek TZL1404 C SKOB Zlín 27:27
2. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 28:42 + 1:15
3. Kaňka Vilém TZL1402 C SKOB Zlín 29:41 + 2:14
4. Papež Marek ZBM1502 C SK Brno Žabovřesky 40:35 + 13:08

H12B 1.95 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžička Hubert TZL1106 C SKOB Zlín 25:59
2. Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 27:05 + 1:06
3. Boledovič Adam HLV1113 C KČT - OB Holešov 29:57 + 3:58
4. Kaňka Jan TZL1202 C SKOB Zlín 31:41 + 5:42
5. Hedrich Jan SSU1101 C SK Severka Šumperk 33:28 + 7:29
6. Tvrdoň Samuel HLV1114 C KČT - OB Holešov 35:22 + 9:23

H14B 3.35 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkov Vladyslav TRI1005 C TJ TŽ Třinec 43:10
2. Koč Juraj TZL1006 C SKOB Zlín 52:12 + 9:02

H16B 4.02 km, 75 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 36:00
2. Valla Jakub TZL0710 B SKOB Zlín 41:12 + 5:12
3. Linhart Jakub TZL0813 B SKOB Zlín 41:47 + 5:47
4. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 70:36 + 34:36

H18B 4.43 km, 100 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudík Martin BFM0604 C SKOB Frýdek - Místek 77:45

H21 5.81 km, 180 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6534

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sláma Šimon LCE0502 A OOB TJ Slovan Luhačovice 44:52 6891
2. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 48:27 + 3:35 6295
3. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 49:04 + 4:12 6111
4. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 51:16 + 6:24 5722
5. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:33 + 6:41 5589
6. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 69:17 + 24:25 3247
7. Tornai Szabolcs 25H7100 Szabi SE 69:36 + 24:44
8. Nárovec Václav 0030001 99:18 + 54:26

H35 4.43 km, 100 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 48:46
2. Dvořák Petr 0090001 50:51 + 2:05
3. Hašek Jakub 0170001 51:26 + 2:40
4. Hubáček Ondřej JPV8303 C Oddíl OS SK Prostějov 53:26 + 4:40
5. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:47 + 6:01
6. Svoboda Petr TZL7937 C SKOB Zlín 56:19 + 7:33
7. Travnicek Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 57:29 + 8:43
8. Papež Zdeněk ZBM8502 C SK Brno Žabovřesky 65:47 + 17:01
9. Kadlček Václav 0110001 65:50 + 17:04
10. Katolický Tomáš 0140002 70:56 + 22:10
11. Janováč Dušan ZBM7804 C SK Brno Žabovřesky 72:47 + 24:01
12. Hríbik Miroslav 0070001 87:03 + 38:17
13. Rudolf Tomáš PBM8402 C TJ Spartak 1. brněnská 106:43 + 57:57
14. Růžička Tomáš VBM8406 C VSK Mendelu Brno 111:55 + 63:09
Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice DISK
Rochovanský František ASU8400 C Magnus Orienteering DISK

H45 4.02 km, 75 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cveček Martin PVP7400 C VSK Přírodní vědy Praha 53:09
2. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 59:16 + 6:07
3. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 63:24 + 10:15
4. Bálint Vojto 0060001 64:53 + 11:44
5. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 70:57 + 17:48
6. Pokluda Ondřej 0130001 72:32 + 19:23
7. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 94:38 + 41:29
Sadílek Ondřej OTK7300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha DISK
Uchytil Tomáš PZR7621 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Kroutil Milan HLV7421 C KČT - OB Holešov DISK
Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov DISK

H55 3.23 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 29:49
2. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 30:08 + 0:19
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 33:50 + 4:01
4. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:00 + 6:11
5. Ženčák Jaroslav 0100001 36:24 + 6:35
6. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 46:14 + 16:25
7. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:43 + 21:54
8. Felkl Luděk 0100003 69:32 + 39:43
9. Jireš František 0010002 101:48 + 71:59
Katolický Karel 0140001 DISK

H65 3.17 km, 70 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piják Jaroslav 0020001 39:31
2. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 51:49 + 12:18
3. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 58:14 + 18:43
4. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 82:56 + 43:25
5. Lužný Josef 0180001 94:02 + 54:31

H75 2.43 km, 50 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:30
2. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 44:06 + 6:36
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 44:50 + 7:20
4. Novotný Stanislav ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 46:19 + 8:49
5. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 48:56 + 11:26
6. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 57:11 + 19:41
7. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 58:00 + 20:30

H90 1.18 km, 60 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 68:01

HDR 2.37 km, 50 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vybíral Vilém 26:32
2. Rudle Tobias 28:32 + 2:00
3. Krejčí Kilián 29:30 + 2:58
4. Pokluda Filip 0130002 35:01 + 8:29
5. Rochovanská Julie 36:14 + 9:42
6. Kubíčková Petra VIC1650 C OB Vizovice 48:44 + 22:12
7. Sadílková Markéta 56:00 + 29:28

P 1.95 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 27:39
2. Pokludová Kateřina 0130003 29:15 + 1:36
3. Kaňka Jan 0160001 29:26 + 1:47
4. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 30:19 + 2:40
5. Chytilová Michaela 0050001 30:47 + 3:08
6. Marcela Kovaříková 0090002 31:30 + 3:51
7. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Rosice 33:12 + 5:33
8. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 33:24 + 5:45
9. Kubíčková Eva VIC7950 C OB Vizovice 35:16 + 7:37
10. Hedrich Miroslav 41:35 + 13:56
11. Košíková Jana PBM8352 C TJ Spartak 1. brněnská 42:05 + 14:26
12. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Rosice 50:36 + 22:57
13. Kaňková Helena 0150002 66:02 + 38:23