Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučanová Marta | LPU7957 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:51 | ||
2. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:32 | + 0:08 | |
1. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:43 | ||
2. | Suchá Eva | SHK7851 | OK Slavia Hradec Králové | 41:31 | + 3:40 | |
1. | Čížová Andrea | SHK8251 | OK Slavia Hradec Králové | 39:24 | ||
2. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | OK Slavia Hradec Králové | 36:42 | + 0:59 | |
3. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 45:22 | + 7:31 | |
3. | Králová Vanda | PGP8755 | SK Praga | 45:58 | + 6:34 | |
3. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 42:16 | + 6:33 | |
4. | Johnová Lenka | DOK7350 | OK Doksy | 53:26 | + 15:35 | |
Dolejší Lenka | DOK7450 | OK Doksy | DISK | |||
X | OK Doksy | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
3. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 41:40 | + 2:05 | |
1. | Šafářová Ivana | CET8051 | TJ Loko Česká Třebová | 36:28 | ||
1. | Kovářová Anna | CET7552 | TJ Loko Česká Třebová | 37:28 | ||
1. | Horáková Jindra | LPU6854 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:35 | ||
4. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:08 | + 3:40 | |
2. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:45 | + 3:17 | |
4. | Stodůlková Lenka | LTU6752 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:00 | + 5:25 | |
2. | Komárková Lucie | LTU7851 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:34 | + 2:06 | |
4. | Brožová Jana | LTU8250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:15 | + 21:47 | |
2. | Skyvová Kristýna | STE7054 | SK SKI-OB Šternberk | 41:26 | + 1:51 | |
5. | Janků Renata | STE7251 | SK SKI-OB Šternberk | 46:05 | + 9:37 | |
5. | Lubrichová Eva | STE7556 | SK SKI-OB Šternberk | 61:13 | + 23:45 | |
5. | Fialová Radmila | SHK7653 | OK Slavia Hradec Králové | 80:25 | + 40:50 | |
3. | Slavíková Jana | SHK7352 | OK Slavia Hradec Králové | 38:58 | + 2:30 | |
3. | Bohdanecká Barbora | SHK7950 | OK Slavia Hradec Králové | 57:32 | + 20:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
2. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | Sportcentrum Jičín | 36:22 | + 1:19 | |
4. | Chrástová Barbora | STH0851 | SK Studenec | 38:20 | + 1:47 | |
3. | Havrdová Sheila | SJC0750 | Sportcentrum Jičín | 35:54 | + 0:35 | |
5. | Podlešáková Monika | PHK0752 | OK 99 Hradec Králové | 37:52 | + 2:49 | |
5. | Ballonová Lucie | PHK0664 | OK 99 Hradec Králové | 40:50 | + 4:17 | |
1. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 35:19 | ||
1. | Jílková Lenka | UOL0654 | SOB Olomouc | 35:03 | ||
2. | Matoušková Johana | STE0751 | SK SKI-OB Šternberk | 37:17 | + 0:44 | |
6. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | SOB Olomouc | 42:25 | + 7:06 | |
8. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:56 | + 7:53 | |
3. | Kvášovská Ludmila | LTU0753 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:26 | + 0:53 | |
2. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:46 | + 0:27 | |
4. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 37:51 | + 2:48 | |
6. | Švecová Karolína | ZVO0557 | OB SK Zvole | 41:16 | + 4:43 | |
4. | Šimšová Pavla | PGP0557 | SK Praga | 37:05 | + 1:46 | |
7. | Krejčová Hana | ROU0653 | SKOB Roudnice nad Labem | 42:27 | + 7:24 | |
1. | Lošťáková Ela | PGP0957 | SK Praga | 36:33 | ||
5. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 39:21 | + 4:02 | |
3. | Morávková Zuzana | SRK0551 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 36:34 | + 1:31 | |
7. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:38 | + 12:05 | |
7. | Tomášová Anna | SRK0554 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 46:38 | + 11:19 | |
9. | Rážová Aneta | PHK0662 | OK 99 Hradec Králové | 45:56 | + 10:53 | |
9. | Kunartová Dominika | PHK0888 | OK 99 Hradec Králové | 52:34 | + 16:01 | |
8. | Příkazská Zuzana | PHK0654 | OK 99 Hradec Králové | 54:10 | + 18:51 | |
6. | Otreshko Eva Maria | SHK0553 | OK Slavia Hradec Králové | 39:28 | + 4:25 | |
8. | Hlavsová Tereza | SHK0857 | OK Slavia Hradec Králové | 51:25 | + 14:52 | |
10. | Hebelková Kateřina | SHK0858 | OK Slavia Hradec Králové | 72:50 | + 37:31 | |
10. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 55:56 | + 20:53 | |
10. | Gurinová Gabriela | SJC0557 | Sportcentrum Jičín | 56:50 | + 20:17 | |
9. | Malínská Nela | SJC0650 | Sportcentrum Jičín | 56:40 | + 21:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
4. | Kosová Tereza | PHK0151 | OK 99 Hradec Králové | 41:34 | + 3:48 | |
1. | Kosová Denisa | PHK9150 | OK 99 Hradec Králové | 40:11 | ||
1. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | OK 99 Hradec Králové | 42:20 | ||
6. | Hanušová Kateřina | LPU0459 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:48 | + 4:02 | |
2. | Nováková Tereza | LPU9757 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:21 | + 3:10 | |
5. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:21 | + 6:01 | |
5. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 41:38 | + 3:52 | |
3. | Krejčová Lucie | PGP0455 | SK Praga | 44:42 | + 4:31 | |
4. | Surkova Polina | PGP0157 | SK Praga | 47:19 | + 4:59 | |
1. | Čechová Tereza | KAM9852 | OK Kamenice | 37:46 | ||
7. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 51:21 | + 11:10 | |
2. | Hájková Eliška | KAM9851 | OK Kamenice | 45:37 | + 3:17 | |
3. | Holečková Petra | SHK0250 | OK Slavia Hradec Králové | 39:50 | + 2:04 | |
5. | Vávrová Vanda | SHK0360 | OK Slavia Hradec Králové | 49:01 | + 8:50 | |
3. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 46:51 | + 4:31 | |
2. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 38:51 | + 1:05 | |
4. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | Sportcentrum Jičín | 47:26 | + 7:15 | |
6. | Havrdová Renata | SJC7756 | Sportcentrum Jičín | 53:15 | + 10:55 | |
7. | Důrková Pavla | SHK9352 | OK Slavia Hradec Králové | 44:50 | + 7:04 | |
6. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | OK Slavia Hradec Králové | 50:53 | + 10:42 | |
7. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 59:24 | + 17:04 | |
8. | Burdová Helena | UOL0656 | SOB Olomouc | 52:47 | + 15:01 | |
8. | Bartoňová Eva | UOL7051 | SOB Olomouc | 57:25 | + 17:14 | |
8. | Jílková Hana | UOL8050 | SOB Olomouc | 68:33 | + 26:13 | |
9. | Brožková Lucie | LPU0154 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:30 | + 19:44 | |
X | OK Lokomotiva Pardubice | DNS | ||||
X | OK Lokomotiva Pardubice | DNS | ||||
X | SK Praga | DNS | ||||
X | SK Praga | DNS | ||||
X | SK Praga | DNS | ||||
Chvalová Věra | ZTC9452 | Západočeské sportovní centrum OB | DNS | |||
Šiková Barbora | ZTC9650 | Západočeské sportovní centrum OB | DNS | |||
Kamenická Karolína | ZTC9651 | Západočeské sportovní centrum OB | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
2. | Hrušová Lucie | PHK1050 | OK 99 Hradec Králové | 29:41 | + 0:02 | |
2. | Novotný Vít | PHK0901 | OK 99 Hradec Králové | 28:06 | + 0:42 | |
3. | Hepnerová Tereza | PHK1155 | OK 99 Hradec Králové | 34:06 | + 5:15 | |
1. | Jelínek František | PHK0900 | OK 99 Hradec Králové | 26:10 | ||
1. | Fenclová Hana | LPU1054 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:39 | ||
3. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:35 | + 3:11 | |
1. | Munzarová Monika | LPU1056 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:51 | ||
3. | Kadaně Matěj | LPU1001 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:55 | + 5:45 | |
3. | Vrbatová Barbora | VRL1054 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:42 | + 0:03 | |
1. | Kvášovský Filip | LTU0902 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 27:24 | ||
4. | Jedličková Lucie | SHK1050 | OK Slavia Hradec Králové | 34:43 | + 5:52 | |
8. | Lukeš Josef | SHK1005 | OK Slavia Hradec Králové | 37:35 | + 11:25 | |
5. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:51 | + 1:12 | |
11. | Vrbata Alan | VRL1203 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:35 | + 17:11 | |
2. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:10 | + 4:19 | |
2. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:14 | + 4:04 | |
6. | Sochorová Kristýna | SHK0953 | OK Slavia Hradec Králové | 36:08 | + 6:29 | |
4. | Sochor Jakub | SHK0903 | OK Slavia Hradec Králové | 31:03 | + 3:39 | |
9. | Lapáčková Šárka | SHK0954 | OK Slavia Hradec Králové | 42:18 | + 13:27 | |
4. | Jakubský David | SHK0905 | OK Slavia Hradec Králové | 32:07 | + 5:57 | |
9. | Komárková Veronika | CHC0955 | K.O.B. Choceň | 39:34 | + 9:55 | |
8. | Matoušek Alex | CHC0902 | K.O.B. Choceň | 34:26 | + 7:02 | |
6. | Holingerová Alžběta | CHC0953 | K.O.B. Choceň | 38:44 | + 9:53 | |
6. | Šimek Vojtěch | CHC1002 | K.O.B. Choceň | 35:19 | + 9:09 | |
7. | Macková ita | LPU1052 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:02 | + 8:23 | |
6. | Lučan Matěj | LPU0903 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:04 | + 6:40 | |
13. | Fukátková Ludmila | LPU1053 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:31 | + 17:40 | |
5. | Jirout Vilém | LPU0910 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:25 | + 6:15 | |
8. | Grusserová Diana | PHK0999 | OK 99 Hradec Králové | 39:33 | + 9:54 | |
8. | Novotný Kryštof | PHK1002 | OK 99 Hradec Králové | 34:26 | + 7:02 | |
7. | Kvapilová Markéta | PHK0950 | OK 99 Hradec Králové | 40:03 | + 11:12 | |
9. | Kunart Lukáš | PHK1010 | OK 99 Hradec Králové | 39:11 | + 13:01 | |
11. | Besedová Barbora | PHK1051 | OK 99 Hradec Králové | 42:08 | + 12:29 | |
5. | Kopecký Matěj | PHK1001 | OK 99 Hradec Králové | 32:53 | + 5:29 | |
5. | Pozdílková Zuzana | PHK0952 | OK 99 Hradec Králové | 38:20 | + 9:29 | |
10. | Zástava Marek | SHK0908 | OK Slavia Hradec Králové | 43:26 | + 17:16 | |
12. | Málková Karolína | SHK1051 | OK Slavia Hradec Králové | 44:09 | + 14:30 | |
7. | Kyrylyshyn Ihor | SHK0910 | OK Slavia Hradec Králové | 34:10 | + 6:46 | |
11. | Bohdanecká Antonie | SHK0960 | OK Slavia Hradec Králové | 43:55 | + 15:04 | |
7. | Leško Michal | SHK1002 | OK Slavia Hradec Králové | 36:45 | + 10:35 | |
4. | Havrdová Selina | SJC0950 | Sportcentrum Jičín | 29:58 | + 0:19 | |
10. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | Sportcentrum Jičín | 41:13 | + 13:49 | |
8. | Polanecká Anežka | SJC0952 | Sportcentrum Jičín | 42:09 | + 13:18 | |
12. | Hanousek Jan | SJC1005 | Sportcentrum Jičín | 55:29 | + 29:19 | |
10. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 40:07 | + 10:28 | |
Číža Petr | SHK5902 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
12. | Gazdačko Milan | SHK5702 | OK Slavia Hradec Králové | 46:14 | + 17:23 | |
11. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 51:32 | + 25:22 | |
13. | Macháčková Tereza | LPU0961 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:15 | + 14:36 | |
12. | Stejskal Jakub | LPU1012 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:59 | + 26:35 | |
10. | Držka Filip | LPU0951 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:31 | + 13:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macháčková Lucie | SHK1155 | OK Slavia Hradec Králové | 16:52 | ||
3. | Fiala Matyáš | SHK1102 | OK Slavia Hradec Králové | 20:36 | + 1:17 | |
6. | Jakubská Lucie | SHK1250 | OK Slavia Hradec Králové | 27:31 | + 5:56 | |
3. | Slavík František | SHK1110 | OK Slavia Hradec Králové | 27:11 | + 7:15 | |
2. | Šolcová Elsa | SJC1152 | Sportcentrum Jičín | 20:11 | + 3:19 | |
6. | Posolda Lukáš | SJC1100 | Sportcentrum Jičín | 23:21 | + 4:02 | |
2. | Hanousková Michaela | SJC1351 | Sportcentrum Jičín | 24:27 | + 2:52 | |
4. | Vošvrda Václav | SJC1203 | Sportcentrum Jičín | 27:22 | + 7:26 | |
3. | Korbelová Tereza | PHK1254 | OK 99 Hradec Králové | 21:21 | + 4:29 | |
7. | Tatarnikov Ivan | PHK1106 | OK 99 Hradec Králové | 25:46 | + 6:27 | |
1. | Horáková Eliška | PHK1152 | OK 99 Hradec Králové | 21:35 | ||
9. | Pompach Tobiáš | PHK1201 | OK 99 Hradec Králové | 31:06 | + 11:10 | |
4. | Korbelová Eliška | PHK1253 | OK 99 Hradec Králové | 22:29 | + 5:37 | |
11. | Liška Albert | PHK1313 | OK 99 Hradec Králové | 29:21 | + 10:02 | |
5. | Kopecká Eliška | PHK1250 | OK 99 Hradec Králové | 26:54 | + 5:19 | |
8. | Mojžíš Radovan | PHK1200 | OK 99 Hradec Králové | 28:48 | + 8:52 | |
7. | Vaňátková Thea | LTU1150 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 28:31 | + 11:39 | |
5. | Brož Jiří | LTU1101 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 22:49 | + 3:30 | |
10. | Sadílková Natálie | LTU0951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:17 | + 14:42 | |
1. | Brož Jindřich | LTU0903 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:56 | ||
10. | Ladýřová Alžběta | SHK1058 | OK Slavia Hradec Králové | 29:01 | + 12:09 | |
4. | Šafář Jakub | CET1103 | TJ Loko Česká Třebová | 21:03 | + 1:44 | |
7. | Pejšek Jan | SHK1114 | OK Slavia Hradec Králové | 27:45 | + 6:10 | |
14. | Březina Ondřej | SHK0909 | OK Slavia Hradec Králové | 33:50 | + 13:54 | |
8. | Horáčková Eliška | VLI1450 | Slavia Liberec orienteering | 28:38 | + 11:46 | |
12. | Matějů Eda | VLI1200 | Slavia Liberec orienteering | 30:54 | + 11:35 | |
3. | Heczková Emma | VLI1252 | Slavia Liberec orienteering | 24:48 | + 3:13 | |
6. | Matějů Josef | VLI1300 | Slavia Liberec orienteering | 27:54 | + 7:58 | |
5. | Krykorková Zuzana | SJC1153 | Sportcentrum Jičín | 24:59 | + 8:07 | |
9. | Kopecký Mikuláš | SJC1204 | Sportcentrum Jičín | 26:51 | + 7:32 | |
8. | Cyrany Anežka | SJC1253 | Sportcentrum Jičín | 28:44 | + 7:09 | |
15. | Řehák Jan | SJC1103 | Sportcentrum Jičín | 34:32 | + 14:36 | |
6. | Hanslík Jaroslav | SHK1107 | OK Slavia Hradec Králové | 26:01 | + 9:09 | |
13. | Hrdinka Josef | SHK1205 | OK Slavia Hradec Králové | 31:27 | + 12:08 | |
11. | Stránský Filip | SHK1302 | OK Slavia Hradec Králové | 37:49 | + 16:14 | |
5. | Šatínský Jan | SHK1103 | OK Slavia Hradec Králové | 27:28 | + 7:32 | |
15. | Křížová Magdalena | LPU1257 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:46 | + 19:54 | |
8. | Macek Dan | LPU1104 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:12 | + 6:53 | |
4. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:38 | + 5:03 | |
12. | Horáková Anna Marie | LPU1256 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:21 | + 13:25 | |
12. | Jedličková Michaela | SHK1350 | OK Slavia Hradec Králové | 31:47 | + 14:55 | |
2. | Mayer Antonín | SHK1206 | OK Slavia Hradec Králové | 19:21 | + 0:02 | |
15. | Císařová Josefína | SHK1252 | OK Slavia Hradec Králové | 48:30 | + 26:55 | |
2. | Bohdanecký František | SHK1104 | OK Slavia Hradec Králové | 25:07 | + 5:11 | |
12. | Mayerová Anna | SHK1450 | OK Slavia Hradec Králové | 31:47 | + 14:55 | |
1. | Macháček Jakub | SHK1202 | OK Slavia Hradec Králové | 19:19 | ||
16. | Hanslíková Anna | SHK1356 | OK Slavia Hradec Králové | 48:31 | + 26:56 | |
11. | Šumpík Filip | SHK1109 | OK Slavia Hradec Králové | 32:02 | + 12:06 | |
14. | Stryková Johana | LPU1151 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:45 | + 19:53 | |
14. | Udržal Jakub | LPU1100 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:28 | + 14:09 | |
9. | Kroupová Anna | LPU1154 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:54 | + 13:19 | |
7. | Nachtigall Jakub | LPU1209 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:35 | + 8:39 | |
9. | Kušičková Lucie | HJL1251 | Sokol Horní Jelení | 28:39 | + 11:47 | |
10. | Chotěnovská Nela | HJL1153 | Sokol Horní Jelení | 28:47 | + 9:28 | |
13. | Vybíhalová Hana | HJL1154 | Sokol Horní Jelení | 40:25 | + 18:50 | |
16. | Mokrý Tadeáš | HJL1100 | Sokol Horní Jelení | 35:57 | + 16:01 | |
11. | Novotná Anna | PHK1352 | OK 99 Hradec Králové | 29:47 | + 12:55 | |
16. | Liška Viktor | PHK1111 | OK 99 Hradec Králové | 56:25 | + 37:06 | |
14. | Besedová Magdaléna | PHK1252 | OK 99 Hradec Králové | 40:27 | + 18:52 | |
13. | Šafář Martin | PHK1102 | OK 99 Hradec Králové | 33:44 | + 13:48 | |
16. | Neyrinck Nina | VSP1350 | USK Praha | 59:48 | + 42:56 | |
15. | Jindra Jáchym | PDY1105 | Běhej Poděbrady | 43:05 | + 23:46 | |
12. | Jindrová Ema | PDY0953 | Běhej Poděbrady | 38:23 | + 16:48 | |
10. | Holata Vojtěch | PDY1303 | Běhej Poděbrady | 31:27 | + 11:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
3. | Hladký Viktor | VAM8201 | OB Vamberk | 34:33 | + 1:44 | |
1. | Vandas Luděk | VAM6601 | OB Vamberk | 32:36 | ||
3. | Koblic Jan | VAM7601 | OB Vamberk | 37:26 | + 4:20 | |
1. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | Magnus Orienteering | 32:49 | ||
5. | Greschner Luboš | ASU7848 | Magnus Orienteering | 40:54 | + 8:18 | |
2. | Pavlík Radek | ASU6849 | Magnus Orienteering | 36:50 | + 3:44 | |
2. | Kříž Libor | LPU7804 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:24 | + 1:35 | |
3. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:25 | + 4:49 | |
5. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:49 | + 5:43 | |
5. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 39:50 | + 7:01 | |
2. | Balek Jan | SNA8301 | TJ START Náchod | 36:07 | + 3:31 | |
4. | Sokolář Zdeněk | SNA7201 | TJ START Náchod | 38:44 | + 5:38 | |
7. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 41:39 | + 8:50 | |
8. | Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | 48:26 | + 15:50 | |
1. | Krejsa Jan | CHT8701 | OOB SK Chrast | 33:06 | ||
6. | Filičko Marek | LPU7102 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:24 | + 7:35 | |
4. | Macek Pavel | LPU7517 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:47 | + 7:11 | |
7. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:39 | + 11:33 | |
8. | Jakubec Petr | SJC8106 | Sportcentrum Jičín | 41:44 | + 8:55 | |
6. | Bílek Tomáš | SJC7307 | Sportcentrum Jičín | 41:15 | + 8:39 | |
6. | Šnokhous Jan | SJC8002 | Sportcentrum Jičín | 42:25 | + 9:19 | |
4. | Drbal Jan | PGP7101 | SK Praga | 38:06 | + 5:17 | |
7. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 42:21 | + 9:45 | |
8. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 46:56 | + 13:50 | |
9. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:46 | + 8:57 | |
9. | Vaňátko Jakub | LTU8100 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:19 | + 17:43 | |
9. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:40 | + 25:34 | |
10. | Volák Pavel | SNA7002 | TJ START Náchod | 42:06 | + 9:17 | |
10. | Hnyk Petr | SNA5701 | TJ START Náchod | 61:26 | + 28:50 | |
10. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 68:02 | + 34:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
4. | Čihák Jan | HOR0601 | TJ Jiskra Hořice | 38:51 | + 3:10 | |
1. | Vaníček Jan | SJC0705 | Sportcentrum Jičín | 36:01 | ||
3. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | Sportcentrum Jičín | 39:44 | + 4:26 | |
2. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:46 | + 2:05 | |
2. | Fajfr Marek | LPU0612 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:59 | + 3:58 | |
5. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:34 | + 6:16 | |
7. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:02 | + 6:21 | |
3. | Kosák Eliáš | PGP0704 | SK Praga | 40:49 | + 4:48 | |
4. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | SK Praga | 40:37 | + 5:19 | |
6. | Čečka Matěj | SHK0901 | OK Slavia Hradec Králové | 40:18 | + 4:37 | |
5. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | OK Slavia Hradec Králové | 47:16 | + 11:15 | |
2. | Macháček Tomáš | SHK0811 | OK Slavia Hradec Králové | 39:14 | + 3:56 | |
5. | Morávek Martin | SRK0503 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:52 | + 3:11 | |
8. | Stavrinou David | SRK0506 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 51:06 | + 15:05 | |
6. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:50 | + 10:32 | |
1. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 35:41 | ||
7. | Bělohlávek Michal | PHK0604 | OK 99 Hradec Králové | 49:41 | + 13:40 | |
8. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | OK 99 Hradec Králové | 58:16 | + 22:58 | |
9. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 43:42 | + 8:01 | |
11. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 59:51 | + 23:50 | |
7. | Kubeček Antonín | SNA0803 | TJ START Náchod | 46:49 | + 11:31 | |
10. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:40 | + 8:59 | |
6. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:46 | + 11:45 | |
9. | Čapek Karel | LTU0801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:57 | + 25:39 | |
3. | Čechmánek Václav | PVP0600 | VSK Přírodní vědy Praha | 38:50 | + 3:09 | |
9. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 55:50 | + 19:49 | |
11. | Kándl Matěj | PGP0508 | SK Praga | 69:52 | + 34:34 | |
11. | Beneda Vojtěch | SHK0703 | OK Slavia Hradec Králové | 62:35 | + 26:54 | |
4. | Rémiš Šimon | SHK0801 | OK Slavia Hradec Králové | 46:24 | + 10:23 | |
10. | Čečka Vojtěch | SHK0804 | OK Slavia Hradec Králové | 62:42 | + 27:24 | |
8. | Janeček Jáchym | UOL0700 | SOB Olomouc | 42:31 | + 6:50 | |
10. | Barták Petr | UOL0805 | SOB Olomouc | 56:28 | + 20:27 | |
12. | Robenek Jiří | UOL0701 | SOB Olomouc | 79:08 | + 43:50 | |
12. | Šeps Miroslav | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 69:22 | + 33:41 | |
Šimerda Václav | SRK0605 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | |||
1. | Šklíba Jan | SRK0801 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
2. | Rusý Tomáš | KAM9301 | OK Kamenice | 45:31 | + 0:39 | |
1. | Škvor Ota | KAM9900 | OK Kamenice | 42:39 | ||
1. | Glonek Jakub | KAM9602 | OK Kamenice | 40:57 | ||
1. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 44:52 | ||
2. | Dragowski Kuba | TUR9003 | OOB TJ Turnov | 44:41 | + 2:02 | |
4. | Hájek Kryštof | TUR0212 | OOB TJ Turnov | 46:33 | + 5:36 | |
4. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:00 | + 1:08 | |
7. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:15 | + 7:36 | |
2. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:18 | + 0:21 | |
5. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:05 | + 1:13 | |
3. | Nožka Radek | LPU9005 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:33 | + 4:54 | |
7. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:55 | + 7:58 | |
6. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | OOB TJ Turnov | 47:48 | + 2:56 | |
5. | Waldhauser Štěpán | TUR0409 | OOB TJ Turnov | 49:25 | + 6:46 | |
5. | Wolf Daniel | TUR9100 | OOB TJ Turnov | 46:52 | + 5:55 | |
7. | Gebrt Jan | SHK9801 | OK Slavia Hradec Králové | 50:19 | + 5:27 | |
8. | Otreshko Illia | SHK0307 | OK Slavia Hradec Králové | 50:38 | + 7:59 | |
3. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 46:12 | + 5:15 | |
3. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | OK Slavia Hradec Králové | 45:33 | + 0:41 | |
4. | Remeš Petr | SHK9403 | OK Slavia Hradec Králové | 49:22 | + 6:43 | |
8. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 52:29 | + 11:32 | |
8. | Skvortcov Yurii | TJN0411 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:22 | + 5:30 | |
6. | Janata Martin | TJN8306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:46 | + 7:07 | |
11. | Zurynek Jan | TJN0605 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:49 | + 17:52 | |
10. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 51:44 | + 6:52 | |
12. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 59:43 | + 17:04 | |
6. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 47:33 | + 6:36 | |
16. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 63:01 | + 18:09 | |
9. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | OK Slavia Hradec Králové | 54:03 | + 11:24 | |
9. | Hepner David | SHK7601 | OK Slavia Hradec Králové | 53:50 | + 12:53 | |
13. | Kubeček Josef | SNA0402 | TJ START Náchod | 54:14 | + 9:22 | |
13. | Balcar Jiří | SNA0301 | TJ START Náchod | 60:55 | + 18:16 | |
10. | Fišer Jan | SNA9302 | TJ START Náchod | 55:57 | + 15:00 | |
11. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 53:43 | + 8:51 | |
14. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 61:26 | + 18:47 | |
12. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 59:19 | + 18:22 | |
15. | Bialožyt Marek | PGP0311 | SK Praga | 61:40 | + 16:48 | |
11. | Landovský Tomáš | PGP9103 | SK Praga | 57:38 | + 14:59 | |
14. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 63:31 | + 22:34 | |
14. | Šabatka Jan | SHK9001 | OK Slavia Hradec Králové | 54:17 | + 9:25 | |
15. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 65:59 | + 23:20 | |
15. | Tatarnikov Mykhailo | PHK0405 | OK 99 Hradec Králové | 74:56 | + 33:59 | |
17. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:31 | + 18:39 | |
17. | Vališ Jan | LPU0210 | OK Lokomotiva Pardubice | 78:11 | + 35:32 | |
13. | Novák Adam | LPU0320 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:13 | + 19:16 | |
12. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:12 | + 9:20 | |
16. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:34 | + 23:55 | |
16. | Zamastil Michal | LTU0203 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 89:18 | + 48:21 | |
18. | Spilka Marek | 120001 | SK SKIVELO Olomouc | 68:18 | + 23:26 | |
18. | Klíma Kamil | 120002 | SK SKIVELO Olomouc | 81:42 | + 39:03 | |
Semerád Jan | 120003 | SK SKIVELO Olomouc | DISK | |||
9. | Thoř Tomáš | TUR9904 | OOB TJ Turnov | 51:36 | + 6:44 | |
10. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 57:32 | + 14:53 | |
Hudská Štěpánka | TUR0450 | OOB TJ Turnov | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
4. | Hrouda Matěj | JIL9804 | OK Jilemnice | 26:35 | + 1:20 | |
1. | Kynčlová Anna | JIL0852 | OK Jilemnice | 25:47 | ||
4. | Stach Ondřej | JIL0602 | OK Jilemnice | 32:05 | + 4:34 | |
5. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 30:06 | + 4:51 | |
2. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 27:47 | + 2:00 | |
1. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 27:31 | ||
1. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | OK Jilemnice | 25:15 | ||
4. | Malá Anežka | JIL0751 | OK Jilemnice | 30:13 | + 4:26 | |
3. | Třešňák Matěj | JIL0701 | OK Jilemnice | 31:53 | + 4:22 | |
3. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 26:13 | + 0:58 | |
7. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OB Vamberk | 31:44 | + 5:57 | |
2. | Klapal Michal | VAM8802 | OB Vamberk | 31:00 | + 3:29 | |
2. | Valenta Ondřej | JIL0401 | OK Jilemnice | 25:45 | + 0:30 | |
10. | Votočková Amelie | JIL0750 | OK Jilemnice | 32:32 | + 6:45 | |
5. | Spilka Petr | JIL0803 | OK Jilemnice | 34:24 | + 6:53 | |
10. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:02 | + 9:47 | |
5. | Vrbatová Petra | VRL8552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:18 | + 4:31 | |
10. | Vrbata Alan | VRL7802 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:12 | + 11:41 | |
13. | Nimshausová Hana | CHC8151 | K.O.B. Choceň | 36:36 | + 11:21 | |
3. | Šimek Jiří | CHC7901 | K.O.B. Choceň | 29:26 | + 3:39 | |
12. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | K.O.B. Choceň | 42:28 | + 14:57 | |
6. | Kovář Lukáš | CET0102 | TJ Loko Česká Třebová | 31:25 | + 6:10 | |
12. | Kovářová Jana | CET0251 | TJ Loko Česká Třebová | 34:46 | + 8:59 | |
13. | Kovář Radim | CET0501 | TJ Loko Česká Třebová | 43:00 | + 15:29 | |
14. | Renská Lenka | SNA8053 | TJ START Náchod | 37:06 | + 11:51 | |
6. | Renský Matěj | SNA0903 | TJ START Náchod | 31:11 | + 5:24 | |
11. | Kubečková Terezie | LIP7650 | SOS Mamuti z Lipovky | 42:03 | + 14:32 | |
15. | Šilerová Eva | PDY8050 | Běhej Poděbrady | 39:08 | + 13:53 | |
13. | Neyrinck Noel | VSP7012 | USK Praha | 36:49 | + 11:02 | |
6. | Lounek Jakub | PDY8200 | Běhej Poděbrady | 35:38 | + 8:07 | |
8. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 31:50 | + 6:35 | |
8. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 32:05 | + 6:18 | |
17. | Klusáček Luděk | CTB7803 | SK OB Chotěboř | 47:46 | + 20:15 | |
16. | Lepšová Lucie | SRK0951 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:16 | + 14:01 | |
11. | Lepšová Julie | SRK1152 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:25 | + 8:38 | |
9. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:51 | + 11:20 | |
17. | Balcarová Olga | SNA0851 | TJ START Náchod | 39:30 | + 14:15 | |
14. | Renská Adéla | SNA0951 | TJ START Náchod | 37:03 | + 11:16 | |
15. | Ježková Dana | SNA7850 | TJ START Náchod | 44:32 | + 17:01 | |
7. | Brož Michal | LTU8000 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 31:35 | + 6:20 | |
19. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:09 | + 26:22 | |
8. | Rybářová Jana | LTU8451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:24 | + 9:53 | |
9. | Jakubský Radek | SHK7603 | OK Slavia Hradec Králové | 32:38 | + 7:23 | |
17. | Šafářová Anna | SHK8050 | OK Slavia Hradec Králové | 45:58 | + 20:11 | |
16. | Novotná Jitka | SHK8553 | OK Slavia Hradec Králové | 45:18 | + 17:47 | |
18. | Nárovec Václav | 390001 | Letecký pětiboj | 41:48 | + 16:33 | |
18. | Vít Ladislav | 390002 | Letecký pětiboj | 46:58 | + 21:11 | |
7. | Kosek Jan | 390003 | Letecký pětiboj | 36:27 | + 8:56 | |
20. | Čivrná Karolína | VRL7355 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:38 | + 24:23 | |
16. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:45 | + 19:58 | |
14. | Čivrný Jan | VRL0501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:05 | + 16:34 | |
12. | Hejtmánková Kateřina | PDY8450 | Běhej Poděbrady | 36:34 | + 11:19 | |
15. | Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | USK Praha | 43:25 | + 17:38 | |
19. | Jindrová Klára | PDY8051 | Běhej Poděbrady | 73:32 | + 46:01 | |
19. | Kušička Josef | HJL7600 | Sokol Horní Jelení | 43:10 | + 17:55 | |
20. | Hájková Petra | HJL8750 | Sokol Horní Jelení | 57:49 | + 32:02 | |
18. | Mokrý Michal | HJL7900 | Sokol Horní Jelení | 57:53 | + 30:22 | |
11. | Olha Leonchuk | 290001 | Ronneby OK | 35:03 | + 9:48 | |
9. | Kent Törnqvist | 290002 | Ronneby OK | 32:13 | + 6:26 | |
Maria Sibileva | 290003 | Ronneby OK | DNS |