Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Dominika | JJN1652 | C | Team Jizerky | 26:32 | |
2. | Hanušová Eva | STB1550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 28:02 | + 1:30 |
3. | Erbenová Marina | STB1451 | C | TJ Stadion Nový Bor | 41:13 | + 14:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Alžběta | JJN1353 | C | Team Jizerky | 16:31 | |
2. | Průšková Veronika | STB1352 | C | TJ Stadion Nový Bor | 19:10 | + 2:39 |
3. | Hanušová Lenka | STB1350 | C | TJ Stadion Nový Bor | 20:45 | + 4:14 |
4. | Hübnerová Olivie | STB1351 | C | TJ Stadion Nový Bor | 34:16 | + 17:45 |
5. | Čermáková Emílie | 0160001 | 41:22 | + 24:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutková Sára | TUR1351 | C | OOB TJ Turnov | 17:27 | |
2. | Zítová Kateřina | LDC1150 | B | KOB Děčín | 17:31 | + 0:04 |
3. | Pešíková Ela | VLI1253 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:36 | + 3:09 |
4. | Heczková Emma | VLI1252 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:06 | + 6:39 |
5. | Maděrová Klára | VLI1256 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:13 | + 6:46 |
6. | Kubešová Eliška | VLI1152 | B | Slavia Liberec orienteering | 24:36 | + 7:09 |
7. | Dostrašilová Vendula | JJN1151 | B | Team Jizerky | 25:35 | + 8:08 |
8. | Bábková Klára | LDC1251 | C | KOB Děčín | 31:59 | + 14:32 |
9. | Válková Adéla | BOR1154 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:04 | + 21:37 |
10. | Žandová Eliška | STB1250 | C | TJ Stadion Nový Bor | 44:28 | + 27:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žílová Johana | STB1152 | C | TJ Stadion Nový Bor | 19:52 | |
2. | Leginová Lucie | LDC1153 | C | KOB Děčín | 32:34 | + 12:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Matilda | TUR0957 | A | OOB TJ Turnov | 18:52 | |
2. | Soukupová Marie | BOR0952 | A | OK Jiskra Nový Bor | 19:36 | + 0:44 |
3. | Pechová Marie | VLI1050 | B | Slavia Liberec orienteering | 20:36 | + 1:44 |
4. | Janatová Violka | TJN0956 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:57 | + 3:05 |
5. | Lischková Anežka | BOR1057 | B | OK Jiskra Nový Bor | 25:31 | + 6:39 |
6. | Zurynková Lenka | TJN0957 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:43 | + 6:51 |
7. | Jiráková Adéla | JJN1052 | B | Team Jizerky | 26:09 | + 7:17 |
8. | Kubešová Tereza | VLI0954 | B | Slavia Liberec orienteering | 27:26 | + 8:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Leginová Tereza | LDC0952 | C | KOB Děčín | 25:07 | |
2. | Studená JIndřiška | LDC1051 | C | KOB Děčín | 32:12 | + 7:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | A | Slavia Liberec orienteering | 21:32 | |
2. | Zabořilová Anna | TUR0951 | B | OOB TJ Turnov | 21:55 | + 0:23 |
3. | Pražáková Nella | JJN0853 | B | Team Jizerky | 23:36 | + 2:04 |
4. | Durka Martyna | 0200005 | 24:22 | + 2:50 | ||
5. | Lamačová Barbora | BOR0750 | A | OK Jiskra Nový Bor | 24:41 | + 3:09 |
6. | Dutkiewicz Wiktoria | 0200004 | 25:12 | + 3:40 | ||
7. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | A | OK Jiskra Nový Bor | 26:02 | + 4:30 |
8. | Baloghová Milena | JJN0750 | B | Team Jizerky | 26:49 | + 5:17 |
9. | Lewkowicz Julia | 0200006 | 29:53 | + 8:21 | ||
10. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:47 | + 10:15 |
11. | Fifernová Kateřina | BOR0859 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:33 | + 12:01 |
12. | Cicvárková Klára | JJN0751 | C | Team Jizerky | 39:52 | + 18:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Konovalova Daria | BOR0661 | B | OK Jiskra Nový Bor | 26:49 | |
2. | Kosková Adéla | VLI0656 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:16 | + 0:27 |
3. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | B | OK Jiskra Nový Bor | 27:17 | + 0:28 |
4. | Háková Eliška | TJN0654 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:20 | + 11:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janatová Lucie | TJN8154 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:57 | 6883 | |
2. | Marhanová Michaela | BOR8850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 40:29 | + 0:32 | 6795 |
3. | Dlabajová Alena | TUR8551 | C | OOB TJ Turnov | 42:39 | + 2:42 | 6441 |
4. | Skácelová Adéla | JJN0454 | A | Team Jizerky | 42:47 | + 2:50 | 6420 |
5. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 42:51 | + 2:54 | 6409 |
6. | Holasová Lucie | TUR8951 | C | OOB TJ Turnov | 43:28 | + 3:31 | 6308 |
7. | Fürstová Anna | LLI9854 | C | LOK-o Liberec | 43:42 | + 3:45 | 6270 |
8. | Šritrová Lenka | TUR0250 | C | OOB TJ Turnov | 44:40 | + 4:43 | 6112 |
9. | Pavlová Martina | LTP0151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 46:18 | + 6:21 | 5845 |
10. | Kameníková Andrea | BOR9751 | C | OK Jiskra Nový Bor | 46:52 | + 6:55 | 5752 |
11. | Havlová Adéla | BOR9161 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:14 | + 7:17 | 5692 |
12. | Dolejší Lenka | DOK7450 | C | OK Doksy | 47:36 | + 7:39 | 5632 |
13. | Kořínková Zuzana | TUR9253 | C | OOB TJ Turnov | 48:11 | + 8:14 | 5537 |
14. | Tymešová Anna | BOR0253 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:34 | + 8:37 | 5474 |
15. | Hradcová Zuzana | CHA8852 | C | OK Chrastava | 50:07 | + 10:10 | 5221 |
16. | Procházková Zuzana | KPY8650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:46 | + 11:49 | 4951 |
17. | Koubová Lenka | ROU9554 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 57:01 | + 17:04 | 4093 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macharová Michaela | BOR9450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 29:25 | ||
2. | Kufel Agata | TUR8857 | C | OOB TJ Turnov | 43:35 | + 14:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczková Bohdana | VLI7750 | C | Slavia Liberec orienteering | 30:27 | |
2. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 40:51 | + 10:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | C | SK Praga | 26:33 | |
2. | Krtičková Michaela | VLI7952 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:11 | + 0:38 |
3. | Tomášková Radka | TUV7851 | C | SOK TJ Turnov | 29:56 | + 3:23 |
4. | Hanušová Petra | STB8297 | C | TJ Stadion Nový Bor | 30:25 | + 3:52 |
5. | Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | 32:16 | + 5:43 |
6. | Pavlíková Jitka | LIT8352 | C | KOB Litvínov | 33:45 | + 7:12 |
7. | Murswieková Kateřina | BOR7951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:26 | + 14:53 |
8. | Votýpková Zuzana | BOR7958 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:01 | + 15:28 |
9. | Žandová Barbora | STB8150 | C | TJ Stadion Nový Bor | 43:07 | + 16:34 |
10. | Kutková Hana | JEN8050 | C | OB Jenišovice | 46:43 | + 20:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | C | SK Praga | 23:14 | |
2. | Zabořilová Romana | JEN7457 | C | OB Jenišovice | 23:44 | + 0:30 |
3. | Patková Kateřina | BOR7853 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:03 | + 1:49 |
4. | Dvorská Marie | VLI7454 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:09 | + 2:55 |
5. | Skácelová Marie | VLI7552 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:35 | + 3:21 |
6. | Lamačová Dana | TUR7451 | C | OOB TJ Turnov | 31:12 | + 7:58 |
7. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:33 | + 8:19 |
8. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | C | OK Jiskra Nový Bor | 32:50 | + 9:36 |
9. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 33:34 | + 10:20 |
10. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 36:15 | + 13:01 |
11. | Karafiátová Lucie | BOR7658 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:00 | + 15:46 |
12. | Kmínková Michala | DOK7850 | C | OK Doksy | 41:22 | + 18:08 |
13. | Kosková Třísková Lenka | VLI7554 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:29 | + 20:15 |
14. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:45 | + 21:31 |
15. | Danková Irena | CHA7551 | C | OK Chrastava | 56:05 | + 32:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Scheuermann Katrin | 0110003 | 27:53 | |||
2. | Marková Jana | LLI7152 | C | LOK-o Liberec | 28:04 | + 0:11 |
3. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:43 | + 3:50 |
4. | Hořáková Petra | LLI6953 | C | LOK-o Liberec | 32:18 | + 4:25 |
5. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:46 | + 4:53 |
6. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | LOK-o Liberec | 34:26 | + 6:33 |
7. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 41:58 | + 14:05 |
8. | Eichlerová Jana | KAS7051 | C | KOB Kamenický Šenov | 43:49 | + 15:56 |
Řehořová Lenka | JJN7250 | C | Team Jizerky | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:51 | |
2. | Rýdlová Magda | JJN6850 | C | Team Jizerky | 26:39 | + 0:48 |
3. | Gottlichová Jitka | BOR6752 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:44 | + 25:53 |
Halířová Eva | BOR6654 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juckelandt Sabine | 0120002 | 25:46 | |||
2. | Šípová Soňa | BOR6150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:51 | + 0:05 |
3. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 39:15 | + 13:29 |
4. | Kubátová Ivana | BOR6152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:05 | + 22:19 |
5. | Kapounová Jitka | DOK6050 | C | OK Doksy | 48:15 | + 22:29 |
6. | Nováková Pavla | DOK5950 | C | OK Doksy | 53:20 | + 27:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Konopáčová Jana | TUR5650 | C | OOB TJ Turnov | 29:40 | |
2. | Böhmová Eva | TJN5450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 73:17 | + 43:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:20 | |
2. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 32:37 | + 6:17 |
3. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Litvínov | 37:33 | + 11:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krausová Marie | LLI4451 | C | LOK-o Liberec | 35:56 | |
2. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 42:28 | + 6:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Emil | VLI1500 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:10 | |
2. | Hájek Antonín | JJN1502 | C | Team Jizerky | 26:00 | + 2:50 |
3. | Konečný Antonín | STB1400 | C | TJ Stadion Nový Bor | 27:31 | + 4:21 |
4. | Žanda Josef | STB1500 | C | TJ Stadion Nový Bor | 33:32 | + 10:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Jan | VLI1400 | C | Slavia Liberec orienteering | 12:42 | |
2. | Zít Václav | LDC1300 | C | KOB Děčín | 14:28 | + 1:46 |
3. | Pavlík Přemek | LIT1414 | C | KOB Litvínov | 18:02 | + 5:20 |
4. | Matějů Josef | VLI1300 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:47 | + 6:05 |
5. | Kysilka Tobiáš | JJN1407 | C | Team Jizerky | 20:48 | + 8:06 |
6. | Stránský Jakub | DOK1300 | C | OK Doksy | 22:54 | + 10:12 |
7. | Šrůta David | BOR1305 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:59 | + 15:17 |
8. | Zachar Daniel | BOR1400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 28:57 | + 16:15 |
9. | Válek Štěpán | BOR1301 | C | OK Jiskra Nový Bor | 29:20 | + 16:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamač Vítek | BOR1100 | B | OK Jiskra Nový Bor | 15:41 | |
2. | Votava Vojtěch | VLI1201 | B | Slavia Liberec orienteering | 18:39 | + 2:58 |
3. | Starý Jakub | JJN1204 | C | Team Jizerky | 22:07 | + 6:26 |
4. | Janata Matěj | TJN1111 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:18 | + 6:37 |
5. | Kmínek Jan | DOK1100 | B | OK Doksy | 23:04 | + 7:23 |
6. | Kocman Lukáš | BOR1102 | B | OK Jiskra Nový Bor | 24:17 | + 8:36 |
7. | Matějů Eda | VLI1200 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:02 | + 11:21 |
8. | Dvořák Daniel | DOK1200 | C | OK Doksy | 32:21 | + 16:40 |
9. | Zurynek Tomáš | TJN1107 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:08 | + 17:27 |
10. | Kubišta Anton | VLI1103 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:26 | + 17:45 |
11. | Lánský Šimon | JJN1105 | C | Team Jizerky | 47:01 | + 31:20 |
12. | Konečný Tadeáš | STB1201 | C | TJ Stadion Nový Bor | 47:46 | + 32:05 |
13. | Erben Vojtěch | STB1100 | C | TJ Stadion Nový Bor | 54:09 | + 38:28 |
Klein David | LTP1200 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Jirák Tomáš | JJN1205 | C | Team Jizerky | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plachý Erik | LDC1103 | C | KOB Děčín | 22:33 | |
2. | Šmídl Matěj | LIT1202 | C | KOB Litvínov | 24:36 | + 2:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamač František | TUR0901 | B | OOB TJ Turnov | 18:57 | |
2. | Ładomirski Szymon | 0200007 | 19:27 | + 0:30 | ||
3. | Žemlík Eduard | TUR0909 | B | OOB TJ Turnov | 20:25 | + 1:28 |
4. | Murswiek Jan | BOR0901 | C | OK Jiskra Nový Bor | 21:53 | + 2:56 |
5. | Skácel Jan | VLI0901 | B | Slavia Liberec orienteering | 22:21 | + 3:24 |
6. | Votýpka Štěpán | BOR0900 | B | OK Jiskra Nový Bor | 22:29 | + 3:32 |
7. | Patka Marek | BOR0902 | B | OK Jiskra Nový Bor | 23:35 | + 4:38 |
8. | Maděra Jakub | VLI0906 | B | Slavia Liberec orienteering | 24:17 | + 5:20 |
9. | Krtička Jáchym | VLI1006 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:59 | + 7:02 |
10. | Pešík Matouš | VLI0903 | B | Slavia Liberec orienteering | 26:14 | + 7:17 |
11. | Kmínek Ondřej | DOK1000 | B | OK Doksy | 29:04 | + 10:07 |
12. | Pešek Jáchym | TUR0902 | C | OOB TJ Turnov | 29:55 | + 10:58 |
13. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 37:20 | + 18:23 |
14. | Mohaupt Vít | DOK1001 | C | OK Doksy | 39:26 | + 20:29 |
15. | Dostrašil Martin | JJN1003 | C | Team Jizerky | 71:53 | + 52:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šálek Richard | TUR0702 | C | OOB TJ Turnov | 22:20 | |
2. | Šnytr Václav | JJN0805 | C | Team Jizerky | 24:02 | + 1:42 |
3. | Górski Igor | 0200008 | 26:27 | + 4:07 | ||
4. | Šašek Jakub | LTP0801 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:56 | + 4:36 |
5. | Zeman Jakub | BOR0704 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:21 | + 5:01 |
6. | Jończy Michał | 0200002 | 35:08 | + 12:48 | ||
7. | Pohoretskyi Maksym | BOR0805 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:09 | + 15:49 |
8. | Řehoř Hynek | JJN0700 | C | Team Jizerky | 40:44 | + 18:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veselý Václav | TUR0601 | C | OOB TJ Turnov | 22:45 | |
2. | Dejnožka Martin | TJN0600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:11 | + 1:26 |
3. | Šimek Vojtěch | LTP0601 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:22 | + 6:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klein Martin | LTP0404 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 38:05 | ||
2. | Šašek Jan | LTP0301 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 58:29 | + 20:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dragowski Kuba | TUR9003 | R | OOB TJ Turnov | 29:54 | 8699 | |
2. | Hradec Pavel | CHA8801 | R | OK Chrastava | 33:07 | + 3:13 | 7883 |
3. | Janata Martin | TJN8306 | R | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:15 | + 3:21 | 7849 |
4. | Waldhauser Štěpán | TUR0409 | A | OOB TJ Turnov | 35:03 | + 5:09 | 7392 |
5. | Pokorný Jan | JJN0400 | B | Team Jizerky | 35:18 | + 5:24 | 7329 |
6. | Heczko Erik | VLI0804 | A | Slavia Liberec orienteering | 36:05 | + 6:11 | 7130 |
7. | Pavlovec Jan | BOR9503 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:17 | + 6:23 | 7079 |
8. | Marek Matěj | JJN0402 | B | Team Jizerky | 36:36 | + 6:42 | 6999 |
9. | Vlček Martin | TUR8702 | C | OOB TJ Turnov | 38:00 | + 8:06 | 6643 |
10. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | C | OOB TJ Turnov | 38:27 | + 8:33 | 6529 |
11. | Pavlovec Dan | BOR0001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:44 | + 8:50 | 6457 |
12. | Dlabaja Tomas | TUR8303 | R | OOB TJ Turnov | 39:06 | + 9:12 | 6364 |
13. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | B | KOB Kamenický Šenov | 39:13 | + 9:19 | 6335 |
14. | Holas Ondřej | TUR8501 | C | OOB TJ Turnov | 39:24 | + 9:30 | 6288 |
15. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 39:48 | + 9:54 | 6187 |
16. | Kundisch Wieland | 0170001 | 40:32 | + 10:38 | |||
17. | Scheuermann Martin | 0110002 | 42:24 | + 12:30 | |||
18. | Žemlík Pavel | TUR7135 | C | OOB TJ Turnov | 42:29 | + 12:35 | 5506 |
19. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 44:09 | + 14:15 | 5083 |
20. | Mencl Jan | TUR0201 | C | OOB TJ Turnov | 44:15 | + 14:21 | 5057 |
21. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Litvínov | 45:32 | + 15:38 | 4732 |
22. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | A | OK Jiskra Nový Bor | 45:59 | + 16:05 | 4617 |
23. | Patka Kryštof | BOR0702 | A | OK Jiskra Nový Bor | 46:05 | + 16:11 | 4592 |
24. | Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 47:09 | + 17:15 | 4321 |
25. | Štryncl Pavel | JLI7700 | C | OB Jizerky | 47:56 | + 18:02 | 4123 |
26. | Šesták Marek | VLI7403 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:44 | + 18:50 | 3919 |
27. | Studničný Adam | BOR0701 | B | OK Jiskra Nový Bor | 49:54 | + 20:00 | 3623 |
28. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:28 | + 20:34 | 3480 |
29. | Szenczi Gabriel | VLI8700 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:45 | + 20:51 | 3408 |
30. | Najman Jaroslav | BOR7909 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:20 | + 22:26 | 3006 |
31. | Pešík Michal | JLI7701 | C | OB Jizerky | 53:43 | + 23:49 | 2655 |
32. | Jelínek Šimon | BOR0510 | B | OK Jiskra Nový Bor | 60:53 | + 30:59 | 836 |
33. | Veselý Jakub | BOR0406 | B | OK Jiskra Nový Bor | 71:57 | + 42:03 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:09 | 1439 | |
2. | Eiselt Jan | LTP8801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 35:30 | + 6:21 | 1229 |
3. | Havel Michal | LDC8901 | C | KOB Děčín | 44:17 | + 15:08 | 938 |
4. | Hulha Lukáš | LTP9405 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 45:11 | + 16:02 | 908 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vobr Marek | BOR7801 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:37 | |
2. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 32:16 | + 4:39 |
3. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 36:51 | + 9:14 |
4. | Maděra Josef | VLI7900 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:06 | + 14:29 |
5. | Leibiger Jens | 0190001 | 42:27 | + 14:50 | ||
6. | Zimoń Paweł | 0200009 | 44:58 | + 17:21 | ||
7. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 46:16 | + 18:39 |
8. | Hájek Jan | KUO8002 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 53:29 | + 25:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
Karafiát Filip | BOR7900 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Žanda Josef | STB8000 | C | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrůta Milan | BOR7703 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:19 | |
2. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:42 | + 0:23 |
3. | Jończy Daniel | 0200001 | 26:43 | + 0:24 | ||
4. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 29:18 | + 2:59 |
5. | Vácha Tomáš | BOR7409 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:02 | + 3:43 |
6. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:37 | + 5:18 |
7. | Bureš Michal | VLI7601 | C | Slavia Liberec orienteering | 31:53 | + 5:34 |
8. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 32:03 | + 5:44 |
9. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 33:29 | + 7:10 |
10. | Kalenský Pavel | SUL7600 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 34:43 | + 8:24 |
11. | Patka Miroslav | BOR7715 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:57 | + 8:38 |
12. | Kmínek Jan | DOK7801 | C | OK Doksy | 34:59 | + 8:40 |
13. | Dutkiewicz Damian | 0200003 | 35:42 | + 9:23 | ||
14. | Kocman Jindřich | BOR7612 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:59 | + 13:40 |
15. | Erbert Ladislav | PEN7700 | C | OK RECO Sport | 40:31 | + 14:12 |
16. | Klein Aleš | LTP7601 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 42:21 | + 16:02 |
17. | Kubeša Vladimír | VLI7507 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:49 | + 19:30 |
18. | Kutek Pavel | JEN7701 | C | OB Jenišovice | 47:17 | + 20:58 |
19. | Vach Petr | 0060001 | 57:05 | + 30:46 | ||
Spejchal Petr | BOR7512 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | LOK-o Liberec | 31:15 | |
2. | Zurynek Jan | EKP7003 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 35:11 | + 3:56 |
3. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 36:03 | + 4:48 |
4. | Beránek Petr | BOR6701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:09 | + 4:54 |
5. | Scheuermann Jürgen | 0110001 | 36:24 | + 5:09 | ||
6. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:30 | + 5:15 |
7. | Waldhauser Martin | BOR7106 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:22 | + 7:07 |
8. | Lamač Jaroslav | TUR7203 | C | OOB TJ Turnov | 39:05 | + 7:50 |
9. | Ulman Aleš | TJN7201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:22 | + 8:07 |
10. | Řehoř Jiří | TJN7004 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:33 | + 8:18 |
11. | Žucha Jiří | TJN6603 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:03 | + 8:48 |
12. | Průšek Petr | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 41:18 | + 10:03 |
13. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 44:07 | + 12:52 |
14. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 44:11 | + 12:56 |
15. | Tomášek Ondřej | TUV7001 | C | SOK TJ Turnov | 45:21 | + 14:06 |
16. | Táborský Ondřej | TJN5605 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:25 | + 14:10 |
17. | Hejna Stanislav | LLI6900 | C | LOK-o Liberec | 45:59 | + 14:44 |
18. | Šašek Jan | LTP7308 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 46:09 | + 14:54 |
19. | Danko Tomáš | CHA7200 | C | OK Chrastava | 48:00 | + 16:45 |
19. | Zabořil Michal | JEN7101 | C | OB Jenišovice | 48:00 | + 16:45 |
21. | Machara Martin | BOR6900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:22 | + 20:07 |
22. | Honzík Tomáš | VLI7000 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:58 | + 20:43 |
23. | Studničný Jaroslav | BOR7004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:27 | + 21:12 |
24. | Eichler Petr | KAS6900 | C | KOB Kamenický Šenov | 53:22 | + 22:07 |
25. | Houda Vítězslav | CHA7300 | C | OK Chrastava | 69:56 | + 38:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Průcha Miloslav | BOR5800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:22 | |
2. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 30:23 | + 0:01 |
3. | Wolfram, Frank | 0030001 | 30:39 | + 0:17 | ||
4. | Pavlovec Petr | BOR6303 | C | OK Jiskra Nový Bor | 32:00 | + 1:38 |
5. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 32:30 | + 2:08 |
6. | Šimek Stanislav | LTP6602 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 47:40 | + 17:18 |
7. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 56:53 | + 26:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mareš Hynek | JEN6101 | C | OB Jenišovice | 29:41 | |
2. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 31:30 | + 1:49 |
3. | Forst Libor | MFP6301 | C | Matfyz Praha | 31:48 | + 2:07 |
4. | Kořínek Zdeněk | PEN6201 | C | OK RECO Sport | 34:54 | + 5:13 |
5. | Šimek Miroslav | LME6300 | C | SK Los Mělník | 39:24 | + 9:43 |
6. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 48:46 | + 19:05 |
7. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:25 | + 25:44 |
8. | Hulha Karel | LTP6001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 83:12 | + 53:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 24:51 | |
2. | Novák Tom | DOK5500 | C | OK Doksy | 26:11 | + 1:20 |
3. | Conrad Helmut | 0040001 | 28:58 | + 4:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 26:35 | |
2. | Wald František | FSP5300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:52 | + 3:17 |
3. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:48 | + 8:13 |
4. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 37:53 | + 11:18 |
5. | Böhm Karel | TJN5101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:16 | + 18:41 |
6. | Juřina Robert | FYD4900 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 51:09 | + 24:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | C | SOK TJ Turnov | 26:00 | |
2. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 33:37 | + 7:37 |
3. | Kraus Jan | LLI4501 | C | LOK-o Liberec | 50:15 | + 24:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Folprecht Eduard | TUR4301 | C | OOB TJ Turnov | 29:25 | |
2. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 35:28 | + 6:03 |
3. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 40:13 | + 10:48 |
4. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:16 | + 12:51 |
5. | Venuš Jaroslav | BOR3800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 44:41 | + 15:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Auerová Markéta | 0050001 | 14:41 | |||
2. | Pavlík Eliáš | LIT1717 | C | KOB Litvínov | 19:12 | + 4:31 |
3. | Arnošt Čeněk | TJN1601 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:04 | + 6:23 |
4. | Maděrová Andrea | VLI1550 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:52 | + 7:11 |
5. | Šibrik Tomáš | BOR1700 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:07 | + 7:26 |
6. | Svobodová Patricie | BOR1850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:15 | + 7:34 |
7. | Třísková Eliška | LDC1650 | C | KOB Děčín | 26:07 | + 11:26 |
8. | Kysilka Arnošt | JJN1605 | C | Team Jizerky | 27:25 | + 12:44 |
9. | Holas Oliver | TUR1901 | C | OOB TJ Turnov | 28:17 | + 13:36 |
10. | Kmínek Štěpán | DOK1700 | C | OK Doksy | 34:36 | + 19:55 |
11. | Marhan Jakub | BOR1800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 35:10 | + 20:29 |
12. | Kopec Vít | 35:25 | + 20:44 | |||
13. | Janata Jakub | TJN1800 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:36 | + 21:55 |
14. | Havlová Aneta | LDC1750 | C | KOB Děčín | 37:51 | + 23:10 |
15. | Holasová Adéla | TUR1751 | C | OOB TJ Turnov | 50:13 | + 35:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Javůrek Tomáš st. | 0140004 | 22:53 | |||
2. | Mitisková Hana | BOR7460 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:59 | + 1:06 |
3. | Jirák Michal | JJN8101 | C | Team Jizerky | 26:34 | + 3:41 |
4. | Pech Richard | 0240001 | 26:40 | + 3:47 | ||
5. | Zenková Pavla | BOR8450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:20 | + 4:27 |
6. | Průšková Gabriela | STB7650 | C | TJ Stadion Nový Bor | 31:40 | + 8:47 |
7. | Hanuš Bohumil | STB7900 | C | TJ Stadion Nový Bor | 33:40 | + 10:47 |
8. | Lischková Lenka | BOR8451 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:51 | + 10:58 |
9. | Šašková Hana | LTP7552 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 33:58 | + 11:05 |
10. | Kuťková Petra | STB7850 | C | TJ Stadion Nový Bor | 34:33 | + 11:40 |
11. | Žáček Martin | LLI6401 | C | LOK-o Liberec | 35:41 | + 12:48 |
12. | Pechová Alena | 0240002 | 36:42 | + 13:49 | ||
13. | Nádvorník Jan | 0130001 | 37:17 | + 14:24 | ||
14. | Chvojková Renata | BOR9350 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:38 | + 15:45 |
15. | Dolejší Miloš | DOK6700 | C | OK Doksy | 39:12 | + 16:19 |
16. | Erbenová Blanka | STB8550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 51:13 | + 28:20 |
17. | Bábková Zuzana | LDC8150 | C | KOB Děčín | 53:07 | + 30:14 |
18. | Leginová Michaela | LDC7951 | C | KOB Děčín | 53:59 | + 31:06 |
19. | Studený David | 0140001 | 54:14 | + 31:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Erben Jiří | STB7700 | C | TJ Stadion Nový Bor | 33:57 | |
2. | Žuchová Daniela | TJN9750 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:27 | + 1:30 |
3. | Votava David | 0020001 | 46:34 | + 12:37 | ||
4. | Válek Ondřej | 0090001 | 54:10 | + 20:13 | ||
5. | Leníková Jana | DLT6151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 64:22 | + 30:25 |
6. | Nosek Martina | DLT7251 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 65:43 | + 31:46 |
7. | Votavová Světlana | 0020002 | 69:49 | + 35:52 | ||
8. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 82:56 | + 48:59 |
Nosek Petr | DLT6901 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | DISK | ||
Čermák Daniel | EKP7510 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |