Logo
Datum:
13.05.2023
Místo konání:
Rumburk - Pod Zámečkom
Pořadatel:
RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
Mapa:
Rumburk MEXIKO 1 : 7 500 stav III. 23
Ředitel závodu:
Nedvídková Jitka
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš - R2
Stavitel tratí:
Novák Petr
Protokol:
Závod proběhl podle časového harmonogramu. Asi v 1/2 závodu silnější déšť.
Protest nebyl podán.
Žádný úraz nebyl hlášen.
HR schválil celý závod.

Připomínky k formě a provedení závodu a způsobu informování od neúčastníka akce a návrh, aby závod nebyl počítán do soutěží JeO bude řešit SK JeO.
Kategorie:
D10     D12     D14     D14D     D16     D18     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H12     H12D     H14     H14D     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T1    
Nahrávám data...

D10 2.60 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 15:39
2. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 16:01 + 0:22
3. Hájková Alžběta JJN1353 C Team Jizerky 16:21 + 0:42
4. Feřtová Alžběta VLI1451 C Slavia Liberec orienteering 29:13 + 13:34
5. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 29:38 + 13:59
6. Nehasilová Anna BOR1450 C OK Jiskra Nový Bor 38:04 + 22:25
7. Karafiátová Kamila BOR1451 C OK Jiskra Nový Bor 55:46 + 40:07

D12 3.20 km, 30 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Ela BOR1152 B OK Jiskra Nový Bor 26:34
2. Dostrašilová Vendula JJN1151 B Team Jizerky 26:36 + 0:02
3. Valtrová Ema JJN1152 C Team Jizerky 26:38 + 0:04
4. Válková Adéla BOR1154 C OK Jiskra Nový Bor 42:24 + 15:50
5. Auerová Karolína TJN1255 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:04 + 20:30
6. Dušková Denisa TJN1250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:14 + 20:40
7. Maděrová Klára VLI1256 C Slavia Liberec orienteering 47:58 + 21:24
7. Pešíková Ela VLI1253 C Slavia Liberec orienteering 47:58 + 21:24
9. Bábková Klára LDC1251 C KOB Děčín 58:36 + 32:02
Kubešová Eliška VLI1152 B Slavia Liberec orienteering DISK

D14 4.90 km, 35 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soukupová Marie BOR0952 A OK Jiskra Nový Bor 25:28
2. Pechová Marie VLI1050 B Slavia Liberec orienteering 25:33 + 0:05
3. Houžvičková Kateřina TUR0952 B OOB TJ Turnov 29:08 + 3:40
4. Lischková Anežka BOR1057 B OK Jiskra Nový Bor 30:04 + 4:36
5. Ouzká Eliška BOR1051 B OK Jiskra Nový Bor 30:06 + 4:38
6. Jiráková Adéla JJN1052 B Team Jizerky 38:52 + 13:24
7. Feřtová Eliška VLI1056 B Slavia Liberec orienteering 40:26 + 14:58
8. Kubešová Tereza VLI0954 B Slavia Liberec orienteering 40:28 + 15:00
9. Förster Magdalena DE070230 OL-Team Wehrsdorf 60:29 + 35:01
10. Kehlmaier Charlotte DE076303 Post SV Dresden 61:38 + 36:10
Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov DISK

D14D 3.30 km, 30 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leginová Tereza LDC0952 C KOB Děčín 46:21

D16 2.80 km, 45 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocmanová Adéla BOR0752 A OK Jiskra Nový Bor 22:21
2. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 22:58 + 0:37
3. Klymeniuk Iryna BOR0767 A OK Jiskra Nový Bor 25:49 + 3:28
4. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 31:12 + 8:51
5. Fifernová Kateřina BOR0859 C OK Jiskra Nový Bor 38:21 + 16:00
Herrmann Charlotte DE057858 OL-Team Wehrsdorf DISK

D18 2.80 km, 45 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácelová Kateřina JJN0550 B Team Jizerky 28:31
2. Konovalova Daria BOR0661 B OK Jiskra Nový Bor 29:36 + 1:05
3. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 29:55 + 1:24
4. Zoubková Šárka TJN0554 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:31 + 7:00
5. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:14 + 10:43
6. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:51 + 13:20
7. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 47:37 + 19:06

D21L 6.40 km, 55 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Juklíčková Zuzana VLI8750 C Slavia Liberec orienteering 57:47
Bierig Alina DE066338 USC Magdeburg DISK

D21K 5.40 km, 45 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Burešová Eliška VLI0456 C Slavia Liberec orienteering 46:05
2. Macharová Michaela BOR9450 C OK Jiskra Nový Bor 62:34 + 16:29

D35 5.40 km, 45 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 53:16
2. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 54:57 + 1:41
3. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 55:39 + 2:23
4. Zenková Pavla BOR8450 C OK Jiskra Nový Bor 67:20 + 14:04

D40 5.00 km, 60 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 34:42
2. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 42:57 + 8:15
3. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 45:39 + 10:57
4. Ender Franka 30002 3 HSG Turbine Zittau 47:40 + 12:58
5. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 49:24 + 14:42
6. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 54:26 + 19:44

D45 5.00 km, 60 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 34:49
2. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 36:43 + 1:54
3. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 36:53 + 2:04
4. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 40:29 + 5:40
5. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 40:45 + 5:56
6. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 45:57 + 11:08
7. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 47:42 + 12:53
8. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:32 + 18:43
9. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 62:35 + 27:46
Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering DISK

D50 3.00 km, 45 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 28:03
2. Scheuermann Katrin DE029485 SSV Planeta Radebeul 31:41 + 3:38
3. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 33:16 + 5:13
4. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 33:58 + 5:55
5. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 33:59 + 5:56
6. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 42:23 + 14:20
7. Gibbonsová Jitka TUV7252 C SOK TJ Turnov 58:23 + 30:20
8. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 77:43 + 49:40
Latiskewitz Ines DE062005 USC Magdeburg DISK
Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering DISK
Schäfer Katrin DE025219 SV Robotron Dresden DISK

D55 3.00 km, 45 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 33:35
2. Rossberg Cornelia 60002 6 USG Chemnitz 40:49 + 7:14
3. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 44:17 + 10:42
4. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 52:14 + 18:39
Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín DISK

D60 5.10 km, 30 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 42:07
2. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:14 + 31:07

D65 5.10 km, 30 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 42:24
Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava DISK

D70 5.10 km, 30 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 45:24
Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering DISK
Ender Irina 30001 3 HSG Turbine Zittau DISK
Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering DISK

D75 5.10 km, 30 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 98:36

H10 2.80 km, 20 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 19:18
2. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 19:19 + 0:01
3. Karafiát Dominik BOR1306 C OK Jiskra Nový Bor 37:07 + 17:49
3. Zajíček Matěj TJN1400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:07 + 17:49
5. Válek Štěpán BOR1301 C OK Jiskra Nový Bor 37:30 + 18:12
6. Šrůta David BOR1305 C OK Jiskra Nový Bor 43:11 + 23:53
7. Hájek Antonín JJN1502 C Team Jizerky 71:55 + 52:37
8. Zachar Daniel BOR1400 C OK Jiskra Nový Bor 72:00 + 52:42

H12 3.20 km, 30 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Jáchym VLI1111 B Slavia Liberec orienteering 16:17
2. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 16:26 + 0:09
3. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 27:23 + 11:06
3. Starý Jakub JJN1204 C Team Jizerky 27:23 + 11:06
5. Beneš Maxmilián VLI1100 B Slavia Liberec orienteering 27:24 + 11:07
6. Kocman Lukáš BOR1102 B OK Jiskra Nový Bor 27:32 + 11:15
7. Tuma Benjamin VLI1204 B Slavia Liberec orienteering 29:42 + 13:25
8. Förster Johann DE069374 OL-Team Wehrsdorf 31:18 + 15:01
9. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 31:37 + 15:20
10. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 34:08 + 17:51
11. Louda Štěpán TUR1209 C OOB TJ Turnov 43:48 + 27:31
12. Lánský Šimon JJN1105 C Team Jizerky 48:20 + 32:03
12. Jirák Tomáš JJN1205 C Team Jizerky 48:20 + 32:03
14. Fedorčák Viktor BOR1204 C OK Jiskra Nový Bor 54:34 + 38:17

H12D 3.30 km, 30 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Větrovec Karel BOR1207 C OK Jiskra Nový Bor DISK

H14 4.90 km, 35 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Eduard TUR0909 B OOB TJ Turnov 20:27
2. Pešík Matouš VLI0903 B Slavia Liberec orienteering 20:42 + 0:15
3. Skácel Jan VLI0901 B Slavia Liberec orienteering 22:27 + 2:00
4. Maděra Jakub VLI0906 B Slavia Liberec orienteering 25:45 + 5:18
5. Jobke Karl Rudolf DE048360 USV TU Dresden 28:42 + 8:15
6. Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 29:24 + 8:57
7. Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 42:11 + 21:44

H14D 3.30 km, 30 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dostrašil Martin JJN1003 C Team Jizerky 37:01

H16 5.40 km, 45 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 32:38
2. Hrůzek Ondřej BOR0809 A OK Jiskra Nový Bor 32:39 + 0:01
3. Šálek Richard TUR0702 C OOB TJ Turnov 35:25 + 2:47
4. Schäfer Tomas DE044475 SV Robotron Dresden 36:23 + 3:45
5. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 37:59 + 5:21
6. Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:40 + 26:02
7. Kehlmaier Anton DE054458 Post SV Dresden 62:56 + 30:18

H18 4.80 km, 40 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Březina Karel CHA0605 A OK Chrastava 37:37
1. Jelínek Šimon BOR0510 B OK Jiskra Nový Bor 37:37
3. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:05 + 5:28
4. Meier David VLI0606 B Slavia Liberec orienteering 44:35 + 6:58
5. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:31 + 10:54

H20 4.80 km, 40 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Veselý Jakub BOR0406 B OK Jiskra Nový Bor 44:03
2. Šašek Jan LTP0301 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:03 + 3:00

H21L 6.40 km, 60 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6456

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 42:46 6522
2. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 43:21 + 0:35 6435
3. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 43:30 + 0:44 6412
4. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 46:04 + 3:18 6029
5. Dittmann Robert 20001 2 SSV Planeta Radebeul 46:31 + 3:45
6. Scheuermann Erik DE029477 SSV Planeta Radebeul 46:32 + 3:46
7. Najman Jaroslav BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor 55:23 + 12:37 4637
8. Knitsch Sebastian DE033072 USV TU Dresden 59:29 + 16:43
9. Stránský Jiří STB8100 C TJ Stadion Nový Bor 65:19 + 22:33 3152
10. Kielb Karol DE015046 SV Robotron Dresden 66:55 + 24:09
Huhn Julius DE020607 USV TU Dresden DISK
Pešík Michal JLI7701 C OB Jizerky DISK 0

H21K 4.80 km, 40 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dejnožka Vojtěch TJN0300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:05
2. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 45:34 + 7:29
3. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:18 + 22:13

H35 6.40 km, 55 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 42:21
2. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 49:35 + 7:14
3. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 55:41 + 13:20
4. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 57:52 + 15:31
5. Hájek Jan KUO8002 C KOB Ústí nad Orlicí 60:56 + 18:35
Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor DISK

H40 5.40 km, 45 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pražák Michal JJN7900 C Team Jizerky 36:52
2. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 38:23 + 1:31
3. Karafiát Filip BOR7900 C OK Jiskra Nový Bor 45:17 + 8:25
4. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 45:53 + 9:01
Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering DISK

H45 5.40 km, 45 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrůta Milan BOR7703 C OK Jiskra Nový Bor 33:06
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 33:57 + 0:51
3. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 34:08 + 1:02
4. Gossel Heiko DE018446 USV TU Dresden 36:24 + 3:18
5. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 39:45 + 6:39
5. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 39:45 + 6:39
7. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 39:52 + 6:46
8. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 40:54 + 7:48
9. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 41:25 + 8:19
10. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 42:01 + 8:55
11. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 43:56 + 10:50
12. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 44:33 + 11:27
13. Lange Stephan DE064605 USV TU Dresden 46:39 + 13:33

H50 5.00 km, 60 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lenk Andreas DE017224 USV TU Dresden 36:08
2. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 38:49 + 2:41
3. Scheuermann Jürgen DE029360 SSV Planeta Radebeul 41:19 + 5:11
4. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 43:29 + 7:21
5. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 47:17 + 11:09
6. Reisinger Holm DE024287 SSV Planeta Radebeul 51:50 + 15:42
7. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:58 + 17:50
8. Husárek Radovan TUV7101 C SOK TJ Turnov 73:29 + 37:21
Kehlmaier Christian DE057246 Post SV Dresden DISK

H55 5.00 km, 60 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lubs Alexander DE026077 USV TU Dresden 29:24
2. Hempel Klaus DE019692 USV TU Dresden 43:19 + 13:55
3. Mättig Torsten DE026358 USV TU Dresden 46:48 + 17:24
4. Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:33 + 29:09
5. Rossberg Veit 60001 6 USG Chemnitz 62:10 + 32:46
6. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 68:18 + 38:54

H60 4.80 km, 40 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 61:52
Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK

H65 3.00 km, 45 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 30:34
2. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 34:47 + 4:13
3. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:48 + 7:14
4. Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 38:07 + 7:33
5. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:43 + 9:09
6. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 59:12 + 28:38

H70 2.80 km, 45 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Härtelt Helmut DE019171 SSV Planeta Radebeul 38:48
2. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 39:16 + 0:28
3. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 42:49 + 4:01
4. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 43:47 + 4:59
5. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 61:20 + 22:32
6. Ender Volker 30003 3 HSG Turbine Zittau 75:38 + 36:50

H75 2.80 km, 45 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut USV TU Dresden 37:22
2. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 67:14 + 29:52

H80 5.10 km, 30 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. DISK
Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha DISK

HDR 2.60 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Emil VLI1500 C Slavia Liberec orienteering 25:15
2. Peteráč Jindřich VLI1502 C Slavia Liberec orienteering 25:27 + 0:12
3. Stará Dominika JJN1652 C Team Jizerky 31:08 + 5:53

P 3.30 km, 40 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hostaš Petr TUR9001 OOB TJ Turnov 19:47
2. Hostaš Petr TJN6601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:45 + 6:58
3. Háková Dagmar TJN8099 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:08 + 16:21
4. Kocmanová Kateřina BOR8050 C OK Jiskra Nový Bor 40:14 + 20:27
5. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:56 + 21:09
6. Leginová Michaela LDC7951 C KOB Děčín 51:49 + 32:02
7. Maturová Jana JJN8250 C Team Jizerky 52:12 + 32:25
8. Starý Lukáš neregistrovaní 53:06 + 33:19
9. Bábková Zuzana LDC8150 C KOB Děčín 54:27 + 34:40
10. Průšková Gabriela STB7650 C TJ Stadion Nový Bor 60:02 + 40:15
11. Dostaršil Jan neregistrovaní 60:06 + 40:19
Hübener Anne DE080685 USV TU Dresden DISK
Chvojková Renata BOR9350 C OK Jiskra Nový Bor DISK

T1 6.90 km, 45 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava David 10001 1 NER - DSVJ 46:10
2. Válek Ondřej 40001 4 Aktivit 68:50 + 22:40
3. Votavová Světlana 10002 1 NER - DSVJ 76:55 + 30:45
Pech Richard 50001 5 Och421 DISK