Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
24.06.2023
Místo konání:
Bedřichov v Jizerských horách, lyžařský stadion
Pořadatel:
LLI - LOK-o Liberec
Mapa:
Ředitel závodu:
Bradáč Stanislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Melichar Vojtěch - R3
Stavitel tratí:
Bradáč Jakub - R3
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H12D     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10L 2.88 km, 105 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vančurová Lenka TJN1354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:12
2. Koprnická Markéta JJN1456 C Team Jizerky 22:35 + 2:23
3. Bednářová Barbora CHA1451 C OK Chrastava 24:35 + 4:23
4. Lánská Elena JJN1358 C Team Jizerky 25:14 + 5:02
5. Brichrová Emma NNN0007 Neregistrovaní 25:43 + 5:31
6. Konopková Tereza NNN0008 Neregistrovaní 26:11 + 5:59
7. Havlíková Ella NNN0006 Neregistrovaní 26:18 + 6:06
8. Kadlas Anna VLI1551 C Slavia Liberec orienteering 27:52 + 7:40
9. Cillerová Anna JJN1457 C Team Jizerky 28:20 + 8:08
10. Stadtherrová Leontýna 0140001 Bikeservis 31:51 + 11:39
11. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 33:11 + 12:59
12. Kvasničková Julie KDZ1452 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 35:35 + 15:23
13. Tejkalová Zuzana KDZ1453 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 40:30 + 20:18
14. Brzoňová Ela CHA1550 C OK Chrastava 51:11 + 30:59

D10 2.30 km, 90 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 17:50
2. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 18:31 + 0:41
3. Hájková Alžběta JJN1353 C Team Jizerky 19:49 + 1:59
4. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 25:55 + 8:05
5. Valtrová Tea JJN1352 C Team Jizerky 26:59 + 9:09
6. Štíchová Klára TJN1453 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:17 + 12:27
7. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 32:44 + 14:54
8. Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 33:50 + 16:00
9. Feřtová Alžběta VLI1451 C Slavia Liberec orienteering 39:10 + 21:20
10. Rokosová Anna JJN1366 C Team Jizerky 40:51 + 23:01
11. Janatová Ester TJN1450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:31 + 26:41
12. Zikmundová Adéla JJN1362 C Team Jizerky 69:08 + 51:18

D12 2.64 km, 105 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Emma VLI1252 C Slavia Liberec orienteering 26:27
2. Michálková Ela BOR1152 B OK Jiskra Nový Bor 26:57 + 0:30
3. Zítová Kateřina LDC1150 B KOB Děčín 28:00 + 1:33
4. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 28:16 + 1:49
5. Kutková Sára TUR1351 B OOB TJ Turnov 30:55 + 4:28
6. Maděrová Klára VLI1256 C Slavia Liberec orienteering 32:47 + 6:20
7. Oravcová Amálie JJN1153 C Team Jizerky 33:33 + 7:06
8. Dostrašilová Vendula JJN1151 B Team Jizerky 35:15 + 8:48
9. Stadtherrová Adéla JJN1150 C Team Jizerky 35:38 + 9:11
10. Kovaříková Anna KDZ1153 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 39:39 + 13:12
11. Valtrová Ema JJN1152 C Team Jizerky 45:35 + 19:08
12. Pohlodková Marta TUR1261 C OOB TJ Turnov 53:27 + 27:00
13. Bábková Klára LDC1251 C KOB Děčín 55:45 + 29:18
14. Mizerová Zuzana TUR1158 C OOB TJ Turnov 56:31 + 30:04
15. Kadlas Eva VLI1257 C Slavia Liberec orienteering 77:11 + 50:44
Auerová Karolína TJN1255 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK

D14 2.84 km, 120 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Houžvičková Kateřina TUR0952 B OOB TJ Turnov 27:15
2. Zabořilová Anna TUR0951 B OOB TJ Turnov 30:33 + 3:18
3. Kvapilová Kristýna TUV0999 B SOK TJ Turnov 31:42 + 4:27
4. Rudolfová Elisabeth JJN1056 B Team Jizerky 35:54 + 8:39
5. Jiráková Adéla JJN1052 B Team Jizerky 36:01 + 8:46
6. Lischková Anežka BOR1057 B OK Jiskra Nový Bor 36:06 + 8:51
7. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 38:51 + 11:36
8. Kurfürstová Marie FSP1050 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:35 + 14:20
9. Tejkalová Aneta KDZ1052 B Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 42:35 + 15:20
10. Straková Kateřina CHA1052 C OK Chrastava 45:33 + 18:18
11. Pohlodková Sára TUR1052 C OOB TJ Turnov 48:33 + 21:18
12. Ledabylová Eliška TUR1054 C OOB TJ Turnov 60:03 + 32:48
13. Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 62:54 + 35:39
14. Leginová Tereza LDC0952 C KOB Děčín 66:36 + 39:21
15. Dubská Elena TJN1058 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:26 + 61:11

D16 2.95 km, 110 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lipenská Barbora CHA0753 A OK Chrastava 26:59
2. Netuková Anežka SHK0750 A OK Slavia Hradec Králové 27:52 + 0:53
3. Šestáková Johana VLI0853 A Slavia Liberec orienteering 28:17 + 1:18
4. Kunášková Karolína VLI0851 A Slavia Liberec orienteering 28:41 + 1:42
5. Kocmanová Adéla BOR0752 A OK Jiskra Nový Bor 28:54 + 1:55
6. Březinová Antonie CHA0851 B OK Chrastava 28:58 + 1:59
7. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 29:33 + 2:34
8. Houžvičková Daniela TUR0751 A OOB TJ Turnov 29:41 + 2:42
9. Nožičková Eva JJN0852 A Team Jizerky 29:57 + 2:58
10. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 30:02 + 3:03
11. Wiktoria Dutkiewicz 0170002 MKS Paulinum Jelenia Góra 32:42 + 5:43
12. Julia Lewkowicz 0170004 MKS Paulinum Jelenia Góra 34:14 + 7:15
13. Cicvárková Klára JJN0751 C Team Jizerky 40:16 + 13:17
14. Martyna Durka 0170003 MKS Paulinum Jelenia Góra 51:08 + 24:09
15. Dubská Emma TJN0759 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:42 + 48:43

D18 2.54 km, 105 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 26:54
2. Lamačová Kateřina TUR0660 A OOB TJ Turnov 28:22 + 1:28
3. Balcarová Marie VLI0658 B Slavia Liberec orienteering 31:37 + 4:43
4. Skácelová Kateřina JJN0550 B Team Jizerky 31:57 + 5:03
5. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 39:51 + 12:57
6. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:01 + 13:07
7. Konovalova Daria BOR0661 B OK Jiskra Nový Bor 44:46 + 17:52

D20 2.87 km, 125 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Podrábská Alžběta JJN0452 C Team Jizerky 48:37
2. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:32 + 0:55
3. Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 83:50 + 35:13

D21L 3.81 km, 145 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8337

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sokolářová Šárka TUR9999 E OOB TJ Turnov 35:54 9018
2. Fujáčková Ivana SJC8952 C Sportcentrum Jičín 38:08 + 2:14 8521
3. Nováková Tereza LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice 40:36 + 4:42 7972
4. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 41:56 + 6:02 7675
5. Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov 42:04 + 6:10 7646
6. Poklopová Lenka SSU8952 C SK Severka Šumperk 43:23 + 7:29 7353
7. Staňová Karolína BOR9853 C OK Jiskra Nový Bor 44:03 + 8:09 7204
8. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 44:04 + 8:10
9. Bednaříková Emma PBM0359 A TJ Spartak 1. brněnská 45:37 + 9:43 6856
10. Kubátová Jana CHA9152 C OK Chrastava 45:42 + 9:48 6837
11. Rýdlová Magdaléna JJN0252 C Team Jizerky 46:05 + 10:11 6752
12. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 46:42 + 10:48 6615
13. Dlabajová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 48:38 + 12:44 6184
14. Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 49:08 + 13:14 6073
15. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 50:00 + 14:06 5880
16. Rýdlová Adéla JJN0151 C Team Jizerky 50:03 + 14:09 5869
17. Šákrová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 52:06 + 16:12 5413
18. Holasová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 52:19 + 16:25 5365
19. Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:32 + 18:38 4871
20. Ryantová Jana DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka 57:19 + 21:25 4252
21. Juklíčková Zuzana VLI8750 C Slavia Liberec orienteering 58:06 + 22:12 4078
22. Hudská Ludmila TUR9851 C OOB TJ Turnov 58:23 + 22:29 4014
23. Pavlová Martina LTP0151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:52 + 22:58 3907
24. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 60:28 + 24:34 3551
25. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 61:25 + 25:31 3339
26. Vejstrková Martina CHA9651 C OK Chrastava 62:48 + 26:54 3032
27. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 68:18 + 32:24 1808

D21K 2.54 km, 105 m, 9 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2504

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 31:23 2816
2. Luštická Lucie TUR8650 C OOB TJ Turnov 31:44 + 0:21 2790
3. Podrábská Marie JJN0251 C Team Jizerky 41:48 + 10:25 2055
4. Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 51:07 + 19:44 1375
5. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 55:57 + 24:34 1022
6. Štembergová Lucie EKP8851 C VŠTJ Ekonom Praha 63:15 + 31:52 489

D35 2.54 km, 105 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 25:52
2. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 35:29 + 9:37
3. Kopecká Magdaléna TJN8251 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:52 + 12:00
4. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 42:12 + 16:20
5. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 44:30 + 18:38
6. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 47:48 + 21:56
7. Koprnická Markéta JJN8550 C Team Jizerky 49:06 + 23:14
8. Zenková Pavla BOR8450 C OK Jiskra Nový Bor 63:30 + 37:38
9. Lischková Lenka BOR8451 C OK Jiskra Nový Bor 77:21 + 51:29

D40 2.84 km, 135 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 36:55
2. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 38:09 + 1:14
3. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 39:46 + 2:51
4. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 42:02 + 5:07
5. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 46:52 + 9:57
6. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 46:54 + 9:59
7. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 52:59 + 16:04
8. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 57:06 + 20:11
9. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 58:24 + 21:29
10. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 100:21 + 63:26
11. Bábková Zuzana LDC8150 C KOB Děčín 100:28 + 63:33
Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava DISK
Leginová Michaela LDC7951 C KOB Děčín DISK

D45 2.97 km, 125 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 38:41
2. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 43:21 + 4:40
3. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 44:21 + 5:40
4. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 44:46 + 6:05
5. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 45:40 + 6:59
6. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 48:24 + 9:43
7. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 54:32 + 15:51
8. Kmínková Michala DOK7850 C OK Doksy 54:55 + 16:14
9. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 57:56 + 19:15
10. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 59:18 + 20:37
11. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 61:54 + 23:13
12. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:20 + 27:39
13. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 67:14 + 28:33
14. Kuťková Petra STB7850 C TJ Stadion Nový Bor 75:21 + 36:40
15. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:52 + 37:11
16. Valtrová Zuzana JJN7850 C Team Jizerky 98:00 + 59:19
17. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 107:28 + 68:47

D50 2.62 km, 105 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 34:20
2. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 36:31 + 2:11
3. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 38:27 + 4:07
4. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 39:24 + 5:04
5. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:16 + 5:56
6. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:41 + 6:21
7. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 41:53 + 7:33
8. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 42:53 + 8:33
9. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 43:18 + 8:58
10. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 47:00 + 12:40
11. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 47:37 + 13:17
12. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:02 + 13:42
13. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:56 + 14:36
14. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 50:22 + 16:02
15. Řehořová Lenka JJN7250 C Team Jizerky 56:14 + 21:54
16. Gibbonsová Jitka TUV7252 C SOK TJ Turnov 64:43 + 30:23
17. Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky 66:18 + 31:58
18. Pokorná Hana JJN6951 C Team Jizerky 66:20 + 32:00
19. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 79:16 + 44:56
Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK

D55 2.42 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rýdlová Magda JJN6850 C Team Jizerky 31:56
2. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 34:39 + 2:43
3. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 34:54 + 2:58
4. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 36:24 + 4:28
5. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 37:58 + 6:02
6. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 39:54 + 7:58
7. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 40:03 + 8:07
8. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 40:12 + 8:16
9. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 41:07 + 9:11
10. Pustaiová Romana TJN6851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:26 + 9:30
11. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav 41:56 + 10:00
12. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 44:46 + 12:50
13. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 46:12 + 14:16
14. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 46:59 + 15:03
15. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 50:06 + 18:10
16. Mašínová Ivana TJN6852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:24 + 47:28

D60 2.60 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 40:38
2. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 54:34 + 13:56
3. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:34 + 21:56
4. Stibalová Věra LDC6051 C KOB Děčín 64:15 + 23:37
5. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:13 + 28:35
6. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 69:25 + 28:47
7. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 101:46 + 61:08

D65 2.34 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 37:02
2. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 45:00 + 7:58
3. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 46:28 + 9:26
4. Neumann Petra 1VD5850 SG Zittau Süd 57:12 + 20:10
5. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 59:40 + 22:38
6. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 66:24 + 29:22
7. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 96:22 + 59:20

D70 2.37 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 49:31
2. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 49:58 + 0:27
3. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 51:16 + 1:45
4. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 75:09 + 25:38

D75 2.35 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 161:25

H10L 2.88 km, 105 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červenka Tomáš 0120001 T. J. Sokol Zásada 18:45
2. Kolaja Jaromír VLI1501 C Slavia Liberec orienteering 20:29 + 1:44
3. Hájek Antonín JJN1502 C Team Jizerky 21:19 + 2:34
4. Šedivý Marek PGP1400 C SK Praga 23:15 + 4:30
5. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 23:18 + 4:33
6. Kubín Vít NNN0004 Neregistrovaní 26:11 + 7:26
7. Čech Antonín BOR1601 C OK Jiskra Nový Bor 26:24 + 7:39
8. Peteráč Jindřich VLI1502 C Slavia Liberec orienteering 27:43 + 8:58
9. Matějů Emil VLI1500 C Slavia Liberec orienteering 30:11 + 11:26
10. Červenka Ondřej JJN1503 C Team Jizerky 42:10 + 23:25
11. Horáček Mikuláš CHA1401 C OK Chrastava 46:18 + 27:33

H10 2.30 km, 90 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 18:19
2. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 18:52 + 0:33
3. Čech Jan BOR1403 C OK Jiskra Nový Bor 21:41 + 3:22
4. Kysilka Tobiáš JJN1407 C Team Jizerky 22:24 + 4:05
5. Drbohlav Marek TUR1409 C OOB TJ Turnov 23:07 + 4:48
6. Podhorný Prokop VLI1303 C Slavia Liberec orienteering 23:40 + 5:21
7. Guida Sebastian VLI1302 C Slavia Liberec orienteering 24:46 + 6:27
8. Kolín Jonáš JIL1500 C OK Jilemnice 25:26 + 7:07
9. Rudolf Matyáš JJN1411 C Team Jizerky 25:58 + 7:39
10. Lischka Antonín BOR1402 C OK Jiskra Nový Bor 26:43 + 8:24
11. Zít Václav LDC1300 C KOB Děčín 27:32 + 9:13
12. Zachar Daniel BOR1400 C OK Jiskra Nový Bor 28:09 + 9:50
13. Karban Štěpán DKP1313 C Oddíl OB Kotlářka 28:16 + 9:57
14. Moučka Lukáš JJN1305 C Team Jizerky 28:46 + 10:27
15. Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 32:10 + 13:51
Paroulek Bartoloměj LLI1400 C LOK-o Liberec DISK

H12 2.83 km, 105 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 19:06
2. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 19:51 + 0:45
3. Krzeesimir Górski 0170005 MKS Paulinum Jelenia Góra 25:45 + 6:39
4. Beneš Maxmilián VLI1100 B Slavia Liberec orienteering 26:45 + 7:39
5. Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 26:56 + 7:50
6. Kocman Lukáš BOR1102 B OK Jiskra Nový Bor 27:38 + 8:32
7. Brzoň Šimon CHA1100 C OK Chrastava 30:26 + 11:20
8. Lánský Šimon JJN1105 C Team Jizerky 31:21 + 12:15
9. Kmínek Jan DOK1100 B OK Doksy 32:07 + 13:01
10. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 32:37 + 13:31
11. Zurynek Tomáš TJN1107 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:50 + 13:44
12. Ksawery Lewandowski 0170007 MKS Paulinum Jelenia Góra 33:27 + 14:21
13. Doležal Bonifác TJN1204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:25 + 15:19
14. Tuma Benjamin VLI1204 B Slavia Liberec orienteering 37:14 + 18:08
15. Jirák Tomáš JJN1205 C Team Jizerky 37:50 + 18:44
16. Louda Štěpán TUR1209 C OOB TJ Turnov 37:54 + 18:48
17. Bahník Václav JJN1102 C Team Jizerky 42:06 + 23:00
18. Novotný Matěj TJN1105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:23 + 24:17
19. Štolba Filip JJN1206 C Team Jizerky 52:07 + 33:01
20. Kvasnička Jakub KDZ1100 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 53:39 + 34:33
21. Šída Ondřej KDZ1202 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 59:42 + 40:36
22. Karban Ondřej DKP1100 C Oddíl OB Kotlářka 64:12 + 45:06
23. Štolba Marek JJN1207 C Team Jizerky 77:44 + 58:38
24. Kacper Dodzik 0170006 MKS Paulinum Jelenia Góra 88:13 + 69:07

H12D 2.50 km, 90 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lankaš Antonín CHA1200 C OK Chrastava 31:45
2. Javůrek Tomáš LDC1200 C KOB Děčín 36:42 + 4:57
3. Merhaut Jakub CHA1203 C OK Chrastava 40:45 + 9:00
4. Brzoň Matouš CHA1202 C OK Chrastava 59:21 + 27:36

H14 2.95 km, 110 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Eduard TUR0909 B OOB TJ Turnov 22:37
2. Kutek Matěj TUR0908 A OOB TJ Turnov 23:55 + 1:18
3. Lamač František TUR0901 B OOB TJ Turnov 26:38 + 4:01
4. Maděra Jakub VLI0906 B Slavia Liberec orienteering 27:02 + 4:25
5. Pešek Jáchym TUR0902 C OOB TJ Turnov 27:16 + 4:39
6. Patka Marek BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor 28:52 + 6:15
7. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 31:55 + 9:18
8. Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 37:41 + 15:04
9. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 40:45 + 18:08
10. Kmínek Ondřej DOK1000 B OK Doksy 45:06 + 22:29
11. Louda Matyáš TUR0912 C OOB TJ Turnov 49:12 + 26:35
12. Dostrašil Martin JJN1003 C Team Jizerky 50:20 + 27:43
13. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 52:09 + 29:32
14. Přinda Vojtěch VLI1000 C Slavia Liberec orienteering 65:34 + 42:57
15. Holeš Vojta JJN1002 C Team Jizerky 83:51 + 61:14
Moučka Ondřej JJN1005 C Team Jizerky DISK

H16 2.87 km, 125 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patka Kryštof BOR0702 A OK Jiskra Nový Bor 28:57
2. Drahoňovský Tomáš TUR0701 A OOB TJ Turnov 29:35 + 0:38
3. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 32:56 + 3:59
4. Miklas Ondřej VLI0701 B Slavia Liberec orienteering 35:43 + 6:46
5. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 36:30 + 7:33
6. Oravec Viktor JJN0802 C Team Jizerky 39:28 + 10:31
7. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 40:39 + 11:42
8. Guida Francesco VLI0810 B Slavia Liberec orienteering 41:30 + 12:33
9. Přinda Jan VLI0803 C Slavia Liberec orienteering 42:40 + 13:43
10. Šnytr Václav JJN0805 C Team Jizerky 43:17 + 14:20
11. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:09 + 30:12
12. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 74:44 + 45:47

H18 3.37 km, 110 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselý Václav TUR0601 C OOB TJ Turnov 38:23
2. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:59 + 6:36
3. Jelínek Šimon BOR0510 B OK Jiskra Nový Bor 62:00 + 23:37
4. Meier David VLI0606 B Slavia Liberec orienteering 74:42 + 36:19

H21L 4.94 km, 210 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8921

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 34:56 9664
2. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 38:24 + 3:28 8817
2. Tkáč Matěj JJN0401 R Team Jizerky 38:24 + 3:28 8817
4. Dlabaja Tomas TUR8303 R OOB TJ Turnov 38:59 + 4:03 8675
5. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 39:49 + 4:53 8471
6. Šedivý Jan PGP8409 R SK Praga 40:22 + 5:26 8337
6. Nožka Radek LPU9005 R OK Lokomotiva Pardubice 40:22 + 5:26 8337
8. Procházka Jan PGP8407 R SK Praga 40:53 + 5:57 8211
9. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 41:17 + 6:21 8113
10. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 41:48 + 6:52 7987
11. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 41:56 + 7:00
12. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 42:15 + 7:19 7877
13. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 42:55 + 7:59 7714
14. Hájek Kryštof TUR0212 E OOB TJ Turnov 43:20 + 8:24 7612
15. Karatsiolis Kryštof TUR9901 C OOB TJ Turnov 44:24 + 9:28 7351
16. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 45:58 + 11:02 6969
17. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 46:06 + 11:10 6936
17. Heczko Robert VLI7801 C Slavia Liberec orienteering 46:06 + 11:10 6936
19. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 46:40 + 11:44 6798
19. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 46:40 + 11:44 6798
21. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 47:07 + 12:11 6688
22. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 47:56 + 13:00 6488
23. Nagy Josef TJN0006 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:26 + 13:30 6366
24. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 49:07 + 14:11 6199
25. Dutkowski Mikolaj CHC9201 C K.O.B. Choceň 49:11 + 14:15 6183
26. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 49:41 + 14:45 6061
27. Dlabaja Štěpán JJN8508 C Team Jizerky 49:47 + 14:51 6036
28. Pokorný Jan JJN0400 A Team Jizerky 49:53 + 14:57 6012
29. Žaloudek Petr JJN8304 C Team Jizerky 51:09 + 16:13 5702
30. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 51:24 + 16:28 5641
31. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 51:33 + 16:37 5604
32. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 52:20 + 17:24 5413
33. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:21 + 17:25 5409
34. Bogar František BOR8904 C OK Jiskra Nový Bor 52:29 + 17:33 5376
35. Svoboda Honza SMR7901 C SNS Smržovka 52:45 + 17:49 5311
36. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 52:49 + 17:53 5295
37. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 53:30 + 18:34 5128
38. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 54:53 + 19:57 4790
39. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 56:51 + 21:55 4310
40. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 57:29 + 22:33 4155
41. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 58:27 + 23:31 3919
42. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:34 + 23:38 3890
43. Šálek Jan LDC8502 C KOB Děčín 61:01 + 26:05 3292
44. Panovec Jan SSU8931 C SK Severka Šumperk 61:52 + 26:56 3084
45. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 62:53 + 27:57 2836
46. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 63:34 + 28:38 2669
47. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 63:58 + 29:02 2571
48. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 64:38 + 29:42 2408
49. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 65:50 + 30:54 2115
50. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 66:11 + 31:15 2029
51. Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:43 + 31:47 1899
52. Štemberg Milan EKP8608 C VŠTJ Ekonom Praha 68:28 + 33:32 1471
52. Fliegl Ondřej 0210001 HO Přírodní vědy 68:28 + 33:32
54. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 69:04 + 34:08 1325
55. Kadlas Tomáš 0220001 Seveřan 70:32 + 35:36
56. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:59 + 38:03 368
57. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 73:43 + 38:47 189
58. Mencl Jan TUR0201 C OOB TJ Turnov 74:27 + 39:31 10
59. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 76:11 + 41:15 0
60. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 77:28 + 42:32 0
61. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 91:59 + 57:03 0
62. Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 92:46 + 57:50 0
Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov DISK 0
Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering DISK 0

H21K 3.41 km, 125 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2928

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:54 3337
2. Dejnožka Vojtěch TJN0300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:48 + 7:54 2815
3. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:57 + 8:03 2806
4. Tejkal Jan ADA8110 C OOB Spartak Adamov 51:28 + 11:34 2573

H35 3.50 km, 140 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:53
2. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 40:06 + 3:13
3. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 48:52 + 11:59
4. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 49:19 + 12:26
5. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 52:47 + 15:54
6. Hájek Jan KUO8002 C KOB Ústí nad Orlicí 56:18 + 19:25
7. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 58:22 + 21:29
8. Kysilka Tomáš JJN8600 C Team Jizerky 63:50 + 26:57

H40 3.37 km, 110 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:32
2. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 38:11 + 3:39
3. Pesničák Jan SMR7902 C SNS Smržovka 42:41 + 8:09
4. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 43:35 + 9:03
5. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 45:01 + 10:29
6. Rudolf Lukáš JJN7901 C Team Jizerky 46:23 + 11:51
7. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 46:28 + 11:56
8. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 50:47 + 16:15
9. Jirák Michal JJN8101 C Team Jizerky 55:12 + 20:40
10. Karafiát Filip BOR7900 C OK Jiskra Nový Bor 56:42 + 22:10

H45 2.87 km, 125 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 27:30
2. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 28:29 + 0:59
3. Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 29:30 + 2:00
4. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 30:28 + 2:58
5. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:34 + 4:04
6. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:42 + 4:12
7. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:54 + 7:24
8. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 34:55 + 7:25
9. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 35:33 + 8:03
10. Dutkiewicz Damian 0170001 MKS Paulinum Jelenia Góra 36:18 + 8:48
11. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 37:19 + 9:49
12. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 43:22 + 15:52
13. Kvasnička Ladislav KDZ7400 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 43:28 + 15:58
14. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 43:34 + 16:04
15. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 43:49 + 16:19
16. Ledabyl Zbyněk TUR7700 C OOB TJ Turnov 43:51 + 16:21
17. Štolba Pavel JJN7701 C Team Jizerky 45:15 + 17:45
18. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 47:41 + 20:11
19. Oravec Tomáš JJN7505 C Team Jizerky 50:00 + 22:30
20. Novotný Vít TJN7601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:40 + 25:10

H50 2.84 km, 135 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 30:13
2. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 30:58 + 0:45
3. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 31:55 + 1:42
4. Rýdl Jiří JJN7000 C Team Jizerky 32:14 + 2:01
5. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 34:03 + 3:50
6. Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 35:37 + 5:24
7. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:16 + 6:03
8. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 37:41 + 7:28
9. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 38:43 + 8:30
10. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 40:22 + 10:09
11. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 40:41 + 10:28
12. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 40:42 + 10:29
13. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 41:28 + 11:15
14. Lenk Andreas 0180001 USV TU Dresden 41:43 + 11:30
15. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:15 + 13:02
16. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:27 + 15:14
17. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 49:21 + 19:08
18. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 53:27 + 23:14
19. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 57:51 + 27:38
20. Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:41 + 28:28
21. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 59:45 + 29:32
22. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 66:16 + 36:03
23. Husárek Radovan TUV7101 C SOK TJ Turnov 68:55 + 38:42
24. Valtr Jiří JJN7104 C Team Jizerky 82:38 + 52:25
25. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 83:39 + 53:26
26. Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 134:55 + 104:42

H55 2.97 km, 125 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 35:50
2. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 38:39 + 2:49
3. Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 40:27 + 4:37
4. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:02 + 9:12
5. Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 49:16 + 13:26
6. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 49:52 + 14:02
7. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:03 + 18:13
8. Doležal Miloš BOR6601 OK Jiskra Nový Bor 60:09 + 24:19
9. Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:46 + 40:56
10. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 88:27 + 52:37
11. Fiala Petr RUM6500 C ZOOB Rumburk 88:51 + 53:01

H60 2.62 km, 105 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 30:34
2. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 30:37 + 0:03
3. Würz Martin LTP6303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:37 + 3:03
4. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 33:38 + 3:04
5. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 34:58 + 4:24
6. Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 45:21 + 14:47
7. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 46:48 + 16:14
8. Kořínek Zdeněk PEN6201 C OK RECO Sport 61:00 + 30:26

H65 2.42 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 30:24
2. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 33:02 + 2:38
3. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 33:21 + 2:57
4. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 38:24 + 8:00
5. Francke Karel TJN5606 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:05 + 8:41
6. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:50 + 9:26
7. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 41:10 + 10:46
8. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 41:47 + 11:23
9. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:23 + 12:59
10. Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 44:32 + 14:08
11. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 46:03 + 15:39
12. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 50:32 + 20:08

H70 2.60 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 28:26
2. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 32:15 + 3:49
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 36:45 + 8:19
4. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 36:59 + 8:33
5. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 38:26 + 10:00
6. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 38:47 + 10:21
7. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 40:09 + 11:43
8. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 41:56 + 13:30
9. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:51 + 17:25
10. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 46:35 + 18:09
11. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:55 + 32:29
12. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 61:05 + 32:39

H75 2.34 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 35:14
2. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 44:09 + 8:55
3. Pachner Jan VLI4600 C Slavia Liberec orienteering 53:51 + 18:37
Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou DISK

H80 2.37 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 55:04
2. Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor 67:07 + 12:03
3. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 72:15 + 17:11
4. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:30 + 21:26
5. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:59 + 29:55
Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín DISK

HDR 2.88 km, 105 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beran Vojtěch CHA1302 C OK Chrastava 18:15
1. Černý Michal NNN0031 Neregistrovaní 18:15
3. Fujáček Vojtěch SJC1701 C Sportcentrum Jičín 18:47 + 0:32
4. Červenka Tomáš 0120003 T. J. Sokol Zásada 19:39 + 1:24
5. Pohlodková Olga TUR1653 C OOB TJ Turnov 21:34 + 3:19
6. Tvarůžek Víťa NNN0020 Neregistrovaní 21:56 + 3:41
7. Novotný Kuba NNN0018 Neregistrovaní 22:15 + 4:00
8. Šebelková Magdaléna VLI1651 C Slavia Liberec orienteering 22:17 + 4:02
9. Stadtherrová Magdaléna NNN0044 Neregistrovaní 22:29 + 4:14
10. Beneš Ondřej NNN0017 Neregistrovaní 22:32 + 4:17
11. Pýchová Lili NNN0021 Neregistrovaní 22:59 + 4:44
12. Králová Eliška NNN0024 Neregistrovaní 23:14 + 4:59
13. Tumová Liliana 0150002 Tumici 23:29 + 5:14
14. Štíchová Karolína NNN0005 Neregistrovaní 23:34 + 5:19
15. Masopust Mareček NNN0025 Neregistrovaní 23:57 + 5:42
16. Brichta Jožan NNN0023 Neregistrovaní 23:59 + 5:44
17. Wachovski Antoni NNN0026 Neregistrovaní 24:37 + 6:22
18. Cerha Albert KDZ1400 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 25:09 + 6:54
19. Baumanová Anna Marie TJN1454 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:43 + 7:28
20. Knížková Sára NNN0042 Neregistrovaní 26:07 + 7:52
21. Policarová Verča NNN0022 Neregistrovaní 26:57 + 8:42
22. Kynclová Gabča NNN0019 Neregistrovaní 27:10 + 8:55
22. Janatová Sára TJN1650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:10 + 8:55
24. Lankaš Vojtěch CHA1500 C OK Chrastava 27:38 + 9:23
25. Kovařík David 0100001 KDZ 27:57 + 9:42
26. Bogar Jonáš 0070001 nereg 28:40 + 10:25
27. Svobodová Patricie BOR1850 C OK Jiskra Nový Bor 29:38 + 11:23
28. Šibrik Tomáš BOR1700 C OK Jiskra Nový Bor 29:40 + 11:25
29. Zakouřil Petr TUR1703 C OOB TJ Turnov 30:11 + 11:56
30. Kmínek Štěpán DOK1700 C OK Doksy 31:29 + 13:14
31. Kolínová Anita DKP1850 C Oddíl OB Kotlářka 32:18 + 14:03
32. Kubíková Štěpánka NNN0027 Neregistrovaní 32:34 + 14:19
33. Koprnická Johana JJN1057 C Team Jizerky 32:52 + 14:37
34. Brzoňová Ema CHA1551 C OK Chrastava 37:06 + 18:51
35. Averová Markéta NNN0038 Neregistrovaní 39:56 + 21:41
36. Harazinová Kateřina VLI1255 C Slavia Liberec orienteering 40:44 + 22:29
37. Kysilka Arnošt JJN1605 C Team Jizerky 45:51 + 27:36
38. Kopec Vít NNN0047 Neregistrovaní 54:39 + 36:24
39. Januš Šimon NNN0050 Neregistrovaní 55:58 + 37:43
40. Maňák Mikuláš NNN0046 Neregistrovaní 56:41 + 38:26
41. Hanák Vítek NNN0048 Neregistrovaní 58:01 + 39:46
42. Karbanová Laura DKP1951 C Oddíl OB Kotlářka 65:35 + 47:20
43. Štemberg David EKP1901 C VŠTJ Ekonom Praha 65:39 + 47:24
44. Rokosová Laura 0080001 Rokosáci 75:52 + 57:37
45. Ježková Magdaléna CHA1950 C OK Chrastava 94:03 + 75:48
MS Dalecká Michaela NNN0011 Neregistrovaní 20:10 + 1:55
MS Dalecká Andrea NNN0010 Neregistrovaní 20:11 + 1:56
MS Havlík Adam NNN0016 Neregistrovaní 21:18 + 3:03
MS Bosnič Martin NNN0009 Neregistrovaní 21:20 + 3:05
MS Stárek Pavel NNN0015 Neregistrovaní 38:21 + 20:06
MS Pýcha Marek NNN0014 Neregistrovaní 38:31 + 20:16
MS Kunstová Nella NNN0013 Neregistrovaní 39:39 + 21:24
MS Konopková Anna NNN0012 Neregistrovaní 39:41 + 21:26

P 2.56 km, 85 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Daniel 0150003 Tumici 23:36
2. Černý Michal NNN0031 Neregistrovaní 23:55 + 0:19
3. Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice 24:56 + 1:20
4. Kubík Milan NNN0028 Neregistrovaní 25:16 + 1:40
5. Kocmanová Kateřina BOR8050 C OK Jiskra Nový Bor 27:01 + 3:25
6. Paldusová Nela PGP0855 C SK Praga 27:30 + 3:54
7. Lánská Milena JJN7651 C Team Jizerky 27:36 + 4:00
8. Voborská Jana PGP8454 C SK Praga 27:37 + 4:01
9. Javůrek Tomáš 0160001 Děčín 28:10 + 4:34
10. Štíchová Lenka TJN7851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:24 + 4:48
11. Moučka Luboš JJN7400 C Team Jizerky 28:47 + 5:11
12. Harazinová Tereza VLI0850 C Slavia Liberec orienteering 29:07 + 5:31
13. Brzoňová Barbora 0110001 BaJ Chrastava 29:09 + 5:33
14. Čalounová Jana 0040001 Liberec 30:00 + 6:24
15. Mizerová Ivana NNN0043 Neregistrovaní 30:05 + 6:29
16. Dubský Jiří TJN7602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:54 + 7:18
17. Januš Filip NNN0050 Neregistrovaní 31:19 + 7:43
18. Janatová Dana TJN8450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:30 + 7:54
19. Tumová Markéta 0150001 Tumici 31:36 + 8:00
20. Martin Edith JJN8752 C Team Jizerky 31:54 + 8:18
21. Aver Petr NNN0039 Neregistrovaní 34:08 + 10:32
22. Blínová Vendula JLI7450 C OB Jizerky 34:33 + 10:57
23. Dušková Petra NNN0033 Neregistrovaní 34:35 + 10:59
24. Koníčková Pavlína JJN7551 C Team Jizerky 36:41 + 13:05
25. Mašínová Klára NNN0045 Neregistrovaní 36:50 + 13:14
26. Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 37:34 + 13:58
27. Topová Klára JJN9999 Team Jizerky 38:15 + 14:39
28. Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 38:44 + 15:08
29. Červenka Jan 0120002 T. J. Sokol Zásada 38:52 + 15:16
30. Vašák Petr 0090001 králíci 39:19 + 15:43
31. Růtová Martina JJN7652 C Team Jizerky 39:24 + 15:48
32. Průšková Gabriela STB7650 C TJ Stadion Nový Bor 41:46 + 18:10
33. Harazinová Zuzana VLI0650 C Slavia Liberec orienteering 44:01 + 20:25
34. Paldusová Ema NNN0029 Neregistrovaní 48:13 + 24:37
35. Papoušková Hulswitová Klára JJN7451 C Team Jizerky 48:48 + 25:12
36. Zikmundová Michaela JJN7754 C Team Jizerky 51:03 + 27:27
37. Cihlář Robert CHA6601 C OK Chrastava 51:42 + 28:06
38. Tejkalová Dita 0060001 Lysá nad Labem 56:59 + 33:23

T 3.22 km, 120 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebelka Matěj VLI0805 A Slavia Liberec orienteering 25:50
2. Průša Dominik VSP0406 R USK Praha 27:33 + 1:43
3. Harazin Martin VLI7400 C Slavia Liberec orienteering 36:35 + 10:45
4. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 39:03 + 13:13
5. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 41:17 + 15:27
6. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 41:24 + 15:34
7. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 43:16 + 17:26
8. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 43:27 + 17:37
9. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 43:47 + 17:57
10. Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 43:55 + 18:05
11. Kubín Ota NNN0002 Neregistrovaní 48:47 + 22:57
12. Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orienteering 49:21 + 23:31
13. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 50:35 + 24:45
14. Lonský Ondřej 0190001 neregistrovaný 54:28 + 28:38
15. Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering 55:17 + 29:27
16. Valenta Jan ROZ6600 C OK Roztoky 55:33 + 29:43
17. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 58:05 + 32:15
18. Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:43 + 32:53
19. Lischka Roman 0130001 HO Jiskra Nový Bor 59:08 + 33:18
20. Pech Richard 0030001 Och421 59:23 + 33:33
21. Votavová Světlana 0010002 NER - DSVJ 60:32 + 34:42
22. Iva 0020001 Wolkerovka 63:10 + 37:20
23. Brzoň Jiří 0110002 BaJ Chrastava 64:54 + 39:04
24. Kalousek Zdeněk JEN8200 C OB Jenišovice 65:33 + 39:43
25. Kubín Michal NNN0003 Neregistrovaní 71:45 + 45:55
26. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 76:18 + 50:28
27. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 79:36 + 53:46
28. Vacek Lukáš 0050001 nic 81:27 + 55:37
29. Kubín Jan NNN0001 Neregistrovaní 82:37 + 56:47
30. Blín Oldřich JLI6900 C OB Jizerky 93:56 + 68:06
31. Drapák Karel NNN0040 Neregistrovaní 96:11 + 70:21
32. Horská Šárka NNN0032 Neregistrovaní 97:10 + 71:20
33. Begun Jonathan NNN0049 Neregistrovaní 99:59 + 74:09
34. Dvořáková Jana JJN7951 C Team Jizerky 116:18 + 90:28
35. Drapáková Lenka NNN0041 Neregistrovaní 191:38 + 165:48
Votava David 0010001 NER - DSVJ DISK
Svobodová Katu SMR8451 C SNS Smržovka DISK