Logo
Datum:
16.04.2023
Místo konání:
Bítovany
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
STUDENÁ VODA 2023 1:10 000, E – 5 m pro všechny kategorie, mapoval: Martin Krejsa, stav 4/2023, mapový klíč: ISOM 2017-2
Ředitel závodu:
Matras Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Martin - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    
Nahrávám data...

D10 2.03 km, 50 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Ondřejka SJH1351 C SOS Jindřichův Hradec 19:20
2. Neyrinck Nina VSP1350 C USK Praha 23:34 + 4:14
3. Krejsová Markéta CHT1351 C OOB SK Chrast 37:00 + 17:40

D10N 2.20 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošková Andrea SJI1650 C OK Jihlava 20:59
2. Matrasová Marie CHT1451 C OOB SK Chrast 26:45 + 5:46

D12 2.38 km, 60 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychnovská Eliška SJI1151 B OK Jihlava 19:39
2. Klusáčková Dorota CTB1152 B SK OB Chotěboř 20:22 + 0:43
3. Klusáčková Johana CTB1153 B SK OB Chotěboř 22:22 + 2:43
4. Lubasová Nela STA1152 B OK Střelka 22:50 + 3:11
5. Voráčková Anežka OSN1260 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:03 + 4:24
6. Kubešová Klára RUZ1251 C TJ Růžená 27:06 + 7:27
7. Sobotková Karolína TTR1152 C OOB Třebíč 30:41 + 11:02
8. Komárková Radka SJH1151 B SOS Jindřichův Hradec 31:35 + 11:56
9. Karbašová Kristýna CTB1253 C SK OB Chotěboř 37:28 + 17:49
10. Doleželová Jolana STA1151 C OK Střelka 41:18 + 21:39
11. Hudečková Mariana OSN1252 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:26 + 27:47
12. Dvořáková Jana SJI1152 C OK Jihlava 62:56 + 43:17

D14 2.88 km, 80 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlíčková Hana CHT1153 B OOB SK Chrast 27:47
2. Lubasová Aneta STA0953 B OK Střelka 27:56 + 0:09
3. Čápová Denisa STA0952 B OK Střelka 29:59 + 2:12
4. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:36 + 2:49
5. Šimotová Elen STA0954 B OK Střelka 32:58 + 5:11
6. Drápová Justýna OSN0990 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:29 + 8:42
7. Petříčková Zita CTB1052 C SK OB Chotěboř 41:13 + 13:26
8. Slavíková Bára CHT0951 C OOB SK Chrast 43:14 + 15:27
9. Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 45:44 + 17:57
10. Jindrová Ema PDY0953 C Běhej Poděbrady 57:22 + 29:35
11. Těthalová Anežka SJH0957 C SOS Jindřichův Hradec 59:45 + 31:58

D16 3.76 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 30:50
2. Škapová Markéta CHT0752 B OOB SK Chrast 37:46 + 6:56
3. Jelínková Michaela CTB0851 C SK OB Chotěboř 42:28 + 11:38
4. Honzáková Nela PGP0858 C SK Praga 45:06 + 14:16
5. Bukáčková Šárka CTB0754 C SK OB Chotěboř 48:10 + 17:20

D18 4.23 km, 120 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 37:07
2. Honzáková Lenka JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 47:10 + 10:03
3. Paulová Pavlína CTB0551 B SK OB Chotěboř 49:40 + 12:33
4. Nepustilová Kateřina OSN0550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:42 + 17:35

D21C 4.76 km, 150 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Důrková Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové 36:14
2. Novotná Jitka SJH0454 A SOS Jindřichův Hradec 36:34 + 0:20
3. Smutná Pavla VAM8651 C OB Vamberk 43:39 + 7:25

D35 4.26 km, 110 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:49
2. Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 36:51 + 3:02
3. Kinštová Dominka SJH8051 C SOS Jindřichův Hradec 37:29 + 3:40
4. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:12 + 6:23
5. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 42:02 + 8:13
6. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 44:54 + 11:05
6. Kopáčková Jana ZBM7951 C SK Brno Žabovřesky 44:54 + 11:05
8. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 46:58 + 13:09
9. Bartáková Petra SJI8151 C OK Jihlava 48:01 + 14:12
10. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 48:31 + 14:42
11. Hofhanzlová Hana RUZ7951 C TJ Růžená 49:20 + 15:31
12. Sobotková Lenka TTR8151 C OOB Třebíč 51:46 + 17:57
13. Blažková Alena SJI7951 C OK Jihlava 56:43 + 22:54
14. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 57:52 + 24:03
15. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 68:36 + 34:47
16. Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 100:33 + 66:44
Honzáková Jana JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Hledíková Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast DISK

D45 3.70 km, 100 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 32:34
2. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:42 + 3:08
3. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 37:36 + 5:02
4. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:24 + 5:50
5. Beranová Jana SJH7851 C SOS Jindřichův Hradec 39:14 + 6:40
6. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 39:50 + 7:16
7. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:26 + 8:52
8. Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 43:34 + 11:00
9. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 43:42 + 11:08
10. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 44:33 + 11:59
11. Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 47:18 + 14:44
12. Petříčková Lenka CTB7751 C SK OB Chotěboř 49:10 + 16:36
13. Blažková Markéta SJH7550 C SOS Jindřichův Hradec 51:22 + 18:48

D55 3.24 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 38:54
2. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Rosice 61:32 + 22:38
3. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 69:55 + 31:01
Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava DISK

D65 2.80 km, 70 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:49
2. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 53:37 + 8:48
3. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 68:21 + 23:32

H10N 2.20 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 17:34
2. Martinec Otakar CHT1502 C OOB SK Chrast 21:50 + 4:16
3. Matras Štěpán CHT1402 C OOB SK Chrast 24:15 + 6:41
4. Klíma Albert STA1501 C OK Střelka 26:05 + 8:31
5. Krejsa Josef CHT1501 C OOB SK Chrast 26:48 + 9:14
6. Kosina Vít CHT1403 C OOB SK Chrast 27:51 + 10:17
7. Vostrovský Jan CHT1404 C OOB SK Chrast 42:44 + 25:10
8. Martinec Darek 72:25 + 54:51

H10 2.15 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř 16:12
2. Glier Matyáš OSN1313 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:02 + 8:50
3. Klíma Matouš STA1303 C OK Střelka 50:28 + 34:16

H12 2.65 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tobiáš CTB1103 B SK OB Chotěboř 17:26
2. Šťastný Antonín CTB1101 B SK OB Chotěboř 18:31 + 1:05
3. Beran Antonín SJH1101 B SOS Jindřichův Hradec 21:21 + 3:55
4. Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 24:12 + 6:46
5. Martinec Eduard CHT1202 C OOB SK Chrast 36:08 + 18:42
6. Hübner Václav TBM1112 C KOS TJ Tesla Brno 40:48 + 23:22
7. Jindra Jáchym PDY1105 C Běhej Poděbrady 42:42 + 25:16

H14 3.31 km, 100 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Antonín RUZ0902 B TJ Růžená 19:46
2. Blažek Vojtěch SJH1003 B SOS Jindřichův Hradec 21:14 + 1:28
3. Prášil Adam SJI0901 B OK Jihlava 22:42 + 2:56
4. Míchal Jakub SJH1001 B SOS Jindřichův Hradec 23:51 + 4:05
5. Klusáček Mikuláš CTB0902 B SK OB Chotěboř 24:03 + 4:17
6. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 27:34 + 7:48
7. Cháma Ondřej PDY0902 C Běhej Poděbrady 28:18 + 8:32
8. Češík František CHT0902 C OOB SK Chrast 28:23 + 8:37
9. Dokulil Jiří PZR0905 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:05 + 12:19
10. Škapa Jan CHT0901 C OOB SK Chrast 34:20 + 14:34
Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava DISK

H16 4.09 km, 120 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Jáchym UOL0700 B SOB Olomouc 26:25
2. Těthal Josef SJH0805 B SOS Jindřichův Hradec 31:31 + 5:06
3. Šimon Eduard PZR0800 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:11 + 5:46
4. Venhoda Lukáš SJI0801 B OK Jihlava 41:34 + 15:09
5. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 65:08 + 38:43

H18 5.06 km, 150 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 37:11
2. Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:21 + 7:10
3. Kocourek Jiří CTB0602 C SK OB Chotěboř 49:39 + 12:28
4. Potužník Viktor SJH0504 B SOS Jindřichův Hradec 51:30 + 14:19
5. Jelínek Jaromír CTB0603 C SK OB Chotěboř 52:26 + 15:15

H21C 5.74 km, 160 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6396

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fencl Jonáš LPU9902 C OK Lokomotiva Pardubice 32:37 6654
2. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Brno Žabovřesky 33:56 + 1:19 6406
3. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 35:25 + 2:48 6127
4. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 36:24 + 3:47 5942
5. Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč 37:11 + 4:34 5795
6. Dvořáček Radek VAM9401 C OB Vamberk 37:54 + 5:17 5660
7. Nouza Petr SJH9300 C SOS Jindřichův Hradec 39:00 + 6:23 5453
8. Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 39:29 + 6:52 5362
9. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 39:31 + 6:54 5356
10. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 40:49 + 8:12 5111
11. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:39 + 9:02 4954
12. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 41:48 + 9:11 4926
13. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 43:17 + 10:40 4647
14. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:36 + 10:59 4587
15. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 45:34 + 12:57 4217
16. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Rosice 46:51 + 14:14 3976
17. Důrek Milan SHK9100 C OK Slavia Hradec Králové 49:27 + 16:50 3487
18. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 52:46 + 20:09 2862
19. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 53:50 + 21:13 2662
20. Jahoda Jiří 0010001 NER - (j)Elita 60:19 + 27:42
21. Dvořáček Jakub OSN0303 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:05 + 29:28 1109
22. Dvořák Richard CHT8101 C OOB SK Chrast 63:11 + 30:34 902
23. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:23 + 31:46 676
24. Čutta Martin 73:26 + 40:49
25. Masák Lukáš 0010002 NER - (j)Elita 89:34 + 56:57

H35 4.91 km, 160 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 33:35
2. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:00 + 3:25
3. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 39:07 + 5:32
4. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 42:50 + 9:15
5. Blažek Zdeněk SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec 43:45 + 10:10
6. Uchytil Tomáš PZR7621 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:35 + 11:00
7. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 46:25 + 12:50
8. Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 48:18 + 14:43
9. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 50:27 + 16:52
10. Míchal Jiří SJH7802 C SOS Jindřichův Hradec 50:38 + 17:03
11. Kinšt David SJH7901 C SOS Jindřichův Hradec 56:44 + 23:09
12. Klíma David STA7902 C OK Střelka 57:09 + 23:34
13. Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 59:08 + 25:33
14. Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 61:18 + 27:43
15. Potužník Martin SJH7705 C SOS Jindřichův Hradec 65:54 + 32:19
16. Černý Petr SJI8100 C OK Jihlava 79:20 + 45:45
17. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 94:59 + 61:24
Doležel Tomáš STA7701 C OK Střelka DISK
Leksa Robert CHT8002 C OOB SK Chrast DISK

H45 4.48 km, 140 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 29:02
2. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 33:15 + 4:13
3. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 33:36 + 4:34
4. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 34:16 + 5:14
5. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:23 + 8:21
6. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 41:13 + 12:11
7. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 41:30 + 12:28
8. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 42:33 + 13:31
9. Nepustil Petr OSN7700 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:30 + 14:28
10. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 43:42 + 14:40
11. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:46 + 14:44
12. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:25 + 15:23
13. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:48 + 15:46
14. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 45:48 + 16:46
15. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 47:40 + 18:38
16. Vala Ferdinand SJI7302 C OK Jihlava 48:00 + 18:58
17. Paul Pavel CTB7601 C SK OB Chotěboř 48:23 + 19:21
18. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:53 + 19:51
18. Cháma Jan PDY7501 C Běhej Poděbrady 48:53 + 19:51
20. Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha 51:00 + 21:58
21. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 54:28 + 25:26
22. Češík Libor CHT7503 C OOB SK Chrast 54:55 + 25:53
23. Rychnovský Radek SJI7702 C OK Jihlava 58:42 + 29:40
24. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:37 + 37:35
25. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 71:12 + 42:10
Glier Jan OSN7701 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK

H55 3.79 km, 80 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 32:56
2. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:00 + 0:04
3. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 34:05 + 1:09
4. Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava 34:50 + 1:54
5. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 35:44 + 2:48
6. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 37:00 + 4:04
7. Dvořák Luboš LPU6801 C OK Lokomotiva Pardubice 39:00 + 6:04
8. Novotný Petr SJH6502 C SOS Jindřichův Hradec 40:48 + 7:52
9. Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 46:02 + 13:06
10. Beneš Petr KDZ6700 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 49:35 + 16:39
11. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 53:32 + 20:36
12. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 53:38 + 20:42

H65 3.29 km, 75 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrštík Václav CHT5001 C OOB SK Chrast 33:48
2. Juračka Vojtěch CHT5404 C OOB SK Chrast 36:21 + 2:33
3. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 36:31 + 2:43
4. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 45:29 + 11:41

H70 3.03 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 35:55
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:55 + 2:00
3. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:15 + 3:20
4. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 41:34 + 5:39
5. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 45:05 + 9:10
6. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 46:59 + 11:04
7. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Rosice 72:17 + 36:22

HDR 2.20 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Robin SJI1700 C OK Jihlava 27:08
2. Šutera Matěj 27:30 + 0:22
3. Kysilko Antonín CHT1602 C OOB SK Chrast 29:14 + 2:06
4. Sobotka Ondřej TTR1401 C OOB Třebíč 30:03 + 2:55
5. Dvořáková Ludmila 0030001 Jihlava 30:15 + 3:07
6. Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 C TJ Růžená 35:02 + 7:54
7. Kysilko Janek CHT1901 C OOB SK Chrast 44:19 + 17:11
8. Martinec Robin 55:03 + 27:55
9. Martincová Linda CHT1951 C OOB SK Chrast 55:07 + 27:59
10. Klusáčková Amálie ZBM SK Brno Žabovřesky 63:28 + 36:20

P 2.99 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Těthal Martin SJH7707 C SOS Jindřichův Hradec 32:05
2. Jindrová Klára PDY8051 C Běhej Poděbrady 42:38 + 10:33
3. Štastný Bóďa 0020002 KellerOB 44:28 + 12:23
3. Kellerová Božena 0020001 KellerOB 44:28 + 12:23
5. Zvolánková Alžběta CTB0853 C SK OB Chotěboř 44:43 + 12:38
6. Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:55 + 16:50
7. Janeček Petr UOL7301 C SOB Olomouc 50:19 + 18:14
8. Hudečková Kateřina OSN7373 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:29 + 20:24
9. Josífová Klára CHT0959 OOB SK Chrast 55:07 + 23:02
10. Jahodová Berková Andrea 0010003 NER - (j)Elita 62:19 + 30:14
11. Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 64:42 + 32:37
12. Švandová Aneta 66:33 + 34:28
13. Klímová Michaela STA8052 OK Střelka 68:50 + 36:45
14. Dostál Matyáš CHT0909 OOB SK Chrast 81:52 + 49:47