Logo

Výsledky závodu: Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
06.05.2023
Místo konání:
Mariánské Lázně
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Ředitel závodu:
Placek Petr
Hlavní rozhodčí:
Michalec Jan - R2
Stavitel tratí:
Bartoš Luděk - R1
Protokol:
Závod proběhl dle platných pravidel, žádný protest nebyl podán.
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     T1     T2     TF    
Nahrávám data...

D10F 2.30 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kodýtková Marie LPM1451 C OK Lokomotiva Plzeň 18:15
2. Křížová Elen KAM1550 C OK Kamenice 25:38 + 7:23
3. Nová Barbora LPM1450 C OK Lokomotiva Plzeň 27:40 + 9:25
4. Petrušová Anna MLA1550 C MLOK Mariánské Lázně 28:24 + 10:09
5. Maunová Kateřina KSH1451 C OB Kašperské Hory 31:30 + 13:15

D10 1.88 km, 50 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Karolína KRL1350 C Kometa Kralovice 20:15
2. Povišerová Lucie MLA1350 C MLOK Mariánské Lázně 22:34 + 2:19
3. Bebrová Kateřina KRL1353 C Kometa Kralovice 23:36 + 3:21
4. Mravcová Jasmína KRL1354 C Kometa Kralovice 27:48 + 7:33
5. Šímová Klaudie TBM1452 C KOS TJ Tesla Brno 40:02 + 19:47
Koptová Jana KRL1352 C Kometa Kralovice DISK

D12 2.22 km, 50 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánková Lucie ONO1150 B SKOB Ostrov 12:32
2. Prinzová Lada MLA1150 B MLOK Mariánské Lázně 13:43 + 1:11
3. Fryšová Zuzana DCH1151 C Radioelektronika Cheb 14:11 + 1:39
4. Andělová Viktorie VPM1155 B KOS Slavia Plzeň 14:32 + 2:00
5. Houbová Eliška KRL1152 B Kometa Kralovice 15:01 + 2:29
6. Šňupárková Barborka PGP1152 C SK Praga 15:30 + 2:58
7. Maternová Jana VPM1150 C KOS Slavia Plzeň 16:08 + 3:36
8. Peláková Daniela MLA1155 C MLOK Mariánské Lázně 17:25 + 4:53
9. Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov 18:58 + 6:26
10. Topičová Nina MLA1156 C MLOK Mariánské Lázně 20:10 + 7:38
11. Škultéty Kristýna NEK1251 C Nejdek Orienteering 21:02 + 8:30
12. Fišáková Leona MLA1151 C MLOK Mariánské Lázně 21:12 + 8:40
13. Nová Marie LPM1151 C OK Lokomotiva Plzeň 24:33 + 12:01
14. Gregorová Vendula NEK1250 C Nejdek Orienteering 30:54 + 18:22
15. Macáková Anežka BSO1251 C KOB Baník Sokolov 35:45 + 23:13
Krsová Anna VPM1251 C KOS Slavia Plzeň DISK

D14 2.33 km, 55 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fryšová Žaneta DCH0959 B Radioelektronika Cheb 13:33
2. Hanáková Aneta KRL0951 B Kometa Kralovice 16:33 + 3:00
3. Čadková Michaela KRL0954 C Kometa Kralovice 18:30 + 4:57
4. Vodrážková Barbora VPM1050 B KOS Slavia Plzeň 18:53 + 5:20
5. Šímová Julie TBM1055 C KOS TJ Tesla Brno 19:46 + 6:13
6. Šafránková Eliška LPM0953 B OK Lokomotiva Plzeň 19:55 + 6:22
7. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 20:01 + 6:28
8. Hynková Marie ONO1050 B SKOB Ostrov 21:29 + 7:56
9. Peterková Adéla KRL0953 C Kometa Kralovice 22:01 + 8:28

D16 2.64 km, 60 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlíková Tereza LPM0951 B OK Lokomotiva Plzeň 14:43
2. Fryšová Andrea DCH0760 B Radioelektronika Cheb 15:23 + 0:40
3. Ritterová Lída ONO0851 B SKOB Ostrov 15:29 + 0:46
4. Nemšovská Magdalena VSP0853 B USK Praha 16:01 + 1:18
5. Hermannová Natálie MLA0851 B MLOK Mariánské Lázně 16:13 + 1:30
6. Pokorná Anežka KRL0757 B Kometa Kralovice 16:27 + 1:44
7. Sobotová Kateřina ZTC0851 B Západočeské sportovní centrum OB 16:41 + 1:58
8. Beránková Hedvika ZTC0850 B Západočeské sportovní centrum OB 18:40 + 3:57
9. Kadlecová Barbora ZTC0750 C Západočeské sportovní centrum OB 18:58 + 4:15
10. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 28:05 + 13:22
11. Hofmanová Anna LPM0851 C OK Lokomotiva Plzeň 28:44 + 14:01
12. Dvořáková Kateřina LPM0750 C OK Lokomotiva Plzeň 31:16 + 16:33
13. Petýrková Karolína NEK0851 C Nejdek Orienteering 31:26 + 16:43

D18 2.72 km, 60 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina ZTC0652 A Západočeské sportovní centrum OB 15:36
2. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 16:44 + 1:08
3. Vlachová Adéla KRL0551 B Kometa Kralovice 18:39 + 3:03
4. Fišarová Adéla KRL0651 B Kometa Kralovice 18:41 + 3:05
5. Nejedlá Klára ONO0450 C SKOB Ostrov 19:38 + 4:02
6. Třísková Tereza ZTC0650 B Západočeské sportovní centrum OB 19:54 + 4:18
7. Peřinová Zuzana SKV0551 C TJ Slovan Karlovy Vary 27:59 + 12:23

D21 3.15 km, 70 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7132

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenická Karolína ZTC9651 R Západočeské sportovní centrum OB 15:57 7436
2. Šímová Jana PHK8569 R OK 99 Hradec Králové 16:07 + 0:10 7361
3. Kinkorová Tereza ZTC9850 C Západočeské sportovní centrum OB 16:52 + 0:55 7027
4. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga 17:29 + 1:32 6752
5. Ryšavá Magdaléna PGP7650 C SK Praga 18:24 + 2:27 6343
6. Fořtová Johana PGP9354 C SK Praga 19:43 + 3:46 5756
7. Trpáková Daniela DCH0165 C Radioelektronika Cheb 21:12 + 5:15 5094
8. Šilhavá Lucie LPM9451 C OK Lokomotiva Plzeň 21:31 + 5:34 4953
9. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 22:06 + 6:09 4693
10. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:12 + 6:15 4648
11. Hulcová Pavla KSH7753 C OB Kašperské Hory 22:56 + 6:59 4321
12. Sklenářová Jana 0200001 skoroMlok 23:22 + 7:25
13. Račanová Jana OPI0054 C Orientační sporty Písek 23:52 + 7:55 3905
14. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 25:08 + 9:11 3340
15. Blahová Pavla DKP0155 C Oddíl OB Kotlářka 26:28 + 10:31 2745
16. Hrdličková Jana DKP8762 C Oddíl OB Kotlářka 30:00 + 14:03 1169
17. Hanáková Lenka KRL9951 C Kometa Kralovice 30:32 + 14:35 932

D35 2.72 km, 60 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hynková Jana ONO8650 C SKOB Ostrov 15:59
2. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 17:10 + 1:11
3. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 19:53 + 3:54
4. Romová Kateřina KRL8051 C Kometa Kralovice 21:06 + 5:07
4. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 21:06 + 5:07
6. Křenková Eva VPM8350 C KOS Slavia Plzeň 21:42 + 5:43
7. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 22:16 + 6:17
8. Černá Pavla VPM8250 KOS Slavia Plzeň 23:03 + 7:04
9. Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 23:11 + 7:12
10. Gregorová Kateřina BSO8151 C KOB Baník Sokolov 23:54 + 7:55
11. Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 24:26 + 8:27
12. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 26:04 + 10:05
13. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 26:38 + 10:39
14. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:03 + 39:04
Maunová Martina KSH8051 C OB Kašperské Hory DISK

D45 2.55 km, 60 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 15:43
2. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 16:50 + 1:07
3. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 17:21 + 1:38
4. Ševčíková Petra ONO7450 C SKOB Ostrov 17:31 + 1:48
5. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 18:00 + 2:17
6. Hofmanová Michaela LPM7751 C OK Lokomotiva Plzeň 18:21 + 2:38
7. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 19:56 + 4:13
8. Fryšová Tereza DCH7654 C Radioelektronika Cheb 20:37 + 4:54
9. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 21:06 + 5:23
10. Miklušová Dagmar 0180002 Rapid Bratislava 21:22 + 5:39
11. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 21:23 + 5:40
12. Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 22:16 + 6:33
13. Váchová Ilona 0130001 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 22:36 + 6:53
14. Davidová Jana ONO7852 C SKOB Ostrov 25:34 + 9:51
15. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 26:26 + 10:43
16. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 26:55 + 11:12
17. Balejová Veronika KAM7253 C OK Kamenice 32:25 + 16:42
18. Kodýtková Dagmar LPM7754 C OK Lokomotiva Plzeň 47:35 + 31:52

D55 2.33 km, 55 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 16:56
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 17:32 + 0:36
3. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 18:39 + 1:43
4. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 19:19 + 2:23
5. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 19:28 + 2:32
6. Šafková Petra 0080001 ONK 19:35 + 2:39
7. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 22:33 + 5:37
8. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 22:49 + 5:53
9. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 22:50 + 5:54
10. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 23:42 + 6:46
11. Šplinarová Jana SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary 27:17 + 10:21
Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň DISK

D65 2.16 km, 55 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov 27:59
2. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 28:28 + 0:29
3. Dlouhá Lenka MAS5150 C OOB Aš 45:23 + 17:24

D75 2.16 km, 55 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 33:07

H10F 2.30 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aladinskyi Daniel MLA1401 C MLOK Mariánské Lázně 34:29

H10 1.88 km, 50 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pinkr Jan HCE1300 C TJ Hostivice 15:11
2. Křenek Martin VPM1301 C KOS Slavia Plzeň 16:01 + 0:50
3. Hulec Karel KSH1301 C OB Kašperské Hory 17:40 + 2:29
4. Stehlík Filip LPM1400 C OK Lokomotiva Plzeň 20:05 + 4:54
5. Knot Ondřej KRL1302 C Kometa Kralovice 22:35 + 7:24
6. Rauch Jonáš VPM1500 C KOS Slavia Plzeň 23:15 + 8:04
7. Rambousek Karel BSO1400 C KOB Baník Sokolov 32:01 + 16:50
Polívka Vojtěch LPM1301 C OK Lokomotiva Plzeň DISK

H12 2.22 km, 50 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haller Maxmilián KRL1102 B Kometa Kralovice 11:38
2. Minařík František VCB1103 B OB České Budějovice 13:05 + 1:27
3. Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 14:25 + 2:47
4. Placek Nikolas MLA1200 C MLOK Mariánské Lázně 15:10 + 3:32
5. Podzimek Tomáš MLA1203 C MLOK Mariánské Lázně 15:33 + 3:55
6. Rauch Tobiáš VPM1300 C KOS Slavia Plzeň 15:42 + 4:04
7. Kváč Martin MLA1102 C MLOK Mariánské Lázně 16:38 + 5:00
8. Hulec František KSH1101 C OB Kašperské Hory 18:19 + 6:41
9. Křenek Jan VPM1101 C KOS Slavia Plzeň 19:47 + 8:09
10. Soukup Ondřej NEK1201 C Nejdek Orienteering 20:34 + 8:56
11. Ševčík Vít ONO1100 C SKOB Ostrov 20:47 + 9:09
12. Bartůněk Lukáš MLA1204 C MLOK Mariánské Lázně 21:03 + 9:25
13. Stingl Vojtěch BSO1201 C KOB Baník Sokolov 22:51 + 11:13
14. Šíma Filip TBM1213 C KOS TJ Tesla Brno 23:14 + 11:36
15. Maun Michal KSH1201 C OB Kašperské Hory 23:49 + 12:11
16. Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 24:47 + 13:09
17. Arnošt Daniel SAD1200 C Sportovní akademie Dobříš 25:30 + 13:52
18. Gregor Ondřej BSO1200 C KOB Baník Sokolov 26:09 + 14:31
19. Skalský David MLA1201 C MLOK Mariánské Lázně 26:35 + 14:57
20. Klier Šimon MLA1101 C MLOK Mariánské Lázně 26:48 + 15:10
21. Hofman Jakub LPM1104 C OK Lokomotiva Plzeň 68:29 + 56:51

H14 2.64 km, 60 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anděl Robin VPM0901 B KOS Slavia Plzeň 13:24
2. Prinz Mikuláš MLA0901 C MLOK Mariánské Lázně 13:58 + 0:34
3. Placek Tomas MLA0902 B MLOK Mariánské Lázně 14:29 + 1:05
4. Materna Josef VPM0902 B KOS Slavia Plzeň 14:30 + 1:06
5. Ritter Jakub ONO1000 B SKOB Ostrov 14:55 + 1:31
6. Černý Antonín ONO1001 B SKOB Ostrov 15:44 + 2:20
7. Křížek Vilém MAS1000 C OOB Aš 16:02 + 2:38
8. Šňupárek Jenda PGP1005 C SK Praga 16:22 + 2:58
9. Gregor Richard BSO0900 C KOB Baník Sokolov 16:59 + 3:35
10. Minařík Josef VCB0903 B OB České Budějovice 17:16 + 3:52
11. Fišer Adam ONO1003 C SKOB Ostrov 18:20 + 4:56
12. Houba Vojtěch KRL1002 C Kometa Kralovice 21:18 + 7:54
13. Sasko Jan MLA0903 C MLOK Mariánské Lázně 22:46 + 9:22
14. Černý Viktor VPM1003 KOS Slavia Plzeň 23:10 + 9:46
15. Jirkovský Lukáš 0130002 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 23:13 + 9:49
16. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 23:14 + 9:50
Kříž Matěj KAM0900 B OK Kamenice DISK
Štěrba Lukáš SKV1001 B TJ Slovan Karlovy Vary DISK

H16 2.96 km, 70 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosák Eliáš PGP0704 B SK Praga 13:45
2. Herman Ondřej MLA0801 B MLOK Mariánské Lázně 14:28 + 0:43
3. Turek Jakub ZTC0801 B Západočeské sportovní centrum OB 14:50 + 1:05
4. Plevný Albert DCH0711 B Radioelektronika Cheb 15:01 + 1:16
5. Petruš Ondřej MLA0701 C MLOK Mariánské Lázně 15:14 + 1:29
6. Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 15:26 + 1:41
7. Vodrážka Štěpán ZTC0802 B Západočeské sportovní centrum OB 16:10 + 2:25
8. Pícl Kryštof VPM0800 C KOS Slavia Plzeň 18:16 + 4:31
9. Krs Jakub ZTC0800 B Západočeské sportovní centrum OB 18:22 + 4:37
10. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 19:16 + 5:31
11. Tříska Lukáš VPM0803 C KOS Slavia Plzeň 20:15 + 6:30
12. Mackovič Adam HCE0700 C TJ Hostivice 23:45 + 10:00
13. Křížek Ivo MAS0801 C OOB Aš 29:03 + 15:18
14. Nguyen Huu Thang DCH0812 C Radioelektronika Cheb 33:44 + 19:59
15. Šlégl Jakub MAS0804 C OOB Aš 37:25 + 23:40

H18 2.96 km, 70 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Samuel Jan MLA0502 A MLOK Mariánské Lázně 15:01
2. Kurz Ondřej ZTC0503 C Západočeské sportovní centrum OB 15:12 + 0:11
3. Sobota Ondřej ZTC0502 B Západočeské sportovní centrum OB 15:21 + 0:20
4. Veseleňák Karel BSO0601 C KOB Baník Sokolov 17:59 + 2:58
5. Havlíček Viktor BSO0602 B KOB Baník Sokolov 21:32 + 6:31

H21 3.45 km, 90 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8465

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Valeš Jiří ZTC9502 R Západočeské sportovní centrum OB 14:45 8702
2. Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 14:51 + 0:06 8644
3. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 15:00 + 0:15 8557
4. Janovský Tomáš PGP0101 E SK Praga 15:12 + 0:27 8441
5. Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga 15:45 + 1:00 8122
6. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 16:38 + 1:53 7608
7. Koliáš Štěpán PGP0610 A SK Praga 16:51 + 2:06 7483
8. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 17:11 + 2:26 7289
9. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 17:19 + 2:34 7212
10. Sládek Ondřej DCH0012 C Radioelektronika Cheb 17:20 + 2:35 7202
11. Havliček Albert PGP0312 A SK Praga 17:56 + 3:11 6853
12. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 18:25 + 3:40 6573
13. Stehlík Petr ZTC7903 C Západočeské sportovní centrum OB 18:47 + 4:02 6360
14. Ritter Aleš ONO7401 C SKOB Ostrov 19:05 + 4:20 6186
15. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 19:42 + 4:57 5827
16. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 19:58 + 5:13 5672
17. Přikryl Petr PBM6708 C TJ Spartak 1. brněnská 20:20 + 5:35 5460
18. Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 20:59 + 6:14 5082
19. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 21:49 + 7:04 4598
20. Bartoš Václav MLA0101 C MLOK Mariánské Lázně 21:52 + 7:07 4569
21. Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice 22:08 + 7:23 4414
22. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 22:32 + 7:47 4182
23. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 22:35 + 7:50
24. Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 26:33 + 11:48 1849
Tichý Jiří 0200002 skoroMlok DISK
MS Bartoš Vojtěch MLA9802 C MLOK Mariánské Lázně 16:03 + 1:18 0

H35 3.15 km, 70 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Ondřej VPM7702 C KOS Slavia Plzeň 15:45
2. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 16:47 + 1:02
3. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:59 + 1:14
4. Rauch Stanislav VPM8201 C KOS Slavia Plzeň 17:32 + 1:47
5. Anděl Robert VPM8001 C KOS Slavia Plzeň 17:35 + 1:50
6. Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 17:52 + 2:07
7. Popule Tomáš LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň 18:12 + 2:27
8. Mikluš Marián 0180001 Rapid Bratislava 18:21 + 2:36
9. Beránek Jan VPM7202 C KOS Slavia Plzeň 18:41 + 2:56
10. Fišer Pavel SKV7200 C TJ Slovan Karlovy Vary 18:43 + 2:58
11. Kovář Jindřich MAS6800 C OOB Aš 18:57 + 3:12
12. Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia Plzeň 19:42 + 3:57
13. Křenek Jaroslav VPM7502 C KOS Slavia Plzeň 19:56 + 4:11
14. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 21:27 + 5:42
15. Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice 22:05 + 6:20
16. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 22:23 + 6:38
17. Materna Josef VPM7900 KOS Slavia Plzeň 25:25 + 9:40
18. Knot Petr KRL7901 C Kometa Kralovice 32:15 + 16:30
Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
MS Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 19:02 + 3:17

H45 2.96 km, 70 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 14:59
2. Gutak Mykhaylo 0190001 Azymut(Ukraine) 17:14 + 2:15
3. Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň 17:38 + 2:39
4. Černý Jan ONO7101 C SKOB Ostrov 18:21 + 3:22
5. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 19:13 + 4:14
6. Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 19:44 + 4:45
7. Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 19:59 + 5:00
8. Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 20:08 + 5:09
9. Šilhavý Miroslav LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň 20:21 + 5:22
10. Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 20:23 + 5:24
11. Fryš Zdeněk DCH7503 C Radioelektronika Cheb 21:01 + 6:02
11. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 21:01 + 6:02
13. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 21:22 + 6:23
14. Soukup Michal NEK7400 C Nejdek Orienteering 21:36 + 6:37
15. Houba Petr KRL7801 C Kometa Kralovice 22:33 + 7:34
16. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 22:38 + 7:39
17. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 24:20 + 9:21
18. Vlach Miroslav DCH6101 C Radioelektronika Cheb 27:30 + 12:31
19. Solomko Vladimír BSO7003 C KOB Baník Sokolov 30:16 + 15:17
20. Mackovič Dušan HCE7801 C TJ Hostivice 40:03 + 25:04
Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory DISK
MS Beneš Marek MLA7601 C MLOK Mariánské Lázně 16:57 + 1:58

H55 2.72 km, 60 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hartmann Dirk 0070001 SV Mietraching 16:55
2. Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 17:40 + 0:45
3. Kropáč Jiří KRL6702 C Kometa Kralovice 18:41 + 1:46
4. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia Plzeň 19:39 + 2:44
5. Hanák Martin KRL6701 C Kometa Kralovice 22:43 + 5:48
6. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 23:11 + 6:16
7. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 26:11 + 9:16
8. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 28:28 + 11:33
9. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 29:15 + 12:20
10. Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 29:46 + 12:51
11. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 30:11 + 13:16
Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek DISK

H65 2.55 km, 60 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilař Karel MAS5501 C OOB Aš 19:30
2. John Vladimír DLP5500 C OOB TJ Dukla Praha 20:24 + 0:54
3. Blažek Jiří VPM5009 C KOS Slavia Plzeň 26:28 + 6:58
4. Chotětický Jan MAS5400 C OOB Aš 28:54 + 9:24
5. Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov 34:31 + 15:01

H75 2.16 km, 55 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 16:50
2. Bohuslav Václav LPM4201 C OK Lokomotiva Plzeň 26:41 + 9:51
Böhm Eduard 0020001 ASKÖ Salzburg-Henndorf DISK

T1 2.19 km, 50 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorný Tomáš nereg 20:31
2. Kopta Václav nereg 20:51 + 0:20
3. Krsová Ivana nereg 21:51 + 1:20
4. Bohuslav Fanda LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň 24:05 + 3:34
5. Nechvátalová Eva VCB1060 C OB České Budějovice 25:06 + 4:35
6. Milota Jan MLA0500 C MLOK Mariánské Lázně 44:12 + 23:41

T2 2.88 km, 70 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechvátal Adam VCB0610 C OB České Budějovice 21:07
2. Podivínský Tomáš 0030001 SK Podivín Šalingrad 23:00 + 1:53
3. Koubová Eva MLA0002 MLOK Mariánské Lázně 24:35 + 3:28
4. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 26:47 + 5:40
5. Šafka Jan 0080002 ONK 33:00 + 11:53
6. Vácha Pavel MFP7901 C Matfyz Praha 40:45 + 19:38

TF 2.30 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchá Zoe LPM1851 C OK Lokomotiva Plzeň 19:42
2. Pinkr Lukáš HCE1700 C TJ Hostivice 19:55 + 0:13
3. Koptová Lucie nereg 20:37 + 0:55
4. Suchá Edita LPM1650 C OK Lokomotiva Plzeň 21:23 + 1:41
5. Šilhavý Máťa LPM1600 C OK Lokomotiva Plzeň 21:25 + 1:43
6. Pelcová Dominika BSO1451 C KOB Baník Sokolov 22:07 + 2:25
7. Korbelová Isabella Mia BSO1550 C KOB Baník Sokolov 22:32 + 2:50
8. Rambousková Daniela BSO1650 C KOB Baník Sokolov 22:36 + 2:54
9. Frýdl Tomáš BSO1401 C KOB Baník Sokolov 23:58 + 4:16
10. Váchová Pavlína MFP1450 C Matfyz Praha 26:36 + 6:54
11. Pavlovicovi MLOK Mariánské Lázně 27:34 + 7:52
12. Hynková Johanna ONO1750 C SKOB Ostrov 30:52 + 11:10
13. Šíma Robin TBM1510 C KOS TJ Tesla Brno 44:36 + 24:54
14. Populová Bětka LPM1750 C OK Lokomotiva Plzeň 49:47 + 30:05
15. Vinšová Meda skoroMlok 56:10 + 36:28
16. Šilhavá Rózka LPM1850 C OK Lokomotiva Plzeň 62:07 + 42:25