Logo
Datum:
22.10.2023
Místo konání:
Popov u Jáchymova
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
Mapa:
Popov 2023
Ředitel závodu:
Ječmen Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Ševčík Petr - R2
Stavitel tratí:
Donda Jiří, Vandasová Adéla
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10F     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     H75     T1     T2     T4     TF    
Nahrávám data...

D10F 2.40 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voštová Zuzana BSO1352 C KOB Baník Sokolov 25:08
2. Parnahaj Marie Luiza NEK1550 Nejdek Orienteering 29:24 + 4:16
3. Cinková Františka MLA1450 C MLOK Mariánské Lázně 31:15 + 6:07
4. Nová Barbora LPM1450 C OK Lokomotiva Plzeň 33:08 + 8:00
5. Páníková Emma MLA1651 C MLOK Mariánské Lázně 33:15 + 8:07
6. Fáberová Zuzana KRL1553 C Kometa Kralovice 42:30 + 17:22
Korbelová Mia BSO KOB Baník Sokolov DISK

D10 1.94 km, 35 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koptová Jana KRL1352 C Kometa Kralovice 16:03
2. Pávková Anna NEK1350 C Nejdek Orienteering 17:24 + 1:21
3. Jedličková Alžběta VPM1351 KOS Slavia Plzeň 17:50 + 1:47
4. Šperlová Kateřina 0080003 20:35 + 4:32
5. Hejnicová Karolína BSO1351 C KOB Baník Sokolov 21:31 + 5:28
6. Povišerová Lucie MLA1350 C MLOK Mariánské Lázně 22:49 + 6:46
7. Parnahaj Anna Lis NEK1351 Nejdek Orienteering 39:37 + 23:34
8. Fáberová Lucie KRL1351 C Kometa Kralovice 43:36 + 27:33

D12 2.62 km, 70 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánková Lucie ONO1150 B SKOB Ostrov 21:41
2. Prinzová Lada MLA1150 B MLOK Mariánské Lázně 24:30 + 2:49
3. Nykodymová Anna MLA1154 B MLOK Mariánské Lázně 24:47 + 3:06
4. Fryšová Zuzana DCH1151 C Radioelektronika Cheb 26:09 + 4:28
5. Benešová Marie MLA1250 C MLOK Mariánské Lázně 26:10 + 4:29
6. Maternová Jana VPM1150 C KOS Slavia Plzeň 27:08 + 5:27
7. Houbová Eliška KRL1152 B Kometa Kralovice 27:17 + 5:36
8. Krsová Anna VPM1251 C KOS Slavia Plzeň 29:58 + 8:17
9. Votrubcová Albína SKT1150 C Orientační běh Klatovy 32:30 + 10:49
10. Macáková Anežka BSO1251 C KOB Baník Sokolov 35:09 + 13:28
11. Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov 36:43 + 15:02
12. Bauerová Lucie 0150001 37:42 + 16:01
13. Juhaszová Tereza NEK1151 C Nejdek Orienteering 38:35 + 16:54
14. Topičová Nina MLA1156 C MLOK Mariánské Lázně 43:45 + 22:04
15. Nová Marie LPM1151 C OK Lokomotiva Plzeň 89:38 + 67:57
Wallner Katharina SKT1151 C Orientační běh Klatovy DISK

D14 3.12 km, 80 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fryšová Žaneta DCH0959 B Radioelektronika Cheb 27:21
2. Vodrážková Barbora VPM1050 B KOS Slavia Plzeň 27:57 + 0:36
3. Nová Tereza SKT1050 C Orientační běh Klatovy 33:10 + 5:49
4. Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 33:15 + 5:54
5. Ječmenová Veronika ONO0950 B SKOB Ostrov 35:18 + 7:57
6. Beránková Julie VPM1051 C KOS Slavia Plzeň 36:18 + 8:57
7. Grösslová Eliška SKT1056 C Orientační běh Klatovy 41:05 + 13:44
8. Štiková Julie KRL1051 C Kometa Kralovice 43:32 + 16:11
9. Bártová Darča 0020003 44:03 + 16:42
10. Ludvíková Eva SKT1051 C Orientační běh Klatovy 47:12 + 19:51
11. Říšská Kristýna DCH0963 C Radioelektronika Cheb 64:47 + 37:26
12. Čadková Michaela KRL0954 C Kometa Kralovice 66:41 + 39:20
Hynková Marie ONO1050 B SKOB Ostrov DISK

D16 4.33 km, 160 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlíková Tereza LPM0951 A OK Lokomotiva Plzeň 36:38
2. Fryšová Andrea DCH0760 B Radioelektronika Cheb 39:52 + 3:14
3. Ritterová Lída ONO0851 B SKOB Ostrov 41:54 + 5:16
4. Pokorná Anežka KRL0757 B Kometa Kralovice 43:53 + 7:15
5. Kadlecová Barbora ZTC0750 C Západočeské sportovní centrum OB 44:57 + 8:19
6. Sobotová Kateřina ZTC0851 B Západočeské sportovní centrum OB 50:13 + 13:35
7. Hermannová Natálie MLA0851 B MLOK Mariánské Lázně 51:22 + 14:44
8. Bot Kim Erlene NEK0751 Nejdek Orienteering 87:28 + 50:50

D18 5.29 km, 220 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Bára ONO0655 C SKOB Ostrov 62:01
2. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 70:22 + 8:21
3. Fišarová Adéla KRL0651 B Kometa Kralovice 76:11 + 14:10

D21 6.87 km, 270 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kožíšková Kateřina ZTC0652 A Západočeské sportovní centrum OB 67:36
2. Náměstková Denisa EKP0154 C VŠTJ Ekonom Praha 76:19 + 8:43
3. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 82:44 + 15:08
Žandová Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK

D35 5.92 km, 220 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 72:29
2. Hynková Jana ONO8650 C SKOB Ostrov 83:38 + 11:09
3. Paníková Eva MLA8451 C MLOK Mariánské Lázně 90:04 + 17:35
4. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 92:26 + 19:57
5. Černá Pavla VPM8250 KOS Slavia Plzeň 96:31 + 24:02
6. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 98:17 + 25:48
7. Ludvíková Eliška SKT8050 C Orientační běh Klatovy 98:46 + 26:17
8. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 99:05 + 26:36
9. Kožíšková Hana MLA8350 C MLOK Mariánské Lázně 103:07 + 30:38
10. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 103:29 + 31:00
11. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 106:18 + 33:49
Švamberková Hana 0070001 DISK
Čadová Magdaléna DCH8457 C Radioelektronika Cheb DISK

D45 3.41 km, 100 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fryšová Tereza DCH7654 C Radioelektronika Cheb 42:48
2. Fišáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 44:14 + 1:26
3. Kadlecová Zuzana VPM7450 C KOS Slavia Plzeň 45:07 + 2:19
4. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 45:10 + 2:22
5. Kamarytová Martina MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 51:58 + 9:10
6. Kaválková Jana 0010001 52:32 + 9:44
7. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 56:04 + 13:16
8. Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 56:11 + 13:23
9. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:39 + 13:51
10. Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 57:52 + 15:04
11. Náměstková Veronika SKT7351 C Orientační běh Klatovy 64:03 + 21:15
12. Pávková Jana NEK7850 C Nejdek Orienteering 64:34 + 21:46
13. Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 71:23 + 28:35
14. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 84:57 + 42:09
15. Bartošová Milena LPM7755 C OK Lokomotiva Plzeň 86:35 + 43:47
16. Soukupová Andrea NEK7851 C Nejdek Orienteering 92:07 + 49:19

D55 3.07 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 51:34
2. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 62:08 + 10:34
3. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 66:47 + 15:13

D65 2.68 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov 46:29
2. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 47:29 + 1:00
3. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 50:48 + 4:19
4. Nyklová Helena 0110001 71:45 + 25:16

H10F 2.40 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Lukáš ONO1500 C SKOB Ostrov 32:45
Švamberk Jenda 0070002 DISK

H10 1.94 km, 35 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Petr SKT1300 C Orientační běh Klatovy 14:20
2. Fiala Matěj LPM1401 C OK Lokomotiva Plzeň 15:12 + 0:52
3. Polívka Vojtěch LPM1301 C OK Lokomotiva Plzeň 15:55 + 1:35
4. Rauch Jonáš VPM1500 C KOS Slavia Plzeň 18:45 + 4:25
5. Stehlík Filip LPM1400 C OK Lokomotiva Plzeň 19:45 + 5:25
6. Rambousek Marek BSO1400 C KOB Baník Sokolov 22:46 + 8:26
7. Kropáček Antonín 0080007 23:53 + 9:33
8. Špatenka Martin JES1300 OK Rakovník 30:26 + 16:06
9. Slezák Martin 0140002 31:55 + 17:35
10. Knot Ondřej KRL1302 C Kometa Kralovice 37:04 + 22:44
11. Huber Vít BSO1300 C KOB Baník Sokolov 43:20 + 29:00

H12 2.63 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rauch Tobiáš VPM1300 B KOS Slavia Plzeň 22:06
2. Jedlička Josef VPM1102 C KOS Slavia Plzeň 23:20 + 1:14
3. Placek Nikolas MLA1200 B MLOK Mariánské Lázně 25:58 + 3:52
4. Basetlík Petr 0080005 27:18 + 5:12
5. Soukup Ondřej NEK1201 B Nejdek Orienteering 28:42 + 6:36
6. Gregor Ondřej BSO1200 B KOB Baník Sokolov 31:26 + 9:20
7. Rutrle Michal 0080006 35:05 + 12:59
8. Říšský Daniel DCH1207 C Radioelektronika Cheb 37:18 + 15:12
9. Křenek Jan VPM1101 C KOS Slavia Plzeň 39:21 + 17:15
10. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 44:45 + 22:39
11. Ďurica Jakub DCH1106 C Radioelektronika Cheb 45:18 + 23:12
12. Lahučký Radim DCH1107 C Radioelektronika Cheb 48:02 + 25:56
13. Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 51:30 + 29:24

H14 4.33 km, 160 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ritter Jakub ONO1000 B SKOB Ostrov 33:36
2. Materna Josef VPM0902 B KOS Slavia Plzeň 37:02 + 3:26
3. Brabec Zdeněk MAS1001 B OOB Aš 37:06 + 3:30
4. Prinz Mikuláš MLA0901 B MLOK Mariánské Lázně 37:17 + 3:41
5. Černý Antonín ONO1001 B SKOB Ostrov 38:15 + 4:39
6. Placek Tomas MLA0902 B MLOK Mariánské Lázně 38:16 + 4:40
7. Štěrba Lukáš SKV1001 B TJ Slovan Karlovy Vary 40:38 + 7:02
8. Jirkovský Lukáš ONO0904 C SKOB Ostrov 42:29 + 8:53
9. Beneš Jan MLA1000 B MLOK Mariánské Lázně 44:25 + 10:49
10. Křížek Vilém MAS1000 C OOB Aš 46:53 + 13:17
11. Gregor Richard BSO0900 C KOB Baník Sokolov 48:22 + 14:46
12. Černý Viktor VPM1003 KOS Slavia Plzeň 50:39 + 17:03
13. Parula Egon LPM1000 B OK Lokomotiva Plzeň 51:38 + 18:02

H16 5.62 km, 250 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plevný Albert DCH0711 B Radioelektronika Cheb 45:47
2. Brabec Matěj MAS0701 B OOB Aš 56:34 + 10:47
3. Vodrážka Štěpán ZTC0802 B Západočeské sportovní centrum OB 60:28 + 14:41
4. Krs Jakub ZTC0800 B Západočeské sportovní centrum OB 62:31 + 16:44
5. Pávek Štěpán NEK0700 B Nejdek Orienteering 64:18 + 18:31
6. Pícl Kryštof VPM0800 C KOS Slavia Plzeň 67:51 + 22:04
7. Křížek Ivo MAS0801 C OOB Aš 87:23 + 41:36
8. Šlégl Jakub MAS0804 C OOB Aš 87:29 + 41:42
9. Kreuzman Tomáš SKT0801 C Orientační běh Klatovy 88:08 + 42:21
10. Mála Matyáš MAS0800 C OOB Aš 93:55 + 48:08
11. Nguyen Huu Thang DCH0812 C Radioelektronika Cheb 99:24 + 53:37

H21 9.59 km, 410 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6425

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tokár Radim ZTC0300 R Západočeské sportovní centrum OB 63:51 7356
2. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia Plzeň 78:36 + 14:45 6088
3. Herman Ondřej MLA0801 A MLOK Mariánské Lázně 81:36 + 17:45 5830
4. Sládek Ondřej DCH0012 C Radioelektronika Cheb 82:03 + 18:12 5791
5. Sobota Ondřej ZTC0502 B Západočeské sportovní centrum OB 82:05 + 18:14 5788
6. Havlíček Viktor BSO0602 B KOB Baník Sokolov 84:35 + 20:44 5573
7. Janoch Samuel Jan MLA0502 A MLOK Mariánské Lázně 84:48 + 20:57 5554
8. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 92:55 + 29:04 4856
9. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 97:25 + 33:34 4469

H35 6.90 km, 300 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Petr ZTC7903 C Západočeské sportovní centrum OB 63:45
2. Rauch Stanislav VPM8201 C KOS Slavia Plzeň 72:50 + 9:05
3. Beránek Jan VPM7202 C KOS Slavia Plzeň 75:12 + 11:27
4. Křenek Jaroslav VPM7502 C KOS Slavia Plzeň 80:22 + 16:37
5. Šperl Milan 0080004 80:58 + 17:13
6. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 82:52 + 19:07
7. Fišer Pavel SKV7200 C TJ Slovan Karlovy Vary 83:46 + 20:01
8. Kovář Jindřich MAS6800 C OOB Aš 85:17 + 21:32
9. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 85:37 + 21:52
10. Sedláček Tomáš KRL6401 C Kometa Kralovice 86:56 + 23:11
11. Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 88:12 + 24:27
12. Beneš Marek MLA7601 C MLOK Mariánské Lázně 91:02 + 27:17
13. Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia Plzeň 96:56 + 33:11
14. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 96:57 + 33:12
15. Tuček Michal DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka 97:30 + 33:45
16. Reischig Michal 0030001 112:56 + 49:11
17. Materna Josef VPM7900 KOS Slavia Plzeň 117:14 + 53:29
18. Křížek Filip MAS7800 C OOB Aš 117:54 + 54:09
19. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 124:51 + 61:06

H45 4.87 km, 150 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilař Karel BSO7801 C KOB Baník Sokolov 40:46
2. Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň 44:58 + 4:12
3. Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 46:04 + 5:18
4. Šilhavý Miroslav LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň 48:51 + 8:05
5. Jedlička Jiří VPM7602 C KOS Slavia Plzeň 50:32 + 9:46
6. Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 55:11 + 14:25
7. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 55:34 + 14:48
8. Ludvík Jan SKT7700 C Orientační běh Klatovy 55:36 + 14:50
9. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 56:10 + 15:24
10. Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 56:18 + 15:32
11. Parula Martin LPM7600 C OK Lokomotiva Plzeň 56:58 + 16:12
12. Pávek Jiří NEK7700 C Nejdek Orienteering 57:26 + 16:40
13. Vaníček Petr JES7500 OK Rakovník 58:50 + 18:04
13. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 58:50 + 18:04
15. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 58:56 + 18:10
16. Houba Petr KRL7801 C Kometa Kralovice 58:58 + 18:12
17. Soukup Michal NEK7400 C Nejdek Orienteering 59:15 + 18:29
18. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 59:26 + 18:40
19. Jirásek Petr DCH7403 C Radioelektronika Cheb 63:50 + 23:04
20. Jirásek Pavel DCH7404 C Radioelektronika Cheb 64:32 + 23:46
21. Kamaryt Miloš MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 66:36 + 25:50
22. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 69:41 + 28:55
23. Polívka Vratislav VPM7003 C KOS Slavia Plzeň 71:22 + 30:36
24. Vlach Miroslav DCH6101 C Radioelektronika Cheb 71:24 + 30:38
25. Polívka Petr LPM7700 C OK Lokomotiva Plzeň 75:35 + 34:49
26. Tříska Jiří VPM7402 C KOS Slavia Plzeň 98:14 + 57:28

H55 4.00 km, 150 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sova Petr KSH6501 C OB Kašperské Hory 45:18
2. Pilař Karel MAS5501 C OOB Aš 49:21 + 4:03
3. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 51:57 + 6:39
4. Hanák Martin KRL6701 C Kometa Kralovice 66:12 + 20:54
5. Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 71:48 + 26:30
6. Chotětický Jan MAS5400 C OOB Aš 88:12 + 42:54
7. Čech Petr DCH6002 C Radioelektronika Cheb 97:21 + 52:03

H65 3.36 km, 110 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Jiří VPM5009 C KOS Slavia Plzeň 56:59
2. Novák Jan SKV5001 C TJ Slovan Karlovy Vary 63:57 + 6:58
3. Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov 71:32 + 14:33
4. Kubát Jaroslav SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 71:52 + 14:53
5. Schejbal Ladislav DCH5301 C Radioelektronika Cheb 94:38 + 37:39
Michalec Jan DCH5701 C Radioelektronika Cheb DISK

H75 2.68 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 33:33
2. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 43:43 + 10:10
3. Frey Jaromír ONO4100 C SKOB Ostrov 46:11 + 12:38
4. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 46:30 + 12:57
5. Nykles Vladimír VPM4702 C KOS Slavia Plzeň 65:07 + 31:34

T1 2.01 km, 20 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slezák Martin 0140001 24:42
2. Šťastná Zuzana 25:37 + 0:55
3. Hrzinová Hana ONO8350 C SKOB Ostrov 34:16 + 9:34
4. Hejnicová Eva BSO9900 KOB Baník Sokolov 34:59 + 10:17
5. Rutrlová Michaela 0080008 35:05 + 10:23
6. Baláž Michal 39:29 + 14:47
7. Kropáček Jiří 0080009 45:11 + 20:29
8. Votrubec Nováková Alena 62:05 + 37:23
9. Švameberková Mája 0070003 71:50 + 47:08

T2 4.33 km, 170 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. David Martin 44:44
2. Sobota Petr VPM7800 C KOS Slavia Plzeň 52:07 + 7:23
3. Nový Luboš SKT7901 C Orientační běh Klatovy 54:00 + 9:16
4. Bulková Tereza 55:33 + 10:49
5. Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 61:12 + 16:28
6. Hašková Šauli Iva VPM7852 C KOS Slavia Plzeň 61:37 + 16:53
7. Kopta Václav KRL7902 C Kometa Kralovice 61:54 + 17:10
8. Knot Petr KRL7901 C Kometa Kralovice 62:17 + 17:33
9. Hladíková Kateřina 0060002 63:38 + 18:54
10. Špatenková Petra JES8050 C OK Rakovník 64:14 + 19:30
11. Krsová Ivana 0050001 66:01 + 21:17
12. Špičková Jana 0080001 69:40 + 24:56
13. Zierhut Antonín LCV7100 C TJ Lokomotiva Chomutov 69:41 + 24:57
14. Nová Kristýna SKT1054 C Orientační běh Klatovy 98:39 + 53:55
15. Pěchoučková Markéta 100:25 + 55:41
16. Bártová Kori 0020002 105:04 + 60:20
Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice DISK
Bárta Lukáš 0020001 DISK
Reischigová Růžena SKV5353 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK

T4 6.46 km, 250 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weissar Samuel LPM0300 C OK Lokomotiva Plzeň 77:26
2. Tichý Jirka 92:25 + 14:59
3. Sklenářová Jana 0120002 96:49 + 19:23
4. Rosenbaum Ondřej JES0001 C OK Rakovník 112:46 + 35:20
5. Havlíček Jakub 0040001 124:07 + 46:41
6. Ouška Martin 175:39 + 98:13
7. Oušková Ivana 175:47 + 98:21
8. Michal Lea 175:49 + 98:23
Vinš Karel 0120001 DISK
Drahokoupil Pavel VPM8000 KOS Slavia Plzeň DISK

TF 2.40 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašková Veronika VPM1750 KOS Slavia Plzeň 27:14
2. Lužický Adam 27:23 + 0:09
3. Olah Jindřich 28:04 + 0:50
4. Kopta Martin KRL1602 Kometa Kralovice 28:14 + 1:00
5. Pelcová Dominika BSO1451 C KOB Baník Sokolov 30:30 + 3:16
6. Primusová Barbora ONO1551 SKOB Ostrov 30:33 + 3:19
7. Šťastný Alexandr ONO1700 SKOB Ostrov 31:13 + 3:59
8. Fialová Markéta LPM1751 C OK Lokomotiva Plzeň 32:15 + 5:01
9. Kovalová Karolína BSO KOB Baník Sokolov 37:24 + 10:10
10. Hubert Hynek BSO KOB Baník Sokolov 38:36 + 11:22
11. Kubíček Jan 41:32 + 14:18
12. Jedlička František 43:33 + 16:19
13. Rambová Barbora DKP1650 C Oddíl OB Kotlářka 43:59 + 16:45
14. Tučková Klára DKP1751 C Oddíl OB Kotlářka 44:08 + 16:54
15. Hynková Johanna ONO1750 C SKOB Ostrov 44:13 + 16:59
16. Rambousková Daniela BSO1650 C KOB Baník Sokolov 44:59 + 17:45
17. Reischig Nikol 50:06 + 22:52
18. Stauberová Adéla LPM1152 C OK Lokomotiva Plzeň 55:23 + 28:09
19. Parnahaj Francisca 55:26 + 28:12
20. Cvikl Šimon ONO1400 SKOB Ostrov 58:28 + 31:14
21. Vinšová Meda 0120003 59:33 + 32:19
22. Ferenc Vojtěch ONO1502 SKOB Ostrov 63:18 + 36:04
23. Havlíček Jáchym 0040002 74:06 + 46:52
24. Havlíček Antonín 0040003 74:12 + 46:58