Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava 2023 - stav po 6 závodech

Datum:
21.05.2023
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2023-05-27 680527.05.2023 Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček KSU Ano Ano
2023-05-28 680628.05.2023 Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček KSU Ano Ano
2023-06-17 709717.06.2023 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček SSU, ASU Ano Ano
2023-06-18 709818.06.2023 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček SSU, ASU Ano Ano
2023-09-09 709209.09.2023 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOV, LOV Ano Ano
2023-09-10 709310.09.2023 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOV, LOV Ano Ano
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    
Nahrávám data...

D14B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Coufalová Rea ZBM0953 A 401.15 1. 74.04(12) 98.21( 4)105.10( 1) 102.67( 1) 95.17( 4)
2 Marková Eva ZBM0954 A 399.09 1. 104.21( 1)100.31( 2) 97.11( 3) 88.13( 5) 97.46( 3)
3 Mašláňová Ema TZL0955 A 389.74 1. 83.19( 5) 100.87( 1) 95.15( 4)101.00( 2) 92.72( 5)
4 Eliášová Viktorie TBM1052 A 369.60 3. 79.04( 8) 88.61( 9) 87.42( 8) 95.79( 4) 97.78( 3) 86.50(10)
5 Vlčková Markéta VIC0951 A 367.30 1. 3.61(29) 84.91(11) 80.38(13) 47.20(22) 99.56( 2)102.45( 1)
6 Stašková Sofie PBM0952 A 367.00 5. 75.64(10) 94.93( 5) 90.47( 6) 56.65(19) 89.62( 8) 91.98( 6)
7 Kundratová Eva TZL0950 A 366.69 2. 98.65( 2) 70.06(17) 86.54(10) 96.80( 3) 65.69(22) 84.70(12)
8 Jágrová Aneta RBK0951 A 365.49 4. 77.15( 9) 91.46( 6) 94.74( 5) 82.73( 8) 96.56( 4) 69.48(17)
9 Gottwaldová Amálie STE0952 A 361.78 6. 67.16(14) 90.48( 7) 87.15( 9) 60.80(18) 95.28( 6) 88.87( 7)
10 Volkova Maja TRI0959 A 344.63 1. 61.79(16) 82.85(12) 97.79( 2)102.20( 1)
11 Slámová Julie LCE1051 B 340.10 3. 41.33(22) 98.81( 3) 90.34( 7) 69.38(16) 81.57(12) 60.39(21)
12 Štěpánková Anna VIC0956 B 335.18 4. 86.49( 4) 80.79(14) 78.28(15) 75.98(13) 89.62( 8)
13 Kubíčková Lucie VIC0952 B 333.01 6. 81.87( 6) 81.44(13) 60.19(23) 84.51( 6) 78.07(15) 85.19(11)
14 Jágrová Zuzana RBK1051 B 328.44 5. 36.14(24) 53.02(19) 75.77(18) 78.05(12) 96.39( 5) 78.23(14)
15 Kubíčková Magdalena UOL1150 B 328.20 7. 44.64(23) 77.81(16) 83.50( 7) 80.07(14) 86.82( 8)
16 Kawuloková Tereza TRI0956 B 327.48 11. 25.02(27) 78.41(14) 80.99(11) 85.67(11) 82.41(13)
17 Coufalová Thea ZBM1050 B 322.92 10. 52.36(20) 86.36(10) 81.46(11) 74.53(14) 80.57(13) 72.75(16)
18 Hýblová Eliška JPV0952 B 310.77 3. 97.14( 3) 50.63(20) 81.19(12) 81.81( 9)
19 Burešová Eliška BFM0955 B 306.24 8. 74.42(11) 35.93(26) 38.59(27) 73.43(15) 71.57(19) 86.82( 8)
20 Řezníčková Klára TZL0959 B 266.98 15. 47.36(21) 80.32(15) 73.54(19) 65.76(17)
21 Ptáčková Julie TBM0980 B 265.76 2. 73.40(20) 92.28( 7)100.08( 2)
22 Juračáková Judita BFM1053 B 256.51 15. 60.09(17) 41.69(24) 76.74(16) 77.99(15)
23 Janíková Klára ZBM1057 B 254.10 7. 81.58( 7) 24.41(27) 66.83(21) 81.28(10) 4.58(27)
24 Jordánová Nelly KSU1050 B 247.81 15. 63.67(15) 45.01(22) 30.46(31) 51.01(20) 66.35(21) 66.78(19)
25 Tomanková Alice KSU0959 B 239.56 8. 73.66(13) 89.31( 8) 76.59(17)
26 Cymorková Julie TRI0953 230.10 18. 53.77(19) 46.98(21) 72.07(18) 57.28(22)
27 Walaská Klára TRI0950 221.68 18. 55.56(18) 12.33(31) 27.75(32) 50.67(21) 68.07(20) 47.38(23)
28 Stratilová Barbora PBM0953 218.80 17. 27.75(26) 56.63(18) 48.88(24) 24.84(27) 72.13(17) 41.16(26)
29 Tomíčková Eliška TBM1054 176.03 16. 2.20(31) 73.48(16) 63.17(22) 37.18(25)
30 Kopecká Tereza UOL1050 164.21 20. 0.00(32) 13.03(30) 35.74(29) 32.17(26) 33.70(24) 62.60(20)
31 Skupieńová Eliška SIT1151 162.68 23. 40.01(23) 19.54(28) 43.30(24) 36.98(23) 42.39(25)
32 Tomášková Anna STE1051 158.50 10. 2.48(30) 86.95(10) 69.07(18)
33 Václavková Amálie KON1079 146.45 23. 0.00(33) 18.37(29) 37.37(28) 46.77(23) 0.00(27) 43.94(24)
34 Veselá Martina RBK1052 101.70 25. 13.61(28) 39.91(25) 31.20(30) 16.98(28)
35 Malasková Linda UOL1053 48.08 25. 46.58(25) 1.50(25) 0.00(29)
36 Poslušná Katka TZL1051 40.42 26. 40.42(26) 0.00(26) 0.00(28)
37 Chudíková Magdalena BFM1051 32.37 25. 32.37(25)

D16B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Fedrová Anežka RBK0853 A 413.67 1. 108.03( 1) 92.92( 5)112.07( 1)100.65( 2)
2 Dobrovolná Anna TBM0758 A 409.94 1. 94.93( 3) 105.32( 1) 95.91( 2)109.15( 1) 94.21( 4) 99.56( 2)
3 Zaoralová Eliška SSU0752 A 384.59 1. 92.90( 4) 98.39( 2) 92.02( 3) 90.16( 4) 101.28( 1) 81.17( 7)
4 Pinkavová Eliška JPV0850 B 373.99 3. 75.25( 7) 90.67( 6) 86.74( 4) 89.14( 5) 98.50( 3) 95.68( 4)
5 Byrtusová Klára SIT0851 B 341.30 2. 75.61( 6) 70.25(11)100.22( 2) 95.22( 5)
6 Dvořáková Ema KON0777 B 325.84 1. 70.50( 9) 17.18(14) 75.30( 7) 78.94( 8)101.10( 1)
7 Rotková Veronika ZBM0854 B 322.84 5. 85.16( 5) 79.99( 8) 73.12( 8) 84.57( 7)
8 Burdová Hana STE0852 B 318.54 3. 44.23(13) 64.54(10) 60.59(12) 70.93(10) 83.73( 6) 99.34( 3)
9 Lázničková Alžběta TZL0858 B 308.74 6. 72.19( 8) 77.74( 9) 69.06( 9) 89.75( 6)
10 Kubáňová Tereza TBM0756 B 301.40 6. 67.44(11) 80.91( 7) 64.42(10) 88.63( 6)
11 Klöslová Sofie AOP0854 B 294.58 7. 52.78(12) 31.83(13) 83.35( 8) 83.66( 7) 74.79( 8)
12 Skřivanková Anna TBM0853 B 268.77 6. 82.31( 6) 45.41(11) 61.32(11) 79.73( 9)
13 Hiklová Eva ZBM0755 B 255.29 9. 0.38(17) 70.02( 9) 45.94(14) 66.53(10) 72.80( 9)
14 Rozsívalová Adéla KON0760 B 213.38 5. 4.04(15) 64.83(12) 85.63( 5) 58.88(10)
15 Reichlová Pavla KSU0888 206.97 4. 67.51(10) 95.03( 4) 44.43(13)
16 Ryglová Adéla TBM0857 193.33 2. 97.04( 2) 96.29( 3)
17 Malá Karolína VRB0777 176.43 11. 33.98(15) 40.05(15) 57.49(11) 44.91(11)
18 Ryšavá Viktorie TBM0760 166.78 3. 76.59( 5) 90.19( 3)
19 Veselá Veronika RBK0852 100.36 13. 39.36(14) 61.00(13)
20 Pachmannová Iva AOP0852 74.18 12. 30.38(16) 43.80(12)
21 Peňázová Charlotte ZBM0860 39.48 14. 39.48(14)

D18B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Ehlová Martina TBM0655 A 417.90 1. 103.24( 1)100.72( 2)110.50( 1)103.44( 1) 97.03( 3) 100.22( 2)
2 Pavlová Eliška MOV0650 A 392.13 1. 91.95( 5) 81.18( 6) 87.18( 5) 103.62( 1)109.38( 1)
3 Šaňáková Marie UOL0651 A 386.59 2. 92.49( 4) 97.30( 3) 99.75( 2) 97.05( 3) 37.56(14) 65.06( 7)
4 Čudková Kristýna MOV0654 B 383.59 2. 94.33( 3) 84.74( 5) 88.28( 4) 99.51( 2) 99.35( 2) 90.40( 3)
5 Pinkavová Hana JPV0551 B 360.29 3. 67.93( 8) 88.60( 4) 89.76( 3) 88.75( 4) 93.18( 4) 86.28( 4)
6 Přikrylová Ivana JPV0653 B 304.15 5. 68.34( 7) 70.43( 8) 85.03( 7) 79.89( 5) 66.36(10) 68.80( 6)
7 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 B 297.33 6. 42.96(17) 72.76( 7) 85.31( 6) 68.05(10) 71.21( 7) 47.90(13)
8 Juřinová Adéla KSU0650 B 296.11 6. 77.73( 6) 59.89(12) 77.29(10) 70.19( 8) 70.90( 8) 54.25(10)
9 Mikulová Klára TBM0553 B 289.78 5. 43.84(16) 60.27(11) 83.98( 8) 40.60(12) 83.79( 5) 61.74( 8)
10 Přikrylová Jana JPV0652 B 282.86 9. 67.18( 9) 68.65( 9) 83.16( 9) 63.87(11) 18.86(15)
11 Finstrlová Lucie ZBM0651 B 270.64 5. 64.05(10) 63.72(10) 65.34(12) 72.41( 6) 63.31(11) 68.84( 5)
12 Plachá Aneta JPV0555 B 252.01 9. 50.85(14) 27.21(17) 61.28(13) 69.88( 9) 70.00( 9)
13 Sližová Lucie TRI0659 B 243.97 6. 32.55(18) 49.62(14) 71.42( 7) 72.74( 6) 50.19(12)
14 Dráčová Barbora UOL0652 227.42 9. 57.38(12) 22.69(18) 66.06(11) 36.13(14) 45.84(12) 58.14( 9)
15 Michačová Ema TZL0556 204.41 1. 102.43( 2)101.98( 1)
16 Vojkůvková Hana MOV0552 203.81 11. 44.05(15) 55.68(13) 52.91(14) 38.49(13) 51.17(11)
17 Müllerová Marie KSU0565 175.85 11. 62.96(11) 31.01(16) 25.58(15) 45.49(13) 36.39(14)
18 Walicová Eva TRI0652 88.70 13. 50.99(13) 37.71(15)
19 Zahradníková Kateřina MOV0553 17.04 16. 17.04(16)

D20B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Miková Lenka TBM0460 A 404.82 1. 98.81( 3)100.24( 2)100.00( 1) 96.80( 3) 71.58( 5) 105.77( 1)
2 Lubrichová Veronika PLU0453 B 392.91 1. 65.67( 6) 102.03( 1) 40.65( 3) 98.97( 2)100.00( 1) 91.91( 3)
3 Janečková Adéla PLU0452 B 390.13 1. 100.54( 2) 84.78( 5) 77.53( 2) 100.00( 1) 87.26( 3)102.33( 2)
4 Smékalová Viktorie UOL0450 B 381.33 1. 100.65( 1) 97.73( 3) 92.66( 2) 90.29( 5)
5 Šánová Julie KSU0494 B 348.13 4. 86.32( 4) 90.64( 4) 72.22( 4) 80.81( 4) 90.36( 4)
6 Smékalová Karolína UOL0451 215.63 5. 79.83( 5) 67.09( 6) 68.71( 6)

D35B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Dittrichová Andrea SKM7750 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 98.42( 2) 100.00( 1)
2 Otrubová Ivona PLU7677 283.86 1. 88.31( 2) 100.00( 1) 95.55( 2)

D40B (započteno závodů:4)

D45B (započteno závodů:4)

D50B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Vavrysová Iva LCE6359 412.53 1. 97.22( 3) 103.20( 1)101.43( 2)107.90( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Kostková Jana AOP7151 398.32 1. 105.50( 1) 79.12( 6) 102.47( 1) 94.12( 3) 96.23( 2) 80.89( 3)
3 Poklopová Ivana UOL6451 378.69 2. 95.10( 4) 97.77( 3) 87.85( 4) 97.97( 2)
4 Hulenková Martina MOV7352 362.28 2. 94.20( 6) 88.41( 4) 88.09( 4) 91.58( 2)
5 Podmolíková Dagmar TZL7155 292.43 2. 97.28( 2) 99.04( 2) 96.11( 3)
6 Slavíková Lenka TVR7350 258.19 3. 88.67( 7) 77.70( 5) 91.82( 3)
7 Bruková Jana TRI7150 251.98 4. 70.11( 8) 73.43( 7) 42.51( 7) 65.93( 4)
8 Štorková Simona JPV6556 235.40 4. 66.90( 9) 40.51( 8) 52.03( 6) 60.64( 5) 55.83( 5) 12.23( 4)
9 Argalášová Gabriela TRI6850 177.18 5. 94.65( 5) 82.53( 5)
10 Procházková Martina SOP7351 100.30 6. 27.45(10) 19.62( 9) 25.50( 8) 27.73( 6)

D55B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Koláriková Irena TZL6351 380.88 1. 95.07( 2) 82.72( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 66.94( 3) 85.81( 2)
2 Kociánová Eva OOP6750 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Ostřanská Iveta SSU6591 286.52 1. 91.11( 3)100.00( 1) 95.41( 2)
4 Šimková Hana UOL6653 73.47 2. 73.47( 2)

D60B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Vlažná Mirka LCE5852 399.43 1. 101.97( 1) 97.46( 2)100.00( 1) 85.35( 2) 100.00( 1) 96.18( 2)
2 Denysenko Tamara TRI6150 378.33 1. 98.48( 3)100.00( 1) 79.85( 2)100.00( 1)
3 Králová Zdenka SSU6091 358.45 1. 85.06( 4) 77.47( 3) 95.92( 3)100.00( 1)
4 Sochorová Hana HAV6250 209.45 4. 33.12( 8) 48.76( 5) 21.12( 5) 51.83( 4) 54.26( 4) 54.60( 4)
5 Švejdíková Yvona AOP6351 199.52 2. 99.56( 2) 99.96( 2)
6 Hrabicová Iva OOP6150 184.52 3. 43.83( 7) 37.17( 3) 43.10( 5) 60.42( 3)
7 Cahlová Slávka LCE5451 125.97 4. 51.35( 6) 74.62( 4)
8 Krejčíková Monika TZL6262 79.08 3. 23.25( 4) 55.83( 3)
9 Slezáková Jitka LCE6351 70.49 5. 70.49( 5)

D65B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Stackeová Anna LCE5551 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)

D70B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)

H14B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Dittrich Matouš SKM1000 A 430.36 1. 109.91( 1)107.25( 1)102.59( 1) 106.98( 1)102.78( 1) 106.22( 1)
2 Pekárek David TZL1000 A 382.25 2. 97.62( 2) 89.27( 5) 92.28( 4) 91.40( 4) 96.42( 4) 95.93( 3)
3 Kovalčík Petr AOP0901 A 377.01 2. 92.47( 3) 97.47( 2) 82.90( 5) 83.25( 7) 93.15( 5) 93.92( 5)
4 Holas Štěpán AOP0900 A 374.71 2. 65.33(12) 100.37( 2) 86.09( 6) 98.35( 3) 89.90( 6)
5 Mokrosz Mateusz TRI0902 A 373.68 2. 84.64( 7) 95.19( 4) 97.04( 3) 96.81( 2)
6 Slováček Ondřej TZL0902 A 358.23 2. 31.32(16) 89.18( 6) 72.33(12) 6.36(22) 98.87( 2) 97.85( 2)
7 Matoušek Jan STE0909 B 357.02 3. 86.72( 5) 95.28( 3) 78.40( 8) 79.09( 8) 71.49(12) 95.93( 3)
8 Malý Matyáš TBM0910 B 356.09 3. 89.59( 4) 74.01(10) 81.98( 6) 96.21( 3) 74.70(11) 88.31( 8)
9 Toman Matěj ZBM0919 B 340.28 6. 75.52( 9) 85.89( 8) 74.68(10) 72.04(10) 89.06( 6) 89.81( 7)
10 Mašláň Prokop TZL1005 B 333.17 5. 65.98(11) 80.42( 7) 88.22( 5) 82.17( 8) 82.36(10)
11 Koutný Ondřej JPV1001 B 327.61 6. 86.12( 6) 81.77( 9) 68.49(13) 71.05(11) 79.95( 9) 79.77(11)
12 Lutera Oliver PLU1001 B 307.56 7. 71.06(11) 88.35( 7) 75.59( 9) 69.19(13) 68.51(13) 72.56(12)
13 Heiser Matěj SSU0900 B 302.48 7. 73.70(11) 75.98( 9) 87.60( 7) 65.20(14)
14 Doušek Vilém TBM0904 B 293.44 9. 63.46(14) 69.85(12) 75.34(10) 84.79( 9)
15 Čeřovský Filip KON1010 B 260.15 10. 73.84(10) 65.20(13) 58.44(15) 53.28(17) 62.67(14) 12.87(20)
16 Liber Václav AOP1000 255.03 8. 79.88( 8) 28.32(17) 60.34(14) 42.41(17) 72.40(13)
17 Bruk Tomáš TRI0900 202.09 12. 67.00(12) 29.50(17) 13.00(20) 56.23(16) 49.36(15) 19.82(19)
18 Mička Gabriel Felix TZL1008 198.09 14. 42.32(14) 51.64(14) 46.97(16) 57.16(15)
19 Kroutil Tadeáš TBM0928 146.58 13. 50.35(13) 39.19(16) 24.54(18) 32.50(18) 18.06(20) 0.00(22)
20 Mikula Marek TBM0902 144.66 15. 31.81(15) 42.52(15) 14.50(19) 0.00(23) 30.67(19) 39.66(17)
21 Kožnárek Pavel PLU0902 95.27 15. 47.66(16) 47.61(15)
22 Rozsíval Martin KON1022 75.21 18. 14.17(18) 0.00(22) 34.53(18) 26.51(18)
23 Kubáň Patrik TBM1001 60.60 17. 24.88(17) 27.83(19) 0.00(23) 7.89(21)
24 Kusák Alexander TZL0900 42.34 16. 0.00(22) 42.34(16)
25 Menzel František MOV1003 37.41 19. 6.87(20) 8.76(21) 21.78(19)
26 Fišer Petr TZL1004 29.32 18. 29.32(18)
27 Ryszkowski Ondřej SSU1001 21.78 19. 0.00(25) 21.78(19)
28 Svoboda Adam PBM1001 2.15 19. 0.00(19) 0.00(22) 0.00(24) 0.00(24) 0.00(21) 2.15(21)

H16B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Linhart Jakub TZL0813 A 407.93 1. 98.93( 2) 100.51( 1) 95.15( 6) 104.40( 1) 99.45( 2)103.57( 1)
2 Janeček Jáchym UOL0700 A 396.53 1. 83.27(10) 97.50( 4) 97.88( 2) 96.56( 3) 101.71( 1) 99.44( 2)
3 Urválek Jan TBM0707 A 387.88 3. 95.49( 4) 99.06( 3) 97.66( 3) 95.67( 4)
4 Marek Filip ZBM0706 A 385.57 3. 96.41( 3) 90.88( 5) 96.27( 5) 57.27(21) 98.84( 3) 94.05( 6)
5 Hájek Štěpán TBM0804 A 383.67 1. 104.66( 1) 90.88( 5) 91.92( 8) 88.12( 7) 96.21( 4)
6 Krupa Jan TRI0706 B 382.43 2. 91.44( 6) 100.43( 2) 93.04( 7) 88.65( 6) 91.97( 5) 96.99( 3)
7 Komenda Jakub PBM0712 B 377.29 2. 87.32( 8) 73.08(12) 96.88( 4) 99.04( 2) 94.05( 4) 76.76(15)
8 Pavlík Adam TZL0810 B 369.87 5. 70.66(15) 91.03( 9) 93.32( 5) 91.82( 6) 93.70( 7)
9 Miča Jan KSU0701 B 354.20 7. 85.64( 9) 87.15( 7) 88.69(10) 86.09( 8) 89.93( 7) 88.43(10)
10 Navrátil Jakub TBM0811 B 342.28 5. 95.42( 5) 83.06(10) 82.62(11) 81.18(11) 58.21(17) 60.83(17)
11 Finstrle Filip ZBM0702 B 306.20 9. 65.93(16) 84.43( 9) 72.53(13) 64.17(17) 69.01(13) 80.23(13)
12 Lipenský Matouš KON0830 B 299.65 9. 43.24(22) 64.94(16) 56.29(22) 87.06( 9) 91.36( 9)
13 Volkov Maksym TRI0708 B 297.34 8. 59.43(18) 86.31( 8) 72.09(14) 79.51(12)
14 Máčala Antonín STE0811 B 288.79 10. 49.05(21) 61.01(17) 62.84(17) 63.19(19) 80.98(10) 81.78(12)
15 Veselý Štěpán VIC0712 B 286.07 11. 79.83(11) 76.69(11) 52.48(21) 67.37(15) 62.18(16)
16 Plachý Ondřej JPV0707 B 284.14 13. 65.01(17) 58.92(18) 28.52(25) 72.04(13) 67.88(14) 79.21(14)
17 Hozík Štěpán TZL0806 B 265.68 12. 18.41(27) 81.00(12) 70.01(14) 64.25(15) 50.42(20)
18 Václavík Vojtěch TZL0711 B 258.03 12. 77.08(12) 66.74(15) 56.55(19) 31.89(25) 45.75(20) 57.66(19)
19 Barták Petr UOL0805 B 253.19 12. 58.98(19) 56.28(20) 50.14(22) 49.80(23) 70.33(12) 67.60(16)
20 Kundrata Vít TZL0700 B 236.21 16. 66.57(16) 64.78(16) 46.96(18) 57.90(18)
21 Denemarek Max PBM0800 B 229.48 5. 58.82(20) 75.47(11) 95.19( 5)
22 Paloncý Jan KSU0808 B 202.58 13. 70.95(13) 68.36(15) 63.27(18)
23 Zřídkaveselý Martin PBM0808 B 200.02 13. 76.70(13) 56.12(21) 33.15(24) 15.45(29) 34.05(23) 8.64(24)
24 Šmelík Daniel LCE0704 189.98 1. 104.46( 1) 85.52( 9)
25 Menzel Antonín MOV0700 181.54 19. 49.94(22) 23.51(26) 36.28(24) 46.28(19) 49.04(21)
26 Gallo Ondřej AOP0802 181.13 8. 88.57( 8) 92.56( 8)
27 Valla Jakub TZL0710 175.28 14. 73.26(14) 42.40(23) 59.62(20)
28 Čuda Ondřej TZL0816 161.42 19. 4.13(28) 58.52(19) 54.60(20) 18.17(28) 0.00(24) 30.13(22)
29 Michač Samuel TZL0821 155.29 7. 88.31( 7) 66.98(14)
30 Franc Kryštof TBM0817 144.06 10. 61.34(18) 82.72(10)
31 Linhart Adam TZL0814 106.02 23. 33.23(23) 49.38(23) 1.50(29) 21.91(26)
32 Červinka Ondřej BFM0806 103.51 22. 32.24(24) 0.00(25) 10.81(27) 0.00(30) 40.09(22) 20.37(23)
33 Stacke Václav LCE0703 82.08 11. 82.08(11)
34 Kroutil Jošt TBM0712 52.31 25. 27.96(25) 0.00(26) 5.57(28) 18.78(27) 0.00(25)
35 Tomášek Josef STE0808 42.35 21. 0.00(30) 42.35(21)
36 Eliášek Patrik ZBM0814 37.29 24. 22.00(26) 15.29(24)

H18B (započteno závodů:4)

H20B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Doušek Tomáš TBM0401 A 425.75 1. 102.77( 2)101.05( 2) 98.77( 3) 109.33( 1)100.00( 1) 112.60( 1)
2 Racek Josef ZBM0400 A 398.45 1. 109.03( 1) 94.29( 3) 99.90( 2) 95.23( 3)
3 Rada Štěpán ABM0404 B 336.10 1. 81.48( 5)104.65( 1) 76.25( 2) 73.72( 5)
4 Malý Tomáš VRB0414 B 318.74 3. 73.85( 6) 83.62( 4) 71.71( 3) 89.56( 3)
5 Šperlich Jan KSU0403 B 313.71 4. 81.56( 4) 73.31( 5) 68.70( 5) 80.33( 5) 54.53( 5) 78.51( 4)
6 Zácha David SKM0400 B 247.93 4. 47.52( 7) 43.30( 6) 79.85( 4) 77.26( 6) 39.24( 6)
7 Stryk Štěpán KSU0306 B 196.78 1. 101.34( 1) 95.44( 2)
8 Rajman Filip UOL0301 181.28 3. 88.20( 3) 93.08( 4)
9 Graubner Tadeáš TZL0407 159.84 2. 61.99( 4) 97.85( 2)
10 Sliž Rostislav TRI0302 70.86 6. 2.11( 6) 68.75( 7)

H35B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Mašláň Jakub TZL7801 395.06 1. 99.12( 2) 68.61( 3) 95.94( 2)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Vlček Jiří VIC7700 393.01 1. 100.00( 1) 58.16( 4) 100.00( 1) 93.01( 3)100.00( 1)
3 Sláma Lumír LCE8103 375.06 2. 97.93( 3) 69.79( 2) 94.41( 3) 96.37( 2) 86.35( 2) 77.13( 2)
4 Volkov Oleg TRI8700 141.59 4. 96.01( 4) 45.58( 5)
5 Mrkvica Petr ZLH7800 100.00 1. 100.00( 1)

H40B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Dittrich Pavel SKM7501 472.94 1. 117.26( 1)118.87( 1)119.00( 1)113.75( 1) 112.84( 1) 117.81( 1)
2 Walaski Antonín TRI8006 370.44 2. 92.43( 2) 86.86( 3) 89.20( 3) 94.60( 2) 91.72( 3) 91.69( 2)
3 Brosch Petr RBK7111 365.38 2. 89.54( 4) 94.27( 2) 81.75( 4) 71.61( 4) 95.45( 2) 86.12( 4)
4 Tomášek Petr STE8001 348.12 2. 85.82( 5) 82.27( 4) 91.79( 2) 88.24( 6)
5 Vojvodík Martin MOV7400 342.93 3. 83.92( 6) 76.42( 6) 78.41( 5) 90.11( 5) 90.49( 3)
6 Veselý Martin RBK7502 292.60 5. 77.18( 7) 78.91( 5) 65.82( 6) 70.69( 6)
7 Rytíř Michal SKM7325 240.78 4. 68.12( 7) 90.87( 4) 81.79( 5)
8 Kawulok Marek SIT8001 217.80 5. 70.74( 5) 80.90( 7) 66.16( 6)
9 Svoboda Petr TZL7937 129.67 7. 64.46( 8) 65.21( 7)
10 Pěček Martin SKM7301 91.65 3. 91.65( 3)
11 Volkov Alexander TRI8002 90.31 3. 90.31( 3)

H45B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Pěček Vítězslav SKM7104 402.58 1. 96.88( 2)105.70( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Vlček Roman SKM7000 388.68 2. 94.95( 3) 97.08( 3) 98.36( 2) 94.66( 2) 98.29( 2) 80.52( 2)
3 Burda Tomáš STE7600 325.97 2. 97.22( 2) 73.84( 4) 84.04( 3) 70.87( 3) 0.00( 4)
4 Pinkava Roman JPV7606 301.54 3. 49.37( 4) 95.57( 4) 68.92( 5) 72.86( 4) 64.19( 4) 29.24( 3)
5 Matoušek Jiří STE7504 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
6 Silnoušek Jiří STE7200 192.58 3. 30.46( 5) 83.96( 5) 78.16( 3)
7 Michač Ľuboš TZL7600 172.19 1. 100.00( 1) 72.19( 6)

H50B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Sadílek Ondřej OTK7300 375.90 1. 87.40( 3) 84.77( 3) 100.00( 1) 88.50( 2)100.00( 1)
2 Podmolík Tomáš TZL6915 320.14 1. 108.12( 1)112.24( 1) 99.78( 2)
3 Svěchota Milan MOV7202 312.48 1. 74.95( 5) 69.49( 6)100.00( 1) 65.82( 3) 68.04( 3) 54.60( 2)
4 Komenda Kamil PBM7201 310.35 2. 73.39( 6) 79.79( 5) 92.00( 2) 65.17( 4) 51.85( 3)
5 Pernička Petr TZL7336 265.70 1. 81.38( 4) 84.32( 4) 100.00( 1)
6 Zřídkaveselý Libor PBM7207 207.48 2. 104.48( 2)103.00( 2)

H55B (započteno závodů:4)

H60B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Lužný Ladislav HAV6000 414.59 1. 114.09( 1)110.40( 1)100.00( 1) 90.10( 2)
2 Sochor Tomáš HAV6301 407.52 1. 63.11( 5) 107.52( 2) 84.59( 3) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
3 Chmelař Miroslav JPV6217 319.00 3. 79.64( 3) 82.08( 3) 75.87( 4) 81.41( 3)
4 Valenta Jiří SSU6301 311.44 2. 55.69( 6) 81.31( 4) 84.55( 3) 89.89( 2)
5 Maceček Otakar MOV6102 239.14 2. 78.36( 5) 86.72( 2) 74.06( 3)
6 Slezák Libor LCE6207 199.25 2. 106.27( 2) 92.98( 2)
7 Argaláš Jaroslav TRI6202 151.46 4. 78.82( 4) 72.64( 6)
8 Pavlíček Jaromír MOV6000 101.69 7. 35.66( 7) 66.03( 7)

H65B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Jakobi Zdeněk HAV5701 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Juřeník Josef MOV5201 264.82 2. 79.28( 2) 92.22( 2) 93.32( 2)
3 Ryšavý Jiří OOP5803 229.77 1. 76.15( 3) 100.00( 1) 53.62( 2)
4 Kostka Evžen AOP5701 141.86 2. 50.83( 4) 91.03( 2)

H70B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Vlach Oldřich BOV4403 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 86.39( 3) 100.00( 1)100.00( 1) 90.97( 2)
2 Jurčák Karel SOP5101 390.40 1. 93.98( 2) 97.04( 2) 87.27( 2) 73.19( 2) 99.38( 2)100.00( 1)
3 Pospíšil Karel TVR5000 270.86 1. 89.35( 3) 100.00( 1) 81.51( 3)
4 Ševčík Břetislav OOP5001 143.76 4. 82.76( 4) 61.00( 4)
5 Zeman Ludvík BFM5301 67.16 5. 67.16( 5)

H75B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Šidla Antonín OTK4601 389.93 1. 92.78( 4) 75.88( 4) 100.00( 1) 85.37( 2) 100.00( 1) 97.15( 2)
2 Toman Stanislav SBR4801 385.79 1. 106.77( 1)107.86( 1) 90.87( 3) 80.29( 3)
3 Novotný Stanislav ZLH4800 381.66 1. 82.95( 5) 98.71( 2) 76.37( 4) 100.00( 1) 81.68( 3) 100.00( 1)
4 Babák Jiří ZLH4801 339.89 2. 97.53( 2) 93.42( 3) 91.46( 2) 57.48( 4)
5 Mrkvica Miroslav ZLH4600 312.90 2. 61.13( 6) 50.28( 6) 69.98( 5) 57.23( 5) 90.78( 2) 91.01( 3)
6 Skácel Jaroslav KON4617 150.16 3. 95.70( 3) 54.46( 5)

H80B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
KSU 2
SSU+ASU 3
SSU+ASU 4
AOV+LOV 5
AOV+LOV 6
1 Ostřanský Josef SSU4302 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)