Logo
Datum:
01.06.2024
Místo konání:
Lačnov - areál Muzea Vařákových pasek
Pořadatel:
VIC - OB Vizovice
Mapa:
Lačnovské skály 1:10000, E = 5m, mapový klíč ISOM 2017-2
Ředitel závodu:
Marek Martin
Hlavní rozhodčí:
Pekárek Evžen - R1
Stavitel tratí:
Vyoral Jan - R2
Kategorie:
D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D75B     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     H90     OPEN mind     OPEN linie     OPEN adv    
Nahrávám data...

D12C 1.93 km, 20 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastná Vendula TBM1384 B KOS TJ Tesla Brno 14:58
2. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 17:35 + 2:37
3. Slámová Emílie Inka LCE1253 B OOB TJ Slovan Luhačovice 19:35 + 4:37
4. Čeřovská Eliška KON1353 B KOB Konice 19:38 + 4:40
5. Tomíčková Ivana TBM1364 B KOS TJ Tesla Brno 20:06 + 5:08
6. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 21:43 + 6:45
7. Smítalová Meda ZBM1356 C SK Brno Žabovřesky 21:52 + 6:54
8. Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:53 + 6:55
9. Chodúrová Elena TZL1351 C SKOB Zlín 23:55 + 8:57
10. Svobodová Natálie TZL1251 B SKOB Zlín 24:24 + 9:26
11. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 26:42 + 11:44
12. Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 27:08 + 12:10
13. Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 27:49 + 12:51
14. Kozáková Michaela TBM1552 C KOS TJ Tesla Brno 29:46 + 14:48
15. Otrubová Veronika PLU1277 B TJ SOKOL Plumlov 30:59 + 16:01
16. Janováčová Tereza RBK1552 C SK Radioklub Blansko 34:29 + 19:31
17. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 39:37 + 24:39
18. Kroutilová Eliška TBM1361 C KOS TJ Tesla Brno 39:51 + 24:53
19. Paulíčková Veronika UOL1450 C SOB Olomouc 41:38 + 26:40
20. Růžička Bořek TZL1404 C SKOB Zlín 41:40 + 26:42
21. Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 46:02 + 31:04
22. Dratvová Sára STE1251 C SK SKI-OB Šternberk 65:52 + 50:54

D14B 2.72 km, 65 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Anna STE1051 B SK SKI-OB Šternberk 26:59
2. Jágrová Zuzana RBK1051 B SK Radioklub Blansko 28:35 + 1:36
3. Coufalová Thea ZBM1050 B SK Brno Žabovřesky 29:58 + 2:59
4. Ryglová Beáta TBM1158 B KOS TJ Tesla Brno 30:05 + 3:06
5. Slámová Julie LCE1051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 30:54 + 3:55
6. Beránková Kamila ZBM1152 B SK Brno Žabovřesky 31:21 + 4:22
7. Juračáková Judita BFM1053 B SKOB Frýdek - Místek 31:58 + 4:59
8. Luterová Laura PLU1051 B TJ SOKOL Plumlov 33:11 + 6:12
9. Kubíčková Magdalena UOL1150 B SOB Olomouc 34:04 + 7:05
10. Kopecká Tereza UOL1050 B SOB Olomouc 34:09 + 7:10
11. Schwabová Barbora TBM1188 B KOS TJ Tesla Brno 34:30 + 7:31
12. Jordánová Nelly KSU1050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:33 + 7:34
13. Pavelková Eva KSU1099 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:31 + 8:32
14. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 35:37 + 8:38
15. Skupieńová Eliška SIT1151 B OK SILESIA 35:42 + 8:43
16. Urválková Anna TBM1177 B KOS TJ Tesla Brno 35:49 + 8:50
17. Slavíková Anna PBM1156 C TJ Spartak 1. brněnská 39:13 + 12:14
18. Vítková Kateřina PBM1152 B TJ Spartak 1. brněnská 40:10 + 13:11
19. Bokišová Johana AOP1051 B Orientační Běh Opava 40:56 + 13:57
20. Chudíková Magdalena BFM1051 B SKOB Frýdek - Místek 42:13 + 15:14
21. Malasková Linda UOL1053 C SOB Olomouc 43:16 + 16:17
22. Lipenská Jana Marie KON1191 B KOB Konice 43:40 + 16:41
23. Králová Marie PBM1153 B TJ Spartak 1. brněnská 44:14 + 17:15
24. Hudečková Stella OOP1150 C TJ Opava 45:32 + 18:33
25. Poslušná Katka TZL1051 B SKOB Zlín 47:58 + 20:59
26. Robotková Tereza PBM1150 B TJ Spartak 1. brněnská 48:12 + 21:13
27. Šamárková Amélie AOP1052 B Orientační Běh Opava 50:10 + 23:11
28. Burešová Sofie BFM1153 B SKOB Frýdek - Místek 50:33 + 23:34
29. Kotůlková Dorota AOP1150 B Orientační Běh Opava 50:57 + 23:58
30. Smítalová Ester ZBM1056 C SK Brno Žabovřesky 51:07 + 24:08
31. Václavková Amálie KON1079 B KOB Konice 51:12 + 24:13
32. Malá Lucie TBM1165 B KOS TJ Tesla Brno 51:31 + 24:32
33. Kadlecová Jolana BBM1052 B BETA URSUS Rosice 56:35 + 29:36
34. Struhařová Sára TZL1152 B SKOB Zlín 57:21 + 30:22

D16B 3.15 km, 100 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fedrová Anežka RBK0853 A SK Radioklub Blansko 31:42
2. Růžičková Žofie TZL0953 B SKOB Zlín 31:44 + 0:02
3. Otrubová Karolína PLU0888 A TJ SOKOL Plumlov 32:02 + 0:20
4. Kočová Klára ZBM0850 B SK Brno Žabovřesky 32:38 + 0:56
5. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Brno Žabovřesky 33:53 + 2:11
6. Volkova Maja TRI0959 A TJ TŽ Třinec 34:09 + 2:27
7. Kubíčková Lucie VIC0952 B OB Vizovice 34:18 + 2:36
8. Hubáčková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 34:47 + 3:05
9. Tomanková Alice KSU0959 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:33 + 4:51
10. Jágrová Aneta RBK0951 A SK Radioklub Blansko 36:55 + 5:13
11. Kawuloková Tereza TRI0956 B TJ TŽ Třinec 37:06 + 5:24
12. Burešová Eliška BFM0955 B SKOB Frýdek - Místek 37:25 + 5:43
13. Cymorková Julie TRI0953 B TJ TŽ Třinec 37:47 + 6:05
14. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 38:38 + 6:56
15. Reichlová Pavla KSU0888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:34 + 8:52
16. Hýblová Eliška JPV0952 A Oddíl OS SK Prostějov 41:10 + 9:28
17. Vrbková Adéla TBM0851 B KOS TJ Tesla Brno 42:29 + 10:47
18. Skřivanková Anna TBM0853 B KOS TJ Tesla Brno 42:56 + 11:14
19. Gottwaldová Amálie STE0952 A SK SKI-OB Šternberk 43:10 + 11:28
20. Kučerová Tereza ZBM0957 B SK Brno Žabovřesky 46:15 + 14:33
21. Stratilová Barbora PBM0953 B TJ Spartak 1. brněnská 49:15 + 17:33
22. Lázničková Alžběta TZL0858 B SKOB Zlín 50:16 + 18:34
23. Máčajová Zina 240012 SK dorost repre 50:40 + 18:58
24. Křížová Amálie UOL0953 B SOB Olomouc 50:49 + 19:07
25. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:46 + 20:04
26. Máchová Barbora BFM0952 B SKOB Frýdek - Místek 53:12 + 21:30
27. Walaská Klára TRI0950 B TJ TŽ Třinec 54:17 + 22:35
28. Mašláňová Ema TZL0955 A SKOB Zlín 54:25 + 22:43
29. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 67:41 + 35:59
Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž DISK
Burdová Hana STE0852 B SK SKI-OB Šternberk DISK

D18B 3.37 km, 100 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 R Orientační Běh Opava 29:38
2. Novotná Vendula PHK0777 A OK 99 Hradec Králové 29:59 + 0:21
3. Paulíčková Tereza UOL0750 A SOB Olomouc 30:59 + 1:21
4. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 31:36 + 1:58
5. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 32:18 + 2:40
6. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 34:13 + 4:35
7. Štětínská Tereza MOV0751 A SKOB Ostrava 34:15 + 4:37
8. Burdová Helena UOL0656 B SOB Olomouc 37:06 + 7:28
9. Richtrová Ema SSU0753 B SK Severka Šumperk 42:16 + 12:38
10. Kovalčíková Alena AOP0751 A Orientační Běh Opava 42:23 + 12:45
11. Kovalčíková Nela TZL0757 B SKOB Zlín 44:53 + 15:15
12. Hiklová Eva ZBM0755 B SK Brno Žabovřesky 45:14 + 15:36
13. Juřinová Adéla KSU0650 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:11 + 16:33
14. Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 46:32 + 16:54
15. Balvanová Vendula JPV0750 B Oddíl OS SK Prostějov 47:05 + 17:27
16. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Brno Žabovřesky 48:29 + 18:51
17. Přikrylová Ivana JPV0653 B Oddíl OS SK Prostějov 50:30 + 20:52
18. Polcrová Karolína JPV0754 B Oddíl OS SK Prostějov 53:48 + 24:10
19. Přikrylová Jana JPV0652 B Oddíl OS SK Prostějov 54:25 + 24:47

D20B 3.28 km, 100 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3498

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Brno Žabovřesky 39:19 3889
2. Pinkavová Hana JPV0551 B Oddíl OS SK Prostějov 42:07 + 2:48 3648
3. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 45:15 + 5:56 3378
4. Plachá Aneta JPV0555 B Oddíl OS SK Prostějov 52:32 + 13:13 2750
Lubrichová Veronika PLU0453 B TJ SOKOL Plumlov DISK 0

D21B 3.74 km, 115 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8868

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dittrichová Lucie SKM0551 E KOB Směr Kroměříž 29:46 9782
2. Kavánková Iva TZL9753 E SKOB Zlín 32:18 + 2:32 9044
3. Dittrichová Michaela LCE0250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 33:00 + 3:14 8841
4. Finstrlová Adéla ZBM9153 E SK Brno Žabovřesky 34:30 + 4:44 8404
5. Valentová Eva LCE8966 R OOB TJ Slovan Luhačovice 36:22 + 6:36 7861
6. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 36:23 + 6:37 7856
7. Perůtková Jindra LCE8989 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:10 + 7:24 7628
7. Korpasová Tereza TBM9898 E KOS TJ Tesla Brno 37:10 + 7:24 7628
9. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 38:53 + 9:07 7128
10. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Brno Žabovřesky 42:36 + 12:50 6047
11. Kašparová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 42:52 + 13:06 5969
12. Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 53:49 + 24:03 2783
13. Bruková Petra TRI0450 A TJ TŽ Třinec 56:40 + 26:54 1953
14. Juríčková Lucie TZL9451 C SKOB Zlín 59:18 + 29:32 1187
15. Hauerlandová Natálie KUB9850 C KUB Koala Uherský Brod 75:22 + 45:36 0
16. Urbánková Tereza SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 87:31 + 57:45 0
Hlavová Hana TBM8888 R KOS TJ Tesla Brno DISK 0

D35B 3.65 km, 105 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baťková Zuzana TZL8151 C SKOB Zlín 60:23
2. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 66:01 + 5:38
3. Smítalová Jana ZBM8053 C SK Brno Žabovřesky 66:06 + 5:43
4. Janováčová Petra RBK8558 C SK Radioklub Blansko 75:36 + 15:13
5. Coufalová Martina ZBM7755 C SK Brno Žabovřesky 80:02 + 19:39
6. Tomášková Petra STE8250 C SK SKI-OB Šternberk 106:45 + 46:22
Vaňková Martina LCE8950 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK

D40B 3.54 km, 100 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 47:19
2. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 48:20 + 1:01
3. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 48:48 + 1:29
4. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 52:15 + 4:56
5. Hubíková Iva PLU8350 C TJ SOKOL Plumlov 53:16 + 5:57
6. Kočová Eva TZL7550 C SKOB Zlín 55:20 + 8:01
7. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:30 + 9:11
8. Bártová Petra RBK8252 C SK Radioklub Blansko 59:14 + 11:55
9. Václavková Lenka KON8155 C KOB Konice 59:18 + 11:59
10. Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 62:48 + 15:29
11. Vlčková Lenka SKM8250 C KOB Směr Kroměříž 63:57 + 16:38
12. Brucháčková Markéta TZL8152 C SKOB Zlín 74:34 + 27:15
13. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 76:35 + 29:16
14. Kawuloková Zdeňka SIT8451 C OK SILESIA 80:36 + 33:17
15. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 136:21 + 89:02
16. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 241:06 + 193:47

D45B 3.29 km, 105 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:54
2. Janíková Marie ZBM7852 C SK Brno Žabovřesky 43:26 + 1:32
3. Bartoňová Eva UOL7051 C SOB Olomouc 44:34 + 2:40
4. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 46:20 + 4:26
5. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 46:37 + 4:43
6. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 48:16 + 6:22
7. Bukovacová Alena PBM7454 C TJ Spartak 1. brněnská 49:53 + 7:59
8. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 50:36 + 8:42
9. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 50:44 + 8:50
10. Otrubová Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 52:02 + 10:08
11. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 52:13 + 10:19
12. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 52:46 + 10:52
13. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 54:02 + 12:08
14. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 56:14 + 14:20
15. Kroutilová Eva TBM7861 C KOS TJ Tesla Brno 58:20 + 16:26
16. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 58:54 + 17:00
17. Máchová Markéta BFM7753 C SKOB Frýdek - Místek 61:36 + 19:42
18. Burešová Petra BFM7855 C SKOB Frýdek - Místek 62:06 + 20:12
19. Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 62:09 + 20:15
20. Holasová Šárka AOP7853 C Orientační Běh Opava 70:13 + 28:19
21. Pinkavová Helena JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov 70:18 + 28:24
22. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 72:05 + 30:11
23. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 85:06 + 43:12
24. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 89:17 + 47:23
25. Balvanová Martina JPV7777 C Oddíl OS SK Prostějov 93:25 + 51:31
26. Kučerová Renata ZBM7654 C SK Brno Žabovřesky 94:00 + 52:06
27. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 103:11 + 61:17
Kankova Helena TZL7654 C SKOB Zlín DISK
Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko DISK

D50B 3.35 km, 100 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:43
2. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 48:09 + 2:26
3. Králová Gabriela HAV7152 C OB Havířov 48:52 + 3:09
4. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 52:06 + 6:23
5. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 53:12 + 7:29
6. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 54:12 + 8:29
7. Vrubelová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 54:13 + 8:30
8. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 54:53 + 9:10
9. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 56:27 + 10:44
10. Časnochova Tatiana 20001 HHB 56:36 + 10:53
11. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 56:50 + 11:07
12. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 57:12 + 11:29
13. Hanousková Michaela KON7474 C KOB Konice 58:54 + 13:11
14. Sedláčková Jana HLV7060 C OB Holešov z.s. 60:29 + 14:46
15. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 62:10 + 16:27
16. Krhutová Martina TRI7450 C TJ TŽ Třinec 68:37 + 22:54
17. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 72:40 + 26:57
18. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 78:13 + 32:30
19. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 82:19 + 36:36
20. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 82:28 + 36:45
Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov DISK

D55B 3.20 km, 80 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 42:49
2. Jarošová Petra JPV6666 C Oddíl OS SK Prostějov 43:51 + 1:02
3. Uchytilová Jana JPV6677 C Oddíl OS SK Prostějov 51:44 + 8:55
4. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 52:25 + 9:36
5. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 54:01 + 11:12
6. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 63:53 + 21:04
7. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 81:04 + 38:15
8. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 103:12 + 60:23

D60B 2.61 km, 55 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 34:45
2. Denysenko Tamara TRI6150 C TJ TŽ Třinec 35:56 + 1:11
3. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:04 + 4:19
4. Hozíková Iva Neregistrovaní 43:00 + 8:15
5. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:27 + 15:42
6. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 54:01 + 19:16
7. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 56:42 + 21:57
8. Holinková Milada KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 63:43 + 28:58
9. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 86:34 + 51:49
Gebauerová Jana SSU6450 C SK Severka Šumperk DISK

D65B 2.24 km, 25 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 37:09
2. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 37:47 + 0:38
3. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:09 + 2:00
4. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:53 + 3:44
5. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 42:27 + 5:18
6. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:45 + 9:36
7. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 49:36 + 12:27
8. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 54:41 + 17:32
9. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:14 + 18:05

D75B 1.60 km, 10 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 29:02
2. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 31:36 + 2:34
3. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 43:31 + 14:29

H12C 2.17 km, 35 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smítal Vendelín ZBM1203 B SK Brno Žabovřesky 22:37
2. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 26:17 + 3:40
3. Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:46 + 5:09
4. Smola Štěpán TZL1414 C SKOB Zlín 27:53 + 5:16
5. Brucháček Jan TZL1201 B SKOB Zlín 28:28 + 5:51
6. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 29:00 + 6:23
7. Myslivec Lukáš TRI1201 B TJ TŽ Třinec 34:27 + 11:50
8. Brucháček Matěj TZL1500 C SKOB Zlín 35:00 + 12:23
9. Kindl Oskar UOL1401 C SOB Olomouc 39:07 + 16:30
10. Sluka Matouš SBK1411 C KOB START Blansko 47:54 + 25:17
11. Hubík Hubert PLU1300 C TJ SOKOL Plumlov 54:30 + 31:53
12. Novotný Filip HLV1200 C OB Holešov z.s. 69:20 + 46:43
13. Novák Oliver TZL1209 C SKOB Zlín 73:20 + 50:43
14. Kaňka Jan TZL1202 C SKOB Zlín 78:51 + 56:14
15. Pánek Milan SSU1600 C SK Severka Šumperk 83:00 + 60:23
Janováč Marek RBK1302 C SK Radioklub Blansko DISK
Hubík Radan PLU1500 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Svoboda Šimon TZL1400 C SKOB Zlín DISK
Macek Václav ASU1249 B Magnus Orienteering DISK
Kaňka Vilém TZL1402 C SKOB Zlín DISK

H14B 3.00 km, 75 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 A KOB Směr Kroměříž 20:38
2. Pekárek David TZL1000 A SKOB Zlín 21:04 + 0:26
3. Kocúr Boris PBM1003 B TJ Spartak 1. brněnská 27:12 + 6:34
4. Mašláň Prokop TZL1005 B SKOB Zlín 27:13 + 6:35
5. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:39 + 7:01
6. Hikl Martin ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 27:45 + 7:07
7. Mrkvica Jan ZLH1100 B OOB TJ Zlaté Hory 27:50 + 7:12
8. Šidla Dalibor TZL1200 B SKOB Zlín 28:26 + 7:48
9. Lutera Oliver PLU1001 B TJ SOKOL Plumlov 29:19 + 8:41
10. Mička Gabriel Felix TZL1008 B SKOB Zlín 29:42 + 9:04
11. Kozák Vojtěch TBM1101 B KOS TJ Tesla Brno 29:54 + 9:16
12. Menzel František MOV1003 B SKOB Ostrava 30:22 + 9:44
13. Bárta Ladislav RBK1101 B SK Radioklub Blansko 30:47 + 10:09
14. Fišer Petr TZL1004 B SKOB Zlín 32:34 + 11:56
15. Čeřovský Filip KON1010 B KOB Konice 32:47 + 12:09
16. Vítek Vojtěch PBM1310 B TJ Spartak 1. brněnská 33:19 + 12:41
17. Hubáček Marián LCE1111 B OOB TJ Slovan Luhačovice 33:46 + 13:08
18. Kawulok Matyáš SIT1201 B OK SILESIA 34:49 + 14:11
19. Kubáň Patrik TBM1001 B KOS TJ Tesla Brno 35:23 + 14:45
20. Macka Sebastián LCE1112 B OOB TJ Slovan Luhačovice 35:44 + 15:06
21. Koutný Ondřej JPV1001 B Oddíl OS SK Prostějov 36:46 + 16:08
22. Kopáč František ZBM1105 B SK Brno Žabovřesky 37:12 + 16:34
23. Hájek Vojtěch TBM1201 B KOS TJ Tesla Brno 38:09 + 17:31
24. Rozsíval Martin KON1022 B KOB Konice 38:14 + 17:36
25. Růžička Hubert TZL1106 B SKOB Zlín 38:35 + 17:57
26. Přibyl František TZL1105 B SKOB Zlín 40:23 + 19:45
27. Berger Tomáš MOV1002 B SKOB Ostrava 42:23 + 21:45
28. Kratochvíl David HOB1101 C SK OB Horní Benešov 43:42 + 23:04
29. Marek Martin STE1100 B SK SKI-OB Šternberk 46:56 + 26:18
30. Jahudka Štěpán TZL1101 B SKOB Zlín 48:04 + 27:26
31. Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 48:42 + 28:04
32. Vlach Max PBM1103 C TJ Spartak 1. brněnská 49:28 + 28:50
33. Václavek Alois KON1132 B KOB Konice 49:47 + 29:09
34. Pěček Tobiáš SKM1100 B KOB Směr Kroměříž 50:29 + 29:51
35. Stacke Jan LCE1001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:13 + 31:35
36. Bukovác Lukáš PBM1007 B TJ Spartak 1. brněnská 52:27 + 31:49
37. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 57:43 + 37:05
38. Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 58:38 + 38:00
39. Trčka Daniel LCE1101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 62:20 + 41:42
40. Hübner Václav TBM1112 B KOS TJ Tesla Brno 66:58 + 46:20
41. Široký Jakub BBM1000 C BETA URSUS Rosice 67:27 + 46:49
42. Lipenský Jan František KON1131 C KOB Konice 74:29 + 53:51
43. Báňa Martin PBM1102 B TJ Spartak 1. brněnská 76:20 + 55:42
44. Svoboda Adam PBM1001 B TJ Spartak 1. brněnská 100:21 + 79:43
Burda Filip 130001 Burdovi DISK
Graubner Mikuláš TZL1013 C SKOB Zlín DISK
Štábl Vít KSU1100 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Smola Jakub TZL1111 C SKOB Zlín DISK

H16B 3.01 km, 100 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhart Jakub TZL0813 A SKOB Zlín 27:57
2. Denemarek Max PBM0800 B TJ Spartak 1. brněnská 28:40 + 0:43
3. Kovalčík Petr AOP0901 A Orientační Běh Opava 28:42 + 0:45
4. Jahudka Tomáš TZL0815 B SKOB Zlín 29:43 + 1:46
5. Holas Štěpán AOP0900 A Orientační Běh Opava 30:38 + 2:41
6. Toman Matěj ZBM0919 B SK Brno Žabovřesky 31:16 + 3:19
7. Hozík Štěpán TZL0806 B SKOB Zlín 31:33 + 3:36
8. Mrkvica Václav ZLH0800 B OOB TJ Zlaté Hory 31:40 + 3:43
9. Pavlík Adam TZL0810 A SKOB Zlín 31:52 + 3:55
10. Gallo Ondřej AOP0802 B Orientační Běh Opava 32:02 + 4:05
11. Florian Radek ZBM0905 B SK Brno Žabovřesky 32:41 + 4:44
12. Barták Petr UOL0805 B SOB Olomouc 32:43 + 4:46
13. Michač Samuel TZL0821 C SKOB Zlín 32:59 + 5:02
14. Pernička Martin TZL0800 A SKOB Zlín 33:06 + 5:09
15. Lipenský Matouš KON0830 B KOB Konice 34:44 + 6:47
16. Paulus Michal TRI0906 B TJ TŽ Třinec 34:56 + 6:59
17. Novotný Vít PHK0901 A OK 99 Hradec Králové 35:14 + 7:17
18. Bruk Lukáš TRI0901 B TJ TŽ Třinec 35:55 + 7:58
19. Václavek Petr ZBM0916 B SK Brno Žabovřesky 36:04 + 8:07
20. Heiser Matěj SSU0900 B SK Severka Šumperk 36:34 + 8:37
21. Létal Jonáš SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy 37:11 + 9:14
22. Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 39:34 + 11:37
23. Malý Matyáš TBM0910 B KOS TJ Tesla Brno 40:04 + 12:07
24. Dokupil Ján 240010 SK dorost repre 40:45 + 12:48
25. Fanta Maxmilian UOL0902 B SOB Olomouc 41:51 + 13:54
26. Novotný Jakub PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov 42:07 + 14:10
27. Máčala Antonín STE0811 B SK SKI-OB Šternberk 42:34 + 14:37
28. Pánek Antonín SSU0901 B SK Severka Šumperk 43:24 + 15:27
29. Marko Michal Neregistrovaná dohláška 43:37 + 15:40
30. Jiřík Martin TBM0829 B KOS TJ Tesla Brno 44:00 + 16:03
31. Zřídkaveselý Martin PBM0808 B TJ Spartak 1. brněnská 45:43 + 17:46
32. Kožnárek Pavel PLU0902 B TJ SOKOL Plumlov 46:18 + 18:21
33. Svoboda Jakub PBM0901 B TJ Spartak 1. brněnská 50:53 + 22:56
34. Slaný David AOP0907 B Orientační Běh Opava 54:06 + 26:09
35. Bruk Tomáš TRI0900 B TJ TŽ Třinec 56:19 + 28:22
36. Kroutil Tadeáš TBM0928 B KOS TJ Tesla Brno 61:34 + 33:37
Matoušek Jan STE0909 A SK SKI-OB Šternberk DISK

H18B 3.57 km, 115 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maciejewski Bartłomiej STE0600 A SK SKI-OB Šternberk 27:55
2. Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 28:52 + 0:57
3. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 30:13 + 2:18
4. Balogh Matej 240013 SK dorost repre 30:22 + 2:27
5. Pěček Jakub SKM0700 A KOB Směr Kroměříž 30:29 + 2:34
6. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 30:32 + 2:37
7. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Brno Žabovřesky 31:22 + 3:27
8. Dolný Michal 240015 SK dorost repre 33:25 + 5:30
9. Šmelík Daniel 240014 SK dorost repre 33:44 + 5:49
10. Komenda Jakub PBM0712 B TJ Spartak 1. brněnská 34:43 + 6:48
11. Miča Jan KSU0701 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:44 + 6:49
12. Janeček Jáchym UOL0700 A SOB Olomouc 35:37 + 7:42
12. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Brno Žabovřesky 35:37 + 7:42
14. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 36:41 + 8:46
15. Eliáš Vojtěch TBM0604 B KOS TJ Tesla Brno 36:58 + 9:03
16. Pánek Ondřej SSU0702 B SK Severka Šumperk 39:51 + 11:56
17. Václavík Vojtěch TZL0711 B SKOB Zlín 41:35 + 13:40
18. Macek Vojtěch ASU0748 B Magnus Orienteering 42:59 + 15:04
19. Finstrle Filip ZBM0702 B SK Brno Žabovřesky 43:44 + 15:49
20. Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov 43:59 + 16:04
21. Volkov Maksym TRI0708 B TJ TŽ Třinec 46:33 + 18:38
22. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:36 + 18:41
23. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 47:12 + 19:17
24. Veselý Štěpán VIC0712 B OB Vizovice 49:45 + 21:50
25. Kroutil Jošt TBM0712 B KOS TJ Tesla Brno 60:47 + 32:52
26. Otta Kryštof BFM0608 B SKOB Frýdek - Místek 93:29 + 65:34

H20B 3.96 km, 155 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6462

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekárek Tobias TZL0502 R SKOB Zlín 32:13 7498
2. Urbánek Tomáš ZBM0604 R SK Brno Žabovřesky 38:00 + 5:47 6431
3. Sláma Šimon LCE0502 A OOB TJ Slovan Luhačovice 39:05 + 6:52 6231
4. Dvořáček Michal ZBM0513 B SK Brno Žabovřesky 41:29 + 9:16 5789
5. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 47:45 + 15:32 4633
6. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:58 + 15:45 4593
7. Klapetek Václav AOP0503 B Orientační Běh Opava 51:45 + 19:32 3895
8. Klösel Samuel AOP0504 B Orientační Běh Opava 59:41 + 27:28 2432
9. Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 60:49 + 28:36 2223
10. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:25 + 44:12 0
11. Řepka Michal MOV0504 B SKOB Ostrava 82:30 + 50:17 0
12. Valnoha David ZBM0514 B SK Brno Žabovřesky 86:25 + 54:12 0
Slavík Ondřej TVR0500 B TJ Sokol Vrbno pod Pradědem DISK 0

H21B 4.82 km, 165 m, 29 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8461

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Brno Žabovřesky 36:19 9150
2. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 37:56 + 1:37 8774
3. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 39:14 + 2:55 8472
4. Šrom Jakub TBM9502 C KOS TJ Tesla Brno 39:25 + 3:06 8429
5. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:24 + 4:05 8201
6. Mudrák Štěpán LCE9601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:57 + 4:38 8073
7. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 41:22 + 5:03 7976
8. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 41:25 + 5:06 7964
9. Smola Michal TZL8131 C SKOB Zlín 42:05 + 5:46 7809
10. Beneš Jindřich SSU0400 A SK Severka Šumperk 42:54 + 6:35 7619
11. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:30 + 7:11 7480
12. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 44:32 + 8:13 7239
13. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:46 + 8:27 7185
14. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:35 + 9:16 6995
15. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:38 + 9:19 6983
16. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:11 + 9:52 6855
17. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 46:25 + 10:06 6801
18. Fousek Jan MOV9100 C SKOB Ostrava 46:38 + 10:19 6751
19. Karatsiolis Kryštof TUR9901 C OOB TJ Turnov 46:39 + 10:20 6747
20. Panovec Kryštof LCE0011 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:46 + 10:27 6720
21. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 47:23 + 11:04 6576
22. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 47:46 + 11:27 6487
23. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Brno Žabovřesky 48:39 + 12:20 6282
24. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 49:24 + 13:05 6107
25. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 49:58 + 13:39 5975
26. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:01 + 13:42 5964
27. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 51:36 + 15:17 5595
28. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 51:37 + 15:18 5592
29. Bukovac Maroš PBM7605 C TJ Spartak 1. brněnská 51:54 + 15:35 5526
30. Nečas Tomáš TZL8801 C SKOB Zlín 52:16 + 15:57 5440
31. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 52:26 + 16:07 5402
32. Drábek Jan ZBM8511 C SK Brno Žabovřesky 54:27 + 18:08 4933
33. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 56:19 + 20:00 4498
34. Maliňák Štěpán Neregistrovaná dohláška 56:47 + 20:28
35. Byrtus Jakub SIT0502 A OK SILESIA 57:07 + 20:48 4312
36. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 57:40 + 21:21 4184
37. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:50 + 21:31 4146
38. Šidík Petr MOV9200 C SKOB Ostrava 58:18 + 21:59 4037
39. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 58:19 + 22:00 4033
40. Seidenglanz Jáchym SSU0202 C SK Severka Šumperk 58:45 + 22:26 3932
41. Vavřík Tomáš MOV0004 C SKOB Ostrava 59:02 + 22:43 3866
42. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 62:53 + 26:34 2971
43. Krajcar Ivo KSU9501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:54 + 27:35 2734
44. Jurák Adam ZBM8404 C SK Brno Žabovřesky 65:36 + 29:17 2339
45. Franko David 240016 SK dorost repre 65:53 + 29:34
46. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 67:45 + 31:26 1839
47. Hireš Jan SKM0100 C KOB Směr Kroměříž 67:55 + 31:36 1800
48. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 68:53 + 32:34 1575
49. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 72:21 + 36:02 769
50. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 80:26 + 44:07 0
51. Trubelík Ivan LCE9702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 105:22 + 69:03 0
Dvořák Jakub MOV9500 C SKOB Ostrava DISK 0
Strakoš Matěj SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy DISK 0

H35B 4.16 km, 160 m, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:47
2. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:54 + 3:07
3. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 48:16 + 3:29
4. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:11 + 5:24
5. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:31 + 5:44
6. Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín 53:15 + 8:28
7. Plšek Jakub PBM8502 C TJ Spartak 1. brněnská 53:24 + 8:37
8. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 59:55 + 15:08
9. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:46 + 21:59
10. Smítal Rostislav ZBM7903 C SK Brno Žabovřesky 68:55 + 24:08

H40B 3.85 km, 160 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 36:32
2. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 41:28 + 4:56
3. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 44:40 + 8:08
4. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 47:24 + 10:52
5. Volkov Alexander TRI8002 C TJ TŽ Třinec 48:00 + 11:28
6. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 48:34 + 12:02
7. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 49:37 + 13:05
8. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 55:54 + 19:22
9. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 57:21 + 20:49
10. Kawulok Marek SIT8001 C OK SILESIA 60:24 + 23:52
11. Hubík Hubert PLU8201 C TJ SOKOL Plumlov 61:40 + 25:08
12. Novotný Michal PLU7901 C TJ SOKOL Plumlov 65:14 + 28:42
13. Lutera Michal PLU8101 C TJ SOKOL Plumlov 69:01 + 32:29
14. Tomíček Oldřich TBM7903 C KOS TJ Tesla Brno 71:18 + 34:46
15. Václavek Leoš KON8216 C KOB Konice 85:01 + 48:29

H45B 4.21 km, 120 m, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Brno Žabovřesky 49:05
2. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:11 + 2:06
3. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:51 + 2:46
4. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 52:59 + 3:54
5. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 55:03 + 5:58
6. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Brno Žabovřesky 55:07 + 6:02
7. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 55:20 + 6:15
8. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 58:53 + 9:48
9. Myslivec Jiří TRI7801 C TJ TŽ Třinec 59:02 + 9:57
10. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 59:42 + 10:37
11. Janováč Dušan RBK7804 C SK Radioklub Blansko 60:50 + 11:45
12. Svoboda Petr TZL7937 C SKOB Zlín 62:44 + 13:39
13. Michač Ľuboš TZL7600 C SKOB Zlín 64:55 + 15:50
14. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 65:10 + 16:05
15. Vintr Radek TZL7701 C SKOB Zlín 66:22 + 17:17
16. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 67:11 + 18:06
17. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:54 + 18:49
18. Pátek Richard PBM7609 C TJ Spartak 1. brněnská 68:20 + 19:15
19. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 68:26 + 19:21
20. Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov 69:38 + 20:33
21. Kučera Viktor ZBM7608 C SK Brno Žabovřesky 72:02 + 22:57
22. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 72:05 + 23:00
23. Malaska Lukáš UOL7504 C SOB Olomouc 72:59 + 23:54
24. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:57 + 24:52
25. Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 77:50 + 28:45
26. Přibyl Martin TZL7804 C SKOB Zlín 78:18 + 29:13
27. Otta Jakub BFM7603 C SKOB Frýdek - Místek 78:39 + 29:34
28. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Brno Žabovřesky 78:57 + 29:52
29. Řepka Miroslav MOV7500 C SKOB Ostrava 80:30 + 31:25
30. Hrbáček Tomáš LCE7702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 80:47 + 31:42
31. Koutný Pavel JPV7300 C Oddíl OS SK Prostějov 86:48 + 37:43
32. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Brno Žabovřesky 93:07 + 44:02
33. Sluka Miroslav SBK7207 C KOB START Blansko 97:12 + 48:07
34. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 98:39 + 49:34
35. Kindl Miroslav UOL7902 C SOB Olomouc 99:10 + 50:05
36. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko 101:08 + 52:03
37. Široký Roman BBM7500 C BETA URSUS Rosice 101:19 + 52:14

H50B 3.61 km, 110 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 33:53
2. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 38:23 + 4:30
3. Fiala Jan ZBM7205 C SK Brno Žabovřesky 39:53 + 6:00
4. Švestka Vítězslav KUB7301 C KUB Koala Uherský Brod 40:42 + 6:49
5. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 41:27 + 7:34
6. Kratochvíl Kajiš HOB7001 C SK OB Horní Benešov 44:10 + 10:17
7. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 46:42 + 12:49
8. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 49:32 + 15:39
9. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 49:33 + 15:40
10. Komenda Kamil PBM7201 C TJ Spartak 1. brněnská 53:26 + 19:33
11. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 55:39 + 21:46
12. Brucháček Rudolf TZL7404 C SKOB Zlín 57:43 + 23:50
13. David Vladimír SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy 66:14 + 32:21
14. Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín 67:26 + 33:33
15. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 69:22 + 35:29
16. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 70:16 + 36:23
17. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 73:38 + 39:45
18. Kaňka Jan TZL7405 C SKOB Zlín 83:55 + 50:02
19. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 87:02 + 53:09
20. Menzel Pavel MOV7201 C SKOB Ostrava 87:41 + 53:48
21. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 89:58 + 56:05
Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava DISK

H55B 3.29 km, 105 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 30:33
2. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 33:47 + 3:14
3. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 34:32 + 3:59
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 34:57 + 4:24
5. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 35:18 + 4:45
6. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 35:59 + 5:26
7. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 40:03 + 9:30
8. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 43:40 + 13:07
9. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 43:55 + 13:22
10. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 44:44 + 14:11
11. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Brno Žabovřesky 45:41 + 15:08
12. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 49:51 + 19:18
13. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 53:10 + 22:37
14. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 56:17 + 25:44
15. Gentric Marc STE6901 C SK SKI-OB Šternberk 60:38 + 30:05
16. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 62:48 + 32:15
17. Švejda Antonin 30001 No Name 87:00 + 56:27
Tůma Aleš MOV6900 C SKOB Ostrava DISK

H60B 3.35 km, 100 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 38:22
2. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 38:30 + 0:08
3. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:42 + 1:20
4. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 43:41 + 5:19
5. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 44:24 + 6:02
6. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:18 + 7:56
7. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 48:16 + 9:54
8. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 48:39 + 10:17
9. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 54:06 + 15:44
10. Sedláček Jaroslav HLV6404 C OB Holešov z.s. 54:35 + 16:13
11. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 55:17 + 16:55
12. Pavlíček Jaromír MOV6000 C SKOB Ostrava 59:49 + 21:27
13. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 65:57 + 27:35
14. Buráň Zdeněk 100001 NER - BzB - Buráňovi 75:39 + 37:17

H65B 3.20 km, 80 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 39:57
2. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 41:29 + 1:32
3. Kusbach Antonín TZL5800 C SKOB Zlín 47:56 + 7:59
4. Krajča Pavel OTK5700 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 49:53 + 9:56
5. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 59:23 + 19:26
6. Lužný Josef VIC5711 C OB Vizovice 66:31 + 26:34
7. Hauerland Jaroslav KUB5501 C KUB Koala Uherský Brod 72:28 + 32:31
8. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 138:10 + 98:13

H70B 2.61 km, 55 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 37:39
2. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 39:02 + 1:23
3. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 41:29 + 3:50
4. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 43:34 + 5:55
5. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 50:24 + 12:45
6. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 61:29 + 23:50
7. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Rosice 78:20 + 40:41
Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava DISK

H75B 2.24 km, 25 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 33:19
2. Peška Antonín HLV4801 C OB Holešov z.s. 37:16 + 3:57
3. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 37:18 + 3:59
4. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 40:12 + 6:53
5. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 43:42 + 10:23
6. Novotný Stanislav ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 49:23 + 16:04
7. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 50:22 + 17:03
8. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 65:55 + 32:36
9. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 88:28 + 55:09
Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín DISK
Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD DISK

H80B 2.07 km, 15 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 51:47

H90

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 62:05

OPEN mind 2.93 km, 80 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadlček Václav 140001 neregistrovaný - Kadlček 36:34
2. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 52:19 + 15:45
3. Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 64:44 + 28:10
3. Cymorek Petr TRI7000 C TJ TŽ Třinec 64:44 + 28:10
5. Buráňová Hana 100002 NER - BzB - Buráňovi 68:22 + 31:48
6. Struhařová Kateřina TZL8054 C SKOB Zlín 69:57 + 33:23
7. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 70:15 + 33:41
8. Hudečková Petra OOP8252 C TJ Opava 75:21 + 38:47
9. Malaska Vojtěch UOL1002 C SOB Olomouc 76:13 + 39:39
10. Perničková Lenka TZL7951 C SKOB Zlín 76:55 + 40:21
11. Pánková Jitka SSU7850 C SK Severka Šumperk 77:10 + 40:36
12. Malasková Markéta UOL7654 C SOB Olomouc 77:19 + 40:45
13. Malec Vladimír KRN5900 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 82:34 + 46:00
14. Rösslerová Jitka 70002 001 85:45 + 49:11
15. Polcrová Anna 110001 OS SK Prostějov 86:01 + 49:27
16. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 88:02 + 51:28
17. Maliňáková Jitka Neregistrovaná dohláška 89:04 + 52:30
18. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 93:25 + 56:51
19. Kadlecová Gabriela BBM7651 C BETA URSUS Rosice 94:30 + 57:56
20. Burdová Olga STE7651 C SK SKI-OB Šternberk 97:21 + 60:47
21. Koukalová Markéta JPV7789 C Oddíl OS SK Prostějov 98:58 + 62:24
22. Davidová Petra SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 104:23 + 67:49
23. Hauerlandová Nikola KUB8950 C KUB Koala Uherský Brod 105:17 + 68:43
24. Svobodová Marie TZL8351 C SKOB Zlín 107:04 + 70:30
25. Gebauerová Veronika Neregistrovaná dohláška 114:21 + 77:47
26. Hedrich Jan SSU1101 C SK Severka Šumperk 116:19 + 79:45
Hübnerová Helena CTB7953 C SK OB Chotěboř DISK
Stašková Petra PBM8255 C TJ Spartak 1. brněnská DISK

OPEN linie 1.88 km, 15 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažný Viliam LCE1802 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:16
2. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 36:33 + 0:17
3. Maliňáková Hedvika Neregistrovaná dohláška 38:33 + 2:17
4. Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 40:41 + 4:25
5. Erlebachová Evelína Neregistrovaní 42:07 + 5:51
6. Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 44:22 + 8:06
7. Hübnerová Johana TBM1551 C KOS TJ Tesla Brno 48:03 + 11:47
8. Romana Vallová Neregistrovaná dohláška 50:40 + 14:24
9. Anna Smolova 120001 Štípa 52:12 + 15:56
10. Gebauer Jan SSU1400 C SK Severka Šumperk 52:33 + 16:17
11. Vladovič Martin TZL1401 C SKOB Zlín 54:20 + 18:04
12. Riesslerová Jolana OTK6650 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:57 + 20:41
13. Plšek Albert PBM1604 C TJ Spartak 1. brněnská 81:09 + 44:53
14. Nováková Ludmila BFM5251 SKOB Frýdek - Místek 90:50 + 54:34
15. Gebauerová Tereza SSU1650 C SK Severka Šumperk 99:52 + 63:36
16. Nováková Dorota 170001 Zlín 133:58 + 97:42
Maliňáková Cecílie Neregistrovaná dohláška DISK
Edgar Plšek Neregistrovaná dohláška DISK

OPEN adv 4.40 km, 160 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 58:56
2. Chovanec Václav 200001 Chovanec 63:00 + 4:04
3. Valla Dalibor Valla 67:42 + 8:46
4. Jurčáková Veronika VIC9090 OB Vizovice 87:12 + 28:16
5. Chodúr Miroslav Magnus Orienteering 90:49 + 31:53
6. Gebauer Lubomír SSU8300 C SK Severka Šumperk 91:18 + 32:22
7. Vladovič Pranab 70001 001 97:17 + 38:21
8. Erlebach Libor Neregistrovaní 124:18 + 65:22
9. Kovář Pavel 60001 Rožnov 137:30 + 78:34
10. Novák Richard 170002 Zlín 140:36 + 81:40
11. Švestková Hana JPV7550 C Oddíl OS SK Prostějov 143:17 + 84:21
12. Novotný Václav HLV7702 C OB Holešov z.s. 168:54 + 109:58
Fantová Lenka 40001 DISK