Logo
Datum:
02.06.2024
Místo konání:
Lačnov - areál Muzea Vařákových pasek
Pořadatel:
VIC - OB Vizovice
Mapa:
Vařákovy paseky pro kategorie DH 16-40 1:15000, ostatní 1:10000, E = 5m, mapový klíč ISOM 2017-2
Ředitel závodu:
Marek Martin
Hlavní rozhodčí:
Pekárek Evžen - R1
Stavitel tratí:
Vyoral Jan - R2
Kategorie:
D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D75B     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     OPEN adv     OPEN mind     OPEN linie    
Nahrávám data...

D12C 2.29 km, 85 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čeřovská Eliška KON1353 B KOB Konice 18:34
2. Šťastná Vendula TBM1384 B KOS TJ Tesla Brno 18:38 + 0:04
3. Slámová Emílie Inka LCE1253 B OOB TJ Slovan Luhačovice 22:45 + 4:11
3. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 22:45 + 4:11
5. Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 23:34 + 5:00
6. Ligocká Alžběta SFM1252 C O-RUNNAŘI Beskydy 25:17 + 6:43
7. Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:12 + 7:38
8. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 27:05 + 8:31
9. Svobodová Natálie TZL1251 B SKOB Zlín 28:24 + 9:50
10. Smítalová Meda ZBM1356 C SK Brno Žabovřesky 31:45 + 13:11
11. Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 32:49 + 14:15
12. Tomíčková Ivana TBM1364 B KOS TJ Tesla Brno 34:55 + 16:21
13. Přibylová Ema TZL1350 C SKOB Zlín 35:11 + 16:37
14. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 35:35 + 17:01
15. Janováčová Tereza RBK1552 C SK Radioklub Blansko 53:01 + 34:27
16. Dratvová Sára STE1251 C SK SKI-OB Šternberk 56:06 + 37:32
17. Kroutilová Eliška TBM1361 C KOS TJ Tesla Brno 56:09 + 37:35
18. Kořenová Helena TZL1250 C SKOB Zlín 88:14 + 69:40

D14B 3.42 km, 175 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Coufalová Thea ZBM1050 B SK Brno Žabovřesky 32:28
2. Kubíčková Magdalena UOL1150 B SOB Olomouc 32:36 + 0:08
3. Lipenská Jana Marie KON1191 B KOB Konice 32:52 + 0:24
4. Tomášková Anna STE1051 B SK SKI-OB Šternberk 33:00 + 0:32
5. Juračáková Judita BFM1053 B SKOB Frýdek - Místek 33:02 + 0:34
6. Ryglová Beáta TBM1158 B KOS TJ Tesla Brno 34:43 + 2:15
7. Beránková Kamila ZBM1152 B SK Brno Žabovřesky 34:55 + 2:27
8. Jordánová Nelly KSU1050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:27 + 7:59
9. Urválková Anna TBM1177 B KOS TJ Tesla Brno 40:35 + 8:07
10. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 42:11 + 9:43
11. Jágrová Zuzana RBK1051 B SK Radioklub Blansko 44:33 + 12:05
12. Šamárková Amélie AOP1052 B Orientační Běh Opava 45:05 + 12:37
12. Králová Marie PBM1153 B TJ Spartak 1. brněnská 45:05 + 12:37
14. Slámová Julie LCE1051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 45:23 + 12:55
15. Pavelková Eva KSU1099 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:52 + 13:24
16. Kopecká Tereza UOL1050 B SOB Olomouc 47:21 + 14:53
17. Malasková Linda UOL1053 C SOB Olomouc 47:56 + 15:28
18. Kotůlková Dorota AOP1150 B Orientační Běh Opava 48:05 + 15:37
19. Vítková Kateřina PBM1152 B TJ Spartak 1. brněnská 48:33 + 16:05
20. Bokišová Johana AOP1051 B Orientační Běh Opava 48:48 + 16:20
21. Slavíková Anna PBM1156 C TJ Spartak 1. brněnská 50:20 + 17:52
22. Schwabová Barbora TBM1188 B KOS TJ Tesla Brno 51:06 + 18:38
23. Kadlecová Jolana BBM1052 B BETA URSUS Rosice 51:42 + 19:14
24. Luterová Laura PLU1051 B TJ SOKOL Plumlov 54:28 + 22:00
25. Smítalová Ester ZBM1056 C SK Brno Žabovřesky 54:33 + 22:05
26. Skupieńová Eliška SIT1151 B OK SILESIA 55:34 + 23:06
27. Václavková Amálie KON1079 B KOB Konice 55:46 + 23:18
28. Robotková Tereza PBM1150 B TJ Spartak 1. brněnská 58:01 + 25:33
29. Malá Lucie TBM1165 B KOS TJ Tesla Brno 61:03 + 28:35
30. Struhařová Sára TZL1152 B SKOB Zlín 62:49 + 30:21
31. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 B SKOB Zlín 66:29 + 34:01
32. Burešová Sofie BFM1153 B SKOB Frýdek - Místek 70:32 + 38:04
33. Poslušná Katka TZL1051 B SKOB Zlín 83:20 + 50:52
34. Kořenová Hana TZL1050 C SKOB Zlín 104:22 + 71:54
Rytířová Denisa SKM1150 C KOB Směr Kroměříž DISK

D16B 4.36 km, 210 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jágrová Aneta RBK0951 A SK Radioklub Blansko 43:51
2. Růžičková Žofie TZL0953 B SKOB Zlín 43:53 + 0:02
3. Fedrová Anežka RBK0853 A SK Radioklub Blansko 44:15 + 0:24
4. Tomanková Alice KSU0959 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:06 + 2:15
5. Štěpánková Anna VIC0956 B OB Vizovice 46:27 + 2:36
6. Otrubová Karolína PLU0888 A TJ SOKOL Plumlov 46:40 + 2:49
7. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Brno Žabovřesky 47:14 + 3:23
8. Kubíčková Lucie VIC0952 B OB Vizovice 47:37 + 3:46
9. Kočová Klára ZBM0850 B SK Brno Žabovřesky 48:36 + 4:45
10. Hubáčková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 48:55 + 5:04
11. Skřivanková Anna TBM0853 B KOS TJ Tesla Brno 49:37 + 5:46
12. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 50:13 + 6:22
13. Kawuloková Tereza TRI0956 B TJ TŽ Třinec 50:34 + 6:43
14. Hýblová Eliška JPV0952 A Oddíl OS SK Prostějov 51:18 + 7:27
15. Vrbková Adéla TBM0851 B KOS TJ Tesla Brno 53:33 + 9:42
16. Burdová Hana STE0852 B SK SKI-OB Šternberk 54:09 + 10:18
17. Máčajová Zina 240003 SK dorost repre 58:16 + 14:25
18. Burešová Eliška BFM0955 B SKOB Frýdek - Místek 59:42 + 15:51
19. Cymorková Julie TRI0953 B TJ TŽ Třinec 59:50 + 15:59
20. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:00 + 16:09
21. Stratilová Barbora PBM0953 B TJ Spartak 1. brněnská 62:16 + 18:25
22. Walaská Klára TRI0950 B TJ TŽ Třinec 65:41 + 21:50
23. Lázničková Alžběta TZL0858 B SKOB Zlín 65:56 + 22:05
24. Kučerová Tereza ZBM0957 B SK Brno Žabovřesky 66:51 + 23:00
25. Křížová Amálie UOL0953 B SOB Olomouc 67:41 + 23:50
26. Reichlová Pavla KSU0888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:49 + 31:58
27. Krejčí Lucie ZBM0863 C SK Brno Žabovřesky 79:12 + 35:21
28. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 83:11 + 39:20
29. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 105:27 + 61:36

D18B 5.53 km, 265 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 R Orientační Běh Opava 51:12
2. Novotná Vendula PHK0777 A OK 99 Hradec Králové 52:58 + 1:46
3. Kovalčíková Alena AOP0751 A Orientační Běh Opava 57:00 + 5:48
4. Burdová Helena UOL0656 B SOB Olomouc 57:03 + 5:51
5. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 57:41 + 6:29
6. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 59:06 + 7:54
7. Juřinová Adéla KSU0650 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:59 + 15:47
8. Richtrová Ema SSU0753 B SK Severka Šumperk 67:17 + 16:05
9. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Brno Žabovřesky 68:11 + 16:59
10. Přikrylová Jana JPV0652 B Oddíl OS SK Prostějov 73:08 + 21:56
11. Balvanová Vendula JPV0750 B Oddíl OS SK Prostějov 75:14 + 24:02
12. Polcrová Karolína JPV0754 B Oddíl OS SK Prostějov 82:02 + 30:50
13. Přikrylová Ivana JPV0653 B Oddíl OS SK Prostějov 83:18 + 32:06
14. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 87:37 + 36:25
15. Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 104:07 + 52:55
16. Hiklová Eva ZBM0755 B SK Brno Žabovřesky 128:19 + 77:07

D20B 6.73 km, 350 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2982

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Brno Žabovřesky 70:30 3457
2. Pinkavová Hana JPV0551 B Oddíl OS SK Prostějov 74:33 + 4:03 3300
3. Plachá Aneta JPV0555 B Oddíl OS SK Prostějov 93:55 + 23:25 2546
4. Lubrichová Veronika PLU0453 B TJ SOKOL Plumlov 120:30 + 50:00 1511

D21B 7.57 km, 350 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8806

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dittrichová Lucie SKM0551 E KOB Směr Kroměříž 56:33 9873
2. Dittrichová Michaela LCE0250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 61:37 + 5:04 9116
3. Kavánková Iva TZL9753 E SKOB Zlín 65:51 + 9:18 8484
4. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Brno Žabovřesky 66:37 + 10:04 8370
5. Hlavová Hana TBM8888 R KOS TJ Tesla Brno 75:46 + 19:13 7004
6. Finstrlová Adéla ZBM9153 E SK Brno Žabovřesky 76:25 + 19:52 6907
7. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 79:12 + 22:39 6491
8. Korpasová Tereza TBM9898 E KOS TJ Tesla Brno 82:25 + 25:52 6011
9. Kašparová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 82:54 + 26:21 5939
10. Bruková Petra TRI0450 A TJ TŽ Třinec 89:08 + 32:35 5008
11. Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 104:16 + 47:43 2749
12. Hauerlandová Natálie KUB9850 C KUB Koala Uherský Brod 143:02 + 86:29 0

D35B 6.50 km, 345 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ligocká Kateřina SFM8450 C O-RUNNAŘI Beskydy 74:47
2. Smítalová Jana ZBM8053 C SK Brno Žabovřesky 74:51 + 0:04
3. Baťková Zuzana TZL8151 C SKOB Zlín 79:34 + 4:47
4. Janováčová Petra RBK8558 C SK Radioklub Blansko 82:38 + 7:51
5. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 86:36 + 11:49

D40B 5.92 km, 300 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 64:43
2. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 65:06 + 0:23
3. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 67:02 + 2:19
4. Zlatníková Irena TZL8053 C SKOB Zlín 73:24 + 8:41
5. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 76:53 + 12:10
6. Drábková Kateřina HLV8451 C OB Holešov z.s. 82:12 + 17:29
7. Kočová Eva TZL7550 C SKOB Zlín 82:34 + 17:51
8. Bártová Petra RBK8252 C SK Radioklub Blansko 82:53 + 18:10
9. Hubíková Iva PLU8350 C TJ SOKOL Plumlov 90:30 + 25:47
10. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 102:56 + 38:13
11. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 114:15 + 49:32
12. Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 115:18 + 50:35
13. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 165:12 + 100:29
Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc DISK

D45B 5.14 km, 305 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:31
2. Bartoňová Eva UOL7051 C SOB Olomouc 59:26 + 2:55
3. Janíková Marie ZBM7852 C SK Brno Žabovřesky 64:11 + 7:40
4. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 66:46 + 10:15
5. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 67:53 + 11:22
6. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 68:04 + 11:33
7. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 69:27 + 12:56
8. Bukovacová Alena PBM7454 C TJ Spartak 1. brněnská 70:05 + 13:34
9. Václavková Petra ZBM7553 C SK Brno Žabovřesky 72:30 + 15:59
10. Burešová Petra BFM7855 C SKOB Frýdek - Místek 72:44 + 16:13
11. Máchová Markéta BFM7753 C SKOB Frýdek - Místek 77:38 + 21:07
12. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 78:06 + 21:35
13. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 78:53 + 22:22
14. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 80:54 + 24:23
15. Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 81:21 + 24:50
16. Krhutová Martina TRI7450 C TJ TŽ Třinec 86:52 + 30:21
17. Balvanová Martina JPV7777 C Oddíl OS SK Prostějov 88:31 + 32:00
18. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 90:04 + 33:33
19. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 91:53 + 35:22
20. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 92:34 + 36:03
21. Pinkavová Helena JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov 93:33 + 37:02
22. Kroutilová Eva TBM7861 C KOS TJ Tesla Brno 100:06 + 43:35
23. Švestková Hana JPV7550 C Oddíl OS SK Prostějov 102:08 + 45:37
24. Holasová Šárka AOP7853 C Orientační Běh Opava 106:23 + 49:52
25. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 107:49 + 51:18
26. Kučerová Renata ZBM7654 C SK Brno Žabovřesky 120:43 + 64:12
27. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 129:31 + 73:00

D50B 4.62 km, 190 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:40
2. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 58:27 + 1:47
3. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 58:40 + 2:00
4. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 62:19 + 5:39
5. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:04 + 6:24
6. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 64:13 + 7:33
7. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 64:46 + 8:06
8. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 65:26 + 8:46
9. Vrubelová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 65:44 + 9:04
10. Časnochova Tatiana 20001 HHB 66:24 + 9:44
11. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 66:30 + 9:50
12. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 70:40 + 14:00
13. Sedláčková Jana HLV7060 C OB Holešov z.s. 73:39 + 16:59
14. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 73:48 + 17:08
15. Hanousková Michaela KON7474 C KOB Konice 74:31 + 17:51
16. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 78:52 + 22:12
17. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 83:57 + 27:17
18. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 92:02 + 35:22
19. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 103:04 + 46:24
20. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 146:07 + 89:27

D55B 4.02 km, 230 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 47:39
2. Jarošová Petra JPV6666 C Oddíl OS SK Prostějov 52:57 + 5:18
3. Uchytilová Jana JPV6677 C Oddíl OS SK Prostějov 61:08 + 13:29
4. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 79:44 + 32:05

D60B 3.72 km, 165 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 48:14
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:38 + 0:24
3. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 54:08 + 5:54
4. Holinková Milada KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 56:48 + 8:34
5. Denysenko Tamara TRI6150 C TJ TŽ Třinec 59:05 + 10:51
6. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 75:59 + 27:45
7. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 91:50 + 43:36
8. Gebauerová Jana SSU6450 C SK Severka Šumperk 106:11 + 57:57

D65B 2.88 km, 130 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 49:50
1. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:50
3. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:11 + 0:21
4. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 61:52 + 12:02
5. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 68:52 + 19:02
6. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 71:13 + 21:23
7. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:31 + 24:41

D75B 2.17 km, 95 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 46:16
2. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 48:09 + 1:53

H12C 3.09 km, 130 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smítal Vendelín ZBM1203 B SK Brno Žabovřesky 25:32
2. Smola Štěpán TZL1414 C SKOB Zlín 28:40 + 3:08
3. Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:47 + 5:15
4. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 36:07 + 10:35
5. Myslivec Lukáš TRI1201 B TJ TŽ Třinec 36:45 + 11:13
6. Tesák Matyáš TZL1208 C SKOB Zlín 38:32 + 13:00
7. Brucháček Jan TZL1201 B SKOB Zlín 40:31 + 14:59
8. Tempír Jáchym UOL1300 C SOB Olomouc 40:42 + 15:10
9. Svoboda Šimon TZL1400 C SKOB Zlín 43:19 + 17:47
10. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 44:40 + 19:08
11. Kindl Oskar UOL1401 C SOB Olomouc 46:50 + 21:18
12. Janováč Marek RBK1302 C SK Radioklub Blansko 49:38 + 24:06
13. Hubík Radan PLU1500 C TJ SOKOL Plumlov 50:34 + 25:02
14. Bednář Richard UOL1400 C SOB Olomouc 61:09 + 35:37
15. Sluka Matouš SBK1411 C KOB START Blansko 77:21 + 51:49
16. Hubík Hubert PLU1300 C TJ SOKOL Plumlov 89:09 + 63:37

H14B 4.95 km, 205 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 A KOB Směr Kroměříž 35:07
2. Pekárek David TZL1000 A SKOB Zlín 39:53 + 4:46
3. Šidla Dalibor TZL1200 B SKOB Zlín 44:47 + 9:40
4. Koutný Ondřej JPV1001 B Oddíl OS SK Prostějov 45:09 + 10:02
5. Hikl Martin ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 45:46 + 10:39
6. Hubáček Marián LCE1111 B OOB TJ Slovan Luhačovice 46:10 + 11:03
7. Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 46:18 + 11:11
8. Bárta Ladislav RBK1101 B SK Radioklub Blansko 46:30 + 11:23
9. Kozák Vojtěch TBM1101 B KOS TJ Tesla Brno 47:27 + 12:20
10. Macka Sebastián LCE1112 B OOB TJ Slovan Luhačovice 47:32 + 12:25
11. Štábl Vít KSU1100 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:43 + 13:36
12. Kocúr Boris PBM1003 B TJ Spartak 1. brněnská 49:00 + 13:53
13. Mrkvica Jan ZLH1100 B OOB TJ Zlaté Hory 49:14 + 14:07
14. Fišer Petr TZL1004 B SKOB Zlín 49:31 + 14:24
15. Mička Gabriel Felix TZL1008 B SKOB Zlín 51:14 + 16:07
16. Lutera Oliver PLU1001 B TJ SOKOL Plumlov 51:33 + 16:26
17. Růžička Hubert TZL1106 B SKOB Zlín 51:34 + 16:27
18. Pěček Tobiáš SKM1100 B KOB Směr Kroměříž 52:02 + 16:55
19. Kopáč František ZBM1105 B SK Brno Žabovřesky 53:24 + 18:17
20. Graubner Mikuláš TZL1013 C SKOB Zlín 53:53 + 18:46
21. Menzel František MOV1003 B SKOB Ostrava 55:10 + 20:03
22. Přibyl František TZL1105 B SKOB Zlín 56:29 + 21:22
23. Kubáň Patrik TBM1001 B KOS TJ Tesla Brno 58:06 + 22:59
24. Hájek Vojtěch TBM1201 B KOS TJ Tesla Brno 58:38 + 23:31
25. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:56 + 24:49
26. Bukovác Lukáš PBM1007 B TJ Spartak 1. brněnská 61:42 + 26:35
27. Rozsíval Martin KON1022 B KOB Konice 63:13 + 28:06
28. Čeřovský Filip KON1010 B KOB Konice 63:52 + 28:45
29. Vlach Max PBM1103 C TJ Spartak 1. brněnská 66:33 + 31:26
30. Kawulok Matyáš SIT1201 B OK SILESIA 67:50 + 32:43
31. Lýsek Štěpán UOL1203 B SOB Olomouc 69:51 + 34:44
32. Marek Martin STE1100 B SK SKI-OB Šternberk 72:29 + 37:22
33. Kratochvíl David HOB1101 C SK OB Horní Benešov 74:31 + 39:24
34. Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 81:16 + 46:09
35. Svoboda Adam PBM1001 B TJ Spartak 1. brněnská 88:35 + 53:28
36. Hübner Václav TBM1112 B KOS TJ Tesla Brno 88:53 + 53:46
37. Tempír Lukáš UOL1001 C SOB Olomouc 88:54 + 53:47
38. Václavek Alois KON1132 B KOB Konice 98:34 + 63:27
39. Jahudka Štěpán TZL1101 B SKOB Zlín 102:46 + 67:39
40. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 105:52 + 70:45
41. Báňa Martin PBM1102 B TJ Spartak 1. brněnská 106:32 + 71:25
Lipenský Jan František KON1131 C KOB Konice DISK
Vítek Vojtěch PBM1310 B TJ Spartak 1. brněnská DISK

H16B 6.50 km, 290 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Jan STE0909 A SK SKI-OB Šternberk 50:24
2. Pernička Martin TZL0800 A SKOB Zlín 50:33 + 0:09
3. Linhart Jakub TZL0813 A SKOB Zlín 52:40 + 2:16
4. Holas Štěpán AOP0900 A Orientační Běh Opava 53:41 + 3:17
5. Denemarek Max PBM0800 B TJ Spartak 1. brněnská 53:49 + 3:25
6. Jahudka Tomáš TZL0815 B SKOB Zlín 54:29 + 4:05
7. Malý Matyáš TBM0910 B KOS TJ Tesla Brno 54:43 + 4:19
8. Toman Matěj ZBM0919 B SK Brno Žabovřesky 55:16 + 4:52
9. Florian Radek ZBM0905 B SK Brno Žabovřesky 55:44 + 5:20
10. Pavlík Adam TZL0810 A SKOB Zlín 56:08 + 5:44
11. Mrkvica Václav ZLH0800 B OOB TJ Zlaté Hory 56:23 + 5:59
12. Novotný Vít PHK0901 A OK 99 Hradec Králové 56:33 + 6:09
13. Bruk Lukáš TRI0901 B TJ TŽ Třinec 56:58 + 6:34
14. Máčala Antonín STE0811 B SK SKI-OB Šternberk 57:35 + 7:11
15. Heiser Matěj SSU0900 B SK Severka Šumperk 58:47 + 8:23
16. Dokupil Ján 240001 SK dorost repre 60:18 + 9:54
17. Gallo Ondřej AOP0802 B Orientační Běh Opava 60:23 + 9:59
18. Václavek Petr ZBM0916 B SK Brno Žabovřesky 60:28 + 10:04
19. Lipenský Matouš KON0830 B KOB Konice 60:41 + 10:17
20. Michač Samuel TZL0821 C SKOB Zlín 62:34 + 12:10
21. Pánek Antonín SSU0901 B SK Severka Šumperk 62:42 + 12:18
22. Hozík Štěpán TZL0806 B SKOB Zlín 64:04 + 13:40
23. Barták Petr UOL0805 B SOB Olomouc 64:09 + 13:45
24. Marko Michal 37827 Neregistrovaná dohláška 64:53 + 14:29
25. Kovalčík Petr AOP0901 A Orientační Běh Opava 66:40 + 16:16
26. Paulus Michal TRI0906 B TJ TŽ Třinec 68:18 + 17:54
27. Svoboda Jakub PBM0901 B TJ Spartak 1. brněnská 69:23 + 18:59
28. Létal Jonáš SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy 69:47 + 19:23
29. Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 74:02 + 23:38
30. Jiřík Martin TBM0829 B KOS TJ Tesla Brno 74:08 + 23:44
31. Slaný David AOP0907 B Orientační Běh Opava 74:32 + 24:08
32. Richtr František SSU0903 B SK Severka Šumperk 82:55 + 32:31
33. Kožnárek Pavel PLU0902 B TJ SOKOL Plumlov 85:36 + 35:12
34. Fanta Maxmilian UOL0902 B SOB Olomouc 86:26 + 36:02
35. Bruk Tomáš TRI0900 B TJ TŽ Třinec 88:55 + 38:31
36. Novotný Jakub PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov 101:26 + 51:02
Zřídkaveselý Martin PBM0808 B TJ Spartak 1. brněnská DISK

H18B 7.27 km, 405 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maciejewski Bartłomiej STE0600 A SK SKI-OB Šternberk 56:17
2. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 56:52 + 0:35
3. Komenda Jakub PBM0712 B TJ Spartak 1. brněnská 59:57 + 3:40
4. Miča Jan KSU0701 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:11 + 3:54
5. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Brno Žabovřesky 60:29 + 4:12
6. Balogh Matej 240004 SK dorost repre 61:38 + 5:21
7. Pěček Jakub SKM0700 A KOB Směr Kroměříž 62:42 + 6:25
8. Janeček Jáchym UOL0700 A SOB Olomouc 63:10 + 6:53
9. Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 63:14 + 6:57
10. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 63:25 + 7:08
11. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 65:49 + 9:32
12. Šmelík Daniel 240005 SK dorost repre 66:07 + 9:50
13. Dolný Michal 240006 SK dorost repre 69:02 + 12:45
14. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Brno Žabovřesky 72:30 + 16:13
15. Finstrle Filip ZBM0702 B SK Brno Žabovřesky 73:00 + 16:43
16. Eliáš Vojtěch TBM0604 B KOS TJ Tesla Brno 79:19 + 23:02
17. Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov 79:59 + 23:42
18. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 81:23 + 25:06
19. Macek Vojtěch ASU0748 B Magnus Orienteering 82:56 + 26:39
20. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:16 + 26:59
21. Pánek Ondřej SSU0702 B SK Severka Šumperk 85:57 + 29:40
22. Volkov Maksym TRI0708 B TJ TŽ Třinec 88:58 + 32:41
23. Kroutil Jošt TBM0712 B KOS TJ Tesla Brno 100:53 + 44:36
24. Otta Kryštof BFM0608 B SKOB Frýdek - Místek 156:46 + 100:29

H20B 9.13 km, 505 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5978

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Urbánek Tomáš ZBM0604 R SK Brno Žabovřesky 69:44 6430
2. Sláma Šimon LCE0502 A OOB TJ Slovan Luhačovice 70:50 + 1:06 6335
3. Dvořáček Michal ZBM0513 B SK Brno Žabovřesky 76:02 + 6:18 5887
4. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:30 + 18:46 4814
5. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 91:23 + 21:39 4565
6. Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 93:29 + 23:45 4385
7. Klösel Samuel AOP0504 B Orientační Běh Opava 105:44 + 36:00 3330
8. Klapetek Václav AOP0503 B Orientační Běh Opava 106:13 + 36:29 3288
9. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 115:24 + 45:40 2497
10. Valnoha David ZBM0514 B SK Brno Žabovřesky 118:44 + 49:00 2210

H21B 10.59 km, 520 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8384

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Brno Žabovřesky 71:30 9335
2. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 75:51 + 4:21 8842
3. Šrom Jakub TBM9502 C KOS TJ Tesla Brno 83:27 + 11:57 7981
4. Smola Michal TZL8131 C SKOB Zlín 84:49 + 13:19 7826
5. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 85:21 + 13:51 7765
6. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:47 + 15:17 7603
7. Beneš Jindřich SSU0400 A SK Severka Šumperk 88:47 + 17:17 7376
8. Drábek Jan ZBM8511 C SK Brno Žabovřesky 93:24 + 21:54 6853
9. Fousek Jan MOV9100 C SKOB Ostrava 95:55 + 24:25 6568
10. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 96:46 + 25:16 6471
11. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 99:22 + 27:52 6177
12. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 99:30 + 28:00 6162
13. Bukovac Maroš PBM7605 C TJ Spartak 1. brněnská 101:44 + 30:14 5908
14. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 102:11 + 30:41 5857
15. Franko David 240007 SK dorost repre 110:45 + 39:15
16. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 113:50 + 42:20 4537
17. Seidenglanz Jáchym SSU0202 C SK Severka Šumperk 114:01 + 42:31 4516
18. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 114:06 + 42:36 4507
19. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 114:39 + 43:09 4445
20. Vavřík Tomáš MOV0004 C SKOB Ostrava 126:18 + 54:48 3124
21. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 129:30 + 58:00 2762
22. Šidík Petr MOV9200 C SKOB Ostrava 132:41 + 61:11 2401
23. Hireš Jan SKM0100 C KOB Směr Kroměříž 139:51 + 68:21 1589
24. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 143:20 + 71:50 1194
25. Krajcar Ivo KSU9501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 144:09 + 72:39 1101
26. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 148:30 + 77:00 608
27. Dvořák Jakub MOV9500 C SKOB Ostrava 167:47 + 96:17 0
Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0

H35B 9.13 km, 420 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 83:07
2. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 85:39 + 2:32
3. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 87:31 + 4:24
4. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 87:51 + 4:44
5. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 88:09 + 5:02
6. Smítal Rostislav ZBM7903 C SK Brno Žabovřesky 90:15 + 7:08
7. Plšek Jakub PBM8502 C TJ Spartak 1. brněnská 96:05 + 12:58
8. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 97:32 + 14:25
9. Jurák Adam ZBM8404 C SK Brno Žabovřesky 99:05 + 15:58
10. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 107:00 + 23:53
11. Tempír Tomáš UOL7702 C SOB Olomouc 122:54 + 39:47
12. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 125:09 + 42:02

H40B 7.07 km, 400 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 61:15
2. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Brno Žabovřesky 63:25 + 2:10
3. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 72:14 + 10:59
4. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 72:49 + 11:34
5. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 74:53 + 13:38
6. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 78:11 + 16:56
7. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 82:54 + 21:39
8. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 87:53 + 26:38
9. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 88:46 + 27:31
10. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 89:51 + 28:36
11. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 90:40 + 29:25
12. Kawulok Marek SIT8001 C OK SILESIA 96:31 + 35:16
13. Hubík Hubert PLU8201 C TJ SOKOL Plumlov 101:45 + 40:30
14. Novotný Michal PLU7901 C TJ SOKOL Plumlov 106:11 + 44:56
15. Václavek Leoš KON8216 C KOB Konice 107:04 + 45:49
16. Lutera Michal PLU8101 C TJ SOKOL Plumlov 129:18 + 68:03
Volkov Alexander TRI8002 C TJ TŽ Třinec DISK

H45B 6.12 km, 350 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 46:08
2. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 48:17 + 2:09
3. Kyncl Tomáš ZBM7201 C SK Brno Žabovřesky 49:48 + 3:40
4. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Brno Žabovřesky 54:32 + 8:24
5. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:37 + 8:29
6. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 55:00 + 8:52
7. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:08 + 13:00
8. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 59:38 + 13:30
9. Myslivec Jiří TRI7801 C TJ TŽ Třinec 62:58 + 16:50
10. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 64:06 + 17:58
11. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 65:00 + 18:52
12. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Brno Žabovřesky 65:09 + 19:01
13. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:21 + 19:13
14. Michač Ľuboš TZL7600 C SKOB Zlín 65:22 + 19:14
15. Tomíček Oldřich TBM7903 C KOS TJ Tesla Brno 67:13 + 21:05
16. Svoboda Petr TZL7937 C SKOB Zlín 70:41 + 24:33
17. Koutný Pavel JPV7300 C Oddíl OS SK Prostějov 71:21 + 25:13
18. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Brno Žabovřesky 72:15 + 26:07
19. Otta Jakub BFM7603 C SKOB Frýdek - Místek 74:04 + 27:56
20. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:57 + 30:49
21. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:20 + 31:12
22. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 77:54 + 31:46
23. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 81:18 + 35:10
24. Janováč Dušan RBK7804 C SK Radioklub Blansko 81:55 + 35:47
25. Hrbáček Tomáš LCE7702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 84:29 + 38:21
25. Kučera Viktor ZBM7608 C SK Brno Žabovřesky 84:29 + 38:21
27. Pátek Richard PBM7609 C TJ Spartak 1. brněnská 85:56 + 39:48
28. Přibyl Martin TZL7804 C SKOB Zlín 85:59 + 39:51
29. Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov 89:49 + 43:41
30. Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 91:17 + 45:09
31. Kindl Miroslav UOL7902 C SOB Olomouc 94:24 + 48:16
32. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko 95:02 + 48:54
33. Malaska Lukáš UOL7504 C SOB Olomouc 100:12 + 54:04
34. Sluka Miroslav SBK7207 C KOB START Blansko 102:25 + 56:17
Tesák Petr 180001 SKRZlin DISK

H50B 5.41 km, 260 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan ZBM7205 C SK Brno Žabovřesky 48:33
2. Švestka Vítězslav KUB7301 C KUB Koala Uherský Brod 48:49 + 0:16
3. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 55:07 + 6:34
4. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 60:19 + 11:46
5. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 65:22 + 16:49
6. Kratochvíl Kajiš HOB7001 C SK OB Horní Benešov 67:00 + 18:27
7. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 68:04 + 19:31
8. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Brno Žabovřesky 71:17 + 22:44
9. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 72:17 + 23:44
10. Brucháček Rudolf TZL7404 C SKOB Zlín 73:27 + 24:54
11. Komenda Kamil PBM7201 C TJ Spartak 1. brněnská 74:36 + 26:03
12. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 78:14 + 29:41
13. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 82:28 + 33:55
14. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 85:03 + 36:30
15. Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín 96:18 + 47:45
16. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 100:42 + 52:09
17. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 131:40 + 83:07
Menzel Pavel MOV7201 C SKOB Ostrava DISK

H55B 4.85 km, 255 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 45:40
2. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 47:02 + 1:22
3. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 47:07 + 1:27
4. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 47:49 + 2:09
5. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 49:25 + 3:45
6. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 50:29 + 4:49
7. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Brno Žabovřesky 51:00 + 5:20
8. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 51:39 + 5:59
9. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 53:43 + 8:03
10. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 55:30 + 9:50
11. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 64:04 + 18:24
12. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 67:37 + 21:57
13. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 69:33 + 23:53
14. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 71:21 + 25:41
15. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 73:55 + 28:15
16. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 83:28 + 37:48
17. Švejda Antonin 30001 No Name 100:29 + 54:49

H60B 4.00 km, 230 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 41:49
2. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 45:33 + 3:44
3. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 46:11 + 4:22
4. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 47:12 + 5:23
5. Sedláček Jaroslav HLV6404 C OB Holešov z.s. 49:14 + 7:25
6. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 50:15 + 8:26
7. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:49 + 10:00
8. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 52:07 + 10:18
9. Polivka Petr 10001 Ottawa Orienteering 54:25 + 12:36
10. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 54:59 + 13:10
11. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 55:11 + 13:22
12. Pavlíček Jaromír MOV6000 C SKOB Ostrava 56:43 + 14:54
13. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 56:49 + 15:00
14. Buráň Zdeněk 100001 NER - BzB - Buráňovi 63:12 + 21:23
15. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 66:43 + 24:54
Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava DISK

H65B 3.72 km, 165 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 42:20
2. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 44:58 + 2:38
3. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 46:59 + 4:39
4. Kusbach Antonín TZL5800 C SKOB Zlín 57:25 + 15:05
5. Hauerland Jaroslav KUB5501 C KUB Koala Uherský Brod 63:28 + 21:08
6. Lužný Josef VIC5711 C OB Vizovice 68:19 + 25:59

H70B 2.88 km, 130 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:48
2. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 39:27 + 1:39
3. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 40:38 + 2:50
4. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 41:36 + 3:48
5. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 43:03 + 5:15
6. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 45:31 + 7:43
7. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 57:26 + 19:38

H75B 2.74 km, 130 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 37:24
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 41:52 + 4:28
3. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 45:35 + 8:11
4. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 46:03 + 8:39
5. Peška Antonín HLV4801 C OB Holešov z.s. 47:23 + 9:59
6. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 52:27 + 15:03
7. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 63:38 + 26:14
8. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 90:42 + 53:18

H80B 2.17 km, 95 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 48:11
2. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 52:06 + 3:55

OPEN adv 5.40 km, 270 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:16
2. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:21 + 4:05
3. Trubelík Ivan LCE9702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 68:20 + 9:04
4. Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:07 + 10:51
5. Krejčíková Barbora TZL8551 C SKOB Zlín 71:52 + 12:36
6. Gebauer Lubomír SSU8300 C SK Severka Šumperk 75:23 + 16:07
7. Vladovič Pranab 70001 001 105:10 + 45:54
Fantová Lenka 40001 DISK

OPEN mind 4.19 km, 180 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 40:58
2. Burda Martin JPV8111 C Oddíl OS SK Prostějov 60:05 + 19:07
3. Lýsek Martin UOL7903 C SOB Olomouc 62:01 + 21:03
4. Václavková Lenka KON8155 C KOB Konice 63:55 + 22:57
5. Slavík Ondřej TVR0500 B TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 64:06 + 23:08
6. Urbánková Tereza SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 64:07 + 23:09
7. Burda Filip Neregistrovaná dohláška 65:11 + 24:13
8. Pánková Jitka SSU7850 C SK Severka Šumperk 65:43 + 24:45
9. Františák Martin 220002 STG Brumov-Bylnice 66:36 + 25:38
10. Bučková Miroslava 220001 STG Brumov-Bylnice 66:48 + 25:50
11. Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 78:02 + 37:04
11. Cymorek Petr TRI7000 C TJ TŽ Třinec 78:02 + 37:04
13. Buráňová Hana 100002 NER - BzB - Buráňovi 78:45 + 37:47
14. Kawuloková Zdeňka SIT8451 C OK SILESIA 81:44 + 40:46
15. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 82:21 + 41:23
16. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 82:26 + 41:28
17. Kroutil Tadeáš TBM0928 B KOS TJ Tesla Brno 87:22 + 46:24
18. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 89:26 + 48:28
19. Rösslerová Jitka 70002 001 89:31 + 48:33
20. Hauerlandová Nikola KUB8950 C KUB Koala Uherský Brod 90:15 + 49:17
21. Struhařová Kateřina TZL8054 C SKOB Zlín 93:19 + 52:21
22. Malec Vladimír KRN5900 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 99:35 + 58:37
23. Hrbáčková Karla LCE8152 C OOB TJ Slovan Luhačovice 101:16 + 60:18
24. Hedrich Jan SSU1101 C SK Severka Šumperk 104:53 + 63:55
25. Gebauerová Veronika SSU8550 SK Severka Šumperk 105:11 + 64:13
26. Polcrová Anna 110001 OS SK Prostějov 106:59 + 66:01
27. Kadlecová Gabriela BBM7651 C BETA URSUS Rosice 124:28 + 83:30
28. Kutá Alena UOL8151 C SOB Olomouc 140:49 + 99:51
Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín DISK
Kadlček Václav 140001 neregistrovaný - Kadlček DISK

OPEN linie 2.32 km, 70 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžička Bořek TZL1404 C SKOB Zlín 29:36
2. Malaska Vojtěch UOL1002 C SOB Olomouc 35:57 + 6:21
3. Malasková Markéta UOL7654 C SOB Olomouc 37:45 + 8:09
4. Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 39:09 + 9:33
5. Hübnerová Johana TBM1551 C KOS TJ Tesla Brno 44:50 + 15:14
6. Panna Marek MOV1601 C SKOB Ostrava 48:46 + 19:10
7. Gebauer Jan SSU1400 C SK Severka Šumperk 48:53 + 19:17
8. Plšek Albert PBM1604 C TJ Spartak 1. brněnská 49:10 + 19:34
9. Pánek Milan SSU1600 C SK Severka Šumperk 55:30 + 25:54
10. Koukalová Markéta JPV7789 C Oddíl OS SK Prostějov 55:39 + 26:03
11. Kořanová Daniela VBM1551 C VSK Mendelu Brno 56:22 + 26:46
12. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 56:33 + 26:57
13. Kořenová Jana 150001 nemám klub 59:40 + 30:04
14. Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 62:54 + 33:18
15. Riesslerová Jolana OTK6650 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 67:26 + 37:50
16. Gebauerová Tereza SSU1650 C SK Severka Šumperk 85:53 + 56:17
17. Procházka Jakub TZL2000 C SKOB Zlín 102:20 + 72:44
18. Procházka Jan TZL1800 C SKOB Zlín 102:45 + 73:09
19. Kučera Michal 70003 001 135:05 + 105:29
Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava DISK
Vladovič Martin TZL1401 C SKOB Zlín DISK
Drábková Karolína HLV1656 C OB Holešov z.s. DISK