Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
22.06.2024
Místo konání:
Roštín, koupaliště
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Mapa:
Ředitel závodu:
Lachendro Jan
Hlavní rozhodčí:
Vlček Roman - R2
Stavitel tratí:
Dittrich Pavel - R2
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D20B     D21N     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D65C     D75B     D80B     DH10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21N     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H70C     H75B     H75C     H80B     H90C     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10C 1.76 km, 70 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozáková Michaela TBM1552 C KOS TJ Tesla Brno 20:32
2. Vlčková Barbora KSU1454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:48 + 4:16
3. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 27:31 + 6:59
4. Zámečníková Marie RBK1553 C SK Radioklub Blansko 29:03 + 8:31
5. Kozmonová Sára PBM1552 C TJ Spartak 1. brněnská 29:23 + 8:51
6. Janováčová Tereza RBK1552 C SK Radioklub Blansko 33:44 + 13:12
7. Křížová Elisa ZBM1556 C SK Brno Žabovřesky 37:40 + 17:08
8. Kalbáčová Vilma KSU1651 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:47 + 23:15

D12C 2.85 km, 100 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastná Vendula TBM1384 B KOS TJ Tesla Brno 25:19
2. Dohnalová Eliška ZBM1253 C SK Brno Žabovřesky 30:52 + 5:33
3. Chodúrová Elena TZL1351 C SKOB Zlín 31:41 + 6:22
4. Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 33:20 + 8:01
5. Slámová Emílie Inka LCE1253 B OOB TJ Slovan Luhačovice 33:56 + 8:37
6. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 35:07 + 9:48
7. Přibylová Ema TZL1350 C SKOB Zlín 39:12 + 13:53
8. Otrubová Veronika PLU1277 B TJ SOKOL Plumlov 39:18 + 13:59
9. Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:20 + 14:01
10. Šedivá Kristýna VBM1252 B VSK Mendelu Brno 39:37 + 14:18
11. Soběslavská Anna Marie PBM1351 C TJ Spartak 1. brněnská 39:54 + 14:35
12. Tomíčková Ivana TBM1364 B KOS TJ Tesla Brno 40:01 + 14:42
13. Křížová Ema ZBM1358 C SK Brno Žabovřesky 40:56 + 15:37
14. Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno 44:04 + 18:45
15. Doušková Daniela TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno 44:23 + 19:04
16. Štěpánková Adéla VIC1250 C OB Vizovice 54:13 + 28:54
17. Daňková Viktorie RBK1353 C SK Radioklub Blansko 55:01 + 29:42
18. Dratvová Sára STE1251 C SK SKI-OB Šternberk 56:48 + 31:29
19. Kopecká Eliška SSU1252 B SK Severka Šumperk 59:05 + 33:46
20. Beňovská Marie KUB1253 C KUB Koala Uherský Brod 80:22 + 55:03
21. Kocúrová Barbora PBM1253 C TJ Spartak 1. brněnská 80:37 + 55:18
22. Kořenová Helena TZL1250 C SKOB Zlín 86:51 + 61:32
Tesařová Štěpánka PBM1258 TJ Spartak 1. brněnská DISK

D14B 3.29 km, 170 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eliášová Viktorie TBM1052 A KOS TJ Tesla Brno 34:05
2. Kubíčková Magdalena UOL1150 B SOB Olomouc 39:09 + 5:04
3. Slámová Julie LCE1051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 39:46 + 5:41
4. Tomášková Anna STE1051 B SK SKI-OB Šternberk 42:11 + 8:06
5. Jágrová Zuzana RBK1051 B SK Radioklub Blansko 43:38 + 9:33
6. Lipenská Jana Marie KON1191 B KOB Konice 44:42 + 10:37
7. Václavková Amálie KON1079 B KOB Konice 48:27 + 14:22
8. Schwabová Barbora TBM1188 B KOS TJ Tesla Brno 49:55 + 15:50
9. Králová Marie PBM1153 B TJ Spartak 1. brněnská 50:10 + 16:05
10. Vítková Kateřina PBM1152 B TJ Spartak 1. brněnská 51:11 + 17:06
11. Luterová Laura PLU1051 B TJ SOKOL Plumlov 53:52 + 19:47
12. Jordánová Nelly KSU1050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:02 + 19:57
13. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 B SKOB Zlín 55:35 + 21:30
14. Šamárková Amélie AOP1052 B Orientační Běh Opava 55:49 + 21:44
15. Bokišová Johana AOP1051 B Orientační Běh Opava 56:46 + 22:41
16. Urválková Anna TBM1177 B KOS TJ Tesla Brno 57:16 + 23:11
17. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 57:46 + 23:41
18. Kadlecová Jolana BBM1052 B BETA URSUS Rosice 59:07 + 25:02
19. Pavelková Eva KSU1099 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:01 + 30:56
20. Mauritzová Anna TRI1253 C TJ TŽ Třinec 67:12 + 33:07
21. Struhařová Sára TZL1152 B SKOB Zlín 68:07 + 34:02
22. Poslušná Katka TZL1051 B SKOB Zlín 70:12 + 36:07
23. Malá Lucie TBM1165 B KOS TJ Tesla Brno 72:50 + 38:45
24. Burešová Sofie BFM1153 B SKOB Frýdek - Místek 74:12 + 40:07
25. Robotková Tereza PBM1150 B TJ Spartak 1. brněnská 76:07 + 42:02
26. Szlováková Juliana 27S1050 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 117:24 + 83:19
Rozsypalová Ela TZL1154 C SKOB Zlín DISK

D14C 3.13 km, 160 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malasková Linda UOL1053 C SOB Olomouc 41:23
2. Veselá Martina RBK1052 C SK Radioklub Blansko 42:52 + 1:29
3. Svobodová Aneta TZL1156 C SKOB Zlín 47:23 + 6:00
4. Bašeová Jolana ZBM1051 B SK Brno Žabovřesky 51:21 + 9:58
5. Slavíková Anna PBM1156 C TJ Spartak 1. brněnská 66:08 + 24:45
6. Fučíková Ema VBM1151 C VSK Mendelu Brno 69:32 + 28:09
7. Fleissigová Kateřina 0340002 Rychtářov 77:15 + 35:52
8. Krejčiříková Zuzana BBM1150 C BETA URSUS Rosice 106:02 + 64:39
9. Kořenová Hana TZL1050 C SKOB Zlín 107:11 + 65:48
10. Pařízková Eliška ZBM1150 C SK Brno Žabovřesky 107:18 + 65:55

D16B 4.36 km, 215 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fedrová Anežka RBK0853 A SK Radioklub Blansko 47:30
2. Coufalová Rea ZBM0953 A SK Brno Žabovřesky 48:59 + 1:29
3. Jágrová Aneta RBK0951 A SK Radioklub Blansko 49:05 + 1:35
4. Růžičková Žofie TZL0953 B SKOB Zlín 53:24 + 5:54
5. Kundratová Eva TZL0950 A SKOB Zlín 53:38 + 6:08
6. Gottwaldová Amálie STE0952 A SK SKI-OB Šternberk 54:30 + 7:00
7. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Brno Žabovřesky 55:18 + 7:48
8. Otrubová Karolína PLU0888 A TJ SOKOL Plumlov 58:16 + 10:46
9. Kubíčková Lucie VIC0952 B OB Vizovice 58:45 + 11:15
10. Štěpánková Anna VIC0956 B OB Vizovice 59:50 + 12:20
11. Kočová Klára ZBM0850 B SK Brno Žabovřesky 60:40 + 13:10
12. Tomanková Alice KSU0959 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:41 + 13:11
13. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 65:12 + 17:42
14. Cymorková Julie TRI0953 B TJ TŽ Třinec 65:52 + 18:22
15. Vrbková Adéla TBM0851 B KOS TJ Tesla Brno 65:53 + 18:23
16. Kučerová Tereza ZBM0957 B SK Brno Žabovřesky 66:43 + 19:13
17. Křížová Amálie UOL0953 B SOB Olomouc 67:29 + 19:59
18. Skřivanková Anna TBM0853 B KOS TJ Tesla Brno 69:22 + 21:52
19. Kranzler Stella Marie SSU0950 B SK Severka Šumperk 78:16 + 30:46
20. Peňázová Charlotte TBM0860 B KOS TJ Tesla Brno 79:09 + 31:39
21. Reichlová Pavla KSU0888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:38 + 32:08
22. Burešová Eliška BFM0955 B SKOB Frýdek - Místek 83:38 + 36:08

D16C 3.76 km, 180 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:34
2. Veselá Veronika RBK0852 C SK Radioklub Blansko 67:43 + 3:09
3. Hanáková Ema SKM0952 C KOB Směr Kroměříž 69:28 + 4:54
4. Paloncý Adéla KSU0950 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:14 + 13:40
5. Pelantová Sára ASU0850 C Magnus Orienteering 82:53 + 18:19
6. Běhalová Alice SKM0954 C KOB Směr Kroměříž 91:08 + 26:34
7. Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 95:43 + 31:09
8. Krejčí Lucie ZBM0863 C SK Brno Žabovřesky 96:33 + 31:59
9. Batistová Karolína ZBM0864 C SK Brno Žabovřesky 120:00 + 55:26
Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž DISK
Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava DISK

D18B 5.60 km, 360 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fuchsová Ema TBM0653 A KOS TJ Tesla Brno 64:13
2. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 69:39 + 5:26
3. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 80:27 + 16:14
4. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 81:22 + 17:09
5. Dobrovolná Anna TBM0758 A KOS TJ Tesla Brno 82:38 + 18:25
6. Burdová Helena UOL0656 B SOB Olomouc 85:04 + 20:51
7. Zaoralová Eliška SSU0752 A SK Severka Šumperk 85:10 + 20:57
8. Polcrová Karolína JPV0754 B Oddíl OS SK Prostějov 87:14 + 23:01
9. Richtrová Ema SSU0753 B SK Severka Šumperk 89:33 + 25:20
10. Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 92:43 + 28:30
11. Juřinová Adéla KSU0650 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:10 + 32:57
12. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Brno Žabovřesky 109:31 + 45:18
13. Přikrylová Ivana JPV0653 B Oddíl OS SK Prostějov 118:31 + 54:18
14. Kovalčíková Nela TZL0757 B SKOB Zlín 119:30 + 55:17

D20B 6.22 km, 350 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5127

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Brno Žabovřesky 73:04 5474
2. Bruková Petra TRI0450 A TJ TŽ Třinec 73:50 + 0:46 5419
3. Pinkavová Hana JPV0551 B Oddíl OS SK Prostějov 78:18 + 5:14 5102
4. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 82:24 + 9:20 4811
5. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 87:47 + 14:43 4428
6. Lubrichová Veronika PLU0453 B TJ SOKOL Plumlov 91:19 + 18:15 4177
7. Vojkůvková Hana MOV0552 B SKOB Ostrava 119:54 + 46:50 2147
Plachá Aneta JPV0555 B Oddíl OS SK Prostějov DISK 0

D21N 6.13 km, 390 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pangrácová Anna 0050005 SK Skivelo Neslyšících Olomouc 82:03
2. Pangrácová Marie 0040002 SK Olympia Praha SPS 129:52 + 47:49
3. Hornová Lenka 0050003 SK Skivelo Neslyšících Olomouc 136:43 + 54:40

D21B 8.03 km, 390 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7258

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Finstrlová Adéla ZBM9153 E SK Brno Žabovřesky 67:09 7694
2. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 67:17 + 0:08 7679
3. Valentová Eva LCE8966 R OOB TJ Slovan Luhačovice 70:58 + 3:49 7273
4. Kavánková Iva TZL9753 E SKOB Zlín 71:23 + 4:14 7227
5. Hlavová Hana TBM8888 R KOS TJ Tesla Brno 77:31 + 10:22 6551
6. Tomanová Eliška ZBM0658 A SK Brno Žabovřesky 79:40 + 12:31 6314
7. Tomíčková Dana TBM8062 C KOS TJ Tesla Brno 81:38 + 14:29 6097
8. Pijáková Barbora SPE9450 KOB Sokol Pezinok 90:14 + 23:05
9. Marková Ema SSU0252 C SK Severka Šumperk 102:35 + 35:26 3787

D21C 6.22 km, 350 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 107:11
2. Koutná Štěpánka UOL9151 C SOB Olomouc 113:29 + 6:18

D35B 6.13 km, 390 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 71:29
2. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Brno Žabovřesky 82:01 + 10:32
3. Vítková Barbora PBM7952 C TJ Spartak 1. brněnská 85:33 + 14:04
4. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 88:02 + 16:33
5. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Brno Žabovřesky 91:14 + 19:45
6. Baťková Zuzana TZL8151 C SKOB Zlín 105:32 + 34:03
7. Janováčová Petra RBK8558 C SK Radioklub Blansko 110:50 + 39:21
8. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 111:11 + 39:42
9. Coufalová Martina ZBM7755 C SK Brno Žabovřesky 130:56 + 59:27
Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno DISK

D35C 5.56 km, 350 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavíková Jana PBM8252 C TJ Spartak 1. brněnská 83:36
2. Juřinová Radka KSU8080 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:37 + 7:01
3. Smítalová Jana ZBM8053 C SK Brno Žabovřesky 95:35 + 11:59
4. Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko 96:11 + 12:35
5. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 106:27 + 22:51
6. Dvořáková Hana ZBM8676 C SK Brno Žabovřesky 110:36 + 27:00
7. Kozmonová Helena PBM8751 C TJ Spartak 1. brněnská 112:37 + 29:01
8. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 115:26 + 31:50
9. Václavková Lenka KON8155 C KOB Konice 118:44 + 35:08
10. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Brno Žabovřesky 123:07 + 39:31
11. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 123:46 + 40:10
12. Kopecká Tereza SSU8000 C SK Severka Šumperk 130:34 + 46:58
13. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 132:20 + 48:44
14. Tomášková Petra STE8250 C SK SKI-OB Šternberk 150:30 + 66:54
Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Hrouzová Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK

D40B 5.46 km, 350 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bártová Petra RBK8252 C SK Radioklub Blansko 81:32
2. Kočová Eva TZL7550 C SKOB Zlín 85:35 + 4:03
3. Hubáčková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 87:50 + 6:18
4. Červinková Jana BFM8052 C SKOB Frýdek - Místek 92:38 + 11:06
5. Drábková Kateřina HLV8451 C OB Holešov z.s. 95:01 + 13:29
6. Brucháčková Markéta TZL8152 C SKOB Zlín 100:08 + 18:36
7. Dohnalová Květa ZBM7954 C SK Brno Žabovřesky 104:40 + 23:08
8. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 108:00 + 26:28
9. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 165:49 + 84:17

D45B 5.21 km, 310 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:12
2. Janíková Marie ZBM7852 C SK Brno Žabovřesky 61:16 + 2:04
3. Pavlicová Anna KUB7360 C KUB Koala Uherský Brod 71:24 + 12:12
4. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 73:16 + 14:04
5. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 75:02 + 15:50
6. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 77:07 + 17:55
7. Bukovacová Alena PBM7454 C TJ Spartak 1. brněnská 79:25 + 20:13
8. Otrubová Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 79:51 + 20:39
9. Holasová Šárka AOP7853 C Orientační Běh Opava 84:36 + 25:24
10. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 84:39 + 25:27
11. Václavková Petra ZBM7553 C SK Brno Žabovřesky 89:49 + 30:37
12. Sebe Krisztina 0140003 PVSK 90:34 + 31:22
13. Burešová Petra BFM7855 C SKOB Frýdek - Místek 93:13 + 34:01
14. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 93:38 + 34:26
15. Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 95:16 + 36:04
16. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Brno Žabovřesky 95:30 + 36:18
17. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 96:32 + 37:20
18. Gottwaldová Hana JPV7551 C Oddíl OS SK Prostějov 103:33 + 44:21
19. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 150:54 + 91:42

D45C 4.16 km, 260 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Alice TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno 54:15
2. Lvovská Leny ZBM7557 C SK Brno Žabovřesky 56:54 + 2:39
3. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 57:00 + 2:45
4. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 57:20 + 3:05
5. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 57:27 + 3:12
6. Provazník Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 59:59 + 5:44
7. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 60:10 + 5:55
8. Hiršová Marcela TBM7079 C KOS TJ Tesla Brno 60:43 + 6:28
9. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 61:16 + 7:01
10. Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 63:30 + 9:15
11. Ďurčová Alena 38S7750 Slávia ŽU Žilina 63:53 + 9:38
12. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 63:59 + 9:44
13. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 64:41 + 10:26
14. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 65:29 + 11:14
15. Pinkavová Helena JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov 67:16 + 13:01
16. Sedláčková Alžběta TBM7872 C KOS TJ Tesla Brno 70:50 + 16:35
17. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 70:53 + 16:38
18. Sedláčková Jana HLV7060 C OB Holešov z.s. 71:02 + 16:47
19. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 71:18 + 17:03
20. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 76:01 + 21:46
21. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:03 + 24:48
22. Krejčiříková Nikol BBM7850 C BETA URSUS Rosice 83:46 + 29:31
23. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 86:47 + 32:32
24. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 87:41 + 33:26
25. Hendrychová Marcela HOB7051 C SK OB Horní Benešov 87:43 + 33:28
26. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 88:27 + 34:12
27. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 88:51 + 34:36
28. Foretová Jitka SSU7950 C SK Severka Šumperk 89:37 + 35:22
29. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 96:34 + 42:19
30. Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 115:32 + 61:17
Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK

D50B 4.54 km, 310 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:43
2. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 66:34 + 3:51
3. Hanousková Michaela KON7474 C KOB Konice 68:33 + 5:50
4. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 73:20 + 10:37
5. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 74:16 + 11:33
6. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 75:50 + 13:07
7. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 77:14 + 14:31
8. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 82:43 + 20:00
9. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 87:20 + 24:37
10. Krhutová Martina TRI7450 C TJ TŽ Třinec 88:40 + 25:57
11. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 94:14 + 31:31
12. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 101:19 + 38:36
13. Varhaníčková Jana 0180001 NER - Varhaníčková 107:56 + 45:13
14. Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 119:29 + 56:46
15. Vojkůvková Jarmila MOV7152 C SKOB Ostrava 132:25 + 69:42

D55B 4.16 km, 260 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 75:01

D55C 3.57 km, 190 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 49:56
2. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 56:08 + 6:12
3. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 61:47 + 11:51
4. Jordanová Blanka VBM6851 C VSK Mendelu Brno 63:48 + 13:52
5. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 64:21 + 14:25
6. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 64:33 + 14:37
7. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 73:09 + 23:13
8. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Rosice 75:46 + 25:50
9. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 80:11 + 30:15
10. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 80:30 + 30:34
11. Gebauerová Jana SSU6450 C SK Severka Šumperk 85:10 + 35:14
12. Tomanová Elena ZBM6666 C SK Brno Žabovřesky 124:38 + 74:42
13. Suchá Helena ABM6664 C KOB ALFA Brno 127:12 + 77:16
Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno DISK

D60B 3.80 km, 220 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara TRI6150 C TJ TŽ Třinec 57:23
2. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 58:37 + 1:14
3. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:13 + 2:50
4. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 89:58 + 32:35

D65B 3.57 km, 190 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Brno Žabovřesky 67:36
2. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 68:58 + 1:22
3. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 72:20 + 4:44
4. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 119:25 + 51:49

D65C 2.47 km, 105 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva JIL5254 C OK Jilemnice 33:46
2. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 42:43 + 8:57
3. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 44:02 + 10:16
4. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:12 + 19:26

D75B 2.47 km, 105 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 46:33
2. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 54:03 + 7:30

D80B 1.80 km, 90 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 59:53

DH10N 3.60 km, 70 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Báňa Patrik PBM1401 C TJ Spartak 1. brněnská 28:34
2. Panna Marek MOV1601 C SKOB Ostrava 29:54 + 1:20
3. Pařízek Matěj ZBM1603 C SK Brno Žabovřesky 30:25 + 1:51
4. Hrouzová Helena KRN1650 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:05 + 5:31
5. Krejčiříková Kamila BBM1550 C BETA URSUS Rosice 37:52 + 9:18
6. Kryl Jan Matěj STE1402 C SK SKI-OB Šternberk 38:32 + 9:58
7. Hrouzek David SKM1400 C KOB Směr Kroměříž 40:24 + 11:50
8. Šalmik Bruno 0120002 VZA - Slávia Žilinská univerzita 43:06 + 14:32
9. Dvořák Jakub ZBM1503 C SK Brno Žabovřesky 43:11 + 14:37
10. Brabcová Tina ZBM1657 C SK Brno Žabovřesky 46:30 + 17:56
11. Herzingerová Linda PLU1599 C TJ SOKOL Plumlov 55:31 + 26:57
12. Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 58:42 + 30:08
Kovářík Ondřej TBM1601 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Drábková Karolína HLV1656 C OB Holešov z.s. DISK
Eschlerová Lenka UBM1751 C MENISKOS Brno DISK

H10C 1.76 km, 70 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smola Štěpán TZL1414 C SKOB Zlín 16:45
2. Jiráček Ondřej STE1401 C SK SKI-OB Šternberk 21:10 + 4:25
3. Couffin Mudřík Nino TZL1403 C SKOB Zlín 23:05 + 6:20
4. Bárta Vítězslav RBK1501 C SK Radioklub Blansko 24:12 + 7:27
5. Rajnošek Matouš KSU1414 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:32 + 8:47
6. Bednář Richard UOL1400 C SOB Olomouc 26:04 + 9:19
7. Papež Marek ZBM1502 C SK Brno Žabovřesky 26:13 + 9:28
8. Rajnošek Jan ZBM1409 C SK Brno Žabovřesky 26:21 + 9:36
9. Eschler Martin UBM1402 C MENISKOS Brno 28:31 + 11:46
10. Stachoň Ondřej ZBM1404 C SK Brno Žabovřesky 31:31 + 14:46
11. Fleissig Antonín 0340003 Rychtářov 31:42 + 14:57
12. Maksimenko Mark ZBM1410 C SK Brno Žabovřesky 35:33 + 18:48
13. Slavík Martin PBM1402 C TJ Spartak 1. brněnská 37:53 + 21:08
Růžička Bořek TZL1404 C SKOB Zlín DISK
Meissner Otto ZBM1501 C SK Brno Žabovřesky DISK

H12C 3.14 km, 135 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Dalibor TZL1200 B SKOB Zlín 23:27
2. Vítek Vojtěch PBM1310 B TJ Spartak 1. brněnská 30:47 + 7:20
3. Hájek Vojtěch TBM1201 B KOS TJ Tesla Brno 31:09 + 7:42
4. Smítal Vendelín ZBM1203 B SK Brno Žabovřesky 31:42 + 8:15
5. Bárta Zbyněk RBK1301 C SK Radioklub Blansko 34:42 + 11:15
6. Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:51 + 13:24
7. Mazák Šimon KSU1300 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:38 + 14:11
8. Ježík Viktor 27S0050 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:08 + 16:41
9. Myslivec Lukáš TRI1201 B TJ TŽ Třinec 44:58 + 21:31
10. Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:25 + 23:58
11. Macháček Jan UOL1301 C SOB Olomouc 47:33 + 24:06
12. Brucháček Jan TZL1201 B SKOB Zlín 47:53 + 24:26
13. Paul Radim ZBM1206 C SK Brno Žabovřesky 48:19 + 24:52
14. Vala Karel ASU1300 C Magnus Orienteering 49:43 + 26:16
15. Macek Václav ASU1249 B Magnus Orienteering 50:09 + 26:42
16. Kozmon Lukáš PBM1301 B TJ Spartak 1. brněnská 54:19 + 30:52
17. Zapletal Martin LCE1202 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:45 + 33:18
18. Janováč Marek RBK1302 C SK Radioklub Blansko 57:49 + 34:22
19. Tesák Matyáš TZL1208 C SKOB Zlín 58:20 + 34:53
20. Plaček Jiří TZL1205 C SKOB Zlín 58:59 + 35:32
21. Janda Kryštof ZBM1309 C SK Brno Žabovřesky 59:00 + 35:33
22. Stachoň Štěpán ZBM1212 C SK Brno Žabovřesky 73:17 + 49:50
23. Rosinai Bruno ZBM1311 C SK Brno Žabovřesky 91:09 + 67:42
24. Dočkal Vojta 0150002 Holešov 123:35 + 100:08
Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava DISK
Rajnošek Samuel KSU1313 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK

H14B 5.25 km, 290 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 A KOB Směr Kroměříž 39:34
2. Mašláň Prokop TZL1005 B SKOB Zlín 47:04 + 7:30
3. Kozák Vojtěch TBM1101 B KOS TJ Tesla Brno 52:37 + 13:03
4. Lutera Oliver PLU1001 B TJ SOKOL Plumlov 53:59 + 14:25
5. Mička Gabriel Felix TZL1008 B SKOB Zlín 54:27 + 14:53
6. Hubáček Marián LCE1111 B OOB TJ Slovan Luhačovice 54:43 + 15:09
7. Kopáč František ZBM1105 B SK Brno Žabovřesky 55:47 + 16:13
8. Kocúr Boris PBM1003 B TJ Spartak 1. brněnská 56:51 + 17:17
9. Přibyl František TZL1105 B SKOB Zlín 58:22 + 18:48
10. Mrkvica Jan ZLH1100 B OOB TJ Zlaté Hory 58:26 + 18:52
11. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:13 + 20:39
12. Macka Sebastián LCE1112 B OOB TJ Slovan Luhačovice 61:46 + 22:12
13. Štábl Vít KSU1100 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:35 + 23:01
14. Koutný Ondřej JPV1001 B Oddíl OS SK Prostějov 63:44 + 24:10
15. Bárta Ladislav RBK1101 B SK Radioklub Blansko 64:13 + 24:39
16. Pěček Tobiáš SKM1100 B KOB Směr Kroměříž 66:46 + 27:12
17. Kubáň Patrik TBM1001 B KOS TJ Tesla Brno 67:16 + 27:42
18. Stacke Jan LCE1001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:29 + 30:55
19. Koča František ZBM1100 B SK Brno Žabovřesky 74:35 + 35:01
20. Růžička Hubert TZL1106 B SKOB Zlín 77:24 + 37:50
21. Bukovác Lukáš PBM1007 B TJ Spartak 1. brněnská 78:56 + 39:22
22. Koč Juraj TZL1006 C SKOB Zlín 87:41 + 48:07
23. Mátl Adam KSU1111 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:27 + 49:53
24. Marek Martin STE1100 B SK SKI-OB Šternberk 91:59 + 52:25
25. Rozsíval Martin KON1022 B KOB Konice 98:37 + 59:03
26. Jahudka Štěpán TZL1101 B SKOB Zlín 103:47 + 64:13
27. Kanávor Richard 27S1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 118:00 + 78:26
28. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 148:06 + 108:32
Vlček Antonín KSU1121 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Báňa Martin PBM1102 B TJ Spartak 1. brněnská DISK

H14C 4.17 km, 210 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Tomáš SSU1006 C SK Severka Šumperk 53:02
2. Vlach Max PBM1103 C TJ Spartak 1. brněnská 59:16 + 6:14
3. Kratochvíl David HOB1101 C SK OB Horní Benešov 60:33 + 7:31
4. Graubner Mikuláš TZL1013 C SKOB Zlín 61:04 + 8:02
5. Široký Jakub BBM1000 C BETA URSUS Rosice 65:00 + 11:58
6. Janda Filip ZBM1011 C SK Brno Žabovřesky 71:13 + 18:11
7. Václavek Alois KON1132 B KOB Konice 79:26 + 26:24
8. Belton Jakub RBK1102 C SK Radioklub Blansko 79:47 + 26:45
9. Svoboda Adam PBM1001 B TJ Spartak 1. brněnská 81:16 + 28:14
10. Foret Dominik SSU1004 C SK Severka Šumperk 87:17 + 34:15
11. Malaska Vojtěch UOL1002 C SOB Olomouc 87:20 + 34:18
12. Hedrich Jan SSU1101 C SK Severka Šumperk 88:01 + 34:59
13. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 89:03 + 36:01
14. Trubelík Štěpán LCE1003 C OOB TJ Slovan Luhačovice 102:01 + 48:59
15. Grégr Ondřej SKM1103 C KOB Směr Kroměříž 112:04 + 59:02
16. Skřivanek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 128:07 + 75:05
17. Profous Štěpán KSU1030 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 149:46 + 96:44
Smola Jakub TZL1111 C SKOB Zlín DISK
Uchytil Ivo PZR1201 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Lipenský Jan František KON1131 C KOB Konice DISK
Daněk František SBK1010 C KOB START Blansko DISK

H16B 6.18 km, 370 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denemarek Max PBM0800 B TJ Spartak 1. brněnská 53:43
2. Máčala Antonín STE0811 B SK SKI-OB Šternberk 56:05 + 2:22
3. Matoušek Jan STE0909 A SK SKI-OB Šternberk 56:18 + 2:35
4. Pernička Martin TZL0800 A SKOB Zlín 57:17 + 3:34
5. Jahudka Tomáš TZL0815 B SKOB Zlín 59:52 + 6:09
6. Toman Matěj ZBM0919 B SK Brno Žabovřesky 60:58 + 7:15
7. Malý Matyáš TBM0910 B KOS TJ Tesla Brno 61:50 + 8:07
8. Mrkvica Václav ZLH0800 B OOB TJ Zlaté Hory 63:54 + 10:11
9. Václavek Petr ZBM0916 B SK Brno Žabovřesky 66:25 + 12:42
10. Laczik Zsombor 0140001 PVSK 67:50 + 14:07
11. Florian Radek ZBM0905 B SK Brno Žabovřesky 68:34 + 14:51
12. Bruk Lukáš TRI0901 B TJ TŽ Třinec 68:52 + 15:09
13. Hozík Štěpán TZL0806 B SKOB Zlín 69:47 + 16:04
14. Heiser Matěj SSU0900 B SK Severka Šumperk 70:19 + 16:36
15. Gallo Ondřej AOP0802 B Orientační Běh Opava 71:35 + 17:52
16. Paloncý Jan KSU0808 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:45 + 18:02
17. Jiřík Martin TBM0829 B KOS TJ Tesla Brno 72:26 + 18:43
18. Doušek Vilém TBM0904 B KOS TJ Tesla Brno 72:43 + 19:00
19. Svoboda Jakub PBM0901 B TJ Spartak 1. brněnská 72:54 + 19:11
20. Slaný David AOP0907 B Orientační Běh Opava 78:37 + 24:54
21. Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 84:26 + 30:43
22. Turek Josef SSU0904 B SK Severka Šumperk 85:07 + 31:24
23. Laczik Keve 0140002 PVSK 86:45 + 33:02
24. Červinka Ondřej BFM0806 B SKOB Frýdek - Místek 88:08 + 34:25
25. Fanta Maxmilian UOL0902 B SOB Olomouc 88:19 + 34:36
26. Zřídkaveselý Martin PBM0808 B TJ Spartak 1. brněnská 90:56 + 37:13
27. Bruk Tomáš TRI0900 B TJ TŽ Třinec 93:10 + 39:27
28. Richtr František SSU0903 B SK Severka Šumperk 95:35 + 41:52
29. Eliášek Patrik ZBM0814 B SK Brno Žabovřesky 95:47 + 42:04
30. Lipenský Matouš KON0830 B KOB Konice 101:23 + 47:40
31. Kohoutek Jakub AOP0908 B Orientační Běh Opava 109:24 + 55:41

H16C 5.25 km, 300 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michalica Štěpán TZL0909 C SKOB Zlín 82:10
2. Novotný Jakub PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov 82:25 + 0:15
3. Kresta Tomáš TBM0908 C KOS TJ Tesla Brno 82:53 + 0:43
4. Otta Tobiáš BFM0903 B SKOB Frýdek - Místek 102:36 + 20:26

H18B 7.45 km, 420 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Brno Žabovřesky 61:46
2. Schwab Filip TBM0710 A KOS TJ Tesla Brno 64:38 + 2:52
3. Janeček Jáchym UOL0700 A SOB Olomouc 65:09 + 3:23
4. Ptáček Jonáš TBM0717 A KOS TJ Tesla Brno 65:50 + 4:04
5. Stacke Václav LCE0703 B OOB TJ Slovan Luhačovice 69:34 + 7:48
6. Čech Radan TBM0611 A KOS TJ Tesla Brno 70:00 + 8:14
7. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 73:18 + 11:32
8. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 74:37 + 12:51
9. Komenda Jakub PBM0712 B TJ Spartak 1. brněnská 74:52 + 13:06
10. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 76:18 + 14:32
11. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 76:25 + 14:39
12. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Brno Žabovřesky 77:33 + 15:47
13. Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov 84:36 + 22:50
14. Eliáš Vojtěch TBM0604 B KOS TJ Tesla Brno 86:27 + 24:41
15. Macek Vojtěch ASU0748 B Magnus Orienteering 86:39 + 24:53
16. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 89:10 + 27:24
17. Václavík Vojtěch TZL0711 B SKOB Zlín 110:27 + 48:41

H18C 6.13 km, 370 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlica Bedřich KUB0700 C KUB Koala Uherský Brod 125:25
Otta Kryštof BFM0608 B SKOB Frýdek - Místek DISK

H20B 8.76 km, 425 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4358

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dvořáček Michal ZBM0513 B SK Brno Žabovřesky 68:59 5164
2. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 83:13 + 14:14 4359
3. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:15 + 19:16 4074
4. Klapetek Václav AOP0503 B Orientační Běh Opava 88:27 + 19:28 4063
5. Kycl Michal LBM0500 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 119:05 + 50:06 2331
6. Graubner Tadeáš TZL0407 C SKOB Zlín 119:55 + 50:56 2284
7. Valnoha David ZBM0514 B SK Brno Žabovřesky 137:32 + 68:33 1287

H21N 8.53 km, 410 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semerád Jan 0050001 SK Skivelo Neslyšících Olomouc 96:25
2. Spilka Marek 0050002 SK Skivelo Neslyšících Olomouc 105:41 + 9:16
3. Procházka Josef 0050004 SK Skivelo Neslyšících Olomouc 108:35 + 12:10
4. Klíma Kamil 0040001 SK Olympia Praha SPS 149:50 + 53:25

H21B 10.44 km, 510 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8390

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklop Martin SSU8802 R SK Severka Šumperk 75:57 8863
2. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 76:59 + 1:02 8746
3. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 78:35 + 2:38 8566
4. Pekárek Tobias TZL0502 R SKOB Zlín 79:51 + 3:54 8422
5. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:00 + 4:03 8405
6. Bukovác Filip PBM0501 A TJ Spartak 1. brněnská 80:28 + 4:31 8353
7. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:17 + 10:20 7695
8. Smola Michal TZL8131 C SKOB Zlín 86:50 + 10:53 7633
9. Drábek Jan ZBM8511 C SK Brno Žabovřesky 87:13 + 11:16 7589
10. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 87:30 + 11:33 7557
11. Kasza Tomáš PBM0512 R TJ Spartak 1. brněnská 88:43 + 12:46 7420
12. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:53 + 12:56 7401
13. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 89:39 + 13:42 7314
14. Sláma Šimon LCE0502 A OOB TJ Slovan Luhačovice 90:52 + 14:55 7177
14. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 90:52 + 14:55 7177
16. Rajnošek Matěj ZBM8801 C SK Brno Žabovřesky 91:35 + 15:38 7096
17. Štorek Jan JPV0505 A Oddíl OS SK Prostějov 94:44 + 18:47 6740
18. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 95:54 + 19:57 6608
19. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 97:26 + 21:29 6434
20. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 98:51 + 22:54 6274
21. Bukovac Maroš PBM7605 C TJ Spartak 1. brněnská 100:33 + 24:36 6082
22. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 101:13 + 25:16 6007
23. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 108:49 + 32:52 5147
24. Seidenglanz Jáchym SSU0202 C SK Severka Šumperk 110:16 + 34:19 4983
25. Šidík Petr MOV9200 C SKOB Ostrava 114:40 + 38:43 4486
26. Macháček Petr ZBM0112 C SK Brno Žabovřesky 115:03 + 39:06 4443
27. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 115:43 + 39:46 4367
28. Vavřík Tomáš MOV0004 C SKOB Ostrava 124:09 + 48:12 3414
29. Kasal Vit PBM7540 C TJ Spartak 1. brněnská 124:13 + 48:16 3406
30. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 134:14 + 58:17 2274
31. Palát Tomáš ABM0307 C KOB ALFA Brno 135:32 + 59:35 2127
32. Dvořák Jakub MOV9500 C SKOB Ostrava 165:35 + 89:38 0

H21C 7.73 km, 430 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4002

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozmon Petr PBM8301 C TJ Spartak 1. brněnská 87:40 4473
2. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 94:27 + 6:47 4175
3. Heczko Stanislav STH0107 C SK Studenec 102:11 + 14:31 3836
4. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 102:27 + 14:47 3824
5. Sadílek Jan VIC9601 C OB Vizovice 143:49 + 56:09 2008
6. Jelínek Tomáš ZBM9607 C SK Brno Žabovřesky 163:08 + 75:28 1159
Kycl Ondřej LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK 0

H35B 8.53 km, 410 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 76:29
2. Dědic Filip ZBM8836 C SK Brno Žabovřesky 80:40 + 4:11
3. Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 82:54 + 6:25
4. Sebera Václav SFM8302 C O-RUNNAŘI Beskydy 85:12 + 8:43
5. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 87:59 + 11:30
6. Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín 88:22 + 11:53
7. Plšek Jakub PBM8502 C TJ Spartak 1. brněnská 90:43 + 14:14
8. Šatánek Martin SFM8201 C O-RUNNAŘI Beskydy 91:47 + 15:18
9. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 95:43 + 19:14
10. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 98:23 + 21:54
11. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 107:32 + 31:03
12. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 110:55 + 34:26
13. Kočandrle Jaroslav KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 112:32 + 36:03
14. Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 113:35 + 37:06
15. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 115:07 + 38:38
16. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 118:46 + 42:17
17. Papež Martin LCE8804 C OOB TJ Slovan Luhačovice 130:46 + 54:17

H35C 7.40 km, 410 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 83:31
2. Kopáč David ZBM7610 C SK Brno Žabovřesky 91:29 + 7:58
3. Smítal Rostislav ZBM7903 C SK Brno Žabovřesky 91:57 + 8:26
4. Janda Petr ZBM7542 C SK Brno Žabovřesky 100:02 + 16:31
5. Baše Tomáš ZBM7402 C SK Brno Žabovřesky 100:56 + 17:25
6. Dohnal Pavel ZBM8005 C SK Brno Žabovřesky 101:39 + 18:08
7. Hendrych Pavel ZLH8700 C OOB TJ Zlaté Hory 104:39 + 21:08
8. Novotný Michal PLU7901 C TJ SOKOL Plumlov 110:41 + 27:10
9. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Brno Žabovřesky 111:36 + 28:05
10. Papež Zdeněk ZBM8502 C SK Brno Žabovřesky 116:05 + 32:34
11. Vlček Jan KSU8011 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 123:23 + 39:52
12. Mazák Lukáš KSU8600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 126:54 + 43:23
13. Šalmik Stanislav 0120001 VZA - Slávia Žilinská univerzita 130:02 + 46:31
14. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 130:54 + 47:23
15. Václavek Leoš KON8216 C KOB Konice 134:05 + 50:34
16. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 136:43 + 53:12
17. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 138:03 + 54:32

H40B 7.85 km, 430 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 72:52
2. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 80:31 + 7:39
3. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 87:51 + 14:59
4. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Brno Žabovřesky 93:02 + 20:10
5. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko 94:00 + 21:08
6. Liščinský Tomáš TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno 94:50 + 21:58
7. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 100:06 + 27:14
8. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 101:16 + 28:24
9. Bárta Ladislav RBK7802 C SK Radioklub Blansko 106:42 + 33:50
10. Veselý Martin RBK7502 C SK Radioklub Blansko 109:21 + 36:29
11. Spišiak Marián 0100001 KOB Sokol Pezinok 112:49 + 39:57
12. Pavlica Jiří KUB7501 C KUB Koala Uherský Brod 124:24 + 51:32
Polách David ZBM8003 C SK Brno Žabovřesky DISK

H45B 6.72 km, 380 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 59:55
2. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 60:29 + 0:34
3. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 66:53 + 6:58
4. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Brno Žabovřesky 77:56 + 18:01
5. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 79:27 + 19:32
6. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Brno Žabovřesky 83:05 + 23:10
7. Přibyl Martin TZL7804 C SKOB Zlín 85:52 + 25:57
8. Myslivec Jiří TRI7801 C TJ TŽ Třinec 87:20 + 27:25
9. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 87:43 + 27:48
10. Uchytil Tomáš PZR7621 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 87:51 + 27:56
11. Janováč Dušan RBK7804 C SK Radioklub Blansko 91:56 + 32:01
12. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Brno Žabovřesky 99:07 + 39:12
13. Otta Jakub BFM7603 C SKOB Frýdek - Místek 104:39 + 44:44
14. Pátek Richard PBM7609 C TJ Spartak 1. brněnská 106:27 + 46:32
Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno DISK

H45C 5.12 km, 350 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 59:34
2. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 61:22 + 1:48
3. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 62:30 + 2:56
4. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:22 + 4:48
5. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 67:34 + 8:00
6. Tomíček Oldřich TBM7903 C KOS TJ Tesla Brno 67:49 + 8:15
7. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. brněnská 69:12 + 9:38
8. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:56 + 13:22
9. Kratochvíl Kajiš HOB7001 C SK OB Horní Benešov 73:05 + 13:31
10. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 74:35 + 15:01
11. Heiser Kamil SSU7301 C SK Severka Šumperk 76:31 + 16:57
12. Malaska Lukáš UOL7504 C SOB Olomouc 78:36 + 19:02
13. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:24 + 19:50
14. Tesák Petr 0190001 SKRZlin 79:49 + 20:15
15. Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov 84:13 + 24:39
16. Hladký David PBM7514 C TJ Spartak 1. brněnská 86:34 + 27:00
17. Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 87:25 + 27:51
18. Široký Roman BBM7500 C BETA URSUS Rosice 91:21 + 31:47
19. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 91:57 + 32:23
20. Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 93:36 + 34:02
21. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 97:45 + 38:11
22. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 97:52 + 38:18
23. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 98:58 + 39:24
24. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko 100:29 + 40:55
25. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 101:05 + 41:31
26. Burda Martin JPV8111 C Oddíl OS SK Prostějov 105:09 + 45:35
27. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 129:44 + 70:10
Florian Michal TBM6733 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc DISK
Kroutil Milan HLV7421 C OB Holešov z.s. DISK

H50B 6.05 km, 375 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Vítězslav KUB7301 C KUB Koala Uherský Brod 70:37
2. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 72:29 + 1:52
3. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 82:32 + 11:55
4. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 82:38 + 12:01
5. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Brno Žabovřesky 82:53 + 12:16
6. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 85:03 + 14:26
7. Brucháček Rudolf TZL7404 C SKOB Zlín 87:28 + 16:51
8. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 90:55 + 20:18
9. Komenda Kamil PBM7201 C TJ Spartak 1. brněnská 96:53 + 26:16
10. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 99:02 + 28:25
11. Pokluda Ondřej 0240001 Pokludovi 105:00 + 34:23
12. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 112:55 + 42:18

H55B 5.20 km, 325 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 54:55
2. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 56:41 + 1:46
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 58:01 + 3:06
4. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 62:11 + 7:16
5. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Brno Žabovřesky 64:21 + 9:26
6. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 64:29 + 9:34
7. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 68:54 + 13:59
8. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 69:37 + 14:42
9. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 69:52 + 14:57
10. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 74:32 + 19:37
11. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 76:43 + 21:48
12. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 83:00 + 28:05
13. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 90:47 + 35:52
14. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 91:46 + 36:51
15. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 92:41 + 37:46
16. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 103:30 + 48:35
17. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 103:33 + 48:38

H55C 4.22 km, 250 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 54:40
2. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 58:51 + 4:11
3. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 59:31 + 4:51
4. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:57 + 8:17
5. Zítka Jiří SBR6201 C SKOB Bruntál 63:32 + 8:52
6. Buráň Zdeněk 0250001 NER - BzB - Buráňovi 70:16 + 15:36
7. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 72:12 + 17:32
8. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 74:03 + 19:23
9. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 77:10 + 22:30
10. Uklein Jiří UBM6601 C MENISKOS Brno 89:51 + 35:11
11. Beňovský Jiří KUB6801 C KUB Koala Uherský Brod 91:56 + 37:16

H60B 4.53 km, 275 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Jaroslav HLV6404 C OB Holešov z.s. 61:26
2. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:56 + 0:30
3. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 70:04 + 8:38
4. Pavlíček Jaromír MOV6000 C SKOB Ostrava 84:03 + 22:37

H65B 4.22 km, 250 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 53:01
2. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 59:15 + 6:14
3. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 59:44 + 6:43
4. Nagy György 0140004 PVSK 62:04 + 9:03
5. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 63:38 + 10:37
6. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 75:35 + 22:34
7. Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 83:00 + 29:59
8. Lužný Josef VIC5711 C OB Vizovice 102:04 + 49:03
9. Hubáček Miroslav CEL5800 TJ Sokol Čelechovice na Hané 103:48 + 50:47

H65C 3.70 km, 210 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 45:47
2. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 67:09 + 21:22
3. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 91:06 + 45:19

H70B 3.77 km, 200 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:04
2. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 53:31 + 1:27
3. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 61:21 + 9:17
4. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:56 + 9:52
5. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 65:53 + 13:49

H70C 3.72 km, 175 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 72:47
2. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Rosice 75:51 + 3:04
3. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 82:28 + 9:41
Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Rosice DISK

H75B 3.70 km, 210 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 52:36
2. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 53:40 + 1:04
3. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 61:36 + 9:00
4. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 62:29 + 9:53
5. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 64:20 + 11:44
6. Peška Antonín HLV4801 C OB Holešov z.s. 64:56 + 12:20
7. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 107:24 + 54:48

H75C 3.72 km, 175 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Stanislav ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 73:49
2. Žárský Jan SKM4902 KOB Směr Kroměříž 105:13 + 31:24

H80B 2.27 km, 100 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 35:58
2. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 40:02 + 4:04
3. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 53:24 + 17:26

H90C 1.66 km, 70 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 133:16

HDR 3.60 km, 70 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 24:47
2. Tesař Antonín PBM1504 TJ Spartak 1. brněnská 27:34 + 2:47
3. Loučka Vít 35:21 + 10:34
4. Liščínská Emma 36:42 + 11:55
5. Hrouzek Aleš SKM1700 C KOB Směr Kroměříž 36:54 + 12:07
6. Janda Tobiáš ZBM1902 C SK Brno Žabovřesky 40:11 + 15:24
7. Rajnošek Léna BZR1750 C Bratrstvo Ždárských vrchů 40:45 + 15:58
8. Jiráček Tomáš STE1600 C SK SKI-OB Šternberk 44:09 + 19:22
9. Pěčková Natálie SKM1550 C KOB Směr Kroměříž 45:36 + 20:49
10. Loučková Kateřina 46:01 + 21:14
11. Couffin Enki 46:28 + 21:41
12. Ošmera Šimon SKM KOB Směr Kroměříž 46:29 + 21:42
13. Zoe Anna Smolová 0130001 Štípa 50:16 + 25:29
14. Brabcová Ema 0060001 Brabici 51:16 + 26:29
15. Couffin Louisa 51:25 + 26:38
16. Erlitzová Sára LCE1851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:11 + 28:24
17. Erlitz Matyáš LCE1801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:12 + 28:25
18. Trš Josef PBM1501 C TJ Spartak 1. brněnská 53:13 + 28:26
19. Vlažný Viliam LCE1802 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:16 + 28:29
20. Zehl Soren 53:20 + 28:33
21. Dam Anh Thi SKMxxxx KOB Směr Kroměříž 57:02 + 32:15
22. Žaloudíková Klára KRN1850 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 57:48 + 33:01
23. Žaloudík Vojtěch KRN2000 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 57:51 + 33:04
24. Hubáčková Beáta 58:18 + 33:31
25. Papežová Theodora ZBM1753 C SK Brno Žabovřesky 65:39 + 40:52
26. Fleissigová Hana 0340004 Rychtářov 65:52 + 41:05
27. Tesáková Elena 0190002 SKRZlin 70:22 + 45:35
28. Stachoňová Karolína ZBM1652 C SK Brno Žabovřesky 72:22 + 47:35
28. Dvořáková Anežka ZBM1851 C SK Brno Žabovřesky 72:22 + 47:35
30. Rozsypalová Josefína 100:47 + 76:00
31. Štrajt Jakub UOL2000 C SOB Olomouc 123:55 + 99:08
32. Koutný Jindřich UOL2001 C SOB Olomouc 124:18 + 99:31
33. Gelkoff Mia SKM16xx KOB Směr Kroměříž 229:31 + 204:44
Chmelář Samuel JPV1600 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Liščínský Filip DISK
Vybíral Vilém SKM015xx KOB Směr Kroměříž DISK

P 3.11 km, 125 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudej Martin 36:43
2. Sedláček Petr 0080001 Bafto 38:36 + 1:53
3. Chodúr Miroslav 39:50 + 3:07
4. Havel Jan 41:41 + 4:58
5. Kovářík Jaroslav 45:16 + 8:33
6. Cymorek Petr TRI7000 C TJ TŽ Třinec 47:35 + 10:52
7. Malasková Markéta UOL7654 C SOB Olomouc 48:07 + 11:24
8. Couffin JM 48:22 + 11:39
9. Slavík Ondřej TVR0500 B TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 49:05 + 12:22
10. Glonková Martina STE7450 C SK SKI-OB Šternberk 50:45 + 14:02
11. Burda Filip SKM10xx KOB Směr Kroměříž 56:57 + 20:14
12. Valentová Jana KON9999 KOB Konice 57:16 + 20:33
13. Buráňová Hana 0250002 NER - BzB - Buráňovi 61:48 + 25:05
14. Kořenová Jana 0280001 nemám klub 63:51 + 27:08
15. Burdová Olga STE7651 C SK SKI-OB Šternberk 63:55 + 27:12
16. Heiserová Hana SSU7550 C SK Severka Šumperk 65:21 + 28:38
17. Líbal Ratibor 65:23 + 28:40
18. Fantová Lenka 0010001 :-) 65:27 + 28:44
19. Pařízková Zuzana ZBM8351 C SK Brno Žabovřesky 66:34 + 29:51
20. Hendrychová Pavla HOB6251 C SK OB Horní Benešov 66:39 + 29:56
21. Hanuš Jaroslav HOB0001 C SK OB Horní Benešov 67:30 + 30:47
22. Kubíčková Jitka ASU8552 C Magnus Orienteering 68:00 + 31:17
23. Javůrek Antonín 0210001 aaa 69:01 + 32:18
24. Hrůza Vladimír 0270001 Nereg 69:08 + 32:25
25. Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 69:54 + 33:11
25. Robotková Naďa PBM7950 C TJ Spartak 1. brněnská 69:54 + 33:11
27. Krylová Daniela STE7750 C SK SKI-OB Šternberk 70:08 + 33:25
28. Hedrich Miroslav SSU0705 C SK Severka Šumperk 72:24 + 35:41
29. Struhařová Kateřina TZL8054 C SKOB Zlín 72:59 + 36:16
30. Pelantová Veronika ASU8080 C Magnus Orienteering 83:33 + 46:50
31. Couffin Mudříková Agáta TZL0964 C SKOB Zlín 84:21 + 47:38
32. Hoření Veronika ZBM0652 C SK Brno Žabovřesky 84:40 + 47:57
33. Riesslerová Jolana OTK6650 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 84:47 + 48:04
34. Strnadová Kateřina 0310001 neevidovaná 95:10 + 58:27
35. Profous Kamil KSU7200 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:30 + 60:47
36. Dočkal Radim 0150001 Holešov 107:35 + 70:52
37. Babková Miroslava 27S8500 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 129:21 + 92:38
Hendrych Jiří HOB6701 C SK OB Horní Benešov DISK
Pařízek Jakub DISK
Kašpar Josef HOB4601 C SK OB Horní Benešov DISK

T 5.25 km, 305 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 58:27
2. Kresta Aleš 0070001 Kresťáci 60:47 + 2:20
3. Kočová Halina 0320001 Mente et Corde 65:43 + 7:16
4. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 70:50 + 12:23
5. Šťastný Jan TBM8001 C KOS TJ Tesla Brno 72:46 + 14:19
6. Trubelík Ivan LCE9702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 76:55 + 18:28
7. Lasota Marek 0290001 KRSB OB Brno 81:31 + 23:04
8. Kadlček Václav 0220001 neregistrovaný - Kadlček 83:06 + 24:39
9. Lasota Tomasz 0300001 Lasota 85:24 + 26:57
10. Bjolek Jan BFM0601 SKOB Frýdek - Místek 86:11 + 27:44
11. Fuchs Vladimír SKMyyyy KOB Směr Kroměříž 98:35 + 40:08
12. Trtková Jitka SKM79xx KOB Směr Kroměříž 99:43 + 41:16
13. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 129:17 + 70:50
14. Stejskal Ondřej UBM8805 C MENISKOS Brno 140:30 + 82:03
15. Kováčová Božena UBM8353 C MENISKOS Brno 150:41 + 92:14
Mudrák Pavel DISK
Sramota Jan 0330001 NTNU BIL DISK
Wiedermann Jaroslav SKM4905 C KOB Směr Kroměříž DISK