Logo
Datum:
23.06.2024
Místo konání:
Roštín, koupaliště
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Mapa:
Ředitel závodu:
Lachendro Jan
Hlavní rozhodčí:
Dittrich Pavel - R2
Stavitel tratí:
Vlček Roman - R2
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D75B     D80B     DH10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     H90C     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10C 1.82 km, 95 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 23:54
2. Kozáková Michaela TBM1552 C KOS TJ Tesla Brno 25:22 + 1:28
3. Kozmonová Sára PBM1552 C TJ Spartak 1. brněnská 32:13 + 8:19
4. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 32:57 + 9:03
5. Janováčová Tereza RBK1552 C SK Radioklub Blansko 39:36 + 15:42
6. Vintrová Matylda TZL1551 C SKOB Zlín 44:30 + 20:36
7. Zapletalová Veronika LCE1452 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:16 + 21:22
8. Šímová Klaudie TBM1452 C KOS TJ Tesla Brno 73:56 + 50:02

D12C 2.22 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chodúrová Elena TZL1351 C SKOB Zlín 25:21
2. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 26:06 + 0:45
3. Vallová Dorota TZL1352 C SKOB Zlín 28:44 + 3:23
4. Otrubová Veronika PLU1277 B TJ SOKOL Plumlov 30:29 + 5:08
5. Slámová Emílie Inka LCE1253 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:36 + 6:15
6. Kocúrová Barbora PBM1253 C TJ Spartak 1. brněnská 31:59 + 6:38
7. Mauritzová Anna TRI1253 C TJ TŽ Třinec 32:38 + 7:17
8. Tomíčková Ivana TBM1364 B KOS TJ Tesla Brno 33:30 + 8:09
9. Daňková Viktorie RBK1353 C SK Radioklub Blansko 33:47 + 8:26
10. Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:41 + 10:20
11. Šedivá Kristýna VBM1252 B VSK Mendelu Brno 37:49 + 12:28
12. Štěpánková Adéla VIC1250 C OB Vizovice 38:27 + 13:06
13. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 40:07 + 14:46
14. Beňovská Marie KUB1253 C KUB Koala Uherský Brod 40:43 + 15:22
15. Křížová Ema ZBM1358 C SK Brno Žabovřesky 43:39 + 18:18

D14B 2.45 km, 95 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eliášová Viktorie TBM1052 A KOS TJ Tesla Brno 21:08
2. Slámová Julie LCE1051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 23:03 + 1:55
3. Tomášková Anna STE1051 B SK SKI-OB Šternberk 23:30 + 2:22
4. Jágrová Zuzana RBK1051 B SK Radioklub Blansko 24:01 + 2:53
5. Luterová Laura PLU1051 B TJ SOKOL Plumlov 26:14 + 5:06
6. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 26:20 + 5:12
7. Pavelková Eva KSU1099 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:33 + 7:25
8. Malasková Linda UOL1053 C SOB Olomouc 28:41 + 7:33
9. Králová Marie PBM1153 B TJ Spartak 1. brněnská 29:23 + 8:15
10. Kadlecová Jolana BBM1052 B BETA URSUS Rosice 32:34 + 11:26
11. Burešová Sofie BFM1153 B SKOB Frýdek - Místek 32:42 + 11:34
12. Lipenská Jana Marie KON1191 B KOB Konice 33:06 + 11:58
13. Vítková Kateřina PBM1152 B TJ Spartak 1. brněnská 33:49 + 12:41
14. Robotková Tereza PBM1150 B TJ Spartak 1. brněnská 34:06 + 12:58
15. Urválková Anna TBM1177 B KOS TJ Tesla Brno 34:31 + 13:23
16. Chudíková Magdalena BFM1051 B SKOB Frýdek - Místek 34:36 + 13:28
17. Malá Lucie TBM1165 B KOS TJ Tesla Brno 35:50 + 14:42
18. Schwabová Barbora TBM1188 B KOS TJ Tesla Brno 36:05 + 14:57
19. Václavková Amálie KON1079 B KOB Konice 38:17 + 17:09
20. Hudečková Stella OOP1150 C TJ Opava 45:38 + 24:30
21. Szlováková Juliana 27S1050 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:41 + 26:33
22. Krejčiříková Zuzana BBM1150 C BETA URSUS Rosice 54:02 + 32:54
Svobodová Aneta TZL1156 C SKOB Zlín DISK

D16B 2.84 km, 130 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fedrová Anežka RBK0853 A SK Radioklub Blansko 25:58
2. Kundratová Eva TZL0950 A SKOB Zlín 27:56 + 1:58
3. Coufalová Rea ZBM0953 A SK Brno Žabovřesky 28:22 + 2:24
4. Jágrová Aneta RBK0951 A SK Radioklub Blansko 29:33 + 3:35
5. Kranzler Stella Marie SSU0950 B SK Severka Šumperk 30:29 + 4:31
6. Gottwaldová Amálie STE0952 A SK SKI-OB Šternberk 30:48 + 4:50
7. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Brno Žabovřesky 30:53 + 4:55
8. Štěpánková Anna VIC0956 B OB Vizovice 31:09 + 5:11
9. Hubáčková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:20 + 5:22
10. Kubíčková Lucie VIC0952 B OB Vizovice 31:21 + 5:23
11. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 32:51 + 6:53
12. Tomanková Alice KSU0959 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:20 + 7:22
13. Otrubová Karolína PLU0888 A TJ SOKOL Plumlov 33:38 + 7:40
14. Kawuloková Tereza TRI0956 B TJ TŽ Třinec 34:14 + 8:16
15. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:51 + 8:53
16. Burešová Eliška BFM0955 B SKOB Frýdek - Místek 35:42 + 9:44
17. Kočová Klára ZBM0850 B SK Brno Žabovřesky 35:54 + 9:56
18. Reichlová Pavla KSU0888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:20 + 10:22
19. Kučerová Tereza ZBM0957 B SK Brno Žabovřesky 36:46 + 10:48
20. Skřivanková Anna TBM0853 B KOS TJ Tesla Brno 38:41 + 12:43
21. Peňázová Charlotte TBM0860 B KOS TJ Tesla Brno 39:46 + 13:48
22. Batistová Karolína ZBM0864 C SK Brno Žabovřesky 40:40 + 14:42
23. Cymorková Julie TRI0953 B TJ TŽ Třinec 42:22 + 16:24
24. Křížová Amálie UOL0953 B SOB Olomouc 42:35 + 16:37
25. Vrbková Adéla TBM0851 B KOS TJ Tesla Brno 42:50 + 16:52
26. Walaská Klára TRI0950 B TJ TŽ Třinec 49:36 + 23:38
27. Burdová Hana STE0852 B SK SKI-OB Šternberk 51:57 + 25:59
28. Krejčí Lucie ZBM0863 C SK Brno Žabovřesky 59:59 + 34:01
29. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 64:43 + 38:45
30. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 74:43 + 48:45
31. Běhalová Alice SKM0954 C KOB Směr Kroměříž 75:06 + 49:08
Hanáková Ema SKM0952 C KOB Směr Kroměříž DISK

D18B 3.05 km, 155 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 30:58
2. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 33:02 + 2:04
3. Burdová Helena UOL0656 B SOB Olomouc 33:36 + 2:38
4. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 34:20 + 3:22
5. Richtrová Ema SSU0753 B SK Severka Šumperk 38:10 + 7:12
6. Kovalčíková Nela TZL0757 B SKOB Zlín 38:55 + 7:57
7. Juřinová Adéla KSU0650 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:23 + 9:25
8. Balvanová Vendula JPV0750 B Oddíl OS SK Prostějov 42:47 + 11:49
9. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Brno Žabovřesky 44:41 + 13:43
10. Pavlová Eliška MOV0650 A SKOB Ostrava 44:42 + 13:44
11. Kubáňová Tereza TBM0756 B KOS TJ Tesla Brno 47:43 + 16:45
12. Hiklová Eva ZBM0755 B SK Brno Žabovřesky 52:56 + 21:58
13. Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 54:04 + 23:06
14. Polcrová Karolína JPV0754 B Oddíl OS SK Prostějov 54:25 + 23:27
15. Přikrylová Ivana JPV0653 B Oddíl OS SK Prostějov 54:54 + 23:56
Zaoralová Eliška SSU0752 A SK Severka Šumperk DISK

D20B 3.22 km, 170 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5127

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bruková Petra TRI0450 A TJ TŽ Třinec 36:17 5464
2. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Brno Žabovřesky 36:18 + 0:01 5461
3. Pinkavová Hana JPV0551 B Oddíl OS SK Prostějov 39:02 + 2:45 5070
4. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 39:20 + 3:03 5027
5. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 43:19 + 7:02 4456
5. Lubrichová Veronika PLU0453 B TJ SOKOL Plumlov 43:19 + 7:02 4456
7. Plachá Aneta JPV0555 B Oddíl OS SK Prostějov 48:34 + 12:17 3704
8. Vojkůvková Hana MOV0552 B SKOB Ostrava 53:31 + 17:14 2994

D21B 4.02 km, 185 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8695

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kavánková Iva TZL9753 E SKOB Zlín 35:24 9229
2. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 35:59 + 0:35 9083
3. Hlavová Hana TBM8888 R KOS TJ Tesla Brno 37:03 + 1:39 8816
4. Korpasová Tereza TBM9898 E KOS TJ Tesla Brno 38:44 + 3:20 8395
5. Tomanová Eliška ZBM0658 A SK Brno Žabovřesky 39:48 + 4:24 8128
6. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 40:14 + 4:50 8020
7. Bednaříková Emma PBM0359 R TJ Spartak 1. brněnská 43:16 + 7:52 7261
8. Procházková Štěpánka LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice 43:17 + 7:53 7257
9. Tomíčková Dana TBM8062 C KOS TJ Tesla Brno 44:41 + 9:17 6906
10. Kočová Halina 0320001 45:23 + 9:59
11. Finstrlová Adéla ZBM9153 E SK Brno Žabovřesky 50:24 + 15:00 5476
12. Pangrácová Anna DKL9150 C KOB Kladno 50:57 + 15:33 5339
13. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 53:55 + 18:31 4596
14. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 55:42 + 20:18 4150
15. Marková Ema SSU0252 C SK Severka Šumperk 56:23 + 20:59 3979
16. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 56:59 + 21:35 3829
17. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 61:54 + 26:30 2599
18. Hauerlandová Natálie KUB9850 C KUB Koala Uherský Brod 72:06 + 36:42 47
19. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 73:34 + 38:10 0
20. Hornová Lenka UOL9053 C SOB Olomouc 86:48 + 51:24 0
Korpasová Lucie TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Matušková Jana RBK9999 C SK Radioklub Blansko DISK 0

D35B 3.45 km, 175 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 38:19
2. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 43:30 + 5:11
3. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Brno Žabovřesky 43:35 + 5:16
4. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 46:16 + 7:57
5. Sýkorová Iva VBM8256 C VSK Mendelu Brno 48:06 + 9:47
6. Janováčová Petra RBK8558 C SK Radioklub Blansko 50:19 + 12:00
7. Sladká Magdalena PBM8450 C TJ Spartak 1. brněnská 57:31 + 19:12
8. Kozmonová Helena PBM8751 C TJ Spartak 1. brněnská 60:22 + 22:03

D40B 3.22 km, 170 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 43:26
2. Hubáčková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:35 + 2:09
3. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 48:33 + 5:07
4. Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko 50:33 + 7:07
5. Drábková Kateřina HLV8451 C OB Holešov z.s. 51:30 + 8:04
6. Kočová Eva TZL7550 C SKOB Zlín 52:02 + 8:36
7. Zlatníková Irena TZL8053 C SKOB Zlín 52:39 + 9:13
8. Bártová Petra RBK8252 C SK Radioklub Blansko 52:42 + 9:16
9. Kireeva Olesia MOV8053 C SKOB Ostrava 63:18 + 19:52
10. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 69:04 + 25:38
11. Červinková Jana BFM8052 C SKOB Frýdek - Místek 70:13 + 26:47
12. Brucháčková Markéta TZL8152 C SKOB Zlín 73:04 + 29:38
13. Zemánková Vladimíra RBK8051 C SK Radioklub Blansko 81:53 + 38:27

D45B 3.04 km, 165 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janíková Marie ZBM7852 C SK Brno Žabovřesky 36:22
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:32 + 0:10
3. Lvovská Leny ZBM7557 C SK Brno Žabovřesky 40:57 + 4:35
4. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 41:04 + 4:42
5. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 41:12 + 4:50
6. Vrubelová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 42:43 + 6:21
7. Bukovacová Alena PBM7454 C TJ Spartak 1. brněnská 43:12 + 6:50
8. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 43:38 + 7:16
9. Pavlicová Anna KUB7360 C KUB Koala Uherský Brod 43:47 + 7:25
10. Ďurčová Alena 38S7750 Slávia ŽU Žilina 44:21 + 7:59
11. Gottwaldová Hana JPV7551 C Oddíl OS SK Prostějov 44:38 + 8:16
12. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 46:32 + 10:10
13. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 48:09 + 11:47
14. Pinkavová Helena JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov 49:10 + 12:48
15. Máchová Markéta BFM7753 C SKOB Frýdek - Místek 50:34 + 14:12
16. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 52:28 + 16:06
17. Otrubová Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 52:46 + 16:24
18. Balvanová Martina JPV7777 C Oddíl OS SK Prostějov 56:05 + 19:43
19. Sebe Krisztina 0140003 56:24 + 20:02
20. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 57:21 + 20:59
21. Holasová Šárka AOP7853 C Orientační Běh Opava 57:36 + 21:14
22. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 60:30 + 24:08
23. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 64:06 + 27:44
24. Krejčiříková Nikol BBM7850 C BETA URSUS Rosice 64:20 + 27:58
25. Švestková Hana JPV7550 C Oddíl OS SK Prostějov 66:41 + 30:19
26. Burešová Petra BFM7855 C SKOB Frýdek - Místek 70:04 + 33:42
27. Sedláčková Alžběta TBM7872 C KOS TJ Tesla Brno 71:05 + 34:43
28. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 73:56 + 37:34
29. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 82:02 + 45:40
30. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 94:58 + 58:36
Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov DISK

D50B 2.83 km, 125 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 34:39
2. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 35:18 + 0:39
3. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:37 + 4:58
4. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 39:38 + 4:59
5. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 39:57 + 5:18
6. Hanousková Michaela KON7474 C KOB Konice 40:30 + 5:51
7. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 42:03 + 7:24
8. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 44:36 + 9:57
9. Sedláčková Jana HLV7060 C OB Holešov z.s. 48:55 + 14:16
10. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 54:32 + 19:53
11. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 60:48 + 26:09
12. Krhutová Martina TRI7450 C TJ TŽ Třinec 61:11 + 26:32
13. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 63:19 + 28:40
14. Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 82:42 + 48:03
15. Vojkůvková Jarmila MOV7152 C SKOB Ostrava 84:59 + 50:20

D55B 2.63 km, 120 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 38:54
2. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 43:07 + 4:13
3. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 50:56 + 12:02
4. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 56:02 + 17:08

D60B 2.42 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:46
2. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 33:14 + 1:28
3. Denysenko Tamara TRI6150 C TJ TŽ Třinec 33:19 + 1:33
4. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:15 + 3:29
5. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 36:02 + 4:16
6. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 37:20 + 5:34
7. Gebauerová Jana SSU6450 C SK Severka Šumperk 72:34 + 40:48

D65B 2.06 km, 75 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva JIL5254 C OK Jilemnice 27:46
2. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:04 + 4:18
3. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 50:32 + 22:46

D75B 1.60 km, 30 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 34:59

D80B 1.46 km, 25 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 34:41
2. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 35:00 + 0:19

DH10N 3.03 km, 95 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčiříková Kamila BBM1550 C BETA URSUS Rosice 23:37
2. Šalmik Bruno 0120002 32:35 + 8:58
3. Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 36:14 + 12:37
4. Zemánková Magdaléna RBK1451 C SK Radioklub Blansko 37:51 + 14:14
5. Brabcová Tina ZBM1657 C SK Brno Žabovřesky 42:14 + 18:37
6. Panna Marek MOV1601 C SKOB Ostrava 42:20 + 18:43
7. Petřivalská Anežka UOL1650 C SOB Olomouc 45:48 + 22:11
8. Hrouzek David SKM1400 C KOB Směr Kroměříž 46:11 + 22:34
9. Šíma Robin TBM1510 C KOS TJ Tesla Brno 49:31 + 25:54
10. Sýkora Jindřich VBM1602 C VSK Mendelu Brno 59:57 + 36:20

H10C 1.93 km, 95 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smola Štěpán TZL1414 C SKOB Zlín 18:42
2. Krejčík Vít TZL1515 C SKOB Zlín 24:03 + 5:21
3. Bárta Vítězslav RBK1501 C SK Radioklub Blansko 24:09 + 5:27
4. Rajnošek Jan ZBM1409 C SK Brno Žabovřesky 25:11 + 6:29
5. Beňovský Jan KUB1400 C KUB Koala Uherský Brod 28:08 + 9:26
6. Růžička Bořek TZL1404 C SKOB Zlín 29:18 + 10:36
7. Maksimenko Mark ZBM1410 C SK Brno Žabovřesky 29:51 + 11:09
8. Stachoň Ondřej ZBM1404 C SK Brno Žabovřesky 30:09 + 11:27
9. Tempír Vilém UOL1601 C SOB Olomouc 40:46 + 22:04
10. Brabec Lukáš ZBM1412 C SK Brno Žabovřesky 41:13 + 22:31
11. Vladovič Martin TZL1401 C SKOB Zlín 42:29 + 23:47

H12C 2.37 km, 85 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Dalibor TZL1200 B SKOB Zlín 19:54
2. Ježík Viktor 27S0050 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:30 + 3:36
3. Bárta Zbyněk RBK1301 C SK Radioklub Blansko 29:01 + 9:07
4. Myslivec Lukáš TRI1201 B TJ TŽ Třinec 29:21 + 9:27
5. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 31:20 + 11:26
6. Macek Václav ASU1249 B Magnus Orienteering 32:33 + 12:39
7. Brucháček Jan TZL1201 B SKOB Zlín 33:29 + 13:35
8. Mazák Šimon KSU1300 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:37 + 13:43
9. Denemarek Albert PBM1306 C TJ Spartak 1. brněnská 34:39 + 14:45
10. Rajnošek Samuel KSU1313 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:05 + 18:11
11. Zapletal Martin LCE1202 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:26 + 18:32
12. Stachoň Štěpán ZBM1212 C SK Brno Žabovřesky 43:58 + 24:04
13. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 45:02 + 25:08
14. Tempír Jáchym UOL1300 C SOB Olomouc 45:47 + 25:53
15. Tesák Matyáš TZL1208 C SKOB Zlín 51:19 + 31:25
16. Novák Oliver TZL1209 C SKOB Zlín 52:30 + 32:36
17. Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 81:20 + 61:26
Šíma Filip TBM1213 C KOS TJ Tesla Brno DISK

H14B 2.78 km, 120 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašláň Prokop TZL1005 B SKOB Zlín 21:49
2. Pekárek David TZL1000 A SKOB Zlín 22:53 + 1:04
3. Dittrich Matouš SKM1000 A KOB Směr Kroměříž 22:56 + 1:07
4. Bárta Ladislav RBK1101 B SK Radioklub Blansko 23:32 + 1:43
5. Hubáček Marián LCE1111 B OOB TJ Slovan Luhačovice 24:09 + 2:20
6. Koutný Ondřej JPV1001 B Oddíl OS SK Prostějov 24:28 + 2:39
7. Macka Sebastián LCE1112 B OOB TJ Slovan Luhačovice 24:53 + 3:04
8. Kopáč František ZBM1105 B SK Brno Žabovřesky 26:38 + 4:49
9. Koča František ZBM1100 B SK Brno Žabovřesky 26:43 + 4:54
10. Mrkvica Jan ZLH1100 B OOB TJ Zlaté Hory 26:46 + 4:57
11. Pěček Tobiáš SKM1100 B KOB Směr Kroměříž 27:31 + 5:42
12. Růžička Hubert TZL1106 B SKOB Zlín 27:50 + 6:01
13. Svoboda Adam PBM1001 B TJ Spartak 1. brněnská 28:40 + 6:51
14. Štábl Vít KSU1100 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:06 + 7:17
15. Kawulok Matyáš SIT1201 B OK SILESIA 29:38 + 7:49
16. Kubáň Patrik TBM1001 B KOS TJ Tesla Brno 29:52 + 8:03
17. Graubner Mikuláš TZL1013 C SKOB Zlín 30:38 + 8:49
18. Kocúr Boris PBM1003 B TJ Spartak 1. brněnská 30:59 + 9:10
19. Přibyl František TZL1105 B SKOB Zlín 31:25 + 9:36
20. Koč Juraj TZL1006 C SKOB Zlín 32:07 + 10:18
21. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:29 + 10:40
22. Pospíšil Tomáš SSU1006 C SK Severka Šumperk 33:03 + 11:14
23. Rozsíval Martin KON1022 B KOB Konice 33:56 + 12:07
24. Marek Martin STE1100 B SK SKI-OB Šternberk 35:17 + 13:28
25. Kratochvíl David HOB1101 C SK OB Horní Benešov 35:21 + 13:32
26. Mička Gabriel Felix TZL1008 B SKOB Zlín 36:10 + 14:21
27. Berger Tomáš MOV1002 B SKOB Ostrava 37:30 + 15:41
28. Bukovác Lukáš PBM1007 B TJ Spartak 1. brněnská 37:46 + 15:57
29. Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 38:58 + 17:09
30. Vlach Max PBM1103 C TJ Spartak 1. brněnská 39:19 + 17:30
31. Kozmon Lukáš PBM1301 B TJ Spartak 1. brněnská 40:39 + 18:50
32. Báňa Martin PBM1102 B TJ Spartak 1. brněnská 40:44 + 18:55
33. Lipenský Jan František KON1131 C KOB Konice 43:41 + 21:52
34. Tempír Lukáš UOL1001 C SOB Olomouc 43:57 + 22:08
35. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 45:42 + 23:53
36. Václavek Alois KON1132 B KOB Konice 48:01 + 26:12
37. Janda Filip ZBM1011 C SK Brno Žabovřesky 53:47 + 31:58
38. Grégr Ondřej SKM1103 C KOB Směr Kroměříž 58:26 + 36:37
39. Kanávor Richard 27S1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:47 + 38:58

H16B 3.41 km, 165 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Jan STE0909 A SK SKI-OB Šternberk 25:58
2. Jahudka Tomáš TZL0815 B SKOB Zlín 27:15 + 1:17
3. Denemarek Max PBM0800 B TJ Spartak 1. brněnská 27:21 + 1:23
4. Máčala Antonín STE0811 B SK SKI-OB Šternberk 27:46 + 1:48
5. Doušek Vilém TBM0904 B KOS TJ Tesla Brno 29:18 + 3:20
6. Florian Radek ZBM0905 B SK Brno Žabovřesky 30:39 + 4:41
7. Laczik Keve 0140002 31:42 + 5:44
8. Malý Matyáš TBM0910 B KOS TJ Tesla Brno 32:21 + 6:23
9. Jiřík Martin TBM0829 B KOS TJ Tesla Brno 32:27 + 6:29
10. Toman Matěj ZBM0919 B SK Brno Žabovřesky 32:30 + 6:32
11. Hozík Štěpán TZL0806 B SKOB Zlín 32:31 + 6:33
12. Lipenský Matouš KON0830 B KOB Konice 33:02 + 7:04
12. Laczik Zsombor 0140001 33:02 + 7:04
14. Mrkvica Václav ZLH0800 B OOB TJ Zlaté Hory 33:50 + 7:52
15. Gallo Ondřej AOP0802 B Orientační Běh Opava 34:37 + 8:39
16. Václavek Petr ZBM0916 B SK Brno Žabovřesky 35:28 + 9:30
17. Bruk Lukáš TRI0901 B TJ TŽ Třinec 36:23 + 10:25
18. Svoboda Jakub PBM0901 B TJ Spartak 1. brněnská 36:36 + 10:38
19. Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 37:41 + 11:43
20. Turek Josef SSU0904 B SK Severka Šumperk 38:28 + 12:30
21. Eliášek Patrik ZBM0814 B SK Brno Žabovřesky 40:32 + 14:34
22. Bruk Tomáš TRI0900 B TJ TŽ Třinec 40:38 + 14:40
23. Červinka Ondřej BFM0806 B SKOB Frýdek - Místek 40:57 + 14:59
24. Létal Jonáš SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy 41:50 + 15:52
25. Fanta Maxmilian UOL0902 B SOB Olomouc 41:58 + 16:00
26. Richtr František SSU0903 B SK Severka Šumperk 42:51 + 16:53
27. Slaný David AOP0907 B Orientační Běh Opava 47:30 + 21:32
28. Zřídkaveselý Martin PBM0808 B TJ Spartak 1. brněnská 47:33 + 21:35
29. Novotný Jakub PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov 48:38 + 22:40
30. Mikula Marek TBM0902 B KOS TJ Tesla Brno 51:16 + 25:18
31. Kohoutek Jakub AOP0908 B Orientační Běh Opava 58:01 + 32:03

H18B 3.82 km, 195 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Brno Žabovřesky 27:26
2. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 28:48 + 1:22
3. Schwab Filip TBM0710 A KOS TJ Tesla Brno 29:56 + 2:30
4. Čech Radan TBM0611 A KOS TJ Tesla Brno 30:21 + 2:55
5. Janeček Jáchym UOL0700 A SOB Olomouc 30:51 + 3:25
6. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 32:20 + 4:54
7. Komenda Jakub PBM0712 B TJ Spartak 1. brněnská 33:02 + 5:36
8. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Brno Žabovřesky 34:29 + 7:03
9. Václavík Vojtěch TZL0711 B SKOB Zlín 37:48 + 10:22
10. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 38:18 + 10:52
11. Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov 38:59 + 11:33
12. Macek Vojtěch ASU0748 B Magnus Orienteering 39:15 + 11:49
13. Eliáš Vojtěch TBM0604 B KOS TJ Tesla Brno 40:47 + 13:21
14. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 40:51 + 13:25
15. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 42:23 + 14:57

H20B 4.02 km, 185 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4216

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dvořáček Michal ZBM0513 B SK Brno Žabovřesky 33:09 4790
2. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 37:57 + 4:48 4214
3. Klapetek Václav AOP0503 B Orientační Běh Opava 38:30 + 5:21 4148
4. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:51 + 6:42 3986
5. Slavík Ondřej TVR0500 B TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 55:43 + 22:34 2082
6. Valnoha David ZBM0514 B SK Brno Žabovřesky 56:38 + 23:29 1972

H21B 4.83 km, 245 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8272

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 35:31 8859
2. Smola Michal TZL8131 C SKOB Zlín 36:43 + 1:12 8577
3. Bukovác Filip PBM0501 A TJ Spartak 1. brněnská 37:35 + 2:04 8373
4. Poklop Martin SSU8802 R SK Severka Šumperk 39:02 + 3:31 8032
5. Pekárek Tobias TZL0502 R SKOB Zlín 39:48 + 4:17 7852
6. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:57 + 4:26 7817
7. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 40:23 + 4:52 7715
8. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:52 + 5:21 7601
9. Kasza Tomáš PBM0512 R TJ Spartak 1. brněnská 41:26 + 5:55 7468
10. Sláma Šimon LCE0502 A OOB TJ Slovan Luhačovice 41:53 + 6:22 7362
11. Drábek Jan ZBM8511 C SK Brno Žabovřesky 42:09 + 6:38 7300
12. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Brno Žabovřesky 45:07 + 9:36 6602
13. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 45:57 + 10:26 6407
14. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 46:04 + 10:33 6379
15. Rajnošek Matěj ZBM8801 C SK Brno Žabovřesky 46:06 + 10:35 6371
16. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 46:28 + 10:57 6285
17. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 47:20 + 11:49 6082
18. Štorek Jan JPV0505 A Oddíl OS SK Prostějov 48:54 + 13:23 5713
19. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 48:56 + 13:25 5705
20. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 50:05 + 14:34 5435
21. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 50:08 + 14:37 5423
22. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 50:32 + 15:01 5329
23. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 52:00 + 16:29 4985
24. Goldschmidt Tobiáš TBM0005 C KOS TJ Tesla Brno 53:30 + 17:59 4632
25. Šidík Petr MOV9200 C SKOB Ostrava 54:38 + 19:07 4366
26. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 55:56 + 20:25 4060
27. Seidenglanz Jáchym SSU0202 C SK Severka Šumperk 56:26 + 20:55 3943
28. Macháček Petr ZBM0112 C SK Brno Žabovřesky 57:39 + 22:08 3657
29. Vavřík Tomáš MOV0004 C SKOB Ostrava 57:57 + 22:26 3586
30. Semerád Jan DKP9404 C Oddíl OB Kotlářka 60:17 + 24:46 3038
31. Spilka Marek DKL8300 C KOB Kladno 60:37 + 25:06 2960
32. Heczko Stanislav STH0107 C SK Studenec 64:41 + 29:10 2004
33. Palát Tomáš ABM0307 C KOB ALFA Brno 65:20 + 29:49 1851
34. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 68:17 + 32:46 1158
35. Kozmon Petr PBM8301 C TJ Spartak 1. brněnská 69:24 + 33:53 896
36. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 69:52 + 34:21 786
37. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 70:50 + 35:19 559
38. Bukovac Maroš PBM7605 C TJ Spartak 1. brněnská 82:29 + 46:58 0
39. Dvořák Jakub MOV9500 C SKOB Ostrava 84:10 + 48:39 0
Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko DISK 0
Klíma Kamil DKL8201 C KOB Kladno DISK 0

H35B 4.17 km, 220 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 38:13
2. Sebera Václav SFM8302 C O-RUNNAŘI Beskydy 42:08 + 3:55
3. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 43:29 + 5:16
4. Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín 43:41 + 5:28
5. Šatánek Martin SFM8201 C O-RUNNAŘI Beskydy 44:48 + 6:35
6. Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:36 + 7:23
7. Miča Petr KSU7909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:56 + 8:43
8. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 50:22 + 12:09
9. Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 59:17 + 21:04
10. Tomíček Oldřich TBM7903 C KOS TJ Tesla Brno 59:39 + 21:26
11. Sýkora Lukáš VBM8003 C VSK Mendelu Brno 61:21 + 23:08
12. Mazák Lukáš KSU8600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:58 + 28:45
13. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 66:59 + 28:46
14. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:59 + 29:46
15. Tempír Tomáš UOL7702 C SOB Olomouc 71:10 + 32:57
16. Papež Zdeněk ZBM8502 C SK Brno Žabovřesky 71:21 + 33:08
17. Kočandrle Jaroslav KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:16 + 39:03
18. Šalmik Stanislav 0120001 88:27 + 50:14
19. Holáň Radim ZBM7541 C SK Brno Žabovřesky 103:17 + 65:04
Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK

H40B 3.82 km, 195 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko 38:16
2. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 40:13 + 1:57
3. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 41:36 + 3:20
4. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 42:22 + 4:06
5. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 42:33 + 4:17
6. Hubáček Ondřej JPV8303 C Oddíl OS SK Prostějov 43:49 + 5:33
7. Liščinský Tomáš TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno 44:43 + 6:27
8. Kawulok Marek SIT8001 C OK SILESIA 51:15 + 12:59
9. Bárta Ladislav RBK7802 C SK Radioklub Blansko 55:55 + 17:39
10. Václavek Leoš KON8216 C KOB Konice 64:33 + 26:17
11. Pavlica Jiří KUB7501 C KUB Koala Uherský Brod 68:39 + 30:23
12. Burda Martin JPV8111 C Oddíl OS SK Prostějov 74:55 + 36:39
13. Polách David ZBM8003 C SK Brno Žabovřesky 94:23 + 56:07

H45B 3.65 km, 180 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 37:55
2. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 39:00 + 1:05
3. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Brno Žabovřesky 40:30 + 2:35
4. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Brno Žabovřesky 41:30 + 3:35
5. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 41:35 + 3:40
6. Myslivec Jiří TRI7801 C TJ TŽ Třinec 41:40 + 3:45
7. Kopáč David ZBM7610 C SK Brno Žabovřesky 43:00 + 5:05
8. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Brno Žabovřesky 43:45 + 5:50
9. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 44:05 + 6:10
10. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:23 + 7:28
11. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 46:32 + 8:37
12. Janda Petr ZBM7542 C SK Brno Žabovřesky 48:08 + 10:13
13. Přibyl Martin TZL7804 C SKOB Zlín 49:00 + 11:05
14. Vintr Radek TZL7701 C SKOB Zlín 50:05 + 12:10
15. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 50:47 + 12:52
16. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 53:36 + 15:41
17. Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov 54:13 + 16:18
18. Malaska Lukáš UOL7504 C SOB Olomouc 54:51 + 16:56
19. Pátek Richard PBM7609 C TJ Spartak 1. brněnská 55:03 + 17:08
20. Janováč Dušan RBK7804 C SK Radioklub Blansko 56:47 + 18:52
21. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:21 + 19:26
22. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:41 + 19:46
23. Kučera Viktor ZBM7608 C SK Brno Žabovřesky 59:20 + 21:25
24. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 62:22 + 24:27
25. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko 63:07 + 25:12
26. Šácha Tomáš ZBM7304 C SK Brno Žabovřesky 68:38 + 30:43
27. Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 69:42 + 31:47
28. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 70:34 + 32:39
29. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 75:17 + 37:22

H50B 3.40 km, 165 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 37:48
2. Švestka Vítězslav KUB7301 C KUB Koala Uherský Brod 39:01 + 1:13
3. Kratochvíl Kajiš HOB7001 C SK OB Horní Benešov 43:51 + 6:03
4. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 49:39 + 11:51
5. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 51:22 + 13:34
6. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 58:46 + 20:58
7. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 60:10 + 22:22
8. Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín 63:26 + 25:38
9. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 67:39 + 29:51
10. Brucháček Rudolf TZL7404 C SKOB Zlín 68:27 + 30:39
11. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 71:17 + 33:29
12. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 88:38 + 50:50
Komenda Kamil PBM7201 C TJ Spartak 1. brněnská DISK

H55B 3.12 km, 160 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 29:41
2. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 32:12 + 2:31
3. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 32:27 + 2:46
4. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 33:28 + 3:47
5. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 33:37 + 3:56
6. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 34:20 + 4:39
7. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 34:30 + 4:49
8. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 35:48 + 6:07
9. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 36:53 + 7:12
10. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 39:43 + 10:02
11. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 42:56 + 13:15
12. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 50:00 + 20:19
13. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 51:17 + 21:36
14. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 51:26 + 21:45
15. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 52:20 + 22:39
16. Beňovský Jiří KUB6801 C KUB Koala Uherský Brod 55:08 + 25:27
17. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 57:43 + 28:02
18. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 71:54 + 42:13
Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov DISK

H60B 2.90 km, 135 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 32:40
2. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:53 + 5:13
3. Hostaš Jindřich MOV5901 C SKOB Ostrava 39:48 + 7:08
4. Sedláček Jaroslav HLV6404 C OB Holešov z.s. 41:28 + 8:48
5. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 41:48 + 9:08
6. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 43:15 + 10:35
7. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:51 + 11:11
8. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 44:02 + 11:22
9. Pavlíček Jaromír MOV6000 C SKOB Ostrava 48:22 + 15:42

H65B 2.64 km, 105 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 30:36
2. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 32:38 + 2:02
3. Cigoš Pavel TBM5622 C KOS TJ Tesla Brno 35:16 + 4:40
4. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 36:31 + 5:55
5. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 38:00 + 7:24
6. Buráň Zdeněk 0250001 39:22 + 8:46
7. Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 40:08 + 9:32
8. Nagy György 0140004 41:36 + 11:00
9. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 41:59 + 11:23
10. Lužný Josef VIC5711 C OB Vizovice 57:55 + 27:19
11. Hauerland Jaroslav KUB5501 C KUB Koala Uherský Brod 62:31 + 31:55

H70B 2.30 km, 85 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 29:33
2. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 30:53 + 1:20
3. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 31:59 + 2:26
4. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. brněnská 33:25 + 3:52
5. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 36:01 + 6:28
6. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 39:15 + 9:42
7. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:10 + 11:37
8. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Rosice 46:59 + 17:26
9. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 47:20 + 17:47
10. Novák Miroslav SBK5400 C KOB START Blansko 81:46 + 52:13

H75B 2.14 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 31:07
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 32:59 + 1:52
3. Novotný Stanislav ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 34:54 + 3:47
4. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 43:28 + 12:21
5. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:32 + 26:25
6. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 58:54 + 27:47
Peška Antonín HLV4801 C OB Holešov z.s. DISK
Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava DISK

H80B 1.79 km, 40 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 31:44
2. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 39:08 + 7:24

H90C 1.46 km, 25 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 121:36

HDR 3.03 km, 95 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žáčková Veronika 0110001 27:24
2. Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 30:04 + 2:40
3. Otrusinová Teraza 31:30 + 4:06
4. Otrusina Tomáš 33:50 + 6:26
5. Pěčková Natálie SKM1550 C KOB Směr Kroměříž 35:48 + 8:24
6. Liscinska Emma 37:53 + 10:29
7. Hrouzek Aleš SKM1700 C KOB Směr Kroměříž 39:09 + 11:45
8. Holáňová Silvie ZBM1752 C SK Brno Žabovřesky 40:36 + 13:12
9. Janda Tobiáš ZBM1902 C SK Brno Žabovřesky 40:45 + 13:21
10. Brabcová Ema 0060001 49:09 + 21:45
11. Stachoňová Karolína ZBM1652 C SK Brno Žabovřesky 50:18 + 22:54
12. Holer Oliver SKM2300 KOB Směr Kroměříž 54:34 + 27:10
13. Cahová Liliana 58:34 + 31:10
14. Žaloudík Vojtěch KRN2000 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:47 + 34:23
15. Žaloudíková Klára KRN1850 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:48 + 34:24
16. Nováková Dorota 0160001 68:07 + 40:43
17. Hubáčková Beáta 74:06 + 46:42
18. Tesáková Elena 75:08 + 47:44
19. Růžičková Valentina 108:32 + 81:08
Žáček Vít 0110002 DISK
Liscinsky Filip DISK

P 2.16 km, 60 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malaska Vojtěch UOL1002 C SOB Olomouc 29:55
2. Chodúr Miroslav 31:16 + 1:21
3. Malasková Markéta UOL7654 C SOB Olomouc 33:02 + 3:07
4. Sedláček Petr 0080001 33:52 + 3:57
5. Rösslerová Jitka 0090002 37:05 + 7:10
6. Kutá Alena UOL8151 C SOB Olomouc 37:23 + 7:28
7. Novák Richard 0160002 37:55 + 8:00
8. Tunkerová Milena 38:01 + 8:06
9. Janováč Marek RBK1302 C SK Radioklub Blansko 39:54 + 9:59
10. Urban Michal 42:28 + 12:33
11. Fantová Lenka 0010001 42:49 + 12:54
12. Hedrich Jan SSU1101 C SK Severka Šumperk 43:18 + 13:23
13. Polcrová Anna 43:28 + 13:33
14. Buráňová Hana 0250002 44:34 + 14:39
15. Doležalová Lucie 47:23 + 17:28
16. Burdová Olga STE7651 C SK SKI-OB Šternberk 49:29 + 19:34
17. Urban František 0230001 49:54 + 19:59
18. Hedrich Miroslav SSU0705 C SK Severka Šumperk 52:38 + 22:43
19. Čudková Petra 58:08 + 28:13
20. Hudečková Adina OOP1450 C TJ Opava 58:37 + 28:42
21. Hudečková Petra OOP8252 C TJ Opava 58:48 + 28:53
22. Pokluda Filip 0240002 58:57 + 29:02
23. Pokluda Ondřej 0240001 59:04 + 29:09
24. Pokludová Kateřina 0240003 61:10 + 31:15
25. Janeček Petr UOL7301 C SOB Olomouc 64:08 + 34:13
26. Burda Filip SKM10xx KOB Směr Kroměříž 69:31 + 39:36
27. Daněk František SBK1010 C KOB START Blansko 78:29 + 48:34

T 3.50 km, 150 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Jan BFM0601 SKOB Frýdek - Místek 45:03
2. Sramota Jan 0330001 49:43 + 4:40
3. Trubelík Ivan LCE9702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:43 + 15:40
4. Tesák Petr 0190001 66:51 + 21:48
5. Havel Jan 68:13 + 23:10
6. Babková Miroslava 27S8500 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:02 + 27:59
7. Vladovič Pranab 0090001 73:44 + 28:41
8. Líbal Ratibor 99:06 + 54:03
Kadlček Václav 0220001 DISK