Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
2. | Toloch Otakar | GIG0900 | GIGANT Orienteering | 26:21 | + | |
2. | Tůma Lukáš | SJC0800 | Sportcentrum Jičín | 32:26 | + | |
1. | Toloch Eduard | GIG0600 | GIGANT Orienteering | 30:43 | ||
1. | Lesage Radek | SPC0807 | SPORTICUS team | 24:19 | ||
1. | Ouhrabka Vít | SPC1010 | SPORTICUS team | 31:47 | ||
2. | Dočkal Štěpán | SPC0907 | SPORTICUS team | 41:52 | + | |
MS | Folprecht Lukáš | ZUP0800 | MTBO ČZU Praha | 35:34 | + | |
MS | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:52 | + | |
MS | Šafář Martin | XHK1100 | MTBO Hradec Králové | 36:35 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
4. | Tůma Matěj | STB0202 | TJ Stadion Nový Bor | 39:57 | + | |
2. | Ludvík Vojtěch | STB9301 | TJ Stadion Nový Bor | 33:59 | + | |
3. | Stránský Jiří | STB8100 | TJ Stadion Nový Bor | 38:56 | + | |
3. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia Plzeň | 39:56 | + | |
4. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia Plzeň | 38:51 | + | |
2. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia Plzeň | 36:19 | + | |
6. | Hradil Jiří | TZL8604 | SKOB Zlín | 42:31 | + | |
1. | Chovanec David | TZL9502 | SKOB Zlín | 33:21 | ||
5. | Graubner Jan | TZL8236 | SKOB Zlín | 41:12 | + | |
2. | Smolen Karel | GIG0300 | GIGANT Orienteering | 39:37 | + | |
6. | Valík Adam | GIG0301 | GIGANT Orienteering | 45:44 | + | |
6. | Zrník Tomáš | GIG0601 | GIGANT Orienteering | 42:08 | + | |
5. | Hyla Damian | 0020001 | 1 | 40:52 | + | |
3. | Niebielski Bartosz | 0020002 | 1 | 36:41 | + | |
11. | Szymański Norman | 0020003 | 1 | 66:15 | + | |
11. | Kříž Libor | XPU7804 | PARDUBICE BIKERS | 51:53 | + | |
11. | Odvody Zdeněk | XPU8206 | PARDUBICE BIKERS | 57:19 | + | |
1. | Kanta Martin | XPU9705 | PARDUBICE BIKERS | 34:59 | ||
12. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 52:53 | + | |
8. | Peňáz Radek | VRB0313 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 51:20 | + | |
8. | Klech Richard | VRB7201 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 51:58 | + | |
13. | Švarcbach Michal | KNC7001 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 53:24 | + | |
10. | Havlíček Tomáš | KNC8700 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 56:21 | + | |
10. | Bitter Aleš | KNC8803 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 52:45 | + | |
9. | Mišoň Matěj | SPC9810 | SPORTICUS team | 48:57 | + | |
13. | Ouhrabka Jakub | SPC8003 | SPORTICUS team | 61:53 | + | |
9. | Folprecht Matyáš | SPC0606 | SPORTICUS team | 52:12 | + | |
10. | Newiak Nick | NEK0101 | Nejdek Orienteering | 49:21 | + | |
7. | Horák Jáchym | NEK0301 | Nejdek Orienteering | 49:29 | + | |
Nöbauer Petr | NEK0200 | Nejdek Orienteering | DISK | |||
1. | Bogar František | BOR8904 | OK Jiskra Nový Bor | 39:23 | ||
9. | Bogar Leoš | BOR6603 | OK Jiskra Nový Bor | 53:05 | + | |
Kuchar Vladimír | BOR4902 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Hora Vojtěch | VSP8301 | USK Praha | DISK | |||
5. | Průša Kryštof | VSP0102 | USK Praha | 41:26 | + | |
4. | Laciga Radek | VSP8200 | USK Praha | 38:58 | + | |
8. | Boček Milan | TBM9228 | KOS TJ Tesla Brno | 46:52 | + | |
Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
7. | Ševčík Martin | TBM7632 | KOS TJ Tesla Brno | 43:48 | + | |
7. | Hasman Marek | VPM0201 | KOS Slavia Plzeň | 43:09 | + | |
12. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia Plzeň | 60:05 | + | |
Svoboda Vojtěch | VPM0207 | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 36:11 | ||
3. | Štěňha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 44:01 | + | |
1. | Bureš Pavel | XBM7549 | ABND RACING TEAM | 37:42 | ||
2. | Jašek Petr | ABR7601 | A-team MTBO | 37:00 | + | |
5. | Kaluža Luboš | ABR8200 | A-team MTBO | 52:09 | + | |
2. | Žák Pavel | ABR7600 | A-team MTBO | 41:44 | + | |
4. | Hájek Tomáš | XHK7400 | MTBO Hradec Králové | 42:39 | + | |
1. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:09 | ||
3. | Jedlička Lukáš | XHK8100 | MTBO Hradec Králové | 46:50 | + | |
7. | Müller Pavel | VSP7901 | USK Praha | 49:41 | + | |
4. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 44:04 | + | |
5. | Bartoš Marián | VSP8201 | USK Praha | 48:11 | + | |
5. | Vozka Radim | BLI7402 | MTBO Bludný kořen | 44:28 | + | |
6. | Ohera Karel | BLI7803 | MTBO Bludný kořen | 52:20 | + | |
6. | Ištok Martin | BLI8001 | MTBO Bludný kořen | 50:22 | + | |
3. | Rypáček Miroslav | SPC7506 | SPORTICUS team | 41:45 | + | |
2. | Dočkal Tomáš | SPC7703 | SPORTICUS team | 43:44 | + | |
7. | Bednařík Jan | SPC8112 | SPORTICUS team | 69:04 | + | |
Kroc Dalibor | GIG7400 | GIGANT Orienteering | DISK | |||
8. | Fišer Petr | GIG7502 | GIGANT Orienteering | 79:16 | + | |
Chamraďa Dušan | GIG7601 | GIGANT Orienteering | DISK | |||
8. | Malý Martin | TBM7610 | KOS TJ Tesla Brno | 51:50 | + | |
7. | Šafek Jiří | TBM7606 | KOS TJ Tesla Brno | 58:22 | + | |
Provazník Dušan | TBM7301 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
6. | Šafář Jan | XHK7700 | MTBO Hradec Králové | 44:56 | + | |
Ševčík Matěj | XHK7908 | MTBO Hradec Králové | DISK | |||
4. | Kunart Tomáš | XHK7205 | MTBO Hradec Králové | 48:00 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunz Martin | GIG7100 | GIGANT Orienteering | 44:29 | ||
2. | Skoupý Jan | GIG7001 | GIGANT Orienteering | 42:14 | + | |
1. | Zrník Tomáš | GIG7118 | GIGANT Orienteering | 39:21 | ||
1. | Lesage Martin | SPC7204 | SPORTICUS team | 44:29 | ||
3. | Hejna Jiří | SPC6201 | SPORTICUS team | 42:31 | + | |
2. | Kareis Martin | VLI6501 | Slavia Liberec orienteering | 42:58 | + | |
3. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A-team MTBO | 54:14 | + | |
1. | Řeháček Petr | ABR6302 | A-team MTBO | 40:46 | ||
3. | Pavlík Radek | ABR6849 | A-team MTBO | 43:14 | + | |
Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
4. | Argaláš Jaroslav | TBM6213 | KOS TJ Tesla Brno | 53:09 | + | |
4. | Folprecht Jaroslav | TBM7305 | KOS TJ Tesla Brno | 44:13 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polák Tomáš | CHA0801 | OK Chrastava | 18:12 | ||
1. | Polák Jaroslav | CHA7500 | OK Chrastava | 19:21 | ||
3. | Poláková Veronika | CHA8150 | OK Chrastava | 28:11 | + | |
2. | Jirka Michal | SBK8403 | KOB START Blansko | 18:13 | + | |
2. | Jiráček Josef | SBK8501 | KOB START Blansko | 21:18 | + | |
4. | Jirková Lenka | SBK8383 | KOB START Blansko | 29:06 | + | |
5. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 29:42 | + | |
4. | Horák Kryštof | VSP1400 | USK Praha | 24:59 | + | |
1. | Horák Pavel | VSP7200 | USK Praha | 22:37 | ||
4. | Vrábel Jaromír | ABR6102 | A-team MTBO | 28:12 | + | |
5. | Láner Roman | ABR8100 | A-team MTBO | 40:46 | + | |
2. | Řízek Jaroslav | ABR6501 | A-team MTBO | 27:34 | + | |
3. | Pölzelbauer Michael | 14H7000 | MTBO Hungary | 18:50 | + | |
3. | Jankó Tamás | 22H5800 | Hegyisport Szentendre Egy. | 24:18 | + | |
5. | Deseő László | 14H4300 | MTBO Hungary | 56:17 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 23:22 | ||
1. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 24:36 | ||
1. | Rypáčková Šárka | SPC1151 | SPORTICUS team | 23:34 | ||
2. | Nagyová Zuzana | TJN0863 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:56 | + | |
3. | Jedličková Lucie | XHK1050 | MTBO Hradec Králové | 29:39 | + | |
2. | Kunartová Dominika | XHK0888 | MTBO Hradec Králové | 27:27 | + | |
3. | Ryglová Beáta | TBM1158 | KOS TJ Tesla Brno | 27:53 | + | |
2. | La Carbonara Noemi | TBM1156 | KOS TJ Tesla Brno | 27:18 | + | |
3. | Malá Lucie | TBM1165 | KOS TJ Tesla Brno | 38:09 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haltof Ewa | ABR9499 | A-team MTBO | 36:47 | ||
1. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | Sportcentrum Jičín | 33:34 | ||
1. | Musilová Vendula | SJC8355 | Sportcentrum Jičín | 37:37 | ||
4. | Nováková Lenka | EKP8062 | VŠTJ Ekonom Praha | 38:53 | + | |
2. | Jedličková Zuzana | XHK8150 | MTBO Hradec Králové | 40:10 | + | |
3. | Nedomlelová Lucie | XHK0250 | MTBO Hradec Králové | 39:27 | + | |
2. | Chamraďa Natali | GIG0450 | GIGANT Orienteering | 36:49 | + | |
5. | Hrdinová Marie | VSP7852 | USK Praha | 41:33 | + | |
5. | Lacigová Michaela | VSP8152 | USK Praha | 41:51 | + | |
6. | La Carbonara Hana | TBM7652 | KOS TJ Tesla Brno | 41:43 | + | |
4. | Uhnavá Markéta | TBM8485 | KOS TJ Tesla Brno | 41:17 | + | |
2. | Tichovská Martina | TBM8650 | KOS TJ Tesla Brno | 39:21 | + | |
8. | Linhartová Štěpánka | TSU8992 | LKT 80 Šumperk | 43:29 | + | |
6. | Tomečková Zuzana | TSU8279 | LKT 80 Šumperk | 41:59 | + | |
4. | Reifová Naděžda | TSU8889 | LKT 80 Šumperk | 41:44 | + | |
3. | Kamarytová Marie | VPM9191 | KOS Slavia Plzeň | 36:55 | + | |
3. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | KOS Slavia Plzeň | 41:03 | + | |
8. | Havlíčková Jana | KNC9250 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 51:33 | + | |
9. | Veselá Iva | ZUP7551 | MTBO ČZU Praha | 47:03 | + | |
7. | Folprechtová Julie | ZUP0650 | MTBO ČZU Praha | 44:06 | + | |
6. | Folprechtová Katerina | ZUP7452 | MTBO ČZU Praha | 41:56 | + | |
5. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:25 | + | |
8. | Odvodyová Šárka | XPU8352 | PARDUBICE BIKERS | 47:21 | + | |
7. | Barnetová Veronika | XPU9952 | PARDUBICE BIKERS | 48:18 | + | |
7. | Chmelíková Michaela | GIG7550 | GIGANT Orienteering | 43:22 | + | |
9. | Michálková Alice | GIG7650 | GIGANT Orienteering | 54:46 | + | |
9. | Itaniemi Janita | GIG8051 | GIGANT Orienteering | 59:12 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 37:52 | ||
1. | Akrmanová Jitka | SPC7651 | SPORTICUS team | 36:24 | ||
1. | Mědílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | 34:35 | ||
3. | Jašková Šárka | ABR7751 | A-team MTBO | 43:22 | + | |
2. | Lánerová Leona | ABR7752 | A-team MTBO | 38:26 | + | |
2. | Dohnalová Jindra | ABR6251 | A-team MTBO | 42:31 | + | |
2. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | KOS TJ Tesla Brno | 40:33 | + | |
3. | Malá Alice | TBM7991 | KOS TJ Tesla Brno | 41:11 | + | |
3. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | KOS TJ Tesla Brno | 52:25 | + |