Logo
Datum:
03.05.2023
Místo konání:
Opava
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
OOP - TJ Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Sýkora Jiří - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D     D10     D12-14     D16-20     H     H10     H12-14     H16-20    
Nahrávám data...

D 1.94 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lucie Librová AOP8050 C Orientační Běh Opava 23:38
2. Pavlína Rychlá KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:25 + 1:47
3. Šárka Holasová AOP7853 C Orientační Běh Opava 25:53 + 2:15
4. Vendula Podmolová AOP8252 C Orientační Běh Opava 27:25 + 3:47
5. Hana Pachmannová AOP7252 C Orientační Běh Opava 28:13 + 4:35
6. Yvona Švejdíková AOP6351 C Orientační Běh Opava 30:03 + 6:25
7. Milada holinkova KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:30 + 6:52

D10 1.90 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vanda Hudečková AOP1551 C Orientační Běh Opava 12:58
2. Alena Polzerová KRN1451 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:50 + 3:52
3. Emilly Kostková AOP1450 C Orientační Běh Opava 28:46 + 15:48

D12-14 1.90 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Johana Bokišová AOP1051 C Orientační Běh Opava 12:01
2. Lenka Polzerová KRN1750 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:51 + 7:50

D16-20 1.94 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karolína Rychlá AOP0757 A Orientační Běh Opava 18:54
2. Barbora Holasová AOP0651 A Orientační Běh Opava 19:35 + 0:41
3. Natka Gallo AOP0652 A Orientační Běh Opava 22:30 + 3:36
4. Iva Pachmannová AOP0852 B Orientační Běh Opava 26:33 + 7:39

H 1.94 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavel Rychlý KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:10
2. Luděk Valík AOP7101 C Orientační Běh Opava 17:12 + 1:02
3. Tomáš Holas AOP7802 C Orientační Běh Opava 17:59 + 1:49
4. mh AOP6501 C Orientační Běh Opava 18:21 + 2:11
5. Martin Schuster AOP6502 C Orientační Běh Opava 19:45 + 3:35
6. Tomáš Borunský AOP7402 C Orientační Běh Opava 19:46 + 3:36
7. Ondřej Lichý SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 23:07 + 6:57
8. Vlastimil Liber AOP6402 C Orientační Běh Opava 24:32 + 8:22
9. Radomír Salich AOP7603 C Orientační Běh Opava 26:36 + 10:26
10. Karel Jurčák SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 28:28 + 12:18
11. Milan Kohoutek MOV6300 C SKOB Ostrava 31:12 + 15:02
Hudeček DISK

H10 1.90 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Liber AOP1302 C Orientační Běh Opava 10:10
2. Vit kotulek AOP1301 C Orientační Běh Opava 10:11 + 0:01
3. Bokis AOP1303 C Orientační Běh Opava 11:23 + 1:13
4. Frelichovi OOP5400 C TJ Opava 12:14 + 2:04
5. Strouhal Matěj AOP1305 C Orientační Běh Opava 17:44 + 7:34
6. Vincent Halátek 21:43 + 11:33
7. František Drozd AOP1309 C Orientační Běh Opava 23:39 + 13:29
8. Noe Krákovský AOP 27:20 + 17:10
9. Vojtěch Kerlin AOP1306 C Orientační Běh Opava 31:04 + 20:54

H12-14 1.90 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondřej Podmol AOP1300 C Orientační Běh Opava 8:05
1. Sam Hudeczek OOP1000 C TJ Opava 8:05
3. Jakub Kohoutek AOP7151 C Orientační Běh Opava 12:02 + 3:57
4. ŠPILLER Vojta AOP1003 C Orientační Běh Opava 17:36 + 9:31
H.S.H. Sport s.r 2224511 DISK
Sajaš Robin AOP7351 C Orientační Běh Opava DISK
Jakub Rychlý KRN1500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK

H16-20 1.94 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondřej Gallo AOP0802 B Orientační Běh Opava 15:04
2. Samuel Klösel AOP0504 B Orientační Běh Opava 16:08 + 1:04
3. Václav Klapetek AOP0503 B Orientační Běh Opava 18:33 + 3:29