Logo
Datum:
06.09.2023
Místo konání:
Jakartovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hadač Filip
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D     D10     D12-14     D16-20     H     H10     H12-14     H16-20     T    
Nahrávám data...

D 2.04 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lucie Librová AOP8050 C Orientační Běh Opava 28:23
2. Milada #2 Holinková KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:46 + 2:23
3. Jitka Hájková SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 32:30 + 4:07
4. Vendula Podmolová AOP8252 C Orientační Běh Opava 33:13 + 4:50
5. Hana Pachmannová AOP7252 C Orientační Běh Opava 36:10 + 7:47

D10 1.42 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vanda Hudečková AOP1551 C Orientační Běh Opava 53:06
2. Horáková Zuzka 53:13 + 0:07
3. samiec Terezka AOP1552 C Orientační Běh Opava 53:14 + 0:08
Lenka Polzerová KRN1750 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
446438 DISK

D12-14 2.07 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Johana Bokišová AOP1051 C Orientační Běh Opava 36:29
Šmárková Amélie DISK

D16-20 2.43 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barbora Holasová AOP0651 A Orientační Běh Opava 22:18
2. Karolína Klechová AOP0452 A Orientační Běh Opava 27:49 + 5:31
3. Natka AOP0652 A Orientační Běh Opava 28:16 + 5:58

H 2.42 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Hadač AOP9301 R Orientační Běh Opava 15:33
2. Valik Adam 18:25 + 2:52
3. Tomáš Kovalčík AOP7301 C Orientační Běh Opava 20:20 + 4:47
4. Tomáš Holas AOP7802 C Orientační Běh Opava 20:34 + 5:01
5. Juraj Bencúr AOP7700 C Orientační Běh Opava 24:38 + 9:05
6. Petr Šidík MOV9200 C SKOB Ostrava 24:56 + 9:23
7. Marek Rigó ODR7101 C SKOB Odry 30:50 + 15:17
8. Vlastimil Liber AOP6402 C Orientační Běh Opava 46:55 + 31:22
9. Milan Kohoutek MOV6300 C SKOB Ostrava 49:59 + 34:26
Karel Jurčák SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava DISK
MS Filip #2 Hadač AOP9301 R Orientační Běh Opava 15:06 +

H10 1.52 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. b Maty aop1303 C 25:05
2. DROZD FRANTIŠEK AOP1309 C Orientační Běh Opava 34:14 + 9:09
3. David Nosek 38:54 + 13:49
4. noe krakovsky AOP1401 C Orientační Běh Opava 40:29 + 15:24
5. Rychlý Jakub AOP0757 A Orientační Běh Opava 42:36 + 17:31
6. vojta kerlin AOP1306 C Orientační Běh Opava 44:32 + 19:27
7. Adam Volný 0010001 SOP-SOP 80:19 + 55:14
H.S.H. Sport s.r 2224517 DISK
Tomáš Liber AOP1302 C Orientační Běh Opava DISK

H12-14 2.09 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václav Liber AOP1000 B Orientační Běh Opava 18:28
2. Ondřej Podmol AOP1300 B Orientační Běh Opava 23:05 + 4:37
3. David Slaný AOP0907 C Orientační Běh Opava 34:25 + 15:57
4. Samuel Jan Hudeczek OOP1000 C TJ Opava 35:53 + 17:25
5. Jakub Kohoutek AOP0908 C Orientační Běh Opava 45:02 + 26:34
6. Vojtěch Špiller AOP1003 C Orientační Běh Opava 49:22 + 30:54

H16-20 2.69 km, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Kovalčík AOP0901 A Orientační Běh Opava 23:41
2. Samuel Klösel AOP0504 B Orientační Běh Opava 24:48 + 1:07
3. Ondřej Gallo AOP0802 B Orientační Běh Opava 25:20 + 1:39
4. Štěpán Holas AOP0900 A Orientační Běh Opava 26:34 + 2:53
5. Klapetek Vašek AOP0503 B Orientační Běh Opava 27:09 + 3:28

T 1.97 km, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stanislav Moravec SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 33:46
2. Radek Hudeczek OOP8000 C TJ Opava 39:29 + 5:43
3. Malec Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:57 + 13:11
4. Jiří Volný SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 86:33 + 52:47
Milada Holinková KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK