Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eva Ebnerová | KON8277 | C | KOB Konice | 41:39 | |
2. | Barták Petr | 45:32 | + 3:53 | |||
3. | Jiří Kubíček | UOL6500 | C | SOB Olomouc | 49:10 | + 7:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jindřich Beneš | SSU0400 | A | SK Severka Šumperk | 33:46 | |
2. | Jáchym Janeček | UOL0700 | B | SOB Olomouc | 35:32 | + 1:46 |
3. | Martin Černoch | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 38:40 | + 4:54 |
4. | Václav Navrátil | KON6427 | C | KOB Konice | 40:54 | + 7:08 |
5. | Jan Štorek | JPV0505 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 42:16 | + 8:30 |
6. | Lenka Jílková | UOL0654 | A | SOB Olomouc | 42:17 | + 8:31 |
7. | Tereza Paulíčková | UOL0750 | A | SOB Olomouc | 45:10 | + 11:24 |
8. | Eva Bartoňová | UOL7051 | C | SOB Olomouc | 46:51 | + 13:05 |
9. | Ivana Přikrylová | JPV0653 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 47:48 | + 14:02 |
10. | sluníčko Anička | 50:12 | + 16:26 | |||
11. | Jana Přikrylová | JPV0652 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 51:25 | + 17:39 |
12. | Viktorie Smékalová | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 55:58 | + 22:12 |
13. | Andrea Plachá | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 57:13 | + 23:27 |
14. | Michal Paulíček | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 61:08 | + 27:22 |
František Otruba | PLU0501 | A | TJ SOKOL Plumlov | DISK | ||
Adéla Janečková | PLU0452 | B | TJ SOKOL Plumlov | DISK | ||
Michal Novotný | PLU7901 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Anežka | 28:31 | ||||
2. | Hana Jílková | UOL8050 | C | SOB Olomouc | 37:22 | + 8:51 |
3. | Magdalena Kubíčková | UOL1150 | B | SOB Olomouc | 41:03 | + 12:32 |
4. | Michaela Hanousková | KON7474 | C | KOB Konice | 41:27 | + 12:56 |
5. | Kristýna Luterová | PLU7878 | C | TJ SOKOL Plumlov | 43:05 | + 14:34 |
6. | Martin Dedek | JPV0919 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:48 | + 16:17 |
7. | Iva Hubíková | PLU8350 | C | TJ SOKOL Plumlov | 45:07 | + 16:36 |
8. | Vendula Slezáková | PLU0854 | C | TJ SOKOL Plumlov | 46:54 | + 18:23 |
9. | Laura Luterová | PLU1051 | B | TJ SOKOL Plumlov | 47:54 | + 19:23 |
10. | 8014559 | 48:52 | + 20:21 | |||
11. | Kučeřík Antonín | 49:21 | + 20:50 | |||
12. | Lipenský Matouš | 50:21 | + 21:50 | |||
13. | David Kratochvíl | HOB1101 | C | SK OB Horní Benešov | 51:02 | + 22:31 |
14. | Linda Malasková | UOL1053 | B | SOB Olomouc | 52:33 | + 24:02 |
15. | Lukáš Malaska | UOL7504 | C | SOB Olomouc | 52:36 | + 24:05 |
16. | Jan Josef Šimčík | UOL0804 | C | SOB Olomouc | 53:40 | + 25:09 |
17. | Petra Benešová | KON7575 | C | KOB Konice | 53:45 | + 25:14 |
18. | Michal Kváša | UOL7901 | C | SOB Olomouc | 54:59 | + 26:28 |
19. | Petra Rozsívalová | KON8063 | C | KOB Konice | 55:02 | + 26:31 |
20. | Kateřina Kvášová | UOL1051 | C | SOB Olomouc | 55:03 | + 26:32 |
21. | Iveta Dedková | JPV7853 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:22 | + 35:51 |
22. | Jana Marie Lipenská | KON1191 | C | KOB Konice | 65:21 | + 36:50 |
23. | Monika Dedková | JPV1181 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 66:22 | + 37:51 |
24. | Anna Zapletalová | KON0979 | C | KOB Konice | 67:28 | + 38:57 |
Maxmilian Fanta | UOL0902 | C | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ondřej Koutný | JPV1001 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 31:46 | |
2. | Oliver Lutera | PLU1001 | B | TJ SOKOL Plumlov | 35:30 | + 3:44 |
3. | Hubert Hubík | PLU8201 | C | TJ SOKOL Plumlov | 37:33 | + 5:47 |
4. | Roman Pinkava | JPV7606 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:59 | + 11:13 |
5. | Pavel Kožnárek | PLU0902 | B | TJ SOKOL Plumlov | 43:25 | + 11:39 |
6. | Přikryl Jirka | 44:42 | + 12:56 | |||
7. | Marie Šaňáková | UOL0651 | B | SOB Olomouc | 44:49 | + 13:03 |
8. | Helena Pinkavová | JPV7767 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 46:42 | + 14:56 |
9. | Eliška Hýblová | JPV0952 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 46:54 | + 15:08 |
10. | Eliška Pinkavová | JPV0850 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 47:32 | + 15:46 |
11. | Tereza Kopecká | UOL1050 | B | SOB Olomouc | 48:55 | + 17:09 |
12. | David Kopecký | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 48:57 | + 17:11 |
13. | Monika Poláčková | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:26 | + 17:40 |
14. | Martin Rozsíval | KON1022 | B | KOB Konice | 50:01 | + 18:15 |
15. | Filip Čeřovský | KON1010 | B | KOB Konice | 51:19 | + 19:33 |
16. | Jakub Novotný | PLU0804 | C | TJ SOKOL Plumlov | 52:45 | + 20:59 |
17. | Adéla Rozsívalová | KON0760 | B | KOB Konice | 54:28 | + 22:42 |
18. | Simona Štorková | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 57:30 | + 25:44 |
19. | Jiří Robenek | UOL0701 | C | SOB Olomouc | 58:49 | + 27:03 |
20. | Dušan Hýbl | JPV7202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 63:13 | + 31:27 |
Jan Glier | OSN7701 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulíčková Barbara | 25:34 | ||||
2. | Eva Třísková | PTE8050 | C | TJ Sokol Ptení | 30:37 | + 5:03 |
3. | David Tříska | PTE1003 | C | TJ Sokol Ptení | 35:30 | + 9:56 |
4. | Jáchym Pospíšil | PTE1111 | B | TJ Sokol Ptení | 35:32 | + 9:58 |
5. | Karolína Vavrdová | PTE0880 | B | TJ Sokol Ptení | 40:08 | + 14:34 |
5. | Amálie Bábková | PTE1051 | C | TJ Sokol Ptení | 40:08 | + 14:34 |
7. | David Zapletal | KON1111 | C | KOB Konice | 41:12 | + 15:38 |
8. | Lukáš Tempír | UOL1001 | C | SOB Olomouc | 42:01 | + 16:27 |
9. | Veronika Otrubová | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:24 | + 18:50 |
10. | Povýšilová Petra | 46:01 | + 20:27 | |||
11. | Jan František Lipenský | KON1131 | C | KOB Konice | 67:40 | + 42:06 |
12. | Eliška Čeřovská | KON1353 | C | KOB Konice | 69:49 | + 44:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veronika Paulíčková | UOL1450 | C | SOB Olomouc | 20:35 | |
2. | Kateřina Mikušová | PTE1350 | C | TJ Sokol Ptení | 21:01 | + 0:26 |
3. | Hubert Hubík | PLU1300 | C | TJ SOKOL Plumlov | 30:42 | + 10:07 |
4. | Radan Hubík | PLU1500 | C | TJ SOKOL Plumlov | 32:12 | + 11:37 |
5. | Rejta Kryštof | PLU1700 | TJ SOKOL Plumlov | 38:20 | + 17:45 | |
6. | Adéla Mikušová | PTE1277 | C | TJ Sokol Ptení | 39:21 | + 18:46 |
7. | Karolína Pravdová | PTE0853 | C | TJ Sokol Ptení | 40:57 | + 20:22 |
8. | Barbora Svobodová | PTE1053 | C | TJ Sokol Ptení | 43:52 | + 23:17 |
9. | Griga Ríša | 46:23 | + 25:48 | |||
9. | R. Vojta | 46:23 | + 25:48 | |||
11. | Jančík Tonda | 47:14 | + 26:39 |