Logo

Výsledky závodu: Zlínská olympiáda škol v orientačním běhu 2022/23 - III. kolo

Datum:
20.04.2023
Místo konání:
Gymnázium Zlín, Lesní Čtvrť
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Nad hvězdárnou 1:4000
Ředitel závodu:
Slováček Rudolf
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Hovorka Lukáš - R1
Kategorie:
I     II     III     IV     OPEN     V    
Nahrávám data...

I 0.60 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mynářová Nikola, Trčka David 0010005 Základní škola Emila Zátopka 4:48
2. Hefka Sebastián, Hynčica Michal 0160003 Základní škola Okružní 4685, Zlín 5:08 + 0:20
3. Vintr Otakar, Tesárková Karolína 0110009 Základní škola Zlín, třída Svobody 868, Malenovice, Zlín 5:21 + 0:33
4. Huťka Tomáš 0010003 Základní škola Emila Zátopka 5:47 + 0:59
5. Rafajová Johana 0080006 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 6:20 + 1:32
6. Zapletal Martin 0030019 Základní škola Slovenská 3076 6:23 + 1:35
7. Návojová Eliška, Motyka Pavel 01201000 Základní škola M. Alše, Podhoří 6:32 + 1:44
8. Jůzl Maxim 0010001 Základní škola Emila Zátopka 6:51 + 2:03
9. Svoboda Jan, Babica Antonín 0120013 Základní škola M. Alše, Podhoří 7:00 + 2:12
10. Chmela Jan, Vykoukal Leonard 0080004 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 7:04 + 2:16
11. Janík Prokop, Vovchenko Vladyslav 0030010 Základní škola Slovenská 3076 7:10 + 2:22
12. Štychová Heda 0080007 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 7:11 + 2:23
13. Krejčík Vítek 0010099 Základní škola Emila Zátopka 7:14 + 2:26
14. Taiblová Diana, Žídková Krist., Taiblová Adéla, Marečková Natálie 0160008 Základní škola Okružní 4685, Zlín 7:19 + 2:31
15. Vallová Dorota, Čevorová Anna 0030015 Základní škola Slovenská 3076 7:24 + 2:36
16. Holík Václav, Ševčík Jakub 0030020 Základní škola Slovenská 3076 7:29 + 2:41
17. Kubalčíková Celestýna, Rokos Matyáš, Parma Ondřej 0030102 Základní škola Slovenská 3076 7:31 + 2:43
18. Pekařík Tomáš , Hefka Dominik 0010002 Základní škola Emila Zátopka 7:38 + 2:50
19. Taiblová Adéla, Slezáková Viktorie 0160009 Základní škola Okružní 4685, Zlín 7:52 + 3:04
20. Krejčiříková Elena, Tománková Ludmila 0030016 Základní škola Slovenská 3076 7:54 + 3:06
21. Emlerová Anna, Idertsogt Michidmaa 0030012 Základní škola Slovenská 3076 7:57 + 3:09
22. Fuksová Natálie, Štěpánková Natálie 0120012 Základní škola M. Alše, Podhoří 8:01 + 3:13
23. Ženatíková Nella, Navrátilová Linda 0080005 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 8:24 + 3:36
24. Fialová Viktorie, Michalíková Diana, Polepilová Anabel 0120002 Základní škola M. Alše, Podhoří 8:30 + 3:42
24. Búbela Antonín, Foldyna Šimon 0080002 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 8:30 + 3:42
26. Mysliveček Filip, Roček Jan 0030014 Základní škola Slovenská 3076 8:33 + 3:45
27. Točeva Šárka, Lukovicsová Lucie 0070003 Základní škola Kvítková 8:41 + 3:53
28. Nášelová Julie, Štětkářová Adéla 0030007 Základní škola Slovenská 3076 8:50 + 4:02
29. Sedlář Jonáš Oliver, Szpaková Sofie 0070010 Základní škola Kvítková 8:58 + 4:10
30. Pavlásková Anna, Pešková Nikola 0120011 Základní škola M. Alše, Podhoří 8:59 + 4:11
31. Burdi Ivan, Gorec Tomáš 0160006 Základní škola Okružní 4685, Zlín 9:00 + 4:12
32. Gricmanová Elen, Horáková Luc., Beňová Lili 0160002 Základní škola Okružní 4685, Zlín 9:01 + 4:13
33. Janečková Adéla, Koutná Klaudie 0160004 Základní škola Okružní 4685, Zlín 9:09 + 4:21
34. Zábojník Petr, Andrášiová Eliška 0030005 Základní škola Slovenská 3076 9:11 + 4:23
35. Lattenbergová Anna, Kolderová Tereza 0120009 Základní škola M. Alše, Podhoří 9:15 + 4:27
35. Čecháková Valerie, Tiurin Daniil 0030011 Základní škola Slovenská 3076 9:15 + 4:27
37. Juráň Kryštof, Vávra David 0080001 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 9:21 + 4:33
38. Vabroušková Anna, Veselá Nora 0030066 Základní škola Slovenská 3076 9:26 + 4:38
39. Vývoda Karel, Vaculík Luděk 0030018 Základní škola Slovenská 3076 9:29 + 4:41
40. Olexa Vít Vojtěch, Martin Moravec 0030009 Základní škola Slovenská 3076 9:46 + 4:58
41. Pospíšilová Klára, Učňová Valerie 0120005 Základní škola M. Alše, Podhoří 9:50 + 5:02
42. Tobolák Matyáš, Langpaul Dominik 0080003 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 10:02 + 5:14
43. Borák Petr, Skřivánek Dominik 0120014 Základní škola M. Alše, Podhoří 10:12 + 5:24
44. Filipová Amálie, Hasíková Karolína 0030001 Základní škola Slovenská 3076 10:14 + 5:26
45. Horák Filip, Luska Šimon, Morys Ondřej 0160001 Základní škola Okružní 4685, Zlín 10:16 + 5:28
46. Přikrylová Andrea, Vítková Sofie Ela 0030100 Základní škola Slovenská 3076 10:23 + 5:35
47. Novák Oliver, Januš Matyáš 0030013 Základní škola Slovenská 3076 10:24 + 5:36
48. Lindnerová Julie, Pitrová Nikola 0010006 Základní škola Emila Zátopka 10:25 + 5:37
49. Drongová Sofie, Hoke Aneta 0120006 Základní škola M. Alše, Podhoří 10:33 + 5:45
50. Friedlaenderová Nicole, Klinkovská Natálie 0120010 Základní škola M. Alše, Podhoří 10:56 + 6:08
51. Janulíková Nela, Ježková Nikola 0160005 Základní škola Okružní 4685, Zlín 11:01 + 6:13
52. Koutný Dominik, Fišer Jeremiáš 0120001 Základní škola M. Alše, Podhoří 11:09 + 6:21
53. Lišková Emma, Hyklová Dana 0030008 Základní škola Slovenská 3076 11:30 + 6:42
54. Křístek Lukáš, Rybář Tomáš, Huňa Adam 0120004 Základní škola M. Alše, Podhoří 11:48 + 7:00
55. Bezručová Samanta , Hefková Aneta 0010004 Základní škola Emila Zátopka 11:51 + 7:03
56. Stojan Patrik, Procházka Matyáš 0030004 Základní škola Slovenská 3076 11:58 + 7:10
57. Čevela David, Bodanský Miroslav 0030006 Základní škola Slovenská 3076 12:12 + 7:24
58. Baďurová Barbora, Smitecová Beáta 0030003 Základní škola Slovenská 3076 12:41 + 7:53
59. Nováková Nikola, Zapletalová Veronika 0030002 Základní škola Slovenská 3076 13:14 + 8:26
60. Preisnerová Helena, Sovová Gita 0030043 Základní škola Slovenská 3076 13:47 + 8:59
61. Hansová Nela, Minářová Natálie 0030042 Základní škola Slovenská 3076 14:35 + 9:47
62. Joklíková Bianka, Sečkářová Zuzana 0120008 Základní škola M. Alše, Podhoří 16:57 + 12:09
63. Konečná Beata, Švehlíková Marie, Mostýnová Mia 0030101 Základní škola Slovenská 3076 17:24 + 12:36
64. Zelenková Lilien 0010007 Základní škola Emila Zátopka 19:55 + 15:07
65. Minaříková Lisbet, Zelenková Linda 0120007 Základní škola M. Alše, Podhoří 20:57 + 16:09

II 0.97 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Dalibor 0070007 Základní škola Kvítková 7:01
2. Jahudka Štěpán 0030025 Základní škola Slovenská 3076 9:39 + 2:38
3. Zawada Antonín 0030023 Základní škola Slovenská 3076 14:29 + 7:28
4. Pernický Rudolf 0110002 Základní škola Zlín, třída Svobody 868, Malenovice, Zlín 14:30 + 7:29
5. Skácel Jáchym 0010008 Základní škola Emila Zátopka 14:42 + 7:41
6. Sanytrák Jan 0080010 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 15:12 + 8:11
7. Adam Julina 0070009 Základní škola Kvítková 15:27 + 8:26
8. Odstrčil Jiří 0080012 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 16:18 + 9:17
9. Spružina Jan 0050001 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 16:41 + 9:40
10. Pechanec David 0070001 Základní škola Kvítková 16:49 + 9:48
11. Ondřejka Lukáš 0030026 Základní škola Slovenská 3076 17:00 + 9:59
12. Fajgar Michal 0030027 Základní škola Slovenská 3076 17:37 + 10:36
13. Dedík Filip 0160016 Základní škola Okružní 4685, Zlín 17:42 + 10:41
14. Hais Ondřej 0080009 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 17:45 + 10:44
15. Vrána Patrik 0160013 Základní škola Okružní 4685, Zlín 17:55 + 10:54
16. Kowalík Erik 0160017 Základní škola Okružní 4685, Zlín 17:59 + 10:58
17. Rulf Lukáš 0160010 Základní škola Okružní 4685, Zlín 18:08 + 11:07
18. Šamánek Matyas 0050062 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 19:24 + 12:23
19. Holub Mikuláš 0110001 Základní škola Zlín, třída Svobody 868, Malenovice, Zlín 19:39 + 12:38
20. Štípek Tomáš 0160015 Základní škola Okružní 4685, Zlín 20:02 + 13:01
21. Gurecký Dominik 0110007 Základní škola Zlín, třída Svobody 868, Malenovice, Zlín 21:41 + 14:40
22. Sedláček Vít 0080011 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 22:34 + 15:33
22. Jungwirt Patrik 0160012 Základní škola Okružní 4685, Zlín 22:34 + 15:33
24. Svoboda Tomáš 0030024 Základní škola Slovenská 3076 24:55 + 17:54
25. Nguyen Lukáš 0030022 Základní škola Slovenská 3076 25:35 + 18:34
26. Šťastný Matěj 0160014 Základní škola Okružní 4685, Zlín 27:34 + 20:33
27. Dvořák Sebastián 0160018 Základní škola Okružní 4685, Zlín 33:28 + 26:27

III 1.36 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přibyl František 0210001 Základní škola Fryšták 13:02
2. Graubner Mikuláš 0030030 Základní škola Slovenská 3076 14:50 + 1:48
3. Kubeša Jan 0010010 Základní škola Emila Zátopka 18:04 + 5:02
4. Socha Tomáš 0110004 Základní škola Zlín, třída Svobody 868, Malenovice, Zlín 18:34 + 5:32
5. Rosík Ondřej 0110003 Základní škola Zlín, třída Svobody 868, Malenovice, Zlín 20:45 + 7:43
6. Emler Filip 0030028 Základní škola Slovenská 3076 21:34 + 8:32
7. Januška Dominik 0160019 Základní škola Okružní 4685, Zlín 21:53 + 8:51
8. Růžička Hubert 0010009 Základní škola Emila Zátopka 22:11 + 9:09
9. Říha Dalibor 0080013 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 22:20 + 9:18
10. Svoboda Josef 0110005 Základní škola Zlín, třída Svobody 868, Malenovice, Zlín 25:16 + 12:14
11. Lutonský Patrik 0120017 Základní škola M. Alše, Podhoří 25:20 + 12:18
12. Mlýnek Ondřej 0160020 Základní škola Okružní 4685, Zlín 31:24 + 18:22
13. Svoboda Vít 0050003 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 37:52 + 24:50
14. Lovecký Václav 0030029 Základní škola Slovenská 3076 46:40 + 33:38
15. Gerych Jakub 0050002 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 123:59 + 110:57
16. Handi Firas 0050100 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 124:38 + 111:36

IV 0.73 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chalupová Viktorie 0050007 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 8:21
2. Dostálová Lea 0030031 Základní škola Slovenská 3076 8:33 + 0:12
3. Šerá Ella 0030035 Základní škola Slovenská 3076 9:14 + 0:53
4. Hegmonová Amálie 0030034 Základní škola Slovenská 3076 9:18 + 0:57
5. Majerová Dorothy Ellen 0120019 Základní škola M. Alše, Podhoří 9:19 + 0:58
6. Nešporová Viktorie Anna 0070002 Základní škola Kvítková 9:27 + 1:06
7. Janáčková Tina 0030037 Základní škola Slovenská 3076 9:40 + 1:19
8. Svačinová Natálie 0120018 Základní škola M. Alše, Podhoří 10:33 + 2:12
9. Janečková Vanesa 0050005 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 10:47 + 2:26
10. Ondřejková Helena 0030040 Základní škola Slovenská 3076 11:01 + 2:40
11. Hrubá Liliana 0030036 Základní škola Slovenská 3076 11:16 + 2:55
12. Filipová Rozálie 0030032 Základní škola Slovenská 3076 11:47 + 3:26
13. Ullver Ema 0030033 Základní škola Slovenská 3076 11:49 + 3:28
14. Koňaríková Gabriela 0050004 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 12:40 + 4:19
15. Popelková Markéta 0030038 Základní škola Slovenská 3076 13:10 + 4:49
15. Debefová Lucie 0080014 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 13:10 + 4:49
17. Rožnovská Adéla 0050006 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 14:50 + 6:29
18. Veselá Klára 0050008 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 18:28 + 10:07
19. Prokopová Sofie 0030039 Základní škola Slovenská 3076 19:20 + 10:59

OPEN 1.36 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kusák Alexandr 0160028 Základní škola Okružní 4685, Zlín 11:16
2. Kundratová Eva 0050010 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 12:07 + 0:51
3. Vyoralová Talma 0220001 Gymnázium JAK Uherský Brod 14:25 + 3:09
4. Kurtanský Viktor 0120020 Základní škola M. Alše, Podhoří 15:48 + 4:32
5. Bézová Natálie 0030021 Základní škola Slovenská 3076 16:10 + 4:54
6. Minařík Petr 0120022 Základní škola M. Alše, Podhoří 16:58 + 5:42
7. Menšová Natálie 0160030 Základní škola Okružní 4685, Zlín 19:11 + 7:55
7. Majer Gabriel 0120028 Základní škola M. Alše, Podhoří 19:11 + 7:55
9. Marečková Sofie 0160029 Základní škola Okružní 4685, Zlín 20:17 + 9:01
10. Máselníková Tereza 0120032 Základní škola M. Alše, Podhoří 22:26 + 11:10
11. Vrubelová Markéta 0120023 Základní škola M. Alše, Podhoří 27:56 + 16:40
12. Vlková Theodora 0120029 Základní škola M. Alše, Podhoří 28:55 + 17:39
13. Dočkal Petr 0120031 Základní škola M. Alše, Podhoří 31:41 + 20:25
14. Janečková Tereza 0120021 Základní škola M. Alše, Podhoří 38:33 + 27:17
15. Vrubelová Kateřina 0120024 Základní škola M. Alše, Podhoří 45:12 + 33:56
16. Lettangová Alena 0120030 Základní škola M. Alše, Podhoří 46:53 + 35:37

V 1.23 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orlová Jolana 0120015 Základní škola M. Alše, Podhoří 16:25
2. Měřínská Simona 0030041 Základní škola Slovenská 3076 16:54 + 0:29
3. Oravtzová Thea 0110008 Základní škola Zlín, třída Svobody 868, Malenovice, Zlín 20:42 + 4:17
4. Polášková Sofia 0070005 Základní škola Kvítková 21:35 + 5:10
5. Brázdová Beata 0160024 Základní škola Okružní 4685, Zlín 22:58 + 6:33
6. Kučerová Klára 0160025 Základní škola Okružní 4685, Zlín 23:31 + 7:06
7. Kořenová Hana 0070004 Základní škola Kvítková 25:55 + 9:30
8. Vranková Adéla 0160026 Základní škola Okružní 4685, Zlín 28:48 + 12:23
9. Čechmanová Nela 0160023 Základní škola Okružní 4685, Zlín 28:59 + 12:34
10. Kalaicidisová Nela 0070006 Základní škola Kvítková 29:08 + 12:43
11. Fajgarová Tereza 0080016 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 29:26 + 13:01
12. Hutěčková Adéla 0160027 Základní škola Okružní 4685, Zlín 29:35 + 13:10
13. Ševčíková Particie 0160021 Základní škola Okružní 4685, Zlín 30:13 + 13:48
14. Staňková Adéla 0080015 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 32:55 + 16:30
15. Bittnerová Vanesa 0160022 Základní škola Okružní 4685, Zlín 70:42 + 54:17